Odśwież wyniki
Livescore
Strona główna
Wczorajsze wyniki
Live (
28
)
Moje mecze (
0
)
Ekstraklasa
Pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga mistrzów
Zmień datę
maj
01
Środa
maj
02
Czwartek
maj
03
Wczoraj
maj
04
Dzisiaj
maj
05
Jutro
maj
06
Poniedziałek
maj
07
Wtorek
Wyniki 17 gru 2017
Wyniki na żywo
17 gru 2017
Livescore
Wczorajsze wyniki
Live (
28
)
Moje mecze (
0
)
Popularne ligi
Ekstraklasa
Polska pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga Mistrzów
Liga Europy
Europa
Albania
Liga albańska Kategoria Superiore
2 liga albańska
Puchar Albanii
Albania Awans/Spadek
Andora
Liga andorska
2 liga andorska
Puchar Andory
Anglia
Premier League
Championship
League 1
League 2
Conference Premier
National League North/South
Evo-Stik League
Premier Reserve League
Puchar Anglii
Johnstones Paint Trophy
Kwalifikacje FA Trophy
Mecz o Tarczę Wspólnoty
Capital One Cup
Armenia
Liga armeńska
2 liga armeńska
Puchar Armenii
Superpuchar Armenii
Austria
Liga austriacka
2 liga austriacka
3 liga austriacka
Czwarta liga austriacka
Puchar Austrii
Superpuchar Austrii
Baraże
Azerbejdżan
Liga azerbejdżanu
2 liga azerbejdżanu
Puchar azerbejdżanu
Belgia
Liga belgijska
2 liga belgijska
Trzecia liga belgijska
Puchar Cofidis Cup
Superpuchar Belgii
Finały ligi belgijskiej
Białoruś
Liga białoruska
2 liga białoruska
Puchar białorusi
Bośnia i Hercegowina
Liga bośniacka
2 liga bośniacka FBiH
Puchar Bośni
Bułgaria
Liga bułgarska
Druga liga bułgarska
Liga bułgarska rezerw
Puchar Bułgarii
Superpuchar Bułgarii
Awans/Spadek
Chorwacja
Liga chorwacka
2 liga chorwacka
Puchar Chorwacji
Superpuchar Chorwacji
Cypr
Liga cypryjska
2 liga cypryjska
Puchar Cypru
Superpuchar Cypru
Czarnogóra
Liga czarnogórska
Druga liga czarnogórska
Puchar Czarnogóry
Liga czarnogórska kwalifikacje
Czechy
Liga czeska
2 liga czeska
Liga czeska rezerw
Czeska liga rezerw U19
Puchar Czech
Superpuchar Czech
Dania
Liga duńska Superligaen
Druga duńska liga
Dania 2
Trzecia duńska liga
Dania 3
Dania 4
Dania 5
U17 Ligaen
Liga duńska rezerw
U19 Ligaen
Ekstra Bladet
Puchar Danii 2
Dania awans/spadek
Estonia
Liga estońska
2 liga estońska Esiliiga
Puchar Estonii
Superpuchar Estonii
Finlandia
Finlandia 1
2 liga fińska Ykkonen
Trzecia liga fińska
Czwarta liga fińska
Puchar Finlandii
Puchar ligi
Finlandia awans/spadek
Francja
Liga francuska
Druga liga francuska
Trzecia liga francuska
Czwarta liga francuska
Puchar Francji
Superpuchar
Puchar ligi francuskiej
Gibraltar
Premier League
Puchar
Grecja
Liga grecka
Druga liga grecka
Trzecia liga grecka
Liga grecka rezerw
Puchar Grecji
Puchar Grecji 2
Gruzja
Liga gruzińska
Druga liga gruzińska
Puchar Gruzji
Awans/Spadek
Hiszpania
Liga hiszpańska
Druga liga hiszpańska
3 liga hiszpańska
Czwarta liga hiszpańska
Puchar Króla
Superpuchar
Holandia
Liga holenderska
2 liga holenderska
Trzecia liga holenderska
Czwarta liga holenderska
Puchar Holandii KNVB
Superpuchar Holandii
Klubowe mecze towarzyskie
Baraże ligi holenderskiej
Irlandia
Liga irlandzka
2 liga irlandzka
Puchar Irlandii
Puchar Ligi Irlandzkiej
Irlandia baraże
Irlandia Północna
Liga Irlandii północnej
2 liga Irlandii północej
Puchar Irlandii Płn.
Puchar ligi
Baraże
Islandia
liga islandzka
2 liga islandzka
Puchar Islandii
Kosowo
Superliga
Krym
Liga krymsk
Liechtenstein
Puchar
Litwa
Liga litewska
Druga liga litewska
Puchar
Lithuania Cup 1
Luksemburg
Liga luksemburska
Druga liga luksemburgu
Puchar
Luxembourg Promotion/Relegation
Macedonia
Liga macedońska
2 liga macedońska
Puchar
F.Y.R.O.M. Cup 1
Baraże
Malta
Liga maltańska
Druga liga maltańska
Puchar
Mołdawia
Liga mołdawska
Druga liga mołdawska
Puchar Mołdawii
Niemcy
Bundesliga
2. Bundesliga
3 liga niemiecka
Czwarta liga niemiecka
Oberliga
Puchar Niemiec
Superpuchar Niemiec
Puchar Niemiec 2
Baraże
Norwegia
Liga norweska
Druga liga norweska
Trzecia liga norweska
Czwarta liga norweska
Norwegia 5
Norwegia 6
Norwegia 7
U19 Interkretsserien
Puchar Norwegii kwalifikacje
SuperPuchar
Tippeligaen Qualification
Polska
Ekstraklasa
1 liga polska
2 liga polska
Puchar Polski
Superpuchar
Portugalia
Liga portugalska
2 liga portugalska
Trzecia liga portugalska
Puchar Portugalii
Superpuchar Portugalii
Puchar Ligi
Rosja
Liga rosyjska
Druga liga rosyjska
Trzecia liga rosyjska
Rezerwy
Puchar Rosji
Superpuchar Rosji
Puchar Rosji 2
Baraże
Rumunia
Liga romuńska
Druga liga rumuńska
Puchar Rumunii
Puchar Rumunii 3
Puchar ligi
Awans/Spadek
San Marino
Liga San Marino
Puchar San Marino
Serbia
Liga serbska
Druga liga serbska
Serbia Cup 1
Szkocja
Liga szkocka Premiership
Druga liga szkocka
Szkocja 3
Szkocja 4
Piąta liga szkocka
Development League
Puchar Szkocji
Challenge Cup
Puchar Ligi
Baraże
Szwajcaria
Liga szwajcarska
2 liga szwajcarska
Trzecia liga szwajcarska
Czwarta liga szwajcarska
Puchar Szwajcarii
Szwajcaria awans/spadek
Szwecja
Liga szwedzka
2 liga szwedzka
Szwecja 3
Szwecja 4
Rezerwy Allsvenskan U-21
Rezerwy 2
Awans/Spadek rezerw
Puchar Szwecji
Superpuchar
Szwecja awans/spadek
Szwecja awans/spadek 2
Słowacja
Liga słowacka
Druga liga słowacka
Puchar Słowacji
Superpuchar Słowacji
Słowenia
Liga słoweńska - Prva Liga
2 liga słoweńska
Puchar Słowenii
Puchar Słowenii 3
Baraże
Turcja
Liga turecka
Druga liga turecka
Turcja 3
Czwarta liga turecka
Puchar Turcji
Superpuchar Turcji
Baraże
Ukraina
Liga ukraińska
Druga liga ukraińska
Puchar Ukrainy
Superpuchar Ukrainy
Walia
Liga walijska
Druga liga walijska
Puchar Walii
Węgry
Liga węgierska
Druga liga węgierska
Liga węgierska rezerw
Puchar Węgier
Superpuchar Węgier
Wyspy Owcze
Liga wysp owczych
Puchar Wysp Owczych
Włochy
Serie A
Serie B
Trzecia liga włoch
Serie D
Puchar Włoch
Superpuchar Włoch
Baraże
Łotwa
Liga łotewska
Druga liga łotewska
Cup
Puchar Łotwy
Turnieje
Mistrzostwa Świata
Liga Narodów Division A
Liga Narodów dywizja B
Liga Narodów Dywizja C
Liga Narodów Dywizja D
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU
CONCACAF Gold Cup
Copa America
Puchar Konfederacji
EURO U-21
Mistrzostwa Świata U-20
Klubowe Mistrzostwa Świata
Liga Mistrzów
Liga Europy
World Cup Qualification S. Amer
World Cup Qualification CONCACAF
World Cup Qualification Africa
World Cup Qualification Asia
World Cup Qualification Oceania
Copa Libertadores
Puchar Południowoamerykański
Superpuchar Afryki
Superpuchar Europy
AFC Presidents Cup
Puchar AFC
Euro
Mistrzostwa Narodów Afryki
Puchar Narodów Afryki
Azjatycka Liga Mistrzów
AFC U23 Championship
AFF Puchar Suzuki
Puchar Azji
Liga Mistrzów Afryki
Afrykański Puchar Konfederacji
CECAFA Senior Challenge Cup
CFU Puchar klubowy
Champions World Series
Klubowe mecze towarzyskie
Liga Mistrzów Ameryka Płn.
CONCACAF Cup
Copa Centroamericana
East Asian Championship
Euro U-17
Euro U-19
Mecze towarzyskie Reprezentacje
Mecze towarzyskie U-21
Klubowe turieje towarzyskie
Klubowe turieje towarzyskie
Friendly Club Cup
Gulf Cup
Kagame Inter-Club Cup
Kappa Cup
NextGen Series 1
OFC Champions League
Premier League Asia Trophy
Recopa Sudamericana
Royal League
Olimpiada
The Atlantic Cup
UI Cup
Mecze towarzyskie
Puchar Vodafone
West Asian Championship
Mistrzostwa Świata U-17
Setanta Sports Cup
Suruga Bank Championship 1
Toulon Tournament 1
Gold Cup kwalifikacje
Liga Mistrzów U-21
Wszystkie turnieje
Ameryka Płd
Argentyna
Liga argentyńska
2 liga argentyńska
3 Liga argentyńska
Czwarta liga argentyńska
Puchar Argentyny
Superpuchar Argentyny
Argentyna Awans/Spadek
Boliwia
Liga boliwijska
Druga liga boliwijska
Awans/Spadek
Brazylia
Liga brazylijska Serie A
2 liga brazylijska Serie B
3 liga brazylijska Serie C
Brasiliense
Serie D
Paulista A2
Puchar Brazylii
Copa do Nordeste
Chile
Liga chilijska
Druga liga chilijska
Puchar Chile
Superpuchar Chile
Ekwador
Liga ekwadorska
Druga liga ekwadorska
Kolumbia
Liga kolumbijska
2 liga kolumbijska
Colombia Cup 1
Paragwaj
Liga paragwajska
2 liga paragwajska
Peru
Liga peruwiańska
2 liga peruwiańska
Urugwaj
Liga urugwajska
Druga liga urugwajska
Wenezuela
Liga wenezuelska
Druga liga Wenezuelska
Awans/Spadek
Ameryka Pół
Antigua i Barbuda
Premier Division
Azja
Liga haitańska
Barbados
Liga barbadosu Premier Division
Bermudy
Liga bermud
Granada
Liga Grenady
Gwadelupa
Liga gwadelupy
Gwatemala
Liga gwatemali
Druga liga gwatemali
Honduras
Liga hondurasu
Jamajka
Liga jamajska
Kanada
Liga kanadyjska
Kostaryka
Liga kostarykańska
2 liga kostarykańska
Kuba
Liga kubańska
Martynika
Liga wyspy martynika
Meksyk
Liga meksykańska
Druga liga meksykańska
Puchar Meksyku
Nikaragua
Liga nicaragua
Panama
Liga panamska
Portoryko
Liga puerto rico
Saint Vincent i Grenadyny
1. Division
Salwador
Liga salwadorska
St. Kitts and Nevis
SKNFA League
Trynidad i Tobago
Professional League
USA
Liga amerykańska MLS
2 liga amerykańska
Trzecia liga Amerykańska
Czwarta liga amerykańska
Puchar USA
Azja
Arabia Saudyjska
Liga arabii saudyjskiej
Bahrain
Liga bahrajnu
Chiny
Liga chińska
Druga liga chińska
Puchar Chin
Superpuchar Chin
Filipiny
Liga filipińska
Hongkong
Liga Hong Kongu
Druga liga Hong Kongu
Indie
I-League
Liga indyjska
Indonezja
Liga 1
Irak
Liga Iraku
Iran
Pro League
Druga liga irańska
Puchar Iranu Hazfi
Izrael
Liga izraelska
2 liga izraelska
Puchar Izraela
Toto Cup
Baraże
Japonia
Liga japońska
2 liga japońska
Trzecia liga japońska
Czwarta liga japońska
Puchar Japonii
Superpuchar Japonii
Puchar Ligi
Baraże
Jemen
Liga jemeńska
Jordania
Liga jordańska
Katar
Liga katarska
Kazachstan
Liga kazachstańska
2 liga kazachstańska
Puchar Kazachstanu
Superpuchar Kazachstanu
Korea Południowa
Liga korei południowej
Druga liga Korei Płd.
Trzecia liga Korei Płd
Puchar
Baraże
Kuwejt
Premier League
Liban
Liga libańska
Malezja
Liga malezyjska
Druga liga malezyjska
Oman
Liga Omanu
Pakistan
Liga pakistańska
Palestyna
Liga palestyńska
Singapur
Liga singapurska
Puchar Singapuru
Puchar Ligi
Syria
Liga syryjska
Tajlandia
Liga tajlandzka
Druga liga tajlandzka
Tajwan
Liga tajwańska
Uzbekistan
Liga uzbecka
Druga liga uzbekistanu
Awans/Spadek
Wietnam
Liga wietnamska
Druga liga wietnamska
ZEA
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich
Zimbabwe
Zimbabwe 1
Afryka
Algieria
Ligue 1
2 liga algierska
Angola
Liga angolska Girabola
Benin
Liga beninu
Botswana
Liga botswany
Burkina Faso
Liga burkina faso
Cape Verde
Liga Republiki Zielonego Przylądka
Czad
Premiere Division
DR Kongo
Liga Demokratycznej Republiki Konga
Egipt
Liga egipska
Druga liga egipska
Gabon
Liga gabonu
Gambia
Liga gambi
Ghana
Liga ghańska
Gwinea
Liga Gwinea
Kamerun
Liga kamerunu
Kenia
Liga kenijska
Druga liga kenijska
Puchar Kenii
Shield Cup Kenii
Kongo
Linafoot
Lesotho
Premier League
Liberia
Liga liberyjska
Libia
Liga libijska
Madagaskar
Liga madagaskarska
Malawi
Liga malawi
Mali
Liga mali
Maroko
Liga marokańska
Druga liga marokańska
Mauritius
Liga mauritius
Mozambik
Liga mocambiku
Namibia
Liga namibijska
Nigeria
Liga nigeryjska
RPA
Liga Republiki Południowej Afryki
Druga liga Republiki Południowej Afryki
Puchar Nedbank RPA
Puchar MNT8 RPA
Rwanda
Liga rwandy
Senegal
Liga senegalska
Sierra Leone
Liga Sierra Leone
Suazi
Liga suazi
Sudan
Liga Sudanu
Tanzania
Liga tanzańska
Togo
Championnat National
Tunezja
Liga tunezyjska
Druga liga tunezyjska
Uganda
Liga ugandy
Wybrzeże Kości Słoniowej
Liga Wybrzeża Kości Słoniowej
Zambia
Zambia 1
Oceania
Australia
Liga australijska
2 liga australijska
3 liga australijska
Czwarta liga australijska
Liga australijska rezerw
Liga australijska NPL rezerw
Puchar Australii
Fidżi
Liga Fiji
Nowa Zelandia
Liga nowozelandzka
Druga liga nowozelandzka
Tahiti
Taiti 1
Vanuatu
TVL Premier League
Wyspa Salomona
Liga wysp salomona
Resultados ao vivo
Scoruri live
Livescore
Livescore
Rezultati uzivo
Risultati in tempo reale
Transmisje meczów
Porównanie drużyn
Wszystie
Live (
28
)
Moje mecze (
0
)
Zamknij
Znaleziono:
Przeszukaj mecze na serwerze
Polska » 1. liga »
Ekstraklasa
FT
Lech Poznań
3
-
1
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
1.42
4.20
7.50
FT
Wisła Kraków
1
-
2
Zagłębie Lubin
2.35
3.25
3.00
Anglia » 1. liga »
Premier League
FT
West Bromwich Albion
1
-
2
Manchester United
6.20
3.90
1.65
FT
AFC Bournemouth
0
-
4
Liverpool FC
7.20
5.10
1.45
Hiszpania » 1. liga »
Liga hiszpańska
FT
Girona
1
-
0
Getafe
2.30
3.30
3.35
FT
Celta Vigo
0
-
1
Villarreal
2.50
3.45
2.85
FT
Las Palmas
2
-
2
Espanyol
2.45
3.35
3.00
FT
FC Barcelona
4
-
0
RC Deportivo
1.12
10.00
20.00
Niemcy » 1. liga »
Bundesliga
FT
Hannover 96
4
-
4
Bayer Leverkusen
4.40
3.90
1.76
FT
RasenBallsport Leipzig
2
-
3
Hertha Berlin
1.58
3.90
6.00
Włochy » 1. liga »
Serie A
FT
Hellas Werona
3
-
0
AC Milan
6.10
4.30
1.52
FT
Bologna
0
-
3
Juventus Turyn
7.00
4.25
1.48
FT
Crotone
1
-
0
Chievo Werona
3.00
3.05
2.55
FT
Fiorentina
0
-
0
Genoa
1.72
3.65
5.10
FT
Sampdoria
0
-
1
Sassuolo
1.89
3.65
4.00
FT
Benevento
1
-
2
SPAL 2013
2.70
3.25
2.65
FT
Atalanta
3
-
3
Lazio Rzym
2.23
3.35
3.25
Francja » 1. liga »
Liga francuska
FT
Nantes
1
-
0
Angers
1.98
3.10
4.40
FT
Nice
1
-
0
Bordeaux
2.10
3.45
3.45
FT
Olympique Lyon
2
-
0
Olympique Marsylia
2.28
3.45
3.05
Holandia » 1. liga »
Liga holenderska
FT
Sparta Rotterdam
0
-
7
Feyenoord Rotterdam
5.75
4.40
1.53
FT
FC Utrecht
1
-
1
Heracles
1.32
5.60
8.50
FT
AZ Alkmaar
1
-
2
Ajax Amsterdam
3.30
4.00
2.00
FT
Excelsior
2
-
0
FC Groningen
2.75
3.50
2.48
Portugalia » 1. liga »
Liga portugalska
FT
Feirense
1
-
0
Vitoria Setubal
2.55
2.95
2.95
FT
Chaves
1
-
1
Rio Ave
2.85
2.95
2.63
FT
Sporting Lizbona
2
-
0
Portimonense
1.22
5.75
13.00
FT
Tondela
1
-
5
Benfica Lizbona
7.50
4.35
1.40
Turcja » 1. liga »
Liga turecka
FT
Akhisar Belediye Genclik Ve Spor
0
-
2
Kayserispor
2.55
3.25
2.65
FT
Istanbul Basaksehir
4
-
1
Antalyaspor
1.50
4.25
5.80
FT
Yeni Malatyaspor
2
-
1
Galatasaray Stambuł
5.00
4.00
1.60
FT
Besiktas Stambuł
5
-
1
Osmanlispor FK
-
-
-
Albania » 1. liga »
Liga albańska Kategoria Superiore
FT
Luftetari
5
-
0
Partizani
-
-
-
FT
Flamurtari
0
-
1
Laci
-
-
-
FT
Teuta Durres
1
-
2
Kukesi
-
-
-
CECAFA Senior Challenge Cup
FT
Burundi
1
-
2
Uganda
3.65
3.35
1.90
FT (P)
Kenia
2
-
2
Zanzibar
Karne: 3-2
-
-
-
Andora » 1. liga »
Liga andorska
FT
Sant Julia
2
-
3
UE Santa Coloma
-
-
-
FT
Lusitanos
1
-
1
Inter Club d'Escaldes
-
-
-
FT
UE Engordany
1
-
0
Penya Encarnada d'Andorra
-
-
-
FT
FC Santa Coloma
2
-
0
Encamp
-
-
-
Mecze towarzyskie Reprezentacje
FT
ZEA
1
-
0
Irak
-
-
-
Australia » 1. liga »
Liga australijska
FT
Brisbane Roar FC
1
-
2
Melbourne Victory
3.40
3.60
2.08
Australia »
Liga australijska rezerw
FT
Perth Glory Youth
2
-
3
Melbourne Victory Youth
-
-
-
FT
Central Coast Mariners Youth
0
-
1
Sydney FC Youth
-
-
-
Austria » 1. liga »
Liga austriacka
FT
Austria Wiedeń
1
-
0
Sturm Graz
3.45
3.65
1.95
Belgia » 1. liga »
Liga belgijska
FT
Club Brugge
5
-
0
Anderlecht Bruksela
1.91
3.75
3.85
FT
Sporting Charleroi
1
-
1
Genk
2.28
3.35
3.15
FT
Zulte-Waregem
1
-
2
Antwerp
1.98
3.35
4.00
Belgia » 2. liga »
2 liga belgijska
FT
Roeselare
1
-
2
Tubize
2.18
3.20
3.30
Boliwia » 1. liga »
Liga boliwijska
FT
The Strongest
1
-
2
Jorge Wilstermann
1.84
3.60
3.45
FT
Nacional Potosi
3
-
1
San Jose
1.93
3.45
3.30
FT
Club Petrolero
1
-
1
Blooming
1.97
3.35
3.25
FT
Guabira
3
-
0
Real Potosi
1.84
3.60
3.45
FT
Bolivar
1
-
2
Universitario
1.55
4.00
4.30
Botswana » 1. liga »
Liga botswany
FT
Extension Gunners
0
-
1
Township Rollers
-
-
-
FT
Orapa United FC
1
-
0
Security Systems
-
-
-
FT
Galaxy
1
-
0
Botswana Defence Force XI
-
-
-
FT
Sankoyo Bush Bucks
1
-
0
TAFIC
-
-
-
Kostaryka » 1. liga »
Liga kostarykańska
FT
Club Sport Herediano
1
-
2
Municipal Perez Zeledon
6.40
4.35
1.35
FT
Deportivo Saprissa
1
-
2
Santos de Guapiles
1.22
4.80
8.50
Kostaryka » 2. liga »
2 liga kostarykańska
FT
ADR Jicaral
2
-
1
Deportiva San Carlos
-
-
-
Chorwacja » 1. liga »
Liga chorwacka
FT
Hajduk Split
5
-
0
Inter Zaprešić
1.30
4.50
7.50
FT
Rijeka
3
-
0
Rudes
1.15
5.80
12.50
Cypr » 1. liga »
Liga cypryjska
FT
Apollon Limassol
5
-
0
Olympiakos Nikozja
1.07
7.50
17.00
FT
Doxa Katokopia
0
-
0
AEL Limassol
3.35
3.35
1.90
FT
AEK Larnaca
1
-
1
Ermis Aradippou
1.14
6.10
11.00
Cypr » 2. liga »
2 liga cypryjska
FT
PO Xylotympou 2006
0
-
1
Ayia Napa
-
-
-
DR Kongo » 1. liga »
Liga Demokratycznej Republiki Konga
FT
AC Rangers
0
-
2
FC MK
-
-
-
FT
Dibumba
0
-
0
J.S. Bazano
-
-
-
FT
TP Mazembe
7
-
0
Ocean Pacifique
-
-
-
FT
CS Makiso
2
-
1
Mont Bleu
-
-
-
WO
Dauphins Noirs
3
-
0
Muungano
-
-
-
FT
Maniema Union
3
-
0
Etoile du Kivu
-
-
-
FT
Nord Sport
1
-
2
Renaissance
-
-
-
FT
Tshinkunku
2
-
1
Sanga Balende
-
-
-
Ekwador » 1. liga »
Liga ekwadorska
FT
LDU de Quito
3
-
3
Tecnico Universitario
-
-
-
FT
Delfin
0
-
2
Emelec
2.30
3.10
3.00
Salwador » 1. liga »
Liga salwadorska
FT
Alianza FC
4
-
1
Santa Tecla FC
1.90
3.15
3.40
Anglia » 3. liga »
League 1
FT
Fleetwood Town
2
-
3
Peterborough United
2.65
3.20
2.65
Anglia » puchar »
Kwalifikacje FA Trophy
FT
Hereford
3
-
2
Dagenham & Redbridge
-
-
-
Niemcy » 2. liga »
2. Bundesliga
FT
Greuther Fuerth
1
-
1
Darmstadt
2.20
3.25
3.30
FT
Sandhausen
3
-
1
Holstein Kiel
3.40
3.35
2.10
FT
Duisburg
2
-
0
Dynamo Dresden
2.40
3.35
2.85
Niemcy » 4. liga »
Czwarta liga niemiecka
FT
FSV Union Fuerstenwalde
0
-
0
Hertha Berlin II
2.40
3.15
2.70
Grecja » 1. liga »
Liga grecka
FT
Olympiakos Pireus
1
-
0
PAS Giannina
1.12
8.00
15.00
FT
Asteras Tripolis
0
-
0
Panaitolikos
1.80
3.15
4.60
FT
Lamia
0
-
2
AE Larissa
2.28
2.95
3.25
FT
Xanthi
1
-
1
Panathinaikos Ateny
2.43
2.70
3.25
Grecja » 2. liga »
Druga liga grecka
FT
Kallithea
0
-
1
Apollon Larissa
-
-
-
FT
Ergotelis
1
-
1
Apollon Kalamaria
-
-
-
WO
Acharnaikos FC
0
-
3
Aiginiakos FC
-
-
-
FT
Veria FC
1
-
0
Anagennisi Karditsas
-
-
-
FT
Panachaiki
2
-
0
Panegialios
-
-
-
FT
Aris Thessaloniki FC
0
-
0
OFI Kreta
-
-
-
Gwatemala » 1. liga »
Liga gwatemali
FT
Antigua Guatemala
2
-
1
CSD Municipal
1.95
3.05
3.40
Indie » 1. liga »
Liga indyjska
FT
Bengaluru FC
1
-
2
Chennaiyin FC
1.65
4.00
4.50
FT
Mumbai City FC
0
-
1
Atletico de Kolkata
2.10
3.60
3.15
Izrael » 1. liga »
Liga izraelska
FT
Hapoel Ironi Kirjat Szemona
0
-
2
Hapoel Raanana
1.70
3.45
4.25
FT
Maccabi Netanja
1
-
0
Hapoel Be'er Szewa
3.35
3.35
1.95
Włochy » 2. liga »
Serie B
FT
Brescia
1
-
1
Cittadella
2.88
3.05
2.60
FT
Pescara
1
-
0
Novara
1.85
3.70
3.90
Włochy » 3. liga »
Trzecia liga włoch
FT
Olbia
2
-
1
Monza
2.10
3.05
3.15
FT
Pontedera
1
-
1
Viterbese
2.55
3.05
2.50
FT
Pro Piacenza
1
-
0
Lucchese
2.75
3.00
2.40
FT
Arezzo
1
-
1
Carrarese
1.95
3.15
3.45
FT
Cuneo
0
-
2
Alessandria
3.45
3.15
1.95
FT
Giana Erminio
3
-
2
Arzachena
1.75
3.45
3.80
FT
Renate
1
-
0
Pordenone Calcio
2.65
3.00
2.50
FT
Trapani
1
-
2
Cosenza
1.55
3.65
4.70
FT
Sicula Leonzio
0
-
0
ASD Citta' Di Siracusa
-
-
-
FT
Rende
0
-
3
Catania
2.90
3.00
2.30
FT
Lecce
2
-
0
Monopoli
1.45
3.85
5.30
FT
Catanzaro
1
-
1
Paganese
2.00
3.20
3.25
FT
Bisceglie
0
-
2
Fondi
2.05
3.05
3.25
FT
Pistoiese
3
-
1
US Gavorrano
1.80
3.20
3.85
FT
Virtus Francavilla
2
-
1
Fidelis Andria
2.38
3.00
2.80
FT
Matera
1
-
0
Casertana
1.95
3.25
3.35
Wybrzeże Kości Słoniowej » 1. liga »
Liga Wybrzeża Kości Słoniowej
FT
San Pedro
2
-
1
Sporting Gagnoa
-
-
-
FT
Bouake FC
1
-
2
ASEC Mimosas
-
-
-
FT
Bassam
1
-
1
Stade d'Abidjan
-
-
-
FT
Moossou FC
1
-
0
Africa Sports
-
-
-
FT
Williamsville Athletic Club
2
-
2
ASI D'Abengourou
-
-
-
Jamajka » 1. liga »
Liga jamajska
FT
Boys Town
0
-
4
Portmore United
4.10
3.05
1.85
FT
Cavalier SC
0
-
1
Humble Lions
2.40
2.90
2.90
FT
Tivoli Gardens
3
-
2
UWI FC
-
-
-
FT
Sandals South Coast
1
-
1
Arnett Gardens
4.40
3.50
1.67
Malta » 1. liga »
Liga maltańska
FT
Saint Andrews
2
-
1
Hibernians
-
-
-
FT
Floriana
0
-
2
Birkirkara
-
-
-
Maroko » 1. liga »
Liga marokańska
FT
Chabab Rif Al Hoceima
1
-
1
OCK Khouribga
1.75
3.05
4.25
FT
Chabab Atlas Khenifra
0
-
0
FAR Rabat
3.10
2.80
2.25
FT
Difaa El Jadida
1
-
0
KACM
1.74
3.25
4.10
Maroko » 2. liga »
Druga liga marokańska
FT
MCO Oujda
2
-
1
Union Sidi Kacem
-
-
-
FT
KAC Kenitra
0
-
0
USM Oujda
-
-
-
FT
MAS Fes
2
-
0
Olympique Dcheira
-
-
-
FT
Raja Beni Mellal
2
-
1
Widad Temara
-
-
-
Nowa Zelandia » 1. liga »
Liga nowozelandzka
FT
Canterbury United
3
-
0
Hawke's Bay United
2.02
3.55
2.70
FT
Team Wellington
0
-
0
Southern United
1.25
4.75
6.75
WO
Auckland City FC
0
-
3
Tasman United
1.08
7.50
12.00
FT
Waitakere United
0
-
2
Eastern Suburbs
1.88
3.55
2.95
Portugalia » 2. liga »
2 liga portugalska
FT
Leixoes
2
-
2
Nacional
2.25
3.20
2.95
FT
Academica
2
-
0
Sporting Covilha
1.60
3.40
5.60
FT
Penafiel
2
-
0
Arouca
2.50
2.95
2.80
FT
Santa Clara
0
-
0
Oliveirense
1.55
3.60
5.40
FT
Uniao da Madeira
3
-
0
Famalicao
3.85
3.05
1.95
Rumunia » 1. liga »
Liga romuńska
FT
CSMS Iasi
3
-
1
Juventus Bucuresti
1.29
5.10
9.50
FT
Steaua Bukareszt
2
-
0
FC Viitorul Constanta
1.66
3.55
5.40
Arabia Saudyjska » 1. liga »
Liga arabii saudyjskiej
FT
Al Feiha
2
-
1
Al Hilal
-
-
-
Szkocja » 1. liga »
Liga szkocka Premiership
FT
Hearts
4
-
0
Celtic Glasgow
7.50
5.20
1.35
RPA » 1. liga »
Liga Republiki Południowej Afryki
FT
Baroka FC
3
-
1
SuperSport United
2.70
2.85
2.48
FT
Lamontville Golden Arrows
0
-
0
Maritzburg United
2.48
2.85
2.70
RPA » 2. liga »
Druga liga Republiki Południowej Afryki
FT
Jomo Cosmos
2
-
1
Mthatha Bucks
-
-
-
Hiszpania » 2. liga »
Druga liga hiszpańska
FT
Sevilla Atletico
0
-
1
Real Oviedo
3.05
2.88
2.55
FT
Huesca
3
-
0
Lugo
1.75
3.40
4.90
FT
Leonesa
2
-
0
Gimnastic
2.10
3.00
3.90
FT
Sporting Gijon
3
-
0
Tenerife
2.30
3.05
3.30
FT
Rayo Vallecano
2
-
1
Alcorcon
1.70
3.55
5.10
Hiszpania » 3. liga »
3 liga hiszpańska
FT
Villarreal B
3
-
2
Pena Dep. Santa Eulalia
1.25
4.50
10.00
FT
Alcoyano
0
-
0
Ontinyent
1.82
3.05
4.30
FT
Deportivo La Coruna B
2
-
0
Toledo
1.85
3.15
4.00
FT
Navalcarnero
0
-
1
Rapido de Bouzas
1.70
3.25
4.75
FT
Rayo Majadahonda
2
-
1
Racing de Ferrol
1.68
3.45
4.40
FT
Mallorca
2
-
2
Deportivo Aragon
1.22
5.00
10.50
FT
SD Formentera
1
-
0
CF Peralada
2.10
3.05
3.35
FT
Ebro
2
-
1
Atletico Baleares
2.65
2.88
2.70
FT
Melilla
1
-
0
Granada B
2.00
2.90
3.85
FT
CD El Ejido 2012
4
-
3
Las Palmas B
1.75
3.35
4.25
FT
Real Betis B
0
-
4
Extremadura
3.70
3.15
1.95
FT
Burgos CF
1
-
1
SD Leioa
1.90
2.88
4.30
FT
Osasuna B
1
-
2
CD Vitoria
2.00
3.05
3.65
FT
Tudelano
0
-
1
Athletic Bilbao B
2.55
2.75
2.95
FT
Ponferradina
2
-
1
Fuenlabrada
2.70
3.00
2.55
FT
CF Talavera de la Reina
1
-
0
Cerceda
1.65
3.35
4.80
FT
Guijuelo
1
-
0
Celta Vigo B
2.60
3.00
2.65
FT
Pontevedra
0
-
1
Atletico Madrid B
1.85
3.20
3.90
FT
Gimnastica Segoviana
1
-
2
AD Union Adarve
2.65
2.80
2.65
FT
Elche
2
-
1
UE Olot
1.38
3.95
7.00
FT
Lleida Esportiu
0
-
0
Sabadell
2.05
2.88
3.65
FT
Villanovense
0
-
4
Marbella FC
2.50
2.80
2.95
FT
Recreativo Huelva
1
-
2
Futbol Club Jumilla
1.65
3.25
5.20
FT
Linense
1
-
2
Real Murcia
3.05
2.88
2.35
FT
Merida
0
-
0
Cordoba B
1.72
3.25
4.50
FT
Caudal Deportivo
0
-
0
SD Amorebieta
2.40
2.80
3.05
FT
Logrones
5
-
2
Izarra
1.50
3.50
6.25
FT
Real Union
1
-
3
Racing Santander
2.95
2.80
2.50
FT
SD Gernika
1
-
1
Mirandes
2.85
3.00
2.40
FT
UCAM Murcia
2
-
1
San Fernando CD
1.70
3.45
4.30
FT
Real Sociedad B
1
-
1
Pena Sport
1.31
4.30
8.00
FT
UD Cornella
1
-
2
Atletico Saguntino
1.80
3.15
4.30
Szwajcaria » 1. liga »
Liga szwajcarska
FT
Grasshopper
0
-
2
FC Basel
5.75
4.10
1.54
FT
Lausanne
5
-
1
FC Zuerich
4.40
3.85
1.72
FT
FC Luzern
2
-
4
Young Boys Berno
4.60
4.00
1.65
Tunezja » 1. liga »
Liga tunezyjska
FT
Etoile Metlaoui
2
-
0
CA Bizertin
2.35
2.95
2.80
FT
Club Africain
1
-
0
Etoile du Sahel
2.60
2.85
2.60
Turcja » 2. liga »
Druga liga turecka
FT
Elazigspor
0
-
1
Erzurum BB
-
-
-
FT
Altinordu
1
-
1
Adana Demirspor
2.25
3.15
2.85
FT
Ankaragucu
3
-
0
Manisaspor
1.40
4.00
6.75
FT
Samsunspor
2
-
1
Giresunspor
4.20
3.20
1.78
Wenezuela » 1. liga »
Liga wenezuelska
FT
Deportivo Lara
0
-
2
Monagas SC
2.08
3.05
3.05
Belgia » 3. liga »
Trzecia liga belgijska
FT
Berchem
1
-
1
KSK Heist
3.40
3.65
1.80
FT
Hamme
2
-
4
Eendracht Aalst
2.40
3.50
2.40
FT
Royal Knokke FC
3
-
2
Seraing United
1.50
3.85
4.90
Niemcy » 5. liga »
Oberliga
FT
SV Gruen-Weiß Brieselang
0
-
0
SV Lichtenberg 47
7.50
5.60
1.17
FT
Hansa Rostock II
2
-
1
Brandenburger SC Sued
2.90
4.00
1.80
FT
SpVg Schonnebeck
3
-
2
VfR Krefeld Fischeln
1.24
5.00
6.50
FT
VfB Homberg
0
-
0
SC Duesseldorf West
2.10
3.75
2.45
FT
FC Monheim
5
-
0
DSC 99 Duesseldorf
-
-
-
FT
ASC Dortmund
2
-
1
FC Bruenninghausen
1.80
3.70
3.05
FT
VfL Vichttal
2
-
2
SV Breinig
-
-
-
Grecja » 3. liga »
Trzecia liga grecka
FT
Lefkimmi
2
-
2
Doxa Kranoula
-
-
-
FT
Pallixouriakos
0
-
2
Panarkadikos FC
-
-
-
FT
Aetos Orfanou
1
-
0
Didymoteicho
-
-
-
FT
Doxa Proskyniton
1
-
2
Nestos Chrisoupolis
-
-
-
FT
Megas Alexandros Xiropotamou
1
-
0
Sidirochori
-
-
-
FT
Orfeas Xanthi
1
-
0
Kavala
-
-
-
FT
Asteras Parapotamos
0
-
0
Skoufas Kompoti
-
-
-
FT
Ethnikos Filippiadas
1
-
2
Ermis Amyntaio
-
-
-
FT
Kastoria
1
-
1
AO Tilikratis Lefkada
-
-
-
FT
Makedonikos Foufas
0
-
0
Thesprotos FC
-
-
-
FT
Panlefkadios
1
-
1
Neos Amphilochus
-
-
-
FT
Philippos Alexandreia
1
-
2
Aris Palaiochori
-
-
-
FT
Langadas
0
-
3
Edessaikos
-
-
-
FT
Pierikos FC
0
-
1
AO Kardias
-
-
-
FT
Iraklis
2
-
2
Karitsa
-
-
-
FT
Almopos Aridaia
1
-
0
Makedonikos FC
-
-
-
FT
Kampaniakos Chalastras
0
-
2
Agrotikos
-
-
-
FT
Naousa FC
1
-
0
Megas Alexandros Trikala
-
-
-
FT
Niki Volou
2
-
1
Asteras Itea
-
-
-
FT
Velouchi
0
-
3
Amvrysseas
-
-
-
FT
AO Thiva
3
-
0
Rigas Feraios
-
-
-
FT
Almyros
1
-
0
Olympiacos Volou
-
-
-
FT
Achilleas Farsalon
1
-
1
Sellana
-
-
-
FT
Paniliakos
1
-
1
Pylou AO Tsiklitiras
-
-
-
FT
Achaiki FC
0
-
0
PAO Vardas
-
-
-
FT
Kalamata
1
-
1
Panopoulou FC
-
-
-
FT
Leonidio
0
-
2
Asteras Vlahioti
-
-
-
FT
Zakynthos APS
5
-
2
Diagoras Vrachnaiika
-
-
-
FT
Aspropyrgos Enosis
0
-
0
Pelopas Kiatou
-
-
-
FT
Keratsini
2
-
1
Ethnikos Piraeus
-
-
-
FT
Rhodos AS
0
-
0
Ionikos
-
-
-
FT
Zevgolateio
0
-
5
Proodeftiki
-
-
-
FT
Ermis Kiveri
0
-
3
Aittitos Spaton
-
-
-
FT
Ae Ermionidas
1
-
1
Thyella Diastavroseos
-
-
-
FT
Aiolikos Mitilini
1
-
1
Panthiraikos AO
-
-
-
FT
Mylopotamos
0
-
0
PAS Irodotos
-
-
-
FT
Kifisia FC
1
-
1
OF Ierapetra
-
-
-
FT
Fostiras
0
-
0
Ilisiakos Zografou
-
-
-
FT
Egaleo
2
-
0
Agios Ierotheos
-
-
-
FT
Palaiochora
1
-
0
Ermis Zonianon
-
-
-
FT
Elpis Skoutareos
1
-
0
Megas Alexandros Karperis
-
-
-
Hongkong » 2. liga »
Druga liga Hong Kongu
FT
Tai Chung
5
-
1
Tung Sing
-
-
-
FT
Hoi King
0
-
2
Sun Hei Sports Club
-
-
-
FT
Citizen
1
-
4
Shatin SA
-
-
-
FT
Double Flower
1
-
4
Hong Kong FC
-
-
-
FT
Kwun Tong
1
-
1
South China
-
-
-
FT
Wing Yee
5
-
0
Dreams Metro Gallery
-
-
-
Włochy » 4. liga »
Serie D
FT
Tortoli
0
-
2
ASD Trastevere
-
-
-
FT
Pergolettese
2
-
0
Virtus Bergamo Alzanoseriate
-
-
-
FT
Levico Terme
1
-
1
Dro
-
-
-
FT
Darfo Boario
0
-
0
Pro Patria
-
-
-
FT
US Bustese
2
-
0
Caravaggio
-
-
-
FT
Lecco
3
-
0
Grumellese
-
-
-
FT
Ciliverghe Mazzano
1
-
1
Crema
-
-
-
FT
Pro Sesto
2
-
2
Olginatese
1.60
3.45
4.40
FT
USD Castellazzo
1
-
4
ASD Calcio Chieri 1955
-
-
-
FT
Caronnese
2
-
0
OltrepoVoghera
-
-
-
FT
Arconatese
0
-
3
ASDC Gozzano
-
-
-
FT
Derthona
1
-
1
Bra
-
-
-
FT
Pavia
0
-
2
Inveruno
-
-
-
FT
Varese
0
-
0
ASD Varesina
-
-
-
FT
Seregno
1
-
1
Borgaro Torinese
-
-
-
FT
Como
1
-
0
Folgore Caratese
-
-
-
FT
Scanzorosciate
0
-
1
Lumezzane
2.18
3.10
2.80
FT
Abano
2
-
2
Belluno
-
-
-
FT
Adriese
1
-
3
ArzignanoChiampo
-
-
-
FT
Montebelluna
2
-
2
Legnago Salus
-
-
-
FT
Clodiense
0
-
2
Mantova
-
-
-
FT
Ambrosiana
6
-
1
Calvi Noale
-
-
-
FT
Tamai
1
-
4
Este
-
-
-
FT
Union Feltre
1
-
1
Campodarsego
-
-
-
FT
Virtus Verona
3
-
3
Delta Calcio Rovigo
-
-
-
FT
Tuttocuoio
2
-
1
Correggese
-
-
-
FT
Villabiagio
4
-
0
Colligiana
-
-
-
FT
Sammaurese
1
-
1
Vigor Carpaneto
-
-
-
FT
Pianese
0
-
0
Trestina
-
-
-
FT
Rimini
1
-
0
Vivi Altotevere Sansepolcro
1.50
3.60
5.00
FT
Fiorenzuola
3
-
1
Aquila Montevarchi
-
-
-
FT
Forli
3
-
2
Imolese Calcio
-
-
-
FT
Real Forte Querceta
0
-
0
Massese
-
-
-
FT
Montecatini
1
-
1
Savona
-
-
-
FT
Viareggio
1
-
3
Lavagnese
-
-
-
FT
Sestri Levante
1
-
1
Ponsacco
-
-
-
FT
San Donato
0
-
0
Ghivizzano Borgoamozzano
-
-
-
FT
Albissola
1
-
1
Seravezza
2.28
3.00
2.75
FT
Argentina
1
-
3
Rignanese
-
-
-
FT
Scandicci
1
-
3
Finale
2.55
3.10
2.35
FT
SCD Ligorna
0
-
1
Sanremese
-
-
-
FT
Jesina
1
-
1
Campobasso
-
-
-
FT
Matelica
4
-
0
Avezzano
-
-
-
FT
USD Nerostellati
2
-
1
Fabriano Cerreto
-
-
-
FT
ASD Pineto
0
-
0
Recanatese
-
-
-
FT
San Nicolo
0
-
2
San Marino
-
-
-
FT
Sangiustese
1
-
0
Olympia Agnonese
-
-
-
FT
Vis Pesaro
2
-
1
Castelfidardo
-
-
-
FT
Ostia Mare
2
-
1
Budoni
-
-
-
FT
San Teodoro
1
-
1
Atletico SFF
-
-
-
FT
Latte Dolce
2
-
1
ASD Lanusei
-
-
-
FT
Lupa Roma
2
-
1
Rieti
-
-
-
FT
SSD Albalonga
1
-
1
Aprilia
-
-
-
FT
Flaminia
2
-
0
Anziolavinio
-
-
-
FT
Cassino
1
-
0
Nuorese
-
-
-
FT
Aversa Normanna
1
-
2
Gravina
3.35
3.20
1.90
FT
Pomigliano
1
-
2
San Severo
1.66
3.45
3.95
FT
Team Altamura
0
-
2
ACD Nardo
-
-
-
FT
Potenza
1
-
0
Madrepietra Daunia
-
-
-
FT
Manfredonia
1
-
1
Gragnano
-
-
-
FT
Nerostellati Frattese
0
-
3
Cavese
-
-
-
FT
AP Turris
1
-
2
Taranto
2.90
3.20
2.10
FT
Sarnese 1926
3
-
2
Francavilla Calcio 1927
-
-
-
FT
Ercolanese
0
-
0
Ebolitana
-
-
-
FT
Vibonese
2
-
1
Sancataldese
-
-
-
FT
Troina
0
-
1
Nocerina
-
-
-
FT
Palazzolo
0
-
0
Cittanovese
-
-
-
FT
Roccella
3
-
1
Paceco
-
-
-
FT
Igea Virtus
1
-
0
US Palmese
-
-
-
FT
Gelbison Cilento
0
-
1
Portici
-
-
-
FT
Messina
3
-
0
Isola Caporizzuto
-
-
-
FT
Acireale
2
-
2
Gela
-
-
-
FT
Rezzato
3
-
1
Romanese
-
-
-
FT
Vastese
2
-
1
L'Aquila
-
-
-
FT
Audace Cerignola
0
-
0
AZ Picerno ASD
-
-
-
Malta » 2. liga »
Druga liga maltańska
FT
Zebbug Rangers
5
-
0
Marsa FC
-
-
-
FT
Zejtun Corinthians FC
1
-
5
Mqabba
-
-
-
Portugalia » 3. liga »
Trzecia liga portugalska
FT
AD Oliveirense
1
-
0
Merelinense
-
-
-
FT
Atletico Arcos
1
-
1
ARS Martinho
-
-
-
FT
Braganca
0
-
3
Vilaverdense FC
-
-
-
FT
CCD Minas Argozelo
0
-
2
Vizela
-
-
-
FT
CDC Montalegre
2
-
1
SC Mirandela
-
-
-
FT
Pedras Salgadas
1
-
1
AD Fafe
2.28
3.10
2.70
FT
GDU Torcatense
3
-
0
Mondinense FC
-
-
-
FT
Alianca de Gandra
0
-
2
Gondomar
-
-
-
FT
FC Cesarense
1
-
1
FC Pedras Rubras
-
-
-
FT
Cinfaes
3
-
2
Canelas 2010
-
-
-
FT
Sousense
0
-
3
Salgueiros
-
-
-
FT
Trofense
0
-
2
Amarante FC
2.55
3.10
2.38
FT
Freamunde
0
-
1
Sanjoanense
2.40
2.90
2.65
FT
Felgueiras 1932
2
-
1
Espinho
-
-
-
FT
S.U. 1º de Dezembro
2
-
0
Alcanenense
2.18
3.10
2.80
FT
Caldas
0
-
0
Pero Pinheiro
-
-
-
FT
Electrico
0
-
0
Sacavenense
-
-
-
FT
Loures
0
-
0
Fatima
-
-
-
FT
Mafra
1
-
1
Sintrense
-
-
-
FT
Torreense
4
-
0
Sporting de Guadelupe
-
-
-
FT
Vilafranquense
1
-
0
Praiense
1.90
3.25
3.25
FT
SR Almancilense
2
-
2
Armacenenses
-
-
-
FT
Louletano
0
-
1
Farense
-
-
-
FT
Moncarapachense
1
-
0
Lusitano VRSA
-
-
-
FT
Moura Atletico Clube
0
-
0
Oriental
-
-
-
FT
Olhanense
3
-
1
Olimpico Montijo
-
-
-
FT
Casa Pia
2
-
0
Estrela de Vendas Novas
-
-
-
FT
Pinhalnovense
2
-
1
Sporting Ideal
1.22
5.00
7.50
FT
Anadia
1
-
0
Maritimo B
-
-
-
FT
Gafanha
2
-
0
AD Nogueirense
-
-
-
FT
Lusitano FC
2
-
1
Aguias Moradal
-
-
-
FT
Mortagua FC
0
-
2
Ferreira de Aves
-
-
-
FT
RD Agueda
1
-
1
Fornos de Algodres
-
-
-
FT
Sertanense
1
-
0
ARC Oleiros
-
-
-
FT
Sourense
2
-
4
Benfica Castelo Branco
-
-
-
FT
Uniao Leiria
5
-
2
Marinhense
-
-
-
FT
Camara Lobos
1
-
1
Aroes
-
-
-
FT
Camacha
3
-
1
Coimbroes
-
-
-
FT
SC Lusitania
1
-
2
GD Coruchense
-
-
-
FT
Operario
3
-
2
FC Castrense
-
-
-
Turcja » 3. liga »
Turcja 3
FT
Eyupspor
1
-
0
Menemen Belediyespor
-
-
-
FT
Amed Sportif
1
-
1
Tokatspor
-
-
-
FT
Gumushanespor
0
-
2
Altay
-
-
-
FT
Kahramanmaraspor
2
-
1
Urfaspor
-
-
-
FT
Etimesgut Belediyespor
3
-
0
Bucaspor
-
-
-
FT
Afjet Afyonspor
0
-
0
Hatayspor
-
-
-
FT
Kastamonuspor
1
-
2
Keciorengucu
-
-
-
FT
Kocaeli Birlik Spor
0
-
1
Bodrumspor
-
-
-
FT
Bandirmaspor
4
-
1
Sakaryaspor
-
-
-
FT
Silivrispor
0
-
1
Nigde Belediyespor
-
-
-
FT
Zonguldak Komurspor
1
-
1
Nazilli Belediyespor
-
-
-
FT
Bugsasspor
3
-
0
Fethiyespor
-
-
-
FT
Karsiyaka
1
-
1
Kirklarelispor
-
-
-
Turcja » 4. liga »
Czwarta liga turecka
FT
Ofspor
4
-
3
Dardanelspor
-
-
-
FT
Bayburt Genclikspor
0
-
3
Orhangazispor
-
-
-
FT
Batman Petrolspor
3
-
0
Catalcaspor
-
-
-
FT
1461 Trabzon
5
-
2
Van Buyuksehir Belediyespor
-
-
-
FT
Pazarspor
2
-
1
Ankara Demirspor
-
-
-
FT
24 Erzincanspor
1
-
0
Golcukspor
-
-
-
FT
Yeni Orduspor
2
-
1
Kasimpasa Erokspor
-
-
-
FT
Karakopru Belediyespor
0
-
0
Osmaniyespor
-
-
-
FT
Cizrespor
1
-
0
Duzyurtspor
-
-
-
FT
Manisa Buyukşehir Belediyespor
1
-
2
Bayrampasa
-
-
-
FT
Erbaaspor
0
-
0
Duczespor
-
-
-
FT
Kozan Belediyespor
0
-
0
Yomraspor
-
-
-
FT
Halide Edip Adivar Spor
1
-
0
Erzin Belediyespor
-
-
-
FT
Yeni Altindag Belediyespor
0
-
0
12 Bingolspor
-
-
-
FT
Kirikhanspor
1
-
0
Turgutluspor
-
-
-
FT
Anadolu Uskudar 1908
3
-
1
Tire 1922 Spor
-
-
-
FT
Yesil Bursa
0
-
1
Yeni Diyarbakirspor
-
-
-
FT
Muglaspor
0
-
0
Darica Genclerbirligi
-
-
-
FT
Ergene Velimese Spor
2
-
0
Kayseri Erciyesspor
-
-
-
FT
Corum Belediyespor
2
-
1
Bursa Niluferspor
-
-
-
FT
Aydinspor
3
-
1
Tekirdagspor
-
-
-
FT
Tarsus
1
-
1
Sultanbeyli Belediyespor
-
-
-
Wenezuela » 2. liga »
Druga liga Wenezuelska
FT
Estudiantes de Caracas
0
-
2
Gran Valencia
2.75
3.10
2.14
W tej chwili nie trwa żaden mecz na żywo. Gdy tylko rozpocznie się jakiś mecz zostanie on automatycznie wyświetlony na tej stronie.