Odśwież wyniki

Argentyna 3 Liga argentyńska

Europa
Resultados ao vivo
Scoruri live
Livescore
Livescore
Rezultati uzivo
Risultati in tempo reale
Transmisje meczów
Porównanie drużyn

Jesteś na podstronie ligi 3 Liga argentyńska sezon 2024. W tym dziale znajdziesz aktualne wyniki, dzisiejsze mecze i tabelę. Po kliknięciu w nazwę meczu przejdziesz to szczegółowych informacji na temat spotkania. Pamiętaj, że wyniki są aktualizowane na żywo dzięki czemu nie musisz odswieżać strony. Tabela jest generowane na podstawie rezultatów meczów i jest zawsze aktualna.

Dzisiejsze mecze

Ostatnie mecze

Następne mecze

Tabela

Tabela Apertura
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Argentino de Quilmes 10 21 6 3 1 13 5 8
2 Canuelas 11 21 6 3 2 14 12 2
3 Los Andes 12 21 6 3 2 13 11 2
4 Dock Sud 12 20 6 2 4 14 12 2
5 Colegiales 11 19 5 4 2 17 10 7
6 Excursionistas 12 19 5 4 3 15 11 4
7 Deportivo Armenio 12 17 4 5 3 15 10 5
8 CA Fenix 12 17 3 8 1 12 8 4
9 San Martin Burzaco 11 16 4 4 3 7 7 0
10 Flandria 12 16 4 4 4 11 12 -1
11 Acassuso 11 15 4 3 4 8 10 -2
12 CA Ferrocarril Midland 12 15 4 3 5 11 14 -3
13 Comunicaciones 11 14 3 5 3 13 8 5
14 Sacachispas FC 11 14 4 2 5 8 17 -9
15 Deportivo Merlo 11 13 3 4 4 9 9 0
16 Sportivo Italiano 11 13 2 7 2 10 12 -2
17 Laferrere 12 13 2 7 3 14 18 -4
18 CS Deportivo Liniers 12 12 3 3 6 7 8 -1
19 CD UAI Urquiza 12 11 2 5 5 9 13 -4
20 Argentino de Merlo 12 10 2 4 6 9 13 -4
21 Villa San Carlos 12 9 2 3 6 13 12 1
22 Villa Dalmine 12 6 0 6 6 6 16 -10

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Group 1
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Germinal 3 7 2 1 0 5 1 4
2 Olimpo 3 7 2 1 0 2 0 2
3 Circulo Deportivo 3 6 2 0 1 3 3 0
4 Sol de Mayo 3 6 2 0 1 3 2 1
5 Villa Mitre 3 6 2 0 1 5 3 2
6 Kimberley Mar del Plata 4 5 1 2 1 3 2 1
7 Sansinena BB 3 3 1 0 2 4 4 0
8 Santamarina Tandil 4 2 0 2 2 2 6 -4
9 Deportivo Rincón 3 1 0 1 2 0 2 -2
10 Club Cipolletti 3 1 0 1 2 0 4 -4

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Group 2
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Juventud Unida Universitario 4 8 2 2 0 3 0 3
2 Ciudad de Bolivar 3 7 2 1 0 4 2 2
3 Huracan Las Heras 3 7 2 1 0 3 1 2
4 Sportivo Estudiantes 3 6 2 0 1 5 4 1
5 San Martin Mendoza 3 4 1 1 1 1 1 0
6 Ferro Carril Oeste General Pico 4 4 1 1 2 2 4 -2
7 Argentino Monte Maiz 3 3 0 3 0 1 1 0
8 Sportivo Atenas 3 2 0 2 1 2 3 -1
9 Gutiérrez 3 1 0 1 2 2 4 -2
10 CASD Camioneros 3 0 0 0 3 0 3 -3

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Group 3
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Independiente Chivilcoy 3 7 2 1 0 6 1 5
2 Sportivo Belgrano 3 6 2 0 1 2 1 1
3 Defensores de Belgrano de Villa Ramallo 2 6 2 0 0 4 1 3
4 Douglas Haig 3 5 1 2 0 5 1 4
5 El Linqueno 3 5 1 2 0 1 0 1
6 9 de Julio Rafaela 3 4 1 1 1 2 3 -1
7 Sportivo Las Parejas 2 0 0 0 2 1 3 -2
8 Gimnasia y Esgrima de Concepcion 2 0 0 0 2 0 4 -4
9 Defensores de Pronunciameniento 3 0 0 0 3 1 8 -7

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Group 4
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Sarmiento de La Banda 3 9 3 0 0 6 2 4
2 San Martín de Formosa 3 6 2 0 1 5 1 4
3 Sarmiento de Resistencia 3 5 1 2 0 1 0 1
4 Central Norte 2 4 1 1 0 1 0 1
5 Sol de America Formosa 3 3 1 0 2 2 4 -2
6 Crucero del Norte 3 2 0 2 1 0 2 -2
7 Juventud Antoniana 2 2 0 2 0 0 0 0
8 Boca Unidos 2 1 0 1 1 0 1 -1
9 Union de Sunchales 3 0 0 0 3 1 6 -5

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Scroll up