Odśwież wyniki

Gwatemala Druga liga gwatemali

Europa
Resultados ao vivo
Scoruri live
Livescore
Livescore
Rezultati uzivo
Risultati in tempo reale
Transmisje meczów
Porównanie drużyn

Witamy w dziale Druga liga gwatemali 2023/2024. Strona podzielona jest na cztery części. Pierwsza prezentuje dzisiejsze mecze, jeśli dzisiaj są rozgrywane.
Druga część przedstawia listę ostatnich spotkań dla ligi. Trzecia część prezentuje następne mecze.

Na samym dole strony znajdziesz zawsze aktualną tabele, która odświeżana jest w czasie rzeczywistym, dzięki temu masz pewność, że jest zawsze aktualna. Wyniki Druga liga gwatemali są również aktualizowane na żywo, dzięki czemu nie musisz odświeżać strony, aby widzieć aktualny rezultat.

Dzisiejsze mecze

Ostatnie mecze

Następne mecze

15 kwi 03:00
1.44
4.00
6.00
21 kwi 19:00
-
-
-
21 kwi 19:00
-
-
-
21 kwi 19:00
-
-
-
21 kwi 19:00
-
-
-

Tabela

Tabela Group B
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Universidad San Carlos 18 35 10 5 3 30 18 12
2 Juventud Pinulteca 18 34 11 1 6 38 25 13
3 Peten 18 34 9 7 2 24 15 9
4 Deportivo Barberena 18 28 7 7 4 31 23 8
5 Aurora 18 28 8 4 6 19 17 2
6 Sacachispas 18 24 5 9 4 13 18 -5
7 Iztapa 11 19 5 4 2 23 11 12
8 Democracia 11 18 5 3 3 18 15 3
9 Suchitepéquez 11 18 5 3 3 19 18 1
10 Fraijanes 18 18 5 3 10 26 32 -6
11 Mictlán 18 17 5 2 11 12 29 -17
12 Marquense 11 16 4 4 3 13 11 2
13 San Pedro 11 16 4 4 3 12 13 -1
14 Cuilapa 18 16 5 1 12 21 31 -10
15 Quiché 11 14 3 5 3 11 8 3
16 Heredia 18 14 3 5 10 23 29 -6
17 Juventud Copalera 11 13 2 7 2 13 15 -2
18 Santa Lucia Cotzumalguapa 11 12 3 3 5 11 14 -3
19 Nueva Concepción 11 10 1 7 3 19 23 -4
20 Solola 11 7 1 4 6 7 18 -11

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Group A
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Iztapa 7 16 5 1 1 23 5 18
2 Marquense 7 14 4 2 1 14 7 7
3 Quiché 7 12 3 3 1 7 3 4
4 Democracia 7 11 3 2 2 12 15 -3
5 Suchitepéquez 7 10 3 1 3 11 13 -2
6 Juventud Copalera 7 10 3 1 3 12 16 -4
7 Santa Lucia Cotzumalguapa 7 9 2 3 2 14 13 1
8 San Pedro 7 6 1 3 3 11 13 -2
9 Nueva Concepción 7 3 0 3 4 4 12 -8
10 Solola 7 3 0 3 4 4 15 -11

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Group A
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Marquense 16 29 7 8 1 31 8 23
2 San Pedro 16 26 7 5 4 28 18 10
3 Suchitepéquez 16 24 6 6 4 26 17 9
4 Juventud Copalera 16 22 5 7 4 14 19 -5
5 Iztapa 15 22 6 4 5 17 15 2
6 Democracia 16 18 4 6 6 19 21 -2
7 Quiché 16 17 4 5 7 22 26 -4
8 Nueva Concepción 16 17 3 8 5 16 18 -2
9 Santa Lucia Cotzumalguapa 16 16 3 7 6 11 18 -7
10 Solola 15 15 3 6 6 8 32 -24

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Group B
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Universidad San Carlos 17 35 11 2 4 38 15 23
2 Juventud Pinulteca 16 28 9 1 6 22 20 2
3 Aurora 16 27 7 6 3 24 17 7
4 Peten 16 23 6 5 5 19 18 1
5 Deportivo Barberena 16 22 6 4 6 19 19 0
6 Sacachispas 16 22 5 7 4 15 11 4
7 Mictlán 17 21 6 3 8 27 20 7
8 Heredia 15 18 4 6 5 9 12 -3
9 Cuilapa 16 13 3 4 9 13 27 -14
10 Fraijanes 15 10 2 4 9 9 36 -27

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Clausura
# Team M P W R P G+ G- RG

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Scroll up