Odśwież wyniki
Livescore
Strona główna
Wczorajsze wyniki
Live (
2
)
Moje mecze (
0
)
Ekstraklasa
Pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga mistrzów
Zmień datę
kwiecień
23
Wtorek
kwiecień
24
Środa
kwiecień
25
Wczoraj
kwiecień
26
Dzisiaj
kwiecień
27
Jutro
kwiecień
28
Niedziela
kwiecień
29
Poniedziałek
Wyniki 09 wrz 2018
Wyniki na żywo
09 wrz 2018
Livescore
Wczorajsze wyniki
Live (
2
)
Moje mecze (
0
)
Popularne ligi
Ekstraklasa
Polska pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga Mistrzów
Liga Europy
Europa
Albania
Liga albańska Kategoria Superiore
2 liga albańska
Puchar Albanii
Albania Awans/Spadek
Andora
Liga andorska
2 liga andorska
Puchar Andory
Anglia
Premier League
Championship
League 1
League 2
Conference Premier
National League North/South
Evo-Stik League
Premier Reserve League
Puchar Anglii
Johnstones Paint Trophy
Kwalifikacje FA Trophy
Mecz o Tarczę Wspólnoty
Capital One Cup
Armenia
Liga armeńska
2 liga armeńska
Puchar Armenii
Superpuchar Armenii
Austria
Liga austriacka
2 liga austriacka
3 liga austriacka
Czwarta liga austriacka
Puchar Austrii
Superpuchar Austrii
Baraże
Azerbejdżan
Liga azerbejdżanu
2 liga azerbejdżanu
Puchar azerbejdżanu
Belgia
Liga belgijska
2 liga belgijska
Trzecia liga belgijska
Puchar Cofidis Cup
Superpuchar Belgii
Finały ligi belgijskiej
Białoruś
Liga białoruska
2 liga białoruska
Puchar białorusi
Bośnia i Hercegowina
Liga bośniacka
2 liga bośniacka FBiH
Puchar Bośni
Bułgaria
Liga bułgarska
Druga liga bułgarska
Liga bułgarska rezerw
Puchar Bułgarii
Superpuchar Bułgarii
Awans/Spadek
Chorwacja
Liga chorwacka
2 liga chorwacka
Puchar Chorwacji
Superpuchar Chorwacji
Cypr
Liga cypryjska
2 liga cypryjska
Puchar Cypru
Superpuchar Cypru
Czarnogóra
Liga czarnogórska
Druga liga czarnogórska
Puchar Czarnogóry
Liga czarnogórska kwalifikacje
Czechy
Liga czeska
2 liga czeska
Liga czeska rezerw
Czeska liga rezerw U19
Puchar Czech
Superpuchar Czech
Dania
Liga duńska Superligaen
Druga duńska liga
Dania 2
Trzecia duńska liga
Dania 3
Dania 4
Dania 5
U17 Ligaen
Liga duńska rezerw
U19 Ligaen
Ekstra Bladet
Puchar Danii 2
Dania awans/spadek
Estonia
Liga estońska
2 liga estońska Esiliiga
Puchar Estonii
Superpuchar Estonii
Finlandia
Finlandia 1
2 liga fińska Ykkonen
Trzecia liga fińska
Czwarta liga fińska
Puchar Finlandii
Puchar ligi
Finlandia awans/spadek
Francja
Liga francuska
Druga liga francuska
Trzecia liga francuska
Czwarta liga francuska
Puchar Francji
Superpuchar
Puchar ligi francuskiej
Gibraltar
Premier League
Puchar
Grecja
Liga grecka
Druga liga grecka
Trzecia liga grecka
Liga grecka rezerw
Puchar Grecji
Puchar Grecji 2
Gruzja
Liga gruzińska
Druga liga gruzińska
Puchar Gruzji
Awans/Spadek
Hiszpania
Liga hiszpańska
Druga liga hiszpańska
3 liga hiszpańska
Czwarta liga hiszpańska
Puchar Króla
Superpuchar
Holandia
Liga holenderska
2 liga holenderska
Trzecia liga holenderska
Czwarta liga holenderska
Puchar Holandii KNVB
Superpuchar Holandii
Klubowe mecze towarzyskie
Baraże ligi holenderskiej
Irlandia
Liga irlandzka
2 liga irlandzka
Puchar Irlandii
Puchar Ligi Irlandzkiej
Irlandia baraże
Irlandia Północna
Liga Irlandii północnej
2 liga Irlandii północej
Puchar Irlandii Płn.
Puchar ligi
Baraże
Islandia
liga islandzka
2 liga islandzka
Puchar Islandii
Kosowo
Superliga
Krym
Liga krymsk
Liechtenstein
Puchar
Litwa
Liga litewska
Druga liga litewska
Puchar
Lithuania Cup 1
Luksemburg
Liga luksemburska
Druga liga luksemburgu
Puchar
Luxembourg Promotion/Relegation
Macedonia
Liga macedońska
2 liga macedońska
Puchar
F.Y.R.O.M. Cup 1
Baraże
Malta
Liga maltańska
Druga liga maltańska
Puchar
Mołdawia
Liga mołdawska
Druga liga mołdawska
Puchar Mołdawii
Niemcy
Bundesliga
2. Bundesliga
3 liga niemiecka
Czwarta liga niemiecka
Oberliga
Puchar Niemiec
Superpuchar Niemiec
Puchar Niemiec 2
Baraże
Norwegia
Liga norweska
Druga liga norweska
Trzecia liga norweska
Czwarta liga norweska
Norwegia 5
Norwegia 6
Norwegia 7
U19 Interkretsserien
Puchar Norwegii kwalifikacje
SuperPuchar
Tippeligaen Qualification
Polska
Ekstraklasa
1 liga polska
2 liga polska
Puchar Polski
Superpuchar
Portugalia
Liga portugalska
2 liga portugalska
Trzecia liga portugalska
Puchar Portugalii
Superpuchar Portugalii
Puchar Ligi
Rosja
Liga rosyjska
Druga liga rosyjska
Trzecia liga rosyjska
Rezerwy
Puchar Rosji
Superpuchar Rosji
Puchar Rosji 2
Baraże
Rumunia
Liga romuńska
Druga liga rumuńska
Puchar Rumunii
Puchar Rumunii 3
Puchar ligi
Awans/Spadek
San Marino
Liga San Marino
Puchar San Marino
Serbia
Liga serbska
Druga liga serbska
Serbia Cup 1
Szkocja
Liga szkocka Premiership
Druga liga szkocka
Szkocja 3
Szkocja 4
Piąta liga szkocka
Development League
Puchar Szkocji
Challenge Cup
Puchar Ligi
Baraże
Szwajcaria
Liga szwajcarska
2 liga szwajcarska
Trzecia liga szwajcarska
Czwarta liga szwajcarska
Puchar Szwajcarii
Szwajcaria awans/spadek
Szwecja
Liga szwedzka
2 liga szwedzka
Szwecja 3
Szwecja 4
Rezerwy Allsvenskan U-21
Rezerwy 2
Awans/Spadek rezerw
Puchar Szwecji
Superpuchar
Szwecja awans/spadek
Szwecja awans/spadek 2
Słowacja
Liga słowacka
Druga liga słowacka
Puchar Słowacji
Superpuchar Słowacji
Słowenia
Liga słoweńska - Prva Liga
2 liga słoweńska
Puchar Słowenii
Puchar Słowenii 3
Baraże
Turcja
Liga turecka
Druga liga turecka
Turcja 3
Czwarta liga turecka
Puchar Turcji
Superpuchar Turcji
Baraże
Ukraina
Liga ukraińska
Druga liga ukraińska
Puchar Ukrainy
Superpuchar Ukrainy
Walia
Liga walijska
Druga liga walijska
Puchar Walii
Węgry
Liga węgierska
Druga liga węgierska
Liga węgierska rezerw
Puchar Węgier
Superpuchar Węgier
Wyspy Owcze
Liga wysp owczych
Puchar Wysp Owczych
Włochy
Serie A
Serie B
Trzecia liga włoch
Serie D
Puchar Włoch
Superpuchar Włoch
Baraże
Łotwa
Liga łotewska
Druga liga łotewska
Cup
Puchar Łotwy
Turnieje
Mistrzostwa Świata
Liga Narodów Division A
Liga Narodów dywizja B
Liga Narodów Dywizja C
Liga Narodów Dywizja D
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU
CONCACAF Gold Cup
Copa America
Puchar Konfederacji
EURO U-21
Mistrzostwa Świata U-20
Klubowe Mistrzostwa Świata
Liga Mistrzów
Liga Europy
World Cup Qualification S. Amer
World Cup Qualification CONCACAF
World Cup Qualification Africa
World Cup Qualification Asia
World Cup Qualification Oceania
Copa Libertadores
Puchar Południowoamerykański
Superpuchar Afryki
Superpuchar Europy
AFC Presidents Cup
Puchar AFC
Euro
Mistrzostwa Narodów Afryki
Puchar Narodów Afryki
Azjatycka Liga Mistrzów
AFC U23 Championship
AFF Puchar Suzuki
Puchar Azji
Liga Mistrzów Afryki
Afrykański Puchar Konfederacji
CECAFA Senior Challenge Cup
CFU Puchar klubowy
Champions World Series
Klubowe mecze towarzyskie
Liga Mistrzów Ameryka Płn.
CONCACAF Cup
Copa Centroamericana
East Asian Championship
Euro U-17
Euro U-19
Mecze towarzyskie Reprezentacje
Mecze towarzyskie U-21
Klubowe turieje towarzyskie
Klubowe turieje towarzyskie
Friendly Club Cup
Gulf Cup
Kagame Inter-Club Cup
Kappa Cup
NextGen Series 1
OFC Champions League
Premier League Asia Trophy
Recopa Sudamericana
Royal League
Olimpiada
The Atlantic Cup
UI Cup
Mecze towarzyskie
Puchar Vodafone
West Asian Championship
Mistrzostwa Świata U-17
Setanta Sports Cup
Suruga Bank Championship 1
Toulon Tournament 1
Gold Cup kwalifikacje
Liga Mistrzów U-21
Wszystkie turnieje
Ameryka Płd
Argentyna
Liga argentyńska
2 liga argentyńska
3 Liga argentyńska
Czwarta liga argentyńska
Puchar Argentyny
Superpuchar Argentyny
Argentyna Awans/Spadek
Boliwia
Liga boliwijska
Druga liga boliwijska
Awans/Spadek
Brazylia
Liga brazylijska Serie A
2 liga brazylijska Serie B
3 liga brazylijska Serie C
Brasiliense
Serie D
Paulista A2
Puchar Brazylii
Copa do Nordeste
Chile
Liga chilijska
Druga liga chilijska
Puchar Chile
Superpuchar Chile
Ekwador
Liga ekwadorska
Druga liga ekwadorska
Kolumbia
Liga kolumbijska
2 liga kolumbijska
Colombia Cup 1
Paragwaj
Liga paragwajska
2 liga paragwajska
Peru
Liga peruwiańska
2 liga peruwiańska
Urugwaj
Liga urugwajska
Druga liga urugwajska
Wenezuela
Liga wenezuelska
Druga liga Wenezuelska
Awans/Spadek
Ameryka Pół
Antigua i Barbuda
Premier Division
Azja
Liga haitańska
Barbados
Liga barbadosu Premier Division
Bermudy
Liga bermud
Granada
Liga Grenady
Gwadelupa
Liga gwadelupy
Gwatemala
Liga gwatemali
Druga liga gwatemali
Honduras
Liga hondurasu
Jamajka
Liga jamajska
Kanada
Liga kanadyjska
Kostaryka
Liga kostarykańska
2 liga kostarykańska
Kuba
Liga kubańska
Martynika
Liga wyspy martynika
Meksyk
Liga meksykańska
Druga liga meksykańska
Puchar Meksyku
Nikaragua
Liga nicaragua
Panama
Liga panamska
Portoryko
Liga puerto rico
Saint Vincent i Grenadyny
1. Division
Salwador
Liga salwadorska
St. Kitts and Nevis
SKNFA League
Trynidad i Tobago
Professional League
USA
Liga amerykańska MLS
2 liga amerykańska
Trzecia liga Amerykańska
Czwarta liga amerykańska
Puchar USA
Azja
Arabia Saudyjska
Liga arabii saudyjskiej
Bahrain
Liga bahrajnu
Chiny
Liga chińska
Druga liga chińska
Puchar Chin
Superpuchar Chin
Filipiny
Liga filipińska
Hongkong
Liga Hong Kongu
Druga liga Hong Kongu
Indie
I-League
Liga indyjska
Indonezja
Liga 1
Irak
Liga Iraku
Iran
Pro League
Druga liga irańska
Puchar Iranu Hazfi
Izrael
Liga izraelska
2 liga izraelska
Puchar Izraela
Toto Cup
Baraże
Japonia
Liga japońska
2 liga japońska
Trzecia liga japońska
Czwarta liga japońska
Puchar Japonii
Superpuchar Japonii
Puchar Ligi
Baraże
Jemen
Liga jemeńska
Jordania
Liga jordańska
Katar
Liga katarska
Kazachstan
Liga kazachstańska
2 liga kazachstańska
Puchar Kazachstanu
Superpuchar Kazachstanu
Korea Południowa
Liga korei południowej
Druga liga Korei Płd.
Trzecia liga Korei Płd
Puchar
Baraże
Kuwejt
Premier League
Liban
Liga libańska
Malezja
Liga malezyjska
Druga liga malezyjska
Oman
Liga Omanu
Pakistan
Liga pakistańska
Palestyna
Liga palestyńska
Singapur
Liga singapurska
Puchar Singapuru
Puchar Ligi
Syria
Liga syryjska
Tajlandia
Liga tajlandzka
Druga liga tajlandzka
Tajwan
Liga tajwańska
Uzbekistan
Liga uzbecka
Druga liga uzbekistanu
Awans/Spadek
Wietnam
Liga wietnamska
Druga liga wietnamska
ZEA
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich
Zimbabwe
Zimbabwe 1
Afryka
Algieria
Ligue 1
2 liga algierska
Angola
Liga angolska Girabola
Benin
Liga beninu
Botswana
Liga botswany
Burkina Faso
Liga burkina faso
Cape Verde
Liga Republiki Zielonego Przylądka
Czad
Premiere Division
DR Kongo
Liga Demokratycznej Republiki Konga
Egipt
Liga egipska
Druga liga egipska
Gabon
Liga gabonu
Gambia
Liga gambi
Ghana
Liga ghańska
Gwinea
Liga Gwinea
Kamerun
Liga kamerunu
Kenia
Liga kenijska
Druga liga kenijska
Puchar Kenii
Shield Cup Kenii
Kongo
Linafoot
Lesotho
Premier League
Liberia
Liga liberyjska
Libia
Liga libijska
Madagaskar
Liga madagaskarska
Malawi
Liga malawi
Mali
Liga mali
Maroko
Liga marokańska
Druga liga marokańska
Mauritius
Liga mauritius
Mozambik
Liga mocambiku
Namibia
Liga namibijska
Nigeria
Liga nigeryjska
RPA
Liga Republiki Południowej Afryki
Druga liga Republiki Południowej Afryki
Puchar Nedbank RPA
Puchar MNT8 RPA
Rwanda
Liga rwandy
Senegal
Liga senegalska
Sierra Leone
Liga Sierra Leone
Suazi
Liga suazi
Sudan
Liga Sudanu
Tanzania
Liga tanzańska
Togo
Championnat National
Tunezja
Liga tunezyjska
Druga liga tunezyjska
Uganda
Liga ugandy
Wybrzeże Kości Słoniowej
Liga Wybrzeża Kości Słoniowej
Zambia
Zambia 1
Oceania
Australia
Liga australijska
2 liga australijska
3 liga australijska
Czwarta liga australijska
Liga australijska rezerw
Liga australijska NPL rezerw
Puchar Australii
Fidżi
Liga Fiji
Nowa Zelandia
Liga nowozelandzka
Druga liga nowozelandzka
Tahiti
Taiti 1
Vanuatu
TVL Premier League
Wyspa Salomona
Liga wysp salomona
Resultados ao vivo
Scoruri live
Livescore
Livescore
Rezultati uzivo
Risultati in tempo reale
Transmisje meczów
Porównanie drużyn
Wszystie
Live (
2
)
Moje mecze (
0
)
Zamknij
Znaleziono:
Przeszukaj mecze na serwerze
Liga Narodów Division A
FT
Francja
2
-
1
Holandia
1.53
4.30
7.25
Liga Narodów dywizja B
FT
Ukraina
1
-
0
Słowacja
1.88
3.40
4.70
FT
Dania
2
-
0
Walia
2.16
3.35
3.80
Liga Narodów Dywizja C
FT
Bułgaria
1
-
0
Norwegia
3.40
3.30
2.35
FT
Cypr
2
-
1
Słowenia
3.75
3.15
2.15
Liga Narodów Dywizja D
FT
Gruzja
1
-
0
Łotwa
1.38
4.50
9.50
FT
Macedonia
2
-
0
Armenia
1.80
3.40
5.00
FT
Liechtenstein
2
-
0
Gibraltar
1.68
3.50
6.00
Polska » 2. liga »
1 liga polska
FT
Garbarnia Kraków
1
-
1
Raków Częstochowa
4.90
3.60
1.60
Anglia » puchar »
Puchar Anglii
FT
AFC Mansfield
2
-
1
Stourport Swifts
-
-
-
FT
Aylesbury United
0
-
0
Marlow
-
-
-
FT
Romford
1
-
4
Kettering Town FC
-
-
-
Puchar Narodów Afryki
FT
Madagaskar
2
-
2
Senegal
6.20
4.15
1.50
FT
Suazi
0
-
2
Tunezja
7.50
3.90
1.46
FT
Lesotho
1
-
1
Wyspy Zielonego Przylądka
4.75
3.20
1.82
FT
Sudan Południowy
0
-
3
Mali
11.00
5.00
1.28
FT
Rwanda
1
-
2
WKS
5.50
3.50
1.65
FT
Kongo
1
-
1
Zimbabwe
2.20
2.85
3.75
FT
Angola
1
-
0
Botswana
2.00
3.20
3.85
FT
Togo
0
-
0
Benin
2.10
3.00
3.75
FT
Liberia
1
-
1
DR Kongo
4.50
3.40
1.80
FT
Gwinea
1
-
0
Republika Środkowoafrykańska
1.47
4.00
7.00
USA » 1. liga »
Liga amerykańska MLS
FT
Sporting Kansas City
1
-
0
Orlando City
1.40
4.90
6.50
FT
Portland Timbers
2
-
0
Colorado Rapids
1.40
4.70
6.75
Klubowe mecze towarzyskie
FT
CSKA Moskwa
1
-
2
Arsenal Tula
-
-
-
FT
Dynamo Moskwa
0
-
1
FC Yenisey Krasnoyarsk
-
-
-
FT
Besiktas Stambuł
2
-
1
Altinordu
1.30
5.00
7.00
FT
Dukla Praha
0
-
4
Nuernberg
-
-
-
FT
Zenit St Petersburg
1
-
0
Kajrat Ałmaty
1.60
3.75
4.50
FT
Rizespor
4
-
2
Giresunspor
-
-
-
FT
Alanyaspor
1
-
1
Antalyaspor
-
-
-
Argentyna » 3. liga »
3 Liga argentyńska
FT
Club Atletico Estudiantes
3
-
1
Comunicaciones
1.80
3.20
4.30
FT
CA San Miguel
1
-
2
Sacachispas FC
-
-
-
FT
Flandria
1
-
1
Tristan Suarez
-
-
-
FT
CD UAI Urquiza
2
-
0
CA Talleres Remedios de Escalada
2.05
2.95
3.65
FT
San Telmo
2
-
0
Justo Jose de Urquiza
-
-
-
FT
Ferro Carril Oeste General Pico
1
-
1
Sansinena BB
-
-
-
FT
Deportivo Roca
2
-
2
Sol de Mayo
-
-
-
FT
CA Alvarado
1
-
0
Independiente de Neuquen
-
-
-
FT
Villa Mitre
1
-
0
Club Cipolletti
2.25
3.00
3.00
FT
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
0
-
1
Defensores de Pronunciameniento
-
-
-
FT
Gimnasia y Esgrima de Concepcion
1
-
1
Douglas Haig
-
-
-
FT
Deportivo San Jorge Tucuman
0
-
2
San Martín de Formosa
-
-
-
FT
Sportivo Las Parejas
0
-
2
Union de Sunchales
2.20
3.10
3.00
FT
Deportivo Maipu
2
-
0
Racing de Cordoba
-
-
-
FT
San Lorenzo de Alem
0
-
0
Desamparados
-
-
-
FT
Estudiantes de Rio Cuarto
1
-
0
Huracan Las Heras
1.80
3.00
4.50
FT
Juventud Antoniana
1
-
0
Altos Hornos Zapla
-
-
-
FT
CA Chaco For Ever
0
-
0
Boca Unidos
2.50
3.20
2.50
FT
Sportivo Estudiantes
2
-
0
Sportivo Belgrano
-
-
-
FT
Crucero del Norte
2
-
0
Gimnasia y Tiro
1.90
3.10
3.75
Mecze towarzyskie Reprezentacje
FT
Liban
0
-
0
Oman
-
-
-
FT
Niemcy
2
-
1
Peru
1.27
6.25
13.00
Argentyna » puchar »
Puchar Argentyny
FT
Argentinos Juniors
0
-
2
Temperley
1.95
3.10
4.00
Australia » 2. liga »
2 liga australijska
FT
Sydney Olympic
3
-
1
APIA Leichhardt Tigers
2.90
3.40
2.05
FT EX
Lions FC
2
-
1
Olympic F.C.
-
-
-
Australia » 3. liga »
3 liga australijska
FT (P)
UQ FC
2
-
2
The Gap
Karne: 2-4
-
-
-
Austria » 3. liga »
3 liga austriacka
FT
Langenegg
1
-
2
Dornbirn
-
-
-
Belgia » 2. liga »
2 liga belgijska
FT
Union St.-Gilloise
2
-
2
KV Mechelen
3.70
3.80
1.84
FT
Roeselare
2
-
1
KFCO Beerschot-Wilrijk
2.55
3.15
2.70
Boliwia » 2. liga »
Druga liga boliwijska
FT
CD Enrique Happ
0
-
1
Universitario de Vinto
-
-
-
FT
Kivon
3
-
2
Libertad
-
-
-
FT
Aviles Industrial
3
-
0
Juventud Unida
-
-
-
FT
Atletico Bermejo
1
-
1
Aleman
-
-
-
Bośnia i Hercegowina » 2. liga »
2 liga bośniacka FBiH
FT
Slaven Zivinice
0
-
1
Jedinstvo Bihac
-
-
-
FT
Rudar Kakanj
0
-
2
Capljina
-
-
-
FT
Orasje
3
-
0
Bosna Visoko
-
-
-
FT
Vitez
1
-
0
NK Bratstvo
-
-
-
FT
Igman Konjic
2
-
0
NK Novi Travnik
-
-
-
FT
Gorazde
1
-
0
Metalleghe BSI
-
-
-
FT
Tosk Tesanj
0
-
0
FK Velez Mostar
-
-
-
FT
FK Olimpic Sarajewo
1
-
1
FK Zvijezda
-
-
-
Brazylia » 1. liga »
Liga brazylijska Serie A
FT
Sao Paulo
1
-
0
Bahia
1.58
3.20
6.40
FT
Flamengo
2
-
0
Chapecoense AF
1.45
3.65
7.00
FT
America MG
0
-
0
Ceara
-
-
-
FT
Fluminense
1
-
0
Botafogo RJ
-
-
-
FT
Palmeiras
1
-
0
Corinthians
1.60
3.30
6.00
FT
Internacional
1
-
0
Gremio
-
-
-
Brazylia » 2. liga »
2 liga brazylijska Serie B
FT
Ponte Preta
0
-
0
Sampaio Correa
1.63
3.25
5.30
FT
Vila Nova
2
-
1
Coritiba
1.78
3.00
4.70
Brazylia » 3. liga »
3 liga brazylijska Serie C
FT (P)
Operario Ferroviario
0
-
0
Bragantino
Karne: 4-2
-
-
-
Kanada » 1. liga »
Liga kanadyjska
FT
Real Mississauga
1
-
6
SC Waterloo
-
-
-
Chile » 2. liga »
Druga liga chilijska
FT
Santiago Wanderers
2
-
1
Atletico Nublense
-
-
-
FT
Deportes Copiapo
2
-
3
Deportes Valdivia
-
-
-
FT
Coquimbo Unido
1
-
1
Cobresal
1.87
3.15
3.55
FT
San Marcos
1
-
2
Rangers
2.43
3.05
2.50
Chile » puchar »
Puchar Chile
FT
Audax Italiano
1
-
1
Barnechea
1.58
3.75
4.40
Chiny » 2. liga »
Druga liga chińska
FT
Meizhou Hakka
1
-
2
Heilongjiang Lava Spring FC
-
-
-
Kolumbia » 1. liga »
Liga kolumbijska
FT
Chico FC
2
-
1
Tolima
3.15
2.65
2.55
FT
Bucaramanga
2
-
3
America de Cali
2.50
2.63
3.25
FT
Atletico Huila
0
-
1
Santa Fe
3.85
2.80
2.12
FT
Envigado
2
-
1
Patriotas
2.35
2.80
3.30
FT
Independiente Medellin
1
-
1
Leones
1.33
4.40
9.50
Kolumbia » 2. liga »
2 liga kolumbijska
FT
Barranquilla FC
3
-
0
Orsomarso
2.14
2.95
3.00
FT
Llaneros FC
1
-
0
Universitario Popayan
1.81
3.05
3.90
FT
Fortaleza FC
2
-
0
Real Santander
1.62
3.40
4.40
FT
Deportivo Pereira
2
-
2
Cortulua
2.00
3.20
3.10
Kostaryka » 1. liga »
Liga kostarykańska
FT
Deportiva San Carlos
2
-
2
Santos de Guapiles
2.10
3.20
3.20
FT
LD Alajuelense
6
-
1
Club Sport Herediano
2.65
3.25
2.38
FT
Grecia
1
-
2
Municipal Perez Zeledon
2.38
3.20
2.70
FT
Deportiva Carmelita
3
-
0
Guadalupe FC
2.70
3.10
2.45
FT
Limon
3
-
1
Universidad de Costa Rica
1.85
3.50
3.65
Kostaryka » 2. liga »
2 liga kostarykańska
FT
Puntarenas FC
3
-
1
Guanacasteca
-
-
-
FT
CS Uruguay
1
-
1
Cariari
-
-
-
FT
AD Municipal San Ramon
5
-
0
Futbol Consultants Moravia
-
-
-
FT
AD Cofutpa
1
-
2
AD Municipal Liberia
2.10
2.90
3.20
FT
Santa Ana
2
-
0
AD Santa Rosa
-
-
-
Chorwacja » 2. liga »
2 liga chorwacka
FT
Bjelo Brdo
2
-
2
Osijek B
-
-
-
FT
NK Kustosija
1
-
1
Hajduk Split B
2.07
3.05
3.05
Dania » 2. liga »
Druga duńska liga
FT
Aarhus 1900
1
-
1
Varde
-
-
-
Ekwador » 1. liga »
Liga ekwadorska
FT
El Nacional
1
-
2
Aucas
1.90
3.55
3.40
FT
Delfin
0
-
0
CSD Macara
1.85
3.30
3.85
Salwador » 1. liga »
Liga salwadorska
FT
CD Chalatenango
1
-
0
Isidro Metapan
2.23
3.20
2.70
FT
Firpo
1
-
3
CD Aguila
3.30
3.10
1.95
FT
CD Sonsonate
3
-
3
CD Audaz
-
-
-
FT
Municipal Limeno
2
-
3
Santa Tecla FC
2.55
3.10
2.35
Anglia » 3. liga »
League 1
FT
Oxford United
1
-
2
Coventry City
2.25
3.50
3.10
Finlandia » 2. liga »
2 liga fińska Ykkonen
FT
Jyvaskyla JK
3
-
1
EIF
2.90
3.20
2.30
FT
KPV
3
-
0
AC Kajaani
1.60
3.75
4.80
Niemcy » 4. liga »
Czwarta liga niemiecka
FT
VfR Garching
2
-
0
FC Pipinsried
2.30
3.35
2.75
FT
Eintracht Norderstedt
1
-
2
FC Hansa Lueneburg
1.92
3.30
3.60
FT
Hamburger SV II
5
-
0
TSV Havelse
1.85
3.40
3.70
FT
Wuppertal
0
-
0
Alemannia Aachen
-
-
-
FT
Holstein Kiel II
0
-
2
ETSV Weiche Flensburg
-
-
-
FT
VfL Oldenburg
1
-
1
Oldenburg
-
-
-
Grecja » puchar »
Puchar Grecji
FT
Episkopi Rethymno
4
-
0
Pallixouriakos
-
-
-
Gwatemala » 1. liga »
Liga gwatemali
FT
Club Xelaju
2
-
1
Deportivo Petapa
1.90
2.90
3.80
FT
Deportivo Malacateco
3
-
3
Siquinala
1.60
3.25
5.00
FT
Deportivo Chiantla
0
-
1
Coban Imperial
2.35
2.80
2.80
Honduras » 1. liga »
Liga hondurasu
FT
Real de Minas
0
-
1
Lobos UPNFM
-
-
-
FT
Real Espana
3
-
0
CD Vida
-
-
-
FT
Honduras Progreso
1
-
1
CD Olimpia
3.40
3.25
1.83
Wybrzeże Kości Słoniowej » 1. liga »
Liga Wybrzeża Kości Słoniowej
FT
ASI D'Abengourou
1
-
1
Bouake FC
-
-
-
Japonia » 2. liga »
2 liga japońska
FT
Machida Zelvia
0
-
0
Mito Hollyhock
2.50
3.25
2.70
FT
Fagiano Okayama FC
0
-
2
JEF United Chiba
2.42
3.35
2.75
FT
Renofa Yamaguchi
0
-
1
Montedio Yamagata
2.40
3.45
2.70
Japonia » 3. liga »
Trzecia liga japońska
FT
Grulla Morioka
3
-
3
Gainare Tottori
2.75
3.40
2.20
FT
Nagano Parceiro
4
-
0
Fujieda MYFC
2.25
3.40
2.70
Japonia » Puchar ligi »
Puchar Ligi
FT
Kawasaki Frontale
1
-
3
Kashima Antlers
2.48
3.10
2.63
FT
Yokohama F.Marinos
3
-
1
Gamba Osaka
1.67
3.80
4.00
FT
Kashiwa Reysol
1
-
1
Ventforet Kofu
2.15
3.05
3.15
FT
Cerezo Osaka
2
-
2
Shonan Bellmare
1.65
3.55
4.50
Kenia » 2. liga »
Druga liga kenijska
FT
Kangemi All Stars
1
-
0
Modern Coast Rangers
-
-
-
FT
Police FC
0
-
1
Western Stima
-
-
-
FT
St Joseph FC
1
-
3
FC Talanta
-
-
-
FT
Coast Stima
1
-
1
Bidco United
-
-
-
FT
Isibania
0
-
0
Ushuru FC
-
-
-
FT
Green Commandos
2
-
1
Nakuru AllStars
-
-
-
FT
GFE 105
2
-
1
Nairobi Stima
-
-
-
FT
Nairobi City Stars
1
-
2
Administration Police
-
-
-
Czarnogóra » 2. liga »
Druga liga czarnogórska
FT
OFK Mladost Ljeskopolje
0
-
0
Jedinstvo BP
-
-
-
FT
FK Bokelj
3
-
0
Decic Tuzi
-
-
-
FT
Igalo
2
-
1
Otrant
-
-
-
FT
Berane
0
-
1
Kom
-
-
-
FT
Jezero
0
-
2
FK Arsenal Tivat
-
-
-
Maroko » 1. liga »
Liga marokańska
FT
FAR Rabat
0
-
1
Difaa El Jadida
2.23
2.80
3.15
Holandia » 3. liga »
Trzecia liga holenderska
FT
Koninklijke HFC
3
-
1
AFC
-
-
-
Nikaragua » 1. liga »
Liga nicaragua
FT
Real Madriz FC
0
-
0
Managua FC
-
-
-
FT
UNAN Managua
0
-
1
Deportivo Walter Ferreti
-
-
-
FT
ART Municipal Jalapa
1
-
2
Deportivo Ocotal
-
-
-
Paragwaj » 1. liga »
Liga paragwajska
FT
3 de Febrero
0
-
2
Sol de America
-
-
-
FT
General Diaz
3
-
1
Guarani
3.15
3.30
2.10
FT
Olimpia
1
-
0
Libertad
1.90
3.40
3.60
Paragwaj » 2. liga »
2 liga paragwajska
FT
Deportivo Caaguazu
2
-
2
Rubio Nu
-
-
-
FT
Sportivo Trinidense
3
-
0
RI 3 Corrales
-
-
-
FT
Club River Plate
1
-
1
General Caballero
-
-
-
FT
Ovetense
3
-
2
Sportivo Iteno
-
-
-
FT
Fulgencio Yegros
1
-
0
Club Martin Ledesma
-
-
-
FT
Fernando de la Mora
1
-
0
Deportivo Liberacion
-
-
-
FT
Guairena
3
-
0
Resistencia
-
-
-
FT
Sportivo San Lorenzo
2
-
1
2 de Mayo
-
-
-
Peru » 2. liga »
2 liga peruwiańska
WO
Deportivo Los Caimanes
3
-
0
Willy Serrato
-
-
-
FT
Atletico Grau
4
-
0
Alfredo Salinas
-
-
-
FT
Universidad Cesar Vallejo
1
-
3
Juan Aurich
1.50
3.75
4.80
FT
Cienciano
1
-
1
Alianza Atletico
-
-
-
FT
Santa Rosa de Andahuaylas
2
-
2
Sport Loreto
-
-
-
FT
Club Sport Victoria
2
-
2
Deportivo Hualgayoc
-
-
-
Rumunia » 2. liga »
Druga liga rumuńska
FT
Pandurii
5
-
3
FC Farul Constanta
-
-
-
FT
ASU Politehnica Timisoara
2
-
3
FC Arges Pitesti
-
-
-
Serbia » 2. liga »
Druga liga serbska
FT
Indija
4
-
0
TSC Backa Topola
-
-
-
FT
Becej 1918
1
-
5
Zarkovo
-
-
-
FT
Trayal Krusevac
1
-
1
FK Metalac
-
-
-
FT
FK Sloboda Užice
0
-
3
Zlatibor
-
-
-
Wietnam » 1. liga »
Liga wietnamska
FT
Da Nang
2
-
1
Can Tho
1.52
3.75
4.60
FT
Hoang Anh Gia Lai
0
-
3
FLC Thanh Hoa
2.12
3.50
2.63
FT
Nam Dinh
1
-
2
Khanh Hoa Nha Trang
-
-
-
FT
Saigon FC
2
-
0
Binh Duong
2.23
3.35
2.60
FT
Ha Noi TT
2
-
0
Song Lam Nghe An
1.40
4.40
5.00
Walia » 1. liga »
Liga walijska
FT
Cardif Met University
1
-
0
Cefn Druids AFC
2.20
3.35
2.95
Słowacja » 2. liga »
Druga liga słowacka
FT
FC Petrzalka 1898
2
-
0
Liptovsky Mikulas
-
-
-
FT
FC Lokomotiva Kosice
1
-
3
Zilina B
-
-
-
Słowenia » 2. liga »
2 liga słoweńska
FT
ND Beltinci
5
-
1
ND Ilirija Ljubljana
-
-
-
FT
Brda
1
-
3
Radomlje
-
-
-
FT
Tabor
3
-
1
Jadran
-
-
-
Korea Południowa » 2. liga »
Druga liga Korei Płd.
FT
FC Anyang
3
-
1
Bucheon FC 1995
2.35
3.10
2.80
FT
Ansan Greeners
3
-
2
Gwangju FC
-
-
-
Hiszpania » 2. liga »
Druga liga hiszpańska
FT
Reus
1
-
2
Albacete
2.75
2.80
2.88
FT
Numancia
1
-
0
Elche
1.85
3.20
4.60
FT
Extremadura
1
-
3
Granada
3.30
2.88
2.40
FT
Cordoba
0
-
0
Alcorcon
2.85
2.90
2.65
FT
RC Deportivo
1
-
0
Sporting Gijon
2.10
3.10
3.75
Hiszpania » 3. liga »
3 liga hiszpańska
FT
Leonesa
0
-
1
Las Palmas B
1.40
4.00
6.40
FT
Atletico Malagueno
0
-
1
CF Talavera de la Reina
2.05
3.25
3.20
FT
Valladolid B
1
-
0
Rapido de Bouzas
1.80
3.40
3.85
FT
Ejea
2
-
1
Atletico Baleares
3.25
2.85
2.25
FT
Cultural De Durango
1
-
4
Mirandes
3.25
2.85
2.25
FT
Sporting Gijon B
1
-
2
Real Oviedo B
-
-
-
FT
Fuenlabrada
1
-
0
Deportivo La Coruna B
1.75
3.25
4.30
FT
Celta Vigo B
0
-
2
S.S.Reyes
-
-
-
FT
Internacional de Madrid CF
1
-
1
Coruxo F.C.
-
-
-
FT
Unionistas de Salamanca
1
-
1
Atletico Madrid B
2.45
2.95
2.85
FT
AD Union Adarve
0
-
0
Real Madrid Castilla
2.95
3.45
2.10
FT
Villanovense
0
-
0
UD Ibiza
-
-
-
FT
Sabadell
0
-
1
Barcelona B
2.95
3.05
2.30
FT
CF Peralada
1
-
1
Conquense
1.80
3.30
4.00
FT
Barakaldo
2
-
0
Real Sociedad B
-
-
-
FT
UP Langreo
0
-
0
Logrones
2.95
3.00
2.35
FT
CD Calahorra
3
-
1
SD Gernika
-
-
-
FT
Real Union
1
-
2
SD Leioa
2.30
2.80
3.25
FT
Futbol Club Jumilla
0
-
0
Granada B
-
-
-
FT
Burgos CF
0
-
0
CF Salmantino
-
-
-
FT
Racing Santander
4
-
0
Arenas Getxo
-
-
-
FT
Almeria B
0
-
0
Linense
-
-
-
FT
Recreativo Huelva
0
-
0
Cartagena
-
-
-
FT
Castellon
1
-
1
Villarreal B
2.30
2.95
3.00
FT
Lleida Esportiu
2
-
1
Ebro
-
-
-
FT
UCAM Murcia
2
-
1
Don Benito
-
-
-
FT
Alcoyano
0
-
0
Ontinyent
-
-
-
FT
Melilla
2
-
1
Marbella FC
2.25
3.05
3.00
FT
CD Badajoz
0
-
0
Real Murcia
2.80
3.00
2.45
FT
Atletico Sanluqueno CF
2
-
1
CD El Ejido 2012
-
-
-
Szwecja » 2. liga »
2 liga szwedzka
FT
Norrby
3
-
2
IK Frej Taeby
2.30
3.50
2.75
FT
Oergryte FF
1
-
0
Oesters IF
2.25
3.45
2.95
Tajlandia » 1. liga »
Liga tajlandzka
FT
Chiangrai United
3
-
2
Prachuap FC
1.80
3.45
3.60
FT
Bangkok Glass
2
-
1
Ratchaburi FC
1.65
3.80
3.90
FT
Port FC
1
-
1
Chainat FC
1.55
4.00
4.25
FT
Suphanburi FC
0
-
1
Sukhothai FC
1.80
3.60
3.45
Ukraina » 2. liga »
Druga liga ukraińska
FT
FC Avanhard Kramatorsk
1
-
2
SC Dnipro-1
-
-
-
FT
FC Prykarpattia 1981
7
-
1
Zirka
-
-
-
Argentyna » 4. liga »
Czwarta liga argentyńska
FT
Sportivo Italiano
1
-
1
Excursionistas
2.10
3.10
3.30
FT
Lamadrid
1
-
1
Club Lujan
-
-
-
Urugwaj » 1. liga »
Liga urugwajska
FT
Racing
2
-
0
Club Atletico Progreso
-
-
-
FT
River Plate
0
-
0
Nacional
-
-
-
FT
Liverpool FC
2
-
0
Rampla Juniors
-
-
-
FT
Boston River
0
-
0
Danubio
-
-
-
WO
El Tanque Sisley
0
-
3
Club Atletico Torque
-
-
-
Belgia » 3. liga »
Trzecia liga belgijska
FT
FC Liege
1
-
2
KSV Oudenaarde
-
-
-
FT
Royal Knokke FC
1
-
2
Dessel
2.00
3.65
2.95
Dania » 2. liga »
Dania 2
FT
Fredericia
1
-
2
Nykoebing FC
1.80
3.55
4.20
FT
FC Helsingoer
0
-
1
Thisted
1.68
3.80
4.60
FT
FC Roskilde
1
-
4
Lyngby
2.90
3.45
2.25
FT
Viborg
2
-
1
Naestved
1.62
3.70
5.10
Dania » 3. liga »
Dania 3
FT
Ringkoebing
1
-
0
Aarhus Fremad
2.70
3.15
2.45
FT
Slagelse
1
-
0
Hilleroed
1.85
3.40
3.70
FT
AB
6
-
0
Skovshoved
-
-
-
Finlandia » 3. liga »
Trzecia liga fińska
FT
FCV
4
-
1
NJS
-
-
-
FT
Espoo
2
-
2
FC Jazz
1.72
3.70
3.70
FT
SalPa
1
-
3
KaaPo
-
-
-
FT
HJS Akatemia
3
-
1
BK-46
1.90
3.70
3.05
FT
FC Kiffen
0
-
0
HIFK II
-
-
-
FT
TPV Tampere
2
-
1
TP-47
1.32
4.90
6.00
FT
SJK Akatemia
2
-
2
GBK
-
-
-
Niemcy » 5. liga »
Oberliga
FT
HEBS Hamburg
1
-
3
SV Curslack-Neuengamme
-
-
-
FT
Teutonia Ottensen
4
-
0
TSV Sasel
2.43
3.40
2.25
FT
ASV Neumarkt
1
-
5
DJK Ammerthal
-
-
-
FT
Geestemuende
3
-
5
SC Borgfeld
-
-
-
FT
Altonaer FC 93
2
-
0
TuS Osdorf
-
-
-
FT
Niendorfer TSV
1
-
1
HSV Barmbek-Uhlenhorst
1.65
4.20
3.30
FT
TuS RW Koblenz
3
-
2
Kaiserslautern II
1.98
3.75
2.65
FT
TSV Laegerdorf
0
-
3
Eutin 08
5.40
5.40
1.27
FT
SV Todesfelde
5
-
1
Inter Tuerkspor Kiel
1.70
3.95
3.15
FT
HSC Hannover
2
-
2
Spelle-Venhaus
1.42
4.25
4.60
FT
Arminia Hannover
3
-
0
Cloppenburg
2.16
3.75
2.38
FT
MTV Gifhorn
1
-
2
Eintracht Braunschweig II
2.32
4.35
2.05
FT
VfL Oythe
2
-
1
Delmenhorst
-
-
-
FT
MTV Wolfenbuettel
1
-
3
Heeslinger SC
-
-
-
FT
FC Hagen/Uthlede
3
-
2
TuS Bersenbrueck
-
-
-
FT
DJK Don Bosco Bamberg
3
-
0
SC Eltersdorf
2.28
3.75
2.28
FT
Arminia Ludwigshafen
4
-
1
TSV Emmelshausen
-
-
-
FT
FC Gievenbeck
0
-
1
Holzwickeder
-
-
-
FT
ASC Dortmund
2
-
2
TSG Sprockhoevel
-
-
-
FT
Westfalia Rhynern
2
-
0
TuS Erndtebrueck
1.65
3.75
3.55
FT
RW Ahlen
1
-
3
SV Schermbeck
-
-
-
FT
FC Guetersloh
0
-
2
Sportfreunde Siegen
3.40
3.75
1.70
FT
Schalke 04 II
2
-
1
TuS Haltern
2.06
3.75
2.50
FT
SC Paderborn 07 II
2
-
2
TuS Ennepetal
2.70
3.75
1.95
FT
Eintracht Rheine
1
-
0
Hammer SpVg
2.63
3.75
1.98
FT
FC Ederbergland
2
-
2
FC 1931 Eddersheim
-
-
-
FT
SpVgg Neu Isenburg
4
-
1
FSC Lohfelden
-
-
-
FT
Union Nettetal
0
-
1
FC Kleve
-
-
-
FT
VfB Speldorf
1
-
2
TSV Meerbusch
2.23
3.85
2.28
FT
SW Essen
1
-
3
Ratinger SV
1.96
3.75
2.70
FT
VfB Hilden
2
-
2
TV Jahn Hiesfeld
-
-
-
FT
TuRU Duesseldorf
0
-
1
SpVg Schonnebeck
-
-
-
FT
FC Bocholt
1
-
0
FC Monheim
1.50
4.30
3.95
FT
Sportfreunde Baumberg
4
-
2
SC Duesseldorf West
1.65
3.90
3.50
FT
Leher
3
-
3
Werder Bremen III
-
-
-
FT
BSC Hastedt
2
-
0
Blumenthaler SV
-
-
-
FT
SV Frisia 03 RL
3
-
0
Neumuenster
1.12
7.00
8.50
FT
Borussia Freialdenhoven
1
-
1
VfL Vichttal
-
-
-
FT
SV Breinig
3
-
3
FC Hennef 05
-
-
-
FT
Viktoria Arnoldsweiler
2
-
2
VfL Alfter
1.75
3.75
3.15
FT
SC Westfalia Herne
0
-
1
FC Bruenninghausen
3.75
4.20
1.55
FT
SSV Merten
1
-
1
Bergisch Gladbach
2.95
3.75
1.83
FT
SpVg Frechen 20
1
-
1
Dueren
-
-
-
FT
SV Deutz 05
3
-
2
FC Huerth
-
-
-
FT
Wuerzburger Kickers II
1
-
0
TSV Aubstadt
5.30
4.35
1.35
FT
VfB Homberg
4
-
0
FSV Duisburg
-
-
-
Hongkong » 2. liga »
Druga liga Hong Kongu
FT
Citizen
1
-
4
Eastern District
-
-
-
FT
Central & Western
1
-
2
South China
-
-
-
FT
Tai Chung
2
-
2
Wong Tai Sin
-
-
-
FT
Wing Yee
2
-
1
Shatin SA
-
-
-
FT
Rangers
5
-
1
SR Mutual
-
-
-
FT
Happy Valley
5
-
1
Dreams Metro Gallery
-
-
-
Norwegia » 3. liga »
Trzecia liga norweska
FT
Vidar
1
-
0
Hoedd
5.40
4.75
1.40
FT
Vard Haugesund
1
-
3
Kjelsaas
3.65
3.85
1.75
FT
NIL-Trysil
0
-
0
Grorud
3.15
3.95
1.90
FT
Odds Ballklubb 2
2
-
3
Fredrikstad
-
-
-
FT
Hoenefoss
2
-
4
Mjoelner
1.90
3.85
3.20
FT
Baerum
3
-
0
Stabaek 2
1.28
5.60
5.80
Norwegia » 4. liga »
Czwarta liga norweska
FT
IL Staalkameratene
0
-
4
Lyn
7.50
6.40
1.16
FT
Skjervoey
1
-
2
Harstad
1.85
3.90
2.95
FT
Finnsnes
0
-
2
Grei
-
-
-
FT
Frigg
2
-
1
Floeya
1.65
4.25
3.40
FT
Bjoernevatn
1
-
2
Stroemsgodset 2
-
-
-
FT
Korsvoll
4
-
0
Sortland IL
-
-
-
FT
Kristiansund BK 2
4
-
2
Droebak/Frogn
-
-
-
FT
Traeff
2
-
0
KFUM 2
-
-
-
FT
Molde 2
3
-
2
Lokomotiv Oslo FK
-
-
-
FT
Lysekloster
3
-
2
Brann 2
1.45
4.25
4.70
Rosja » 3. liga »
Trzecia liga rosyjska
FT
Sibir Novosibirsk II
2
-
1
Zenit Irkutsk
-
-
-
FT
Sakhalin
3
-
1
FC Chita
-
-
-
FT
Pskov 747
1
-
1
Luki-Energiya
-
-
-
FT
FC Ufa II
2
-
1
Ural II
-
-
-
FT
NoSta
0
-
2
Volga Ulyanovsk
-
-
-
FT
Salyut Belgorod
2
-
2
Kvant Obninsk
-
-
-
FT
Legion Dynamo
2
-
0
Druzhba
-
-
-
FT
Zenit Izhevsk
1
-
2
Zvezda Perm
-
-
-
FT
Neftekhimik
1
-
0
Syzran-2003
-
-
-
FT
Strogino
1
-
2
Kaluga
-
-
-
FT
Lokomotiv Moscow 2
0
-
0
FC Dolgoprudny
-
-
-
FT
Leningradets
2
-
0
Chertanovo Moscow 2
-
-
-
FT
Mashuk-KMV
0
-
0
SKA Rostov
-
-
-
FT
FC Alania Vladikavkaz
3
-
1
Dinamo Stavropol
-
-
-
FT
Zvezda Ryazan
0
-
1
Sokol Saratov
-
-
-
FT
FC Volgar
2
-
2
Spartak Nalczik
-
-
-
FT
Urozhay
1
-
0
Czernomorec
-
-
-
FT
Krasnodar 3
1
-
1
Angusht Nazran
-
-
-
Szwecja » 3. liga »
Szwecja 3
FT
Umeaa
2
-
1
BK Forward
1.45
4.10
5.60
FT
Carlstad United
3
-
1
Team TG FF
1.60
3.65
4.80
FT
Rynninge
3
-
1
Vaesteraas SK
4.60
4.60
1.48
FT
FC Linkoeping City
2
-
1
Skellefteaa
-
-
-
FT
Mjaellby
2
-
1
Tvaaaakers IF
1.33
4.75
6.40
FT
Syrianska
2
-
0
Arameiska-Syrianska IF
-
-
-
FT
Ljungskile
1
-
1
Torns IF
2.25
3.35
2.80
FT
Aengelholms FF
2
-
2
IK Oddevold
2.20
3.35
2.88
FT
Sandvikens IF
2
-
1
Assyriska FF
1.55
4.40
4.20
Szwecja » 4. liga »
Szwecja 4
FT
Raaslaetts SK
3
-
2
Soelvesborgs GOIF
1.65
3.65
3.80
FT
Vaenersborgs IF
1
-
3
Karlstad BK
5.00
4.60
1.36
FT
FC Gute
6
-
1
Stroemsbergs IF
1.12
7.00
9.00
FT
Vasalunds IF
2
-
1
BKV Norrtaelje
-
-
-
Szwajcaria » 3. liga »
Trzecia liga szwajcarska
FT
FC Muensingen
0
-
3
Stade Nyonnais
-
-
-
FT
Bellinzona
1
-
1
Bavois
-
-
-
Szwajcaria » 4. liga »
Czwarta liga szwajcarska
FT
FC Langenthal
1
-
2
Black Stars
-
-
-
Tajlandia » 2. liga »
Druga liga tajlandzka
FT
Krabi FC
1
-
2
Thai Honda
-
-
-
FT
Rayong FC
0
-
1
Udon Thani FC
-
-
-
FT
Kasetsart
1
-
1
Ang Thong FC
1.62
3.60
4.50
FT
Nong Bua Pitchaya FC
1
-
0
Sisaket FC
1.62
3.60
4.50
Urugwaj » 2. liga »
Druga liga urugwajska
FT
Villa Espanola
1
-
2
Rentistas
-
-
-
FT
Deportivo Maldonado
1
-
2
Miramar Misiones
-
-
-
USA » 3. liga »
Trzecia liga Amerykańska
FT
Charleston Battery
1
-
0
Tampa Bay Rowdies
1.60
3.65
4.25
FT
Charlotte Independence
2
-
1
Richmond Kickers
1.60
3.55
4.40
FT
Harrisburg City Islanders
1
-
2
Atlanta United II
-
-
-
FT
San Antonio FC
3
-
2
Arizona United SC
-
-
-
FT
Saint Louis FC
1
-
0
Reno 1868 FC
2.40
3.30
2.48
FT
Rio Grande Valley FC
2
-
1
Real Monarchs SLC
3.40
3.30
1.90
FT
Orange County Blues FC
3
-
2
OKC Energy FC
1.75
3.60
3.60
FT
Sacramento Republic FC
3
-
0
Seattle Sounders FC II
1.35
4.25
6.25
FT
Las Vegas Lights FC
1
-
2
LA Galaxy II
-
-
-
FT
Swope Park Rangers
1
-
0
Fresno FC
2.20
3.20
2.80
FT
Portland Timbers II
4
-
0
Tulsa Roughnecks FC
1.40
4.20
5.50
Wenezuela » 2. liga »
Druga liga Wenezuelska
FT
Universidad de Los Andes FC
3
-
2
Titanes
-
-
-
FT
Atletico Furrial
4
-
0
Libertador FC
-
-
-
FT
Universidad Central
0
-
0
Deportivo Petare
2.20
3.05
2.70
W tej chwili nie trwa żaden mecz na żywo. Gdy tylko rozpocznie się jakiś mecz zostanie on automatycznie wyświetlony na tej stronie.