Odśwież wyniki

Dania Dania 4

Europa
Resultados ao vivo
Scoruri live
Livescore
Livescore
Rezultati uzivo
Risultati in tempo reale
Transmisje meczów
Porównanie drużyn

Witamy w dziale Dania 4 2023/2024. Strona podzielona jest na cztery części. Pierwsza prezentuje dzisiejsze mecze, jeśli dzisiaj są rozgrywane.
Druga część przedstawia listę ostatnich spotkań dla ligi. Trzecia część prezentuje następne mecze.

Na samym dole strony znajdziesz zawsze aktualną tabele, która odświeżana jest w czasie rzeczywistym, dzięki temu masz pewność, że jest zawsze aktualna. Wyniki Dania 4 są również aktualizowane na żywo, dzięki czemu nie musisz odświeżać strony, aby widzieć aktualny rezultat.

Dzisiejsze mecze

13:00
3.25
3.50
2.00
13:00
3.00
3.50
2.10
13:00
2.20
3.50
2.80

Ostatnie mecze

Następne mecze

20 kwi 14:00
-
-
-
20 kwi 14:00
-
-
-
20 kwi 13:00
-
-
-
20 kwi 13:30
-
-
-
19 kwi 18:00
-
-
-
19 kwi 18:00
-
-
-
20 kwi 13:00
-
-
-
20 kwi 14:00
-
-
-
19 kwi 18:30
-
-
-
19 kwi 19:30
-
-
-
20 kwi 13:00
-
-
-
20 kwi 13:30
-
-
-
20 kwi 14:00
-
-
-
19 kwi 19:00
-
-
-
20 kwi 14:00
-
-
-
19 kwi 18:30
-
-
-
19 kwi 19:00
-
-
-
19 kwi 19:00
-
-
-
20 kwi 12:00
-
-
-

Tabela

Tabela Regular Season
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Frem 22 43 13 4 5 35 21 14
2 VSK Aarhus 22 37 11 4 7 39 24 15
3 Ishoej BK 22 34 9 7 6 40 30 10
4 Avarta 22 31 9 4 9 21 28 -7
5 Holbæk B&I 22 30 8 6 8 23 23 0
6 Oure FA 22 29 8 5 9 31 37 -6
7 Naesby 22 29 7 8 7 32 32 0
8 IF Lyseng 22 28 7 7 8 34 36 -2
9 Silkeborg KFUM 22 27 7 6 9 33 39 -6
10 Vejgaard B 22 26 7 5 10 28 34 -6
11 Holstebro 22 25 7 4 11 32 33 -1
12 Vanloese 22 23 5 8 9 21 32 -11

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Relegation Round
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Vejgaard B 1 29 1 0 0 1 0 1
2 Oure FA 1 29 0 0 1 1 3 -2
3 IF Lyseng 0 28 0 0 0 0 0 0
4 Silkeborg KFUM 1 27 0 0 1 0 1 -1
5 Vanloese 1 26 1 0 0 3 1 2
6 Holstebro 0 25 0 0 0 0 0 0

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Promotion Group
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Frem 1 46 1 0 0 4 1 3
2 VSK Aarhus 0 37 0 0 0 0 0 0
3 Ishoej BK 0 34 0 0 0 0 0 0
4 Avarta 0 31 0 0 0 0 0 0
5 Holbæk B&I 0 30 0 0 0 0 0 0
6 Naesby 1 29 0 0 1 1 4 -3

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Promotion Group 1
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Sundby 1 43 0 0 1 1 3 -2
2 Glostrup FK 1 42 1 0 0 2 1 1
3 Brønshøj 1 40 1 0 0 3 2 1
4 Frederikssund 1 37 1 0 0 3 1 2
5 Gørslev 1 32 0 1 0 0 0 0
6 Karlslunde 1 31 1 0 0 5 1 4
7 Hørsholm-Usserød 1 30 0 0 1 2 3 -1
8 Allerod 1 30 0 0 1 1 2 -1
9 Skjold 1 27 0 1 0 0 0 0
10 Tarnby FF 1 0 0 0 1 1 5 -4

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Promotion Group 2
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Odder 1 48 1 0 0 4 0 4
2 Marienlyst 1 42 1 0 0 3 2 1
3 Horsens II 0 41 0 0 0 0 0 0
4 Vorup 1 37 0 0 1 2 3 -1
5 Viby 0 37 0 0 0 0 0 0
6 Norresundby 1 30 1 0 0 2 0 2
7 Kjellerup 1 29 0 1 0 1 1 0
8 OKS 1 28 0 1 0 1 1 0
9 B 1909 1 25 0 0 1 0 2 -2
10 Aarhus Fremad II 1 24 0 0 1 0 4 -4

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Relegation Round - Group 2
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Tarup-Paarup 1 26 1 0 0 2 0 2
2 B 1913 1 25 1 0 0 2 0 2
3 Dalum 1 23 1 0 0 2 1 1
4 Hedensted 1 23 0 1 0 3 3 0
5 Ringkøbing 1 22 0 0 1 0 2 -2
6 Hobro II 1 22 0 1 0 3 3 0
7 VRI 1 18 0 0 1 1 2 -1
8 AaB II 1 16 1 0 0 1 0 1
9 Fjordager 1 6 0 0 1 0 1 -1
10 Varde 1 5 0 0 1 0 2 -2

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Relegation Round - Group 1
# Team M P W R P G+ G- RG
1 LSF 1 28 1 0 0 2 0 2
2 Herlev 1 24 1 0 0 3 0 3
3 Greve 1 22 1 0 0 4 2 2
4 Ringsted 1 22 0 0 1 2 4 -2
5 Næstved II 1 19 0 0 1 0 2 -2
6 B 1908 0 18 0 0 0 0 0 0
7 Slagelse B&I 1 15 0 0 1 2 3 -1
8 AB Taarnby 0 15 0 0 0 0 0 0
9 KFUM Roskilde 1 13 1 0 0 3 2 1
10 VB 1968 1 11 0 0 1 0 3 -3

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Scroll up