Odśwież wyniki

Rosja Trzecia liga rosyjska

Europa
Resultados ao vivo
Scoruri live
Livescore
Livescore
Rezultati uzivo
Risultati in tempo reale
Transmisje meczów
Porównanie drużyn

Jesteś na podstronie ligi Trzecia liga rosyjska sezon 2021/2022. W tym dziale znajdziesz aktualne wyniki, dzisiejsze mecze i tabelę. Po kliknięciu w nazwę meczu przejdziesz to szczegółowych informacji na temat spotkania. Pamiętaj, że wyniki są aktualizowane na żywo dzięki czemu nie musisz odswieżać strony. Tabela jest generowane na podstawie rezultatów meczów i jest zawsze aktualna.

Ostatnie mecze

Następne mecze

Tabela

Tabela FNL 2 Grp. 1
# Team M P W R P G+ G- RG
1 SKA Rostov 10 25 8 1 1 21 5 16
2 Anży Machaczkała 10 24 8 0 2 19 4 15
3 Forte Taganrog 9 20 6 2 1 21 9 12
4 FK Makhachkala 9 20 6 2 1 16 4 12
5 Chayka 9 19 6 1 2 20 5 15
6 Legion Dynamo 9 15 4 3 2 13 7 6
7 Czernomorec 10 14 4 2 4 14 13 1
8 Mashuk-KMV 9 12 3 3 3 12 12 0
9 Spartak Nalczik 9 12 3 3 3 7 8 -1
10 Biolog Novokubansk 9 11 3 2 4 14 12 2
11 Kuban Kholding 9 11 3 2 4 10 12 -2
12 Tuapse 9 10 3 1 5 7 11 -4
13 Dinamo Stavropol 10 8 2 2 6 12 16 -4
14 Druzhba 10 8 2 2 6 8 19 -11
15 FC Rotor Volgograd II 9 7 2 1 6 6 15 -9
16 FC Alania Vladikavkaz II 10 5 1 2 7 9 28 -19
17 Yessentuki 10 4 1 1 8 7 36 -29

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela FNL 2 Grp. 1 Subgroup 1
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Tver FC 9 21 6 3 0 21 5 16
2 Leningradets 9 18 5 3 1 18 9 9
3 Krasava 9 16 5 1 3 18 10 8
4 Kairat Moscow 9 14 4 2 3 14 16 -2
5 Zenit St. Petersburg 2 9 12 3 3 3 15 18 -3
6 Dynamo Saint Petersburg 9 11 3 2 4 11 14 -3
7 Luki-Energiya 9 11 3 2 4 10 19 -9
8 Zvezda Saint Petersburg 9 10 3 1 5 11 14 -3
9 FC Chita 9 6 0 6 3 7 13 -6
10 Baltika-BFU Kaliningrad 9 4 1 1 7 8 15 -7

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela FNL 2 Grp. 2 Subgroup 2
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Szynnik Jarosław 10 27 9 0 1 22 3 19
2 Dinamo Moscow II 10 19 5 4 1 25 8 17
3 Volna Nizhny Novgorod 10 17 5 2 3 15 13 2
4 FC Yenisey Krasnoyarsk II 10 17 5 2 3 13 13 0
5 Olimp Dolgoprudny II 10 15 4 3 3 11 10 1
6 Lokomotiv Moscow 2 10 14 4 2 4 11 10 1
7 Khimik Dzerzhinsk 10 14 4 2 4 11 22 -11
8 Torpedo Vladimir 9 8 2 2 5 6 14 -8
9 Murom 10 7 1 4 5 9 10 -1
10 Znamya 10 5 2 2 6 11 17 -6
11 Chertanovo Moscow 9 4 1 1 7 4 18 -14

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela FNL 2 Grp. 3 Subgroup 1
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Rodina 10 25 8 1 1 30 10 20
2 FK Saransk 10 22 7 1 2 23 10 13
3 Strogino 10 19 6 1 3 20 13 7
4 Khimki 2 10 16 5 1 4 19 13 6
5 Peresvet Domodedovo 10 16 5 1 4 17 12 5
6 SKA-Khabarovsk II 10 14 4 2 4 17 16 1
7 Staurn Ramieńskoje 10 13 4 1 5 16 17 -1
8 Znamya Noginsk 9 12 4 0 5 13 21 -8
9 Kvant Obninsk 9 9 3 0 6 10 18 -8
10 Metalurg Vidnoe 10 7 2 1 7 13 27 -14
11 Kolomna 10 4 1 1 8 11 32 -21

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela FNL 2 Grp. 3 Subgroup 2
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Sokol Saratov 10 27 9 0 1 22 4 18
2 Dinamo Briansk 10 21 6 3 1 17 3 14
3 Dinamo Vladivostok 9 20 6 2 1 19 9 10
4 Salyut Belgorod 10 19 6 1 3 22 12 10
5 Arsenal Tula II 10 17 5 2 3 13 10 3
6 Zvezda Ryazan 10 16 5 1 4 13 12 1
7 Avangard Kursk 10 13 4 1 5 13 15 -2
8 Zenit Penza 10 9 3 0 7 6 17 -11
9 Sakhalin 9 7 2 1 6 5 12 -7
10 Kaluga 10 5 1 2 7 4 12 -8
11 Fakel-M Voronezh 10 1 0 1 9 4 32 -28

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Russia 3-FNL 2 Grp. 4
# Team M P W R P G+ G- RG
1 FC Chelyabinsk 9 24 8 0 1 19 6 13
2 Volga Ulyanovsk 10 23 7 2 1 18 5 13
3 Tyumen 9 20 6 2 1 28 15 13
4 Amkar Perm 9 20 6 2 1 14 3 11
5 Novosibirsk FK 10 17 5 2 3 12 8 4
6 Irtysz 10 17 5 2 3 17 15 2
7 Ural II 9 16 5 1 3 20 14 6
8 Dinamo Barnaul 11 16 5 1 5 15 13 2
9 Zvezda Perm 9 11 3 2 4 11 11 0
10 FC Orenburg II 10 10 2 4 4 11 17 -6
11 Spartak Tuymazy 9 9 4 0 5 18 20 -2
12 Torpedo Miass 9 5 1 2 6 6 16 -10
13 NoSta 10 5 1 2 7 8 20 -12
14 Lada Togliati 9 2 1 2 6 9 29 -20
15 Zenit Izhevsk 9 0 0 0 9 4 18 -14

*Tabela jest aktualizowana na żywo

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies, aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie, jak również dostosować stronę do indywidualnych potrzeb.
Zamknij
Scroll up