Odśwież wyniki
Livescore
Strona główna
Wczorajsze wyniki
Live (
30
)
Moje mecze (
0
)
Ekstraklasa
Pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga mistrzów
Zmień datę
kwiecień
26
Piątek
kwiecień
27
Sobota
kwiecień
28
Wczoraj
kwiecień
29
Dzisiaj
kwiecień
30
Jutro
maj
01
Środa
maj
02
Czwartek
Wyniki 13 kwi 2024
Wyniki na żywo
13 kwi 2024
Livescore
Wczorajsze wyniki
Live (
30
)
Moje mecze (
0
)
Popularne ligi
Ekstraklasa
Polska pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga Mistrzów
Liga Europy
Europa
Albania
Liga albańska Kategoria Superiore
2 liga albańska
Puchar Albanii
Albania Awans/Spadek
Andora
Liga andorska
2 liga andorska
Puchar Andory
Anglia
Premier League
Championship
League 1
League 2
Conference Premier
National League North/South
Evo-Stik League
Premier Reserve League
Puchar Anglii
Johnstones Paint Trophy
Kwalifikacje FA Trophy
Mecz o Tarczę Wspólnoty
Capital One Cup
Armenia
Liga armeńska
2 liga armeńska
Puchar Armenii
Superpuchar Armenii
Austria
Liga austriacka
2 liga austriacka
3 liga austriacka
Czwarta liga austriacka
Puchar Austrii
Superpuchar Austrii
Baraże
Azerbejdżan
Liga azerbejdżanu
2 liga azerbejdżanu
Puchar azerbejdżanu
Belgia
Liga belgijska
2 liga belgijska
Trzecia liga belgijska
Puchar Cofidis Cup
Superpuchar Belgii
Finały ligi belgijskiej
Białoruś
Liga białoruska
2 liga białoruska
Puchar białorusi
Bośnia i Hercegowina
Liga bośniacka
2 liga bośniacka FBiH
Puchar Bośni
Bułgaria
Liga bułgarska
Druga liga bułgarska
Liga bułgarska rezerw
Puchar Bułgarii
Superpuchar Bułgarii
Awans/Spadek
Chorwacja
Liga chorwacka
2 liga chorwacka
Puchar Chorwacji
Superpuchar Chorwacji
Cypr
Liga cypryjska
2 liga cypryjska
Puchar Cypru
Superpuchar Cypru
Czarnogóra
Liga czarnogórska
Druga liga czarnogórska
Puchar Czarnogóry
Liga czarnogórska kwalifikacje
Czechy
Liga czeska
2 liga czeska
Liga czeska rezerw
Czeska liga rezerw U19
Puchar Czech
Superpuchar Czech
Dania
Liga duńska Superligaen
Druga duńska liga
Dania 2
Trzecia duńska liga
Dania 3
Dania 4
Dania 5
U17 Ligaen
Liga duńska rezerw
U19 Ligaen
Ekstra Bladet
Puchar Danii 2
Dania awans/spadek
Estonia
Liga estońska
2 liga estońska Esiliiga
Puchar Estonii
Superpuchar Estonii
Finlandia
Finlandia 1
2 liga fińska Ykkonen
Trzecia liga fińska
Czwarta liga fińska
Puchar Finlandii
Puchar ligi
Finlandia awans/spadek
Francja
Liga francuska
Druga liga francuska
Trzecia liga francuska
Czwarta liga francuska
Puchar Francji
Superpuchar
Puchar ligi francuskiej
Gibraltar
Premier League
Puchar
Grecja
Liga grecka
Druga liga grecka
Trzecia liga grecka
Liga grecka rezerw
Puchar Grecji
Puchar Grecji 2
Gruzja
Liga gruzińska
Druga liga gruzińska
Puchar Gruzji
Awans/Spadek
Hiszpania
Liga hiszpańska
Druga liga hiszpańska
3 liga hiszpańska
Czwarta liga hiszpańska
Puchar Króla
Superpuchar
Holandia
Liga holenderska
2 liga holenderska
Trzecia liga holenderska
Czwarta liga holenderska
Puchar Holandii KNVB
Superpuchar Holandii
Klubowe mecze towarzyskie
Baraże ligi holenderskiej
Irlandia
Liga irlandzka
2 liga irlandzka
Puchar Irlandii
Puchar Ligi Irlandzkiej
Irlandia baraże
Irlandia Północna
Liga Irlandii północnej
2 liga Irlandii północej
Puchar Irlandii Płn.
Puchar ligi
Baraże
Islandia
liga islandzka
2 liga islandzka
Puchar Islandii
Kosowo
Superliga
Krym
Liga krymsk
Liechtenstein
Puchar
Litwa
Liga litewska
Druga liga litewska
Puchar
Lithuania Cup 1
Luksemburg
Liga luksemburska
Druga liga luksemburgu
Puchar
Luxembourg Promotion/Relegation
Macedonia
Liga macedońska
2 liga macedońska
Puchar
F.Y.R.O.M. Cup 1
Baraże
Malta
Liga maltańska
Druga liga maltańska
Puchar
Mołdawia
Liga mołdawska
Druga liga mołdawska
Puchar Mołdawii
Niemcy
Bundesliga
2. Bundesliga
3 liga niemiecka
Czwarta liga niemiecka
Oberliga
Puchar Niemiec
Superpuchar Niemiec
Puchar Niemiec 2
Baraże
Norwegia
Liga norweska
Druga liga norweska
Trzecia liga norweska
Czwarta liga norweska
Norwegia 5
Norwegia 6
Norwegia 7
U19 Interkretsserien
Puchar Norwegii kwalifikacje
SuperPuchar
Tippeligaen Qualification
Polska
Ekstraklasa
1 liga polska
2 liga polska
Puchar Polski
Superpuchar
Portugalia
Liga portugalska
2 liga portugalska
Trzecia liga portugalska
Puchar Portugalii
Superpuchar Portugalii
Puchar Ligi
Rosja
Liga rosyjska
Druga liga rosyjska
Trzecia liga rosyjska
Rezerwy
Puchar Rosji
Superpuchar Rosji
Puchar Rosji 2
Baraże
Rumunia
Liga romuńska
Druga liga rumuńska
Puchar Rumunii
Puchar Rumunii 3
Puchar ligi
Awans/Spadek
San Marino
Liga San Marino
Puchar San Marino
Serbia
Liga serbska
Druga liga serbska
Serbia Cup 1
Szkocja
Liga szkocka Premiership
Druga liga szkocka
Szkocja 3
Szkocja 4
Piąta liga szkocka
Development League
Puchar Szkocji
Challenge Cup
Puchar Ligi
Baraże
Szwajcaria
Liga szwajcarska
2 liga szwajcarska
Trzecia liga szwajcarska
Czwarta liga szwajcarska
Puchar Szwajcarii
Szwajcaria awans/spadek
Szwecja
Liga szwedzka
2 liga szwedzka
Szwecja 3
Szwecja 4
Rezerwy Allsvenskan U-21
Rezerwy 2
Awans/Spadek rezerw
Puchar Szwecji
Superpuchar
Szwecja awans/spadek
Szwecja awans/spadek 2
Słowacja
Liga słowacka
Druga liga słowacka
Puchar Słowacji
Superpuchar Słowacji
Słowenia
Liga słoweńska - Prva Liga
2 liga słoweńska
Puchar Słowenii
Puchar Słowenii 3
Baraże
Turcja
Liga turecka
Druga liga turecka
Turcja 3
Czwarta liga turecka
Puchar Turcji
Superpuchar Turcji
Baraże
Ukraina
Liga ukraińska
Druga liga ukraińska
Puchar Ukrainy
Superpuchar Ukrainy
Walia
Liga walijska
Druga liga walijska
Puchar Walii
Węgry
Liga węgierska
Druga liga węgierska
Liga węgierska rezerw
Puchar Węgier
Superpuchar Węgier
Wyspy Owcze
Liga wysp owczych
Puchar Wysp Owczych
Włochy
Serie A
Serie B
Trzecia liga włoch
Serie D
Puchar Włoch
Superpuchar Włoch
Baraże
Łotwa
Liga łotewska
Druga liga łotewska
Cup
Puchar Łotwy
Turnieje
Mistrzostwa Świata
Liga Narodów Division A
Liga Narodów dywizja B
Liga Narodów Dywizja C
Liga Narodów Dywizja D
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU
CONCACAF Gold Cup
Copa America
Puchar Konfederacji
EURO U-21
Mistrzostwa Świata U-20
Klubowe Mistrzostwa Świata
Liga Mistrzów
Liga Europy
World Cup Qualification S. Amer
World Cup Qualification CONCACAF
World Cup Qualification Africa
World Cup Qualification Asia
World Cup Qualification Oceania
Copa Libertadores
Puchar Południowoamerykański
Superpuchar Afryki
Superpuchar Europy
AFC Presidents Cup
Puchar AFC
Euro
Mistrzostwa Narodów Afryki
Puchar Narodów Afryki
Azjatycka Liga Mistrzów
AFC U23 Championship
AFF Puchar Suzuki
Puchar Azji
Liga Mistrzów Afryki
Afrykański Puchar Konfederacji
CECAFA Senior Challenge Cup
CFU Puchar klubowy
Champions World Series
Klubowe mecze towarzyskie
Liga Mistrzów Ameryka Płn.
CONCACAF Cup
Copa Centroamericana
East Asian Championship
Euro U-17
Euro U-19
Mecze towarzyskie Reprezentacje
Mecze towarzyskie U-21
Klubowe turieje towarzyskie
Klubowe turieje towarzyskie
Friendly Club Cup
Gulf Cup
Kagame Inter-Club Cup
Kappa Cup
NextGen Series 1
OFC Champions League
Premier League Asia Trophy
Recopa Sudamericana
Royal League
Olimpiada
The Atlantic Cup
UI Cup
Mecze towarzyskie
Puchar Vodafone
West Asian Championship
Mistrzostwa Świata U-17
Setanta Sports Cup
Suruga Bank Championship 1
Toulon Tournament 1
Gold Cup kwalifikacje
Liga Mistrzów U-21
Wszystkie turnieje
Ameryka Płd
Argentyna
Liga argentyńska
2 liga argentyńska
3 Liga argentyńska
Czwarta liga argentyńska
Puchar Argentyny
Superpuchar Argentyny
Argentyna Awans/Spadek
Boliwia
Liga boliwijska
Druga liga boliwijska
Awans/Spadek
Brazylia
Liga brazylijska Serie A
2 liga brazylijska Serie B
3 liga brazylijska Serie C
Brasiliense
Serie D
Paulista A2
Puchar Brazylii
Copa do Nordeste
Chile
Liga chilijska
Druga liga chilijska
Puchar Chile
Superpuchar Chile
Ekwador
Liga ekwadorska
Druga liga ekwadorska
Kolumbia
Liga kolumbijska
2 liga kolumbijska
Colombia Cup 1
Paragwaj
Liga paragwajska
2 liga paragwajska
Peru
Liga peruwiańska
2 liga peruwiańska
Urugwaj
Liga urugwajska
Druga liga urugwajska
Wenezuela
Liga wenezuelska
Druga liga Wenezuelska
Awans/Spadek
Ameryka Pół
Antigua i Barbuda
Premier Division
Azja
Liga haitańska
Barbados
Liga barbadosu Premier Division
Bermudy
Liga bermud
Granada
Liga Grenady
Gwadelupa
Liga gwadelupy
Gwatemala
Liga gwatemali
Druga liga gwatemali
Honduras
Liga hondurasu
Jamajka
Liga jamajska
Kanada
Liga kanadyjska
Kostaryka
Liga kostarykańska
2 liga kostarykańska
Kuba
Liga kubańska
Martynika
Liga wyspy martynika
Meksyk
Liga meksykańska
Druga liga meksykańska
Puchar Meksyku
Nikaragua
Liga nicaragua
Panama
Liga panamska
Portoryko
Liga puerto rico
Saint Vincent i Grenadyny
1. Division
Salwador
Liga salwadorska
St. Kitts and Nevis
SKNFA League
Trynidad i Tobago
Professional League
USA
Liga amerykańska MLS
2 liga amerykańska
Trzecia liga Amerykańska
Czwarta liga amerykańska
Puchar USA
Azja
Arabia Saudyjska
Liga arabii saudyjskiej
Bahrain
Liga bahrajnu
Chiny
Liga chińska
Druga liga chińska
Puchar Chin
Superpuchar Chin
Filipiny
Liga filipińska
Hongkong
Liga Hong Kongu
Druga liga Hong Kongu
Indie
I-League
Liga indyjska
Indonezja
Liga 1
Irak
Liga Iraku
Iran
Pro League
Druga liga irańska
Puchar Iranu Hazfi
Izrael
Liga izraelska
2 liga izraelska
Puchar Izraela
Toto Cup
Baraże
Japonia
Liga japońska
2 liga japońska
Trzecia liga japońska
Czwarta liga japońska
Puchar Japonii
Superpuchar Japonii
Puchar Ligi
Baraże
Jemen
Liga jemeńska
Jordania
Liga jordańska
Katar
Liga katarska
Kazachstan
Liga kazachstańska
2 liga kazachstańska
Puchar Kazachstanu
Superpuchar Kazachstanu
Korea Południowa
Liga korei południowej
Druga liga Korei Płd.
Trzecia liga Korei Płd
Puchar
Baraże
Kuwejt
Premier League
Liban
Liga libańska
Malezja
Liga malezyjska
Druga liga malezyjska
Oman
Liga Omanu
Pakistan
Liga pakistańska
Palestyna
Liga palestyńska
Singapur
Liga singapurska
Puchar Singapuru
Puchar Ligi
Syria
Liga syryjska
Tajlandia
Liga tajlandzka
Druga liga tajlandzka
Tajwan
Liga tajwańska
Uzbekistan
Liga uzbecka
Druga liga uzbekistanu
Awans/Spadek
Wietnam
Liga wietnamska
Druga liga wietnamska
ZEA
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich
Zimbabwe
Zimbabwe 1
Afryka
Algieria
Ligue 1
2 liga algierska
Angola
Liga angolska Girabola
Benin
Liga beninu
Botswana
Liga botswany
Burkina Faso
Liga burkina faso
Cape Verde
Liga Republiki Zielonego Przylądka
Czad
Premiere Division
DR Kongo
Liga Demokratycznej Republiki Konga
Egipt
Liga egipska
Druga liga egipska
Gabon
Liga gabonu
Gambia
Liga gambi
Ghana
Liga ghańska
Gwinea
Liga Gwinea
Kamerun
Liga kamerunu
Kenia
Liga kenijska
Druga liga kenijska
Puchar Kenii
Shield Cup Kenii
Kongo
Linafoot
Lesotho
Premier League
Liberia
Liga liberyjska
Libia
Liga libijska
Madagaskar
Liga madagaskarska
Malawi
Liga malawi
Mali
Liga mali
Maroko
Liga marokańska
Druga liga marokańska
Mauritius
Liga mauritius
Mozambik
Liga mocambiku
Namibia
Liga namibijska
Nigeria
Liga nigeryjska
RPA
Liga Republiki Południowej Afryki
Druga liga Republiki Południowej Afryki
Puchar Nedbank RPA
Puchar MNT8 RPA
Rwanda
Liga rwandy
Senegal
Liga senegalska
Sierra Leone
Liga Sierra Leone
Suazi
Liga suazi
Sudan
Liga Sudanu
Tanzania
Liga tanzańska
Togo
Championnat National
Tunezja
Liga tunezyjska
Druga liga tunezyjska
Uganda
Liga ugandy
Wybrzeże Kości Słoniowej
Liga Wybrzeża Kości Słoniowej
Zambia
Zambia 1
Oceania
Australia
Liga australijska
2 liga australijska
3 liga australijska
Czwarta liga australijska
Liga australijska rezerw
Liga australijska NPL rezerw
Puchar Australii
Fidżi
Liga Fiji
Nowa Zelandia
Liga nowozelandzka
Druga liga nowozelandzka
Tahiti
Taiti 1
Vanuatu
TVL Premier League
Wyspa Salomona
Liga wysp salomona
Resultados ao vivo
Scoruri live
Livescore
Livescore
Rezultati uzivo
Risultati in tempo reale
Transmisje meczów
Porównanie drużyn
Wszystie
Live (
30
)
Moje mecze (
0
)
Zamknij
Znaleziono:
Przeszukaj mecze na serwerze
Polska » 1. liga »
Ekstraklasa
FT
Stal Mielec
0
-
0
Widzew Łódź
2.90
3.30
2.25
FT
Puszcza Niepołomice
2
-
1
Lech Poznań
5.00
3.60
1.60
FT
Raków Częstochowa
1
-
1
Legia Warszawa
2.05
3.40
3.60
Polska » 2. liga »
1 liga polska
FT
GKS Katowice
1
-
3
Odra Opole
1.66
3.50
5.00
FT
Wisła Płock
1
-
1
Wisła Kraków
2.50
3.40
2.55
FT
Chrobry Głogów
0
-
0
Miedź Legnica
3.20
3.30
2.15
Polska » 3. liga »
2 liga polska
FT
Stal Stalowa Wola
0
-
0
Olimpia Elbląg
1.80
3.30
4.00
FT
Wissa Szczuczyn
0
-
0
Krypnianka Krypno
-
-
-
FT
Tur Bielsk Podlaski
0
-
0
MOSP Białystok
-
-
-
FT
Ruch Wysokie Mazowieckie
0
-
0
Wasilków
-
-
-
FT
Warmia Grajewo
0
-
0
Wigry Suwałki
-
-
-
FT
KKS 1925 Kalisz
1
-
2
Sandecja Nowy Sącz
1.85
3.30
3.60
FT
Hetman Tykocin
0
-
0
Sparta Szepietowo
-
-
-
FT
Promień Mońki
0
-
0
Czarni Czarna Białost.
-
-
-
FT
Orlęta Czyżew
0
-
0
Grabówka
-
-
-
FT
Chojniczanka Chojnice
2
-
2
Hutnik Nowa Huta
2.00
3.40
3.30
Anglia » 1. liga »
Premier League
FT
Newcastle United
4
-
0
Tottenham Hotspur
2.55
4.00
2.45
FT
Brentford
2
-
0
Sheffield United
1.50
4.75
6.00
FT
Burnley
1
-
1
Brighton & Hove Albion
3.75
4.00
1.85
FT
Manchester City
5
-
1
Luton Town
1.08
13.00
17.00
FT
Nottingham Forest
2
-
2
Wolverhampton Wanderers
2.00
3.40
3.75
FT
AFC Bournemouth
2
-
2
Manchester United
2.30
4.00
2.62
Hiszpania » 1. liga »
Liga hiszpańska
FT
Atletico Madryt
3
-
1
Girona
1.85
3.75
4.00
FT
Rayo Vallecano
0
-
0
Getafe
2.37
3.00
3.40
FT
Mallorca
0
-
1
Real Madryt
5.00
3.60
1.75
FT
Cadiz
0
-
1
FC Barcelona
3.60
3.40
2.05
Niemcy » 1. liga »
Bundesliga
FT
Bayern Monachium
2
-
0
FC Köln
1.22
7.00
11.00
FT
RasenBallsport Leipzig
3
-
0
VfL Wolfsburg
1.25
6.00
11.00
FT
FSV Mainz 05
4
-
1
Hoffenheim
1.75
4.20
4.20
FT
Borussia M'gladbach
1
-
2
Borussia Dortmund
3.10
3.75
2.15
FT
VfL Bochum
1
-
1
FC Heidenheim
2.05
3.75
3.40
FT
VfB Stuttgart
3
-
0
Eintracht Frankfurt
1.45
5.00
6.00
Włochy » 1. liga »
Serie A
FT
Lecce
1
-
0
Empoli
2.10
3.00
4.00
FT
Torino
0
-
0
Juventus Turyn
3.80
2.80
2.30
FT
Bologna
0
-
0
Monza
1.50
4.00
7.00
Francja » 1. liga »
Liga francuska
FT
Strasbourg
3
-
1
Reims
2.45
3.40
2.87
FT
Rennes
1
-
2
Toulouse
1.80
3.60
4.50
Anglia » 2. liga »
Championship
FT
Leeds United
0
-
1
Blackburn Rovers
1.33
5.00
10.00
FT
Birmingham City
3
-
0
Coventry City
3.40
3.60
2.05
FT
Bristol City
1
-
1
Huddersfield Town
2.25
3.20
3.40
FT
Hull City
3
-
0
Queens Park Rangers
2.05
3.40
3.75
FT
Ipswich Town
1
-
1
Middlesbrough
1.75
4.00
4.33
FT
Millwall
3
-
1
Cardiff City
1.95
3.25
4.33
FT
Preston North End
0
-
1
Norwich City
3.20
3.25
2.30
FT
Sheffield Wednesday
1
-
1
Stoke City
2.70
3.30
2.70
FT
Southampton
3
-
2
Watford
1.40
5.25
6.50
FT
Swansea City
1
-
0
Rotherham United
1.33
5.25
9.00
FT
West Bromwich Albion
0
-
1
Sunderland
1.95
3.60
3.75
Rosja » 1. liga »
Liga rosyjska
FT
FC Sochi
1
-
0
Spartak Moskwa
-
-
-
FT
Terek Grozny
1
-
7
Baltika
-
-
-
FT
FK Krasnodar
1
-
2
Zenit St Petersburg
-
-
-
FT
Lokomotiw Moskwa
3
-
3
CSKA Moskwa
-
-
-
USA » 1. liga »
Liga amerykańska MLS
FT
Portland Timbers
2
-
2
Los Angeles FC
2.87
3.60
2.37
Holandia » 1. liga »
Liga holenderska
FT
PSV Eindhoven
6
-
0
Vitesse
1.07
15.00
21.00
FT
AZ Alkmaar
3
-
2
RKC Waalwijk
1.30
5.25
10.00
FT
Almere City FC
2
-
3
Sparta Rotterdam
2.70
3.40
2.55
Portugalia » 1. liga »
Liga portugalska
FT
Vitoria Guimaraes
1
-
1
Farense
1.57
4.00
6.00
FT
FC Porto
2
-
2
Famalicao
1.28
5.75
11.00
FT
Estoril
0
-
1
Braga
4.75
4.00
1.70
Turcja » 1. liga »
Liga turecka
FT
Kasimpasa
0
-
2
Konyaspor
1.90
3.60
4.00
FT
Ankaragucu
3
-
1
Gaziantep BB
1.80
3.50
4.50
FT
Adana Demirspor
0
-
0
Kayserispor
1.80
3.60
4.50
FT
Besiktas Stambuł
1
-
1
Samsunspor
1.80
3.75
4.50
Albania » 1. liga »
Liga albańska Kategoria Superiore
FT
KF Tirana
1
-
0
Kukesi
1.53
4.00
4.75
FT
Vllaznia Szkodra
1
-
2
Laci
1.75
3.40
4.00
FT
Skenderbeu
0
-
1
Teuta Durres
2.15
3.20
2.90
Albania » 2. liga »
2 liga albańska
FT
Bylis
3
-
2
Korabi Peshkopi
-
-
-
FT
Luzi 2008
4
-
0
Lushnja
-
-
-
FT
Tomori Berat
1
-
0
Burreli
-
-
-
FT
AF Elbasani
1
-
0
Apolonia Fier
1.57
3.75
4.75
Andora » 1. liga »
Liga andorska
FT
UE Santa Coloma
1
-
1
Penya Encarnada d'Andorra
1.45
4.75
4.75
Angola » 1. liga »
Liga angolska Girabola
FT
Recreativo do Libolo
0
-
0
São Salvador
-
-
-
FT
Interclube
2
-
0
Santa Rita
1.61
3.50
4.75
FT
Petro de Luanda
0
-
1
Sagrada Esperança
1.50
4.00
5.00
FT
Kabuscorp
0
-
0
Wiliete
1.83
3.25
3.80
Antigua i Barbuda » 1. liga »
Premier Division
FT
Aston Villa
2
-
2
Ottos Rangers
-
-
-
Argentyna » 1. liga »
Liga argentyńska
13 kwi 00:30
Estudiantes
0
-
0
Boca Juniors
2.30
3.00
3.40
FT
Tigre
0
-
1
Union
3.00
3.10
2.50
Argentyna » 2. liga »
2 liga argentyńska
FT
Brown de Adrogue
2
-
3
Atlanta
3.00
2.87
2.70
FT
Temperley
1
-
1
Almirante Brown
2.15
2.62
4.75
FT
Almagro
1
-
1
CA Defensores Unidos
2.15
3.00
3.80
FT
Gimnasia Mendoza
2
-
3
Aldosivi
1.95
3.10
4.50
FT
CA Chaco For Ever
2
-
0
Atletico Rafaela
2.62
3.00
2.90
FT
Agropecuario
0
-
0
Club Atletico Estudiantes
1.95
3.10
4.75
Argentyna » 3. liga »
3 Liga argentyńska
FT
Excursionistas
2
-
2
Villa Dalmine
1.70
3.30
4.33
FT
CD UAI Urquiza
1
-
1
Laferrere
2.45
2.90
2.80
FT
Dock Sud
3
-
1
Los Andes
2.50
2.80
2.90
FT
Flandria
2
-
1
CA Ferrocarril Midland
2.55
2.80
2.80
FT
Villa San Carlos
0
-
1
CA Fenix
2.45
3.00
2.62
FT
Argentino de Merlo
1
-
4
Deportivo Armenio
3.00
2.70
2.50
FT
CS Deportivo Liniers
1
-
0
Comunicaciones
2.80
2.80
2.55
FT
Juventud Unida Universitario
2
-
0
Ferro Carril Oeste General Pico
2.05
2.80
3.75
Armenia » 1. liga »
Liga armeńska
FT
FC Banants
2
-
1
BKMA
1.30
5.00
7.00
Australia » 1. liga »
Liga australijska
FT
Western United FC
0
-
2
Central Coast Mariners
3.50
4.00
1.95
FT
Brisbane Roar FC
0
-
2
Newcastle Jets
1.75
4.33
4.00
FT
Sydney FC
2
-
1
Western Sydney Wanderers FC
1.66
4.33
4.50
Australia » 2. liga »
2 liga australijska
FT
South Hobart
1
-
1
Glenorchy Knights
2.62
3.80
2.10
FT
Adamstown Rosebud FC
1
-
3
Cooks Hill United FC
4.00
4.00
1.65
FT
New Lambton FC
0
-
1
Edgeworth Eagles
5.00
4.20
1.45
FT
Clarence United
6
-
1
Launceston United
1.20
7.00
7.00
FT
Moreland City FC
1
-
4
Manningham United Blues
2.25
3.60
2.55
FT
Canberra Olympic
7
-
2
Yoogali
1.36
4.50
7.00
FT
Riverside Olympic
1
-
5
Devonport City
-
-
-
FT
Mindil Padres
2
-
0
University Azzurri FC
1.65
4.33
3.60
FT
Kingborough Lions
2
-
1
Launceston City
1.20
7.00
10.00
FT
Port Melbourne Sharks SC
3
-
0
Dandenong Thunder SC
1.90
3.80
3.00
FT
Valentine Phoenix
2
-
0
Weston Workers
3.50
4.00
1.72
FT
Brisbane City
2
-
3
Wolves FC
1.40
5.25
4.75
FT
Stirling Lions
4
-
2
Fremantle City
1.85
3.80
3.20
FT
Inglewood United
0
-
5
Floreat Athena
4.00
4.50
1.55
FT
Bayswater City
0
-
3
ECU Joondalup
2.40
3.75
2.30
FT
Perth
2
-
1
Balcatta
1.85
4.00
3.10
FT
Olympic Kingsway
6
-
3
Perth Glory Youth
1.60
4.50
4.20
FT
Western Knights
1
-
1
Armadale
2.05
3.60
2.80
FT
Spirit FC
3
-
1
Hills Brumbies
1.85
4.00
3.00
FT
Monaro Panthers
1
-
2
O'Connor Knights
2.50
3.80
2.15
FT
Maitland
2
-
0
Lake Macquarie
1.05
15.00
26.00
FT
Altona Magic
1
-
0
St Albans Saints
1.90
4.00
2.87
FT
Gold Coast United FC
4
-
0
Redlands United
1.55
4.33
4.20
FT
Hume City FC
0
-
0
Dandenong City
1.80
3.50
3.60
FT
Marconi Stallions
2
-
1
Manly United
1.45
4.00
5.25
FT
St George FC
2
-
2
Wollongong Wolves
3.50
3.80
1.75
FT
Casuarina
2
-
4
Darwin Hearts FC
2.55
4.00
2.15
Australia » 3. liga »
3 liga australijska
FT
Bentleigh Greens
3
-
0
North Geelong Warriors
1.80
4.00
3.25
FT
North Shore Mariners
6
-
0
Inter Lions FC
-
-
-
FT
Hakoah Sydney City East
3
-
0
Bonnyrigg White Eagles
-
-
-
FT
Dulwich Hill FC
3
-
2
Nepean
-
-
-
FT
Southside Eagles
2
-
0
St George Willawong FC
4.00
4.00
1.65
FT
North Pine
3
-
1
1.50
4.50
4.50
FT
Newmarket
5
-
1
Acacia Ridge
1.30
5.00
7.00
FT
Northern Tigers
1
-
2
Blacktown Spartans
-
-
-
FT
Mt Druitt Town Rangers
5
-
3
UNSW
-
-
-
FT
Rydalmere
1
-
2
Macarthur Rams
-
-
-
FT
Dunbar Rovers FC
1
-
2
SD Raiders FC
-
-
-
FT
Moreton City II
1
-
1
Ipswich
1.61
3.80
4.20
FT
Springfield United
2
-
2
North Brisbane
1.36
5.00
6.00
FT
Broadbeach United
4
-
1
Capalaba
1.44
5.00
5.00
Austria » 1. liga »
Liga austriacka
FT
Austria Lustenau
0
-
1
Altach
4.75
3.50
1.80
FT
Wolfsberger AC
0
-
1
Austria Wiedeń
2.80
3.25
2.55
FT
Wattens
2
-
1
BW Linz
2.62
3.10
2.87
Austria » 2. liga »
2 liga austriacka
FT
Ried
5
-
0
SC Bregenz
1.25
6.00
13.00
Austria » 3. liga »
3 liga austriacka
FT
SK Bischofshofen
3
-
3
SC Imst
-
-
-
FT
SPG Silz/Moetz
3
-
0
Reichenau
-
-
-
FT
SR Donaufeld
1
-
1
Kremser SC
1.66
3.75
4.00
FT
Kufstein
0
-
4
SV Austria Salzburg
-
-
-
FT
SC Wiener Viktoria
2
-
2
Wiener SK
2.80
3.40
2.20
FT
SV Leobendorf
2
-
1
SC Team Wiener Linien
1.90
3.60
3.40
FT
Pinzgau Saalfelden
3
-
2
Dornbirner SV
1.12
8.50
13.00
Azerbejdżan » 1. liga »
Liga azerbejdżanu
FT
FK Gabala
1
-
2
Turan Tovuz
2.80
3.40
2.10
FT
FK Neftczi
3
-
0
Araz
1.80
3.40
3.80
Białoruś » 1. liga »
Liga białoruska
FT
FC Dnepr Mogilev
0
-
2
Neman Grodno
-
-
-
FT
Gomel
0
-
1
Dynamo Mińsk
-
-
-
FT
Isloch
0
-
2
Arsenal Dzerzhinsk
-
-
-
FT
Tarpieda-BiełAZ Żodzino
2
-
0
BATE Borysów
-
-
-
Białoruś » 2. liga »
2 liga białoruska
FT
Volna
3
-
0
FK Orsha
-
-
-
FT
FC Ostrovets
1
-
0
Shakhtar-2 (Petrikov)
-
-
-
FT
Zvezda-BGU
0
-
1
Bumprom Gomel
-
-
-
FT
Niva
0
-
1
Lida
-
-
-
Belgia » 1. liga »
Liga belgijska
FT
RWDM Brussels FC
3
-
1
Eupen
2.25
3.25
3.25
FT
KV Mechelen
3
-
2
Westerlo
1.61
4.00
5.25
FT
Genk
1
-
1
Cercle Bruges
2.10
3.60
3.25
Belgia » 2. liga »
2 liga belgijska
FT
Oosterzonen
1
-
1
Anderlecht U23
3.00
3.40
2.25
FT
Deinze
3
-
2
Lommel
2.45
3.50
2.70
FT
FCV Dender EH
1
-
4
Zulte-Waregem
1.85
3.60
3.80
Bośnia i Hercegowina » 1. liga »
Liga bośniacka
FT
FK Zvijezda 09
1
-
2
GOSK Gabela
2.00
3.10
3.30
FT
Zrinjski Mostar
1
-
0
FK Velez Mostar
1.53
3.40
5.75
Bośnia i Hercegowina » 2. liga »
2 liga bośniacka FBiH
FT
FK Slavija Sarajewo
2
-
1
Kozara
1.44
3.80
7.00
FT
Rudar Prijedor
1
-
1
-
-
-
FT
Velež Nevesinje
2
-
1
FK Leotar
-
-
-
FT
Ljubic Prnjavor
3
-
1
FK Laktasi
-
-
-
FT
Zeljeznicar Banja Luka
2
-
1
Famos
1.18
6.00
11.00
FT
FK Romanija Pale
1
-
1
Drina Zvornik
-
-
-
FT
Celik
2
-
1
Rudar Kakanj
-
-
-
FT
Gorazde
0
-
1
NK Bratstvo
-
-
-
FT
FK Mladost Doboj Kakanj
1
-
4
Tosk Tesanj
1.90
4.00
2.87
FT
FK Zvijezda
5
-
0
Jedinstvo Bihac
1.36
4.20
6.50
FT
Gradina Srebrenik
1
-
0
Buducnost
1.33
4.75
6.50
FT
Radnik Hadzici
1
-
3
1.61
3.80
4.20
FT
Sutjeska
2
-
1
-
-
-
FT
FK Modrica
2
-
0
Sloboda Mrkonjic Grad
1.44
4.33
5.25
Brazylia » 1. liga »
Liga brazylijska Serie A
FT
Internacional
2
-
1
Bahia
1.80
3.65
4.50
FT
Criciuma
1
-
1
Juventude
2.15
3.25
3.55
Brazylia » 4. liga »
Brasiliense
FT
Confianca
0
-
0
Sergipe
Karne: 5-4
2.20
2.75
3.40
FT
Botafogo PB
1
-
1
Sousa
Karne: 3-4
1.80
3.10
4.20
Brazylia » 5. liga »
Paulista A2
FT
Velo Clube
1
-
1
Noroeste
-
-
-
Bułgaria » 1. liga »
Liga bułgarska
FT
Slavia Sofia
3
-
1
Hebar
1.40
5.00
7.00
FT
Czerno More Warna
3
-
1
Lewski Sofia
2.30
3.10
3.40
Bułgaria » 2. liga »
Druga liga bułgarska
FT
Maritsa Plovdiv
0
-
2
Septemvri Sofia
3.60
3.20
1.90
FT
Marek
1
-
1
Dunav Ruse
1.90
3.00
3.75
FT
Belasitsa Petrich
2
-
0
Strumska Slava
-
-
-
FT
Bdin
2
-
3
Montana
17.00
5.00
1.18
FT
Chernomorets 1919 Burgas
2
-
0
Chernomorets Balchik
1.45
3.60
6.00
FT
Yantra
1
-
2
Botev Lukovit
1.45
4.00
5.75
FT
Sportist Svoge
1
-
0
Ludogorets Razgrad II
1.80
3.40
3.75
Burkina Faso » 1. liga »
Liga burkina faso
Przełożone
RC Bobo-Dioulasso
0
-
0
Douanes
-
-
-
Przełożone
Sporting Cascades
0
-
0
ASFB
-
-
-
Przełożone
SONABEL
0
-
0
ASEC Koudougou
-
-
-
Przełożone
ASFA-Yennenga
0
-
0
Majestic
-
-
-
Chile » 1. liga »
Liga chilijska
FT
Union Espanola
4
-
2
Everton CD
2.25
3.30
3.30
Chile » 2. liga »
Druga liga chilijska
FT
Santiago Morning
0
-
1
Antofagasta
2.40
3.10
2.70
FT
Santiago Wanderers
1
-
1
Barnechea
2.20
3.20
3.00
FT
Deportes Santa Cruz
3
-
0
Universidad de Concepcion
2.37
3.20
2.70
Chiny » 1. liga »
Liga chińska
FT
Henan Jianye
1
-
1
Nantong Zhiyun FC
-
-
-
FT
Shanghai Shenhua
1
-
1
Beijing Guoan
1.50
4.00
7.00
Chiny » 2. liga »
Druga liga chińska
FT
Yanbian Longding
1
-
0
Hebei Kungfu
2.80
3.00
2.30
FT
Dalian Zhixing
3
-
2
Shenyang Urban FC
-
-
-
FT
Nanjing City FC
0
-
0
Dongguan United
-
-
-
FT
Yunnan Yukun
2
-
0
Wuxi Wugou FC
-
-
-
Kolumbia » 1. liga »
Liga kolumbijska
FT
Tolima
2
-
1
Rionegro Aguilas
1.80
3.40
5.00
FT
Deportivo Cali
1
-
1
America de Cali
3.75
3.25
2.10
FT
Fortaleza FC
2
-
0
Once Caldas
1.90
3.30
4.50
FT
Santa Fe
0
-
0
Atletico Nacional
1.95
3.25
4.33
Kolumbia » 2. liga »
2 liga kolumbijska
FT
Universitario Popayan
2
-
0
Tigres FC
2.55
3.00
3.10
FT
Union Magdalena
2
-
0
Atletico FC
1.57
4.00
6.50
Kostaryka » 1. liga »
Liga kostarykańska
FT
AD Municipal Liberia
1
-
0
Guanacasteca
1.70
3.60
4.75
FT
Puntarenas FC
2
-
1
Sporting San Jose
2.15
3.40
3.20
FT
Grecia
0
-
1
Deportivo Saprissa
6.50
4.00
1.50
Chorwacja » 1. liga »
Liga chorwacka
FT
NK Varaždin
0
-
2
NK Lokomotiva Zagrzeb
2.55
3.30
2.70
FT
HNK Gorica
0
-
2
Dinamo Zagrzeb
9.50
5.00
1.30
Chorwacja » 2. liga »
2 liga chorwacka
FT
HNK Orijent 1919
0
-
1
Zrinski Jurjevac
3.50
3.10
1.95
FT
NK Dugopolje
1
-
3
Sesvete
2.10
3.25
3.00
Cypr » 1. liga »
Liga cypryjska
FT
Kedros Agia Marina
0
-
2
Iraklis Yerolakkou
-
-
-
FT
Ethnikos Latsion
1
-
2
Anagennisi Deryneia
-
-
-
FT
APEA
0
-
0
Halkanoras
-
-
-
FT
Spartakos Kitiou
5
-
0
Ormideia
-
-
-
FT
Olympias Lympion
0
-
4
Omonia Psevda
-
-
-
FT
AEP Polemidion
2
-
0
Geroskipou
-
-
-
FT
ASPIS
0
-
3
Kouris Erimi
-
-
-
FT
Nea Salamis
0
-
2
Apollon Limassol
3.10
3.40
2.30
FT
Karmiotissa Pano Polemidion
2
-
1
Doxa Katokopia
1.90
3.60
4.00
FT
Ethnikos Achnas
6
-
2
AEZ Zakakiou
1.33
5.50
9.00
Cypr » 2. liga »
2 liga cypryjska
FT
Ayia Napa
1
-
4
Omonia Aradippou
-
-
-
FT
Olympiakos Nikozja
0
-
0
Omonia 29 Maiou
2.37
3.20
2.62
FT
Enosis Paralimni
1
-
2
Ypsonas
-
-
-
Czechy » 1. liga »
Liga czeska
FT
Bohemians 1905
1
-
3
Sparta Praga
5.25
4.33
1.57
FT
Mlada Boleslav
1
-
2
Teplice
1.85
3.75
4.00
FT
Budejovice
3
-
2
Slovan Liberec
3.50
3.50
2.05
FT
Hradec Kralove
1
-
0
Slovacko
2.15
3.30
3.30
Czechy » 2. liga »
2 liga czeska
FT
Vyskov
1
-
0
MFK Chrudim
1.80
3.30
4.00
FT
SK Prostejov
2
-
1
FK MAS Taborsko
2.40
3.10
2.70
FT
SK Lisen
0
-
0
Dukla Praha
4.00
3.20
1.83
Dania »
U17 Ligaen
FT
Esbjerg U17
0
-
0
AC Horsens U17
-
-
-
FT
FC Koebenhavn U17
1
-
0
Silkeborg U17
-
-
-
FT
FC Midtjylland U17
0
-
0
OB U17
-
-
-
FT (P)
Lyngby U17
0
-
0
SoenderjyskE U17
-
-
-
FT
Randers Freja U17
0
-
0
AaB U17
-
-
-
Dania »
U19 Ligaen
FT (P)
Esbjerg U19
0
-
0
AC Horsens U19
-
-
-
FT
FC Koebenhavn U19
0
-
0
Silkeborg U19
-
-
-
FT
FC Midtjylland U19
0
-
0
OB U19
-
-
-
FT (P)
Lyngby U19
0
-
0
SoenderjyskE U19
-
-
-
FT
Randers Freja U19
0
-
0
AaB U19
-
-
-
Ekwador » 1. liga »
Liga ekwadorska
FT
Deportivo Cuenca
3
-
3
Aucas
3.00
3.10
2.25
FT
Mushuc Runa
1
-
2
Tecnico Universitario
2.25
3.00
3.10
FT
CSD Macara
0
-
0
Orense
1.57
3.60
5.25
Anglia » 3. liga »
League 1
FT
Barnsley
2
-
2
Reading
1.72
3.80
4.50
FT
Bolton Wanderers
1
-
1
Portsmouth
2.05
3.50
3.60
FT
Cambridge United
1
-
1
Charlton Athletic
3.25
3.50
2.20
FT
Carlisle United
0
-
1
Blackpool
5.25
3.75
1.66
FT
Cheltenham Town
1
-
3
Bristol Rovers
2.05
3.50
3.60
FT
Derby County
3
-
0
Leyton Orient
1.44
4.20
8.00
FT
Fleetwood Town
2
-
0
Northampton Town
2.05
3.50
3.60
FT
Lincoln
1
-
2
Wigan Athletic
1.66
4.00
5.00
FT
Oxford United
5
-
0
Peterborough United
3.00
3.75
2.25
FT
Port Vale
2
-
4
Exeter City
1.90
3.80
4.00
FT
Shrewsbury Town
0
-
2
Wycombe Wanderers
2.50
3.25
2.90
FT
Stevenage
1
-
2
Burton Albion
1.50
4.20
6.50
Anglia » 4. liga »
League 2
FT
Crawley Town
2
-
3
Colchester United
2.15
3.60
3.30
FT
Crewe Alexandra
0
-
3
Grimsby Town
2.25
3.40
3.25
FT
Doncaster Rovers
4
-
0
Accrington Stanley
1.66
4.00
4.75
FT
Gillingham
3
-
0
Barrow
2.70
3.30
2.70
FT
Harrogate
2
-
2
Sutton United
2.62
3.40
2.62
FT
Milton Keynes Dons
1
-
4
Mansfield Town
2.40
3.40
3.00
FT
Newport County
1
-
2
Tranmere Rovers
3.00
3.50
2.30
FT
Salford City
1
-
2
Bradford City
2.50
3.50
2.75
FT
Stockport
2
-
0
Morecambe
1.40
5.00
7.50
FT
Swindon Town
3
-
2
AFC Wimbledon
3.10
3.60
2.25
FT
Walsall
1
-
3
Notts County
2.00
3.75
3.50
FT
Wrexham
6
-
0
Forest Green Rovers
1.36
5.00
8.50
Anglia » 5. liga »
Conference Premier
FT
AFC Fylde
0
-
2
Southend United
3.40
3.50
2.00
FT
Bromley
3
-
0
Solihull Moors
2.20
3.40
2.90
FT
Ebbsfleet United
0
-
2
Altrincham
2.05
3.75
3.00
FT
Halifax Town
0
-
2
Barnet
2.10
3.50
2.87
FT
Hartlepool United
1
-
1
Dagenham & Redbridge
3.20
3.60
2.00
FT
Kidderminster Harriers
0
-
1
Eastleigh
1.75
3.60
3.80
FT
Maidenhead United
2
-
1
Gateshead FC
2.62
3.30
2.30
FT
Oxford City
0
-
0
Oldham Athletic
5.75
4.50
1.40
FT
Rochdale
1
-
1
Dorking Wanderers
1.61
4.00
4.75
FT
Wealdstone
1
-
0
Chesterfield
4.00
3.75
1.66
FT
York City
2
-
0
Woking
2.55
3.30
2.55
FT
Aldershot Town
0
-
3
Boreham Wood
2.00
3.60
3.20
Estonia » 1. liga »
Liga estońska
FT
Tammeka
1
-
2
FC Kuressaare
1.60
4.00
4.33
FT
Trans Narva
2
-
2
Talinna Kalev
2.30
3.40
2.60
FT
Levadia Maardu
2
-
0
Nomme United
1.06
11.00
26.00
Estonia » 2. liga »
2 liga estońska Esiliiga
FT
FC Tallinn
2
-
4
Flora Tallinn U21
2.45
3.25
2.45
FT
Harju Jalgpallikool
0
-
0
Tartu Welco
1.61
3.80
4.00
Macedonia » 1. liga »
Liga macedońska
FT
FC Academy Pandev
1
-
0
Voska Sport
1.80
3.25
4.00
FT
Shkupi Skopje
3
-
1
Makedonija GjP
1.16
5.50
15.00
FT
KF Gostivari
2
-
1
GFK Tikves Kavadarci
-
-
-
Macedonia » 2. liga »
2 liga macedońska
FT
Ohrid
2
-
2
Novaci
1.50
4.00
5.25
FT
Belasica
1
-
1
FK Sasa
-
-
-
FT
Osogovo
1
-
3
FK Detonit Junior
-
-
-
FT
Pobeda
0
-
1
Kozhuf Gevgjelija
-
-
-
FT
FK Bashkimi Kumanovo
5
-
1
Karaorman
-
-
-
FT
Teteks
1
-
2
FK Vardar Negotino
2.00
3.25
3.20
FT
FK Besa
2
-
1
FK Skopje
-
-
-
FT
Pelister
3
-
0
Arsimi
-
-
-
Fidżi » 1. liga »
Liga Fiji
FT
Labasa
1
-
0
Nadi
-
-
-
Finlandia » 2. liga »
2 liga fińska Ykkonen
FT
SalPa
0
-
3
JIPPO
-
-
-
FT
FC KTP
4
-
0
Mikkelin Palloilijat
-
-
-
FT
TPS
0
-
2
FF Jaro
-
-
-
FT
PK-35 Helsinki
3
-
0
KaePa
-
-
-
FT
SJK Akatemia
2
-
1
JaePS
-
-
-
Francja » 2. liga »
Druga liga francuska
FT
AC Ajaccio
2
-
0
Saint-Etienne
3.80
3.10
2.05
FT
Concarneau
0
-
0
Amiens
2.80
3.00
2.62
FT
Bordeaux
2
-
3
SC Bastia
1.85
3.50
4.00
FT
Caen
1
-
0
Rodez
2.15
3.30
3.20
FT
Valenciennes
1
-
4
Pau
3.20
3.10
2.25
FT
Laval
0
-
3
Annecy FC
2.20
3.10
3.40
FT
Troyes
1
-
2
Paris FC
3.25
2.90
2.37
FT
Dunkerque
0
-
1
Guingamp
3.40
3.00
2.20
FT
Quevilly
4
-
3
Auxerre
3.10
3.25
2.20
Gruzja » 2. liga »
Druga liga gruzińska
FT
Aragvi Dusheti
3
-
3
FC Kolkheti Khobi
-
-
-
FT
WIT Georgia Tbilisi
1
-
2
Dinamo Tbilisi II
-
-
-
FT
FC Gareji 1960
3
-
4
Sioni Bolnisi
-
-
-
FT
Spaeri
0
-
0
Shturmi
-
-
-
FT
Lokomotiwi Tbilisi
1
-
1
FS Rustavi
-
-
-
Niemcy » 2. liga »
2. Bundesliga
FT
Paderborn
1
-
1
Karlsruher SC
2.25
3.75
3.00
FT
Holstein Kiel
4
-
0
Osnabrueck
1.40
5.00
7.00
FT
Wehen
0
-
2
Fortuna Duesseldorf
3.60
3.80
1.90
FT
Schalke 04
2
-
0
Nuernberg
1.65
4.20
5.00
Niemcy » 3. liga »
3 liga niemiecka
FT
Ulm
2
-
0
Preußen Muenster
2.10
3.40
3.20
FT
SC Verl
3
-
1
Erzgebirge Aue
2.10
3.50
3.10
FT
Borussia Dortmund II
1
-
1
Ingolstadt
3.20
3.60
2.00
FT
Viktoria Koeln 1904
4
-
2
Hallescher FC
2.20
3.50
2.90
FT
Unterhaching
4
-
1
Luebeck
1.95
3.75
3.00
FT
Saarbruecken
4
-
1
Sandhausen
1.80
4.00
3.20
Niemcy » 4. liga »
Czwarta liga niemiecka
FT
Chemnitzer FC
1
-
3
VSG Altglienicke
2.70
3.80
2.10
FT
FC Viktoria 1889 Berlin
3
-
1
BFC Dynamo
3.00
3.30
2.10
FT
Wuppertal
3
-
0
FC Guetersloh
1.33
4.50
7.50
FT
Fortuna Duesseldorf II
0
-
0
Dueren
2.37
3.60
2.45
FT
Fortuna Koeln
0
-
1
FC Bocholt
1.61
3.60
4.75
FT
Alemannia Aachen
3
-
0
RW Ahlen
1.25
5.25
8.50
FT
SC Wiedenbrueck
3
-
1
FC Koeln II
2.00
3.25
3.20
FT
Lippstadt
1
-
5
Schalke 04 II
2.62
3.80
2.10
FT
Oberhausen
0
-
0
Borussia Moenchengladbach II
1.80
3.60
3.50
FT
Augsburg II
3
-
0
Ansbach
1.53
4.00
5.00
FT
FC Schweinfurt
0
-
2
FV Illertissen
2.75
3.50
2.15
FT
Wuerzburger Kickers
4
-
0
SV Tuerkguecue Ataspor
-
-
-
FT
Nuernberg II
2
-
1
Burghausen
1.85
3.75
3.30
FT
SV Schalding-Heining
1
-
2
Greuther Fuerth II
3.40
3.75
1.85
FT
DJK Vilzing
3
-
1
TSV Buchbach
1.50
4.33
4.75
FT
Aalen
2
-
3
TSV Schott Mainz
1.44
4.20
5.75
FT
Eintracht Frankfurt II
5
-
0
TSV Lehnerz
1.90
3.30
3.40
FT
TSG Balingen
0
-
5
Hoffenheim II
6.50
5.25
1.30
FT
Koblenz
0
-
1
Freiberg
5.50
4.50
1.40
FT
Hessen Kassel
1
-
0
FCA Walldorf
1.80
3.40
3.80
FT
TSV Steinbach
0
-
2
FSV Frankfurt
1.66
3.60
4.20
FT
RW Erfurt
0
-
1
Lokomotive Leipzig
2.05
3.40
3.10
FT
Holstein Kiel II
1
-
1
SSV Jeddeloh
1.60
4.20
4.20
FT
Spelle-Venhaus
3
-
3
Oldenburg
8.50
5.75
1.22
FT
Meppen
4
-
1
TSV Havelse
1.70
4.20
3.50
Ghana » 1. liga »
Liga ghańska
FT
Hearts of Oak
3
-
1
Karela United
1.61
3.25
5.25
Gibraltar » 1. liga »
Premier League
FT
Europa FC
1
-
2
Lions FC
-
-
-
FT
College 1975
0
-
6
Lincoln Red Imps FC
-
-
-
Grecja » 1. liga »
Liga grecka
FT
Panserraikos FC
2
-
2
OFI Kreta
2.55
3.10
3.00
FT
NFC Volos
2
-
2
Atromitos
1.80
3.60
4.50
FT
PAS Giannina
0
-
1
Asteras Tripolis
2.20
3.40
3.30
FT
Kifisia FC
0
-
1
Panaitolikos
2.25
3.30
3.25
Gwadelupa » 1. liga »
Liga gwadelupy
FT
CS Moulien
3
-
0
AS Gosier
-
-
-
FT
Amical Club
3
-
2
Juventus Sainte-Anne
-
-
-
FT
Siroco
0
-
0
-
-
-
Gwatemala » 1. liga »
Liga gwatemali
FT
CSD Municipal
1
-
0
Xinabajul
1.36
4.20
6.50
FT
Mixco
0
-
0
Coban Imperial
2.05
3.10
3.30
Gwatemala » 2. liga »
Druga liga gwatemali
FT
Universidad San Carlos
4
-
1
Mictlán
1.40
4.50
5.50
Gwinea » 1. liga »
Liga Gwinea
FT
Sequence
3
-
0
Wakirya
-
-
-
Hongkong » 1. liga »
Liga Hong Kongu
FT
Southern District RSA
1
-
0
Rangers
1.57
4.75
3.75
FT
Eastern Sports Club
5
-
0
Tai Chung
1.05
13.00
34.00
Węgry » 1. liga »
Liga węgierska
FT
Varda SE
4
-
1
Ujpest
2.55
3.40
2.62
FT
Debreceni VSC
1
-
0
Kecskemeti TE
1.50
3.80
6.50
FT
Paksi SE
1
-
2
Videoton FC
1.80
3.50
4.50
Islandia » 1. liga »
liga islandzka
FT
Breidablik
4
-
0
Vestri
1.25
5.50
8.00
FT
KA Akureyri
2
-
3
FH Hafnarfjordur
2.20
3.50
2.75
Islandia » puchar »
Puchar Islandii
FT (P)
Tindastóll
1
-
1
Magni
Karne: 3-2
-
-
-
FT
Leiknir Reykjavik
1
-
4
Afturelding
2.80
4.00
1.95
FT
Ãrborg
1
-
2
Ãrbær
2.40
4.00
2.20
FT
Kà Hafnarfjördur
6
-
3
RB
1.28
6.50
5.75
FT
Grotta
3
-
2
Njardvik
-
-
-
FT
ÍB Vestmannaeyja
5
-
1
KFG
1.12
8.50
17.00
FT
Vængir Jupiters
1
-
7
Throttur Reykjavík
34.00
12.00
1.05
FT EX
KH
2
-
4
Fjolnir
-
-
-
FT
KV Reykjavik
1
-
7
ÃR
15.00
8.50
1.11
FT
Höttur / Huginn
2
-
0
Völsungur
-
-
-
FT
Aegir
2
-
3
Haukar
-
-
-
Indie » 1. liga »
I-League
FT
Real Kashmir
1
-
4
Namdhari
1.40
4.33
5.75
FT
Sreenidi Deccan
3
-
2
Shillong Lajong
1.50
4.00
5.25
FT
Mohammedan SC
1
-
3
Delhi FC
1.44
4.50
5.25
Indie » 1. liga »
Liga indyjska
FT
Northeast United FC
3
-
0
Delhi Dynamos FC
2.75
3.50
2.25
Irlandia » 2. liga »
2 liga irlandzka
FT
Longford Town
0
-
3
Bray Wanderers
3.20
3.40
2.05
Izrael » 1. liga »
Liga izraelska
FT
Beitar Jerozolima
0
-
1
Hapoel Hadera Eran
1.90
3.60
3.50
FT
Maccabi Hajfa
1
-
0
Bnei Sakhnin
1.33
4.75
8.00
FT
Hapoel Tel Awiw
1
-
1
Hapoel Petah Tikva
2.10
3.20
3.40
Włochy » 2. liga »
Serie B
FT
Cittadella
0
-
0
Ascoli Picchio FC 1898
2.10
3.00
4.20
FT
Como
2
-
1
Bari
1.55
3.80
7.00
FT
Cremonese
1
-
2
Ternana Unicusano
1.40
4.75
7.00
FT
Pisa
3
-
1
FeralpiSalo
1.95
3.40
4.20
FT
Sampdoria
0
-
1
Sudtirol
1.90
3.40
4.33
FT
Cosenza
1
-
1
Palermo
2.20
3.40
3.25
FT
Lecco
1
-
0
Reggiana
3.30
3.10
2.37
FT
SSD Parma
2
-
0
Spezia
1.75
3.60
4.75
Włochy » 3. liga »
Trzecia liga włoch
FT
AlbinoLeffe
0
-
0
Renate
2.62
2.87
2.60
FT
Monterosi
3
-
1
Giugliano
2.45
3.20
2.60
FT
Brindisi
2
-
0
Sorrento
3.00
3.25
2.15
FT
Novara
2
-
0
Legnago Salus
1.83
3.00
4.50
FT
Pro Sesto
2
-
1
Lumezzane
2.55
2.75
2.87
FT
Alessandria
1
-
2
Pro Patria
3.50
3.10
2.00
FT
Trento
1
-
0
Pro Vercelli
2.45
2.80
2.87
FT
Potenza
0
-
3
Foggia
2.30
3.00
3.00
FT
Calcio Padova
2
-
0
Atalanta II
1.72
3.60
3.80
FT
Virtus Verona
1
-
2
Pergolettese
2.70
3.10
2.45
Japonia » 1. liga »
Liga japońska
FT
Yokohama F.Marinos
2
-
2
Shonan Bellmare
2.20
3.75
3.00
FT
Albirex Niigata
1
-
1
Consadole Sapporo
2.10
3.30
3.50
FT
Jubilo Iwata
0
-
1
Nagoya Grampus Eight
2.45
3.10
3.10
FT
Avispa Fukuoka
1
-
1
Sanfrecce Hiroshima
5.50
3.40
1.70
FT
Kashima Antlers
1
-
0
Kyoto Sanga FC
1.80
3.40
4.75
FT
Machida Zelvia
1
-
2
Vissel Kobe
2.90
3.00
2.62
FT
Cerezo Osaka
1
-
0
Kawasaki Frontale
2.70
3.20
2.70
FT
Tokyo Verdy
2
-
2
FC Tokyo
2.37
3.25
3.20
Japonia » 2. liga »
2 liga japońska
FT
Vegalta Sendai
2
-
0
Montedio Yamagata
2.37
3.10
3.25
FT
Mito Hollyhock
2
-
2
Tochigi SC
1.90
3.25
4.33
FT
JEF United Chiba
1
-
1
Oita Trinita
1.80
3.60
4.75
FT
V-Varen Nagasaki
6
-
1
Tokushima Vortis
1.80
3.60
4.75
FT
Iwaki FC
2
-
3
Shimizu S-Pulse
3.60
3.40
2.10
FT
Ehime FC
2
-
2
Kagoshima United
2.40
3.40
2.90
Japonia » 3. liga »
Trzecia liga japońska
FT
SC Sagamihara
1
-
0
Fukushima United
2.45
3.00
2.75
FT
Nara Club
2
-
2
Matsumoto Yamaga
2.62
3.00
2.45
Kenia » 1. liga »
Liga kenijska
FT
Kakamega Homeboyz
1
-
1
Kariobangi Sharks
-
-
-
FT
Nairobi City Stars
3
-
0
Muranga SEAL
2.00
3.10
3.30
FT
Nzoia United
1
-
3
Gor Mahia
4.50
3.10
1.75
FT
Sofapaka
1
-
1
Ulinzi Stars
2.62
2.90
2.60
FT
Bandari
1
-
1
Bidco United
1.50
3.50
6.50
FT
KCB
0
-
1
Police FC
2.00
3.00
3.40
Łotwa » 1. liga »
Liga łotewska
FT
Grobiņa
3
-
0
FS Metta/LU
2.70
3.30
2.30
FT
FK Jelgava
0
-
0
Auda
5.25
4.00
1.50
Łotwa » 2. liga »
Druga liga łotewska
FT
Valmiera II
3
-
1
Tukums II
2.10
4.00
2.62
FT
Smiltene
0
-
2
Leevon / PPK
-
-
-
FT
Riga FC II
0
-
1
SK Super Nova
2.15
4.50
2.40
Liban » 1. liga »
Liga libańska
FT
Shabab Al Ghazieh
0
-
0
Tripoli
2.75
3.25
2.25
Lesotho » 1. liga »
Premier League
FT
Lesotho Defence Force
2
-
1
Liphakoe Football Club
-
-
-
FT
LMPS
0
-
1
LCS
-
-
-
FT
Naughty Boys
0
-
1
Bantu
-
-
-
FT
Linare
1
-
0
Likila United
-
-
-
Litwa » 1. liga »
Liga litewska
FT
FK TransINVEST
0
-
1
Banga Gargzdai
2.05
3.30
3.10
FT
Suduva
0
-
1
Hegelmann Litauen
4.50
3.80
1.57
Litwa » 2. liga »
Druga liga litewska
FT
Garliava
1
-
2
Babrungas
2.75
3.30
2.20
FT
FK Minija
0
-
0
Tauras
2.60
3.40
2.25
FT
Ekranas
2
-
4
Neptunas Klaipeda
3.10
3.75
1.85
FT
FA Siauliai B
1
-
5
NFA Kaunas
6.50
4.00
1.40
FT
FK Vilnius
2
-
1
Nevezis
2.62
3.30
2.30
Malawi » 1. liga »
Liga malawi
FT
Big Bullets
0
-
0
Azam Tigers
-
-
-
FT
MAFCO
1
-
1
Kamuzu Barracks
-
-
-
FT
Ekwendeni Hammers
2
-
1
Baka City
-
-
-
FT
CIVO United
3
-
0
Dedza Dynamos
1.80
3.20
4.20
Mali » 1. liga »
Liga mali
FT
US Bougouba
0
-
2
USFAS Bamako
-
-
-
FT
Black Stars
2
-
2
Police
2.87
2.75
2.50
FT
COB
1
-
4
Bakaridjan
2.75
3.00
2.37
Malta » 1. liga »
Liga maltańska
FT
Floriana
4
-
0
Mosta
1.28
5.75
6.50
FT
Gzira United
0
-
1
Hamrun Spartans
5.50
3.80
1.53
Martynika » 1. liga »
Liga wyspy martynika
FT
Club Franciscain
2
-
1
AS Club Colonial
-
-
-
FT
Golden Star
6
-
3
Vauclinois
-
-
-
FT
New Club
2
-
1
RC Saint Joseph
-
-
-
FT
Stade Spiritain
0
-
6
Aiglon
-
-
-
FT
Diamantinoise
0
-
3
Samaritaine
-
-
-
FT
Riveraine
6
-
1
Club Péléen
-
-
-
Mauritius » 1. liga »
Liga mauritius
FT
ASPL 2000
3
-
1
Petite Rivière Noire
-
-
-
FT
ASVP
0
-
2
Cercle de Joachim
-
-
-
FT
Entente Boulet Rouge
1
-
0
Pamplemousses
-
-
-
Meksyk » 1. liga »
Liga meksykańska
FT
Queretaro FC
0
-
2
Mazatlan FC
1.85
3.50
4.20
FT
Necaxa
2
-
0
Santos
2.05
3.30
3.80
FT
Puebla
0
-
1
Cruz Azul
6.50
4.75
1.45
Mołdawia » 1. liga »
Liga mołdawska
FT
Dacia-Buiucani
1
-
4
Milsami Orgiejów
4.20
3.60
1.66
FT
Sheriff Tyraspol
2
-
0
FC Zaria
1.25
5.50
7.50
Mołdawia » 2. liga »
Druga liga mołdawska
WO
Dinamo-Auto
0
-
0
Iskra Moldova
-
-
-
FT
Olimp Comrat
3
-
0
FCM Ungheni
-
-
-
Czarnogóra » 1. liga »
Liga czarnogórska
FT
Jedinstvo BP
2
-
0
Jezero
1.40
4.00
6.50
FT
Petrovac
2
-
1
Decic Tuzi
6.50
4.00
1.40
FT
Budućnost Podgorica
3
-
1
Rudar Pljevlja
1.33
4.50
7.50
FT
Mornar
5
-
1
OFK Mladost Donja Gorica
1.70
3.20
5.00
Czarnogóra » 2. liga »
Druga liga czarnogórska
FT
Otrant
1
-
0
Internacional Podgorica
1.25
4.75
10.00
FT
FK Bokelj
3
-
0
Lovćen
1.30
4.75
7.50
FT
OFK Mladost Ljeskopolje
0
-
1
Igalo
1.57
3.60
5.00
FT
Kom
0
-
1
FK Iskra
2.25
3.25
2.75
Maroko » 1. liga »
Liga marokańska
FT
MAS Fes
0
-
1
Youssoufia Berrechid
1.65
3.30
4.75
FT
FUS Rabat
1
-
1
Union Touarga Sport
-
-
-
FT
Wydad Casablanca
0
-
1
FAR Rabat
3.30
2.80
2.20
FT
Hassania Agadir
2
-
2
MCO Oujda
1.72
3.10
4.50
Maroko » 2. liga »
Druga liga marokańska
FT
Chabab Atlas Khenifra
0
-
0
Difaa El Jadida
2.62
2.62
2.80
FT
CODM Meknès
2
-
0
AS Sale
1.33
3.80
9.50
FT
Ittifaq Marrakech
0
-
2
USM Oujda
-
-
-
FT
Olympique Dcheira
2
-
1
KACM
-
-
-
Holandia » 3. liga »
Trzecia liga holenderska
FT
ACV
0
-
3
SVV Scheveningen
2.05
3.50
2.90
FT
Noordwijk
0
-
0
Quick Boys
4.50
4.00
1.55
FT
Lisse
0
-
1
ADO 20
2.80
3.75
2.05
FT
HHC
1
-
3
De Treffers
3.00
3.75
2.00
FT
Excelsior Maassluis
2
-
0
Rijnsburgse Boys
2.75
3.50
2.10
FT
AFC
3
-
1
Jong Sparta Rotterdam
2.25
3.75
2.50
FT
Kozakken Boys
0
-
3
Spakenburg
3.75
4.50
1.61
FT
Almere City II
3
-
3
GVVV
2.37
3.75
2.40
FT
Katwijk
3
-
1
Koninklijke HFC
1.83
3.75
3.30
Norwegia » 1. liga »
Liga norweska
FT
Fredrikstad
2
-
2
Sarpsborg 08
2.30
3.50
3.00
Paragwaj » 1. liga »
Liga paragwajska
FT
Guarani
1
-
0
Sol de America
2.15
3.40
3.10
FT
Sportivo Trinidense
1
-
2
2 de Mayo
2.90
3.00
2.50
Paragwaj » 2. liga »
2 liga paragwajska
FT
Guairena
0
-
0
Sportivo San Lorenzo
-
-
-
FT
Club Sportivo Carapegua
1
-
0
Fernando de la Mora
-
-
-
FT
Club Martin Ledesma
2
-
0
Atletico Colegiales
-
-
-
Peru » 1. liga »
Liga peruwiańska
FT
Alianza Atletico
2
-
0
Union Comercio
1.60
3.50
6.50
Filipiny » 1. liga »
Liga filipińska
FT
Taguig
8
-
0
Philippine Air Force
-
-
-
FT
Stallion FC
5
-
0
Loyola
-
-
-
FT
Garelli United
0
-
12
Kaya FC
-
-
-
Portugalia » 2. liga »
2 liga portugalska
FT
CF Os Belenenses
1
-
0
Viseu
3.25
3.00
2.10
FT
Uniao Leiria
3
-
1
Vilaverdense FC
1.70
3.60
4.50
FT
Tondela
0
-
1
Penafiel
2.30
3.10
3.10
FT
Benfica B
0
-
1
AVS
3.00
3.10
2.30
Portoryko » 1. liga »
Liga puerto rico
FT
Caguas Sporting
5
-
3
PR Surf
-
-
-
Rumunia » 1. liga »
Liga romuńska
FT
FC Voluntari
1
-
1
Otelul Galati
2.62
2.80
2.80
FT
Universitatea Cluj
1
-
2
Petrolul Ploiesti
1.90
3.20
4.20
Rumunia » 2. liga »
Druga liga rumuńska
FT
FC Unirea Dej
2
-
0
CSC Dumbravita
2.25
3.00
3.00
FT
Şcolar Reşiţa
2
-
1
FC Metaloglobus Bucuresti
2.15
3.10
3.00
FT
Alexandria
0
-
2
FC Arges Pitesti
4.20
3.40
1.72
FT
Steaua Bucuresti
4
-
1
Progresul Spartac
-
-
-
FT
Şirineaşa
1
-
0
Chindia Targoviste
3.60
3.00
1.95
FT
Concordia Chiajna
3
-
2
CSM Slatina
1.83
3.10
3.80
FT
AFK Csikszereda
2
-
1
Corvinul Hunedoara
1.70
3.40
4.33
Rosja » 2. liga »
Druga liga rosyjska
FT
FC Yenisey Krasnoyarsk
4
-
1
FC Alania Vladikavkaz
-
-
-
FT
FC Volgar
1
-
2
Tyumen
-
-
-
FT
Czernomorec
0
-
0
Akron Tolyatti
-
-
-
FT
Chimki Moskwa
0
-
1
Szynnik Jarosław
-
-
-
San Marino » 1. liga »
Liga San Marino
FT
Cosmos
0
-
1
SP Libertas
-
-
-
FT
SS Pennarossa
2
-
4
Folgore
-
-
-
FT
Tre Fiori
2
-
1
Tre Penne Galazzano
3.40
3.50
1.85
FT
San Marino Academy
0
-
7
S.S. Murata
-
-
-
Szkocja » 1. liga »
Liga szkocka Premiership
FT
Aberdeen
0
-
0
Dundee FC
1.90
3.50
4.00
FT
Celtic Glasgow
3
-
0
St. Mirren
1.16
7.50
15.00
FT
Hearts
4
-
2
Livingston
1.45
4.75
6.00
FT
Motherwell
1
-
1
Hibernian
2.75
3.40
2.50
FT
St.Johnstone
0
-
2
Kilmarnock
3.80
3.30
2.05
Szkocja » 2. liga »
Druga liga szkocka
FT
Airdrieonians
2
-
1
Dunfermline Athletic
2.30
3.40
2.70
FT
Ayr United
5
-
0
Arbroath
1.33
4.33
8.00
FT
Queen's Park
0
-
1
Inverness CT
2.55
3.40
2.50
FT
Raith Rovers
0
-
0
Partick Thistle
2.20
3.30
3.00
Senegal » 1. liga »
Liga senegalska
FT
Diambars
0
-
3
Stade de Mbour
2.40
2.70
3.00
FT
Dakar SC
1
-
3
Jamono Fatick
-
-
-
FT
Gorée
0
-
1
Teungueth
2.75
2.75
2.60
Serbia » 2. liga »
Druga liga serbska
FT
Jedinstvo Ub
2
-
0
Dubocica
1.61
3.20
5.50
FT
FK Sloboda Užice
1
-
1
FK Graficar
2.30
3.00
2.87
FT
Macva Sabac
1
-
1
OFK Beograd
1.66
3.50
4.33
FT
Semendrija 1924
1
-
1
Radnicki Sremska Mitrovica
-
-
-
Sierra Leone » 1. liga »
Liga Sierra Leone
FT
Lamboi
0
-
1
Old Edwardians
-
-
-
FT
SLIFA Mount Aureol
1
-
1
Luawa
-
-
-
Przełożone
Luawa
0
-
0
Freetown City
-
-
-
Przełożone
Wusum Stars
0
-
0
Ports Authority
-
-
-
Przełożone
Real Republicans
0
-
0
Lamboi
-
-
-
Przełożone
Bai Bureh Warriors
0
-
0
Mighty Blackpool
-
-
-
Walia » 1. liga »
Liga walijska
FT
Haverfordwest
3
-
1
Colwyn Bay
1.55
3.75
5.00
FT
Cardif Met University
0
-
5
TNS
19.00
11.00
1.08
FT
Newtown
5
-
0
Caernarfon
1.75
4.20
3.40
FT
Barry Town
2
-
1
Aberystwyth
2.10
3.50
2.90
FT
Pontypridd Town
0
-
3
Penybont
4.75
3.50
1.65
Słowacja » 1. liga »
Liga słowacka
FT
Slovan Bratysława
0
-
0
DAC 1904 Dunajska Streda
1.70
4.00
4.75
FT
Dukla Bańska Bystrzyca
0
-
1
Zemplin Michalovce
1.95
3.40
4.00
FT
FC Kosice
1
-
2
Skalica
1.95
3.40
4.20
FT
AS Trenczyn
4
-
0
FC Zlate Moravce
1.33
5.00
8.50
Słowacja » 2. liga »
Druga liga słowacka
FT
Liptovsky Mikulas
1
-
2
Povazska Bystrica
1.65
4.20
5.00
FT
Puchov
2
-
0
Spišská Nová Ves
1.40
4.50
7.50
FT
Slavoj Trebisov
1
-
1
Humenne
5.75
4.20
1.60
Słowenia » 1. liga »
Liga słoweńska - Prva Liga
FT
Rogaska
1
-
2
NK Celje
5.25
4.20
1.50
Słowenia » 2. liga »
2 liga słoweńska
FT
NK Bistrica
1
-
1
Primorje
2.87
3.40
2.10
FT
ND Ilirija Ljubljana
3
-
1
Fuzinar
2.15
3.60
2.70
FT
Gorica
0
-
0
ND Triglav
1.40
4.20
6.00
RPA » puchar »
Puchar Nedbank RPA
FT
Vasco da Gama
4
-
0
SuperSport United
2.25
2.87
3.20
FT
Thanda Royal Zulu
2
-
4
Orlando Pirates
3.80
2.75
2.05
Korea Południowa » 1. liga »
Liga korei południowej
FT
Jeonbuk FC
2
-
1
Gwangju FC
1.90
3.25
4.00
FT
FC Seoul
2
-
4
Pohang Steelers
2.75
3.00
2.75
FT
Ulsan Hyundai
4
-
0
Gangwon FC
1.80
3.20
4.00
FT
Jeju United
0
-
2
Sangju Sangmu
2.37
3.20
2.62
Korea Południowa » 2. liga »
Druga liga Korei Płd.
FT
Gyeongnam FC
1
-
1
Chungbuk Cheongju FC
1.95
3.30
3.40
FT
Busan I'Park
3
-
4
FC Anyang
2.20
3.30
2.80
FT
Bucheon FC 1995
1
-
1
Seongnam FC
2.15
3.10
3.10
Hiszpania » 2. liga »
Druga liga hiszpańska
FT
Sporting Gijon
1
-
0
Cartagena
1.90
3.20
4.50
FT
Valladolid
1
-
0
Eldense
1.70
3.60
5.25
FT
Levante
1
-
2
SD Amorebieta
1.65
3.75
5.50
Hiszpania » 3. liga »
3 liga hiszpańska
FT
UD Cornella
1
-
2
Arenteiro
2.10
2.87
3.40
FT
Cordoba
0
-
1
Alcoyano
1.40
3.80
7.50
FT
San Fernando CD
1
-
1
CF Intercity
1.95
3.10
3.60
FT
Merida
3
-
1
Algeciras
2.15
2.87
3.40
FT
Fuenlabrada
0
-
1
Rayo Majadahonda
1.61
3.30
5.25
FT
Leonesa
3
-
1
Real Sociedad B
2.15
2.80
3.50
FT
Sestao
3
-
1
Real Union
2.05
3.00
3.50
FT
CD Teruel
1
-
3
RC Deportivo
4.20
3.20
1.80
Szwecja » 1. liga »
Liga szwedzka
FT
Mjaellby
1
-
1
AIK Sztokholm
2.50
3.20
2.90
FT
Vaesteraas SK
0
-
1
Halmstads BK
1.70
3.80
4.75
Szwecja » 2. liga »
2 liga szwedzka
FT
Landskrona BoIS
2
-
1
IK Oddevold
2.00
3.40
3.50
FT
Varbergs BoIS FC
2
-
0
Oestersunds FK
2.20
3.25
3.30
Szwajcaria » 1. liga »
Liga szwajcarska
FT
Grasshopper
0
-
1
Lugano
3.75
3.40
2.05
FT
Lausanne
1
-
0
FC Zuerich
2.37
3.40
3.00
FT
St. Gallen
5
-
1
Yverdon
1.44
5.25
6.00
Szwajcaria » 2. liga »
2 liga szwajcarska
FT
Baden
0
-
3
Sion
6.50
4.33
1.50
FT
Thun
1
-
0
Bellinzona
1.44
5.00
6.50
Tunezja » 1. liga »
Liga tunezyjska
FT
Marsa
2
-
1
Ben Guerdane
-
-
-
FT
Etoile Metlaoui
1
-
0
Slimene Sports
-
-
-
FT
US Tataouine
1
-
0
CA Bizertin
-
-
-
FT
Club Africain
0
-
0
Stade Tunisien
1.85
2.90
4.00
FT
CS Sfaxien
0
-
0
Etoile du Sahel
2.62
2.60
2.90
Tunezja » 2. liga »
Druga liga tunezyjska
FT
CO Médenine
4
-
0
Jerba
1.50
3.50
6.00
FT
Moknine
3
-
0
Chebba Sports Crescent
-
-
-
FT
Stade Gabésien
0
-
2
Zarzis
-
-
-
Turcja » 2. liga »
Druga liga turecka
FT
Keçiörengücü
2
-
1
Genclerbirligi
2.50
3.10
2.80
FT
Boluspor
1
-
0
Umraniyespor
2.15
3.25
3.30
FT
Altay
1
-
3
Çorum Belediyespor
29.00
11.00
1.05
Ukraina » 1. liga »
Liga ukraińska
FT
Obolon-Brovar
1
-
1
FC Minaj
2.00
3.10
3.80
FT
FC Olexandria
0
-
1
Dynamo Kijów
6.50
4.20
1.45
FT
Rukh Vynnyky
1
-
1
FC Hirnyk
3.10
3.10
2.30
Ukraina » 2. liga »
Druga liga ukraińska
FT
FC Podillya Khmelnytskyi
3
-
1
Metałurh Zaporoże
1.12
7.00
17.00
FT
Inhulets Petrove
1
-
0
Epitsentr Dunaivtsi
-
-
-
FT
Nyva Ternopil
0
-
0
Chernigov
-
-
-
FT
Viktoriya Mykolaivka
0
-
1
FC Prykarpattia 1981
-
-
-
FT
Bukovyna Chernivtsi
1
-
1
FC Hirnyk-Sport
-
-
-
Australia » 4. liga »
Czwarta liga australijska
FT
Bayside United
4
-
3
Ipswich Knights
2.00
3.75
2.87
FT
Taringa Rovers
0
-
4
Grange Thistle
4.00
4.50
1.55
FT
Pine Hills
6
-
1
Souths United
2.25
3.50
2.60
FT
North Star FC
2
-
4
Holland Park Hawks
2.20
3.60
2.62
FT
Samford Rangers
2
-
3
Magic United TFA
3.25
3.80
1.83
Urugwaj » 1. liga »
Liga urugwajska
FT
Club Atletico Progreso
1
-
0
Boston River
2.62
3.20
2.70
FT
Cerro
0
-
0
Fenix
2.60
3.00
2.90
USA » 2. liga »
2 liga amerykańska
FT
Loudoun United
2
-
1
Memphis 901
2.60
3.50
2.30
Wenezuela » 1. liga »
Liga wenezuelska
FT
Monagas SC
1
-
0
Zamora FC
1.65
3.40
4.50
FT
Portuguesa FC
3
-
2
Estudiantes Merida
1.85
3.20
3.80
Belgia » 3. liga »
Trzecia liga belgijska
FT
Sporting Charleroi U23
1
-
4
RAAL La Louviere
-
-
-
FT
Gent U23
2
-
2
Dessel
1.90
3.25
3.50
FT
Thes Sport
5
-
0
Cappellen
1.65
4.20
3.75
FT
Virton
1
-
0
Royal Antwerp U23
-
-
-
FT
KSK Heist
2
-
2
Olympic Charleroi
2.20
3.20
2.90
Dania » 2. liga »
Dania 2
FT
Kolding IF
0
-
0
Vendsyssel FF
2.00
3.50
3.60
FT
FC Helsingoer
2
-
2
Hilleroed
3.80
3.80
1.85
Dania » 3. liga »
Dania 3
FT
FA 2000
3
-
2
Skive
2.62
3.40
2.37
FT
Middelfart G og BK
0
-
2
Aarhus Fremad
2.50
3.60
2.40
FT
Brabrand
0
-
1
HIK
2.40
3.60
2.45
Dania » 4. liga »
Dania 4
FT
Glostrup FK
2
-
1
Allerod
-
-
-
FT
Vanloese
3
-
1
Oure FA
1.70
3.80
4.00
FT
Odder
4
-
0
Aarhus Fremad II
-
-
-
FT
Viby
0
-
2
Horsens II
-
-
-
FT
Tarup-Paarup
2
-
0
Varde
1.33
5.00
6.00
FT
Fjordager
0
-
1
AaB II
-
-
-
FT
Dalum
2
-
1
VRI
1.62
4.00
4.00
FT
B 1913
2
-
0
Ringkøbing
2.75
3.50
2.20
FT
Karlslunde
5
-
1
Tarnby FF
2.55
3.60
2.25
FT
Frederikssund
3
-
1
Sundby
2.05
3.60
2.90
FT
Norresundby
2
-
0
B 1909
1.36
4.75
6.00
FT
Kjellerup
1
-
1
OKS
2.25
3.75
2.50
FT
KFUM Roskilde
3
-
2
Slagelse B&I
-
-
-
FT
Naesby
1
-
4
Frem
4.00
3.60
1.75
FT
Vejgaard B
1
-
0
Silkeborg KFUM
2.87
3.60
2.10
FT
Greve
4
-
2
Ringsted
-
-
-
FT
Næstved II
0
-
2
LSF
3.30
3.60
1.90
FT
Herlev
3
-
0
VB 1968
-
-
-
FT
Hedensted
3
-
3
Hobro II
-
-
-
FT
Skjold
0
-
0
Gørslev
-
-
-
FT
Vorup
2
-
3
Marienlyst
2.37
3.50
2.50
Anglia » 6. liga »
National League North/South
FT
Rossington Main
2
-
0
Pickering Town CFC
-
-
-
FT
Eccleshill United
1
-
0
Frickley Athletic
-
-
-
FT
Golcar United
2
-
4
Barton Town Old Boys
-
-
-
FT
Alfreton Town
2
-
1
Spennymoor Town FC
1.83
3.75
3.40
FT
Boston United
0
-
0
Scarborough Athletic
1.75
3.60
3.60
FT
Brackley Town
3
-
1
Chester FC
2.30
3.10
2.75
FT
Buxton
2
-
0
Bishop's Stortford
1.09
8.50
21.00
FT
Chorley
3
-
0
Banbury United
1.09
8.50
23.00
FT
Curzon
4
-
1
Gloucester City
1.14
8.00
12.00
FT
Darlington 1883
3
-
1
Farsley Celtic AFC
1.57
3.60
4.75
FT
King's Lynn Town
0
-
1
Peterborough Sports
2.37
3.00
2.75
FT
Scunthorpe United
5
-
1
Blyth Spartans
1.28
5.25
8.00
FT
Southport
3
-
0
Rushall Olympic
3.00
2.90
2.30
FT
Tamworth
3
-
2
South Shields
2.50
3.40
2.45
FT
Warrington Town
1
-
2
Hereford
2.87
3.40
2.10
FT
Bath City
1
-
0
Torquay United
1.75
3.30
4.00
FT
Chelmsford
3
-
0
Tonbridge Angels
1.53
4.33
4.33
FT
Eastbourne Borough
3
-
0
Chippenham Town
1.66
4.00
4.00
FT
Farnborough
0
-
1
Taunton Town
1.50
3.75
6.00
FT
Hampton & Richmond
1
-
0
Dover
1.28
5.25
7.00
FT
Havant and Waterlooville
1
-
2
Braintree Town
4.00
3.30
1.75
FT
Hemel Hempstead
2
-
3
Slough Town
2.90
3.40
2.10
FT
St.Albans
2
-
4
Worthing
2.75
3.50
2.10
FT
Truro City
3
-
1
Maidstone
5.75
4.00
1.45
FT
Welling United
0
-
0
Weymouth
1.85
3.60
3.25
FT
Weston Super Mare
1
-
2
Aveley
2.55
3.40
2.37
FT
Yeovil Town
3
-
1
Dartford
1.75
3.60
3.80
Anglia » 7. liga »
Evo-Stik League
FT
Swindon Supermarine
3
-
0
Basingstoke
1.90
3.80
3.10
FT
Poole Town FC
3
-
1
Beaconsfield SYCOB
2.10
3.75
2.70
FT
Billericay
2
-
1
Cheshunt
-
-
-
FT
Canvey
0
-
2
Dulwich Hamlet
-
-
-
FT
Carshalton Athletic
3
-
3
Bognor Regis Town
-
-
-
FT
Chatham Town
2
-
0
Folkestone Invicta
-
-
-
FT
Enfield Town
3
-
1
Potters Bar Town
-
-
-
FT
Hashtag United
2
-
3
Concord Rangers
-
-
-
FT
Hastings
0
-
1
Whitehawk
-
-
-
FT
Horsham
2
-
0
Cray Wanderers
-
-
-
FT
Lewes
2
-
1
Kingstonian
-
-
-
FT
Margate
0
-
1
Hornchurch
-
-
-
FT
Wingate & Finchley
1
-
0
Haringey Borough
-
-
-
FT
Berkhamsted
2
-
1
Barwell FC
3.75
3.60
1.75
FT
Bromsgrove Sporting
0
-
2
AFC Sudbury
2.05
3.10
3.25
FT
Coalville Town
2
-
1
Alvechurch
1.45
4.00
5.50
FT
Hitchin Town
0
-
1
Halesowen
2.25
3.10
2.90
FT
Leamington
3
-
0
Stamford AFC
2.00
3.30
3.20
FT
Long Eaton United FC
0
-
3
Telford
11.00
5.25
1.20
FT
Mickleover Sports
1
-
1
Stratford Town
1.95
3.30
3.30
FT
Redditch United
5
-
0
Leiston
1.70
3.50
4.20
FT
Royston Town
4
-
0
Kettering Town FC
1.75
3.60
3.60
FT
St. Ives Town FC
4
-
1
Stourbridge
1.95
3.80
3.00
FT
Ashton United
1
-
2
Ilkeston Town
1.90
3.25
3.60
FT
Atherton Colleries
1
-
0
Stafford Rangers
3.75
3.60
1.75
FT
Basford United
1
-
3
Macclesfield
5.75
4.20
1.44
FT
FC United of Manchester
3
-
0
Bamber Bridge
2.00
3.80
2.87
FT
Gainsborough
4
-
1
Hyde United
2.62
3.60
2.25
FT
Matlock Town
2
-
1
Guiseley
2.62
4.00
2.05
FT
Morpeth Town FC
4
-
0
Worksop
3.25
4.20
1.75
FT
Warrington Rylands
1
-
2
Lancaster City
1.60
4.20
4.00
FT
Whitby
1
-
2
Radcliffe Borough
3.60
4.33
1.66
FT
Workington
0
-
3
Marine
3.50
4.00
1.72
FT
Bracknell Town
3
-
1
Winchester City
-
-
-
FT
Didcot Town
3
-
2
Plymouth Parkway
5.00
4.75
1.40
FT
Dorchester Town
2
-
1
Hanwell Town
2.15
3.60
2.87
FT
Gosport Borough
1
-
2
Hayes & Yeading United
1.75
4.20
3.25
FT
Hungerford Town
1
-
0
AFC Totton
3.10
3.60
2.00
FT
Merthyr Town
1
-
1
Hendon
1.80
3.75
3.60
FT
Salisbury FC
0
-
2
Harrow Borough
1.33
4.50
6.50
FT
Atherstone Town
2
-
0
Chesham United
3.10
4.20
1.83
FT
Walton & Hersham
1
-
0
Sholing
3.20
4.00
1.83
Anglia »
Premier Reserve League
FT
Newcastle United U21
1
-
3
Fulham Academy
5.00
5.00
1.40
FT
Brighton & Hove Albion Academy
0
-
3
Reading U21
1.72
4.00
3.50
Finlandia » 1. liga »
Finlandia 1
FT
Ilves
4
-
6
IF Gnistan
1.60
3.60
5.00
FT
IFK Mariehamn
2
-
2
KuPS
4.20
3.25
1.80
Finlandia » 3. liga »
Trzecia liga fińska
FT
SexyPöxyt
1
-
2
HJS Akatemia
2.90
4.50
1.75
FT
GrIFK Grankulla
2
-
1
PEPO Lappeenranta
2.25
4.00
2.40
FT
FC Futura
1
-
1
MYPA
2.40
4.20
2.20
FT
JS Hercules
0
-
1
Naerpes Kraft
2.40
4.00
2.25
FT
FC Reipas
1
-
3
FC Kiffen
1.40
4.20
6.00
FT
OPS
1
-
1
TP-47
2.37
4.00
2.25
FT
SJK-juniorit
1
-
0
JPS
-
-
-
FT
Inter Turku II
4
-
3
VJS
1.57
5.25
3.40
Francja » 4. liga »
Czwarta liga francuska
FT
Toulouse II
4
-
2
Evian TG
-
-
-
FT
Aubervilliers
1
-
1
Lorient B
-
-
-
FT
Voltigeurs de Chateaubriant
2
-
1
Racing Club de France Colombes 92
-
-
-
FT
Dinan Léhon
3
-
2
Vire
-
-
-
FT
US Granvillaise
1
-
3
St. Malo
-
-
-
FT
Aubagne
2
-
1
Cannes
2.25
2.90
3.10
FT
Frejus Saint Raphael
1
-
0
Jura Sud
2.40
2.75
3.00
FT
Bourgoin-Jallieu
0
-
2
Hyeres
3.00
2.90
2.25
FT
RC Grasse
1
-
2
Le Puy
2.30
2.90
3.00
FT
Toulon Var
0
-
1
Olympique Ales
1.80
3.10
4.20
FT
Furiani Agliani
4
-
2
Biesheim
-
-
-
FT
Colmar
1
-
3
Haguenau
-
-
-
FT
Fleury Merogis U.S
3
-
1
Auxerre B
-
-
-
FT
Saint-Quentin
2
-
0
Wasquehal
-
-
-
FT
Racing Besancon
0
-
1
Bobigny
-
-
-
FT
Creteil
1
-
3
Macon
-
-
-
FT
Angouleme
1
-
0
Angers B
-
-
-
FT
Blois
0
-
1
St-Pryve St Hilaire
-
-
-
FT
Libourne
2
-
0
Romorantin
-
-
-
FT
Olympique Saumur
1
-
1
Bergerac Perigord
-
-
-
FT
Trelissac
2
-
3
Bourges 18
-
-
-
FT
Les Herbiers
0
-
2
Gobelins F.C
-
-
-
FT
Bourg en Bresse Peronnas
3
-
0
Feignies-Aulnoye
-
-
-
FT
Avoine OCC
0
-
1
La Roche
-
-
-
FT
Chamalieres
1
-
2
Andrezieux
2.60
2.80
2.70
Niemcy » 5. liga »
Oberliga
FT
TuS Dassendorf
3
-
4
Halstenbek-Rellingen
-
-
-
FT
BTS Neustadt
2
-
1
OSC Bremerhaven
4.00
4.50
1.55
FT
Empor Berlin
3
-
1
Wilmersdorf
3.10
3.75
1.90
FT
Vatan Sport Bremen
2
-
4
Geestemuende
4.00
4.50
1.55
FT
TSV Bordesholm
3
-
2
TSB Flensburg
-
-
-
FT
Ingolstadt II
3
-
3
SpVgg Bayern Hof
1.85
3.80
3.25
FT
FC Deisenhofen
0
-
1
TSV Schwaben Augsburg
-
-
-
FT
TSV Dachau
1
-
0
VfR Garching
-
-
-
FT
TSV Landsberg
1
-
2
Sonthofen
1.72
4.00
3.40
FT
Nordmark Satrup
1
-
2
Eckernfoerder SV
-
-
-
FT
TSG Backnang
6
-
2
Offenburger FV
-
-
-
FT
Goeppinger SV
2
-
0
FV Ravensburg
-
-
-
FT
FC Tuerkiye Wilhelmsburg
7
-
4
Düneberg
-
-
-
FT
Brinkumer SV
2
-
1
SG Aumund-Vegesack
-
-
-
FT
Altglienicke II
3
-
2
Frohnauer
1.90
3.80
3.10
FT
Kickers 94 Markkleeberg
1
-
3
Motor Wilsdruff
-
-
-
FT
Markranstädt
2
-
0
Lößnitz
-
-
-
FT
Teutonia Watzenborn-Steinberg
3
-
0
Eintracht Stadtallendorf
1.44
4.33
5.75
FT
TUS Dietkirchen
3
-
3
SV Steinbach 1920
-
-
-
FT
FC Oberlausitz Neugersdorf
0
-
0
Empor Glauchau
-
-
-
FT
Pirmasens
3
-
0
TuS RW Koblenz
-
-
-
FT
FSV Hollenbach
1
-
1
Normannia Gmund
-
-
-
FT
TSV Kottern
0
-
0
1860 Muenchen II
-
-
-
FT
1960 Hanau
1
-
3
Marburg
-
-
-
FT
Tennis Borussia
0
-
5
Tasmania Berlin
2.10
3.60
2.75
FT
RSV Eintracht
2
-
2
Anker Wismar
2.50
3.60
2.30
FT
Rostocker FC 1895
1
-
4
Optik Rathenow
-
-
-
FT
SV Todesfelde
2
-
2
Heider SV
-
-
-
FT
FC Grimma
0
-
0
Plauen
-
-
-
FT
Arnstadt
2
-
3
Einheit Wernigerode
-
-
-
FT
Union Sandersdorf
4
-
2
Einheit Rudolstadt
-
-
-
FT
Preußen Reinfeld
1
-
1
SV Eichede
4.75
4.20
1.50
FT
Gundelfingen
0
-
1
FC Ismaning
-
-
-
FT
ASV Neumarkt
4
-
0
ATSV Erlangen
-
-
-
FT
Hohenwestedt
2
-
0
SC Weiche Flensburg II
-
-
-
FT
SC Waldgirmes
0
-
0
Hunfelder SV
-
-
-
FT
Bayern Alzenau
3
-
0
Turk Gucu Friedberg
2.37
3.40
2.50
FT
SV Ramlingen-Ehlershausen
2
-
0
Meppen II
2.55
3.40
2.30
FT
Radebeuler BC
0
-
4
Reichenbacher FC
-
-
-
FT
Pirna-Copitz 07
1
-
3
Borea Dresden
-
-
-
FT
FC 1906 Erlensee
0
-
3
FC 1931 Eddersheim
-
-
-
FT
VfL Oldenburg
1
-
2
Kickers Emden
-
-
-
FT
SG Taucha 99
1
-
1
Dresden Laubegast
-
-
-
FT
FC 08 Villingen
2
-
0
TSV Essingen
-
-
-
FT
TSV 1861 Noerdlingen
1
-
1
SV Erlbach
-
-
-
FT
SV Auersmacher
3
-
1
Alemannia Waldalgesheim
1.50
4.20
4.75
FT
FV Dudenhofen
1
-
2
Cosmos Koblenz
-
-
-
FT
FC Karbach
3
-
0
Quierschied
-
-
-
FT
Pfeddersheim
2
-
1
Baumholder
2.20
3.40
2.70
FT
SV Oberachern
0
-
5
Noettingen
-
-
-
FT
VfR Mannheim
1
-
0
FSV 08 Bissingen
2.30
3.40
2.62
FT
Reutlingen
2
-
1
Denzlingen
-
-
-
FT
Delmenhorst
2
-
0
MTV Eintracht Celle
-
-
-
FT
FC Pipinsried
1
-
3
SV Heimstetten
-
-
-
FT
Adler Weidenhausen
3
-
0
FSV Fernwald
-
-
-
FT
ATSV Mutschelbach
1
-
4
FC Holzhausen
-
-
-
FT
Coburg
0
-
2
ASV Cham
-
-
-
FT
SF Hamborn 07
2
-
1
Union Nettetal
2.30
3.40
2.55
FT
FC Bitburg
1
-
2
SV Morlautern
-
-
-
Włochy » 4. liga »
Serie D
FT
Boreale
1
-
4
Cavese
2.75
3.25
2.25
Malta » 2. liga »
Druga liga maltańska
FT
Senglea Athletic
0
-
3
Zurrieq FC
-
-
-
FT
Swieqi United F.C.
4
-
0
Lija
-
-
-
FT
St. Patrick
0
-
2
Melita FC Saint Julian
-
-
-
13 kwi 16:30
Saint Andrews
-
Attard
-
-
-
Norwegia » 3. liga »
Trzecia liga norweska
FT
Oern-Horten
2
-
0
Brattvaag
2.00
4.00
2.75
FT
Junkeren
2
-
5
Grorud
2.45
3.80
2.30
FT
Ull/Kisa
1
-
2
Stroemmen
2.05
3.80
2.62
FT
Strindheim
0
-
3
Skeid
2.70
4.00
2.00
FT
Tromsdalen
3
-
0
Eidsvold TF
1.72
4.50
3.20
FT
Lysekloster
1
-
3
Vard Haugesund
1.72
4.20
3.40
Norwegia » 4. liga »
Czwarta liga norweska
FT
Orkla
2
-
3
Stroemsgodset 2
-
-
-
FT
Loerenskog
5
-
1
Hoedd 2
-
-
-
FT
Start 2
1
-
1
Mandalskameratene
2.25
4.50
2.25
FT
Vidar
3
-
2
Vigør
-
-
-
FT
Os
5
-
0
Djerv 1919
2.10
4.33
2.45
FT
Stord
1
-
1
Ã…sane II
-
-
-
FT
Haugesund 2
1
-
0
IL Froeya
2.37
4.50
2.10
FT
Fana
1
-
2
Sandviken
1.85
4.50
2.87
FT
Vindbjart
3
-
2
Madla
1.66
4.33
3.40
FT
Mosjoeen
1
-
5
Nardo
-
-
-
FT
Surnadal
2
-
3
Melhus
-
-
-
FT
Verdal
0
-
1
Trygg/Lade
2.37
4.00
2.25
FT
Frigg
1
-
3
Gamle Oslo
-
-
-
FT
Nordstrand
2
-
2
Asker
-
-
-
FT
KFUM 2
5
-
1
Oppsal
2.30
4.20
2.25
FT
Floroe
0
-
1
Bjarg
-
-
-
FT
Ã…rdal
2
-
3
Loddefjord
-
-
-
FT
Brodd
2
-
1
Fram Larvik
1.85
4.00
3.10
FT
Kristiansund BK 2
3
-
3
Ready
-
-
-
FT
Skjervoey
4
-
1
FK Fyllingsdalen
-
-
-
Portugalia » 3. liga »
Trzecia liga portugalska
FT
Braga B
2
-
1
Varzim
1.90
3.25
3.75
FT
1º Dezembro
1
-
0
Pero Pinheiro
1.50
3.80
5.75
FT
Amora FC
1
-
1
Caldas
3.10
3.30
2.15
FT
Atlético CP
0
-
4
Alverca
4.20
2.87
1.90
FT
Sporting CP B
1
-
1
Oliveira Hospital
1.60
4.00
5.00
FT
Academica
1
-
1
Felgueiras 1932
3.00
3.25
2.30
Rosja » 3. liga »
Trzecia liga rosyjska
FT
Ural II
1
-
1
Uralets NT
-
-
-
FT
Chertanovo Moscow
2
-
2
Rodina-M
-
-
-
FT
Amkar Perm
1
-
0
Volna Nizhny Novgorod
-
-
-
FT
Dinamo Moscow II
1
-
0
Zenit St. Petersburg 2
-
-
-
FT
Zvezda Ryazan
1
-
1
Spartak Tambov
-
-
-
FT
FC Yenisey Krasnoyarsk II
0
-
2
Znamya
-
-
-
FT
Angusht
0
-
0
Astrakhan
-
-
-
FT
Spartak Nalczik
1
-
1
Sevastopol
-
-
-
FT
Dynamo Saint Petersburg
4
-
1
Luki-Energiya
-
-
-
FT
NoSta
4
-
0
Dinamo Barnaul
-
-
-
FT
Lada Togliati
0
-
0
Krylya Sovetov Samara II
-
-
-
FT
FC Orenburg II
1
-
3
Rubin Kazan II
-
-
-
FT
Stroitel Kamensk-Shakht.
1
-
0
Forte Taganrog
-
-
-
FT
Druzhba
1
-
2
Kuban Kholding
-
-
-
FT
Akron II
0
-
2
Dinamo Kirov
-
-
-
FT
Rubin Yalta
1
-
0
Dinamo Makhachkala
-
-
-
FT
Legion Dynamo
1
-
0
Pobeda
-
-
-
Szkocja » 3. liga »
Szkocja 3
FT
Alloa Athletic
0
-
0
Montrose
2.15
3.75
2.80
FT
Annan Athletic
4
-
2
Cove Rangers
2.30
3.80
2.55
FT
Kelty Hearts
1
-
0
Stirling Albion
2.25
3.50
2.75
FT
Queen of South
2
-
0
Edinburgh City
1.20
6.50
9.50
FT
Hamilton Academical
0
-
2
Falkirk
3.40
4.00
1.72
Szkocja » 4. liga »
Szkocja 4
FT
Dumbarton
1
-
0
Clyde
1.75
3.60
3.60
FT
East Fife
1
-
4
Bonnyrigg Rose Athletic
2.00
3.20
3.30
FT
Peterhead
2
-
1
Forfar Athletic
1.83
3.20
4.00
FT
Stenhousemuir
1
-
1
Elgin City
1.80
3.30
4.00
FT
Spartans FC
0
-
0
Stranraer
1.95
3.10
3.60
Szkocja » 5. liga »
Piąta liga szkocka
FT
Cumbernauld Colts
4
-
1
Edinburgh University
-
-
-
FT
Brechin City
6
-
1
Forres Mechanics
-
-
-
FT
Brora Rangers
0
-
0
Banks O'Dee
-
-
-
FT
Buckie Thistle
6
-
1
Deveronvale
-
-
-
FT
Formartine Utd
6
-
1
Rothes
-
-
-
FT
Huntly
0
-
0
Nairn County
-
-
-
FT
Inverurie Loco Works
1
-
0
Clachnacuddin
-
-
-
FT
Lossiemouth
0
-
0
Turriff United
3.25
4.00
1.80
FT
Strathspey Thistle
0
-
0
Fraserburgh
-
-
-
FT
Wick Academy
2
-
0
Keith
-
-
-
FT
East Stirlingshire
6
-
4
Celtic B
-
-
-
FT
Stirling University FC
1
-
4
BSC Glasgow
-
-
-
FT
Linlithgow Rose
1
-
0
Tranent Juniors
2.75
4.33
1.95
FT
Gala Fairydean Rovers
0
-
3
Edusport Academy
-
-
-
FT
East Kilbride
1
-
0
Berwick Rangers
1.30
5.50
5.75
FT
Cowdenbeath
2
-
1
Gretna FC 2008
-
-
-
FT
Albion Rovers
1
-
2
Civil Service Strollers
1.85
3.80
3.20
Korea Południowa » 3. liga »
Trzecia liga Korei Płd
FT
Daegu II
0
-
4
Daejeon Korail
2.55
3.10
2.50
FT
Pocheon Citizens FC
1
-
1
Changwon City
2.20
3.25
3.00
FT
Mokpo City
2
-
2
Chuncheon FC
1.85
3.30
3.60
FT
Gimhae
1
-
0
Paju Citizens
1.50
3.75
5.50
St. Kitts and Nevis » 1. liga »
SKNFA League
FT
Village Superstars
2
-
1
Cayon
1.83
3.50
3.60
Szwecja » 3. liga »
Szwecja 3
FT
Onsala BK
2
-
3
Ljungskile
2.45
3.30
2.50
FT
Aengelholms FF
2
-
1
FC Rosengaard
3.00
3.60
1.95
FT
Piteaa
2
-
1
AFC United
2.10
3.50
2.90
FT
FC Stockholm Internazionale
2
-
1
Karlbergs BK
1.36
4.75
5.75
FT
Vasalunds IF
3
-
0
Taeby FK
1.72
3.60
3.80
FT
Joenkoepings Soedra
1
-
2
Falkenbergs FF
3.10
3.50
2.00
FT
Torslanda IK
0
-
1
BK Olympic
2.70
3.40
2.30
FT
Assyriska United
4
-
0
Sollentuna FF
1.44
4.33
5.50
Szwecja » 4. liga »
Szwecja 4
FT
Hittarps IK
0
-
4
Vaestra Froelunda
4.33
4.33
1.53
FT
IF Aelgarna
1
-
3
Kiruna FF
-
-
-
FT
Högaborg
1
-
2
IFK Simrishamn
2.87
3.75
2.05
FT
Oesterlen FF
1
-
0
FBK Balkan
-
-
-
FT
Viggbyholms IK FF
1
-
1
FC Arlanda
-
-
-
FT
Jonsered
1
-
2
Varbergs GIF FK
-
-
-
FT
Landvetter IS
2
-
2
Husqvarna FF
2.50
3.40
2.37
FT
IK Gauthiod
0
-
2
Herrestads AIF
3.00
3.80
1.90
FT
Saeffle SK
1
-
2
Vaenersborgs FK
-
-
-
FT
Kongahälla
2
-
1
IFK Kumla
-
-
-
FT
IFK Berga
0
-
0
IFK Haessleholm
2.30
3.60
2.50
FT
Laholms FK
5
-
3
IK Tord
2.05
3.80
2.70
FT
BK Astrio
3
-
0
Lindome GIF
1.53
4.00
5.00
FT
IFK Luleaa
2
-
1
Ytterhogdals IK
-
-
-
FT
Taefteaa IK
1
-
3
Skellefteaa
4.00
3.80
1.66
FT
Skiljebo SK
3
-
2
FC Gute
-
-
-
FT
Vaenersborgs IF
1
-
0
Motala AIF FK
-
-
-
FT
IK Franke
2
-
4
Enkoeping
-
-
-
FT
Dalkurd FF
1
-
3
FC Jaerfaella
-
-
-
FT
Team TG FF
2
-
1
IFK Oestersund
-
-
-
FT
Umeaa FC Akademi
1
-
0
Froesoe IF
-
-
-
FT
Smedby AIS
1
-
3
Huddinge IF
-
-
-
FT
IFK Haninge BRB
5
-
2
IF Sylvia
-
-
-
FT
Gottne IF
3
-
2
Lucksta
-
-
-
Szwajcaria » 3. liga »
Trzecia liga szwajcarska
FT
Young Boys II
3
-
1
St. Gallen II
2.05
3.75
2.80
FT
Biel/Bienne
0
-
1
Etoile Carouge
-
-
-
FT
Lugano II
3
-
0
Delemont
3.60
4.00
1.72
FT
Basel II
3
-
2
Cham
-
-
-
FT
Luzern II
0
-
1
Bulle
-
-
-
FT
FC Zuerich II
1
-
0
Paradiso
2.15
3.30
2.90
FT
Breitenrain
4
-
2
Bavois
-
-
-
FT
FC Rapperswil-Jona
4
-
1
Kriens
-
-
-
FT
SC Bruehl
3
-
0
Servette U21
-
-
-
Szwajcaria » 4. liga »
Czwarta liga szwajcarska
FT
Yverdon Sport II
2
-
2
Vevey
1.83
3.60
3.50
FT
Sion II
0
-
1
FC Monthey
-
-
-
FT
Black Stars
2
-
1
FC Bassecourt
-
-
-
FT
Eschen/Mauren
2
-
0
FC Kosova
-
-
-
FT
SC YF Juventus Zuerich
5
-
1
Winterthur II
-
-
-
FT
Tuggen
4
-
1
Linth
-
-
-
FT
AC Taverne 1
3
-
2
FC Gossau
-
-
-
FT
Wohlen
1
-
6
FC Schoetz
-
-
-
FT
FC Wettswil-Bonstetten
0
-
2
FC Kreuzlingen
-
-
-
FT
Hongg
0
-
1
FC Freienbach
-
-
-
FT
FC Uzwil
0
-
0
Grasshopper II
-
-
-
FT
La Chaux-de-Fonds
1
-
0
Terre Sainte
-
-
-
FT
Mendrisio
2
-
0
Balzers
-
-
-
FT
Meyrin
3
-
2
Pully Football
-
-
-
FT
Muttenz
2
-
1
Dietikon
-
-
-
FT
Rotkreuz
2
-
2
FC Langenthal
-
-
-
FT
FC Grand-Saconnex
1
-
0
Echallens
-
-
-
FT
Chenois
2
-
2
FC Coffrane
1.70
3.80
3.75
Tahiti » 1. liga »
Taiti 1
FT
Vénus
3
-
1
Punaruu
-
-
-
FT
Olympic Mahina
1
-
2
Papenoo
-
-
-
Tanzania » 1. liga »
Liga tanzańska
FT
Geita Gold FC
2
-
2
Mtibwa Sugar
1.75
3.20
4.33
FT
Kitayosce
1
-
1
JKT Tanzania
-
-
-
FT
Ihefu FC
1
-
1
Simba SC
5.25
4.00
1.50
FT
Kagera Sugar
1
-
1
Dodoma Jiji FC
2.00
2.62
4.33
Togo » 1. liga »
Championnat National
13 kwi 17:30
Gbikinti Bassar
-
ASKO de Kara
-
-
-
FT
Kara
1
-
0
Togo Port
-
-
-
Urugwaj » 2. liga »
Druga liga urugwajska
FT
Rentistas
1
-
0
Cerrito
1.95
3.40
3.25
FT
Colón
2
-
1
Atenas
2.45
3.20
2.62
FT
Sud America
1
-
2
Oriental
2.75
3.20
2.30
FT
La Luz
0
-
1
Juventud de las Piedras
1.95
3.20
3.50
USA » 3. liga »
Trzecia liga Amerykańska
FT
One Knoxville SC
0
-
1
Union Omaha
2.75
3.30
2.25
FT
Charlotte Independence
1
-
0
Greenville Triumph SC
2.60
3.40
2.30
Wenezuela » 2. liga »
Druga liga Wenezuelska
FT
Fundacion AIFI
2
-
0
Deportivo Nueva Esparta
-
-
-
FT
Academia Anzoategui
1
-
1
Maritimo
-
-
-
FT
Real Frontera
1
-
0
Yaracuyanos FC
-
-
-
FT
Heroes de Falcon FC
1
-
1
Trujillanos FC
-
-
-
Walia » 2. liga »
Druga liga walijska
FT
Abertillery Bluebirds
0
-
7
Ammanford
-
-
-
FT
Llanidloes Town FC
0
-
3
Flint Town United
-
-
-
Przełożone
Goytre United
0
-
0
Llantwit Major
1.83
3.60
3.40
Przełożone
Caerau (Ely)
0
-
0
Pontardawe Town
1.60
4.20
4.00
FT
Cwmbran Celtic
6
-
0
Abergavenny Town FC
-
-
-
FT
Llandudno FC
2
-
3
Caersws
-
-
-
FT
Mold Alexandra
0
-
3
Ruthin Town
-
-
-
FT
Buckley Town
2
-
2
Gresford Athletic
-
-
-
FT
Llanelli
2
-
5
Briton Ferry
2.00
3.60
3.00
FT
Guilsfield FC
0
-
2
Holywell Town
5.25
4.80
1.40
Zimbabwe » 1. liga »
Zimbabwe 1
FT
Bikita Minerals
2
-
0
Bulawayo Chiefs
-
-
-
FT
Ngezi Platinum FC
1
-
1
Highlanders
-
-
-
FT
Chicken Inn FC
2
-
0
GreenFuel FC
2.25
2.80
3.20
FT
Herentals FC
1
-
2
Manica Diamonds
-
-
-
W tej chwili nie trwa żaden mecz na żywo. Gdy tylko rozpocznie się jakiś mecz zostanie on automatycznie wyświetlony na tej stronie.