Odśwież wyniki
Livescore
Strona główna
Wczorajsze wyniki
Live (
25
)
Moje mecze (
0
)
Ekstraklasa
Pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga mistrzów
Zmień datę
maj
01
Środa
maj
02
Czwartek
maj
03
Wczoraj
maj
04
Dzisiaj
maj
05
Jutro
maj
06
Poniedziałek
maj
07
Wtorek
Wyniki 11 kwi 2021
Wyniki na żywo
11 kwi 2021
Livescore
Wczorajsze wyniki
Live (
25
)
Moje mecze (
0
)
Popularne ligi
Ekstraklasa
Polska pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga Mistrzów
Liga Europy
Europa
Albania
Liga albańska Kategoria Superiore
2 liga albańska
Puchar Albanii
Albania Awans/Spadek
Andora
Liga andorska
2 liga andorska
Puchar Andory
Anglia
Premier League
Championship
League 1
League 2
Conference Premier
National League North/South
Evo-Stik League
Premier Reserve League
Puchar Anglii
Johnstones Paint Trophy
Kwalifikacje FA Trophy
Mecz o Tarczę Wspólnoty
Capital One Cup
Armenia
Liga armeńska
2 liga armeńska
Puchar Armenii
Superpuchar Armenii
Austria
Liga austriacka
2 liga austriacka
3 liga austriacka
Czwarta liga austriacka
Puchar Austrii
Superpuchar Austrii
Baraże
Azerbejdżan
Liga azerbejdżanu
2 liga azerbejdżanu
Puchar azerbejdżanu
Belgia
Liga belgijska
2 liga belgijska
Trzecia liga belgijska
Puchar Cofidis Cup
Superpuchar Belgii
Finały ligi belgijskiej
Białoruś
Liga białoruska
2 liga białoruska
Puchar białorusi
Bośnia i Hercegowina
Liga bośniacka
2 liga bośniacka FBiH
Puchar Bośni
Bułgaria
Liga bułgarska
Druga liga bułgarska
Liga bułgarska rezerw
Puchar Bułgarii
Superpuchar Bułgarii
Awans/Spadek
Chorwacja
Liga chorwacka
2 liga chorwacka
Puchar Chorwacji
Superpuchar Chorwacji
Cypr
Liga cypryjska
2 liga cypryjska
Puchar Cypru
Superpuchar Cypru
Czarnogóra
Liga czarnogórska
Druga liga czarnogórska
Puchar Czarnogóry
Liga czarnogórska kwalifikacje
Czechy
Liga czeska
2 liga czeska
Liga czeska rezerw
Czeska liga rezerw U19
Puchar Czech
Superpuchar Czech
Dania
Liga duńska Superligaen
Druga duńska liga
Dania 2
Trzecia duńska liga
Dania 3
Dania 4
Dania 5
U17 Ligaen
Liga duńska rezerw
U19 Ligaen
Ekstra Bladet
Puchar Danii 2
Dania awans/spadek
Estonia
Liga estońska
2 liga estońska Esiliiga
Puchar Estonii
Superpuchar Estonii
Finlandia
Finlandia 1
2 liga fińska Ykkonen
Trzecia liga fińska
Czwarta liga fińska
Puchar Finlandii
Puchar ligi
Finlandia awans/spadek
Francja
Liga francuska
Druga liga francuska
Trzecia liga francuska
Czwarta liga francuska
Puchar Francji
Superpuchar
Puchar ligi francuskiej
Gibraltar
Premier League
Puchar
Grecja
Liga grecka
Druga liga grecka
Trzecia liga grecka
Liga grecka rezerw
Puchar Grecji
Puchar Grecji 2
Gruzja
Liga gruzińska
Druga liga gruzińska
Puchar Gruzji
Awans/Spadek
Hiszpania
Liga hiszpańska
Druga liga hiszpańska
3 liga hiszpańska
Czwarta liga hiszpańska
Puchar Króla
Superpuchar
Holandia
Liga holenderska
2 liga holenderska
Trzecia liga holenderska
Czwarta liga holenderska
Puchar Holandii KNVB
Superpuchar Holandii
Klubowe mecze towarzyskie
Baraże ligi holenderskiej
Irlandia
Liga irlandzka
2 liga irlandzka
Puchar Irlandii
Puchar Ligi Irlandzkiej
Irlandia baraże
Irlandia Północna
Liga Irlandii północnej
2 liga Irlandii północej
Puchar Irlandii Płn.
Puchar ligi
Baraże
Islandia
liga islandzka
2 liga islandzka
Puchar Islandii
Kosowo
Superliga
Krym
Liga krymsk
Liechtenstein
Puchar
Litwa
Liga litewska
Druga liga litewska
Puchar
Lithuania Cup 1
Luksemburg
Liga luksemburska
Druga liga luksemburgu
Puchar
Luxembourg Promotion/Relegation
Macedonia
Liga macedońska
2 liga macedońska
Puchar
F.Y.R.O.M. Cup 1
Baraże
Malta
Liga maltańska
Druga liga maltańska
Puchar
Mołdawia
Liga mołdawska
Druga liga mołdawska
Puchar Mołdawii
Niemcy
Bundesliga
2. Bundesliga
3 liga niemiecka
Czwarta liga niemiecka
Oberliga
Puchar Niemiec
Superpuchar Niemiec
Puchar Niemiec 2
Baraże
Norwegia
Liga norweska
Druga liga norweska
Trzecia liga norweska
Czwarta liga norweska
Norwegia 5
Norwegia 6
Norwegia 7
U19 Interkretsserien
Puchar Norwegii kwalifikacje
SuperPuchar
Tippeligaen Qualification
Polska
Ekstraklasa
1 liga polska
2 liga polska
Puchar Polski
Superpuchar
Portugalia
Liga portugalska
2 liga portugalska
Trzecia liga portugalska
Puchar Portugalii
Superpuchar Portugalii
Puchar Ligi
Rosja
Liga rosyjska
Druga liga rosyjska
Trzecia liga rosyjska
Rezerwy
Puchar Rosji
Superpuchar Rosji
Puchar Rosji 2
Baraże
Rumunia
Liga romuńska
Druga liga rumuńska
Puchar Rumunii
Puchar Rumunii 3
Puchar ligi
Awans/Spadek
San Marino
Liga San Marino
Puchar San Marino
Serbia
Liga serbska
Druga liga serbska
Serbia Cup 1
Szkocja
Liga szkocka Premiership
Druga liga szkocka
Szkocja 3
Szkocja 4
Piąta liga szkocka
Development League
Puchar Szkocji
Challenge Cup
Puchar Ligi
Baraże
Szwajcaria
Liga szwajcarska
2 liga szwajcarska
Trzecia liga szwajcarska
Czwarta liga szwajcarska
Puchar Szwajcarii
Szwajcaria awans/spadek
Szwecja
Liga szwedzka
2 liga szwedzka
Szwecja 3
Szwecja 4
Rezerwy Allsvenskan U-21
Rezerwy 2
Awans/Spadek rezerw
Puchar Szwecji
Superpuchar
Szwecja awans/spadek
Szwecja awans/spadek 2
Słowacja
Liga słowacka
Druga liga słowacka
Puchar Słowacji
Superpuchar Słowacji
Słowenia
Liga słoweńska - Prva Liga
2 liga słoweńska
Puchar Słowenii
Puchar Słowenii 3
Baraże
Turcja
Liga turecka
Druga liga turecka
Turcja 3
Czwarta liga turecka
Puchar Turcji
Superpuchar Turcji
Baraże
Ukraina
Liga ukraińska
Druga liga ukraińska
Puchar Ukrainy
Superpuchar Ukrainy
Walia
Liga walijska
Druga liga walijska
Puchar Walii
Węgry
Liga węgierska
Druga liga węgierska
Liga węgierska rezerw
Puchar Węgier
Superpuchar Węgier
Wyspy Owcze
Liga wysp owczych
Puchar Wysp Owczych
Włochy
Serie A
Serie B
Trzecia liga włoch
Serie D
Puchar Włoch
Superpuchar Włoch
Baraże
Łotwa
Liga łotewska
Druga liga łotewska
Cup
Puchar Łotwy
Turnieje
Mistrzostwa Świata
Liga Narodów Division A
Liga Narodów dywizja B
Liga Narodów Dywizja C
Liga Narodów Dywizja D
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU
CONCACAF Gold Cup
Copa America
Puchar Konfederacji
EURO U-21
Mistrzostwa Świata U-20
Klubowe Mistrzostwa Świata
Liga Mistrzów
Liga Europy
World Cup Qualification S. Amer
World Cup Qualification CONCACAF
World Cup Qualification Africa
World Cup Qualification Asia
World Cup Qualification Oceania
Copa Libertadores
Puchar Południowoamerykański
Superpuchar Afryki
Superpuchar Europy
AFC Presidents Cup
Puchar AFC
Euro
Mistrzostwa Narodów Afryki
Puchar Narodów Afryki
Azjatycka Liga Mistrzów
AFC U23 Championship
AFF Puchar Suzuki
Puchar Azji
Liga Mistrzów Afryki
Afrykański Puchar Konfederacji
CECAFA Senior Challenge Cup
CFU Puchar klubowy
Champions World Series
Klubowe mecze towarzyskie
Liga Mistrzów Ameryka Płn.
CONCACAF Cup
Copa Centroamericana
East Asian Championship
Euro U-17
Euro U-19
Mecze towarzyskie Reprezentacje
Mecze towarzyskie U-21
Klubowe turieje towarzyskie
Klubowe turieje towarzyskie
Friendly Club Cup
Gulf Cup
Kagame Inter-Club Cup
Kappa Cup
NextGen Series 1
OFC Champions League
Premier League Asia Trophy
Recopa Sudamericana
Royal League
Olimpiada
The Atlantic Cup
UI Cup
Mecze towarzyskie
Puchar Vodafone
West Asian Championship
Mistrzostwa Świata U-17
Setanta Sports Cup
Suruga Bank Championship 1
Toulon Tournament 1
Gold Cup kwalifikacje
Liga Mistrzów U-21
Wszystkie turnieje
Ameryka Płd
Argentyna
Liga argentyńska
2 liga argentyńska
3 Liga argentyńska
Czwarta liga argentyńska
Puchar Argentyny
Superpuchar Argentyny
Argentyna Awans/Spadek
Boliwia
Liga boliwijska
Druga liga boliwijska
Awans/Spadek
Brazylia
Liga brazylijska Serie A
2 liga brazylijska Serie B
3 liga brazylijska Serie C
Brasiliense
Serie D
Paulista A2
Puchar Brazylii
Copa do Nordeste
Chile
Liga chilijska
Druga liga chilijska
Puchar Chile
Superpuchar Chile
Ekwador
Liga ekwadorska
Druga liga ekwadorska
Kolumbia
Liga kolumbijska
2 liga kolumbijska
Colombia Cup 1
Paragwaj
Liga paragwajska
2 liga paragwajska
Peru
Liga peruwiańska
2 liga peruwiańska
Urugwaj
Liga urugwajska
Druga liga urugwajska
Wenezuela
Liga wenezuelska
Druga liga Wenezuelska
Awans/Spadek
Ameryka Pół
Antigua i Barbuda
Premier Division
Azja
Liga haitańska
Barbados
Liga barbadosu Premier Division
Bermudy
Liga bermud
Granada
Liga Grenady
Gwadelupa
Liga gwadelupy
Gwatemala
Liga gwatemali
Druga liga gwatemali
Honduras
Liga hondurasu
Jamajka
Liga jamajska
Kanada
Liga kanadyjska
Kostaryka
Liga kostarykańska
2 liga kostarykańska
Kuba
Liga kubańska
Martynika
Liga wyspy martynika
Meksyk
Liga meksykańska
Druga liga meksykańska
Puchar Meksyku
Nikaragua
Liga nicaragua
Panama
Liga panamska
Portoryko
Liga puerto rico
Saint Vincent i Grenadyny
1. Division
Salwador
Liga salwadorska
St. Kitts and Nevis
SKNFA League
Trynidad i Tobago
Professional League
USA
Liga amerykańska MLS
2 liga amerykańska
Trzecia liga Amerykańska
Czwarta liga amerykańska
Puchar USA
Azja
Arabia Saudyjska
Liga arabii saudyjskiej
Bahrain
Liga bahrajnu
Chiny
Liga chińska
Druga liga chińska
Puchar Chin
Superpuchar Chin
Filipiny
Liga filipińska
Hongkong
Liga Hong Kongu
Druga liga Hong Kongu
Indie
I-League
Liga indyjska
Indonezja
Liga 1
Irak
Liga Iraku
Iran
Pro League
Druga liga irańska
Puchar Iranu Hazfi
Izrael
Liga izraelska
2 liga izraelska
Puchar Izraela
Toto Cup
Baraże
Japonia
Liga japońska
2 liga japońska
Trzecia liga japońska
Czwarta liga japońska
Puchar Japonii
Superpuchar Japonii
Puchar Ligi
Baraże
Jemen
Liga jemeńska
Jordania
Liga jordańska
Katar
Liga katarska
Kazachstan
Liga kazachstańska
2 liga kazachstańska
Puchar Kazachstanu
Superpuchar Kazachstanu
Korea Południowa
Liga korei południowej
Druga liga Korei Płd.
Trzecia liga Korei Płd
Puchar
Baraże
Kuwejt
Premier League
Liban
Liga libańska
Malezja
Liga malezyjska
Druga liga malezyjska
Oman
Liga Omanu
Pakistan
Liga pakistańska
Palestyna
Liga palestyńska
Singapur
Liga singapurska
Puchar Singapuru
Puchar Ligi
Syria
Liga syryjska
Tajlandia
Liga tajlandzka
Druga liga tajlandzka
Tajwan
Liga tajwańska
Uzbekistan
Liga uzbecka
Druga liga uzbekistanu
Awans/Spadek
Wietnam
Liga wietnamska
Druga liga wietnamska
ZEA
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich
Zimbabwe
Zimbabwe 1
Afryka
Algieria
Ligue 1
2 liga algierska
Angola
Liga angolska Girabola
Benin
Liga beninu
Botswana
Liga botswany
Burkina Faso
Liga burkina faso
Cape Verde
Liga Republiki Zielonego Przylądka
Czad
Premiere Division
DR Kongo
Liga Demokratycznej Republiki Konga
Egipt
Liga egipska
Druga liga egipska
Gabon
Liga gabonu
Gambia
Liga gambi
Ghana
Liga ghańska
Gwinea
Liga Gwinea
Kamerun
Liga kamerunu
Kenia
Liga kenijska
Druga liga kenijska
Puchar Kenii
Shield Cup Kenii
Kongo
Linafoot
Lesotho
Premier League
Liberia
Liga liberyjska
Libia
Liga libijska
Madagaskar
Liga madagaskarska
Malawi
Liga malawi
Mali
Liga mali
Maroko
Liga marokańska
Druga liga marokańska
Mauritius
Liga mauritius
Mozambik
Liga mocambiku
Namibia
Liga namibijska
Nigeria
Liga nigeryjska
RPA
Liga Republiki Południowej Afryki
Druga liga Republiki Południowej Afryki
Puchar Nedbank RPA
Puchar MNT8 RPA
Rwanda
Liga rwandy
Senegal
Liga senegalska
Sierra Leone
Liga Sierra Leone
Suazi
Liga suazi
Sudan
Liga Sudanu
Tanzania
Liga tanzańska
Togo
Championnat National
Tunezja
Liga tunezyjska
Druga liga tunezyjska
Uganda
Liga ugandy
Wybrzeże Kości Słoniowej
Liga Wybrzeża Kości Słoniowej
Zambia
Zambia 1
Oceania
Australia
Liga australijska
2 liga australijska
3 liga australijska
Czwarta liga australijska
Liga australijska rezerw
Liga australijska NPL rezerw
Puchar Australii
Fidżi
Liga Fiji
Nowa Zelandia
Liga nowozelandzka
Druga liga nowozelandzka
Tahiti
Taiti 1
Vanuatu
TVL Premier League
Wyspa Salomona
Liga wysp salomona
Resultados ao vivo
Scoruri live
Livescore
Livescore
Rezultati uzivo
Risultati in tempo reale
Transmisje meczów
Porównanie drużyn
Wszystie
Live (
25
)
Moje mecze (
0
)
Zamknij
Znaleziono:
Przeszukaj mecze na serwerze
Polska » 1. liga »
Ekstraklasa
FT
Zagłębie Lubin
2
-
1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1.98
3.50
3.65
FT
Lech Poznań
0
-
0
Legia Warszawa
3.30
3.65
2.05
Polska » 2. liga »
1 liga polska
FT
Arka Gdynia
1
-
1
Odra Opole
1.72
3.65
4.10
FT
Chrobry Głogów
0
-
0
Miedź Legnica
2.88
3.05
2.35
Polska » 3. liga »
2 liga polska
FT
Slask Wroclaw ll
3
-
2
Bytovia Bytów
-
-
-
Anglia » 1. liga »
Premier League
FT
Burnley
1
-
2
Newcastle United
2.33
3.30
3.35
FT
West Ham United
3
-
2
Leicester City
3.30
3.30
2.38
FT
Tottenham Hotspur
1
-
3
Manchester United
3.00
3.50
2.45
FT
Sheffield United
0
-
3
Arsenal
5.60
3.80
1.71
Hiszpania » 1. liga »
Liga hiszpańska
FT
Villarreal
1
-
2
Osasuna Pampeluna
1.79
3.45
5.30
FT
Valencia CF
2
-
2
Real Sociedad
3.20
3.30
2.35
FT
Valladolid
1
-
2
Granada
2.28
3.15
3.55
FT
Real Betis
1
-
1
Atletico Madryt
3.65
3.25
2.18
Niemcy » 1. liga »
Bundesliga
FT
Schalke 04
1
-
0
Augsburg
2.88
3.25
2.50
FT
FC Köln
2
-
3
FSV Mainz 05
3.00
3.15
2.50
Włochy » 1. liga »
Serie A
FT
Inter Mediolan
1
-
0
Cagliari
1.28
5.60
10.50
FT
Juventus Turyn
3
-
1
Genoa
1.23
6.25
12.50
FT
Sampdoria
0
-
2
SSC Napoli
5.10
4.10
1.64
FT
Hellas Werona
0
-
1
Lazio Rzym
3.65
3.35
2.08
FT
AS Roma
1
-
0
Bologna
1.90
3.75
3.85
FT
Fiorentina
2
-
3
Atalanta
5.80
4.40
1.53
Francja » 1. liga »
Liga francuska
FT
Rennes
1
-
0
Nantes
1.85
3.45
4.40
FT
Brest
1
-
1
Nimes
1.92
3.75
3.80
FT
RC Lens
4
-
1
Lorient
2.25
3.30
3.25
FT
Nice
0
-
0
Reims
2.16
3.20
3.60
FT
Saint-Etienne
4
-
1
Bordeaux
2.20
3.20
3.50
FT
AS Monaco
3
-
0
Dijon
1.18
7.50
14.00
FT
Olympique Lyon
3
-
0
Angers
1.37
5.00
8.00
Rosja » 1. liga »
Liga rosyjska
FT
Arsenal Tula
1
-
0
FK Krasnodar
3.90
3.80
1.80
FT
FC Sochi
1
-
2
Zenit St Petersburg
-
-
-
FT
Dynamo Moskwa
2
-
2
Urał Jekaterynburg
1.40
4.35
7.50
FT
Lokomotiw Moskwa
2
-
0
Spartak Moskwa
3.50
3.35
2.05
Holandia » 1. liga »
Liga holenderska
FT
FC Utrecht
1
-
2
Feyenoord Rotterdam
2.14
3.80
3.10
FT
FC Groningen
0
-
2
SC Heerenveen
2.28
3.30
3.25
FT
VVV-Venlo
0
-
2
PSV Eindhoven
14.00
7.00
1.19
FT
RKC Waalwijk
0
-
1
Ajax Amsterdam
17.00
8.50
1.14
Portugalia » 1. liga »
Liga portugalska
FT
Gil Vicente
1
-
2
Moreirense
2.16
3.30
3.30
FT
Santa Clara
5
-
1
Nacional
1.73
3.40
5.00
FT
Braga
1
-
1
Belenenses
1.38
4.50
8.00
FT
Sporting Lizbona
1
-
1
Famalicao
1.50
3.90
6.50
Turcja » 1. liga »
Liga turecka
FT
Sivasspor
3
-
1
Konyaspor
2.14
3.05
3.55
FT
Ankaragucu
2
-
1
Genclerbirligi
2.08
3.25
3.50
FT
Kayserispor
0
-
1
Antalyaspor
2.55
2.95
2.90
FT
Erzurum BB
2
-
4
Besiktas Stambuł
-
-
-
Albania » 1. liga »
Liga albańska Kategoria Superiore
FT
Partizani
3
-
0
Bylis
-
-
-
Afrykański Puchar Konfederacji
FT
Coton Sport
5
-
1
NAPSA Stars FC
-
-
-
FT
Nkana FC
1
-
0
Namungo FC
-
-
-
FT
Orlando Pirates
3
-
0
Al Ahli B
-
-
-
FT
CS Sfaxien
2
-
2
Etoile du Sahel
2.40
2.85
3.10
FT
ES Setif
3
-
0
Enyimba
1.36
3.60
10.00
FT
Pyramids FC
0
-
3
Raja Casablanca
1.60
3.60
4.70
FT
JS Kabylie
0
-
0
RSB Berkane
2.30
2.60
3.70
Andora » 1. liga »
Liga andorska
FT
Atletic Escaldes
0
-
2
FC Santa Coloma
-
-
-
FT
Inter Club d'Escaldes
0
-
0
UE Engordany
-
-
-
FT
CE Carroi
0
-
3
Sant Julia
-
-
-
Argentyna » 2. liga »
2 liga argentyńska
FT
Belgrano
2
-
2
Atlanta
2.08
2.60
4.20
FT
All Boys
2
-
0
Tristan Suarez
2.85
2.50
2.85
FT
Almagro
0
-
2
Independiente Rivadavia
2.25
2.75
3.30
FT
San Telmo
2
-
1
Brown de Adrogue
1.80
2.80
5.00
FT
Deportivo Maipu
2
-
1
Quilmes
2.40
2.80
3.00
FT
Gimnasia Mendoza
3
-
1
Club Atletico Estudiantes
2.15
3.10
3.10
FT
Deportivo Moron
2
-
2
Instituto
2.20
2.85
3.35
FT
Santamarina Tandil
0
-
0
Atletico Rafaela
2.80
2.80
2.50
Argentyna » 3. liga »
3 Liga argentyńska
FT
Flandria
2
-
3
Deportivo Merlo
1.85
3.15
4.10
FT
Sacachispas FC
3
-
4
CD UAI Urquiza
2.60
2.90
2.70
FT
Ciudad de Bolivar
2
-
1
Sportivo Estudiantes
-
-
-
FT
Sol de Mayo
1
-
1
Ferro Carril Oeste General Pico
-
-
-
FT
CASD Camioneros
2
-
2
Desamparados
1.90
2.90
4.00
FT
Olimpo
0
-
3
Club Cipolletti
1.95
3.20
3.50
FT
Deportivo Madryn
1
-
0
Circulo Deportivo
-
-
-
FT
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
2
-
1
Sarmiento de Resistencia
-
-
-
FT
Defensores de Pronunciameniento
2
-
2
Sportivo Belgrano
2.10
2.90
3.40
FT
Club Sportivo Penarol
1
-
0
Independiente Chivilcoy
-
-
-
FT
Huracan Las Heras
2
-
1
Villa Mitre
3.00
2.80
2.35
FT
Racing de Cordoba
1
-
0
Douglas Haig
-
-
-
FT
Union de Sunchales
2
-
2
Gimnasia y Tiro
2.10
3.15
3.15
FT
Central Norte
2
-
2
Boca Unidos
-
-
-
FT
CA Chaco For Ever
3
-
1
Sportivo Las Parejas
1.80
2.90
4.75
FT
Juventud Unida Universitario
0
-
0
Sansinena BB
1.95
3.10
3.60
Armenia » 1. liga »
Liga armeńska
FT
Szirak
0
-
0
Alashkert FC
-
-
-
Armenia » 2. liga »
2 liga armeńska
FT
Junior Sevan
4
-
0
Lernayin A.
-
-
-
FT
Pyunik II
1
-
1
Banants II
-
-
-
Australia » 1. liga »
Liga australijska
FT
Wellington Phoenix
3
-
2
Western United FC
2.33
3.60
2.90
Australia » 2. liga »
2 liga australijska
FT
Lambton Jaffas FC
1
-
0
Valentine Phoenix
1.27
5.10
6.75
FT
Tuggeranong United
0
-
1
Belconnen United
-
-
-
FT
Tigers FC
0
-
3
Canberra FC
2.14
3.80
2.55
FT
Sydney United 58
0
-
0
Wollongong Wolves
1.94
3.70
2.95
FT
Blacktown City FC
0
-
1
Mt Druitt Town Rangers
1.55
3.80
4.60
FT
Gold Coast Knights
2
-
1
Brisbane Roar FC Youth
2.05
3.95
2.60
FT
Lake Macquarie
3
-
2
Edgeworth Eagles
-
-
-
FT
APIA Leichhardt Tigers
1
-
1
Marconi Stallions
3.00
3.60
1.95
FT
Bentleigh Greens
1
-
1
Heidelberg United
2.50
3.15
2.45
FT
Gold Coast United FC
5
-
1
Sunshine Coast Wanderers
2.04
3.60
2.80
FT
South Adelaide
2
-
0
Adelaide United Youth
2.23
3.55
2.55
FT
Brisbane Strikers
0
-
3
Logan Lightning
3.30
4.40
1.67
FT
Sydney FC Youth
2
-
2
Sutherland Sharks
-
-
-
Australia » 3. liga »
3 liga australijska
FT
Western Sydney Wanderers FC Youth
3
-
2
Bonnyrigg White Eagles
-
-
-
FT
Hakoah Sydney City East
1
-
1
St George City
2.90
3.75
2.00
FT
Wolves FC
0
-
1
Western Pride
-
-
-
FT
Mitchelton
1
-
2
Rochedale Rovers
8.00
6.50
1.20
FT
Mounties Wanderers
1
-
3
St George FC
3.00
4.00
1.90
Australia »
Liga australijska NPL rezerw
FT
Avondale FC U21
6
-
2
Eastern Lions SC U21
-
-
-
FT
Gold Coast Knights U23
0
-
3
Brisbane Roar U23
-
-
-
FT
Gold Coast United FC U23
1
-
2
Sunshine Coast Wanderers U23
-
-
-
FT
Bentleigh Greens U21
0
-
2
Heidelberg United U21
-
-
-
FT
Brisbane Strikers U23
1
-
1
Logan Lightning U23
-
-
-
FT
Eastern Suburbs U23
6
-
2
Olympic FC U23
-
-
-
Austria » 1. liga »
Liga austriacka
FT
LASK Linz
2
-
1
Wolfsberger AC
1.55
4.10
5.25
FT
Sturm Graz
3
-
2
Wattens
2.00
3.30
3.70
FT
Rapid Wiedeń
0
-
3
Red Bull Salzburg
4.50
4.00
1.65
Austria » 2. liga »
2 liga austriacka
FT
BW Linz
5
-
0
Grazer AK
1.60
3.55
4.70
Azerbejdżan » 1. liga »
Liga azerbejdżanu
FT
Zira
0
-
0
Keshla
2.43
2.95
2.55
FT
FK Karabach
4
-
1
Sumqayit
-
-
-
Białoruś » 1. liga »
Liga białoruska
FT
FK Mińsk
2
-
2
BATE Borysów
7.00
4.25
1.38
FT
Gomel
2
-
0
Neman Grodno
2.20
3.60
2.75
FT
Slavia Mozyr
0
-
2
FK Vitebsk
2.50
2.95
2.75
FT
Szachcior Soligorsk
3
-
0
FC Smorgon
1.08
9.00
17.00
Belgia » 1. liga »
Liga belgijska
FT
Genk
4
-
0
St.Truiden
1.54
4.50
5.60
FT
Waasland-Beveren
3
-
4
Kortrijk
3.40
3.90
1.98
FT
Anderlecht Bruksela
2
-
1
Club Brugge
3.30
3.20
2.28
FT
KFCO Beerschot-Wilrijk
1
-
2
Oostende
3.25
3.95
2.04
Belgia » 2. liga »
2 liga belgijska
FT
Club Brugge U23
2
-
0
Oosterzonen
-
-
-
FT
Lommel
0
-
2
Union St.-Gilloise
3.00
3.50
2.18
Boliwia » 1. liga »
Liga boliwijska
FT
Guabira
0
-
2
Real Tomayapo
-
-
-
FT
Jorge Wilstermann
0
-
3
The Strongest
2.38
3.30
2.55
Bośnia i Hercegowina » 1. liga »
Liga bośniacka
FT
FK Sloga Simin Han
1
-
0
Sloboda Tuzla
-
-
-
FT
Siroki Brijeg
2
-
2
FK Krupa
1.25
4.60
8.00
FT
Borac Banja Luka
3
-
0
FK Olimpic Sarajewo
1.27
4.60
8.00
Bośnia i Hercegowina » 2. liga »
2 liga bośniacka FBiH
FT
Kozara
2
-
0
-
-
-
FT
Tosk Tesanj
1
-
1
FK Zvijezda
-
-
-
FT
Radnik Hadzici
0
-
1
Posusje
-
-
-
Brazylia » 4. liga »
Brasiliense
FT
Brusque
2
-
1
Hercilio Luz
-
-
-
FT
Sao Bento
1
-
2
Bragantino
10.00
4.25
1.28
FT
Sao Paulo
5
-
1
Sao Caetano
-
-
-
FT
Volta Redonda
2
-
2
Botafogo RJ
3.10
2.88
2.28
FT
Santos FC
0
-
0
Botafogo SP
1.50
3.80
5.50
FT
Tiradentes PI
1
-
2
Fluminense PI
-
-
-
FT
Uberlandia
2
-
3
Athletic Club
-
-
-
FT
Cuiaba
1
-
0
Luverdense
-
-
-
FT
Pocone MT
2
-
3
Dom Bosco
-
-
-
FT
Paragominas FC
1
-
1
Gaviao Kyikateje FC
-
-
-
FT
Tres Lagoas
0
-
1
Kostaryka EC
-
-
-
FT
Maruinense
0
-
2
AO Itabaiana
-
-
-
FT
Madureira RJ
0
-
0
Boavista
2.90
2.95
2.35
FT
Patrocinense
1
-
1
Pouso Alegre
-
-
-
FT
ACD Potiguar
3
-
1
Palmeira de Goianinha
-
-
-
FT
Uniao Recreativa dos Trabalhadores
1
-
1
Boa Esporte Clube
-
-
-
FT
Cruzeiro
1
-
0
Atletico MG
6.40
3.95
1.40
FT
Avai FC
0
-
0
Concordia Atletico
-
-
-
FT
Figueirense
1
-
1
Joinville
-
-
-
FT
Juazeirense
1
-
0
UNIRB FC
-
-
-
FT
Itupiranga SC
1
-
0
Tapajos
-
-
-
FT
Retro FC
1
-
4
Nautico
-
-
-
FT
Uniao Camapuanense
0
-
1
Comercial MS
-
-
-
FT
Aguia Negra
0
-
2
Dourados AC
-
-
-
FT
Vila Nova
2
-
1
Goias
2.35
2.90
2.90
FT
Goianesia
2
-
2
Ipora
-
-
-
FT
Jacyoba AC
2
-
2
Clube Sociedade Esportiva
-
-
-
FT
Santa Cruz RN
1
-
2
Globo FC
-
-
-
FT
Coimbra
0
-
2
Caldense
-
-
-
FT
Fluminense
3
-
1
Nova Iguacu
-
-
-
FT
Tombense FC
2
-
1
America MG
-
-
-
Bułgaria » 1. liga »
Liga bułgarska
FT
Czerno More Warna
0
-
0
Lewski Sofia
1.80
3.20
4.35
Bułgaria » 2. liga »
Druga liga bułgarska
FT
Septemvri Sofia
0
-
0
Septemvri Simitli
-
-
-
FT
Yantra
2
-
0
Sozopol
-
-
-
WO
Kariana Erden
0
-
3
Minyor Pernik
-
-
-
Chile » 1. liga »
Liga chilijska
FT
Audax Italiano
1
-
0
Universidad Catolica
3.75
3.15
1.90
FT
La Serena
0
-
0
Universidad de Chile
3.15
3.15
2.10
FT
Santiago Wanderers
1
-
2
Union La Calera
3.65
3.80
1.73
Kolumbia » 1. liga »
Liga kolumbijska
FT
CD Jaguares
0
-
0
America de Cali
3.80
3.05
2.02
FT
Deportivo Cali
1
-
0
Atletico Nacional
2.08
2.90
3.80
FT
Rionegro Aguilas
0
-
3
Chico FC
2.38
3.10
2.90
FT
Envigado
0
-
1
Deportivo Pereira
2.20
3.15
3.15
Kostaryka » 1. liga »
Liga kostarykańska
FT
Limon
3
-
1
Sporting San Jose
2.35
2.85
3.10
FT
Guadalupe FC
2
-
2
Club Sport Herediano
3.30
3.30
2.00
FT
Deportivo Saprissa
1
-
1
Municipal Perez Zeledon
1.50
3.70
5.80
FT
Santos de Guapiles
3
-
0
ADR Jicaral
-
-
-
Kostaryka » 2. liga »
2 liga kostarykańska
FT
AD Cofutpa
0
-
4
Barrio Mexico
-
-
-
FT
Municipal San Ramon
0
-
0
Puntarenas FC
-
-
-
FT
AD Municipal Liberia
1
-
2
Deportiva Carmelita
2.45
2.90
2.60
Chorwacja » 1. liga »
Liga chorwacka
FT
Slaven
2
-
2
Osijek
5.30
3.40
1.55
FT
NK Istra 1961
0
-
1
Hajduk Split
3.85
3.05
1.90
FT
NK Lokomotiva Zagrzeb
0
-
2
Dinamo Zagrzeb
9.50
4.90
1.23
Chorwacja » 2. liga »
2 liga chorwacka
FT
Hajduk Split B
2
-
0
Cibalia
2.17
3.15
2.80
FT
Medimurje
2
-
1
NK Dugopolje
-
-
-
FT
Bjelo Brdo
2
-
0
Dubrava Zagreb
-
-
-
Cypr » 1. liga »
Liga cypryjska
FT
AEK Larnaca
0
-
1
AEL Limassol
3.25
3.25
2.00
FT
Omonia Nikozja
2
-
0
Olympiakos Nikozja
1.22
5.00
11.00
Cypr » 2. liga »
2 liga cypryjska
FT
Omonoia Psevda
1
-
2
Ayia Napa
-
-
-
Czechy » 1. liga »
Liga czeska
FT
Budejovice
0
-
2
Brno
2.20
3.10
3.10
FT
Teplice
1
-
3
Mlada Boleslav
3.45
3.40
2.05
FT
Slavia Praga
2
-
0
Sparta Praga
1.80
3.70
3.80
Czechy » 2. liga »
2 liga czeska
FT
Zizkov
1
-
1
Blansko
-
-
-
FT
FC Vlasim
2
-
1
SK Lisen
2.28
2.85
3.10
FT
FK MAS Taborsko
1
-
2
SK Prostejov
2.75
3.10
2.33
Dania » 1. liga »
Liga duńska Superligaen
FT
SoenderjyskE
2
-
3
AC Horsens
2.20
3.25
3.45
FT
Randers FC
3
-
4
FC Nordsjaelland
2.04
3.55
3.60
FT
Broendby IF
1
-
3
FC Kopenhaga
3.15
3.35
2.28
FT
AGF
1
-
4
FC Midtjylland
4.20
3.55
1.88
Dania » 2. liga »
Druga duńska liga
FT
Herlufsholm
2
-
1
Solroed FC
-
-
-
FT
Aarhus 1900
3
-
4
Varde
-
-
-
FT
FB
1
-
3
Ballerup-Skovlunde
-
-
-
FT
Fortuna Hjoerring II
1
-
3
Aalborg Freja
-
-
-
DR Kongo » 1. liga »
Liga Demokratycznej Republiki Konga
FT
Maniema Union
1
-
0
JSK
-
-
-
FT
AC Rangers
1
-
0
J.S. Bazano
-
-
-
11 kwi 16:30
AC Rangers
-
J.S. Bazano
-
-
-
FT
Don Bosco
0
-
1
Blessing FC
-
-
-
Ekwador » 1. liga »
Liga ekwadorska
FT
Emelec
1
-
1
LDU de Quito
2.20
3.20
3.05
Egipt » 1. liga »
Liga egipska
FT
Ceramica Cleopatra
1
-
1
El Entag El Harby
-
-
-
FT
Al Masry
1
-
0
El Gounah
-
-
-
Salwador » 1. liga »
Liga salwadorska
FT
CD Chalatenango
0
-
0
CD Aguila
2.75
3.30
2.20
FT
Santa Tecla FC
3
-
1
CD Sonsonate
1.50
3.65
5.10
FT
Firpo
5
-
0
Atletico Marte
-
-
-
FT
Municipal Limeno
2
-
1
Isidro Metapan
2.30
3.05
2.75
FT
Alianza FC
3
-
1
Once Municipal
-
-
-
FT
Jocoro FC
1
-
1
CD FAS
-
-
-
Estonia » 1. liga »
Liga estońska
FT
Trans Narva
6
-
2
Tulevik Viljandi
2.10
3.30
2.90
FT
Parnu JK Vaprus
1
-
2
Tammeka
5.60
4.30
1.38
FT
Nomme JK Kalju
0
-
1
Levadia Maardu
-
-
-
FT
TJK Legion
1
-
2
Flora Tallinn
-
-
-
Macedonia » 1. liga »
Liga macedońska
FT
FK Borec
0
-
1
FK Struga
-
-
-
FT
Belasica
0
-
2
Makedonija GjP
-
-
-
FT
FC Academy Pandev
0
-
1
Shkupi Skopje
-
-
-
FT
Renova
0
-
3
Shkendija Tetowo
-
-
-
FT
FK Sileks
6
-
0
FK Vardar Skopje
-
-
-
Wyspy Owcze » 1. liga »
Liga wysp owczych
FT
B36 Torshavn
1
-
1
Vikingur
1.85
3.55
3.60
FT
Klaksvik
3
-
0
EB/Streymur
-
-
-
FT
Fuglafjoerdur
0
-
3
NSI Runavik
-
-
-
FT
B68 Toftir
2
-
2
TB Tvoeroyri
-
-
-
FT
HB Torshavn
7
-
0
07 Vestur
1.08
9.00
16.00
Francja » 2. liga »
Druga liga francuska
FT
Amiens
1
-
0
Rodez
2.70
2.60
3.15
Francja » 3. liga »
Trzecia liga francuska
FT
Lyon la Duchere
2
-
1
Red Star
3.50
2.65
2.25
Gruzja » 1. liga »
Liga gruzińska
FT
Dinamo Tbilisi
2
-
1
Samtredia
-
-
-
FT
Saburtalo
2
-
2
FC Shukura Kobuleti
-
-
-
FT
Torpedo Kutaisi
1
-
3
Lokomotiwi Tbilisi
3.20
3.30
1.95
Niemcy » 2. liga »
2. Bundesliga
FT
Wuerzburger Kickers
1
-
1
Nuernberg
3.55
3.60
2.00
FT
Osnabrueck
0
-
4
Eintracht Brunszwik
2.38
3.10
3.15
FT
Hannover 96
1
-
3
FC Heidenheim
2.25
3.15
3.25
Niemcy » 3. liga »
3 liga niemiecka
FT
FSV Zwickau
1
-
2
Viktoria Koeln 1904
2.35
3.25
2.85
FT
Unterhaching
2
-
0
Dynamo Dresden
4.10
3.40
1.80
Niemcy » 4. liga »
Czwarta liga niemiecka
FT
Freiburg II
1
-
0
TSV Steinbach
-
-
-
Ghana » 1. liga »
Liga ghańska
FT
Inter Allies FC
2
-
0
Karela United
-
-
-
FT
Aduana Stars
3
-
1
King Faisal
-
-
-
FT
Medeama SC
2
-
0
Dreams FC
-
-
-
FT
All Stars
2
-
0
Great Olympics
-
-
-
FT
WAFA
1
-
0
Bechem United
-
-
-
FT
Asante Kotoko SC
2
-
0
Berekum Chelsea
-
-
-
Gibraltar » 1. liga »
Premier League
FT
Lions Gibraltar
0
-
4
Mons Calpe SC
-
-
-
FT
Glacis United
3
-
1
Europa Point
-
-
-
Grecja » 1. liga »
Liga grecka
FT
Aris Thessaloniki FC
1
-
3
AEK Ateny
2.30
3.05
3.10
FT
Asteras Tripolis
1
-
1
PAOK Saloniki
4.40
3.70
1.67
FT
Olympiakos Pireus
3
-
1
Panathinaikos Ateny
1.47
4.10
5.80
Grecja » 2. liga »
Druga liga grecka
FT
Ergotelis
4
-
0
OF Ierapetra
-
-
-
FT
Xanthi
2
-
0
Diagoras Rodos
-
-
-
FT
Trikala
1
-
0
AE Karaiskakis
-
-
-
FT
Panachaiki
3
-
2
Kissamikos FC
-
-
-
Gwatemala » 1. liga »
Liga gwatemali
FT
Sacachispas Chiquimula
0
-
3
CSD Municipal
-
-
-
FT
Deportivo Achuapa
2
-
2
Sanarate
-
-
-
FT
Club Xelaju
3
-
0
Antigua Guatemala
2.16
2.70
3.45
Honduras » 1. liga »
Liga hondurasu
WO
Platense FC
0
-
3
CD Real Sociedad
2.14
3.00
3.00
FT
CD Vida
0
-
3
CD Olimpia
3.60
2.90
1.94
Hongkong » 1. liga »
Liga Hong Kongu
FT
Kitchee
3
-
0
Tai Chung
-
-
-
FT
Warriors
1
-
3
Pegasus FC
-
-
-
Węgry » 1. liga »
Liga węgierska
FT
Diosgyori VTK
1
-
4
Paksi SE
2.75
3.75
2.18
FT
Zalaegerszeg
0
-
1
Budapest Honved
2.38
3.35
2.70
Węgry » 2. liga »
Druga liga węgierska
FT
Debreceni VSC
1
-
1
Nyiregyhaza Spartacus FC
1.50
3.60
5.00
FT
Szentlorinc
3
-
0
Bekescsaba
-
-
-
FT
Gyirmot
3
-
3
Pecsi MFC
-
-
-
FT
Budaors
2
-
2
Gyori ETO
2.10
3.20
2.90
FT
Vasas Budapeszt
2
-
1
FC Ajka
1.50
3.60
5.00
FT
Szeged 2011
2
-
0
Kaposvari
-
-
-
FT
Szolnok
3
-
0
Soroksar SC
2.35
3.10
2.60
FT
Haladas
2
-
2
Kazincbarcikai BSC
1.80
3.15
3.75
FT
Aqvital FC Csakvar
1
-
0
Debreceni EAC
-
-
-
FT
BFC Siofok
0
-
1
Dorogi FC
2.23
3.20
2.70
Iran » 1. liga »
Pro League
FT
Machine Sazi FC
1
-
1
Aluminium Arak
3.45
2.75
2.14
FT
Mes Rafsanjan
1
-
0
Saipa
2.35
2.30
3.80
Izrael » 1. liga »
Liga izraelska
FT
Hapoel Kfar Saba
1
-
2
Hapoel Hadera Eran
2.85
2.90
2.48
FT
Maccabi Tel Awiw
3
-
1
Maccabi Petach Tikwa
1.45
3.85
6.40
Włochy » 2. liga »
Serie B
FT
Reggina
3
-
0
Bassano Virtus
-
-
-
FT
Venezia
3
-
0
Cosenza
1.80
3.25
5.00
Włochy » 3. liga »
Trzecia liga włoch
FT
Juventus U23
1
-
1
Pontedera
-
-
-
FT
Cavese
1
-
0
Teramo
-
-
-
FT
Como
2
-
2
Grosseto
-
-
-
FT
Olbia
0
-
0
Giana Erminio
2.30
2.70
3.30
FT
Lucchese
0
-
0
Livorno
2.65
2.88
2.60
FT
Pistoiese
1
-
0
Renate
3.20
2.88
2.20
FT
Sambenedettese
0
-
2
Romagna Centro
-
-
-
FT
Fermana
1
-
4
FeralpiSalo
2.50
2.60
3.10
FT
Calcio Padova
1
-
0
Gubbio
1.50
3.60
6.00
FT
Carpi
4
-
1
Matelica
2.20
3.05
3.05
FT
Alma Juventus Fano
0
-
1
Modena
3.30
2.95
2.10
FT
Perugia
2
-
1
Triestina
1.95
2.80
4.00
FT
AP Turris
0
-
1
Ternana Unicusano
5.10
3.50
1.55
FT
Catania
5
-
2
Potenza
1.68
3.30
4.75
FT
Monopoli
3
-
1
Paganese
2.00
2.90
3.80
FT
Pro Sesto
0
-
1
Alessandria
5.50
3.15
1.60
FT
Pergolettese
0
-
1
Piacenza
2.80
2.88
2.45
FT
Pro Patria
1
-
3
Novara
2.10
3.00
3.35
FT
Mantova
0
-
2
Legnago Salus
-
-
-
FT
Arezzo
4
-
2
Vis Pesaro
2.30
2.95
2.90
FT
Sudtirol
2
-
0
Virtus Verona
1.70
3.30
4.50
FT
Bisceglie
1
-
0
Virtus Francavilla
2.75
2.75
2.60
FT
Imolese Calcio
0
-
2
Ravenna
2.40
2.95
2.80
Wybrzeże Kości Słoniowej » 1. liga »
Liga Wybrzeża Kości Słoniowej
FT
San Pedro
0
-
1
Academia F. Amadou Diallo
-
-
-
FT
SOL FC
3
-
1
AS Tanda
-
-
-
FT
Stella Club
1
-
2
ASEC Mimosas
-
-
-
Japonia » 1. liga »
Liga japońska
FT
Consadole Sapporo
2
-
2
Kashima Antlers
2.50
3.45
2.60
FT
Vegalta Sendai
0
-
0
Yokohama F.Marinos
5.75
4.10
1.52
FT
FC Tokyo
2
-
4
Kawasaki Frontale
5.00
4.10
1.58
FT
Sagan Tosu
3
-
0
Yokohama FC
1.58
3.80
5.50
FT
Oita Trinita
0
-
3
Nagoya Grampus Eight
4.60
2.95
1.90
FT
Urawa Red Diamonds
1
-
0
Tokushima Vortis
2.30
3.25
3.00
FT
Kashiwa Reysol
1
-
0
Gamba Osaka
2.35
3.35
2.88
FT
Vissel Kobe
1
-
1
Shimizu S-Pulse
2.00
3.60
3.40
Japonia » 2. liga »
2 liga japońska
FT
Zweigen Kanazawa
0
-
1
JEF United Chiba
2.00
3.50
3.45
FT
Machida Zelvia
0
-
1
Kyoto Sanga FC
3.10
3.10
2.30
FT
Tochigi SC
0
-
0
SC Sagamihara
1.80
3.10
5.00
FT
Mito Hollyhock
0
-
2
FC Ryukyu
2.50
3.10
2.80
FT
Montedio Yamagata
0
-
2
Albirex Niigata
2.70
3.15
2.60
FT
Ehime FC
2
-
2
Fagiano Okayama FC
3.90
3.25
1.95
Japonia » 3. liga »
Trzecia liga japońska
FT
YSCC
0
-
0
Kagoshima United
5.75
4.00
1.48
FT
Fukushima United
1
-
2
Roasso Kumamoto
2.45
3.10
2.70
FT
Vanraure Hachinohe
0
-
3
Grulla Morioka
-
-
-
FT
Tegevajaro Miyazaki
2
-
1
Gainare Tottori
-
-
-
FT
Kamatamare Sanuki
2
-
3
Kataller Toyama
4.40
3.30
1.75
Łotwa » 1. liga »
Liga łotewska
FT
FK Spartaks
0
-
1
Rigas Futbola skola
7.75
4.75
1.32
Liban » 1. liga »
Liga libańska
FT
Shabab Al-Ghazieh
3
-
0
Salam Zgharta
-
-
-
FT
Tadamon Sour
1
-
0
Tripoli SC
-
-
-
FT
Bourj FC
1
-
1
Shabab El-Bourj
-
-
-
Litwa » 1. liga »
Liga litewska
FT
FK Kauno Zalgiris
0
-
1
Żalgiris Wilno
3.25
3.30
2.00
Luksemburg » 1. liga »
Liga luksemburska
FT
FC Progres Niedercorn
2
-
0
FC Wiltz 71
-
-
-
FT
FC Rodange 91
1
-
3
Differdange 03
-
-
-
FT
US Hostert
1
-
1
AS Jeunesse Esch
-
-
-
FT
US Mondorf les Bains
1
-
4
Una Strassen
-
-
-
Malezja » 1. liga »
Liga malezyjska
FT
Pulau Pinang
1
-
1
Sabah FA
-
-
-
Malezja » 2. liga »
Druga liga malezyjska
FT
Johor Darul Ta'zim II
0
-
0
Selangor Pkns FC
1.65
3.70
3.80
FT
PDRM
1
-
1
PKNP FC
2.00
3.55
2.85
Meksyk » 1. liga »
Liga meksykańska
FT
Atlas
1
-
3
Leon
2.20
3.05
3.25
FT
Cruz Azul
1
-
0
CD Guadalajara
1.70
3.50
4.70
FT
Tigres
1
-
3
CF America
2.16
3.45
3.00
FT
Toluca
1
-
2
Monterrey
3.65
3.40
1.93
Mołdawia » 1. liga »
Liga mołdawska
FT
Speranta
0
-
3
FC Sfintul Gheorghe
-
-
-
FT
Dinamo-Auto
1
-
0
Codru
-
-
-
FT
FC Dacia 2 Buiucani
0
-
4
Sheriff Tyraspol
-
-
-
Czarnogóra » 1. liga »
Liga czarnogórska
FT
Zeta
0
-
1
Jezero
-
-
-
FT
Mladost Podgorica
0
-
0
Rudar Pljevlja
3.00
3.10
2.08
FT
OFK Mladost Ljeskopolje
0
-
1
Petrovac
-
-
-
FT
Sutjeska
0
-
1
Budućnost Podgorica
3.00
3.10
2.08
FT
Decic Tuzi
0
-
0
FK Iskra
1.98
3.00
3.35
Maroko » 1. liga »
Liga marokańska
FT
Khemis Zemamra
0
-
0
Youssoufia Berrechid
-
-
-
FT
Chabab Mohammedia
3
-
0
Olympic Club de Safi
-
-
-
FT
FUS Rabat
2
-
1
MAT Tetouan
1.95
2.55
4.50
Maroko » 2. liga »
Druga liga marokańska
FT
CRS
1
-
0
IZK
-
-
-
FT
Union Touarga Sport
0
-
0
Widad Temara
-
-
-
FT
Chabab Atlas Khenifra
1
-
0
Tihad Casablanca
-
-
-
Holandia » 2. liga »
2 liga holenderska
FT
De Graafschap
1
-
0
Go Ahead Eagles
2.23
3.40
3.05
Nigeria » 1. liga »
Liga nigeryjska
FT
Jigawa Golden Stars
1
-
1
Akwa United
-
-
-
Paragwaj » 1. liga »
Liga paragwajska
FT
Sol de America
1
-
2
Nacional
2.88
2.95
2.40
FT
Olimpia
2
-
2
12 de Octubre
-
-
-
Paragwaj » 2. liga »
2 liga paragwajska
FT
Sportivo Ameliano
0
-
2
General Caballero JLM
-
-
-
FT
Resistencia
1
-
0
General Diaz
-
-
-
FT
Atyra FC
0
-
0
Rubio Nu
-
-
-
Portugalia » 2. liga »
2 liga portugalska
FT
Estoril
3
-
1
Vilafranquense
1.35
3.85
8.50
FT
Chaves
2
-
0
Sporting Covilha
1.57
3.50
5.60
FT
Benfica B
2
-
0
Feirense
2.70
3.00
2.55
FT
Arouca
3
-
0
Oliveirense
1.45
3.95
6.50
Rumunia » 1. liga »
Liga romuńska
FT
CS Universitatea Craiova
0
-
0
CFR Cluj
2.70
2.80
2.95
Rumunia » 2. liga »
Druga liga rumuńska
FT
Petrolul Ploiesti
0
-
1
Concordia Chiajna
1.91
3.20
3.65
FT
Rapid Bukareszt
4
-
1
FC Dunarea Calarasi
1.77
3.20
4.25
Rosja » 2. liga »
Druga liga rosyjska
FT
SKA-Khabarovsk
0
-
1
Olimpiec Nizhny
3.60
2.90
2.00
FT
Gazovik Orenburg
5
-
2
Spartak Moscow II
1.23
5.10
8.50
FT
Akron Tolyatti
1
-
1
Dinamo Briansk
-
-
-
FT
Szynnik Jarosław
0
-
1
FC Alania Vladikavkaz
-
-
-
FT
Fakel
1
-
0
Tekstilshchik
1.34
4.10
7.00
FT
Chertanovo Moscow
2
-
4
Veles Moscow
4.00
3.50
1.70
FT
Neftekhimik
2
-
2
Torpedo Moskwa
2.70
3.00
2.40
FT
FC Krasnodar II
2
-
0
Irtysz
2.45
3.15
2.55
FT
Chayka
0
-
1
FC Yenisey Krasnoyarsk
2.23
3.05
2.90
FT
Baltika
0
-
1
Tom Tomsk
1.68
3.05
5.10
San Marino » 1. liga »
Liga San Marino
FT
SS Pennarossa
1
-
1
Tre Fiori
-
-
-
FT
Cailungo
1
-
2
Virtus Acquaviva
-
-
-
FT
Tre Penne Galazzano
2
-
1
Cosmos
-
-
-
Szkocja » 1. liga »
Liga szkocka Premiership
FT
Rangers
2
-
1
Hibernian
1.50
4.35
6.00
Serbia » 1. liga »
Liga serbska
FT
Javor
1
-
5
Crvena Zvezda Belgrad
12.00
6.40
1.12
FT
Partizan Belgrad
2
-
0
Radnicki Nis
1.14
6.40
10.00
Serbia » 2. liga »
Druga liga serbska
FT
Trayal Krusevac
0
-
2
Radnicki Sremska Mitrovica
-
-
-
FT
Zarkovo
2
-
0
FK Radnicki 1923
-
-
-
FT
Borac Cacak
1
-
1
Kabel Novi Sad
-
-
-
FT
FK Zemun
2
-
1
Radnicki Pirot
-
-
-
Singapur » 1. liga »
Liga singapurska
FT
Albirex Niigata FC
2
-
1
Tampines Rovers FC
1.94
3.30
3.25
FT
Geylang International FC
0
-
8
Home United FC
5.50
4.50
1.36
Wietnam » 1. liga »
Liga wietnamska
FT
Binh Dinh
0
-
1
Viettel
-
-
-
FT
Saigon FC
1
-
0
Hong Linh Ha Tinh
-
-
-
FT
Ha Noi TT
4
-
0
Than Quang Ninh
-
-
-
Słowacja » 1. liga »
Liga słowacka
FT
DAC 1904 Dunajska Streda
2
-
2
Slovan Bratysława
2.85
3.10
2.23
Słowacja » 2. liga »
Druga liga słowacka
FT
FC Petrzalka 1898
3
-
2
Partizan Bardejov
1.48
3.70
5.10
RPA » 1. liga »
Liga Republiki Południowej Afryki
FT
Lamontville Golden Arrows
1
-
1
Bloemfontein Celtic
2.05
2.85
3.85
FT
Maccabi FC
1
-
0
Black Leopards
-
-
-
RPA » 2. liga »
Druga liga Republiki Południowej Afryki
FT
African All Stars
0
-
1
Ajax Cape Town
-
-
-
Korea Południowa » 1. liga »
Liga korei południowej
FT
Jeju United
2
-
1
Suwon Bluewings
2.43
2.95
2.95
FT
Suwon FC
0
-
1
Ulsan Hyundai
4.60
3.35
1.75
FT
Jeonbuk FC
5
-
0
Incheon United
1.38
4.40
7.00
Korea Południowa » 2. liga »
Druga liga Korei Płd.
FT
Ansan Greeners
0
-
1
Jeonnam Dragons
-
-
-
FT
FC Anyang
2
-
1
Busan I'Park
2.20
3.10
3.20
FT
Daejeon Citizen
2
-
1
Gyeongnam FC
2.20
2.80
3.35
Hiszpania » 2. liga »
Druga liga hiszpańska
FT
Malaga CF
2
-
0
Albacete
2.25
2.85
3.75
FT
Real Saragossa
2
-
1
Almeria
3.30
3.10
2.30
FT
Sabadell
1
-
1
Cartagena
2.35
3.00
3.30
FT
Mirandes
0
-
1
Logrones
2.05
3.15
3.90
FT
Mallorca
2
-
0
Lugo
1.65
3.45
6.00
FT
Espanyol
2
-
1
Leganes
1.75
3.25
5.30
Hiszpania » 3. liga »
3 liga hiszpańska
FT
Yeclano
2
-
1
Las Palmas B
2.05
2.70
4.20
FT
Lorca Deportiva
2
-
1
CD Marino
2.05
3.15
3.35
FT
Melilla
3
-
2
Poblense
2.00
3.20
3.60
FT
Sevilla Atletico
0
-
0
UD Tamaraceite
-
-
-
FT
Valladolid B
2
-
1
Zamora
2.20
2.75
3.60
FT
Pena Dep. Santa Eulalia
2
-
0
CE L'Hospitalet
2.65
2.88
2.70
FT
Granada B
0
-
1
Marbella FC
2.95
3.05
2.30
FT
CF Talavera de la Reina
2
-
0
Internacional de Madrid CF
2.40
2.75
3.20
FT
CD Badajoz
2
-
0
Real Madrid Castilla
2.15
2.80
3.60
FT
Villanovense
0
-
2
Atletico Baleares
3.05
2.65
2.55
FT
Socuellamos
1
-
0
Las Rozas CF
2.40
2.80
3.10
FT
CD Lealtad
0
-
0
Coruxo F.C.
2.55
2.55
3.20
FT
Sporting Gijon B
1
-
1
Pontevedra
2.90
2.85
2.50
FT
CD Covadonga
3
-
3
Guijuelo
2.15
2.90
3.50
FT
Numancia
3
-
1
Racing de Ferrol
2.40
2.95
2.95
FT
Atletico Levante UD
2
-
1
Llagostera
2.15
2.80
3.60
FT
La Nucia
0
-
0
UD Cornella
-
-
-
FT
Ejea
2
-
1
Alaves B
2.15
3.10
3.25
FT
Tudelano
1
-
4
Athletic Bilbao B
2.80
2.95
2.50
FT
SD Tarazona
2
-
2
Racing Santander
4.30
2.88
1.90
FT
Ebro
0
-
2
Arenas Getxo
2.30
2.80
3.10
FT
Real Betis B
3
-
1
Atletico Sanluqueno CF
2.10
2.80
3.75
FT
Cordoba
1
-
2
Linense
2.28
2.85
3.20
FT
Villarrobledo
1
-
1
Getafe B
2.40
3.00
2.90
FT
UP Langreo
1
-
0
RC Deportivo
4.60
2.88
1.85
FT
Marino Luanco
0
-
0
Compostela
2.45
2.80
3.00
FT
Real Oviedo B
0
-
0
CF Salmantino
-
-
-
FT
Alcoyano
1
-
1
Gimnastic
3.20
2.60
2.50
FT
Club Haro Deportivo
2
-
0
SD Leioa
1.90
3.10
4.00
FT
U. Mutilvera
0
-
0
Barakaldo
2.10
2.90
3.60
FT
SD Logrones
0
-
0
SD Amorebieta
3.15
3.05
2.20
FT
CD Calahorra
1
-
2
Real Sociedad B
2.70
2.70
2.80
FT
Real Murcia
2
-
1
Cadiz B
-
-
-
FT
UD Ibiza
2
-
1
Barcelona B
-
-
-
FT
Villarreal B
1
-
3
FC Andorra
-
-
-
FT
UCAM Murcia
3
-
1
San Fernando CD
2.25
2.65
3.65
FT
Linares Deportivo
1
-
0
Algeciras
-
-
-
FT
CD El Ejido 2012
2
-
0
Recreativo Huelva
2.80
2.60
2.80
FT
Extremadura
0
-
0
S.S.Reyes
1.75
3.30
4.60
FT
Merida
3
-
0
Navalcarnero
1.90
3.00
4.30
FT
Leonesa
0
-
3
Celta Vigo B
1.65
3.40
4.75
FT
Orihuela
2
-
1
Espanyol B
3.60
3.00
1.95
FT
Izarra
3
-
2
Portugalete
2.48
2.85
2.95
Szwecja » 1. liga »
Liga szwedzka
FT
Mjaellby
0
-
0
Varbergs BoIS FC
2.18
3.30
3.40
FT
Halmstads BK
1
-
0
Haecken
3.70
3.40
2.05
FT
IFK Norrkoeping
1
-
1
Sirius
1.63
3.90
5.50
FT
Elfsborg
0
-
2
Djurgaarden
3.00
3.30
2.38
Szwecja » 2. liga »
2 liga szwedzka
FT
Akropolis IF
1
-
1
IK Brage
2.75
3.35
2.45
FT
Oergryte FF
0
-
1
Oesters IF
2.48
3.40
2.65
FT
Trelleborgs FF
2
-
1
Norrby
1.75
3.60
4.40
FT
Joenkoepings Soedra
5
-
1
Vasalunds IF
1.90
3.50
3.80
Szwajcaria » 1. liga »
Liga szwajcarska
FT
FC Zuerich
1
-
2
Servette Genewa
3.80
3.70
1.88
FT
Young Boys Berno
2
-
0
St. Gallen
1.48
4.75
5.50
FT
FC Vaduz
3
-
0
Sion
2.00
3.50
3.60
Tajwan » 1. liga »
Liga tajwańska
FT
Air Source Development
1
-
1
Tainan City
-
-
-
FT
Hasus TSU
0
-
2
Kaohsiung County Taipower
-
-
-
FT
Taipei City Tatung
0
-
0
Taicheng Lions
-
-
-
FT
CPC FC
0
-
1
Taichung Futuro
-
-
-
Turcja » 2. liga »
Druga liga turecka
FT
Umraniyespor
2
-
1
Bursaspor
2.00
3.30
3.20
FT
Adanaspor
1
-
2
Osmanlispor FK
-
-
-
Ukraina » 1. liga »
Liga ukraińska
FT
Zoria Ługańsk
2
-
0
Inhulets Petrove
-
-
-
FT
Vorskla
2
-
1
Veres Rivne
-
-
-
FT
Rukh Vynnyky
2
-
0
FC Minaj
-
-
-
FT
Olimpik Donetsk
1
-
2
FC Kolos Kovalivka
4.00
3.30
1.80
Australia » 4. liga »
Czwarta liga australijska
FT
New Farm United
3
-
4
Newmarket
-
-
-
Dania » 2. liga »
Dania 2
FT
Vendsyssel FF
1
-
1
Skive
2.65
3.30
2.55
Dania » 3. liga »
Dania 3
FT
Holstebro
1
-
2
Middelfart G og BK
4.75
3.80
1.60
FT
Avarta
0
-
2
Hilleroed
2.70
3.20
2.40
Hongkong » 2. liga »
Druga liga Hong Kongu
FT
Dreams Metro Gallery
3
-
1
Wong Tai Sin
-
-
-
FT
Central & Western
0
-
3
North District
-
-
-
FT
Sham Shui Po
0
-
2
Hong Kong FC
-
-
-
FT
Citizen
0
-
2
South China
-
-
-
FT
Eastern District
0
-
0
Wing Yee
-
-
-
FT
Shatin SA
1
-
1
Hoi King
-
-
-
FT
Tai Po
2
-
2
Yuen Long
2.80
4.20
1.95
Włochy » 4. liga »
Serie D
FT
Carbonia
1
-
1
Cassino
-
-
-
FT
Muravera
1
-
3
Savoia
-
-
-
FT
ASD Calcio Chieri 1955
2
-
0
Folgore Caratese
2.95
2.90
2.30
FT
Caronnese
1
-
0
Vado
-
-
-
FT
Calvina
2
-
1
Pontisola
-
-
-
FT
Breno
3
-
1
Caravaggio
-
-
-
FT
Adrense
0
-
1
Cavenago Fanfulla
-
-
-
FT
Seregno
3
-
2
Crema
-
-
-
FT
Union San Giorgio-Sedico
2
-
1
Trento
-
-
-
FT
Clodiense
2
-
0
Union Feltre
-
-
-
FT
Mestre
2
-
1
Belluno
-
-
-
FT
ASD Manzanese
0
-
1
Delta Calcio Rovigo
-
-
-
FT
Adriese
2
-
1
Chions
2.10
3.30
3.00
FT
Matese
1
-
0
Cynthia
-
-
-
FT
Campobasso
4
-
0
Castelnuovo Vomano
-
-
-
FT
Castelfidardo
1
-
2
San Nicolo
-
-
-
FT
Atletico SFF
1
-
0
Recanatese
-
-
-
FT
Rieti
1
-
0
Real Giulianova
-
-
-
FT
ASD Pineto
2
-
1
ASD Porto Sant Elpidio
-
-
-
FT
AZ Picerno ASD
3
-
1
Lavello
-
-
-
FT
Bitonto
3
-
2
Audace Cerignola
-
-
-
FT
Brindisi
0
-
0
Team Altamura
-
-
-
FT
Sorrento
2
-
2
Francavilla Calcio 1927
-
-
-
FT
Puteolana
0
-
3
Madrepietra Daunia
-
-
-
FT
Citta di Fasano
3
-
0
Portici
-
-
-
FT
Casarano
0
-
0
Fidelis Andria
-
-
-
FT
Tiferno Lerchi
1
-
3
Scandicci
-
-
-
FT
Sinalunghese
0
-
2
Montespaccato
-
-
-
FT
Robur Siena
2
-
0
Cannara
-
-
-
FT
Pianese
2
-
2
Lornano Badesse
-
-
-
FT
Ostia Mare
1
-
1
Grassina
-
-
-
FT
Foligno
1
-
2
US Gavorrano
-
-
-
FT
Flaminia
2
-
3
Sangiovannese
-
-
-
FT
Mezzolara
1
-
1
Sasso Marconi
-
-
-
FT
SSDRL Marignanese Calcio
4
-
1
Correggese
-
-
-
FT
Forli
3
-
1
Progresso
-
-
-
FT
Corticella
0
-
2
Rimini
-
-
-
FT
Seravezza
3
-
1
Sammaurese
-
-
-
FT
Monterosi
3
-
2
Gladiator
-
-
-
FT
Insieme Formia
1
-
1
Nola
-
-
-
FT
Dattilo Noir
1
-
1
Santa Maria Cilento
-
-
-
FT
Acireale
1
-
0
Cittanovese
1.40
4.25
5.75
FT
Castrovillari
1
-
3
Messina
-
-
-
FT
Citta di Messina
5
-
1
Sant'Agata
-
-
-
FT
Gelbison Cilento
2
-
1
Marina di Ragusa
-
-
-
FT
Rotonda
0
-
0
Calcio Biancavilla 1990
-
-
-
FT
Roccella
0
-
2
Rende
-
-
-
FT
Paterno
0
-
1
Troina
-
-
-
Kosowo » 1. liga »
Superliga
FT
Llapi
2
-
4
Drita
-
-
-
FT
Drenica
0
-
1
FC Prishtina
-
-
-
Portugalia » 3. liga »
Trzecia liga portugalska
FT
Coimbroes
0
-
4
Salgueiros
-
-
-
FT
FC Pedras Rubras
0
-
1
Vila Real
-
-
-
FT
Paredes
0
-
1
Trofense
-
-
-
FT
Leca
1
-
2
Amarante FC
-
-
-
FT
Gondomar
1
-
2
Maritimo B
-
-
-
FT
Praiense
4
-
0
Belenenses SAD B
-
-
-
FT
Fontinhas
1
-
0
Oriental Dragon
-
-
-
FT
Real SC
0
-
0
Sporting CP B
3.10
3.00
2.14
FT
Sintra Football
2
-
1
Rabo de Peixe
-
-
-
FT
Sporting Ideal
3
-
2
Desportivo Fabril Barreiro
2.20
2.95
3.05
FT
Oriental
1
-
0
Olimpico Montijo
-
-
-
FT
Pedras Salgadas
2
-
2
CD Cerveira
1.33
4.40
6.75
FT
Merelinense
0
-
0
SC Mirandela
1.60
3.15
5.10
FT
Vidago FC
1
-
2
CDC Montalegre
-
-
-
FT
Braga B
4
-
0
Aguia Vimioso
-
-
-
FT
Maria da Fonte
0
-
2
Vilaverdense FC
-
-
-
FT
Vianense
1
-
0
Braganca
-
-
-
FT
Caldas
3
-
0
Loures
-
-
-
FT
Alverca
0
-
0
Torreense
-
-
-
FT
S.U. 1º de Dezembro
1
-
0
Sintrense
-
-
-
FT
SC Lourinhanense
4
-
1
UFC Almeirim
-
-
-
FT
Santarem
1
-
1
Sacavenense
-
-
-
Rosja » 3. liga »
Trzecia liga rosyjska
FT
Sokol Saratov
1
-
2
Kaluga
1.40
4.15
6.50
FT
Znamya Noginsk
1
-
0
Sakhalin
-
-
-
FT
Khimik Novomoskovsk
2
-
3
Metalurg Lypetsk
4.00
3.20
1.82
FT
Avangard Kursk
0
-
1
Staurn Ramieńskoje
2.70
3.40
2.25
FT
Kvant Obninsk
0
-
1
Strogino
3.10
3.40
2.00
FT
Inter Cherkessk
2
-
2
Legion Dynamo
-
-
-
FT
Zvezda Ryazan
0
-
1
Krasny
-
-
-
Korea Południowa » 3. liga »
Trzecia liga Korei Płd
FT
Yangju Citizens
0
-
3
Hwaseong
-
-
-
FT
Paju Citizens
2
-
1
Pyeongtaek Citizen
-
-
-
FT
Chungbuk Cheongju FC
2
-
2
Ulsan Citizen
-
-
-
FT
Cheonan City
2
-
1
Gimhae
3.40
3.30
1.95
Szwecja » 3. liga »
Szwecja 3
FT
Utsiktens BK
2
-
0
Lunds BK
1.55
3.55
5.90
FT
Piteaa
0
-
3
Oerebro Syrianska IF
1.60
4.40
4.10
FT
Taeby FK
2
-
2
Umeaa
2.40
3.80
2.40
FT
IFK Luleaa
3
-
1
Assyriska FF
-
-
-
Szwajcaria » 3. liga »
Trzecia liga szwajcarska
FT
Cham
3
-
0
FC Zuerich II
-
-
-
Turcja » 3. liga »
Turcja 3
FT
Bursa Niluferspor
6
-
2
Elazigspor
-
-
-
FT
24 Erzincanspor
3
-
1
Afjet Afyonspor
2.43
2.55
3.10
FT
Anadolu Selcukspor
2
-
1
Sivas Belediye Spor
-
-
-
FT
Kirsehir Belediyespor
1
-
0
Bugsasspor
-
-
-
FT
Eyupspor
0
-
0
Kastamonuspor
-
-
-
FT
Tarsus
0
-
2
Etimesgut Belediyespor
-
-
-
FT
Pazarspor
2
-
0
Serik Belediyespor
-
-
-
FT
Bodrumspor
3
-
0
Pendikspor
1.70
3.30
4.25
FT
Sakaryaspor
1
-
2
Bayburt Genclikspor
1.40
4.00
5.60
FT
Kirklarelispor
5
-
2
Turgutluspor
-
-
-
FT
Van Buyuksehir Belediyespor
1
-
0
Karabukspor
-
-
-
FT
Urfaspor
1
-
0
Corum Belediyespor
-
-
-
FT
Usakspor
1
-
1
Manisa Buyukşehir Belediyespor
4.10
2.95
1.85
FT
Zonguldak Komurspor
1
-
1
Gumushanespor
2.05
3.15
3.10
FT
Duzyurtspor
0
-
0
Kocaelispor
-
-
-
FT
Kahramanmaraspor
0
-
1
Inegolspor
2.70
2.60
2.70
FT
Hacettepe Spor Kulubu
1
-
4
Sariyer
2.65
3.15
2.33
FT
Amed Sportif
0
-
1
Nigde Belediyespor
-
-
-
FT
Sancaktepe Belediyespor
3
-
1
Ergene Velimese Spor
-
-
-
USA » 3. liga »
Trzecia liga Amerykańska
FT
League One Miami
0
-
1
New England Revolution II
-
-
-
Zambia » 1. liga »
Zambia 1
FT
Red Arrows
2
-
0
Green Eagles
-
-
-
W tej chwili nie trwa żaden mecz na żywo. Gdy tylko rozpocznie się jakiś mecz zostanie on automatycznie wyświetlony na tej stronie.