Odśwież wyniki
Livescore
Strona główna
Wczorajsze wyniki
Live (
3
)
Moje mecze (
0
)
Ekstraklasa
Pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga mistrzów
Zmień datę
kwiecień
23
Wtorek
kwiecień
24
Środa
kwiecień
25
Wczoraj
kwiecień
26
Dzisiaj
kwiecień
27
Jutro
kwiecień
28
Niedziela
kwiecień
29
Poniedziałek
Wyniki 10 lis 2019
Wyniki na żywo
10 lis 2019
Livescore
Wczorajsze wyniki
Live (
3
)
Moje mecze (
0
)
Popularne ligi
Ekstraklasa
Polska pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga Mistrzów
Liga Europy
Europa
Albania
Liga albańska Kategoria Superiore
2 liga albańska
Puchar Albanii
Albania Awans/Spadek
Andora
Liga andorska
2 liga andorska
Puchar Andory
Anglia
Premier League
Championship
League 1
League 2
Conference Premier
National League North/South
Evo-Stik League
Premier Reserve League
Puchar Anglii
Johnstones Paint Trophy
Kwalifikacje FA Trophy
Mecz o Tarczę Wspólnoty
Capital One Cup
Armenia
Liga armeńska
2 liga armeńska
Puchar Armenii
Superpuchar Armenii
Austria
Liga austriacka
2 liga austriacka
3 liga austriacka
Czwarta liga austriacka
Puchar Austrii
Superpuchar Austrii
Baraże
Azerbejdżan
Liga azerbejdżanu
2 liga azerbejdżanu
Puchar azerbejdżanu
Belgia
Liga belgijska
2 liga belgijska
Trzecia liga belgijska
Puchar Cofidis Cup
Superpuchar Belgii
Finały ligi belgijskiej
Białoruś
Liga białoruska
2 liga białoruska
Puchar białorusi
Bośnia i Hercegowina
Liga bośniacka
2 liga bośniacka FBiH
Puchar Bośni
Bułgaria
Liga bułgarska
Druga liga bułgarska
Liga bułgarska rezerw
Puchar Bułgarii
Superpuchar Bułgarii
Awans/Spadek
Chorwacja
Liga chorwacka
2 liga chorwacka
Puchar Chorwacji
Superpuchar Chorwacji
Cypr
Liga cypryjska
2 liga cypryjska
Puchar Cypru
Superpuchar Cypru
Czarnogóra
Liga czarnogórska
Druga liga czarnogórska
Puchar Czarnogóry
Liga czarnogórska kwalifikacje
Czechy
Liga czeska
2 liga czeska
Liga czeska rezerw
Czeska liga rezerw U19
Puchar Czech
Superpuchar Czech
Dania
Liga duńska Superligaen
Druga duńska liga
Dania 2
Trzecia duńska liga
Dania 3
Dania 4
Dania 5
U17 Ligaen
Liga duńska rezerw
U19 Ligaen
Ekstra Bladet
Puchar Danii 2
Dania awans/spadek
Estonia
Liga estońska
2 liga estońska Esiliiga
Puchar Estonii
Superpuchar Estonii
Finlandia
Finlandia 1
2 liga fińska Ykkonen
Trzecia liga fińska
Czwarta liga fińska
Puchar Finlandii
Puchar ligi
Finlandia awans/spadek
Francja
Liga francuska
Druga liga francuska
Trzecia liga francuska
Czwarta liga francuska
Puchar Francji
Superpuchar
Puchar ligi francuskiej
Gibraltar
Premier League
Puchar
Grecja
Liga grecka
Druga liga grecka
Trzecia liga grecka
Liga grecka rezerw
Puchar Grecji
Puchar Grecji 2
Gruzja
Liga gruzińska
Druga liga gruzińska
Puchar Gruzji
Awans/Spadek
Hiszpania
Liga hiszpańska
Druga liga hiszpańska
3 liga hiszpańska
Czwarta liga hiszpańska
Puchar Króla
Superpuchar
Holandia
Liga holenderska
2 liga holenderska
Trzecia liga holenderska
Czwarta liga holenderska
Puchar Holandii KNVB
Superpuchar Holandii
Klubowe mecze towarzyskie
Baraże ligi holenderskiej
Irlandia
Liga irlandzka
2 liga irlandzka
Puchar Irlandii
Puchar Ligi Irlandzkiej
Irlandia baraże
Irlandia Północna
Liga Irlandii północnej
2 liga Irlandii północej
Puchar Irlandii Płn.
Puchar ligi
Baraże
Islandia
liga islandzka
2 liga islandzka
Puchar Islandii
Kosowo
Superliga
Krym
Liga krymsk
Liechtenstein
Puchar
Litwa
Liga litewska
Druga liga litewska
Puchar
Lithuania Cup 1
Luksemburg
Liga luksemburska
Druga liga luksemburgu
Puchar
Luxembourg Promotion/Relegation
Macedonia
Liga macedońska
2 liga macedońska
Puchar
F.Y.R.O.M. Cup 1
Baraże
Malta
Liga maltańska
Druga liga maltańska
Puchar
Mołdawia
Liga mołdawska
Druga liga mołdawska
Puchar Mołdawii
Niemcy
Bundesliga
2. Bundesliga
3 liga niemiecka
Czwarta liga niemiecka
Oberliga
Puchar Niemiec
Superpuchar Niemiec
Puchar Niemiec 2
Baraże
Norwegia
Liga norweska
Druga liga norweska
Trzecia liga norweska
Czwarta liga norweska
Norwegia 5
Norwegia 6
Norwegia 7
U19 Interkretsserien
Puchar Norwegii kwalifikacje
SuperPuchar
Tippeligaen Qualification
Polska
Ekstraklasa
1 liga polska
2 liga polska
Puchar Polski
Superpuchar
Portugalia
Liga portugalska
2 liga portugalska
Trzecia liga portugalska
Puchar Portugalii
Superpuchar Portugalii
Puchar Ligi
Rosja
Liga rosyjska
Druga liga rosyjska
Trzecia liga rosyjska
Rezerwy
Puchar Rosji
Superpuchar Rosji
Puchar Rosji 2
Baraże
Rumunia
Liga romuńska
Druga liga rumuńska
Puchar Rumunii
Puchar Rumunii 3
Puchar ligi
Awans/Spadek
San Marino
Liga San Marino
Puchar San Marino
Serbia
Liga serbska
Druga liga serbska
Serbia Cup 1
Szkocja
Liga szkocka Premiership
Druga liga szkocka
Szkocja 3
Szkocja 4
Piąta liga szkocka
Development League
Puchar Szkocji
Challenge Cup
Puchar Ligi
Baraże
Szwajcaria
Liga szwajcarska
2 liga szwajcarska
Trzecia liga szwajcarska
Czwarta liga szwajcarska
Puchar Szwajcarii
Szwajcaria awans/spadek
Szwecja
Liga szwedzka
2 liga szwedzka
Szwecja 3
Szwecja 4
Rezerwy Allsvenskan U-21
Rezerwy 2
Awans/Spadek rezerw
Puchar Szwecji
Superpuchar
Szwecja awans/spadek
Szwecja awans/spadek 2
Słowacja
Liga słowacka
Druga liga słowacka
Puchar Słowacji
Superpuchar Słowacji
Słowenia
Liga słoweńska - Prva Liga
2 liga słoweńska
Puchar Słowenii
Puchar Słowenii 3
Baraże
Turcja
Liga turecka
Druga liga turecka
Turcja 3
Czwarta liga turecka
Puchar Turcji
Superpuchar Turcji
Baraże
Ukraina
Liga ukraińska
Druga liga ukraińska
Puchar Ukrainy
Superpuchar Ukrainy
Walia
Liga walijska
Druga liga walijska
Puchar Walii
Węgry
Liga węgierska
Druga liga węgierska
Liga węgierska rezerw
Puchar Węgier
Superpuchar Węgier
Wyspy Owcze
Liga wysp owczych
Puchar Wysp Owczych
Włochy
Serie A
Serie B
Trzecia liga włoch
Serie D
Puchar Włoch
Superpuchar Włoch
Baraże
Łotwa
Liga łotewska
Druga liga łotewska
Cup
Puchar Łotwy
Turnieje
Mistrzostwa Świata
Liga Narodów Division A
Liga Narodów dywizja B
Liga Narodów Dywizja C
Liga Narodów Dywizja D
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU
CONCACAF Gold Cup
Copa America
Puchar Konfederacji
EURO U-21
Mistrzostwa Świata U-20
Klubowe Mistrzostwa Świata
Liga Mistrzów
Liga Europy
World Cup Qualification S. Amer
World Cup Qualification CONCACAF
World Cup Qualification Africa
World Cup Qualification Asia
World Cup Qualification Oceania
Copa Libertadores
Puchar Południowoamerykański
Superpuchar Afryki
Superpuchar Europy
AFC Presidents Cup
Puchar AFC
Euro
Mistrzostwa Narodów Afryki
Puchar Narodów Afryki
Azjatycka Liga Mistrzów
AFC U23 Championship
AFF Puchar Suzuki
Puchar Azji
Liga Mistrzów Afryki
Afrykański Puchar Konfederacji
CECAFA Senior Challenge Cup
CFU Puchar klubowy
Champions World Series
Klubowe mecze towarzyskie
Liga Mistrzów Ameryka Płn.
CONCACAF Cup
Copa Centroamericana
East Asian Championship
Euro U-17
Euro U-19
Mecze towarzyskie Reprezentacje
Mecze towarzyskie U-21
Klubowe turieje towarzyskie
Klubowe turieje towarzyskie
Friendly Club Cup
Gulf Cup
Kagame Inter-Club Cup
Kappa Cup
NextGen Series 1
OFC Champions League
Premier League Asia Trophy
Recopa Sudamericana
Royal League
Olimpiada
The Atlantic Cup
UI Cup
Mecze towarzyskie
Puchar Vodafone
West Asian Championship
Mistrzostwa Świata U-17
Setanta Sports Cup
Suruga Bank Championship 1
Toulon Tournament 1
Gold Cup kwalifikacje
Liga Mistrzów U-21
Wszystkie turnieje
Ameryka Płd
Argentyna
Liga argentyńska
2 liga argentyńska
3 Liga argentyńska
Czwarta liga argentyńska
Puchar Argentyny
Superpuchar Argentyny
Argentyna Awans/Spadek
Boliwia
Liga boliwijska
Druga liga boliwijska
Awans/Spadek
Brazylia
Liga brazylijska Serie A
2 liga brazylijska Serie B
3 liga brazylijska Serie C
Brasiliense
Serie D
Paulista A2
Puchar Brazylii
Copa do Nordeste
Chile
Liga chilijska
Druga liga chilijska
Puchar Chile
Superpuchar Chile
Ekwador
Liga ekwadorska
Druga liga ekwadorska
Kolumbia
Liga kolumbijska
2 liga kolumbijska
Colombia Cup 1
Paragwaj
Liga paragwajska
2 liga paragwajska
Peru
Liga peruwiańska
2 liga peruwiańska
Urugwaj
Liga urugwajska
Druga liga urugwajska
Wenezuela
Liga wenezuelska
Druga liga Wenezuelska
Awans/Spadek
Ameryka Pół
Antigua i Barbuda
Premier Division
Azja
Liga haitańska
Barbados
Liga barbadosu Premier Division
Bermudy
Liga bermud
Granada
Liga Grenady
Gwadelupa
Liga gwadelupy
Gwatemala
Liga gwatemali
Druga liga gwatemali
Honduras
Liga hondurasu
Jamajka
Liga jamajska
Kanada
Liga kanadyjska
Kostaryka
Liga kostarykańska
2 liga kostarykańska
Kuba
Liga kubańska
Martynika
Liga wyspy martynika
Meksyk
Liga meksykańska
Druga liga meksykańska
Puchar Meksyku
Nikaragua
Liga nicaragua
Panama
Liga panamska
Portoryko
Liga puerto rico
Saint Vincent i Grenadyny
1. Division
Salwador
Liga salwadorska
St. Kitts and Nevis
SKNFA League
Trynidad i Tobago
Professional League
USA
Liga amerykańska MLS
2 liga amerykańska
Trzecia liga Amerykańska
Czwarta liga amerykańska
Puchar USA
Azja
Arabia Saudyjska
Liga arabii saudyjskiej
Bahrain
Liga bahrajnu
Chiny
Liga chińska
Druga liga chińska
Puchar Chin
Superpuchar Chin
Filipiny
Liga filipińska
Hongkong
Liga Hong Kongu
Druga liga Hong Kongu
Indie
I-League
Liga indyjska
Indonezja
Liga 1
Irak
Liga Iraku
Iran
Pro League
Druga liga irańska
Puchar Iranu Hazfi
Izrael
Liga izraelska
2 liga izraelska
Puchar Izraela
Toto Cup
Baraże
Japonia
Liga japońska
2 liga japońska
Trzecia liga japońska
Czwarta liga japońska
Puchar Japonii
Superpuchar Japonii
Puchar Ligi
Baraże
Jemen
Liga jemeńska
Jordania
Liga jordańska
Katar
Liga katarska
Kazachstan
Liga kazachstańska
2 liga kazachstańska
Puchar Kazachstanu
Superpuchar Kazachstanu
Korea Południowa
Liga korei południowej
Druga liga Korei Płd.
Trzecia liga Korei Płd
Puchar
Baraże
Kuwejt
Premier League
Liban
Liga libańska
Malezja
Liga malezyjska
Druga liga malezyjska
Oman
Liga Omanu
Pakistan
Liga pakistańska
Palestyna
Liga palestyńska
Singapur
Liga singapurska
Puchar Singapuru
Puchar Ligi
Syria
Liga syryjska
Tajlandia
Liga tajlandzka
Druga liga tajlandzka
Tajwan
Liga tajwańska
Uzbekistan
Liga uzbecka
Druga liga uzbekistanu
Awans/Spadek
Wietnam
Liga wietnamska
Druga liga wietnamska
ZEA
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich
Zimbabwe
Zimbabwe 1
Afryka
Algieria
Ligue 1
2 liga algierska
Angola
Liga angolska Girabola
Benin
Liga beninu
Botswana
Liga botswany
Burkina Faso
Liga burkina faso
Cape Verde
Liga Republiki Zielonego Przylądka
Czad
Premiere Division
DR Kongo
Liga Demokratycznej Republiki Konga
Egipt
Liga egipska
Druga liga egipska
Gabon
Liga gabonu
Gambia
Liga gambi
Ghana
Liga ghańska
Gwinea
Liga Gwinea
Kamerun
Liga kamerunu
Kenia
Liga kenijska
Druga liga kenijska
Puchar Kenii
Shield Cup Kenii
Kongo
Linafoot
Lesotho
Premier League
Liberia
Liga liberyjska
Libia
Liga libijska
Madagaskar
Liga madagaskarska
Malawi
Liga malawi
Mali
Liga mali
Maroko
Liga marokańska
Druga liga marokańska
Mauritius
Liga mauritius
Mozambik
Liga mocambiku
Namibia
Liga namibijska
Nigeria
Liga nigeryjska
RPA
Liga Republiki Południowej Afryki
Druga liga Republiki Południowej Afryki
Puchar Nedbank RPA
Puchar MNT8 RPA
Rwanda
Liga rwandy
Senegal
Liga senegalska
Sierra Leone
Liga Sierra Leone
Suazi
Liga suazi
Sudan
Liga Sudanu
Tanzania
Liga tanzańska
Togo
Championnat National
Tunezja
Liga tunezyjska
Druga liga tunezyjska
Uganda
Liga ugandy
Wybrzeże Kości Słoniowej
Liga Wybrzeża Kości Słoniowej
Zambia
Zambia 1
Oceania
Australia
Liga australijska
2 liga australijska
3 liga australijska
Czwarta liga australijska
Liga australijska rezerw
Liga australijska NPL rezerw
Puchar Australii
Fidżi
Liga Fiji
Nowa Zelandia
Liga nowozelandzka
Druga liga nowozelandzka
Tahiti
Taiti 1
Vanuatu
TVL Premier League
Wyspa Salomona
Liga wysp salomona
Resultados ao vivo
Scoruri live
Livescore
Livescore
Rezultati uzivo
Risultati in tempo reale
Transmisje meczów
Porównanie drużyn
Wszystie
Live (
3
)
Moje mecze (
0
)
Zamknij
Znaleziono:
Przeszukaj mecze na serwerze
Polska » 1. liga »
Ekstraklasa
FT
Zagłębie Lubin
2
-
2
Raków Częstochowa
2.00
3.30
3.75
FT
Lech Poznań
0
-
0
Korona Kielce
1.62
3.50
6.25
FT
Lechia Gdańsk
0
-
1
Pogoń Szczecin
2.15
3.20
3.45
Polska » 2. liga »
1 liga polska
FT
Chrobry Głogów
1
-
1
Podbeskidzie Bielsko-Biała
3.50
3.25
1.95
Polska » 3. liga »
2 liga polska
FT
Gryf Wejherowo
0
-
0
Elana Toruń
2.70
3.15
2.23
FT
Znicz Pruszków
0
-
6
Widzew Łódź
3.65
3.25
1.80
Anglia » 1. liga »
Premier League
FT
Manchester United
3
-
1
Brighton & Hove Albion
1.60
3.90
7.00
FT
Wolverhampton Wanderers
2
-
1
Aston Villa
1.78
3.80
5.00
FT
Liverpool FC
3
-
1
Manchester City
2.85
3.60
2.55
Hiszpania » 1. liga »
Liga hiszpańska
FT
Mallorca
3
-
1
Villarreal
3.50
3.50
2.15
FT
Athletic Bilbao
2
-
1
Levante
1.68
3.80
5.50
FT
Atletico Madryt
3
-
1
Espanyol
1.47
4.00
9.00
FT
Getafe
0
-
0
Osasuna Pampeluna
1.90
3.35
4.70
FT
Real Betis
1
-
2
Sevilla FC
3.60
3.50
2.10
Niemcy » 1. liga »
Bundesliga
FT
Borussia M'gladbach
3
-
1
Werder Brema
1.96
3.80
3.55
FT
VfL Wolfsburg
0
-
2
Bayer Leverkusen
3.15
3.50
2.20
FT
Freiburg
1
-
0
Eintracht Frankfurt
3.10
3.65
2.20
Włochy » 1. liga »
Serie A
FT
Cagliari
5
-
2
Fiorentina
2.80
3.30
2.55
FT
Lazio Rzym
4
-
2
Lecce
1.19
7.50
13.00
FT
Sampdoria
0
-
0
Atalanta
4.75
4.00
1.68
FT
Udinese
0
-
0
SPAL 2013
2.08
3.20
3.85
FT
Parma
2
-
0
AS Roma
-
-
-
FT
Juventus Turyn
1
-
0
AC Milan
1.40
4.70
8.00
Francja » 1. liga »
Liga francuska
FT
Rennes
3
-
1
Amiens
2.05
3.30
3.80
FT
Nantes
2
-
3
Saint-Etienne
1.90
3.30
4.40
FT
Montpellier
3
-
0
Toulouse
1.80
3.50
4.60
FT
Olympique Marsylia
2
-
1
Olympique Lyon
2.55
3.30
2.80
Anglia » 2. liga »
Championship
FT
Cardiff City
0
-
1
Bristol City
2.05
3.50
3.75
Anglia » puchar »
Puchar Anglii
FT
Dover
1
-
0
Southend United
2.60
3.60
2.40
FT
Leyton Orient
1
-
2
Maldon & Tiptree
-
-
-
FT
Chippenham Town
0
-
3
Northampton Town
4.80
4.60
1.52
FT
Bristol Rovers
1
-
1
Bromley
1.75
3.80
4.20
FT
Gateshead FC
1
-
2
Oldham Athletic
3.30
4.00
1.90
FT
Macclesfield Town
0
-
4
Kingstonian
3.25
3.50
2.05
FT
York City
0
-
1
Altrincham
1.65
3.75
4.70
FT
Wrexham
0
-
0
Rochdale
3.30
3.30
2.10
FT
Barnet
0
-
2
Fleetwood Town
4.50
3.80
1.67
FT
Hayes & Yeading United
0
-
2
Oxford United
9.25
6.40
1.22
Rosja » 1. liga »
Liga rosyjska
FT
Gazovik Orenburg
0
-
0
FC Ufa
2.00
3.20
3.80
FT
Arsenal Tula
0
-
1
Zenit St Petersburg
5.80
3.90
1.55
FT
FC Sochi
2
-
3
CSKA Moskwa
-
-
-
FT
Lokomotiw Moskwa
1
-
1
FK Krasnodar
2.33
3.35
2.90
USA » 1. liga »
Liga amerykańska MLS
FT
Seattle Sounders FC
3
-
1
Toronto FC
1.98
3.50
3.65
Holandia » 1. liga »
Liga holenderska
FT
Ajax Amsterdam
4
-
0
FC Utrecht
1.26
6.50
9.50
FT
Willem II
2
-
1
PSV Eindhoven
4.40
3.90
1.75
FT
FC Twente
2
-
1
PEC Zwolle
2.02
3.70
3.45
FT
Feyenoord Rotterdam
3
-
2
RKC Waalwijk
1.19
7.00
14.00
FT
AZ Alkmaar
3
-
0
FC Emmen
1.19
7.50
13.00
Portugalia » 1. liga »
Liga portugalska
FT
Pacos Ferreira
1
-
0
Tondela
2.10
3.15
3.60
FT
Maritimo
1
-
1
Portimonense
2.63
3.15
2.70
FT
Sporting Lizbona
2
-
0
Belenenses
1.35
4.70
8.00
FT
Vitoria Guimaraes
0
-
2
Braga
2.50
3.10
2.88
FT
Boavista Porto
0
-
1
FC Porto
6.10
3.60
1.57
Turcja » 1. liga »
Liga turecka
FT
Goztepe
1
-
1
Yeni Malatyaspor
2.23
3.35
3.05
FT
Trabzonspor
1
-
0
Alanyaspor
2.55
3.45
2.55
FT
Istanbul Basaksehir
2
-
1
Ankaragucu
1.27
5.25
10.00
FT
Besiktas Stambuł
1
-
0
Denizlispor
1.46
4.35
6.10
Albania » 1. liga »
Liga albańska Kategoria Superiore
FT
Laci
1
-
0
Kukesi
-
-
-
FT
Flamurtari
1
-
1
Partizani
-
-
-
Andora » 1. liga »
Liga andorska
FT
Sant Julia
0
-
3
UE Engordany
-
-
-
FT
UE Santa Coloma
1
-
0
FC Ordino
-
-
-
Argentyna » 1. liga »
Liga argentyńska
FT
Godoy Cruz
1
-
2
Independiente
3.65
3.25
1.98
FT
Central Cordoba de Santiago
3
-
2
Patronato de Parana
2.25
2.95
3.30
FT
River Plate
0
-
1
Rosario Central
1.36
4.30
8.00
FT
Aldosivi
0
-
3
Gimnasia LP
2.85
2.85
2.63
FT
Newells Old Boys
2
-
0
Defensa y Justicia
2.12
2.95
3.65
FT
Racing Club
1
-
0
Huracan
1.67
3.30
5.40
Argentyna » 2. liga »
2 liga argentyńska
FT
Instituto
2
-
0
Santamarina Tandil
2.00
3.05
3.70
FT
CA Alvarado
2
-
0
Club Atletico Mitre
-
-
-
FT
Club Atletico Platense
0
-
1
Temperley
-
-
-
FT
Atlanta
1
-
1
Barracas Central
2.00
3.20
3.50
FT
Brown de Adrogue
1
-
1
Gimnasia Mendoza
2.15
2.75
3.70
FT
Guillermo Brown
2
-
1
Belgrano
2.65
2.65
2.85
FT
Independiente Rivadavia
2
-
1
Deportivo Moron
2.20
2.95
3.25
FT
San Martin de Tucuman
2
-
0
Gimnasia Jujuy
1.60
3.40
5.40
Argentyna » 3. liga »
3 Liga argentyńska
FT
Acassuso
0
-
1
Almirante Brown
2.30
2.75
3.35
FT
Colegiales
1
-
3
CA Talleres Remedios de Escalada
2.38
2.95
2.95
FT
CA Defensores Unidos
2
-
0
CD UAI Urquiza
2.48
2.85
2.95
FT
Villa San Carlos
2
-
1
Sacachispas FC
1.80
3.05
4.50
FT
Justo Jose de Urquiza
3
-
0
San Telmo
3.20
2.85
2.30
FT
Defensores de Pronunciameniento
1
-
1
Atletico Guemes
-
-
-
FT
Sol de Mayo
2
-
0
Sportivo Estudiantes
-
-
-
FT
Circulo Deportivo
0
-
0
Club Cipolletti
-
-
-
FT
Sansinena BB
1
-
0
Deportivo Madryn
2.20
3.00
3.00
FT
Sportivo Belgrano
1
-
1
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
2.40
2.85
2.85
FT
CASD Camioneros
0
-
1
Deportivo Maipu
2.60
2.80
2.70
FT
Huracan Las Heras
3
-
1
Olimpo
1.80
3.00
4.50
FT
Douglas Haig
1
-
1
Sportivo Las Parejas
2.40
2.75
3.00
FT
Union de Sunchales
1
-
2
Central Norte
-
-
-
Mecze towarzyskie Reprezentacje
FT
Nikaragua
0
-
1
Kuba
-
-
-
Armenia » 1. liga »
Liga armeńska
FT
Artsakh
3
-
1
Lori
-
-
-
FT
Avan Academy
7
-
2
Yerevan
1.07
8.50
14.00
Australia » 1. liga »
Liga australijska
FT
Melbourne Victory
1
-
1
Wellington Phoenix
1.97
3.70
3.65
FT
Adelaide United
1
-
0
Brisbane Roar FC
1.98
3.70
3.60
Austria » 1. liga »
Liga austriacka
FT
LASK Linz
1
-
0
Admira Moedling
1.16
6.75
13.00
FT
Austria Wiedeń
2
-
1
Mattersburg
1.70
4.00
4.10
FT
Wolfsberger AC
0
-
3
Red Bull Salzburg
4.80
4.30
1.55
Austria » 2. liga »
2 liga austriacka
FT
SV Lafnitz
1
-
1
Grazer AK
2.05
3.20
3.20
Austria » 3. liga »
3 liga austriacka
FT
FC Wolfurt
0
-
2
Roefix Roethis
-
-
-
FT
Admira Moedling (A)
1
-
3
SC Wiener Viktoria
-
-
-
Azerbejdżan » 1. liga »
Liga azerbejdżanu
FT
Sabah FK
1
-
3
Sumqayit
-
-
-
FT
FK Karabach
1
-
1
Zira
1.22
5.00
8.50
Mistrzostwa Świata U-17
FT
Holandia U17
4
-
1
Paraguay U17
1.60
4.00
4.50
Białoruś » 1. liga »
Liga białoruska
FT
Zvezda-BGU
2
-
1
Tarpieda-BiełAZ Żodzino
2.90
3.35
2.12
FT
Isloch
1
-
1
Dinamo Brest
4.70
3.45
1.64
FT
FK Vitebsk
1
-
2
BATE Borysów
6.00
4.25
1.41
Belgia » 1. liga »
Liga belgijska
FT
Antwerp
2
-
1
Club Brugge
3.55
3.60
2.04
FT
Genk
0
-
2
Gent
2.43
3.60
2.75
FT
Standard Liege
1
-
2
KV Mechelen
1.54
4.50
5.50
Bośnia i Hercegowina » 1. liga »
Liga bośniacka
FT
FK Mladost Doboj Kakanj
1
-
1
Borac Banja Luka
-
-
-
FT
Siroki Brijeg
1
-
0
FK Velez Mostar
-
-
-
Bośnia i Hercegowina » 2. liga »
2 liga bośniacka FBiH
FT
Radnik Hadzici
3
-
0
NK Bratstvo
-
-
-
FT
Capljina
1
-
2
FK Zvijezda
-
-
-
Brazylia » 1. liga »
Liga brazylijska Serie A
FT
Palmeiras
1
-
1
Corinthians
1.50
3.60
6.25
FT
Internacional
2
-
1
Fluminense
1.66
3.45
4.80
FT
Cruzeiro
0
-
0
Atletico MG
2.10
3.15
3.25
FT
Sao Paulo
0
-
1
Atletico PR
-
-
-
FT
Flamengo
3
-
1
Bahia
-
-
-
Brazylia » 2. liga »
2 liga brazylijska Serie B
FT
Brasil
2
-
2
Oeste FC
-
-
-
FT
CRB
2
-
1
Atletico GO
3.10
2.80
2.30
Bułgaria » 1. liga »
Liga bułgarska
FT
Beroe
0
-
1
Arda Kardzhali
1.56
3.75
5.25
FT
Botew Płowdiw
1
-
0
Lewski Sofia
5.40
3.95
1.50
FT
Vitosha Bistritsa
0
-
1
Łudogorec Razgrad
16.00
6.75
1.13
Bułgaria » 2. liga »
Druga liga bułgarska
FT
Lokomotiw Sofia
2
-
0
Kariana Erden
-
-
-
FT
Spartak Varna
0
-
4
Botev Lukovit
-
-
-
Kamerun » 1. liga »
Liga kamerunu
FT
Avion FC
2
-
2
Stade Renard
-
-
-
FT
Tonnerre Kalara
2
-
0
AS Fortuna
-
-
-
FT
Eding Sport FC
1
-
2
APEJES FC
2.65
2.75
2.55
FT
Bamboutos
2
-
0
Fovu Club
-
-
-
FT
Dragon
1
-
1
Canon Sportif
2.14
2.75
3.30
FT
Panthere FC
1
-
0
Union Douala
-
-
-
FT
Young Sports Academy
0
-
0
UMS de Loum
-
-
-
Kolumbia » 1. liga »
Liga kolumbijska
FT
Santa Fe
2
-
1
America de Cali
2.20
2.80
3.60
FT
Atletico Nacional
3
-
1
Cucuta
1.36
4.40
8.00
Kolumbia » 2. liga »
2 liga kolumbijska
FT
Cortulua
3
-
1
Deportivo Pereira
2.18
3.05
2.88
Kostaryka » 1. liga »
Liga kostarykańska
FT
Santos de Guapiles
1
-
4
Universidad de Costa Rica
1.78
3.60
3.85
FT
ADR Jicaral
2
-
5
Deportivo Saprissa
-
-
-
Kostaryka » 2. liga »
2 liga kostarykańska
FT
Deportiva Carmelita
6
-
0
AD Municipal San Ramon
-
-
-
FT
AD Santa Rosa
1
-
2
Barrio Mexico
-
-
-
FT
AD Cofutpa
3
-
0
Rosario
-
-
-
FT
Guanacasteca
2
-
1
AD Municipal Liberia
2.18
3.25
2.70
FT
Sporting San Jose
1
-
1
Futbol Consultants Moravia
1.45
3.75
5.40
FT
CS Uruguay
2
-
0
Turrialba
-
-
-
FT
Puerto Golfito
4
-
4
Curridabat FC
-
-
-
FT
Juventud Escazucena
4
-
0
Santa Ana
-
-
-
Chorwacja » 1. liga »
Liga chorwacka
FT
Hajduk Split
3
-
2
Osijek
1.80
3.30
3.85
FT
Rijeka
0
-
5
Dinamo Zagrzeb
3.65
3.05
1.95
Chorwacja » 2. liga »
2 liga chorwacka
FT
Osijek B
1
-
1
NK Sesvete
2.45
3.10
2.45
FT
NK Croatia Zmijavci
2
-
0
Sibenik
-
-
-
FT
Rudes
1
-
0
Solin
1.50
3.55
5.00
Cypr » 1. liga »
Liga cypryjska
FT
Pafos FC
1
-
1
Enosis Paralimni
2.10
3.15
3.15
FT
Olympiakos Nikozja
4
-
0
Ethnikos Achnas
2.00
3.40
3.15
FT
Apollon Limassol
1
-
1
APOEL Nikozja
2.55
3.50
2.30
Czechy » 1. liga »
Liga czeska
FT
Viktoria Pilzno
4
-
1
Slovan Liberec
1.38
4.50
7.00
FT
Budejovice
2
-
0
Slovacko
2.20
3.25
3.20
FT
Slavia Praga
3
-
0
Teplice
1.10
8.50
19.00
Czechy » 2. liga »
2 liga czeska
FT
Zizkov
2
-
1
Usti nad Labem
2.05
3.30
3.10
FT
FK Varnsdorf
1
-
1
Dukla Praha
4.50
4.00
1.55
FT
Hradec Kralove
3
-
0
Vitkovice
1.35
4.50
6.50
Dania » 1. liga »
Liga duńska Superligaen
FT
Hobro
2
-
2
FC Nordsjaelland
3.70
3.75
1.94
FT
AGF
4
-
2
SoenderjyskE
2.04
3.55
3.55
FT
Lyngby
4
-
3
Odense
3.75
3.85
1.90
FT
Broendby IF
2
-
1
Esbjerg fB
1.75
3.75
4.60
FT
FC Midtjylland
4
-
1
FC Kopenhaga
2.05
3.35
3.75
Dania » 2. liga »
Druga duńska liga
FT
Aarhus 1900
1
-
4
AaB
-
-
-
FT
Fortuna Hjoerring II
1
-
2
IF Lyseng
-
-
-
DR Kongo » 1. liga »
Liga Demokratycznej Republiki Konga
FT
AC Rangers
1
-
1
RCK
-
-
-
FT
FC Lubumbashi sport
2
-
1
Renaissance
-
-
-
FT
Dauphins Noirs
0
-
1
Maniema Union
-
-
-
FT
AS Vita Club
1
-
1
Saint-Eloi Lupopo
-
-
-
Ekwador » 2. liga »
Druga liga ekwadorska
FT
Santa Rita
0
-
0
Alianza Cotopaxi
-
-
-
FT
Manta
2
-
3
Gualaceo SC
-
-
-
FT
Liga de Loja
0
-
4
LDU Portoviejo
-
-
-
FT
Orense
2
-
1
Duros del Balon
-
-
-
WO
Clan Juvenil
0
-
3
Puerto Quito
-
-
-
Salwador » 1. liga »
Liga salwadorska
FT
Santa Tecla FC
1
-
1
Independiente FC
-
-
-
FT
CD Chalatenango
0
-
0
El Vencedor
-
-
-
FT
Alianza FC
3
-
1
CD Sonsonate
-
-
-
FT
Municipal Limeno
0
-
0
CD Aguila
2.23
3.10
2.75
FT
Once Municipal
1
-
1
CD FAS
-
-
-
Estonia » 2. liga »
2 liga estońska Esiliiga
FT
FC Elva
0
-
5
TJK Legion
-
-
-
FT
Levadia Tallinn U21
0
-
2
Flora Tallinn U21
-
-
-
FT
FC Kohtla-Jaerve
2
-
3
Rakvere JK Tarvas
-
-
-
FT
Parnu JK Vaprus
2
-
1
Tammeka U21
-
-
-
FT
Talinna Kalev U21
2
-
3
Tartu JK Welco
1.70
4.25
3.50
Macedonia » 1. liga »
Liga macedońska
FT
Rabotnicki Skopje
1
-
2
Shkendija Tetowo
-
-
-
Macedonia » 2. liga »
2 liga macedońska
FT
GFK Tikves Kavadarci
7
-
1
Osogovo
-
-
-
FT
Pobeda
0
-
1
Kozhuf Gevgjelija
-
-
-
FT
FK Pehchevo
2
-
0
Plachkovica
-
-
-
FT
FK Sasa
0
-
3
Belasica
-
-
-
FT
Vardari Forino
1
-
2
FK Labunishta
-
-
-
FT
FK Skopje
2
-
0
Kadino
-
-
-
FT
Vlazrimi
1
-
1
KF Gostivari
-
-
-
FT
Drita
0
-
0
Pelister
-
-
-
FT
Ohrid
1
-
1
Korab
-
-
-
FT
FK Bregalnica Stip
5
-
0
Pitu Guli
-
-
-
Gruzja » 1. liga »
Liga gruzińska
FT
Torpedo Kutaisi
1
-
1
Dila Gori
-
-
-
Gruzja » 2. liga »
Druga liga gruzińska
FT
Spartaki Cchinwali
0
-
1
Kolkheti-1913 Poti
-
-
-
FT
Samtredia
3
-
0
FC Gagra
-
-
-
FT
Telavi
1
-
0
Merani
-
-
-
Niemcy » 2. liga »
2. Bundesliga
FT
Nuernberg
1
-
5
Arminia Bielefeld
2.88
3.50
2.33
FT
FC Heidenheim
4
-
0
Hannover 96
2.50
3.25
2.80
FT
Darmstadt
2
-
2
Jahn Regensburg
2.38
3.35
2.90
Niemcy » 3. liga »
3 liga niemiecka
FT
Bayern Munich II
2
-
1
Magdeburg
2.80
3.50
2.25
FT
Chemnitzer FC
0
-
0
Wuerzburger Kickers
2.75
3.60
2.25
Niemcy » 4. liga »
Czwarta liga niemiecka
FT
FSV Wacker Nordhausen
2
-
0
Berliner AK 07
1.70
3.85
3.85
FT
Saarbruecken
2
-
1
Homburg
1.75
3.60
3.85
FT
Freiburg II
2
-
1
Aalen
2.05
3.35
3.20
FT
Borussia Dortmund II
1
-
1
Borussia Moenchengladbach II
2.40
3.70
2.40
FT
Wuppertal
1
-
2
RW Essen
6.00
4.60
1.37
FT
HSC Hannover
1
-
2
TSV Havelse
3.95
3.85
1.70
FT
Holstein Kiel II
1
-
5
BSV Rehden
2.35
3.35
2.70
FT
Altonaer FC 93
0
-
3
Eintracht Norderstedt
3.15
3.70
1.95
FT
FC Hansa Lueneburg
1
-
0
Werder Bremen II
2.50
3.50
2.40
Grecja » 1. liga »
Liga grecka
FT
Aris Thessaloniki FC
2
-
1
Asteras Tripolis
1.47
3.80
6.75
FT
Xanthi
1
-
2
Panionios
1.95
3.05
4.10
FT
Olympiakos Pireus
2
-
0
Atromitos
1.13
6.75
18.00
FT
Panathinaikos Ateny
3
-
2
AEK Ateny
2.80
3.05
2.48
Grecja » 2. liga »
Druga liga grecka
FT
Apollon Kalamaria
0
-
2
Platanias
-
-
-
FT
Apollon Smirnis
1
-
1
Doxa Dramas
-
-
-
FT
Apollon Larissa
1
-
1
Panachaiki
-
-
-
FT
AE Karaiskakis
1
-
1
Levadiakos
-
-
-
Gwatemala » 1. liga »
Liga gwatemali
FT
Club Xelaju
1
-
2
Coban Imperial
2.10
3.20
2.90
FT
Antigua Guatemala
4
-
0
Santa Lucia Cotzumalguapa
1.49
3.55
5.40
FT
Deportivo Malacateco
5
-
0
Mixco
-
-
-
FT
Iztapa
0
-
0
CSD Comunicaciones
2.32
3.15
2.60
FT
Guastatoya
0
-
1
Siquinala
1.22
5.00
7.50
Honduras » 1. liga »
Liga hondurasu
FT
CD Real Sociedad
0
-
0
CD Motagua
3.40
3.65
1.73
Węgry » 1. liga »
Liga węgierska
FT
Debreceni VSC
1
-
6
Ferencvaros
3.35
3.35
1.98
Węgry » 2. liga »
Druga liga węgierska
FT
Vac FC
0
-
0
Gyirmot
5.40
4.00
1.42
FT
Bekescsaba
1
-
0
Soroksar SC
2.07
3.25
2.90
FT
Kazincbarcikai BSC
3
-
1
Aqvital FC Csakvar
2.35
3.15
2.55
FT
Nyiregyhaza Spartacus FC
3
-
0
Szeged 2011
2.43
3.35
2.35
FT
Budafok
1
-
0
Haladas
1.70
3.50
3.75
FT
FC Ajka
0
-
0
Dorogi FC
2.35
3.45
2.35
FT
MTK Budapeszt
3
-
0
BFC Siofok
1.55
3.75
4.40
FT
Duna Aszfalt TVSE
0
-
5
Budaors
-
-
-
FT
Vasas Budapeszt
0
-
0
Szolnok
-
-
-
Indie » 1. liga »
Liga indyjska
FT
Bengaluru FC
3
-
0
Chennaiyin FC
1.62
4.00
4.50
Indonezja » 1. liga »
Liga 1
FT
Kalteng Putra
3
-
1
PSM Makassar
-
-
-
Izrael » 1. liga »
Liga izraelska
FT
Hapoel Kfar Saba
0
-
0
Hapoel Hadera Eran
2.40
3.20
2.63
FT
Maccabi Hajfa
3
-
1
Beitar Jerozolima
2.16
3.10
3.10
FT
Bnei Yehuda Tel Awiw
2
-
0
FC Ashdod
2.25
3.05
2.95
Włochy » 2. liga »
Serie B
FT
Cremonese
1
-
0
Salernitana
2.00
3.20
3.95
FT
Trapani
2
-
2
Cosenza
2.70
3.00
2.70
FT
Frosinone
2
-
0
Chievo Werona
2.15
2.88
3.95
Włochy » 3. liga »
Trzecia liga włoch
FT
AlbinoLeffe
1
-
0
Pontedera
2.50
2.75
2.88
FT
Arezzo
2
-
1
Olbia
1.75
3.15
4.25
FT
Juventus U23
0
-
2
Pistoiese
-
-
-
FT
Lecco
0
-
2
Renate
-
-
-
FT
Pianese
2
-
0
Pergolettese
1.80
3.10
4.30
FT
Triestina
0
-
3
Bassano Virtus
-
-
-
FT
Sambenedettese
2
-
0
Rimini
1.70
3.15
4.70
FT
Fermana
0
-
2
Virtus Verona
2.90
3.00
2.25
FT
Piacenza
1
-
0
Gubbio
1.80
3.20
3.95
FT
Cavese
2
-
2
Catanzaro
-
-
-
FT
Monopoli
1
-
0
Viterbese
2.05
3.20
3.15
FT
AZ Picerno ASD
3
-
1
Teramo
2.55
3.15
2.50
FT
Reggina
2
-
0
Casertana
1.55
3.60
4.90
FT
Virtus Francavilla
1
-
1
Rende
1.62
3.40
5.00
FT
Novara
2
-
1
Como
2.10
2.88
3.40
FT
Pro Patria
0
-
0
Alessandria
2.80
2.95
2.40
FT
Pro Vercelli
1
-
1
Giana Erminio
1.60
3.50
4.70
FT
Robur Siena
1
-
1
ASDC Gozzano
1.65
3.30
4.75
FT
Vis Pesaro
1
-
1
Imolese Calcio
2.20
3.05
3.05
FT
ArzignanoChiampo
0
-
1
Carpi
2.80
2.70
2.65
FT
Modena
2
-
1
Alma Juventus Fano
1.75
3.15
4.30
FT
Calcio Padova
0
-
1
Sudtirol
1.95
3.15
3.50
FT
Bisceglie
0
-
3
Bari
4.70
3.25
1.67
FT
Catania
2
-
1
Sicula Leonzio
1.43
4.10
5.30
FT
Ternana Unicusano
2
-
0
Paganese
1.65
3.40
4.50
Wybrzeże Kości Słoniowej » 1. liga »
Liga Wybrzeża Kości Słoniowej
FT
San Pedro
1
-
0
SO Armee
2.40
2.80
3.00
FT
Issia Wazi
0
-
2
ASEC Mimosas
-
-
-
FT
Williamsville Athletic Club
0
-
0
Bassam
-
-
-
FT
Academia F. Amadou Diallo
1
-
2
Racing Club
-
-
-
Jamajka » 1. liga »
Liga jamajska
FT
Tivoli Gardens
1
-
1
Molynes United
-
-
-
FT
Dunbeholden
0
-
1
Mount Pleasant
-
-
-
FT
Portmore United
1
-
1
Waterhouse FC
3.75
3.90
1.70
FT
Jamalco
0
-
0
Cavalier SC
-
-
-
FT
Humble Lions
1
-
1
UWI FC
1.72
3.25
4.35
Japonia » 1. liga »
Liga japońska
FT
Vegalta Sendai
2
-
0
Shimizu S-Pulse
2.15
3.35
3.15
FT
Oita Trinita
2
-
1
Gamba Osaka
2.60
3.65
2.40
FT
Sagan Tosu
1
-
0
Matsumoto Yamaga
2.20
3.20
3.20
Japonia » 2. liga »
2 liga japońska
FT
Montedio Yamagata
1
-
3
V-Varen Nagasaki
1.60
4.00
5.00
FT
Mito Hollyhock
2
-
0
Ehime FC
1.68
3.55
4.80
FT
Tochigi SC
0
-
0
Omiya Ardija
4.50
3.50
1.75
FT
Machida Zelvia
1
-
0
Renofa Yamaguchi
2.25
3.35
3.00
FT
Ventforet Kofu
2
-
0
Avispa Fukuoka
1.48
4.25
6.00
FT
Zweigen Kanazawa
1
-
1
Fagiano Okayama FC
2.25
3.50
2.90
FT
Tokushima Vortis
0
-
1
Yokohama FC
2.30
3.35
2.88
FT
JEF United Chiba
0
-
0
Tokyo Verdy
2.10
3.75
3.00
FT
FC Ryukyu
0
-
3
Kyoto Sanga FC
3.90
4.00
1.75
Japonia » 3. liga »
Trzecia liga japońska
FT
Vanraure Hachinohe
1
-
1
Thespakusatsu Gunma
-
-
-
FT
Fukushima United
1
-
0
Kamatamare Sanuki
1.85
3.50
3.50
FT
SC Sagamihara
1
-
2
YSCC
2.00
3.30
3.25
FT
Azul Claro Numazu
0
-
1
Fujieda MYFC
4.35
3.75
1.63
FT
Cerezo Osaka U23
2
-
3
Gainare Tottori
3.70
3.40
1.85
FT
Roasso Kumamoto
1
-
1
Giravanz Kitakyushu
2.75
3.20
2.30
FT
Kataller Toyama
1
-
2
Nagano Parceiro
1.60
3.75
4.50
Kazachstan » 1. liga »
Liga kazachstańska
FT
Tobył Kostanaj
2
-
1
Aktobe
1.08
7.00
13.00
FT
FK Astana
0
-
2
Irtysz Pawłodar
1.35
4.50
5.30
FT
Kajrat Ałmaty
2
-
1
Atyrau
1.27
4.50
7.50
FT
Ordabasy Szymkent
3
-
0
Taraz
1.71
2.63
5.40
FT
Kaisar Kyzylorda
1
-
1
Okżetpes Kokczetaw
1.75
3.40
3.50
FT
Żetysu Tałdykorgan
3
-
2
Szachtior Karaganda
1.56
3.35
4.70
Kenia » 1. liga »
Liga kenijska
FT
Kakamega Homeboyz
2
-
0
Western Stima
2.20
2.90
3.20
FT
Zoo Kericho
2
-
1
Nzoia United
2.30
3.00
2.90
FT
Gor Mahia
4
-
1
AFC Leopards
1.40
3.70
8.00
FT
Ulinzi Stars
1
-
0
Bandari
2.25
2.90
3.10
FT
Sofapaka
2
-
1
Wazito FC
-
-
-
Malta » 1. liga »
Liga maltańska
FT
Gzira United
0
-
1
Sirens FC
-
-
-
FT
Floriana
2
-
2
Hibernians
2.35
3.40
2.35
Meksyk » 1. liga »
Liga meksykańska
FT
San Luis
0
-
2
Necaxa
2.75
3.25
2.33
FT
Tigres
0
-
0
Pachuca
1.76
3.80
3.70
FT
Leon
4
-
0
Toluca
1.47
4.40
5.25
FT
CD Guadalajara
3
-
2
Queretaro FC
2.17
3.25
3.00
FT
Pumas
1
-
1
FC Juarez
1.63
3.55
4.90
Meksyk » 2. liga »
Druga liga meksykańska
FT
U.A. Estado de Mexico
0
-
2
Jaibos Tampico Madero
1.86
3.25
3.60
FT
Alebrijes Oaxaca
2
-
0
Celaya
2.12
3.25
2.90
FT
Cafetaleros de Tapachula
2
-
1
Club Zacatepec
2.85
3.40
2.10
FT
Leones Negros
2
-
1
Loros de Colima
1.78
3.35
3.80
Czarnogóra » 1. liga »
Liga czarnogórska
FT
Sutjeska
2
-
0
Kom
1.22
5.00
7.50
Czarnogóra » 2. liga »
Druga liga czarnogórska
FT
Decic Tuzi
4
-
1
FK Arsenal Tivat
-
-
-
Maroko » 1. liga »
Liga marokańska
FT
Olympic Club de Safi
1
-
0
Raja Beni Mellal
-
-
-
FT
Wydad Casablanca
0
-
1
RSB Berkane
1.60
3.35
5.10
Holandia » 3. liga »
Trzecia liga holenderska
FT
De Treffers
4
-
1
Koninklijke HFC
2.70
3.45
2.10
Nowa Zelandia » 1. liga »
Liga nowozelandzka
FT
Wellington Phoenix B
3
-
4
Hawke's Bay United
2.60
4.00
1.93
FT
Canterbury United
2
-
1
Southern United
2.08
3.40
2.65
FT
Hamilton Wanderers
3
-
0
Eastern Suburbs
5.75
5.00
1.28
FT
Tasman United
0
-
2
Waitakere United
2.60
3.70
2.02
FT
Auckland City FC
2
-
2
Team Wellington
1.84
3.55
3.10
Nikaragua » 1. liga »
Liga nicaragua
FT
Managua FC
4
-
0
Deportivo Las Sabanas
-
-
-
FT
Deportivo Walter Ferreti
5
-
1
Deportivo Ocotal
-
-
-
FT
Real Madriz FC
1
-
1
Juventus FC
-
-
-
FT
Real Esteli FC
4
-
0
Chinandega FC
-
-
-
FT
Diriangen FC
2
-
0
ART Municipal Jalapa
-
-
-
Nigeria » 1. liga »
Liga nigeryjska
FT
Jigawa Golden Stars
0
-
1
Plateau United
-
-
-
FT
Lobi Stars
4
-
0
Kwara United
-
-
-
FT
Rivers United FC
1
-
1
Heartland Owerri
-
-
-
FT
Katsina United
1
-
1
Enyimba
-
-
-
FT
Nasarawa United
0
-
1
Wikki Tourist
1.36
3.80
9.00
FT
Sunshine Stars
1
-
1
Warri Wolves FC
-
-
-
FT
Adamawa United
1
-
1
Enugu Rangers
-
-
-
FT
MFM FC
1
-
1
Ifeanyi Ubah United
1.40
3.60
8.00
Norwegia » 1. liga »
Liga norweska
FT
Molde
4
-
0
Stroemsgodset
1.50
4.50
6.00
FT
Kristiansund BK
4
-
0
Sarpsborg 08
2.65
3.50
2.55
FT
Tromsoe
0
-
0
Vaalerenga
2.20
3.75
3.00
FT
Lillestroem
1
-
3
Stabaek
2.50
3.10
3.05
FT
Mjoendalen
3
-
1
Ranheim
1.88
3.70
3.95
FT
Rosenborg Trondheim
3
-
2
Bodoe/Glimt
1.65
4.40
4.50
Paragwaj » 1. liga »
Liga paragwajska
FT
Sportivo San Lorenzo
0
-
0
Guarani
-
-
-
Paragwaj » 2. liga »
2 liga paragwajska
FT
2 de Mayo
3
-
1
12 de Octubre
-
-
-
FT
Fulgencio Yegros
3
-
0
Sportivo Iteno
-
-
-
FT
General Caballero JLM
0
-
0
3 de Febrero
-
-
-
FT
Guairena
2
-
1
Fernando de la Mora
-
-
-
FT
Ovetense
0
-
0
Independiente CG
-
-
-
FT
RI 3 Corrales
0
-
0
Deportivo Caaguazu
-
-
-
FT
Rubio Nu
1
-
2
Resistencia
-
-
-
FT
Sportivo Trinidense
1
-
1
Atyra FC
-
-
-
Peru » 1. liga »
Liga peruwiańska
FT
Universitario de Deportes
3
-
2
Ayacucho FC
1.78
3.30
4.30
FT
Universidad San Martin
3
-
1
Academia Cantolao
-
-
-
FT
Union Comercio
1
-
2
Sport Huancayo
-
-
-
FT
Alianza Universidad
2
-
0
Sport Boys
-
-
-
FT
Binacional
0
-
0
Alianza Lima
1.38
4.30
6.40
Peru » 2. liga »
2 liga peruwiańska
FT
Alianza Atletico
4
-
1
Comerciantes Unidos
1.33
4.40
6.25
FT
Cienciano
4
-
2
Santos
-
-
-
FT
Union Huaral
0
-
1
Deportivo Coopsol
-
-
-
FT
Sport Loreto
0
-
4
Juan Aurich
-
-
-
Portugalia » 2. liga »
2 liga portugalska
FT
Penafiel
1
-
1
Benfica B
2.00
3.25
3.40
FT
Nacional
1
-
0
Sporting Covilha
1.95
3.20
3.60
FT
Viseu
0
-
2
Vilafranquense
1.60
3.65
4.90
FT
Cova da Piedade
0
-
2
Estoril
3.85
3.30
1.85
FT
Chaves
2
-
0
Casa Pia
1.33
4.90
6.40
Rumunia » 1. liga »
Liga romuńska
FT
Sepsi OSK
0
-
1
Gaz Metan Medias
2.70
3.00
2.75
FT
Dinamo Bukareszt
0
-
0
CFR Cluj
4.25
3.35
1.88
Rumunia » 2. liga »
Druga liga rumuńska
FT
Rapid Bukareszt
1
-
1
Universitatea Cluj
2.55
3.00
2.55
Szkocja » 1. liga »
Liga szkocka Premiership
FT
Celtic Glasgow
2
-
0
Motherwell
1.13
8.50
17.00
FT
Livingston
0
-
2
Rangers
9.00
5.25
1.32
Serbia » 1. liga »
Liga serbska
FT
TSC Backa Topola
2
-
2
Vozdovac
-
-
-
FT
Javor
1
-
1
Crvena Zvezda Belgrad
9.50
5.60
1.17
FT
Partizan Belgrad
3
-
0
Indija
-
-
-
Słowacja » 1. liga »
Liga słowacka
FT
FC Zlate Moravce
0
-
1
Slovan Bratysława
4.60
3.35
1.64
Słowacja » 2. liga »
Druga liga słowacka
FT
FC STK 1914 Samorin
3
-
0
Dukla Bańska Bystrzyca
3.80
3.50
1.70
FT
FC Petrzalka 1898
0
-
1
Partizan Bardejov
1.60
4.00
3.80
FT
Slavoj Trebisov
1
-
1
FC Kosice
-
-
-
Słowenia » 1. liga »
Liga słoweńska - Prva Liga
FT
ND Triglav
1
-
0
NK Bravo
2.90
3.45
2.04
FT
Olimpija Lublana
2
-
0
Tabor
-
-
-
FT
Mura
2
-
4
Aluminij
-
-
-
Słowenia » 2. liga »
2 liga słoweńska
FT
Brda
0
-
7
Koper
-
-
-
RPA » 1. liga »
Liga Republiki Południowej Afryki
FT
Black Leopards
2
-
1
Cape Town City FC
2.60
2.88
2.70
FT
Lamontville Golden Arrows
3
-
2
Mamelodi Sundowns FC
5.00
2.90
1.81
RPA » 2. liga »
Druga liga Republiki Południowej Afryki
FT
Jomo Cosmos
0
-
0
Mbombela United
2.40
2.80
2.85
FT
TS Galaxy
2
-
2
Royal Eagles
-
-
-
Korea Południowa » puchar »
Puchar
FT
Suwon Bluewings
4
-
0
Daejeon Korail
1.62
3.50
4.75
Hiszpania » 2. liga »
Druga liga hiszpańska
FT
RC Deportivo
1
-
3
Elche
1.88
3.05
4.90
FT
Almeria
1
-
1
Real Saragossa
1.85
3.30
4.40
FT
Malaga CF
0
-
0
Fuenlabrada
2.05
2.88
4.40
FT
Racing Santander
2
-
2
Ponferradina
2.30
3.00
3.35
FT
Rayo Vallecano
1
-
1
Cadiz
2.00
3.05
4.20
Hiszpania » 3. liga »
3 liga hiszpańska
FT
Getafe B
0
-
1
Sporting Gijon B
2.10
2.95
3.45
FT
Las Rozas CF
1
-
3
Pontevedra
2.00
2.95
3.75
FT
Pena Dep. Santa Eulalia
0
-
0
Rayo Majadahonda
2.80
3.05
2.40
FT
UP Langreo
1
-
0
Las Palmas B
2.30
2.88
3.15
FT
Real Madrid Castilla
1
-
2
UD Ibiza
2.45
2.80
3.00
FT
Atletico Madrid B
0
-
0
Atletico Baleares
2.30
2.95
3.05
FT
Real Oviedo B
0
-
0
Internacional de Madrid CF
2.25
3.10
3.00
FT
Alaves B
1
-
1
Leonesa
3.65
3.25
1.90
FT
Ebro
1
-
1
Barcelona B
2.95
2.80
2.50
FT
Valencia B
3
-
1
Atletico Levante UD
2.15
2.80
3.60
FT
Espanyol B
3
-
1
Ejea
1.75
3.20
4.40
FT
Granada B
0
-
1
Cartagena
4.30
2.88
1.90
FT
Celta Vigo B
0
-
2
Racing de Ferrol
2.00
3.25
3.35
FT
Izarra
3
-
1
Arenas Getxo
2.10
2.85
3.65
FT
Burgos CF
2
-
0
Athletic Bilbao B
2.63
3.15
2.50
FT
Guijuelo
0
-
1
SD Amorebieta
2.75
2.80
2.65
FT
Barakaldo
3
-
1
Tudelano
1.95
3.05
3.75
FT
Lleida Esportiu
4
-
0
Orihuela
1.45
3.50
7.00
FT
Castellon
1
-
0
Hercules
2.40
2.88
2.95
FT
UE Olot
0
-
0
AE Prat
2.18
2.70
3.70
FT
Badalona
2
-
1
Gimnastic
2.55
2.88
2.80
FT
Algeciras
1
-
2
UCAM Murcia
2.45
2.95
2.85
FT
San Fernando CD
1
-
0
CF Talavera de la Reina
1.85
3.10
4.10
FT
Yeclano
3
-
0
Linense
2.10
2.95
3.45
FT
Real Murcia
1
-
1
Marbella FC
2.60
2.88
2.75
FT
UD Cornella
2
-
1
Llagostera
2.35
2.80
3.15
FT
La Nucia
0
-
0
Villarreal B
-
-
-
Szwecja » puchar »
Puchar Szwecji
FT
IFK Vaernamo
0
-
2
Malmoe FF
14.00
8.20
1.15
Szwajcaria » 1. liga »
Liga szwajcarska
FT
Lugano
0
-
3
FC Basel
3.50
3.60
2.00
FT
Young Boys Berno
4
-
3
St. Gallen
1.48
4.40
6.25
FT
FC Zuerich
4
-
2
Sion
1.97
3.55
3.65
Szwajcaria » 2. liga »
2 liga szwajcarska
FT
Kriens
3
-
0
FC Stade Lausanne-Ouchy
2.20
3.60
2.70
FT
Lausanne
5
-
0
Schaffhausen
1.25
5.40
7.50
FT
Aarau
2
-
2
FC Vaduz
1.95
3.45
3.35
Tunezja » 1. liga »
Liga tunezyjska
FT
CS Hammam-Lif
0
-
0
Etoile Metlaoui
2.12
2.70
3.60
FT
Club Africain
2
-
0
CA Bizertin
1.50
3.60
5.50
FT
Chebba Sports Crescent
0
-
0
US Tataouine
1.94
2.90
3.80
FT
Etoile du Sahel
1
-
0
Slimene Sports
1.30
4.00
9.00
FT
Stade Tunisien
0
-
0
Esperance
5.10
3.35
1.60
Turcja » 2. liga »
Druga liga turecka
FT
Keciorengucu
2
-
0
Adanaspor
1.45
4.25
5.10
FT
Umraniyespor
0
-
0
Hatayspor
2.70
3.25
2.32
FT
Boluspor
1
-
1
Bursaspor
2.75
3.20
2.32
FT
Balikesirspor
0
-
0
Altinordu
1.80
3.30
3.85
Ukraina » 1. liga »
Liga ukraińska
FT
Zoria Ługańsk
2
-
0
FC Kolos Kovalivka
1.22
5.10
10.50
FT
Szachtar Donieck
1
-
0
Dynamo Kijów
1.80
3.40
3.85
FT
Olimpik Donetsk
0
-
0
FC Olexandria
3.20
3.05
2.20
Ukraina » 2. liga »
Druga liga ukraińska
FT
Cherkasky Dnipro
1
-
2
Obolon-Brovar
5.00
4.00
1.43
Argentyna » 4. liga »
Czwarta liga argentyńska
FT
Berazategui
1
-
0
Victoriano Arenas
2.30
3.10
2.90
FT
Lamadrid
0
-
1
Canuelas
-
-
-
FT
CA Ferrocarril Midland
0
-
1
Ituzaingo
1.75
3.20
4.50
FT
Laferrere
1
-
1
Real Pilar
-
-
-
Urugwaj » 1. liga »
Liga urugwajska
FT
Club Atletico Penarol
1
-
0
River Plate
1.45
4.00
5.50
FT
Liverpool FC
0
-
0
Boston River
1.90
3.40
3.30
FT
Club Atletico Progreso
0
-
1
Nacional
3.65
3.50
1.80
FT
Fenix
1
-
1
Cerro Largo
2.25
3.25
2.80
FT
Defensor Sporting
1
-
1
Cerro
1.70
3.65
4.00
Wenezuela » 1. liga »
Liga wenezuelska
FT
Metropolitanos FC
1
-
1
Aragua FC
2.35
2.43
3.35
FT
Llaneros Guanare
1
-
1
Caracas
-
-
-
FT
Deportivo Lara
3
-
0
Zulia
1.47
3.90
5.00
FT
Tachira
2
-
1
Academia Puerto Cabello
1.33
4.60
5.60
FT
Estudiantes de Caracas
1
-
1
Atletico Venezuela
1.77
3.20
3.85
FT
Portuguesa FC
1
-
1
Mineros De Guayana
2.45
3.00
2.55
FT
Lala FC
1
-
1
Monagas SC
1.43
3.95
5.40
FT
Deportivo La Guaira
2
-
0
Estudiantes Merida
1.56
3.60
4.60
FT
Zamora FC
3
-
1
Trujillanos FC
2.65
3.05
2.30
Dania » 2. liga »
Dania 2
FT
Fremad Amager
3
-
0
Vendsyssel FF
3.35
3.35
2.08
FT
FC Roskilde
0
-
2
Hvidovre
2.25
3.30
3.05
FT
Fredericia
0
-
2
Skive
1.70
3.75
4.50
FT
Kolding IF
0
-
2
HB Koege
3.35
3.50
2.04
Dania » 3. liga »
Dania 3
FT
Avarta
1
-
2
FC Helsingoer
7.00
4.50
1.32
Niemcy » 5. liga »
Oberliga
FT
Uhlenhorster SC Paloma
3
-
3
FC Suederelbe
1.98
3.75
2.63
FT
TuS Schwachhausen
5
-
1
Geestemuende
-
-
-
FT
Teutonia Ottensen
4
-
1
SV Curslack-Neuengamme
1.17
5.80
7.50
FT
Hansa Rostock II
1
-
1
SpVg BW 90 Berlin
1.48
4.20
4.20
FT
FC Strausberg
2
-
0
1. FC Lok Stendal
2.90
3.75
1.85
FT
Tasmania Berlin
0
-
2
Ludwigsfelder FC
1.65
3.75
3.55
FT
DJK Don Bosco Bamberg
2
-
5
Wurzburger
2.90
3.60
1.90
FT
TSV Schwabmuenchen
3
-
0
Donaustauf
-
-
-
FT
TB Uphusen
2
-
0
FT Braunschweig
2.55
3.50
2.12
FT
Kickers Emden
1
-
3
Arminia Hannover
1.87
3.20
3.30
FT
VfV Hildesheim
4
-
3
VfL Oldenburg
1.65
3.75
3.55
FT
Heeslinger SC
4
-
1
MTV Eintracht Celle
1.82
3.60
3.10
FT
Eintracht Northeim
1
-
3
FC Hagen/Uthlede
-
-
-
FT
Spelle-Venhaus
1
-
3
FC Germania Egestorf-Langreder
1.77
3.75
3.15
FT
SV Rugenbergen
0
-
2
TuS Osdorf
3.25
3.95
1.70
FT
TSV Buchholz
1
-
4
TuS Dassendorf
9.50
6.75
1.12
FT
HSV Barmbek-Uhlenhorst
2
-
0
Union Tornesch
1.25
5.20
6.10
FT
Niendorfer TSV
2
-
0
TSV Sasel
1.98
3.50
2.80
FT
Hertha Zehlendorf
5
-
1
SV Victoria Seelow
1.27
5.00
5.75
FT
Greifswalder SV
4
-
0
CFC Hertha 06
1.12
6.75
9.50
FT
FSV Martinroda
3
-
4
FSV Luckenwalde
10.50
7.00
1.10
FT
SV Oberachern
3
-
2
TSV Ilshofen
1.58
3.75
3.90
FT
SV Preussen 09 Reinfeld
3
-
1
SC Weiche Flensburg II
-
-
-
FT
SV Frisia 03 RL
2
-
1
Oldenburger SV
3.35
4.35
1.60
FT
SV Eichede
3
-
0
Eckernfoerder SV
1.20
5.80
6.75
FT
RW Walldorf
2
-
0
TUS Dietkirchen
-
-
-
FT
Elversberg II
3
-
3
SV Gonsenheim
2.28
3.75
2.28
FT
SV Straelen
4
-
2
Niederwenigern
-
-
-
FT
Cronenberger SC
1
-
4
Velbert
4.75
4.35
1.40
FT
TSV Meerbusch
2
-
2
TVD Velbert
-
-
-
FT
SW Essen
1
-
3
Ratinger SV
1.94
3.35
3.00
FT
FC Kray
2
-
2
FC Monheim
3.55
4.00
1.60
FT
Sportfreunde Baumberg
1
-
1
SpVg Schonnebeck
2.45
3.50
2.18
FT
ASC Dortmund
1
-
1
TuS Ennepetal
2.08
3.35
2.70
FT
FC Kaan-Marienborn 07
4
-
0
SC Paderborn 07 II
2.50
3.40
2.18
FT
Hammer SpVg
0
-
5
Sportfreunde Siegen
2.12
4.00
2.35
FT
RW Ahlen
3
-
1
SV Schermbeck
1.57
3.40
4.60
FT
TuS Erndtebrueck
2
-
2
SC Westfalia Herne
2.90
3.35
1.98
FT
RSV Meinerzhagen
5
-
0
Holzwickeder
1.35
4.30
5.30
FT
TSG Sprockhoevel
1
-
2
Preussen Muenster II
2.08
3.35
2.70
FT
FC Guetersloh
1
-
1
Eintracht Rheine
1.98
3.35
2.90
FT
Viktoria Arnoldsweiler
2
-
3
SV Breinig
-
-
-
FT
Borussia Freialdenhoven
2
-
2
FC Huerth
1.88
3.55
2.95
WO
SpVg Frechen 20
3
-
0
SV Eilendorf
-
-
-
FT
Spvg Wesseling Urfeld
2
-
1
Fortuna Koeln II
1.75
3.75
3.20
FT
Siegburger SV 04
0
-
2
FC Hennef 05
1.95
3.40
2.90
FT
FC Bocholt
2
-
1
VfB Hilden
1.80
3.75
3.05
FT
SC Velbert
2
-
0
FC Kleve
3.00
3.50
1.88
FT
TuRU Duesseldorf
5
-
2
Union Nettetal
1.57
3.90
3.85
FT
BSC Hastedt
6
-
2
SC Borgfeld
2.20
3.65
2.35
FT
SV Deutz 05
1
-
3
DJK BW Friesdorf
1.78
3.55
3.25
FT
Pesch
2
-
0
FC Wegberg-Beeck
4.25
3.95
1.50
FT
VfL Vichttal
0
-
2
Dueren
-
-
-
FT
TSV Concordia
2
-
2
Hamm United
1.84
4.00
2.80
FT
FC 1931 Eddersheim
2
-
0
SC Viktoria 06 Griesheim
1.25
5.20
6.10
FT
1860 Muenchen II
2
-
2
Tuerkspor Augsburg
-
-
-
FT
Ingolstadt II
5
-
1
TSV Landsberg
1.82
3.55
3.10
Grecja » 3. liga »
Trzecia liga grecka
FT
Olympiacos Volou
2
-
0
Ialysos
-
-
-
FT
Egaleo
1
-
2
Ionikos
-
-
-
FT
Diagoras Rodos
1
-
1
Niki Volou
-
-
-
FT
Thesprotos FC
1
-
0
Aspropyrgos Enosis
-
-
-
FT
OF Ierapetra
3
-
2
Kavala
-
-
-
FT
PO Triglia
1
-
0
Kalamata
-
-
-
Hongkong » 2. liga »
Druga liga Hong Kongu
FT
Shatin SA
2
-
3
Central & Western
-
-
-
FT
South China
3
-
1
Hoi King
-
-
-
FT
Hong Kong Sapling
6
-
0
North District
-
-
-
FT
Wong Tai Sin
2
-
7
Hong Kong FC
-
-
-
FT
Tai Chung
4
-
1
Wing Yee
-
-
-
FT
Eastern District
4
-
1
Dreams Metro Gallery
-
-
-
FT
Sham Shui Po
0
-
2
Citizen
-
-
-
Iran » 2. liga »
Druga liga irańska
FT
Sepidrood Rasht
1
-
2
Oxin Alborz
2.75
2.70
2.50
FT
Navad Urmia
1
-
1
Mes Kerman
1.90
2.75
4.10
FT
Fajr Sepasi
1
-
1
Shahre Bahran
-
-
-
FT
Mes Rafsanjan
3
-
0
Malavan
1.32
3.60
9.00
FT
Baadraan Tehran
1
-
0
Khooshe Talaee Sana Saveh
-
-
-
FT
Elmoadab Tabriz
0
-
1
Qashqai
-
-
-
FT
Aluminium Arak
2
-
0
Samasha Pakdasht
-
-
-
FT
Esteghlal Khuzestan
1
-
1
Rayka Babol
-
-
-
Włochy » 4. liga »
Serie D
FT
Villafranca
2
-
4
Ambrosiana
-
-
-
FT
Adriese
3
-
1
Vigasio
-
-
-
FT
Union Feltre
0
-
1
Tamai
-
-
-
FT
Mestre
3
-
1
Cjarlins Muzane
-
-
-
FT
Legnago Salus
3
-
0
Belluno
-
-
-
FT
Este
0
-
0
Delta Calcio Rovigo
-
-
-
FT
Chions
1
-
1
Luparense
-
-
-
FT
Cartigliano
1
-
3
Campodarsego
-
-
-
FT
Montebelluna
1
-
1
San Luigi
-
-
-
FT
Caldiero Terme
0
-
1
Clodiense
-
-
-
FT
Borgosesia
4
-
1
Seravezza
-
-
-
FT
Bra
1
-
1
Caronnese
-
-
-
FT
A.S. Casale
0
-
0
Savona
-
-
-
FT
Vado
3
-
0
US Fezzanese
-
-
-
FT
Real Forte Querceta
0
-
2
Fossano
-
-
-
FT
Lucchese
1
-
1
Verbania
-
-
-
FT
Ghivizzano Borgoamozzano
1
-
3
Prato
-
-
-
FT
SSD Albalonga
2
-
0
San Donato
-
-
-
FT
Aglianese
0
-
0
Pomezia
-
-
-
FT
Scandicci
3
-
3
Trestina
-
-
-
FT
Flaminia
2
-
2
Grosseto
-
-
-
FT
Cannara
2
-
1
Ponsacco
-
-
-
FT
US Gavorrano
1
-
2
Foligno
-
-
-
FT
Grassina
2
-
2
Aquila Montevarchi
-
-
-
FT
Monterosi
2
-
2
Tuttocuoio
-
-
-
FT
ASD Porto Sant Elpidio
0
-
2
Avezzano
-
-
-
FT
Chieti
0
-
2
Atletico SFF
-
-
-
FT
Matelica
1
-
2
San Nicolo
-
-
-
FT
Torres
2
-
2
Arzachena
-
-
-
FT
Sangiovannese
0
-
1
Bastia Calcio
-
-
-
FT
Latina
2
-
1
Team Nuova Florida 2005
-
-
-
FT
Muravera
2
-
0
ASD Trastevere
-
-
-
FT
Ostia Mare
1
-
3
AP Turris
-
-
-
FT
Portici
2
-
2
Vis Artena
-
-
-
FT
Pro Calcio Tor Sapienza
0
-
3
Aprilia
-
-
-
FT
Citta di Anagni
2
-
3
Ladispoli
-
-
-
FT
Cassino
1
-
0
Budoni
-
-
-
FT
Montegiorgio
2
-
0
Vastogirardi
-
-
-
FT
Olympia Agnonese
3
-
1
Jesina
-
-
-
FT
Real Giulianova
0
-
0
Sangiustese
-
-
-
FT
San Marino
1
-
1
Campobasso
-
-
-
FT
Vastese
4
-
0
Tolentino
-
-
-
FT
Pro Sesto
0
-
0
Scanzorosciate
-
-
-
FT
Arconatese
1
-
1
Folgore Caratese
-
-
-
FT
Brusaporto
1
-
2
AC Legnano
-
-
-
FT
Dro
1
-
1
Levico Terme
-
-
-
FT
Pontisola
1
-
1
NibionnoOggiono
-
-
-
FT
Sondrio Calcio
4
-
2
Caravaggio
-
-
-
FT
Seregno
1
-
1
Inveruno
-
-
-
FT
Virtus Bergamo Alzanoseriate
0
-
1
Tritium
-
-
-
FT
Virtus Bolzano
1
-
1
Castellanzese
-
-
-
FT
Villa D'Alme
2
-
1
US Bustese
-
-
-
FT
Savignanese
2
-
2
Sasso Marconi
-
-
-
FT
Sammaurese
4
-
0
Calvina
-
-
-
FT
Progresso
2
-
2
Mantova
-
-
-
FT
Fiorenzuola
2
-
4
Mezzolara
-
-
-
FT
Crema
1
-
2
Adrense
-
-
-
FT
Correggese
0
-
1
Cavenago Fanfulla
-
-
-
FT
Ciliverghe Mazzano
0
-
2
Vigor Carpaneto
-
-
-
FT
Breno
1
-
1
Lentigione
-
-
-
FT
Alfonsine
0
-
0
Forli
-
-
-
FT
Calcio Biancavilla 1990
1
-
1
Acireale
-
-
-
FT
Cittanovese
3
-
1
ACD San Tommaso
-
-
-
FT
Corigliano Calabro
1
-
4
Messina
-
-
-
FT
Nola
0
-
1
Giugliano
-
-
-
FT
Citta di Messina
0
-
2
Castrovillari
-
-
-
FT
Licata
1
-
0
Troina
-
-
-
FT
Marina di Ragusa
1
-
0
US Palmese
-
-
-
FT
Palermo
0
-
1
Savoia
-
-
-
FT
Roccella
0
-
1
Marsala
-
-
-
FT
Taranto
5
-
0
Agropoli
-
-
-
FT
Nocerina
4
-
4
Citta di Fasano
-
-
-
FT
ASD Grumentum Val Dagri
2
-
1
Team Altamura
-
-
-
FT
Foggia
0
-
2
Sorrento
-
-
-
FT
Casarano
2
-
1
Gladiator
-
-
-
FT
Audace Cerignola
2
-
1
Francavilla Calcio 1927
-
-
-
FT
Sanremese
4
-
2
SCD Ligorna
-
-
-
FT
Lavagnese
1
-
0
ASD Calcio Chieri 1955
-
-
-
FT
ACD Nardo
0
-
3
Bitonto
-
-
-
FT
Brindisi
0
-
2
Gelbison Cilento
-
-
-
FT
Gravina
1
-
0
Fidelis Andria
-
-
-
Kosowo » 1. liga »
Superliga
FT
Trepca 89
0
-
0
Ballkani
-
-
-
FT
Gjilani
1
-
1
Drenica
-
-
-
Malta » 2. liga »
Druga liga maltańska
FT
Pembroke Athleta F.C.
0
-
4
Zebbug Rangers
-
-
-
FT
St. Georges FC
1
-
1
Fgura United
-
-
-
FT
Lija
2
-
2
Swieqi United F.C.
-
-
-
Portugalia » 3. liga »
Trzecia liga portugalska
FT
Amora FC
0
-
1
Pinhalnovense
-
-
-
FT
Lusitano FC
0
-
2
Lusitania Lourosa
-
-
-
FT
Merelinense
3
-
0
Pedras Salgadas
-
-
-
FT
Braganca
1
-
2
Vizela
-
-
-
FT
SC Mirandela
0
-
1
Maria da Fonte
-
-
-
FT
CDC Montalegre
3
-
3
Maritimo B
-
-
-
FT
CD Cerveira
1
-
0
Vitoria de Guimaraes B
-
-
-
FT
ARS Martinho
2
-
4
Braga B
-
-
-
FT
Coimbroes
1
-
0
Canelas 2010
-
-
-
FT
Espinho
0
-
0
Amarante FC
-
-
-
FT
AD Castro Daire
2
-
0
Arouca
-
-
-
FT
Sanjoanense
2
-
1
FC Pedras Rubras
-
-
-
FT
Vila Real
1
-
2
Paredes
-
-
-
FT
Leca
2
-
1
Gondomar
-
-
-
FT
Valadares Gaia
1
-
4
Trofense
-
-
-
FT
Ginasio Figueirense
1
-
3
Felgueiras 1932
-
-
-
FT
Caldas
0
-
0
ARC Oleiros
-
-
-
FT
Fatima
2
-
0
Oliveira Hospital
-
-
-
FT
S.U. 1º de Dezembro
1
-
2
Olhanense
-
-
-
FT
Olimpico Montijo
1
-
4
Louletano
-
-
-
FT
Esperanca de Lagos
0
-
0
Aljustrelense
-
-
-
FT
Sacavenense
0
-
2
Armacenenses
-
-
-
FT
Desportivo Fabril Barreiro
0
-
1
Loures
-
-
-
FT
Lusitano Ginasio Clube
1
-
1
Oriental
-
-
-
FT
Beira-Mar
2
-
1
Anadia
-
-
-
FT
Camara Lobos
0
-
2
AD Fafe
-
-
-
FT
Fontinhas
1
-
0
Torreense
-
-
-
FT
Praiense
2
-
0
Condeixa
-
-
-
FT
Uniao Leiria
1
-
1
Sertanense
1.75
3.30
3.65
Rosja » 3. liga »
Trzecia liga rosyjska
FT
Spartak Vladikavkaz
3
-
4
Inter Cherkessk
-
-
-
FT
Biolog Novokubansk
2
-
1
Mashuk-KMV
-
-
-
FT
Spartak Nalczik
0
-
2
Czernomorec
-
-
-
FT
Legion Dynamo
2
-
0
Krasnodar 3
-
-
-
FT
Urozhay
5
-
2
FK Makhachkala
-
-
-
FT
Druzhba
4
-
3
Dinamo Stavropol
2.60
3.20
2.45
FT
SKA Rostov
1
-
3
FC Volgar
4.00
4.00
1.65
Szwecja »
Szwecja awans/spadek
FT
Kalmar FF
2
-
2
IK Brage
1.72
3.50
5.80
Szwecja »
Szwecja awans/spadek 2
FT
Oesters IF
1
-
0
Landskrona BoIS
1.64
3.50
5.00
FT
IK Frej Taeby
2
-
2
Umeaa
1.72
3.70
4.20
Szwajcaria » 3. liga »
Trzecia liga szwajcarska
FT
Cham
0
-
0
FC Koeniz
-
-
-
FT
Bellinzona
1
-
0
Yverdon
-
-
-
FT
FC Muensingen
1
-
4
Breitenrain
-
-
-
Szwajcaria » 4. liga »
Czwarta liga szwajcarska
FT
Delemont
1
-
0
Baden
-
-
-
FT
FC Kosova
2
-
0
FC Gossau
-
-
-
FT
Olympique de Geneve
2
-
1
Terre Sainte
-
-
-
Turcja » 3. liga »
Turcja 3
FT
Kahramanmaraspor
3
-
3
Bandirmaspor
2.30
3.15
2.60
FT
Van Buyuksehir Belediyespor
1
-
2
Eyupspor
2.00
3.10
3.20
FT
Sivas Belediye Spor
0
-
2
Bayburt Genclikspor
-
-
-
FT
Gumushanespor
0
-
1
Sancaktepe Belediyespor
2.38
2.95
2.65
FT
Urfaspor
0
-
2
Corum Belediyespor
-
-
-
FT
Usakspor
0
-
0
Tuzlaspor
2.35
3.05
2.60
FT
Etimesgut Belediyespor
1
-
1
Kastamonuspor
-
-
-
FT
Ankara Demirspor
3
-
0
Elazigspor
1.57
3.35
4.90
FT
Ergene Velimese Spor
2
-
0
Kirsehir Belediyespor
-
-
-
FT
Karabukspor
0
-
5
Sakaryaspor
-
-
-
FT
Tarsus
5
-
0
Amed Sportif
-
-
-
FT
Pendikspor
1
-
1
Inegolspor
2.10
3.15
2.90
FT
Samsunspor
2
-
1
Hacettepe Spor Kulubu
1.27
4.40
7.50
FT
Anadolu Selcukspor
1
-
1
Zonguldak Komurspor
2.38
3.20
2.48
FT
Sariyer
0
-
1
Duzyurtspor
-
-
-
FT
Afjet Afyonspor
0
-
2
Manisa Buyukşehir Belediyespor
2.38
3.10
2.55
Turcja » 4. liga »
Czwarta liga turecka
FT
Cizrespor
2
-
2
Tepecikspor
-
-
-
FT
Pazarspor
2
-
2
Bayrampasa
2.25
2.95
2.70
FT
Yeni Diyarbakirspor
1
-
2
Soma Spor Dernegi
-
-
-
FT
Malatya Yesilyurt Belediyespor
2
-
2
Golcukspor
-
-
-
FT
Elaziz Belediyespor
1
-
1
Erbaaspor
-
-
-
FT
Agri 1970 Spor
2
-
0
Alemdag Spor 1877
-
-
-
FT
Yeni Orduspor
0
-
0
Silivrispor
-
-
-
FT
Artvin Horaspor
1
-
0
Erzin Belediyespor
1.58
3.50
4.35
FT
Nevsehirspor Genclik
0
-
1
1954 Kelkit Belediyespor
-
-
-
FT
Osmaniyespor
3
-
2
Yeni Altindag Belediyespor
-
-
-
FT
Darica Genclerbirligi
1
-
1
Yozgatspor
-
-
-
FT
Bursa Niluferspor
2
-
1
Nazilli Belediyespor
-
-
-
FT
Payas Belediyespor 1975
1
-
2
Karsiyaka
2.55
2.88
2.43
FT
Fethiyespor
0
-
0
Kozan Belediyespor
-
-
-
FT
Kocaelispor
3
-
0
Fatsa Belediyespor
-
-
-
FT
Kasimpasa Erokspor
2
-
1
Kemer Tekirovaspor
1.45
3.90
5.00
FT
Tokatspor
0
-
1
Ankara Adliyespor
-
-
-
FT
Kizilcabolukspor
2
-
0
Sile Yildizspor
1.88
3.15
3.30
FT
Catalcaspor
3
-
3
Aksarayspor
-
-
-
FT
Manisaspor
0
-
2
Duczespor
3.35
3.00
1.94
FT
Serik Belediyespor
3
-
1
Karakopru Belediyespor
1.71
3.20
3.90
Wenezuela » 2. liga »
Druga liga Wenezuelska
FT
Yaracuyanos FC
3
-
1
Universidad Central
-
-
-
W tej chwili nie trwa żaden mecz na żywo. Gdy tylko rozpocznie się jakiś mecz zostanie on automatycznie wyświetlony na tej stronie.