Odśwież wyniki

Niemcy Oberliga

Europa
Resultados ao vivo
Scoruri live
Livescore
Livescore
Rezultati uzivo
Risultati in tempo reale
Transmisje meczów
Porównanie drużyn

Witamy w dziale Oberliga 2021/2022. Strona podzielona jest na cztery części. Pierwsza prezentuje dzisiejsze mecze, jeśli dzisiaj są rozgrywane.
Druga część przedstawia listę ostatnich spotkań dla ligi. Trzecia część prezentuje następne mecze.

Na samym dole strony znajdziesz zawsze aktualną tabele, która odświeżana jest w czasie rzeczywistym, dzięki temu masz pewność, że jest zawsze aktualna. Wyniki Oberliga są również aktualizowane na żywo, dzięki czemu nie musisz odświeżać strony, aby widzieć aktualny rezultat.

Dzisiejsze mecze

Ostatnie mecze

Następne mecze

Tabela

Tabela Oberliga Bayern North
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Eintracht Bamberg 12 31 10 1 1 38 8 30
2 Ansbach 12 28 9 1 2 29 8 21
3 DJK Vilzing 12 27 9 0 3 28 12 16
4 ATSV Erlangen 13 26 8 2 3 24 15 9
5 ASV Neumarkt 12 25 8 1 3 28 16 12
6 Feucht 13 24 7 3 3 22 14 8
7 DJK Ammerthal 12 23 7 2 3 31 19 12
8 TSV Abtswind 12 20 6 2 4 18 13 5
9 SpVgg Bayern Hof 13 17 5 2 6 29 33 -4
10 DJK Don Bosco Bamberg 12 16 5 1 6 18 18 0
11 TSV Grossbardorf 12 16 5 1 6 20 23 -3
12 DJK Gebenbach 13 13 4 1 8 25 33 -8
13 FC Sand 12 12 3 3 6 13 23 -10
14 TSV Karlburg 12 11 2 5 5 10 20 -10
15 ASV Cham 12 8 2 2 8 15 32 -17
16 SV Vatan Spor 12 7 2 1 9 10 29 -19
17 SV Seligenporten 13 7 2 1 10 15 36 -21
18 Wurzburger 13 7 2 1 10 12 33 -21

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Oberliga Bayern South
# Team M P W R P G+ G- RG
1 SpVgg Hankofen-Hailing 13 30 9 3 1 26 12 14
2 Donaustauf 14 27 8 3 3 31 20 11
3 SV Kirchanschoring 12 24 6 6 0 18 9 9
4 1860 Muenchen II 14 23 6 5 3 27 13 14
5 Tuerkspor Augsburg 14 22 6 4 4 26 18 8
6 TSV Landsberg 14 21 5 6 3 24 15 9
7 Ingolstadt II 13 20 5 5 3 21 16 5
8 FC Deisenhofen 13 19 5 4 4 19 17 2
9 Jahn Regensburg II 13 19 5 4 4 19 19 0
10 FC Ismaning 13 18 4 6 3 16 13 3
11 TSV Dachau 13 18 5 3 5 17 19 -2
12 TSV Kottern 13 16 4 4 5 17 22 -5
13 SV Pullach 13 15 4 3 6 22 23 -1
14 TSV Schwaben Augsburg 13 14 3 5 5 16 23 -7
15 Gundelfingen 13 13 3 4 6 16 21 -5
16 TSV 1880 Wasserburg 13 12 3 3 7 19 24 -5
17 Hallbergmoos 13 9 1 6 6 16 36 -20
18 TSV Schwabmuenchen 13 8 2 2 9 9 26 -17
19 VfR Garching 13 7 1 4 8 12 25 -13

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Germany 5-Oberliga Baden-Wurttemberg
# Team M P W R P G+ G- RG
1 TSG Backnang 9 19 6 1 2 21 13 8
2 FSV 08 Bissingen 9 17 5 2 2 22 9 13
3 Goeppinger SV 7 16 5 1 1 13 7 6
4 Neckarsulmer Sport Union 9 16 5 1 3 16 12 4
5 Freiberg 7 14 4 2 1 19 7 12
6 FV Ravensburg 8 13 4 1 3 21 14 7
7 FC 08 Villingen 7 13 4 1 2 15 10 5
8 SV Linx 6 13 4 1 1 10 9 1
9 FCA Walldorf II 8 11 3 2 3 12 15 -3
10 Stuttgarter Kickers 5 10 3 1 1 5 2 3
11 Freiburger FC 8 10 2 4 2 12 12 0
12 1. CfR Pforzheim 8 10 3 1 4 11 11 0
13 FC Rielasingen-Arlen 7 10 3 1 3 7 8 -1
14 Noettingen 9 8 2 2 5 10 18 -8
15 Dorfmerkingen 8 8 2 2 4 7 17 -10
16 SV Oberachern 9 7 2 1 6 12 21 -9
17 Reutlingen 5 5 1 2 2 7 8 -1
18 TSV Ilshofen 8 5 1 2 5 7 15 -8
19 FC Bruchsal 9 5 1 2 6 9 19 -10
20 FV Loerrach-Brombach 6 2 0 2 4 1 10 -9

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Oberliga NOFV-Sud
# Team M P W R P G+ G- RG
1 RW Erfurt 8 20 6 2 0 20 6 14
2 Einheit Wernigerode 7 16 5 1 1 14 7 7
3 Carl Zeiss Jena II 8 15 5 0 3 21 9 12
4 Union Sandersdorf 8 15 4 3 1 16 7 9
5 Plauen 7 14 4 2 1 13 8 5
6 Budissa Bautzen 6 12 4 0 2 19 12 7
7 VfB Krieschow 6 11 3 2 1 16 6 10
8 FC Oberlausitz Neugersdorf 6 11 3 2 1 13 6 7
9 FC An der Fahner Hoehe 6 10 3 1 2 6 6 0
10 VfL Halle 96 6 8 2 2 2 7 9 -2
11 FC International Leipzig 7 7 2 1 4 10 8 2
12 FC Grimma 7 7 2 1 4 13 15 -2
13 Bischofswerdaer FV 7 7 2 1 4 9 12 -3
14 BW Zorbau 8 6 1 3 4 9 19 -10
15 SV 09 Arnstadt 6 6 2 0 4 5 18 -13
16 Einheit Rudolstadt 5 4 1 1 3 3 9 -6
17 FSV Martinroda 7 4 1 1 5 8 15 -7
18 SV Merseburg 99 7 4 1 1 5 2 23 -21
19 FSV Wacker Nordhausen 6 2 0 2 4 6 15 -9

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Oberliga NOFV-Nord
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Hertha Zehlendorf 6 16 5 1 0 15 1 14
2 Rostocker FC 1895 6 15 5 0 1 12 3 9
3 Staaken 7 14 4 2 1 13 6 7
4 SpVg BW 90 Berlin 6 13 4 1 1 10 6 4
5 Greifswalder SV 6 11 3 2 1 9 5 4
6 RSV Eintracht 7 11 3 2 2 9 9 0
7 FC Mecklenburg Schwerin 7 10 3 1 3 13 11 2
8 CFC Hertha 06 7 9 2 3 2 12 11 1
9 Hansa Rostock II 6 8 2 2 2 14 12 2
10 Eintracht Mahlsdorf 7 8 2 2 3 9 10 -1
11 MSV Pampow 6 8 2 2 2 6 7 -1
12 Ludwigsfelder FC 6 8 2 2 2 9 11 -2
13 TSG Neustrelitz 6 6 1 3 2 6 8 -2
14 Torgelower SV Greif 5 5 1 2 2 12 10 2
15 Neuruppin 7 5 1 2 4 8 14 -6
16 1. FC Lok Stendal 6 5 1 2 3 7 15 -8
17 SFC Stern 1900 7 4 0 4 3 10 18 -8
18 SV Victoria Seelow 6 4 1 1 4 7 17 -10
19 Brandenburger SC Sued 6 2 0 2 4 4 11 -7

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar Grp. Nord
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Eintracht Trier 7 18 6 0 1 21 3 18
2 Alemannia Waldalgesheim 8 17 5 2 1 17 5 12
3 FC Karbach 8 15 5 0 3 17 10 7
4 Kaiserslautern II 8 11 3 2 3 15 13 2
5 FV Engers 7 11 3 2 2 9 7 2
6 SG Muelheim-Kaerlich 8 11 3 2 3 10 12 -2
7 SV Gonsenheim 8 10 3 1 4 7 10 -3
8 Eisbachtaler Sportfreunde 8 9 2 3 3 14 15 -1
9 Hassia Bingen 8 9 2 3 3 9 12 -3
10 Salmrohr 8 9 3 0 5 10 22 -12
11 Koblenz 8 8 2 2 4 10 12 -2
12 TSV Emmelshausen 8 4 1 1 6 3 21 -18

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Germany 5-Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar Grp. Sud
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Hertha Wiesbach 8 19 6 1 1 20 17 3
2 FV Dudenhofen 8 18 6 0 2 27 9 18
3 Wormatia Worms 7 16 5 1 1 20 3 17
4 Pfeddersheim 8 16 5 1 2 20 15 5
5 FV Diefflen 8 12 4 0 4 14 15 -1
6 FSV Jaegersburg 8 10 3 1 4 18 12 6
7 SV Roechling 8 10 3 1 4 15 16 -1
8 Arminia Ludwigshafen 5 9 2 3 0 11 6 5
9 Elversberg II 7 9 3 0 4 13 19 -6
10 FC Speyer 09 7 6 2 0 5 5 23 -18
11 TuS Mechtersheim 8 5 1 2 5 9 19 -10
12 FV Eppelborn 8 0 0 0 8 8 26 -18

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Oberliga Niedersachsen Hannover/Braunschweig
# Team M P W R P G+ G- RG
1 FC Germania Egestorf-Langreder 6 14 4 2 0 16 5 11
2 SV Ramlingen-Ehlershausen 7 13 4 1 2 15 5 10
3 Lupo-Martini Wolfsburg 7 13 3 4 0 13 4 9
4 FT Braunschweig 7 13 4 1 2 15 11 4
5 MTV Wolfenbuettel 7 11 3 2 2 12 11 1
6 Arminia Hannover 7 10 3 1 3 10 16 -6
7 MTV Gifhorn 7 8 2 2 3 7 12 -5
8 BW Schwalbe Tuendern 7 4 1 1 5 9 16 -7
9 Eintracht Northeim 7 4 1 1 5 6 17 -11
10 SVG Goettingen 6 3 0 3 3 4 10 -6

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Oberliga Niedersachsen Weser-Ems/Luneburg
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Kickers Emden 7 19 6 1 0 18 6 12
2 Blau-Weiss Lohne 7 15 5 0 2 18 9 9
3 Heeslinger SC 7 14 4 2 1 15 9 6
4 Spelle-Venhaus 7 8 2 2 3 9 7 2
5 MTV Eintracht Celle 7 8 2 2 3 18 17 1
6 VfL Oldenburg 7 8 2 2 3 12 15 -3
7 TuS Bersenbrueck 7 8 2 2 3 9 13 -4
8 Rotenburger SV 7 7 1 4 2 9 10 -1
9 FC Hagen/Uthlede 7 5 1 2 4 12 19 -7
10 TB Uphusen 7 4 1 1 5 7 22 -15

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Germany 5-Oberliga Hamburg East
# Team M P W R P G+ G- RG
1 TuS Dassendorf 5 15 5 0 0 19 4 15
2 TSV Sasel 5 12 4 0 1 14 7 7
3 TSV Concordia 6 12 4 0 2 12 7 5
4 Uhlenhorster SC Paloma 5 12 4 0 1 7 4 3
5 SV Curslack-Neuengamme 5 6 2 0 3 8 9 -1
6 Hamm United 6 6 2 0 4 9 13 -4
7 HSV Barmbek-Uhlenhorst 6 6 2 0 4 7 14 -7
8 VfL Lohbruegge 4 3 1 0 3 7 9 -2
9 Meiendorfer SV 5 3 1 0 4 5 12 -7
10 Bramfelder SV 5 3 1 0 4 8 17 -9

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Oberliga Hamburg West
# Team M P W R P G+ G- RG
1 TuS Osdorf 5 12 4 0 1 14 9 5
2 Hamburger SV III 5 9 2 3 0 13 7 6
3 Niendorfer TSV 5 8 2 2 1 10 8 2
4 HEBS Hamburg 5 8 2 2 1 12 12 0
5 FC Suederelbe 5 8 2 2 1 10 10 0
6 Victoria Hamburg 4 5 1 2 1 6 6 0
7 TSV Buchholz 4 4 1 1 2 9 10 -1
8 SV Rugenbergen 4 2 0 2 2 4 8 -4
9 Union Tornesch 5 0 0 0 5 10 18 -8

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Oberliga Westfalen
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Wattenscheid 4 12 4 0 0 12 6 6
2 SC Paderborn 07 II 4 9 3 0 1 10 3 7
3 Eintracht Rheine 4 9 3 0 1 4 4 0
4 FC Kaan-Marienborn 07 3 7 2 1 0 12 4 8
5 Preussen Muenster II 4 7 2 1 1 8 5 3
6 TuS Ennepetal 4 7 2 1 1 12 10 2
7 ASC Dortmund 4 7 2 1 1 11 9 2
8 TSG Sprockhoevel 4 7 2 1 1 8 6 2
9 Westfalia Rhynern 4 6 2 0 2 11 6 5
10 Holzwickeder 4 6 2 0 2 8 10 -2
11 TuS Haltern 3 5 1 2 0 3 1 2
12 TuS Erndtebrueck 4 5 1 2 1 7 8 -1
13 SV Schermbeck 2020 4 4 1 1 2 10 9 1
14 FC Guetersloh 3 4 1 1 1 2 3 -1
15 Hammer SpVg 4 3 1 0 3 7 9 -2
16 RSV Meinerzhagen 4 3 1 0 3 6 11 -5
17 Victoria Clarholz 4 2 0 2 2 7 11 -4
18 SpVgg Vreden 4 2 0 2 2 4 8 -4
19 Sportfreunde Siegen 4 2 0 2 2 4 8 -4
20 SG Finnentrop/Bamenohl 3 2 0 2 1 4 10 -6
21 SC Westfalia Herne 4 1 0 1 3 2 11 -9

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Germany 5-Oberliga Mittelrhein
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Dueren 7 19 6 1 0 25 4 21
2 FC Hennef 05 7 17 5 2 0 18 3 15
3 SpVg Frechen 20 7 15 5 0 2 18 7 11
4 Borussia Freialdenhoven 7 15 5 0 2 16 8 8
5 Glesch-Paffendorf 7 13 4 1 2 11 8 3
6 Pesch 7 12 3 3 1 18 6 12
7 FC Huerth 6 12 4 0 2 9 9 0
8 Siegburger SV 04 7 11 3 2 2 10 8 2
9 VfL Alfter 7 11 3 2 2 11 11 0
10 Viktoria Arnoldsweiler 7 10 3 1 3 15 12 3
11 VfL Vichttal 7 10 3 1 3 12 15 -3
12 Bergisch Gladbach 6 9 2 3 1 14 7 7
13 SV Deutz 05 7 7 2 1 4 9 16 -7
14 DJK BW Friesdorf 7 5 1 2 4 7 14 -7
15 Fortuna Koeln II 7 4 1 1 5 7 15 -8
16 SV Eilendorf 7 3 1 0 6 2 20 -18
17 Spvg Wesseling Urfeld 7 3 1 0 6 7 27 -20
18 SV Breinig 7 0 0 0 7 3 22 -19

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Oberliga Niederrhein
# Team M P W R P G+ G- RG
1 TVD Velbert 5 12 4 0 1 7 4 3
2 Velbert 5 11 3 2 0 12 5 7
3 SpVg Schonnebeck 5 10 3 1 1 16 7 9
4 SC Velbert 5 10 3 1 1 11 4 7
5 Ratinger SV 5 10 3 1 1 8 2 6
6 VfB Hilden 4 9 3 0 1 7 4 3
7 SW Essen 4 9 3 0 1 10 8 2
8 FC Bocholt 4 8 2 2 0 13 4 9
9 TuRU Duesseldorf 5 8 2 2 1 11 10 1
10 DJK Teutonia St. Toenis 5 8 2 2 1 9 8 1
11 FC Kleve 5 8 2 2 1 6 5 1
12 Niederwenigern 5 8 2 2 1 9 10 -1
13 FC Kray 5 7 2 1 2 11 11 0
14 FC Monheim 5 7 2 1 2 5 5 0
15 Cronenberger SC 5 5 1 2 2 5 7 -2
16 SC Duesseldorf West 5 4 1 1 3 6 12 -6
17 FSV Duisburg 4 3 1 0 3 5 7 -2
18 Union Nettetal 5 3 1 0 4 6 10 -4
19 1. FC Moenchengladbach 4 3 1 0 3 6 12 -6
20 TSV Meerbusch 4 3 1 0 3 5 12 -7
21 SpVgg Sterkrade-Nord 4 1 0 1 3 4 8 -4
22 TV Jahn Hiesfeld 5 1 0 1 4 3 12 -9
23 Sportfreunde Baumberg 3 0 0 0 3 2 10 -8

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Oberliga Flens Sud
# Team M P W R P G+ G- RG
1 SV Eichede 4 10 3 1 0 16 2 14
2 SV Todesfelde 4 10 3 1 0 13 5 8
3 FC Dornbreite Luebeck 4 9 3 0 1 9 10 -1
4 Oldenburger SV 4 6 2 0 2 8 6 2
5 Luebeck II 4 6 2 0 2 5 6 -1
6 SV Preussen 09 Reinfeld 5 6 2 0 3 4 8 -4
7 Union Neumuenster 5 6 2 0 3 7 13 -6
8 Pansdorf 4 3 1 0 3 4 8 -4
9 Eutin 08 4 0 0 0 4 2 10 -8

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Oberliga Flens Nord
# Team M P W R P G+ G- RG
1 TSV Bordesholm 5 11 3 2 0 10 3 7
2 Eckernfoerder SV 4 8 2 2 0 7 3 4
3 TSB Flensburg 3 4 1 1 1 7 6 1
4 SC Weiche Flensburg II 4 4 0 4 0 8 8 0
5 SV Frisia 03 RL 4 4 1 1 2 7 10 -3
6 TSV Altenholz 4 4 1 1 2 5 11 -6
7 Inter Tuerkspor Kiel 3 2 0 2 1 4 5 -1
8 TSV Kronshagen 3 1 0 1 2 1 3 -2

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Oberliga Bremen
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Bremer SV 6 16 5 1 0 24 5 19
2 Vatan Sport Bremen 6 16 5 1 0 13 1 12
3 Brinkumer SV 6 15 5 0 1 30 5 25
4 BTS Neustadt 6 13 4 1 1 12 7 5
5 TuS Schwachhausen 6 12 4 0 2 14 8 6
6 Geestemuende 6 12 4 0 2 10 9 1
7 Werder Bremen III 6 8 2 2 2 19 16 3
8 SFL Bremerhaven 6 8 2 2 2 13 15 -2
9 Blumenthaler SV 6 7 2 1 3 14 13 1
10 Leher 6 7 2 1 3 9 13 -4
11 TuS Komet Arsten 6 7 2 1 3 9 13 -4
12 OSC Bremerhaven 6 7 2 1 3 4 9 -5
13 SV Hemelingen 6 6 2 0 4 10 14 -4
14 FC Union 60 6 6 1 3 2 9 14 -5
15 SG Aumund-Vegesack 6 5 1 2 3 7 11 -4
16 Habenhauser FV 6 3 1 0 5 6 14 -8
17 BSC Hastedt 6 3 1 0 5 6 19 -13
18 SC Borgfeld 6 3 1 0 5 6 29 -23

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Oberliga Hessen Grp. B
# Team M P W R P G+ G- RG
1 SV Rot-Weiss Hadamar 8 17 5 2 1 19 12 7
2 FC 1931 Eddersheim 8 16 5 1 2 19 12 7
3 SC Waldgirmes 8 15 4 3 1 18 11 7
4 RW Walldorf 9 13 4 1 4 16 15 1
5 SV Zeilsheim 7 12 4 0 3 18 13 5
6 TUS Dietkirchen 8 11 3 2 3 17 13 4
7 SC Hessen Dreieich 7 10 3 1 3 13 11 2
8 SC Viktoria 06 Griesheim 7 10 3 1 3 10 13 -3
9 Turk Gucu Friedberg 7 8 2 2 3 10 14 -4
10 FV Bad Vilbel 8 4 1 1 6 9 21 -12
11 VFB Ginsheim 7 2 0 2 5 5 19 -14

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Oberliga Hessen Grp. A
# Team M P W R P G+ G- RG
1 TSV Lehnerz 7 21 7 0 0 22 3 19
2 FC 1906 Erlensee 7 14 4 2 1 20 7 13
3 Eintracht Stadtallendorf 6 12 3 3 0 10 5 5
4 KSV Baunatal 7 11 3 2 2 11 8 3
5 Huenfelder SV 8 10 2 4 2 12 9 3
6 FSV Fernwald 7 8 1 5 1 14 12 2
7 Bayern Alzenau 6 8 2 2 2 10 15 -5
8 SV Neuhof 8 6 1 3 4 8 14 -6
9 Buchonia Flieden 8 6 1 3 4 7 22 -15
10 FC Hanau 93 8 5 1 2 5 8 17 -9
11 SV Steinbach 1920 8 5 1 2 5 8 18 -10

*Tabela jest aktualizowana na żywo

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies, aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie, jak również dostosować stronę do indywidualnych potrzeb.
Zamknij
Scroll up