Odśwież wyniki
Livescore
Strona główna
Wczorajsze wyniki
Live (
0
)
Moje mecze (
0
)
Ekstraklasa
Pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga mistrzów
Zmień datę
kwiecień
26
Piątek
kwiecień
27
Sobota
kwiecień
28
Wczoraj
kwiecień
29
Dzisiaj
kwiecień
30
Jutro
maj
01
Środa
maj
02
Czwartek
Wyniki 07 gru 2019
Wyniki na żywo
07 gru 2019
Livescore
Wczorajsze wyniki
Live (
0
)
Moje mecze (
0
)
Popularne ligi
Ekstraklasa
Polska pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga Mistrzów
Liga Europy
Europa
Albania
Liga albańska Kategoria Superiore
2 liga albańska
Puchar Albanii
Albania Awans/Spadek
Andora
Liga andorska
2 liga andorska
Puchar Andory
Anglia
Premier League
Championship
League 1
League 2
Conference Premier
National League North/South
Evo-Stik League
Premier Reserve League
Puchar Anglii
Johnstones Paint Trophy
Kwalifikacje FA Trophy
Mecz o Tarczę Wspólnoty
Capital One Cup
Armenia
Liga armeńska
2 liga armeńska
Puchar Armenii
Superpuchar Armenii
Austria
Liga austriacka
2 liga austriacka
3 liga austriacka
Czwarta liga austriacka
Puchar Austrii
Superpuchar Austrii
Baraże
Azerbejdżan
Liga azerbejdżanu
2 liga azerbejdżanu
Puchar azerbejdżanu
Belgia
Liga belgijska
2 liga belgijska
Trzecia liga belgijska
Puchar Cofidis Cup
Superpuchar Belgii
Finały ligi belgijskiej
Białoruś
Liga białoruska
2 liga białoruska
Puchar białorusi
Bośnia i Hercegowina
Liga bośniacka
2 liga bośniacka FBiH
Puchar Bośni
Bułgaria
Liga bułgarska
Druga liga bułgarska
Liga bułgarska rezerw
Puchar Bułgarii
Superpuchar Bułgarii
Awans/Spadek
Chorwacja
Liga chorwacka
2 liga chorwacka
Puchar Chorwacji
Superpuchar Chorwacji
Cypr
Liga cypryjska
2 liga cypryjska
Puchar Cypru
Superpuchar Cypru
Czarnogóra
Liga czarnogórska
Druga liga czarnogórska
Puchar Czarnogóry
Liga czarnogórska kwalifikacje
Czechy
Liga czeska
2 liga czeska
Liga czeska rezerw
Czeska liga rezerw U19
Puchar Czech
Superpuchar Czech
Dania
Liga duńska Superligaen
Druga duńska liga
Dania 2
Trzecia duńska liga
Dania 3
Dania 4
Dania 5
U17 Ligaen
Liga duńska rezerw
U19 Ligaen
Ekstra Bladet
Puchar Danii 2
Dania awans/spadek
Estonia
Liga estońska
2 liga estońska Esiliiga
Puchar Estonii
Superpuchar Estonii
Finlandia
Finlandia 1
2 liga fińska Ykkonen
Trzecia liga fińska
Czwarta liga fińska
Puchar Finlandii
Puchar ligi
Finlandia awans/spadek
Francja
Liga francuska
Druga liga francuska
Trzecia liga francuska
Czwarta liga francuska
Puchar Francji
Superpuchar
Puchar ligi francuskiej
Gibraltar
Premier League
Puchar
Grecja
Liga grecka
Druga liga grecka
Trzecia liga grecka
Liga grecka rezerw
Puchar Grecji
Puchar Grecji 2
Gruzja
Liga gruzińska
Druga liga gruzińska
Puchar Gruzji
Awans/Spadek
Hiszpania
Liga hiszpańska
Druga liga hiszpańska
3 liga hiszpańska
Czwarta liga hiszpańska
Puchar Króla
Superpuchar
Holandia
Liga holenderska
2 liga holenderska
Trzecia liga holenderska
Czwarta liga holenderska
Puchar Holandii KNVB
Superpuchar Holandii
Klubowe mecze towarzyskie
Baraże ligi holenderskiej
Irlandia
Liga irlandzka
2 liga irlandzka
Puchar Irlandii
Puchar Ligi Irlandzkiej
Irlandia baraże
Irlandia Północna
Liga Irlandii północnej
2 liga Irlandii północej
Puchar Irlandii Płn.
Puchar ligi
Baraże
Islandia
liga islandzka
2 liga islandzka
Puchar Islandii
Kosowo
Superliga
Krym
Liga krymsk
Liechtenstein
Puchar
Litwa
Liga litewska
Druga liga litewska
Puchar
Lithuania Cup 1
Luksemburg
Liga luksemburska
Druga liga luksemburgu
Puchar
Luxembourg Promotion/Relegation
Macedonia
Liga macedońska
2 liga macedońska
Puchar
F.Y.R.O.M. Cup 1
Baraże
Malta
Liga maltańska
Druga liga maltańska
Puchar
Mołdawia
Liga mołdawska
Druga liga mołdawska
Puchar Mołdawii
Niemcy
Bundesliga
2. Bundesliga
3 liga niemiecka
Czwarta liga niemiecka
Oberliga
Puchar Niemiec
Superpuchar Niemiec
Puchar Niemiec 2
Baraże
Norwegia
Liga norweska
Druga liga norweska
Trzecia liga norweska
Czwarta liga norweska
Norwegia 5
Norwegia 6
Norwegia 7
U19 Interkretsserien
Puchar Norwegii kwalifikacje
SuperPuchar
Tippeligaen Qualification
Polska
Ekstraklasa
1 liga polska
2 liga polska
Puchar Polski
Superpuchar
Portugalia
Liga portugalska
2 liga portugalska
Trzecia liga portugalska
Puchar Portugalii
Superpuchar Portugalii
Puchar Ligi
Rosja
Liga rosyjska
Druga liga rosyjska
Trzecia liga rosyjska
Rezerwy
Puchar Rosji
Superpuchar Rosji
Puchar Rosji 2
Baraże
Rumunia
Liga romuńska
Druga liga rumuńska
Puchar Rumunii
Puchar Rumunii 3
Puchar ligi
Awans/Spadek
San Marino
Liga San Marino
Puchar San Marino
Serbia
Liga serbska
Druga liga serbska
Serbia Cup 1
Szkocja
Liga szkocka Premiership
Druga liga szkocka
Szkocja 3
Szkocja 4
Piąta liga szkocka
Development League
Puchar Szkocji
Challenge Cup
Puchar Ligi
Baraże
Szwajcaria
Liga szwajcarska
2 liga szwajcarska
Trzecia liga szwajcarska
Czwarta liga szwajcarska
Puchar Szwajcarii
Szwajcaria awans/spadek
Szwecja
Liga szwedzka
2 liga szwedzka
Szwecja 3
Szwecja 4
Rezerwy Allsvenskan U-21
Rezerwy 2
Awans/Spadek rezerw
Puchar Szwecji
Superpuchar
Szwecja awans/spadek
Szwecja awans/spadek 2
Słowacja
Liga słowacka
Druga liga słowacka
Puchar Słowacji
Superpuchar Słowacji
Słowenia
Liga słoweńska - Prva Liga
2 liga słoweńska
Puchar Słowenii
Puchar Słowenii 3
Baraże
Turcja
Liga turecka
Druga liga turecka
Turcja 3
Czwarta liga turecka
Puchar Turcji
Superpuchar Turcji
Baraże
Ukraina
Liga ukraińska
Druga liga ukraińska
Puchar Ukrainy
Superpuchar Ukrainy
Walia
Liga walijska
Druga liga walijska
Puchar Walii
Węgry
Liga węgierska
Druga liga węgierska
Liga węgierska rezerw
Puchar Węgier
Superpuchar Węgier
Wyspy Owcze
Liga wysp owczych
Puchar Wysp Owczych
Włochy
Serie A
Serie B
Trzecia liga włoch
Serie D
Puchar Włoch
Superpuchar Włoch
Baraże
Łotwa
Liga łotewska
Druga liga łotewska
Cup
Puchar Łotwy
Turnieje
Mistrzostwa Świata
Liga Narodów Division A
Liga Narodów dywizja B
Liga Narodów Dywizja C
Liga Narodów Dywizja D
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU
CONCACAF Gold Cup
Copa America
Puchar Konfederacji
EURO U-21
Mistrzostwa Świata U-20
Klubowe Mistrzostwa Świata
Liga Mistrzów
Liga Europy
World Cup Qualification S. Amer
World Cup Qualification CONCACAF
World Cup Qualification Africa
World Cup Qualification Asia
World Cup Qualification Oceania
Copa Libertadores
Puchar Południowoamerykański
Superpuchar Afryki
Superpuchar Europy
AFC Presidents Cup
Puchar AFC
Euro
Mistrzostwa Narodów Afryki
Puchar Narodów Afryki
Azjatycka Liga Mistrzów
AFC U23 Championship
AFF Puchar Suzuki
Puchar Azji
Liga Mistrzów Afryki
Afrykański Puchar Konfederacji
CECAFA Senior Challenge Cup
CFU Puchar klubowy
Champions World Series
Klubowe mecze towarzyskie
Liga Mistrzów Ameryka Płn.
CONCACAF Cup
Copa Centroamericana
East Asian Championship
Euro U-17
Euro U-19
Mecze towarzyskie Reprezentacje
Mecze towarzyskie U-21
Klubowe turieje towarzyskie
Klubowe turieje towarzyskie
Friendly Club Cup
Gulf Cup
Kagame Inter-Club Cup
Kappa Cup
NextGen Series 1
OFC Champions League
Premier League Asia Trophy
Recopa Sudamericana
Royal League
Olimpiada
The Atlantic Cup
UI Cup
Mecze towarzyskie
Puchar Vodafone
West Asian Championship
Mistrzostwa Świata U-17
Setanta Sports Cup
Suruga Bank Championship 1
Toulon Tournament 1
Gold Cup kwalifikacje
Liga Mistrzów U-21
Wszystkie turnieje
Ameryka Płd
Argentyna
Liga argentyńska
2 liga argentyńska
3 Liga argentyńska
Czwarta liga argentyńska
Puchar Argentyny
Superpuchar Argentyny
Argentyna Awans/Spadek
Boliwia
Liga boliwijska
Druga liga boliwijska
Awans/Spadek
Brazylia
Liga brazylijska Serie A
2 liga brazylijska Serie B
3 liga brazylijska Serie C
Brasiliense
Serie D
Paulista A2
Puchar Brazylii
Copa do Nordeste
Chile
Liga chilijska
Druga liga chilijska
Puchar Chile
Superpuchar Chile
Ekwador
Liga ekwadorska
Druga liga ekwadorska
Kolumbia
Liga kolumbijska
2 liga kolumbijska
Colombia Cup 1
Paragwaj
Liga paragwajska
2 liga paragwajska
Peru
Liga peruwiańska
2 liga peruwiańska
Urugwaj
Liga urugwajska
Druga liga urugwajska
Wenezuela
Liga wenezuelska
Druga liga Wenezuelska
Awans/Spadek
Ameryka Pół
Antigua i Barbuda
Premier Division
Azja
Liga haitańska
Barbados
Liga barbadosu Premier Division
Bermudy
Liga bermud
Granada
Liga Grenady
Gwadelupa
Liga gwadelupy
Gwatemala
Liga gwatemali
Druga liga gwatemali
Honduras
Liga hondurasu
Jamajka
Liga jamajska
Kanada
Liga kanadyjska
Kostaryka
Liga kostarykańska
2 liga kostarykańska
Kuba
Liga kubańska
Martynika
Liga wyspy martynika
Meksyk
Liga meksykańska
Druga liga meksykańska
Puchar Meksyku
Nikaragua
Liga nicaragua
Panama
Liga panamska
Portoryko
Liga puerto rico
Saint Vincent i Grenadyny
1. Division
Salwador
Liga salwadorska
St. Kitts and Nevis
SKNFA League
Trynidad i Tobago
Professional League
USA
Liga amerykańska MLS
2 liga amerykańska
Trzecia liga Amerykańska
Czwarta liga amerykańska
Puchar USA
Azja
Arabia Saudyjska
Liga arabii saudyjskiej
Bahrain
Liga bahrajnu
Chiny
Liga chińska
Druga liga chińska
Puchar Chin
Superpuchar Chin
Filipiny
Liga filipińska
Hongkong
Liga Hong Kongu
Druga liga Hong Kongu
Indie
I-League
Liga indyjska
Indonezja
Liga 1
Irak
Liga Iraku
Iran
Pro League
Druga liga irańska
Puchar Iranu Hazfi
Izrael
Liga izraelska
2 liga izraelska
Puchar Izraela
Toto Cup
Baraże
Japonia
Liga japońska
2 liga japońska
Trzecia liga japońska
Czwarta liga japońska
Puchar Japonii
Superpuchar Japonii
Puchar Ligi
Baraże
Jemen
Liga jemeńska
Jordania
Liga jordańska
Katar
Liga katarska
Kazachstan
Liga kazachstańska
2 liga kazachstańska
Puchar Kazachstanu
Superpuchar Kazachstanu
Korea Południowa
Liga korei południowej
Druga liga Korei Płd.
Trzecia liga Korei Płd
Puchar
Baraże
Kuwejt
Premier League
Liban
Liga libańska
Malezja
Liga malezyjska
Druga liga malezyjska
Oman
Liga Omanu
Pakistan
Liga pakistańska
Palestyna
Liga palestyńska
Singapur
Liga singapurska
Puchar Singapuru
Puchar Ligi
Syria
Liga syryjska
Tajlandia
Liga tajlandzka
Druga liga tajlandzka
Tajwan
Liga tajwańska
Uzbekistan
Liga uzbecka
Druga liga uzbekistanu
Awans/Spadek
Wietnam
Liga wietnamska
Druga liga wietnamska
ZEA
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich
Zimbabwe
Zimbabwe 1
Afryka
Algieria
Ligue 1
2 liga algierska
Angola
Liga angolska Girabola
Benin
Liga beninu
Botswana
Liga botswany
Burkina Faso
Liga burkina faso
Cape Verde
Liga Republiki Zielonego Przylądka
Czad
Premiere Division
DR Kongo
Liga Demokratycznej Republiki Konga
Egipt
Liga egipska
Druga liga egipska
Gabon
Liga gabonu
Gambia
Liga gambi
Ghana
Liga ghańska
Gwinea
Liga Gwinea
Kamerun
Liga kamerunu
Kenia
Liga kenijska
Druga liga kenijska
Puchar Kenii
Shield Cup Kenii
Kongo
Linafoot
Lesotho
Premier League
Liberia
Liga liberyjska
Libia
Liga libijska
Madagaskar
Liga madagaskarska
Malawi
Liga malawi
Mali
Liga mali
Maroko
Liga marokańska
Druga liga marokańska
Mauritius
Liga mauritius
Mozambik
Liga mocambiku
Namibia
Liga namibijska
Nigeria
Liga nigeryjska
RPA
Liga Republiki Południowej Afryki
Druga liga Republiki Południowej Afryki
Puchar Nedbank RPA
Puchar MNT8 RPA
Rwanda
Liga rwandy
Senegal
Liga senegalska
Sierra Leone
Liga Sierra Leone
Suazi
Liga suazi
Sudan
Liga Sudanu
Tanzania
Liga tanzańska
Togo
Championnat National
Tunezja
Liga tunezyjska
Druga liga tunezyjska
Uganda
Liga ugandy
Wybrzeże Kości Słoniowej
Liga Wybrzeża Kości Słoniowej
Zambia
Zambia 1
Oceania
Australia
Liga australijska
2 liga australijska
3 liga australijska
Czwarta liga australijska
Liga australijska rezerw
Liga australijska NPL rezerw
Puchar Australii
Fidżi
Liga Fiji
Nowa Zelandia
Liga nowozelandzka
Druga liga nowozelandzka
Tahiti
Taiti 1
Vanuatu
TVL Premier League
Wyspa Salomona
Liga wysp salomona
Resultados ao vivo
Scoruri live
Livescore
Livescore
Rezultati uzivo
Risultati in tempo reale
Transmisje meczów
Porównanie drużyn
Wszystie
Live (
0
)
Moje mecze (
0
)
Zamknij
Znaleziono:
Przeszukaj mecze na serwerze
Polska » 1. liga »
Ekstraklasa
FT
Jagiellonia Białystok
0
-
1
Zagłębie Lubin
1.90
3.70
3.70
FT
Lech Poznań
2
-
0
Łódzki KS
1.57
4.10
5.30
FT
Lechia Gdańsk
2
-
0
Wisła Płock
1.73
3.55
4.70
Anglia » 1. liga »
Premier League
FT
Everton
3
-
1
Chelsea
3.70
3.95
2.00
FT
AFC Bournemouth
0
-
3
Liverpool FC
6.75
4.85
1.49
FT
Tottenham Hotspur
5
-
0
Burnley
1.45
4.75
8.00
FT
Watford
0
-
0
Crystal Palace
2.50
3.30
3.10
FT
Manchester City
1
-
2
Manchester United
1.35
5.60
9.50
Hiszpania » 1. liga »
Liga hiszpańska
FT
Real Madryt
2
-
0
Espanyol
1.21
7.00
14.00
FT
Granada
3
-
0
Alaves
2.25
3.10
3.65
FT
Levante
2
-
4
Valencia CF
3.30
3.90
2.08
FT
FC Barcelona
5
-
2
Mallorca
1.10
10.50
29.00
Niemcy » 1. liga »
Bundesliga
FT
Borussia Dortmund
5
-
0
Fortuna Duesseldorf
1.32
5.40
9.00
FT
RasenBallsport Leipzig
3
-
1
Hoffenheim
1.40
5.10
7.00
FT
Borussia M'gladbach
2
-
1
Bayern Monachium
5.30
5.00
1.50
FT
Freiburg
1
-
0
VfL Wolfsburg
3.25
3.40
2.20
FT
Augsburg
2
-
1
FSV Mainz 05
2.35
3.50
2.95
FT
Bayer Leverkusen
2
-
1
Schalke 04
1.96
3.65
3.70
Włochy » 1. liga »
Serie A
FT
Atalanta
3
-
2
Hellas Werona
1.35
5.10
9.00
FT
Udinese
1
-
1
SSC Napoli
5.80
4.10
1.57
FT
Lazio Rzym
3
-
1
Juventus Turyn
2.75
3.60
2.43
Francja » 1. liga »
Liga francuska
FT
Montpellier
1
-
3
PSG
5.75
4.90
1.47
FT
Nice
4
-
1
Metz
1.82
3.35
4.75
FT
Rennes
2
-
1
Angers
2.05
3.20
3.95
FT
Strasbourg
4
-
2
Toulouse
1.75
3.70
4.70
FT
AS Monaco
3
-
0
Amiens
1.43
4.65
7.25
Anglia » 2. liga »
Championship
FT
Huddersfield Town
0
-
2
Leeds United
6.00
4.00
1.60
FT
Blackburn Rovers
1
-
0
Derby County
2.00
3.55
3.85
FT
Cardiff City
3
-
2
Barnsley
1.85
3.65
4.50
FT
Fulham
1
-
2
Bristol City
1.67
4.10
5.10
FT
Hull City
2
-
1
Stoke City
2.50
3.40
2.90
FT
Luton Town
2
-
1
Wigan Athletic
2.45
3.50
2.90
FT
Middlesbrough
1
-
0
Charlton Athletic
1.87
3.75
4.20
FT
Queens Park Rangers
2
-
0
Preston North End
2.15
3.80
3.20
FT
Reading
2
-
3
Birmingham City
2.05
3.60
3.65
FT
Sheffield Wednesday
2
-
1
Brentford
2.60
3.20
2.90
Francja » puchar »
Puchar Francji
FT EX
US Vandoeuvre
2
-
3
Red Star
-
-
-
FT
4 Rivieres 70 FC
0
-
2
Bourg en Bresse Peronnas
-
-
-
FT
Cote-Chaude
0
-
1
Le Puy
-
-
-
FT
Prix-les-Mezieres
3
-
1
Quevilly
-
-
-
FT
Annecy FC
1
-
2
Chambly
3.00
3.00
2.30
FT
St Pontivyen
0
-
1
Lorient
-
-
-
FT
FC Chartres
0
-
1
Caen
-
-
-
FT
Hombourg Haut
2
-
1
Auxerre
-
-
-
FT
Cournon d'Auvergne
0
-
2
Niort
-
-
-
FT EX
Tours
2
-
1
Club Franciscain
-
-
-
FT
St-Pryve St Hilaire
6
-
0
-
-
-
FT
Guichen
2
-
1
Spc Le Rheu
-
-
-
FT
Raon L Etape
6
-
2
CA Boulay
-
-
-
FT
Mulhouse
2
-
3
Epinal
-
-
-
FT EX
ES Chilly
0
-
1
Fabregues
-
-
-
FT
Poitiers
1
-
3
Rodez
-
-
-
FT
Saint-Quentin
1
-
3
Grande Synthe
-
-
-
FT
Jeunesse Evolution
0
-
2
ASM Belfort
-
-
-
FT
Montceau
3
-
0
Racing Besancon
-
-
-
FT EX
FC de Limonest
2
-
1
Villefranche Beaujolais
-
-
-
FT
RC Grasse
1
-
2
Marseille Consolat
-
-
-
FT
Angouleme
5
-
1
Saint-Flour
-
-
-
FT (P)
Bergerac Perigord
0
-
0
Trelissac
Karne: 6-7
-
-
-
FT
Aviron Bayonnais FC
4
-
1
Vendee Fontenay Foot
-
-
-
FT (P)
Challans
1
-
1
US Colomiers
Karne: 3-1
-
-
-
FT
Sable Fc
2
-
0
Concarneau
-
-
-
FT (P)
Voltigeurs de Chateaubriant
0
-
0
Stade Briochin
Karne: 5-6
-
-
-
FT
Plabennec
0
-
2
US Granvillaise
-
-
-
FT
Rouen
1
-
0
Orleans
-
-
-
FT EX
Gonfreville
5
-
2
Creteil
-
-
-
FT
Croix
0
-
1
Entente SSG
2.75
2.80
2.65
FT (P)
Frejus Saint Raphael
1
-
1
Olympique Ales
Karne: 5-3
-
-
-
FT
Marssac RS
1
-
4
Pau
-
-
-
Rosja » 1. liga »
Liga rosyjska
FT
FC Tambov
3
-
0
Gazovik Orenburg
2.70
3.15
2.55
FT
FK Krasnodar
1
-
1
CSKA Moskwa
2.28
3.35
2.95
FT
Terek Grozny
0
-
1
FC Ufa
2.33
2.65
3.70
Holandia » 1. liga »
Liga holenderska
FT
ADO Den Haag
0
-
0
FC Twente
2.35
3.65
2.80
FT
PSV Eindhoven
5
-
0
Fortuna Sittard
1.18
8.00
12.50
FT
VVV-Venlo
2
-
0
FC Emmen
2.17
3.65
3.15
FT
PEC Zwolle
0
-
3
AZ Alkmaar
7.00
5.30
1.38
Portugalia » 1. liga »
Liga portugalska
FT
Maritimo
2
-
2
Santa Clara
2.60
2.90
2.90
FT
Famalicao
2
-
3
Tondela
1.95
3.55
3.65
FT
Aves
1
-
0
Braga
7.00
4.50
1.40
Turcja » 1. liga »
Liga turecka
FT
Yeni Malatyaspor
1
-
3
Sivasspor
2.38
3.55
2.65
FT
Ankaragucu
1
-
3
Goztepe
3.65
3.35
2.00
FT
Galatasaray Stambuł
1
-
0
Alanyaspor
2.10
3.25
3.40
Albania » 1. liga »
Liga albańska Kategoria Superiore
FT
Luftetari
0
-
2
Vllaznia Szkodra
-
-
-
FT
Bylis
2
-
1
Partizani
-
-
-
FT
KF Tirana
1
-
3
Kukesi
-
-
-
Liga Mistrzów Afryki
FT
FC Platinum
0
-
3
Etoile du Sahel
-
-
-
FT
Petro Atletico
1
-
1
USM Alger
-
-
-
FT
Zesco United
1
-
2
TP Mazembe
2.65
2.80
2.80
FT
Wydad Casablanca
0
-
0
Mamelodi Sundowns FC
1.80
3.00
5.00
FT
El Zamalek
2
-
0
Primeiro de Agosto
-
-
-
CECAFA Senior Challenge Cup
FT
Dżibuti
0
-
0
Somalia
-
-
-
FT
Uganda
2
-
1
Burundi
-
-
-
Algieria » 1. liga »
Ligue 1
FT
NA Hussein Dey
0
-
1
NC Magra
-
-
-
FT
CR Belouizdad
1
-
0
JS Saoura
1.53
3.50
5.30
FT
USM Bel Abbes
3
-
1
MC Alger
3.25
2.80
2.25
FT
ES Setif
4
-
0
AS Ain M'lila
-
-
-
FT
US Biskra
0
-
0
CA Bordj Bou Arreridj
2.10
2.85
3.50
Argentyna » 1. liga »
Liga argentyńska
FT
Colon
0
-
2
Aldosivi
1.68
3.40
5.10
FT
Independiente
0
-
1
Banfield
2.15
2.90
3.60
FT
Huracan
0
-
2
Arsenal Sarandi
2.80
2.95
2.55
Argentyna » 3. liga »
3 Liga argentyńska
FT
Deportivo Maipu
0
-
1
Ferro Carril Oeste General Pico
-
-
-
FT
Desamparados
2
-
2
Huracan Las Heras
-
-
-
FT
CD UAI Urquiza
0
-
0
Almirante Brown
3.15
2.60
2.50
FT
Argentino de Quilmes
3
-
1
Deportivo Armenio
2.70
3.00
2.55
FT
Acassuso
0
-
1
San Telmo
2.45
2.90
2.80
FT
Villa San Carlos
0
-
0
Flandria
2.10
2.90
3.60
FT
Gimnasia y Esgrima de Concepcion
0
-
1
Sarmiento de Resistencia
-
-
-
FT
CASD Camioneros
2
-
0
Sportivo Estudiantes
2.30
2.75
3.20
FT
Circulo Deportivo
2
-
1
Deportivo Madryn
-
-
-
FT
Sol de Mayo
0
-
1
Sansinena BB
-
-
-
FT
Sportivo Belgrano
2
-
1
San Martín de Formosa
2.25
3.00
3.00
FT
Juventud Unida Universitario
2
-
0
Olimpo
2.70
2.80
2.60
FT
Crucero del Norte
2
-
2
Atletico Guemes
-
-
-
FT
Villa Mitre
2
-
0
Club Sportivo Penarol
-
-
-
FT
Union de Sunchales
4
-
2
Sportivo Las Parejas
2.20
2.70
3.50
Australia » 1. liga »
Liga australijska
FT
Wellington Phoenix
2
-
1
Western Sydney Wanderers FC
2.25
3.60
3.00
FT
Sydney FC
5
-
1
Brisbane Roar FC
1.70
4.10
4.60
Australia »
Liga australijska rezerw
FT
Adelaide United Youth
3
-
2
Melbourne City FC Youth
2.25
3.65
2.48
FT
Sydney FC Youth
6
-
0
Western Sydney Wanderers FC Youth
1.40
4.70
4.70
Austria » 1. liga »
Liga austriacka
FT
Red Bull Salzburg
5
-
1
Wattens
1.07
10.50
23.00
FT
Wolfsberger AC
1
-
3
LASK Linz
2.88
3.40
2.30
FT
Hartberg
3
-
2
SKN St. Poelten
2.20
3.65
2.88
Belgia » 1. liga »
Liga belgijska
FT
KV Mechelen
1
-
1
Kortrijk
1.85
4.10
3.75
FT
Gent
2
-
0
Zulte-Waregem
1.44
4.60
7.00
FT
Cercle Bruges
1
-
2
Genk
4.60
4.20
1.67
FT
St.Truiden
1
-
2
Club Brugge
8.50
5.20
1.35
Belgia » 2. liga »
2 liga belgijska
FT
KFCO Beerschot-Wilrijk
1
-
1
Virton
1.93
3.50
3.70
FT
Lokeren
1
-
3
Roeselare
1.87
3.70
3.70
Boliwia » 1. liga »
Liga boliwijska
FT
Sport Boys Warnes
0
-
0
Nacional Potosi
2.28
3.40
2.65
Boliwia » 2. liga »
Druga liga boliwijska
FT
Real Santa Cruz
1
-
0
Real Tomayapo
-
-
-
Bośnia i Hercegowina » 1. liga »
Liga bośniacka
FT
FK Sloga Simin Han
1
-
0
Siroki Brijeg
-
-
-
FT
FK Zvijezda 09
1
-
1
FK Sarajevo
7.50
4.40
1.28
FT
Zrinjski Mostar
1
-
0
Radnik Bijeljina
1.65
3.35
4.20
FT
FK Mladost Doboj Kakanj
4
-
2
Celik Zenica
-
-
-
FT
Zeljeznicar
0
-
2
FK Velez Mostar
-
-
-
Bułgaria » 1. liga »
Liga bułgarska
FT
Botew Płowdiw
3
-
1
Beroe
2.25
3.05
3.05
FT
Łudogorec Razgrad
1
-
1
Czerno More Warna
1.45
3.65
7.50
Bułgaria » 2. liga »
Druga liga bułgarska
FT
Lokomotiw Sofia
2
-
3
CSKA 1948
-
-
-
FT
Pomorie
0
-
0
Chernomorets Balchik
-
-
-
FT
Spartak Varna
0
-
4
Neftochimic Burgas 1962
-
-
-
FT
Spartak Pleven
1
-
3
Hebar
-
-
-
Kolumbia » 1. liga »
Liga kolumbijska
FT
America de Cali
2
-
0
Atletico Junior
2.14
2.90
3.65
Kolumbia » 2. liga »
2 liga kolumbijska
FT
Chico FC
1
-
0
Cortulua
1.77
3.15
3.95
Kostaryka » 2. liga »
2 liga kostarykańska
FT
Juventud Escazucena
0
-
2
Puerto Golfito
-
-
-
Chorwacja » 1. liga »
Liga chorwacka
FT
HNK Gorica
2
-
0
Slaven
1.75
3.30
4.25
FT
Inter Zaprešić
1
-
1
Hajduk Split
5.50
3.80
1.48
Chorwacja » 2. liga »
2 liga chorwacka
FT
Dubrava Zagreb
1
-
0
NK Croatia Zmijavci
-
-
-
FT
NK Hrvatski Dragovoljac
1
-
0
Solin
1.72
3.25
3.95
FT
NK Dugopolje
2
-
2
NK Kustosija
1.74
3.10
4.20
FT
Cibalia
0
-
0
NK Sesvete
3.80
3.15
1.80
FT
HNK Orijent 1919
0
-
2
Medimurje
-
-
-
Kuba » 1. liga »
Liga kubańska
FT
Cienfuegos
3
-
1
Matanzas
-
-
-
FT
Pinar del Río
3
-
0
Isla de la Juventud
-
-
-
FT
Villa Clara
6
-
0
Mayabeque
-
-
-
FT
La Habana
2
-
2
Artemisa
-
-
-
FT
Granma
0
-
0
Santiago de Cuba
-
-
-
FT
Camaguey
1
-
1
Holguín
-
-
-
FT
Sancti Spiritus
0
-
4
Las Tunas
-
-
-
FT
Guantanamo
0
-
1
Ciego de Avila
-
-
-
Cypr » 1. liga »
Liga cypryjska
FT
Anorthosis
2
-
0
AEL Limassol
1.45
3.75
6.50
FT
Olympiakos Nikozja
2
-
0
APOEL Nikozja
6.75
4.10
1.35
Cypr » 2. liga »
2 liga cypryjska
FT
Aris Limassol
1
-
0
Alki Oroklinis
-
-
-
FT
Karmiotissa Pano Polemidion
6
-
1
Omonoia Psevda
-
-
-
FT
ASIL Lysi
3
-
0
Omonia Aradippou
-
-
-
FT
AEZ Zakakiou
2
-
2
Onisilos Sotira
-
-
-
FT
Akritas Chlorakas
0
-
3
Othellos Athienou
-
-
-
FT
Ermis Aradippou
4
-
2
Digenis Morphou
-
-
-
Czechy » 1. liga »
Liga czeska
FT
Teplice
2
-
1
Zlin
1.78
3.55
4.20
FT
Opava
1
-
2
Jablonec
3.55
3.20
2.05
FT
Slovacko
2
-
1
Viktoria Pilzno
3.40
2.95
2.25
Dania »
U17 Ligaen
FT
AaB U17
2
-
3
Randers Freja U17
-
-
-
Dania »
U19 Ligaen
FT
Lyngby U19
0
-
3
FC Koebenhavn U19
-
-
-
Ekwador » 1. liga »
Liga ekwadorska
FT
CSD Macara
1
-
1
Delfin
1.67
3.50
4.50
Anglia » 3. liga »
League 1
FT
Blackpool
3
-
1
Fleetwood Town
2.50
3.40
2.75
FT
Bolton Wanderers
2
-
2
AFC Wimbledon
2.15
3.50
3.35
FT
Bristol Rovers
4
-
2
Southend United
1.53
4.10
6.50
FT
Burton Albion
0
-
2
Lincoln
1.90
3.65
4.00
FT
Coventry City
1
-
1
Ipswich Town
2.30
3.40
3.10
FT
Doncaster Rovers
1
-
1
Milton Keynes Dons
1.55
4.30
5.75
FT
Gillingham
1
-
0
Sunderland
3.00
3.35
2.40
FT
Oxford United
0
-
0
Shrewsbury Town
1.75
3.75
4.80
FT
Portsmouth
2
-
2
Peterborough United
2.00
3.75
3.50
FT
Rotherham United
0
-
1
Rochdale
1.50
4.50
6.25
FT
Tranmere Rovers
1
-
1
Accrington Stanley
2.80
3.50
2.45
Anglia » 4. liga »
League 2
FT
Bradford City
1
-
0
Newport County
1.95
3.45
3.85
FT
Cambridge United
1
-
0
Plymouth Argyle
2.75
3.40
2.50
FT
Colchester United
1
-
0
Salford City
1.90
3.60
4.10
FT
Exeter City
3
-
2
Northampton Town
1.90
3.50
4.20
FT
Forest Green Rovers
0
-
2
Scunthorpe United
2.20
3.35
3.25
FT
Grimsby Town
0
-
3
Swindon Town
3.20
3.35
2.25
FT
Mansfield Town
0
-
3
Cheltenham Town
2.15
3.50
3.30
FT
Morecambe
1
-
1
Carlisle United
2.75
3.50
2.50
FT
Oldham Athletic
1
-
1
Leyton Orient
2.25
3.60
3.00
FT
Port Vale
0
-
1
Walsall
2.40
3.20
3.00
FT
Stevenage
0
-
0
Crawley Town
2.30
3.35
3.00
Anglia » 5. liga »
Conference Premier
FT
Barrow
1
-
0
Aldershot Town
1.60
3.90
4.80
FT
Chesterfield
1
-
2
Bromley
2.70
3.50
2.30
FT
Dagenham & Redbridge
1
-
2
Maidenhead United
1.85
3.40
3.90
FT
Dover
0
-
2
Boreham Wood
2.40
3.05
2.88
FT
Eastleigh
1
-
1
Ebbsfleet United
1.65
3.95
4.35
FT
Harrogate
2
-
1
Torquay United
1.94
3.60
3.40
FT
Notts County
1
-
1
Sutton United
1.98
3.25
3.65
FT
Stockport
4
-
2
Chorley
2.10
3.35
3.25
FT
Woking
2
-
1
Hartlepool United
2.45
3.45
2.55
FT
Wrexham
2
-
0
Solihull Moors
2.63
3.10
2.63
FT
Yeovil Town
2
-
0
Halifax Town
1.98
3.50
3.40
FT
Barnet
2
-
1
AFC Fylde
2.38
3.25
2.80
Macedonia » 1. liga »
Liga macedońska
FT
FK Sileks
3
-
1
FC Academy Pandev
-
-
-
Niemcy » 2. liga »
2. Bundesliga
FT
Hannover 96
3
-
2
Erzgebirge Aue
1.84
3.45
4.35
FT
Holstein Kiel
2
-
4
Osnabrueck
1.84
3.80
3.90
FT
Greuther Fuerth
3
-
1
VfL Bochum
2.65
3.35
2.55
Niemcy » 3. liga »
3 liga niemiecka
FT
KFC Uerdingen
4
-
1
Hansa Rostock
2.95
3.25
2.25
FT
Wuerzburger Kickers
3
-
1
Viktoria Koeln 1904
1.77
3.65
3.90
FT
Kaiserslautern
1
-
0
Hallescher FC
2.50
3.20
2.65
FT
Carl Zeiss Jena
0
-
3
Unterhaching
2.40
3.25
2.75
FT
TSV 1860 Monachium
1
-
1
Sonnenhof Großaspach
1.57
4.00
5.00
FT
Magdeburg
0
-
2
Ingolstadt
2.05
3.35
3.25
Niemcy » 4. liga »
Czwarta liga niemiecka
FT
Holstein Kiel II
1
-
2
Eintracht Norderstedt
2.63
3.40
2.35
FT
Hannover 96 II
2
-
1
Heider SV
1.34
5.20
5.80
FT
ETSV Weiche Flensburg
2
-
1
Oldenburg
1.80
3.40
3.85
FT
VSG Altglienicke
0
-
3
Energie Cottbus
2.40
3.25
2.70
FT
Bischofswerdaer FV
1
-
1
Berliner AK 07
5.20
4.50
1.45
FT
Bahlinger SC
0
-
1
Hoffenheim II
2.60
3.30
2.45
FT
Saarbruecken
7
-
0
TuS RW Koblenz
-
-
-
FT
Teutonia Watzenborn-Steinberg
1
-
1
Pirmasens
-
-
-
FT
Ulm
2
-
0
Homburg
2.15
3.55
2.80
FT
FCA Walldorf
4
-
0
TSG Balingen
1.85
3.65
3.50
FT
Mainz 05 II
2
-
1
FSV Frankfurt
2.48
3.30
2.55
FT
VfB Homberg
0
-
2
Bergisch Gladbach
1.75
3.80
3.70
FT
SV Roedinghausen
4
-
1
Borussia Moenchengladbach II
1.65
3.70
4.30
FT
Alemannia Aachen
1
-
2
Wuppertal
1.25
5.00
9.00
FT
FC Hansa Lueneburg
0
-
1
SV Drochtersen/Assel
2.95
3.35
2.15
FT
Oberhausen
1
-
0
Schalke 04 II
1.75
3.45
4.10
Gibraltar » 1. liga »
Premier League
FT
Bruno's Magpies
0
-
3
St Joseph's
-
-
-
FT
Europa Point
1
-
3
Manchester 62 FC
-
-
-
Grecja » 1. liga »
Liga grecka
FT
PAOK Saloniki
2
-
0
Xanthi
1.14
6.50
17.00
FT
AEK Ateny
5
-
0
Panionios
1.22
5.30
11.50
FT
Panaitolikos
0
-
3
Olympiakos Pireus
10.50
4.60
1.28
Hongkong » 1. liga »
Liga Hong Kongu
FT
Guangzhou R&F U19
2
-
0
Happy Valley
-
-
-
Węgry » 1. liga »
Liga węgierska
FT
Mezokovesd SE
0
-
1
Diosgyori VTK
1.64
3.50
4.90
FT
Debreceni VSC
1
-
1
Budapest Honved
2.50
3.15
2.63
FT
Ujpest
1
-
0
Varda SE
1.56
3.70
5.40
FT
Videoton FC
0
-
2
Paksi SE
1.55
4.00
4.90
FT
Zalaegerszeg
2
-
0
Kaposvari
-
-
-
Indie » 1. liga »
I-League
FT
Punjab
1
-
1
East Bengal Club
-
-
-
Indie » 1. liga »
Liga indyjska
FT
Northeast United FC
0
-
3
Atletico de Kolkata
2.70
3.15
2.55
Indonezja » 1. liga »
Liga 1
FT
Persela Lamongan
3
-
1
PSM Makassar
1.90
3.25
3.25
FT
PSS Sleman
0
-
0
Persib Bandung
-
-
-
Izrael » 1. liga »
Liga izraelska
FT
Hapoel Raanana
1
-
1
Hapoel Kfar Saba
2.48
3.00
2.65
FT
Hapoel Hajfa
3
-
0
Bnei Yehuda Tel Awiw
2.50
3.10
2.60
FT
Hapoel Ironi Kirjat Szemona
1
-
0
Sektzia Nes Tziona
-
-
-
FT
Maccabi Tel Awiw
0
-
0
Maccabi Netanja
1.28
4.20
11.00
Włochy » 2. liga »
Serie B
FT
Cittadella
4
-
3
Salernitana
1.82
3.30
4.60
FT
Empoli
2
-
1
Ascoli Picchio FC 1898
2.15
3.25
3.35
FT
Pescara
2
-
2
Venezia
1.97
3.20
4.00
FT
Spezia
2
-
0
Livorno
2.10
3.05
3.85
FT
Chievo Werona
1
-
0
Cremonese
1.95
3.10
4.40
Włochy » 3. liga »
Trzecia liga włoch
FT
Pianese
1
-
2
Pontedera
2.65
3.00
2.50
FT
Pro Vercelli
0
-
0
Pistoiese
1.95
2.95
3.85
FT
Paganese
1
-
1
Catanzaro
3.65
3.40
1.80
FT
Robur Siena
1
-
0
Como
1.90
2.95
3.85
FT
Romagna Centro
0
-
4
Alma Juventus Fano
-
-
-
Wybrzeże Kości Słoniowej » 1. liga »
Liga Wybrzeża Kości Słoniowej
FT
SO Armee
0
-
1
Academia F. Amadou Diallo
-
-
-
Jamajka » 1. liga »
Liga jamajska
FT
Waterhouse FC
1
-
2
Mount Pleasant
1.75
3.40
4.00
Japonia » 1. liga »
Liga japońska
FT
Consadole Sapporo
1
-
2
Kawasaki Frontale
3.55
3.90
1.85
FT
Urawa Red Diamonds
2
-
3
Gamba Osaka
2.45
3.50
2.60
FT
Yokohama F.Marinos
3
-
0
FC Tokyo
1.90
4.00
3.35
FT
Matsumoto Yamaga
1
-
1
Shonan Bellmare
4.00
3.70
1.78
FT
Shimizu S-Pulse
1
-
0
Sagan Tosu
2.35
3.20
2.95
FT
Nagoya Grampus Eight
0
-
1
Kashima Antlers
3.35
3.05
2.20
FT
Vissel Kobe
4
-
1
Jubilo Iwata
1.53
4.50
5.00
FT
Sanfrecce Hiroshima
1
-
0
Vegalta Sendai
1.62
4.00
4.60
FT
Oita Trinita
0
-
2
Cerezo Osaka
3.55
3.35
2.00
Kenia » 1. liga »
Liga kenijska
FT
Chemelil Sugar
1
-
2
Western Stima
7.00
4.20
1.36
FT
Nzoia United
1
-
2
Kakamega Homeboyz
4.20
3.40
1.72
Malta » 1. liga »
Liga maltańska
FT
Gzira United
3
-
1
Mosta
-
-
-
FT
Floriana
2
-
1
Santa Lucia F.C.
1.34
4.35
5.75
FT
Sliema Wanderers
2
-
1
Birkirkara
2.88
3.10
2.10
FT
Gudja United
4
-
1
Senglea Athletic
-
-
-
Meksyk » 2. liga »
Druga liga meksykańska
FT
Alebrijes Oaxaca
2
-
2
Club Zacatepec
2.25
3.10
2.80
Maroko » 1. liga »
Liga marokańska
FT
FUS Rabat
1
-
0
MAT Tetouan
2.50
2.70
2.80
FT
Rapide Club Oued Zem
3
-
1
Olympic Club de Safi
2.60
2.75
2.65
Holandia » 3. liga »
Trzecia liga holenderska
FT
AFC
0
-
1
SVV Scheveningen
1.35
4.60
5.20
FT
ASWH
0
-
4
HHC
-
-
-
FT
IJsselmeervogels
4
-
2
Noordwijk
1.60
4.20
3.55
FT
Jong FC Volendam
5
-
0
Jong Sparta Rotterdam
-
-
-
FT
Quick Boys
1
-
1
Excelsior Maassluis
2.35
3.45
2.35
FT
Rijnsburgse Boys
1
-
0
TEC
1.45
4.40
4.35
FT
Kozakken Boys
4
-
2
GVVV Veenendaal
1.85
3.60
3.10
FT
Koninklijke HFC
1
-
1
Katwijk
1.95
3.45
3.00
FT
De Treffers
4
-
0
Spakenburg
2.10
3.35
2.80
Nowa Zelandia » 1. liga »
Liga nowozelandzka
FT
Southern United
2
-
2
Hawke's Bay United
1.71
3.90
3.25
Irlandia Północna » 1. liga »
Liga Irlandii północnej
FT
Dungannon Swifts
3
-
1
Warrenpoint Town
-
-
-
FT
Glenavon
1
-
3
Larne
3.10
3.65
1.91
FT
Linfield
1
-
0
Cliftonville
1.88
3.45
3.35
FT
Crusaders
0
-
1
Ballymena United
1.38
4.20
6.25
FT
Coleraine
2
-
2
Glentoran
2.00
3.25
3.15
FT
Carrick Rangers
3
-
0
Institute
-
-
-
Irlandia Północna » 2. liga »
2 liga Irlandii północej
FT
Knockbreda
1
-
4
Ballinamallard United
-
-
-
FT
Loughgall
1
-
0
Newry City AFC
-
-
-
FT
Queen's University
5
-
2
Harland & Wolff Welders F.C.
-
-
-
FT
Portadown
2
-
1
Ards
-
-
-
07 gru 16:00
Dergview F.C
0
-
0
PSNI FC
-
-
-
FT
Ballyclare Comrades
0
-
1
Dundela
-
-
-
Norwegia »
Tippeligaen Qualification
FT
Start
2
-
1
Lillestroem
2.18
3.40
3.50
Peru » 2. liga »
2 liga peruwiańska
FT
Deportivo Llacuabamba
2
-
1
Sport Chavelines Juniors
-
-
-
FT
Deportivo Coopsol
0
-
2
Atletico Grau
-
-
-
Portugalia » 2. liga »
2 liga portugalska
FT
Penafiel
2
-
2
FC Porto B
2.05
3.25
3.30
FT
Nacional
1
-
0
Farense
1.94
3.30
3.55
FT
Cova da Piedade
0
-
0
Vilafranquense
2.33
3.05
2.95
FT
Chaves
0
-
2
Oliveirense
1.33
4.30
8.00
Rumunia » 1. liga »
Liga romuńska
FT
Chindia Targoviste
2
-
1
CSMS Iasi
2.70
2.95
2.75
FT
Hermannstadt
4
-
2
Dinamo Bukareszt
2.95
3.25
2.35
Rumunia » 2. liga »
Druga liga rumuńska
FT
FC Metaloglobus Bucuresti
3
-
0
AFK Csikszereda
1.91
3.10
3.60
FT
SCM Gloria Buzau
3
-
3
Ripensia Timisoara
1.73
3.60
3.80
FT
CSM Resita
0
-
1
CS Mioveni
3.25
3.50
1.89
FT
FC Dunarea Calarasi
1
-
1
FC Farul Constanta
1.70
3.70
3.80
FT
ASU Politehnica Timisoara
1
-
0
Pandurii
1.07
7.50
16.00
FT
Concordia Chiajna
1
-
3
Rapid Bukareszt
4.75
3.55
1.58
San Marino » 1. liga »
Liga San Marino
FT
Tre Fiori
3
-
3
Tre Penne Galazzano
-
-
-
FT
Virtus Acquaviva
1
-
3
Cailungo
-
-
-
FT
S.S. Murata
1
-
2
La Fiorita Montegiardino
-
-
-
FT
SP Libertas
1
-
1
Folgore
-
-
-
Szkocja » 1. liga »
Liga szkocka Premiership
FT
Hamilton Academical
0
-
1
St. Mirren
2.80
3.35
2.45
FT
Hibernian
3
-
0
Aberdeen
2.55
3.50
2.60
FT
Livingston
3
-
0
Kilmarnock
2.45
3.15
2.95
FT
Motherwell
1
-
0
Hearts
2.12
3.55
3.20
Szkocja » 2. liga »
Druga liga szkocka
FT
Arbroath
1
-
1
Dundee FC
3.20
3.25
2.14
FT
Dundee United
2
-
1
Alloa Athletic
1.19
5.75
13.00
FT
Dunfermline Athletic
3
-
1
Greenock Morton
1.65
3.75
4.60
FT
Inverness CT
2
-
0
Ayr United
2.10
3.35
3.20
FT
Queen of South
1
-
2
Partick Thistle
2.48
3.30
2.63
Serbia » 1. liga »
Liga serbska
FT
Crvena Zvezda Belgrad
3
-
1
FK Spartak Subotica
1.13
6.00
11.50
Serbia » 2. liga »
Druga liga serbska
FT
Zlatibor
0
-
0
FK Radnicki 1923
-
-
-
FT
Novi Pazar
3
-
1
FK Smederevo 1924
-
-
-
Słowacja » 1. liga »
Liga słowacka
FT
Zemplin Michalovce
2
-
0
Spartak Trnawa
2.14
3.25
2.88
FT
Rużomberk
0
-
0
FC Zlate Moravce
1.72
3.20
4.30
FT
Nitra
1
-
1
AS Trenczyn
3.75
3.40
1.77
FT
FK Pohronie
2
-
1
SKF Sered
2.28
3.00
2.85
FT
Slovan Bratysława
2
-
0
DAC 1904 Dunajska Streda
1.54
3.65
5.10
RPA » 1. liga »
Liga Republiki Południowej Afryki
FT
Black Leopards
0
-
0
Thanda Royal Zulu
-
-
-
FT
Baroka FC
2
-
2
Orlando Pirates
3.90
2.95
2.00
FT
Cape Town City FC
0
-
1
Chippa United
1.86
3.20
4.00
FT
Kaizer Chiefs
5
-
3
Bloemfontein Celtic
1.91
3.00
4.20
RPA » 2. liga »
Druga liga Republiki Południowej Afryki
FT
TS Sporting
2
-
1
Cape Umoya United
-
-
-
FT
Maccabi FC
1
-
2
University of Pretoria
-
-
-
FT
Mbombela United
1
-
2
Real Kings FC
-
-
-
FT
Royal Eagles
3
-
1
Richards Bay
-
-
-
Hiszpania » 2. liga »
Druga liga hiszpańska
FT
Huesca
0
-
2
Rayo Vallecano
1.75
3.65
4.50
FT
Sporting Gijon
1
-
0
Ponferradina
1.92
3.15
4.40
FT
Almeria
3
-
1
Mirandes
1.90
3.10
4.60
Hiszpania » 3. liga »
3 liga hiszpańska
FT
Sevilla Atletico
1
-
3
Recreativo Huelva
2.45
2.70
3.10
FT
Real Sociedad B
4
-
2
SD Amorebieta
1.65
3.70
4.30
FT
Guijuelo
3
-
0
Burgos CF
2.80
2.60
2.80
FT
Real Madrid Castilla
2
-
2
Internacional de Madrid CF
1.65
3.70
4.50
FT
UD Cornella
2
-
0
Sabadell
2.55
2.70
3.00
Szwajcaria » 1. liga »
Liga szwajcarska
FT
Neuchâtel Xamax
1
-
1
Lugano
2.80
3.25
2.50
FT
Young Boys Berno
1
-
0
FC Luzern
1.27
5.80
9.50
Szwajcaria » 2. liga »
2 liga szwajcarska
FT
Chiasso
0
-
1
Grasshopper
4.00
3.75
1.72
FT
Kriens
2
-
1
Wil
1.95
3.30
3.55
Tunezja » 1. liga »
Liga tunezyjska
FT
CA Bizertin
1
-
1
Etoile Metlaoui
1.95
2.95
3.65
FT
Ben Guerdane
0
-
0
Club Africain
2.70
2.75
2.60
Tunezja » 2. liga »
Druga liga tunezyjska
FT
Olympique de Beja
1
-
0
ES Rades
-
-
-
FT
AS Sebikha
1
-
0
SA Menzel Bourguiba
-
-
-
FT
Sporting Ben Arous
0
-
0
Croissant S. Msaken
-
-
-
FT
AS Gabes
1
-
0
Zarzis
-
-
-
FT
Club Olimpique de Medenine
2
-
0
EO Sidi Bouzid
-
-
-
FT
Stade Sportif Sfaxien
0
-
0
Menzel Bouzelfa
-
-
-
FT
AS Ariana
2
-
3
Sfax Railways
-
-
-
Turcja » 2. liga »
Druga liga turecka
FT
Hatayspor
3
-
0
Boluspor
1.53
3.45
5.75
FT
Karagumruk
0
-
0
Balikesirspor
-
-
-
FT
Akhisar Belediye Genclik Ve Spor
4
-
3
Istanbulspor
1.80
3.30
3.90
Ukraina » 1. liga »
Liga ukraińska
FT
FC Olexandria
3
-
0
Vorskla
1.50
3.45
6.40
FT
FC Kolos Kovalivka
4
-
0
SC Dnipro-1
-
-
-
Argentyna » 4. liga »
Czwarta liga argentyńska
FT
Laferrere
3
-
1
Deportivo Espanol
2.00
3.10
3.65
FT
Central Cordoba de Rosario
0
-
1
Canuelas
2.80
3.10
2.40
Belgia » 3. liga »
Trzecia liga belgijska
FT
Thes Sport
2
-
0
Oosterzonen
-
-
-
FT
Olympic Charleroi
1
-
1
Deinze
-
-
-
FT
UR La Louvière Centre
0
-
0
Patro Eisden
-
-
-
FT
KSK Heist
1
-
0
URSL Vise
-
-
-
FT
Seraing United
0
-
1
RWDM Brussels FC
-
-
-
FT
Tubize
3
-
2
FCV Dender EH
2.70
3.65
2.15
Anglia » 6. liga »
National League North/South
FT
Telford
0
-
2
Farsley Celtic AFC
2.10
3.40
2.95
FT
Bradford PA
2
-
0
Altrincham
4.35
4.10
1.55
FT
Curzon
2
-
0
Hereford
2.45
3.20
2.60
FT
Darlington 1883
2
-
0
Chester FC
2.43
3.40
2.48
FT
Gateshead FC
3
-
1
Alfreton Town
1.74
3.35
4.20
FT
Guiseley
0
-
2
Brackley Town
4.00
3.60
1.70
FT
Kettering Town FC
0
-
0
York City
3.20
3.30
2.04
FT
Kidderminster Harriers
1
-
3
Boston United
2.55
3.25
2.45
FT
King's Lynn Town
3
-
0
Blyth Spartans
1.51
4.25
4.70
FT
Leamington
2
-
2
Spennymoor Town FC
3.10
3.35
2.04
FT
Southport
1
-
0
Gloucester City
1.50
4.00
5.10
FT
Bath City
0
-
0
Wealdstone
2.30
3.35
2.63
FT
Chelmsford
4
-
1
Hungerford Town
1.54
3.90
4.80
FT
Concord Rangers
5
-
0
Eastbourne Borough
2.07
3.35
3.00
FT
Dorking Wanderers
1
-
0
Weymouth
2.85
3.45
2.14
FT
Dulwich Hamlet
1
-
1
Dartford
2.15
3.35
2.88
FT
Havant and Waterlooville
2
-
1
Chippenham Town
1.42
4.20
6.00
FT
Oxford City
1
-
4
Maidstone
2.55
3.30
2.40
FT
Slough Town
1
-
0
Braintree Town
1.43
4.25
5.50
FT
St.Albans
1
-
1
Hampton & Richmond
2.95
3.40
2.10
FT
Tonbridge Angels
3
-
2
Billericay
2.63
3.35
2.30
FT
Welling United
2
-
0
Hemel Hempstead
2.55
3.30
2.40
Anglia » 7. liga »
Evo-Stik League
FT
Redditch United
0
-
6
Leiston
-
-
-
FT
Banbury United
0
-
1
Tamworth
-
-
-
FT
Stratford Town
1
-
2
Bromsgrove Sporting
-
-
-
FT
Stourbridge
1
-
1
Coalville Town
-
-
-
FT
Royston Town
4
-
1
Peterborough Sports
-
-
-
FT
Barwell FC
1
-
0
St. Ives Town FC
-
-
-
FT
Hednesford
4
-
2
Hitchin Town
-
-
-
FT
Kings Langley FC
1
-
0
AFC Rushden & Diamonds
-
-
-
FT
Lowestoft Town
4
-
0
Alvechurch
-
-
-
FT
Needham Market
0
-
1
Biggleswade Town
-
-
-
FT
Nuneaton Town
1
-
3
Rushall Olympic
-
-
-
FT
Harrow Borough
1
-
5
Tiverton
-
-
-
FT
Gosport Borough
1
-
1
Yate Town
-
-
-
FT
Dorchester Town
0
-
3
Metropolitan Police FC
-
-
-
FT
Chesham United
2
-
1
Poole Town FC
-
-
-
FT
Wimborne Town
0
-
2
Swindon Supermarine
-
-
-
FT
Weston Super Mare
1
-
3
Farnborough
-
-
-
FT
Truro City
5
-
1
Walton Casuals
-
-
-
FT
Taunton Town
3
-
0
Beaconsfield SYCOB
-
-
-
FT
Salisbury
1
-
1
Blackfield & Langley
-
-
-
FT
Hartley Wintney
1
-
5
Hayes & Yeading United
-
-
-
FT
Hendon
2
-
1
Merthyr Town
-
-
-
FT
Atherton Colleries
2
-
1
Hyde United
-
-
-
FT
Witton Albion
3
-
1
Grantham Town
-
-
-
FT
Bamber Bridge
3
-
2
Mickleover Sports
-
-
-
FT
Basford United
3
-
2
Ashton United
-
-
-
FT
Buxton
1
-
1
Lancaster City
-
-
-
FT
FC United of Manchester
5
-
2
Matlock Town
-
-
-
FT
Gainsborough
2
-
3
Scarborough Athletic
-
-
-
FT
Morpeth Town FC
1
-
0
Nantwich Town
-
-
-
FT
South Shields
1
-
1
Warrington Town
-
-
-
FT
Stafford Rangers
2
-
0
Radcliffe Borough
-
-
-
FT
Stalybridge
2
-
1
Whitby
-
-
-
FT
Brightlingsea Regent
2
-
1
Corinthian Casuals
2.20
3.30
2.55
FT
Carshalton Athletic
1
-
0
Bognor Regis Town
-
-
-
FT
Cheshunt
0
-
1
Bishop's Stortford
-
-
-
FT
Cray Wanderers
4
-
0
Potters Bar Town
1.88
3.25
3.25
FT
East Thurrock United
4
-
2
Haringey Borough
1.46
3.95
4.75
FT
Enfield Town
0
-
4
Bowers & Pitsea
-
-
-
FT
Folkestone Invicta
2
-
1
Horsham
2.06
3.40
2.70
FT
Kingstonian
4
-
0
Merstham
1.72
3.35
3.75
FT
Lewes
0
-
1
Leatherhead
2.17
3.40
2.55
FT
Wingate & Finchley
2
-
3
Hornchurch
3.55
3.55
1.71
FT
Worthing
2
-
1
Margate
1.71
3.55
3.55
Anglia »
Premier Reserve League
FT
Chelsea U21
3
-
3
Derby U23
-
-
-
FT
Newcastle U21
0
-
1
Reading U23
-
-
-
Francja » 4. liga »
Czwarta liga francuska
FT
Sainte Genevieve
0
-
2
Bobigny
-
-
-
FT
Hyeres
0
-
0
St. Priest
-
-
-
Niemcy » 5. liga »
Oberliga
FT
TuS Dassendorf
2
-
0
HSV Barmbek-Uhlenhorst
1.50
4.20
4.20
FT
SpVg BW 90 Berlin
4
-
0
Torgelower SV Greif
1.80
3.75
3.05
FT
Ludwigsfelder FC
1
-
4
Staaken
2.10
3.55
2.55
FT
Tennis Borussia
4
-
1
MSV Pampow
-
-
-
WO
Askania Bernburg
0
-
3
VfL Halle 96
-
-
-
FT
Dorfmerkingen
1
-
1
Neckarsulmer Sport Union
-
-
-
FT
FC Oberlausitz Neugersdorf
1
-
2
Union Sandersdorf
2.18
3.55
2.45
FT
BW Schwalbe Tuendern
3
-
0
TB Uphusen
3.25
3.65
1.75
FT
FC Germania Egestorf-Langreder
3
-
1
Delmenhorst
2.45
3.40
2.23
FT
Lupo-Martini Wolfsburg
0
-
4
VfV Hildesheim
3.95
4.20
1.52
FT
Hessen Kassel
6
-
1
FV Bad Vilbel
1.15
6.25
8.50
FT
TUS Dietkirchen
2
-
3
SC Waldgirmes
-
-
-
FT
KSV Baunatal
0
-
1
SC Hessen Dreieich
2.14
3.50
2.50
FT
TSV Lehnerz
5
-
0
RW Walldorf
1.58
4.20
3.55
FT
1. CfR Pforzheim
2
-
1
Freiburger FC
-
-
-
FT
Stuttgarter Kickers
3
-
0
FV Ravensburg
1.46
4.10
4.60
FT
Freiberg
1
-
2
SV Linx
2.18
3.30
2.60
FT
SV Oberachern
2
-
1
Reutlingen
2.04
3.35
2.75
FT
TSV Ilshofen
2
-
0
FC Rielasingen-Arlen
2.28
3.50
2.35
FT
SV Sandhausen ll
0
-
4
FSV 08 Bissingen
3.40
3.55
1.73
FT
FC 08 Villingen
0
-
2
Goeppinger SV
1.95
3.75
2.70
FT
Blumenthaler SV
2
-
3
TuS Schwachhausen
-
-
-
FT
Brinkumer SV
3
-
2
Oberneuland
5.30
5.20
1.28
FT
Uhlenhorster SC Paloma
1
-
2
Niendorfer TSV
4.35
4.35
1.43
FT
FSV Luckenwalde
1
-
3
VfB Krieschow
1.15
6.25
8.00
FT
Geestemuende
7
-
1
SG Aumund-Vegesack
-
-
-
FT
SC Borgfeld
0
-
8
Bremer SV
-
-
-
FT
Spelle-Venhaus
5
-
1
FT Braunschweig
1.33
4.60
5.30
FT
SC Viktoria 06 Griesheim
4
-
1
SV Neuhof
-
-
-
Grecja » 3. liga »
Trzecia liga grecka
FT
Kalamata
0
-
1
Trikala
-
-
-
Włochy » 4. liga »
Serie D
FT
Virtus Bolzano
1
-
0
US Bustese
-
-
-
FT
Sangiustese
0
-
2
Campobasso
-
-
-
FT
Olympia Agnonese
3
-
3
ASD Pineto
-
-
-
FT
Montegiorgio
1
-
1
Tolentino
-
-
-
FT
Team Nuova Florida 2005
0
-
3
AP Turris
-
-
-
FT
Taranto
0
-
1
Nocerina
-
-
-
FT
Chieti
3
-
2
Jesina
-
-
-
FT
Brindisi
1
-
0
Agropoli
-
-
-
Malta » 2. liga »
Druga liga maltańska
FT
Pembroke Athleta F.C.
5
-
2
Qormi FC
-
-
-
FT
Qrendi
3
-
1
Pieta
-
-
-
Szkocja » 3. liga »
Szkocja 3
FT
Clyde
0
-
0
Forfar Athletic
1.89
3.50
3.50
FT
Dumbarton
0
-
2
Montrose
2.60
3.65
2.30
FT
East Fife
0
-
0
Falkirk
3.95
3.85
1.67
FT
Peterhead
3
-
0
Stranraer
1.58
3.95
4.60
FT
Raith Rovers
1
-
0
Airdrieonians
2.10
3.40
3.05
Szkocja » 4. liga »
Szkocja 4
FT
Albion Rovers
2
-
0
Queen's Park
3.20
3.65
1.95
FT
Cowdenbeath
0
-
0
Elgin City
2.65
3.60
2.25
FT
Edinburgh City
2
-
1
Cove Rangers
-
-
-
FT
Stenhousemuir
1
-
2
Annan Athletic
2.85
3.60
2.12
FT
Stirling Albion
2
-
4
Brechin City
1.45
4.10
5.80
Szkocja » 5. liga »
Piąta liga szkocka
FT
Vale of Leithen
0
-
2
Bonnyrigg Rose Athletic
-
-
-
FT
Civil Service Strollers
2
-
3
Cumbernauld Colts
-
-
-
FT
Clachnacuddin
1
-
4
Deveronvale
-
-
-
FT
Lossiemouth
2
-
0
Fort William
-
-
-
FT
Berwick Rangers
2
-
1
Gretna FC 2008
-
-
-
FT
East Stirlingshire
2
-
3
Spartans FC
-
-
-
FT
Edusport Academy
2
-
1
Edinburgh University
-
-
-
FT
Gala Fairydean Rovers
2
-
0
Stirling University FC
-
-
-
FT
Kelty Hearts
1
-
0
East Kilbride
-
-
-
Turcja » 3. liga »
Turcja 3
FT
Bugsasspor
3
-
0
Hacettepe Spor Kulubu
2.45
3.10
2.45
Turcja » 4. liga »
Czwarta liga turecka
FT
Muglaspor
2
-
3
Batman Petrolspor
1.53
3.65
4.50
FT
Halide Edip Adivar Spor
0
-
0
Yeni Altindag Belediyespor
1.79
3.25
3.55
FT
Modafen FK
0
-
0
Bayrampasa
-
-
-
FT
Silivrispor
1
-
1
Tire 1922 Spor
-
-
-
Urugwaj » 2. liga »
Druga liga urugwajska
FT
Villa Espanola
1
-
1
Rentistas
2.50
3.10
2.55
Wenezuela » 2. liga »
Druga liga Wenezuelska
FT
Yaracuyanos FC
5
-
2
Gran Valencia
-
-
-
Walia » 2. liga »
Druga liga walijska
FT
Llantwit Major
1
-
2
Cwmbran Celtic
-
-
-
FT
Llangefni Town
0
-
3
Llanrhaeadr FC
-
-
-
FT
Bangor City
1
-
0
Llanfair United
-
-
-
FT
Gresford Athletic
1
-
2
Conwy Borough FC
2.40
3.60
2.40
Zambia » 1. liga »
Zambia 1
FT
Nakambala Leopards
0
-
2
Lumwana Radiants
-
-
-
FT
Green Eagles
1
-
1
Red Arrows
-
-
-
W tej chwili nie trwa żaden mecz na żywo. Gdy tylko rozpocznie się jakiś mecz zostanie on automatycznie wyświetlony na tej stronie.