Odśwież wyniki

Niemcy Oberliga

Europa
Resultados ao vivo
Scoruri live
Livescore
Livescore
Rezultati uzivo
Risultati in tempo reale
Transmisje meczów
Porównanie drużyn

Witamy w dziale Oberliga 2024/2025. Strona podzielona jest na cztery części. Pierwsza prezentuje dzisiejsze mecze, jeśli dzisiaj są rozgrywane.
Druga część przedstawia listę ostatnich spotkań dla ligi. Trzecia część prezentuje następne mecze.

Na samym dole strony znajdziesz zawsze aktualną tabele, która odświeżana jest w czasie rzeczywistym, dzięki temu masz pewność, że jest zawsze aktualna. Wyniki Oberliga są również aktualizowane na żywo, dzięki czemu nie musisz odświeżać strony, aby widzieć aktualny rezultat.

Następne mecze

Tabela

Tabela Bayern Nord
# Team M P W R P G+ G- RG
1 TSV Abtswind 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ATSV Erlangen 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DJK Gebenbach 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ASV Cham 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Fortuna Regensburg 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Eintracht Münchberg 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Karlburg 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Neudrossenfeld 0 0 0 0 0 0 0 0
9 TSV Kornburg 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wurzburger 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Jahn Regensburg II 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Ingolstadt II 0 0 0 0 0 0 0 0
13 DJK Ammerthal 0 0 0 0 0 0 0 0
14 SC Eltersdorf 0 0 0 0 0 0 0 0
15 SpVgg Bayern Hof 0 0 0 0 0 0 0 0
16 VfB Eichstatt 0 0 0 0 0 0 0 0
17 SpVgg Weiden 0 0 0 0 0 0 0 0
18 ASV Neumarkt 0 0 0 0 0 0 0 0

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Bayern Süd
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Tuerkspor Augsburg 0 0 0 0 0 0 0 0
2 TSV 1861 Noerdlingen 0 0 0 0 0 0 0 0
3 TSV Rain/Lech 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Deisenhofen 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Sonthofen 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Unterhaching II 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Grunwald 0 0 0 0 0 0 0 0
8 TSV Landsberg 0 0 0 0 0 0 0 0
9 TSV Kottern 0 0 0 0 0 0 0 0
10 FC Pipinsried 0 0 0 0 0 0 0 0
11 FC Memmingen 0 0 0 0 0 0 0 0
12 FC Ismaning 0 0 0 0 0 0 0 0
13 SV Erlbach 0 0 0 0 0 0 0 0
14 SV Heimstetten 0 0 0 0 0 0 0 0
15 SV Schalding-Heining 0 0 0 0 0 0 0 0
16 SV Kirchanschoring 0 0 0 0 0 0 0 0
17 1860 Muenchen II 0 0 0 0 0 0 0 0

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Nordost-Süd
# Team M P W R P G+ G- RG
1 BW Zorbau 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Grimma 0 0 0 0 0 0 0 0
3 RSV Eintracht 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Einheit Wernigerode 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SC Freital 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Wismut Gera 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Magdeburg II 0 0 0 0 0 0 0 0
8 VfB Krieschow 0 0 0 0 0 0 0 0
9 VfL Halle 96 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Einheit Rudolstadt 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Budissa Bautzen 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Germania Halberstadt 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Ludwigsfelder FC 0 0 0 0 0 0 0 0
14 VfB Auerbach 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Union Sandersdorf 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Bischofswerdaer FV 0 0 0 0 0 0 0 0

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Hamburg
# Team M P W R P G+ G- RG
1 HEBS Hamburg 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hamburger SV III 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Victoria Hamburg 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Harksheide 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Halstenbek-Rellingen 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Vorwarts-Wacker 04 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Alsterbrüder 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ETSV Hamburg 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Uhlenhorster SC Paloma 0 0 0 0 0 0 0 0
10 TuS Dassendorf 0 0 0 0 0 0 0 0
11 FC Suederelbe 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Eimsbutteler TV 0 0 0 0 0 0 0 0
13 TSV Concordia 0 0 0 0 0 0 0 0
14 FC Tuerkiye Wilhelmsburg 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Niendorfer TSV 0 0 0 0 0 0 0 0
16 TSV Sasel 0 0 0 0 0 0 0 0
17 TSV Buchholz 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Altonaer FC 93 0 0 0 0 0 0 0 0

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Schleswig-Holstein
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Preußen Reinfeld 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hohenwestedt 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Union Neumuenster 0 0 0 0 0 0 0 0
4 VfR Neumünster 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nordmark Satrup 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Eidertal Molfsee 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Rotenhof 0 0 0 0 0 0 0 0
8 TSB Flensburg 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SV Eichede 0 0 0 0 0 0 0 0
10 FC Dornbreite Luebeck 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Eutin 08 0 0 0 0 0 0 0 0
12 FC Kilia Kiel 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Heider SV 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Oldenburger SV 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Luebeck II 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Eckernfoerder SV 0 0 0 0 0 0 0 0

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Nordost-Nord
# Team M P W R P G+ G- RG
1 SG Dynamo Schwerin 0 0 0 0 0 0 0 0
2 TuS Makkabi Berlin 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Eintracht Mahlsdorf 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Anker Wismar 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Sparta Lichtenberg 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Grün-Weiß Ahrensfelde 0 0 0 0 0 0 0 0
7 BFC Preussen 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Rostocker FC 1895 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Tasmania Berlin 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Optik Rathenow 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Hansa Rostock II 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SV Lichtenberg 47 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Tennis Borussia 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Staaken 0 0 0 0 0 0 0 0
15 TSG Neustrelitz 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Berliner AK 07 0 0 0 0 0 0 0 0

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Rheinland-Pfalz / Saar
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Wormatia Worms 0 0 0 0 0 0 0 0
2 TuS Mechtersheim 0 0 0 0 0 0 0 0
3 TSV Schott Mainz 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SV Morlautern 0 0 0 0 0 0 0 0
5 TuS RW Koblenz 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Eppelborn 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Idar-Oberstein 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Viktoria Herxheim 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SV Gonsenheim 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SV Auersmacher 0 0 0 0 0 0 0 0
11 FV Diefflen 0 0 0 0 0 0 0 0
12 FC Karbach 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Eisbachtaler Sportfreunde 0 0 0 0 0 0 0 0
14 FV Engers 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Kaiserslautern II 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Pirmasens 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Koblenz 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Arminia Ludwigshafen 0 0 0 0 0 0 0 0

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Baden-Württemberg
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Normannia Gmund 0 0 0 0 0 0 0 0
2 TSV Essingen 0 0 0 0 0 0 0 0
3 TSG Backnang 0 0 0 0 0 0 0 0
4 VfR Mannheim 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Fellbach 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Villingen II 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Leinfelden-Echterdingen 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Zuzenhausen 0 0 0 0 0 0 0 0
9 TSG Balingen 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SV Oberachern 0 0 0 0 0 0 0 0
11 FSV Hollenbach 0 0 0 0 0 0 0 0
12 FSV 08 Bissingen 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Aalen 0 0 0 0 0 0 0 0
14 FV Ravensburg 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Noettingen 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Sonnenhof Großaspach 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Reutlingen 0 0 0 0 0 0 0 0
18 1. CfR Pforzheim 0 0 0 0 0 0 0 0

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Westfalen
# Team M P W R P G+ G- RG
1 SpVgg Vreden 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SG Finnentrop/Bamenohl 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Victoria Clarholz 0 0 0 0 0 0 0 0
4 TuS Boevinghausen 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Erkenschwick 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Verl II 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Bochum II 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Concordia Wiemelhausen 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SV Schermbeck 2020 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Preussen Muenster II 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Lippstadt 0 0 0 0 0 0 0 0
12 FC Gievenbeck 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Eintracht Rheine 0 0 0 0 0 0 0 0
14 RW Ahlen 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Sportfreunde Siegen 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Westfalia Rhynern 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Wattenscheid 0 0 0 0 0 0 0 0
18 TuS Ennepetal 0 0 0 0 0 0 0 0
19 ASC Dortmund 0 0 0 0 0 0 0 0

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Niederrhein
# Team M P W R P G+ G- RG
1 TVD Velbert 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Union Nettetal 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Monheim 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DJK Teutonia St. Toenis 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Büderich 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Biemenhorst 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SF Niederwenigern 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Mülheimer 0 0 0 0 0 0 0 0
9 VfB Homberg 0 0 0 0 0 0 0 0
10 VfB Hilden 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SpVg Schonnebeck 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Sportfreunde Baumberg 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Ratinger SV 0 0 0 0 0 0 0 0
14 SV Sonsbeck 0 0 0 0 0 0 0 0
15 SW Essen 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Velbert 0 0 0 0 0 0 0 0
17 TSV Meerbusch 0 0 0 0 0 0 0 0
18 FC Kleve 0 0 0 0 0 0 0 0

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Niedersachsen
# Team M P W R P G+ G- RG

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Scroll up