Odśwież wyniki

Rosja Trzecia liga rosyjska

Europa
Resultados ao vivo
Scoruri live
Livescore
Livescore
Rezultati uzivo
Risultati in tempo reale
Transmisje meczów
Porównanie drużyn

Jesteś na podstronie ligi Trzecia liga rosyjska sezon 2024. W tym dziale znajdziesz aktualne wyniki, dzisiejsze mecze i tabelę. Po kliknięciu w nazwę meczu przejdziesz to szczegółowych informacji na temat spotkania. Pamiętaj, że wyniki są aktualizowane na żywo dzięki czemu nie musisz odswieżać strony. Tabela jest generowane na podstawie rezultatów meczów i jest zawsze aktualna.

Ostatnie mecze

Następne mecze

Tabela

Tabela Group 1
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Astrakhan 10 20 6 2 2 13 6 7
2 Rostov II 9 18 6 0 3 23 10 13
3 Sevastopol 9 18 5 3 1 12 4 8
4 Legion Dynamo 9 17 5 2 2 11 6 5
5 Rubin Yalta 9 16 5 1 3 9 7 2
6 Kuban Kholding 10 15 4 3 3 13 11 2
7 Stroitel Kamensk-Shakht. 9 15 4 3 2 12 11 1
8 Forte Taganrog 9 14 4 2 3 16 11 5
9 Dinamo Stavropol 10 13 3 4 3 10 11 -1
10 Spartak Nalczik 9 12 3 3 3 15 13 2
11 Biolog Novokubansk 9 12 3 3 3 13 12 1
12 Nart Cherkessk 9 10 2 4 3 11 15 -4
13 Druzhba 10 10 3 1 6 10 14 -4
14 Pobeda 10 9 1 6 3 10 12 -2
15 Angusht 10 9 1 6 3 8 10 -2
16 FC Alania Vladikavkaz II 10 7 2 1 7 11 28 -17
17 Dinamo Makhachkala 9 2 0 2 7 4 20 -16

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Group 2
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Baltika-BFU Kaliningrad 8 19 6 1 1 17 6 11
2 Dinamo Moscow II 8 19 6 1 1 17 5 12
3 Spartak Moskva II 8 18 5 3 0 14 5 9
4 Zenit St. Petersburg 2 8 15 5 0 3 13 7 6
5 Rodina-M 8 14 4 2 2 14 9 5
6 Torpedo Vladimir 8 13 4 1 3 14 9 5
7 Chertanovo Moscow 8 12 3 3 2 11 10 1
8 Znamya 8 11 3 2 3 11 15 -4
9 Dinamo Vologda 8 10 2 4 2 8 7 1
10 Staurn Ramieńskoje 7 9 2 3 2 7 11 -4
11 Dynamo Saint Petersburg 8 8 2 2 4 12 14 -2
12 Tver FC 8 8 2 2 4 9 13 -4
13 Luki-Energiya 8 7 2 1 5 5 12 -7
14 Irkutsk 7 5 1 2 4 7 16 -9
15 Zvezda Saint Petersburg 8 4 1 1 6 5 14 -9
16 FC Yenisey Krasnoyarsk II 8 3 1 0 7 5 16 -11

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Group 3
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Kompozit 8 21 7 0 1 18 11 7
2 Dinamo Vladivostok 7 16 5 1 1 10 6 4
3 Khimki 2 7 14 4 2 1 8 5 3
4 Arsenal Tula II 8 13 4 1 3 13 8 5
5 Sakhalin 7 13 4 1 2 6 5 1
6 FC Kosmos Dolgoprudny 7 13 4 1 2 10 7 3
7 Spartak Tambov 8 13 4 1 3 13 9 4
8 Zenit Penza 8 12 3 3 2 9 5 4
9 Zvezda Ryazan 7 10 3 1 3 9 6 3
10 Orel 8 10 3 1 4 8 9 -1
11 Strogino 7 6 2 0 5 12 12 0
12 SKA-Khabarovsk II 8 6 1 3 4 7 8 -1
13 Salyut Belgorod 8 6 1 3 4 7 13 -6
14 Kvant Obninsk 7 3 1 0 6 5 20 -15
15 Kolomna 7 2 0 2 5 3 14 -11

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Group 4
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Dinamo Kirov 7 19 6 1 0 17 6 11
2 Amkar Perm 7 16 5 1 1 11 4 7
3 Sokol Kazan 7 15 4 3 0 10 5 5
4 Rubin Kazan II 7 14 4 2 1 9 4 5
5 Ural II 7 12 3 3 1 11 7 4
6 Krylya Sovetov Samara II 7 9 1 6 0 8 7 1
7 Uralets NT 7 8 2 2 3 8 10 -2
8 Nizhny Novgorod II 7 7 1 4 2 7 8 -1
9 Volna Nizhny Novgorod 7 7 2 1 4 11 11 0
10 FC Orenburg II 7 7 2 1 4 7 13 -6
11 Dinamo Barnaul 7 6 1 3 3 9 14 -5
12 Lada Togliati 7 6 1 3 3 5 9 -4
13 NoSta 7 3 1 0 6 8 13 -5
14 Akron II 7 3 1 0 6 4 14 -10

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Scroll up