Odśwież wyniki

Cypr Liga cypryjska

Europa
Resultados ao vivo
Scoruri live
Livescore
Livescore
Rezultati uzivo
Risultati in tempo reale
Transmisje meczów
Porównanie drużyn

Witamy w dziale Liga cypryjska 2023/2024. Strona podzielona jest na cztery części. Pierwsza prezentuje dzisiejsze mecze, jeśli dzisiaj są rozgrywane.
Druga część przedstawia listę ostatnich spotkań dla ligi. Trzecia część prezentuje następne mecze.

Na samym dole strony znajdziesz zawsze aktualną tabele, która odświeżana jest w czasie rzeczywistym, dzięki temu masz pewność, że jest zawsze aktualna. Wyniki Liga cypryjska są również aktualizowane na żywo, dzięki czemu nie musisz odświeżać strony, aby widzieć aktualny rezultat.

Ostatnie mecze

Następne mecze

Tabela

Tabela Regular Season
# Team M P W R P G+ G- RG
1 APOEL Nikozja 26 59 18 5 3 54 16 38
2 Aris Limassol 26 56 18 2 6 53 21 32
3 AEK Larnaca 26 52 15 7 4 44 26 18
4 Pafos FC 26 50 15 5 6 48 20 28
5 Omonia Nikozja 26 49 14 7 5 49 30 19
6 Anorthosis 26 47 14 5 7 38 23 15
7 Apollon Limassol 26 38 10 8 8 37 27 10
8 Nea Salamis 26 36 10 6 10 34 39 -5
9 Anagennisi Deryneia 15 32 10 2 3 23 11 12
10 Halkanoras 15 31 9 4 2 27 9 18
11 AEL Limassol 26 28 8 4 14 31 45 -14
12 Spartakos Kitiou 15 27 7 6 2 24 9 15
13 Ormideia 15 27 8 3 4 22 19 3
14 APEA 15 26 7 5 3 18 9 9
15 Ethnikos Achnas 26 26 6 8 12 39 56 -17
16 Ethnikos Latsion 15 25 7 4 4 24 16 8
17 Kedros Agia Marina 15 23 6 5 4 25 21 4
18 Iraklis Yerolakkou 15 21 5 6 4 21 17 4
19 Omonia Psevda 15 21 7 0 8 15 22 -7
20 Karmiotissa Pano Polemidion 26 20 5 5 16 31 53 -22
21 Kouris Erimi 15 19 4 7 4 22 16 6
22 Geroskipou 15 19 5 4 6 16 22 -6
23 ASPIS 15 17 4 5 6 17 18 -1
24 Othellos Athienou 26 16 3 7 16 20 49 -29
25 AEZ Zakakiou 26 16 2 10 14 28 59 -31
26 AEP Polemidion 15 12 3 3 9 16 30 -14
27 Doxa Katokopia 26 12 3 3 20 14 56 -42
28 Olympias Lympion 15 11 3 2 10 10 29 -19
29 APEP 15 9 2 3 10 13 27 -14
30 Ethnikos Assias 15 9 2 3 10 13 31 -18

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Promotion Round
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Halkanoras 13 58 8 3 2 15 6 9
2 Anagennisi Deryneia 13 57 7 4 2 21 16 5
3 Spartakos Kitiou 13 52 7 4 2 20 7 13
4 Ethnikos Latsion 13 47 7 1 5 24 21 3
5 APEA 13 47 6 3 4 19 9 10
6 Kedros Agia Marina 13 33 2 4 7 8 19 -11
7 Iraklis Yerolakkou 13 33 3 3 7 11 15 -4
8 Ormideia 13 29 0 2 11 6 31 -25

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Relegation Round
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Kouris Erimi 13 39 6 2 5 19 13 6
2 Omonia Psevda 13 38 5 2 6 16 16 0
3 ASPIS 13 37 6 2 5 16 14 2
4 Geroskipou 13 35 4 4 5 7 9 -2
5 AEP Polemidion 13 35 7 2 4 20 14 6
6 APEP 13 28 6 1 6 15 15 0
7 Ethnikos Assias 13 27 5 3 5 25 17 8
8 Olympias Lympion 13 25 4 2 7 8 28 -20

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Relegation Round
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Apollon Limassol 9 55 5 2 2 11 5 6
2 AEL Limassol 9 47 4 5 0 15 8 7
3 Ethnikos Achnas 9 46 6 2 1 21 10 11
4 Nea Salamis 9 44 2 2 5 8 13 -5
5 Karmiotissa Pano Polemidion 9 35 4 3 2 12 9 3
6 Doxa Katokopia 9 25 4 1 4 8 11 -3
7 Othellos Athienou 9 23 2 2 5 13 13 0
8 AEZ Zakakiou 9 17 0 1 8 5 24 -19

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Championship Round
# Team M P W R P G+ G- RG
1 APOEL Nikozja 7 69 3 1 3 6 6 0
2 AEK Larnaca 7 68 5 1 1 9 3 6
3 Omonia Nikozja 7 65 5 1 1 11 4 7
4 Aris Limassol 7 61 1 2 4 5 10 -5
5 Pafos FC 7 57 2 1 4 5 10 -5
6 Anorthosis 7 52 1 2 4 6 9 -3

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Scroll up