Odśwież wyniki
Livescore
Strona główna
Wczorajsze wyniki
Live (
23
)
Moje mecze (
0
)
Ekstraklasa
Pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga mistrzów
Zmień datę
maj
18
Sobota
maj
19
Niedziela
maj
20
Wczoraj
maj
21
Dzisiaj
maj
22
Jutro
maj
23
Czwartek
maj
24
Piątek
Wyniki 04 maj 2024
Wyniki na żywo
04 maj 2024
Livescore
Wczorajsze wyniki
Live (
23
)
Moje mecze (
0
)
Popularne ligi
Ekstraklasa
Polska pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga Mistrzów
Liga Europy
Europa
Albania
Liga albańska Kategoria Superiore
2 liga albańska
Puchar Albanii
Albania Awans/Spadek
Andora
Liga andorska
2 liga andorska
Puchar Andory
Anglia
Premier League
Championship
League 1
League 2
Conference Premier
National League North/South
Evo-Stik League
Premier Reserve League
Puchar Anglii
Johnstones Paint Trophy
Kwalifikacje FA Trophy
Mecz o Tarczę Wspólnoty
Capital One Cup
Armenia
Liga armeńska
2 liga armeńska
Puchar Armenii
Superpuchar Armenii
Austria
Liga austriacka
2 liga austriacka
3 liga austriacka
Czwarta liga austriacka
Puchar Austrii
Superpuchar Austrii
Baraże
Azerbejdżan
Liga azerbejdżanu
2 liga azerbejdżanu
Puchar azerbejdżanu
Belgia
Liga belgijska
2 liga belgijska
Trzecia liga belgijska
Puchar Cofidis Cup
Superpuchar Belgii
Finały ligi belgijskiej
Białoruś
Liga białoruska
2 liga białoruska
Puchar białorusi
Bośnia i Hercegowina
Liga bośniacka
2 liga bośniacka FBiH
Puchar Bośni
Bułgaria
Liga bułgarska
Druga liga bułgarska
Liga bułgarska rezerw
Puchar Bułgarii
Superpuchar Bułgarii
Awans/Spadek
Chorwacja
Liga chorwacka
2 liga chorwacka
Puchar Chorwacji
Superpuchar Chorwacji
Cypr
Liga cypryjska
2 liga cypryjska
Puchar Cypru
Superpuchar Cypru
Czarnogóra
Liga czarnogórska
Druga liga czarnogórska
Puchar Czarnogóry
Liga czarnogórska kwalifikacje
Czechy
Liga czeska
2 liga czeska
Liga czeska rezerw
Czeska liga rezerw U19
Puchar Czech
Superpuchar Czech
Dania
Liga duńska Superligaen
Druga duńska liga
Dania 2
Trzecia duńska liga
Dania 3
Dania 4
Dania 5
U17 Ligaen
Liga duńska rezerw
U19 Ligaen
Ekstra Bladet
Puchar Danii 2
Dania awans/spadek
Estonia
Liga estońska
2 liga estońska Esiliiga
Puchar Estonii
Superpuchar Estonii
Finlandia
Finlandia 1
2 liga fińska Ykkonen
Trzecia liga fińska
Czwarta liga fińska
Puchar Finlandii
Puchar ligi
Finlandia awans/spadek
Francja
Liga francuska
Druga liga francuska
Trzecia liga francuska
Czwarta liga francuska
Puchar Francji
Superpuchar
Puchar ligi francuskiej
Gibraltar
Premier League
Puchar
Grecja
Liga grecka
Druga liga grecka
Trzecia liga grecka
Liga grecka rezerw
Puchar Grecji
Puchar Grecji 2
Gruzja
Liga gruzińska
Druga liga gruzińska
Puchar Gruzji
Awans/Spadek
Hiszpania
Liga hiszpańska
Druga liga hiszpańska
3 liga hiszpańska
Czwarta liga hiszpańska
Puchar Króla
Superpuchar
Holandia
Liga holenderska
2 liga holenderska
Trzecia liga holenderska
Czwarta liga holenderska
Puchar Holandii KNVB
Superpuchar Holandii
Klubowe mecze towarzyskie
Baraże ligi holenderskiej
Irlandia
Liga irlandzka
2 liga irlandzka
Puchar Irlandii
Puchar Ligi Irlandzkiej
Irlandia baraże
Irlandia Północna
Liga Irlandii północnej
2 liga Irlandii północej
Puchar Irlandii Płn.
Puchar ligi
Baraże
Islandia
liga islandzka
2 liga islandzka
Puchar Islandii
Kosowo
Superliga
Krym
Liga krymsk
Liechtenstein
Puchar
Litwa
Liga litewska
Druga liga litewska
Puchar
Lithuania Cup 1
Luksemburg
Liga luksemburska
Druga liga luksemburgu
Puchar
Luxembourg Promotion/Relegation
Macedonia
Liga macedońska
2 liga macedońska
Puchar
F.Y.R.O.M. Cup 1
Baraże
Malta
Liga maltańska
Druga liga maltańska
Puchar
Mołdawia
Liga mołdawska
Druga liga mołdawska
Puchar Mołdawii
Niemcy
Bundesliga
2. Bundesliga
3 liga niemiecka
Czwarta liga niemiecka
Oberliga
Puchar Niemiec
Superpuchar Niemiec
Puchar Niemiec 2
Baraże
Norwegia
Liga norweska
Druga liga norweska
Trzecia liga norweska
Czwarta liga norweska
Norwegia 5
Norwegia 6
Norwegia 7
U19 Interkretsserien
Puchar Norwegii kwalifikacje
SuperPuchar
Tippeligaen Qualification
Polska
Ekstraklasa
1 liga polska
2 liga polska
Puchar Polski
Superpuchar
Portugalia
Liga portugalska
2 liga portugalska
Trzecia liga portugalska
Puchar Portugalii
Superpuchar Portugalii
Puchar Ligi
Rosja
Liga rosyjska
Druga liga rosyjska
Trzecia liga rosyjska
Rezerwy
Puchar Rosji
Superpuchar Rosji
Puchar Rosji 2
Baraże
Rumunia
Liga romuńska
Druga liga rumuńska
Puchar Rumunii
Puchar Rumunii 3
Puchar ligi
Awans/Spadek
San Marino
Liga San Marino
Puchar San Marino
Serbia
Liga serbska
Druga liga serbska
Serbia Cup 1
Szkocja
Liga szkocka Premiership
Druga liga szkocka
Szkocja 3
Szkocja 4
Piąta liga szkocka
Development League
Puchar Szkocji
Challenge Cup
Puchar Ligi
Baraże
Szwajcaria
Liga szwajcarska
2 liga szwajcarska
Trzecia liga szwajcarska
Czwarta liga szwajcarska
Puchar Szwajcarii
Szwajcaria awans/spadek
Szwecja
Liga szwedzka
2 liga szwedzka
Szwecja 3
Szwecja 4
Rezerwy Allsvenskan U-21
Rezerwy 2
Awans/Spadek rezerw
Puchar Szwecji
Superpuchar
Szwecja awans/spadek
Szwecja awans/spadek 2
Słowacja
Liga słowacka
Druga liga słowacka
Puchar Słowacji
Superpuchar Słowacji
Słowenia
Liga słoweńska - Prva Liga
2 liga słoweńska
Puchar Słowenii
Puchar Słowenii 3
Baraże
Turcja
Liga turecka
Druga liga turecka
Turcja 3
Czwarta liga turecka
Puchar Turcji
Superpuchar Turcji
Baraże
Ukraina
Liga ukraińska
Druga liga ukraińska
Puchar Ukrainy
Superpuchar Ukrainy
Walia
Liga walijska
Druga liga walijska
Puchar Walii
Węgry
Liga węgierska
Druga liga węgierska
Liga węgierska rezerw
Puchar Węgier
Superpuchar Węgier
Wyspy Owcze
Liga wysp owczych
Puchar Wysp Owczych
Włochy
Serie A
Serie B
Trzecia liga włoch
Serie D
Puchar Włoch
Superpuchar Włoch
Baraże
Łotwa
Liga łotewska
Druga liga łotewska
Cup
Puchar Łotwy
Turnieje
Mistrzostwa Świata
Liga Narodów Division A
Liga Narodów dywizja B
Liga Narodów Dywizja C
Liga Narodów Dywizja D
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU
CONCACAF Gold Cup
Copa America
Puchar Konfederacji
EURO U-21
Mistrzostwa Świata U-20
Klubowe Mistrzostwa Świata
Liga Mistrzów
Liga Europy
World Cup Qualification S. Amer
World Cup Qualification CONCACAF
World Cup Qualification Africa
World Cup Qualification Asia
World Cup Qualification Oceania
Copa Libertadores
Puchar Południowoamerykański
Superpuchar Afryki
Superpuchar Europy
AFC Presidents Cup
Puchar AFC
Euro
Mistrzostwa Narodów Afryki
Puchar Narodów Afryki
Azjatycka Liga Mistrzów
AFC U23 Championship
AFF Puchar Suzuki
Puchar Azji
Liga Mistrzów Afryki
Afrykański Puchar Konfederacji
CECAFA Senior Challenge Cup
CFU Puchar klubowy
Champions World Series
Klubowe mecze towarzyskie
Liga Mistrzów Ameryka Płn.
CONCACAF Cup
Copa Centroamericana
East Asian Championship
Euro U-17
Euro U-19
Mecze towarzyskie Reprezentacje
Mecze towarzyskie U-21
Klubowe turieje towarzyskie
Klubowe turieje towarzyskie
Friendly Club Cup
Gulf Cup
Kagame Inter-Club Cup
Kappa Cup
NextGen Series 1
OFC Champions League
Premier League Asia Trophy
Recopa Sudamericana
Royal League
Olimpiada
The Atlantic Cup
UI Cup
Mecze towarzyskie
Puchar Vodafone
West Asian Championship
Mistrzostwa Świata U-17
Setanta Sports Cup
Suruga Bank Championship 1
Toulon Tournament 1
Gold Cup kwalifikacje
Liga Mistrzów U-21
Wszystkie turnieje
Ameryka Płd
Argentyna
Liga argentyńska
2 liga argentyńska
3 Liga argentyńska
Czwarta liga argentyńska
Puchar Argentyny
Superpuchar Argentyny
Argentyna Awans/Spadek
Boliwia
Liga boliwijska
Druga liga boliwijska
Awans/Spadek
Brazylia
Liga brazylijska Serie A
2 liga brazylijska Serie B
3 liga brazylijska Serie C
Brasiliense
Serie D
Paulista A2
Puchar Brazylii
Copa do Nordeste
Chile
Liga chilijska
Druga liga chilijska
Puchar Chile
Superpuchar Chile
Ekwador
Liga ekwadorska
Druga liga ekwadorska
Kolumbia
Liga kolumbijska
2 liga kolumbijska
Colombia Cup 1
Paragwaj
Liga paragwajska
2 liga paragwajska
Peru
Liga peruwiańska
2 liga peruwiańska
Urugwaj
Liga urugwajska
Druga liga urugwajska
Wenezuela
Liga wenezuelska
Druga liga Wenezuelska
Awans/Spadek
Ameryka Pół
Antigua i Barbuda
Premier Division
Azja
Liga haitańska
Barbados
Liga barbadosu Premier Division
Bermudy
Liga bermud
Granada
Liga Grenady
Gwadelupa
Liga gwadelupy
Gwatemala
Liga gwatemali
Druga liga gwatemali
Honduras
Liga hondurasu
Jamajka
Liga jamajska
Kanada
Liga kanadyjska
Kostaryka
Liga kostarykańska
2 liga kostarykańska
Kuba
Liga kubańska
Martynika
Liga wyspy martynika
Meksyk
Liga meksykańska
Druga liga meksykańska
Puchar Meksyku
Nikaragua
Liga nicaragua
Panama
Liga panamska
Portoryko
Liga puerto rico
Saint Vincent i Grenadyny
1. Division
Salwador
Liga salwadorska
St. Kitts and Nevis
SKNFA League
Trynidad i Tobago
Professional League
USA
Liga amerykańska MLS
2 liga amerykańska
Trzecia liga Amerykańska
Czwarta liga amerykańska
Puchar USA
Azja
Arabia Saudyjska
Liga arabii saudyjskiej
Bahrain
Liga bahrajnu
Chiny
Liga chińska
Druga liga chińska
Puchar Chin
Superpuchar Chin
Filipiny
Liga filipińska
Hongkong
Liga Hong Kongu
Druga liga Hong Kongu
Indie
I-League
Liga indyjska
Indonezja
Liga 1
Irak
Liga Iraku
Iran
Pro League
Druga liga irańska
Puchar Iranu Hazfi
Izrael
Liga izraelska
2 liga izraelska
Puchar Izraela
Toto Cup
Baraże
Japonia
Liga japońska
2 liga japońska
Trzecia liga japońska
Czwarta liga japońska
Puchar Japonii
Superpuchar Japonii
Puchar Ligi
Baraże
Jemen
Liga jemeńska
Jordania
Liga jordańska
Katar
Liga katarska
Kazachstan
Liga kazachstańska
2 liga kazachstańska
Puchar Kazachstanu
Superpuchar Kazachstanu
Korea Południowa
Liga korei południowej
Druga liga Korei Płd.
Trzecia liga Korei Płd
Puchar
Baraże
Kuwejt
Premier League
Liban
Liga libańska
Malezja
Liga malezyjska
Druga liga malezyjska
Oman
Liga Omanu
Pakistan
Liga pakistańska
Palestyna
Liga palestyńska
Singapur
Liga singapurska
Puchar Singapuru
Puchar Ligi
Syria
Liga syryjska
Tajlandia
Liga tajlandzka
Druga liga tajlandzka
Tajwan
Liga tajwańska
Uzbekistan
Liga uzbecka
Druga liga uzbekistanu
Awans/Spadek
Wietnam
Liga wietnamska
Druga liga wietnamska
ZEA
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich
Zimbabwe
Zimbabwe 1
Afryka
Algieria
Ligue 1
2 liga algierska
Angola
Liga angolska Girabola
Benin
Liga beninu
Botswana
Liga botswany
Burkina Faso
Liga burkina faso
Cape Verde
Liga Republiki Zielonego Przylądka
Czad
Premiere Division
DR Kongo
Liga Demokratycznej Republiki Konga
Egipt
Liga egipska
Druga liga egipska
Gabon
Liga gabonu
Gambia
Liga gambi
Ghana
Liga ghańska
Gwinea
Liga Gwinea
Kamerun
Liga kamerunu
Kenia
Liga kenijska
Druga liga kenijska
Puchar Kenii
Shield Cup Kenii
Kongo
Linafoot
Lesotho
Premier League
Liberia
Liga liberyjska
Libia
Liga libijska
Madagaskar
Liga madagaskarska
Malawi
Liga malawi
Mali
Liga mali
Maroko
Liga marokańska
Druga liga marokańska
Mauritius
Liga mauritius
Mozambik
Liga mocambiku
Namibia
Liga namibijska
Nigeria
Liga nigeryjska
RPA
Liga Republiki Południowej Afryki
Druga liga Republiki Południowej Afryki
Puchar Nedbank RPA
Puchar MNT8 RPA
Rwanda
Liga rwandy
Senegal
Liga senegalska
Sierra Leone
Liga Sierra Leone
Suazi
Liga suazi
Sudan
Liga Sudanu
Tanzania
Liga tanzańska
Togo
Championnat National
Tunezja
Liga tunezyjska
Druga liga tunezyjska
Uganda
Liga ugandy
Wybrzeże Kości Słoniowej
Liga Wybrzeża Kości Słoniowej
Zambia
Zambia 1
Oceania
Australia
Liga australijska
2 liga australijska
3 liga australijska
Czwarta liga australijska
Liga australijska rezerw
Liga australijska NPL rezerw
Puchar Australii
Fidżi
Liga Fiji
Nowa Zelandia
Liga nowozelandzka
Druga liga nowozelandzka
Tahiti
Taiti 1
Vanuatu
TVL Premier League
Wyspa Salomona
Liga wysp salomona
Resultados ao vivo
Scoruri live
Livescore
Livescore
Rezultati uzivo
Risultati in tempo reale
Transmisje meczów
Porównanie drużyn
Wszystie
Live (
23
)
Moje mecze (
0
)
Zamknij
Znaleziono:
Przeszukaj mecze na serwerze
Polska » 1. liga »
Ekstraklasa
FT
Łódzki KS
1
-
2
Śląsk Wrocław
3.60
3.60
1.95
FT
Zagłębie Lubin
2
-
0
Raków Częstochowa
4.20
3.80
1.75
FT
Stal Mielec
3
-
2
Jagiellonia Białystok
5.00
4.20
1.60
Polska » 2. liga »
1 liga polska
FT
Resovia
1
-
1
Miedź Legnica
2.62
3.20
2.45
FT
Lechia Gdańsk
3
-
0
GKS Tychy
1.66
3.60
4.33
FT
GKS Katowice
8
-
0
Stal Rzeszów
1.57
3.80
4.50
Polska » 3. liga »
2 liga polska
FT
Radunia Stezyca
1
-
3
Wisła Puławy
2.05
3.40
3.10
FT
Lech Poznan ll
1
-
1
KKS 1925 Kalisz
2.80
3.25
2.20
FT
Czarni Czarna Białost.
0
-
0
Michałowo
-
-
-
FT
Warmia Grajewo
0
-
0
Orlęta Czyżew
-
-
-
FT
Ruch Wysokie Mazowieckie
0
-
0
Cresovia Siemiatycze
-
-
-
FT
Olimpia Elbląg
0
-
0
Hutnik Nowa Huta
2.45
3.25
2.55
FT
Olimpia Grudziądz
1
-
3
Stal Stalowa Wola
1.95
3.20
3.40
Anglia » 1. liga »
Premier League
FT
Arsenal
3
-
0
AFC Bournemouth
1.20
7.00
13.00
FT
Brentford
0
-
0
Fulham
2.05
3.80
3.25
FT
Burnley
1
-
4
Newcastle United
3.40
4.00
1.95
FT
Sheffield United
1
-
3
Nottingham Forest
4.75
4.20
1.66
FT
Manchester City
5
-
1
Wolverhampton Wanderers
1.08
13.00
19.00
Hiszpania » 1. liga »
Liga hiszpańska
FT
Real Sociedad
2
-
0
Las Palmas
1.33
5.00
11.00
FT
Real Madryt
3
-
0
Cadiz
1.36
4.75
9.00
FT
Girona
4
-
2
FC Barcelona
2.87
3.80
2.30
FT
Mallorca
0
-
1
Atletico Madryt
4.00
3.10
2.10
Niemcy » 1. liga »
Bundesliga
FT
Borussia Dortmund
5
-
1
Augsburg
1.95
4.00
3.40
FT
VfL Wolfsburg
3
-
0
Darmstadt
1.28
6.00
9.00
FT
Werder Brema
2
-
2
Borussia M'gladbach
2.10
3.75
3.20
FT
VfB Stuttgart
3
-
1
Bayern Monachium
2.50
3.80
2.50
FT
FC Köln
0
-
0
Freiburg
2.37
3.75
2.80
Włochy » 1. liga »
Serie A
FT
Monza
2
-
2
Lazio Rzym
4.33
3.75
1.83
FT
Sassuolo
1
-
0
Inter Mediolan
6.00
4.50
1.50
Francja » 1. liga »
Liga francuska
FT
Le Havre
3
-
1
Strasbourg
2.55
3.25
2.87
FT
AS Monaco
4
-
1
Clermont Foot
1.30
6.50
7.50
FT
Metz
2
-
3
Rennes
3.75
3.60
1.95
FT
Brest
0
-
0
Nantes
1.70
3.60
5.50
Anglia » 2. liga »
Championship
FT
Birmingham City
1
-
0
Norwich City
2.45
3.75
2.62
FT
Coventry City
1
-
2
Queens Park Rangers
1.95
3.80
3.60
FT
Ipswich Town
2
-
0
Huddersfield Town
1.25
6.50
11.00
FT
Leeds United
1
-
2
Southampton
1.65
4.33
4.75
FT
Leicester City
0
-
2
Blackburn Rovers
1.53
4.33
6.00
FT
Middlesbrough
3
-
1
Watford
1.75
4.20
4.20
FT
Plymouth Argyle
1
-
0
Hull City
4.00
4.00
1.80
FT
Rotherham United
5
-
2
Cardiff City
3.40
3.40
2.15
FT
Stoke City
4
-
0
Bristol City
2.25
3.40
3.25
FT
Sunderland
0
-
2
Sheffield Wednesday
2.30
3.50
3.00
FT
Swansea City
0
-
1
Millwall
2.00
3.60
3.60
FT
West Bromwich Albion
3
-
0
Preston North End
1.50
4.00
7.50
Rosja » 1. liga »
Liga rosyjska
FT
Gazovik Orenburg
2
-
1
Krylja Sowietow Samara
-
-
-
FT
FK Krasnodar
0
-
1
Terek Grozny
-
-
-
Portugalia » 1. liga »
Liga portugalska
FT
Boavista Porto
1
-
1
Gil Vicente
2.75
3.00
2.80
FT
Rio Ave
2
-
1
Vitoria Guimaraes
3.30
3.30
2.20
FT
Sporting Lizbona
3
-
0
Portimonense
1.07
15.00
19.00
FT
Chaves
0
-
3
FC Porto
11.00
6.00
1.25
Turcja » 1. liga »
Liga turecka
FT
İstanbulspor
0
-
1
Adana Demirspor
3.30
4.00
1.95
FT
Kayserispor
2
-
2
Fatih Karagümrük
2.75
3.20
2.62
FT
Samsunspor
3
-
1
Trabzonspor
2.62
3.25
2.70
Albania » 1. liga »
Liga albańska Kategoria Superiore
FT
Teuta Durres
1
-
0
Egnatia
-
-
-
FT
Vllaznia Szkodra
0
-
0
Dinamo Tirana
-
-
-
FT
Laci
1
-
0
KF Tirana
3.50
3.10
2.00
FT
Partizani
1
-
0
Skenderbeu
1.55
4.20
4.20
FT
KF Erzeni
3
-
3
Kukesi
-
-
-
Albania » 2. liga »
2 liga albańska
FT
Albanët
2
-
1
Naftëtari Kuçovë
-
-
-
FT
Sopoti Librazhd
2
-
0
Iliria Fushë-Krujë
-
-
-
FT
Valbona
6
-
1
Murlani
-
-
-
FT
Adriatiku
2
-
4
Tërbuni Pukë
-
-
-
FT
Vora
0
-
0
Bylis
-
-
-
FT
Flamurtari
1
-
0
Luzi 2008
-
-
-
FT
Apolonia Fier
0
-
1
Besa Kavajë
-
-
-
FT
Lushnja
0
-
0
Kastrioti
-
-
-
FT
Korabi Peshkopi
2
-
3
Burreli
-
-
-
FT
AF Elbasani
5
-
0
Tomori Berat
-
-
-
Algieria » 1. liga »
Ligue 1
FT
USM Khenchela
2
-
1
CR Belouizdad
3.20
3.00
2.10
Algieria » 2. liga »
2 liga algierska
FT
USM El Harrach
1
-
1
CA Batna
-
-
-
FT
MSP Batna
2
-
1
Annaba
1.90
3.50
3.30
FT
RB Ouargla
2
-
0
Oued Magrane
-
-
-
FT
MC El Eulma
0
-
2
JS Bordj Ménaïel
3.40
3.00
2.05
FT
Teleghma
2
-
3
MO Constantine
1.57
4.00
4.33
FT
AS Khroub
3
-
0
E Sour El-Ghozlane
1.40
3.75
7.50
FT
IB Khémis El Khechna
1
-
0
Chelghoum
1.60
4.20
4.20
FT
Aïn Mlila
1
-
0
Oued Akbou
-
-
-
FT
NA Hussein Dey
1
-
2
Kouba
2.80
3.25
2.20
FT
Koléa
1
-
0
ASM Oran
1.61
3.20
5.75
FT
Ghir Abadla
1
-
2
MCB Oued Sly
5.25
4.33
1.45
FT
Temouchent
1
-
1
WA Mostaganem
1.85
3.50
3.30
FT
Mostaganem
1
-
0
WA Boufarik
1.20
5.75
11.00
FT
SKAF Khémis Mélina
3
-
1
RC Arbaa
1.80
3.75
3.40
FT
JSM Tiaret
1
-
0
CR Méchria
-
-
-
Andora » 1. liga »
Liga andorska
FT
Pas de la Casa
0
-
2
FC Santa Coloma
-
-
-
Angola » 1. liga »
Liga angolska Girabola
FT
Sporting de Cabinda
2
-
2
Sagrada Esperança
-
-
-
FT
Recreativo do Libolo
1
-
1
CD Lunda-Sul
-
-
-
FT
Interclube
0
-
1
Petro de Luanda
6.50
3.80
1.40
FT
Kabuscorp
3
-
0
São Salvador
1.57
3.60
4.75
Antigua i Barbuda » 1. liga »
Premier Division
FT
Willikies
3
-
4
Empire
1.40
4.50
5.50
Argentyna » 2. liga »
2 liga argentyńska
FT
Colon
3
-
0
Almagro
1.44
4.00
10.00
FT
Estudiantes de Rio Cuarto
2
-
1
Brown de Adrogue
1.61
3.30
7.50
FT
CA Defensores Unidos
2
-
2
San Telmo
2.90
2.80
2.87
FT
Atlanta
1
-
0
CA Chaco For Ever
2.00
2.90
4.75
FT
CA San Miguel
1
-
0
Atletico Guemes
2.00
3.00
4.50
FT
Club Atletico Estudiantes
0
-
0
Patronato de Parana
2.00
3.20
4.20
FT
Almirante Brown
0
-
2
CA Defensores de Belgrano
3.50
2.90
2.37
FT
Deportivo Madryn
1
-
1
Atletico Rafaela
1.80
3.10
5.50
FT
Gimnasia Mendoza
0
-
1
Deportivo Maipu
2.00
3.00
4.50
FT
Arsenal Sarandi
1
-
0
Agropecuario
2.70
2.70
3.10
FT
San Martin San Juan
1
-
0
Guillermo Brown
1.57
3.60
7.00
FT
Club Atletico Mitre
0
-
0
Deportivo Moron
2.15
2.90
4.20
FT
Aldosivi
1
-
1
Temperley
2.20
3.10
3.60
Argentyna » 3. liga »
3 Liga argentyńska
FT
Los Andes
2
-
1
San Martin Burzaco
2.05
2.87
3.60
FT
Central Norte
1
-
0
Sarmiento de Resistencia
1.44
3.50
7.00
FT
Ferro Carril Oeste General Pico
0
-
0
Argentino Monte Maiz
-
-
-
FT
Comunicaciones
1
-
0
Villa San Carlos
2.10
3.10
3.10
FT
Argentino de Quilmes
1
-
1
Dock Sud
1.66
3.10
5.25
FT
Canuelas
0
-
1
Acassuso
2.87
2.75
2.50
FT
Deportivo Rincón
1
-
0
Santamarina Tandil
-
-
-
FT
CA Ferrocarril Midland
5
-
1
CD UAI Urquiza
1.83
3.10
4.20
FT
Union de Sunchales
0
-
2
Crucero del Norte
2.30
2.87
3.10
Argentyna » puchar »
Puchar Argentyny
FT
Juventud Unida Universitario
0
-
2
Independiente
8.00
3.60
1.40
Armenia » 1. liga »
Liga armeńska
FT
Artsakh
2
-
1
Alashkert FC
1.61
3.50
5.00
Armenia » 2. liga »
2 liga armeńska
FT
Ararat II
1
-
4
Gandzasar
-
-
-
FT
Ararat Armenia II
2
-
1
Onor
-
-
-
FT
Andranik
0
-
2
Lernayin A.
-
-
-
FT
Szirak II
1
-
0
Nikarm
-
-
-
Australia » 1. liga »
Liga australijska
FT
Sydney FC
4
-
0
Macarthur FC
1.50
4.50
5.75
Australia » 2. liga »
2 liga australijska
FT
Green Gully Cavaliers
4
-
0
St Albans Saints
1.50
4.00
5.00
FT
South Hobart
5
-
1
Riverside Olympic
1.05
13.00
26.00
Przełożone
New Lambton FC
0
-
0
Lambton Jaffas FC
12.00
8.00
1.14
FT
Clarence United
1
-
2
Glenorchy Knights
11.00
7.00
1.16
FT
Canberra Olympic
1
-
2
Tuggeranong United
1.33
5.50
5.50
FT
Para Hills Knights
0
-
0
Adelaide United
2.15
3.60
2.70
FT
Modbury Jets
2
-
1
White City Woodville
1.61
4.20
3.75
FT
South Melbourne
1
-
3
Avondale Heights
2.37
3.50
2.50
FT
Sutherland Sharks
0
-
3
Rockdale City Suns
4.00
5.25
1.50
FT
Cooks Hill United FC
0
-
2
Edgeworth Eagles
3.10
3.50
2.10
Przełożone
Hamilton Olympic
0
-
0
Adamstown Rosebud FC
-
-
-
FT
Kingborough Lions
0
-
0
Devonport City
3.00
4.00
1.85
FT
Launceston United
0
-
6
Launceston City
17.00
17.00
1.05
FT
Port Melbourne Sharks SC
3
-
1
Dandenong City
2.10
3.80
2.62
FT
Heidelberg United
5
-
0
Manningham United Blues
1.28
6.00
5.50
FT
Stirling Lions
0
-
1
ECU Joondalup
2.40
3.60
2.40
FT
Floreat Athena
2
-
1
Balcatta
1.80
3.80
3.40
FT
Fremantle City
2
-
1
Perth Glory Youth
2.05
3.80
2.70
FT
Inglewood United
1
-
4
Armadale
4.00
4.00
1.66
FT
Western Knights
1
-
1
Bayswater City
2.37
3.75
2.40
FT
Olympic Kingsway
5
-
0
Perth
1.80
3.80
3.50
FT
Adelaide United Youth
1
-
1
Adelaide Comets
2.55
4.50
2.00
FT
Valentine Phoenix
2
-
4
Broadmeadow Magic
3.80
4.75
1.55
FT
North Eastern Metro Stars
2
-
0
South Adelaide
1.14
8.00
12.00
FT
Monaro Panthers
3
-
1
Tigers FC
2.00
4.00
2.75
FT
St George FC
2
-
1
Sydney Olympic
4.00
4.20
1.61
FT
Darwin Hearts FC
1
-
5
Darwin Olympic
2.50
4.20
2.15
FT
Marconi Stallions
4
-
0
Hills Brumbies
1.50
4.50
4.50
FT
Blacktown City FC
3
-
1
Spirit FC
1.40
4.75
5.25
FT
St George City
3
-
1
Manly United
1.60
4.00
4.20
FT
Croydon Kings
1
-
0
Adelaide City
2.55
3.60
2.25
FT
Port Darwin
1
-
3
Hellenic
13.00
8.50
1.14
Australia » 3. liga »
3 liga australijska
FT
Langwarrin SC
1
-
0
Northcote City
3.10
4.00
1.83
FT
Sturt Lions
2
-
1
Salisbury United
2.20
3.50
2.62
FT
Adelaide Victory
0
-
1
Vipers FC
2.05
3.80
3.00
FT
Adelaide Blue Eagles
3
-
1
Western Strikers
1.28
5.75
5.75
FT
Cumberland United
1
-
1
Adelaide Blue Eagles
2.40
3.60
2.40
FT
Fulham United FC
1
-
0
South Adelaide
1.72
4.00
3.75
FT
Playford City Patriots
2
-
1
West Torrens Birkalla
1.61
4.20
3.80
FT
Univ. Queensland
0
-
4
7.00
5.75
1.25
FT
Sunshine Georgies
0
-
3
North Geelong Warriors
4.00
4.33
1.57
FT
Redcliffe PCYC
4
-
2
North Pine
2.55
3.50
2.30
FT
North Brisbane
2
-
2
Newmarket
2.90
4.00
1.90
FT
Werribee City
0
-
5
Bentleigh Greens
9.00
7.00
1.16
FT
Northern Tigers
3
-
0
Dunbar Rovers FC
-
-
-
FT
Mt Druitt Town Rangers
1
-
1
Hakoah Sydney City East
-
-
-
FT
Blacktown Spartans
4
-
1
Macarthur Rams
-
-
-
FT
Bankstown City Lions
1
-
0
Bonnyrigg White Eagles
-
-
-
FT
Rydalmere
2
-
0
Dulwich Hill FC
-
-
-
FT
Inter Lions FC
1
-
0
SD Raiders FC
-
-
-
FT
UNSW
3
-
1
North Shore Mariners
-
-
-
Austria » 1. liga »
Liga austriacka
FT
BW Linz
3
-
2
Wattens
2.15
3.20
3.75
FT
Altach
0
-
1
Wolfsberger AC
2.10
3.25
3.80
Austria » 2. liga »
2 liga austriacka
FT
SV Horn
1
-
0
SC Bregenz
1.90
3.60
4.00
Austria » 3. liga »
3 liga austriacka
FT
Reichenau
0
-
1
SV Wals Grunau
1.70
4.33
3.30
FT
SV Austria Salzburg
1
-
2
Hohenems
1.45
4.33
5.00
FT
SR Donaufeld
4
-
2
Austria Wien (A)
1.33
4.75
6.50
FT
Karabakh Wien
2
-
1
SV Leobendorf
4.00
4.20
1.60
FT
Dornbirner SV
0
-
5
SK Bischofshofen
4.33
4.00
1.57
FT
SC Imst
2
-
2
Roefix Roethis
-
-
-
FT
St. Johann
4
-
2
Rankweil
-
-
-
FT
SV St. Anna
1
-
1
SC Gleisdorf
2.90
3.50
2.05
Azerbejdżan » 1. liga »
Liga azerbejdżanu
FT
FC Kapaz
1
-
1
Sumqayit
3.10
3.50
1.95
FT
FK Karabach
5
-
0
FK Neftczi
1.53
4.33
4.50
Bahrain » 1. liga »
Liga bahrajnu
FT
Busaiteen
2
-
3
Al-Najma
2.75
3.40
2.20
FT
Manama
0
-
3
Muharraq
4.00
3.20
1.83
FT
Al Ahli
3
-
3
Al-Hidd
2.30
3.10
2.80
Białoruś » 1. liga »
Liga białoruska
FT
Naftan Nowopołock
0
-
2
Gomel
-
-
-
FT
FK Slutsk
1
-
0
Slavia Mozyr
-
-
-
FT
Arsenal Dzerzhinsk
0
-
2
Dinamo Brest
-
-
-
Białoruś » 2. liga »
2 liga białoruska
FT
FC Slonim
1
-
4
Maxline Rogachev
-
-
-
FT
Zvezda-BGU
0
-
2
BATE II
-
-
-
FT
Biełszyna Bobrujsk
2
-
1
Torpedo BelAZ II
-
-
-
FT
Bumprom Gomel
1
-
2
Volna
-
-
-
FT
ABFF U17
1
-
2
Niva
-
-
-
Belgia » 1. liga »
Liga belgijska
FT
RWDM Brussels FC
1
-
3
Sporting Charleroi
2.50
3.20
2.80
FT
KV Mechelen
2
-
4
Gent
3.25
4.00
2.00
FT
Cercle Bruges
4
-
1
Genk
2.30
3.60
2.80
Benin » 1. liga »
Liga beninu
FT
Espoir Savalou
0
-
1
ASPAC
-
-
-
04 maj 17:00
Dadjè
-
Requins
-
-
-
FT
Dynamique Djougou
1
-
3
Tonnerre
-
-
-
04 maj 17:00
Adjidja
-
Avrankou Omnisport
-
-
-
04 maj 17:00
ASVO
-
Aïnonvi
-
-
-
FT
UPI-ONM
1
-
0
Djeffa
-
-
-
FT
JAK
1
-
1
Etoile Filante
-
-
-
FT
JSO
1
-
0
Police Benin
-
-
-
Bośnia i Hercegowina » 1. liga »
Liga bośniacka
FT
FK Zvijezda 09
2
-
2
Igman Konjic
3.00
3.50
2.05
FT
Sloga Doboj
0
-
1
FK Sarajevo
4.50
3.40
1.66
FT
Borac Banja Luka
3
-
1
GOSK Gabela
1.07
11.00
21.00
Bośnia i Hercegowina » 2. liga »
2 liga bośniacka FBiH
FT
Sloboda Mrkonjic Grad
1
-
3
-
-
-
FT
Kozara
1
-
0
Drina Zvornik
1.61
3.40
5.00
FT
FK Slavija Sarajewo
2
-
3
FK Laktasi
-
-
-
FT
Rudar Prijedor
2
-
1
BSK Banja Luka
-
-
-
FT
Velež Nevesinje
2
-
1
Omarska
1.40
4.20
6.00
FT
Ljubic Prnjavor
3
-
0
Sutjeska
-
-
-
FT
FK Romanija Pale
2
-
1
Famos
-
-
-
FT
Rudar Kakanj
1
-
1
FK Zvijezda
-
-
-
FT
Gradina Srebrenik
0
-
2
Stupcanica
-
-
-
FT
Buducnost
2
-
1
Radnik Hadzici
1.44
4.20
5.75
FT
Jedinstvo Bihac
2
-
0
FK Mladost Doboj Kakanj
-
-
-
FT
Sloboda Tuzla
1
-
0
Gorazde
1.25
4.75
10.00
FT
Gornji Rahić
3
-
1
1.61
3.40
5.00
FT
NK Bratstvo
2
-
0
Tomislav
-
-
-
FT
Radnik Bijeljina
4
-
1
Zeljeznicar Banja Luka
1.22
5.00
11.00
Brazylia » 1. liga »
Liga brazylijska Serie A
FT
Fluminense
2
-
2
Atletico MG
3.50
3.25
2.15
FT
Bragantino
1
-
1
Flamengo
3.00
3.20
2.50
Brazylia » 2. liga »
2 liga brazylijska Serie B
FT
Paysandu
0
-
0
Avai FC
2.10
3.10
4.00
FT
Coritiba
0
-
1
Sport
2.30
3.00
3.40
FT
Chapecoense AF
2
-
2
America MG
2.90
2.90
2.70
FT
Vila Nova
1
-
0
Operario Ferroviario
2.10
3.25
3.75
Brazylia » 3. liga »
3 liga brazylijska Serie C
FT
Confianca
0
-
2
Tombense FC
2.62
2.87
2.62
Przełożone
Nautico
0
-
0
Ypiranga RS
2.05
3.10
3.30
Burkina Faso » 1. liga »
Liga burkina faso
FT
SONABEL
0
-
0
RC Bobo-Dioulasso
-
-
-
FT
Douanes
1
-
0
ASFA-Yennenga
1.50
3.40
7.00
FT
Rahimo
2
-
2
Etoile Filante
-
-
-
Cape Verde » 1. liga »
Liga Republiki Zielonego Przylądka
FT
Académica do Fogo
6
-
2
Juventude do Norte
-
-
-
FT
Palmeira
1
-
1
Barreirense
-
-
-
FT
Ultramarina
2
-
0
Os Sanjoanenses
-
-
-
FT
Boavista
3
-
0
Derby
-
-
-
Chile » 1. liga »
Liga chilijska
FT
Coquimbo Unido
3
-
1
Huachipato
2.37
3.20
3.20
FT
Cobresal
2
-
2
Colo Colo
4.75
3.60
1.75
Chile » 2. liga »
Druga liga chilijska
FT
Deportes Temuco
1
-
1
Deportes Santa Cruz
2.37
3.40
2.62
FT
Magallanes
3
-
0
Barnechea
2.10
3.50
2.80
FT
Santiago Morning
1
-
1
Santiago Wanderers
2.45
3.20
2.50
FT
Universidad de Concepcion
2
-
1
Union San Felipe
1.90
3.30
3.60
Chile » puchar »
Puchar Chile
FT
Municipal Salamanca
3
-
2
Unión CompañÃas
-
-
-
FT (P)
Vicente Rosales
1
-
1
Unión Wanderers
Karne: 4-1
-
-
-
FT
Ferro Monte Ãguila
1
-
2
San Antonio Unido
-
-
-
FT
Colina
0
-
1
Municipal Mejillones
1.95
3.50
3.30
FT
Deportes Valdivia
0
-
0
Imperial Unido
1.85
3.40
3.60
FT
Juvenil Seminario
1
-
0
El Lucero
-
-
-
Chiny » 1. liga »
Liga chińska
FT
Qingdao Youth Island FC
0
-
0
Shandong Luneng
6.50
5.50
1.36
FT
Henan Jianye
1
-
2
Tianjin Teda
2.05
3.50
3.50
Chiny » 2. liga »
Druga liga chińska
FT
Yanbian Longding
3
-
2
Heilongjiang Lava Spring FC
1.53
3.60
5.50
FT
Dalian Zhixing
0
-
1
Guangzhou Evergrande
1.65
3.30
5.50
FT
Dongguan United
2
-
0
Wuxi Wugou FC
2.45
3.00
2.80
FT
Chongqing Tongliang Long
2
-
0
Suzhou Dongwu
1.55
3.60
5.50
FT
Qingdao Red Lion
2
-
3
Yunnan Yukun
5.50
3.60
1.57
Chorwacja » 1. liga »
Liga chorwacka
FT
Slaven
4
-
1
HNK Gorica
2.05
3.30
3.75
FT
Osijek
3
-
1
NK Lokomotiva Zagrzeb
2.15
3.30
3.40
Chorwacja » 2. liga »
2 liga chorwacka
FT
Sibenik
2
-
0
Jarun
1.16
6.00
15.00
FT
Cibalia
4
-
2
Solin
2.10
3.10
3.20
FT
Dubrava Zagreb
0
-
1
HNK Orijent 1919
2.60
3.20
2.45
Czechy » 1. liga »
Liga czeska
FT
Budejovice
2
-
1
Bohemians 1905
2.15
3.50
2.90
FT
Jablonec
3
-
2
Karvina
1.95
3.20
3.75
FT
Pardubice
2
-
0
Zlin
2.00
3.50
3.25
FT
Slavia Praga
5
-
0
Banik Ostrawa
1.14
7.50
13.00
Czechy » 2. liga »
2 liga czeska
FT
Dukla Praha
5
-
1
FC Vlasim
1.50
4.00
5.75
FT
Hanácká
3
-
3
Sparta Prague B
2.10
3.60
2.90
FT
SK Lisen
0
-
0
SK Prostejov
2.20
3.30
3.00
Dania »
U17 Ligaen
FT
Broendby U17
9
-
1
Vejle U17
-
-
-
FT
FC Midtjylland U17
4
-
1
AGF U17
-
-
-
FT
Lyngby U17
2
-
1
Esbjerg U17
-
-
-
FT
Randers Freja U17
3
-
4
SoenderjyskE U17
-
-
-
FT
AaB U17
4
-
1
AC Horsens U17
-
-
-
FT
Silkeborg U17
1
-
5
OB U17
-
-
-
FT
FC Nordsjaelland U17
2
-
4
FC Koebenhavn U17
-
-
-
Dania »
U19 Ligaen
FT
Broendby U19
3
-
1
Vejle U19
1.40
4.75
5.00
FT
AaB U19
1
-
2
AC Horsens U19
1.95
4.00
2.80
FT
Silkeborg U19
2
-
1
OB U19
-
-
-
FT
FC Nordsjaelland U19
4
-
4
FC Koebenhavn U19
-
-
-
FT
Lyngby U19
3
-
3
Esbjerg U19
-
-
-
Ekwador » 1. liga »
Liga ekwadorska
FT
Orense
0
-
1
El Nacional
1.90
3.10
4.33
FT
Cumbaya
1
-
0
CSD Macara
4.00
3.00
2.05
FT
Mushuc Runa
0
-
1
LDU de Quito
4.00
3.80
1.75
Egipt » 1. liga »
Liga egipska
FT
Pharco FC
0
-
2
Ismaily SC
2.70
2.87
2.75
FT
Al Ahly
3
-
0
El Gounah
1.25
5.25
10.00
FT
El Dakhleya
1
-
3
Ceramica Cleopatra
6.00
3.50
1.53
Salwador » 1. liga »
Liga salwadorska
FT
Santa Tecla FC
3
-
4
Jocoro FC
1.70
3.60
4.00
FT
CD Platense Municipal
1
-
2
Firpo
3.00
3.50
2.05
FT
CD Dragon
3
-
1
Isidro Metapan
3.00
3.30
2.10
FT
CD FAS
0
-
0
CD Aguila
2.62
3.10
2.45
FT
Fuerte San Francisco
2
-
0
Once Municipal
2.62
3.20
2.45
FT
Municipal Limeno
1
-
3
Alianza FC
2.80
3.20
2.25
Anglia » 3. liga »
League 1
FT
Oxford United
1
-
0
Peterborough United
2.25
3.75
2.90
Estonia » 1. liga »
Liga estońska
FT
Nomme United
1
-
1
FC Kuressaare
3.40
3.60
1.83
FT
Trans Narva
0
-
0
Parnu JK Vaprus
1.90
3.60
3.20
FT
Paide Linnameeskond
2
-
0
Talinna Kalev
1.33
5.00
6.50
Estonia » 2. liga »
2 liga estońska Esiliiga
FT
Viimsi MRJK
1
-
0
Tabasalu JK Charma
1.22
5.50
8.50
FT
FC Elva
2
-
3
FC Tallinn
3.30
4.20
1.83
FT
Flora Tallinn U21
1
-
1
Tartu Welco
2.62
3.75
2.20
Macedonia » 1. liga »
Liga macedońska
FT
FC Academy Pandev
1
-
1
FK Bregalnica Stip
1.53
3.60
5.50
FT
FK Vardar Skopje
1
-
0
Makedonija GjP
1.80
3.25
4.00
FT
Voska Sport
2
-
1
FK Sileks
1.40
3.75
7.00
FT
Rabotnicki Skopje
3
-
1
GFK Tikves Kavadarci
1.80
3.20
4.00
FT
FK Struga
1
-
0
KF Gostivari
1.40
4.20
6.00
FT
Shkupi Skopje
0
-
2
Shkendija Tetowo
2.05
3.10
3.30
Macedonia » 2. liga »
2 liga macedońska
FT
Ohrid
3
-
1
FK Detonit Junior
-
-
-
FT
FK Sasa
1
-
0
Kozhuf Gevgjelija
-
-
-
FT
Novaci
6
-
0
Karaorman
-
-
-
FT
Belasica
0
-
0
FK Vardar Negotino
-
-
-
FT
Osogovo
2
-
1
FK Skopje
-
-
-
FT
Pobeda
0
-
3
Arsimi
-
-
-
FT
FK Bashkimi Kumanovo
1
-
2
Pelister
-
-
-
FT
Teteks
0
-
7
FK Besa
6.50
4.40
1.36
Wyspy Owcze » 1. liga »
Liga wysp owczych
FT
B68 Toftir
1
-
2
NSI Runavik
4.75
3.80
1.57
FT
EB/Streymur
1
-
3
Vikingur
12.00
6.50
1.18
FT
Klaksvik
2
-
0
07 Vestur
1.28
5.25
6.50
Finlandia » 2. liga »
2 liga fińska Ykkonen
FT
FF Jaro
2
-
1
SalPa
1.44
3.80
6.50
FT
JIPPO
0
-
0
SJK Akatemia
1.85
3.75
3.60
FT
TPS
2
-
1
KaePa
1.25
5.25
8.00
Francja » 2. liga »
Druga liga francuska
FT
Auxerre
2
-
0
Paris FC
1.90
3.75
3.60
FT
Guingamp
2
-
2
Saint-Etienne
2.90
3.40
2.37
Francja » 3. liga »
Trzecia liga francuska
FT
Rouen
4
-
2
Niort
2.80
2.87
2.45
Gambia » 1. liga »
Liga gambi
FT
Real de Banjul
3
-
1
Bombada
-
-
-
FT
Team Rhino
1
-
0
Armed Forces
-
-
-
FT
Wallidan
0
-
0
Banjul
-
-
-
Niemcy » 2. liga »
2. Bundesliga
FT
Greuther Fuerth
3
-
3
Eintracht Brunszwik
2.40
3.75
2.75
FT
Hansa Rostock
1
-
2
Karlsruher SC
3.10
3.50
2.25
FT
Kaiserslautern
4
-
1
Magdeburg
2.00
3.80
3.50
Niemcy » 3. liga »
3 liga niemiecka
FT
Freiburg II
3
-
1
Jahn Regensburg
5.25
4.00
1.60
FT
Ulm
2
-
0
Viktoria Koeln 1904
1.50
4.33
5.75
FT
Dynamo Dresden
0
-
1
SC Verl
1.55
4.50
5.00
FT
Erzgebirge Aue
1
-
0
Arminia Bielefeld
2.70
3.60
2.37
FT
TSV 1860 Monachium
1
-
2
Borussia Dortmund II
1.90
3.75
3.75
FT
Sandhausen
2
-
0
RW Essen
2.75
4.20
2.20
Niemcy » 4. liga »
Czwarta liga niemiecka
FT
Hannover 96 II
4
-
0
SSV Jeddeloh
1.25
6.50
7.00
FT
1. FC Phoenix Luebeck
0
-
2
SV Drochtersen/Assel
1.80
4.00
3.20
FT
Carl Zeiss Jena
2
-
2
VSG Altglienicke
2.45
3.50
2.37
FT
ETSV Weiche Flensburg
1
-
0
Spelle-Venhaus
-
-
-
FT
SC Wiedenbrueck
0
-
4
Alemannia Aachen
2.45
3.75
2.25
FT
Dueren
1
-
1
FC Bocholt
1.95
4.00
2.90
FT
Wuppertal
2
-
1
RW Ahlen
1.36
4.75
5.75
FT
Borussia Moenchengladbach II
2
-
1
Fortuna Koeln
2.60
3.75
2.20
FT
Schalke 04 II
2
-
2
Fortuna Duesseldorf II
1.60
4.20
4.00
FT
FC Koeln II
1
-
2
Oberhausen
3.20
4.00
1.85
FT
FC Wegberg-Beeck
0
-
0
Lippstadt
2.62
4.20
2.00
FT
Nuernberg II
3
-
0
FC Schweinfurt
1.50
4.50
4.33
FT
Ansbach
4
-
1
TSV Aubstadt
2.75
4.20
2.00
FT
Greuther Fuerth II
1
-
1
Augsburg II
2.15
4.00
2.60
FT
Burghausen
1
-
2
DJK Vilzing
2.15
4.20
2.45
FT
Koblenz
2
-
5
TSG Balingen
2.45
4.20
2.20
FT
TSV Schott Mainz
3
-
1
TSV Lehnerz
3.10
4.33
1.80
FT
Bahlinger SC
3
-
3
Hoffenheim II
5.00
4.33
1.45
FT
Freiberg
1
-
1
TSV Steinbach
2.00
3.50
3.10
FT
Kickers Offenbach
1
-
2
Hessen Kassel
1.72
4.20
3.60
FT
TSV Havelse
1
-
2
Eintracht Norderstedt
-
-
-
FT
Eimsbutteler TV
1
-
2
Oldenburg
7.50
4.75
1.30
FT
Eintracht Bamberg
2
-
3
FC Memmingen
2.70
3.30
2.40
FT
FC Kilia Kiel
0
-
2
Teutonia Ottensen
5.50
4.00
1.45
FT
BFC Dynamo
0
-
2
Energie Cottbus
3.25
3.60
1.90
Ghana » 1. liga »
Liga ghańska
FT
Karela United
1
-
0
Nations
-
-
-
Gibraltar » 1. liga »
Premier League
FT
Mons Calpe SC
1
-
2
Europa Point
1.70
4.20
3.60
Granada » 1. liga »
Liga Grenady
Przełożone
Fontenoy United
0
-
0
Hard Rock
-
-
-
Gwadelupa » 1. liga »
Liga gwadelupy
FT
US Baie-Mahaut
1
-
2
Phare du Canal
-
-
-
FT
Cerfa
2
-
2
Jeunesse Evolution
-
-
-
FT
AS Gosier
1
-
5
Dynamo Le Moule
-
-
-
FT
Amical Club
1
-
1
-
-
-
Gwatemala » 2. liga »
Druga liga gwatemali
FT (P)
Universidad San Carlos
0
-
0
Juventud Pinulteca
Karne: 1-3
1.50
4.20
5.25
Gwinea » 1. liga »
Liga Gwinea
FT
Renaissance
3
-
1
Gangan
-
-
-
FT
Wakirya
0
-
1
Horoya
-
-
-
FT
CO Coyah
0
-
1
Flamme Olympique
-
-
-
Honduras » 1. liga »
Liga hondurasu
FT
Lobos UPNFM
3
-
0
CD Vida
1.95
3.25
3.40
Hongkong » 1. liga »
Liga Hong Kongu
FT
Southern District RSA
0
-
0
Tai Po
2.45
4.50
2.15
Węgry » 1. liga »
Liga węgierska
FT
Mezokovesd SE
1
-
2
Zalaegerszeg
3.60
3.75
1.90
FT
Puskas FC Academy
4
-
2
Varda SE
1.61
3.80
5.00
FT
Ujpest
7
-
0
Diosgyori VTK
2.40
3.50
2.62
Islandia » 1. liga »
liga islandzka
FT
FH Hafnarfjordur
3
-
2
Vestri
1.44
4.20
6.50
Islandia » 2. liga »
2 liga islandzka
FT
DalvÃk / Reynir
3
-
1
ÍB Vestmannaeyja
-
-
-
Indie » 1. liga »
Liga indyjska
FT
Atletico de Kolkata
1
-
3
Mumbai City FC
2.50
3.40
2.70
Irak » 1. liga »
Liga Iraku
FT
Al Shorta
4
-
4
Newroz
1.50
3.80
5.50
FT
Al-Qasim
1
-
3
Al Zawraa
-
-
-
FT
Zakho
1
-
0
Naft Al Junoob
-
-
-
FT
Naft Al Wasat
2
-
2
Karbalaa
3.10
3.00
2.20
FT
Al Kahrabaa
1
-
2
Al Najaf
2.50
3.00
2.60
Izrael » 1. liga »
Liga izraelska
FT
Maccabi Netanja
0
-
1
Hapoel Tel Awiw
2.20
3.40
3.00
FT
Hapoel Hajfa
2
-
0
Hapoel Be'er Szewa
3.60
3.40
2.00
FT
Maccabi Bnei Raina
1
-
5
Maccabi Hajfa
7.00
4.33
1.44
FT
Hapoel Petah Tikva
1
-
0
Hapoel Katamon Jerusalem
3.00
3.00
2.55
Wybrzeże Kości Słoniowej » 1. liga »
Liga Wybrzeża Kości Słoniowej
FT
Denguélé
0
-
1
SOA
-
-
-
FT
Korhogo
1
-
3
Zoman
-
-
-
FT
Bouake
2
-
1
Stella
-
-
-
FT
Mouna
1
-
2
SOL
2.40
2.75
3.00
Jordania » 1. liga »
Liga jordańska
FT
FC Ma'an
1
-
0
Ramtha SC
2.80
3.00
2.37
Kazachstan » 1. liga »
Liga kazachstańska
FT
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
0
-
1
Arys
1.80
3.00
4.33
FT
Zhenys
1
-
2
Yelimay Semey
3.00
3.10
2.15
FT
Kajrat Ałmaty
1
-
0
Atyrau
1.83
3.20
3.80
FT
Tobył Kostanaj
1
-
0
Żetysu Tałdykorgan
1.50
3.40
6.50
FT
Aktobe
1
-
1
FK Astana
2.75
3.00
2.45
Kenia » 1. liga »
Liga kenijska
FT
Muhoroni Youth
1
-
3
Bidco United
2.30
3.00
3.10
FT
KCB
0
-
3
Kariobangi Sharks
2.25
2.80
3.20
FT
Muranga SEAL
1
-
3
Gor Mahia
3.40
3.10
2.00
FT
Sofapaka
0
-
1
Shabana
2.00
2.90
3.75
Łotwa » 2. liga »
Druga liga łotewska
FT
Riga FC II
2
-
2
JDFS Alberts
1.33
5.00
6.00
FT
Valmiera II
3
-
2
Progress / AFA Olaine
1.57
4.00
4.33
FT
Rīgas FS II
5
-
0
Ogre United
1.30
5.50
6.00
FT
Skanste
6
-
0
Rēzekne / BJSS
-
-
-
Liban » 1. liga »
Liga libańska
FT
Shabab Al Sahel
0
-
0
Al Hikma
2.37
2.90
2.87
Lesotho » 1. liga »
Premier League
FT
LMPS
2
-
0
Machokha
-
-
-
FT
Matlama
1
-
0
Likila United
-
-
-
FT
Manonyane
1
-
1
CCX
-
-
-
FT
ACE Maseru
1
-
2
Liphakoe Football Club
-
-
-
Litwa » 2. liga »
Druga liga litewska
FT
Ekranas
2
-
1
NFA Kaunas
6.00
4.33
1.40
FT
FK Vilnius
0
-
2
Traku FK
4.33
3.75
1.66
FT
FK Kauno Zalgiris B
2
-
1
Banga Gargzdai B
1.50
3.80
5.50
Malawi » 1. liga »
Liga malawi
FT
Baka City
0
-
2
Silver Strikers
-
-
-
FT
Ekwendeni Hammers
1
-
1
Moyale Barracks
-
-
-
FT
Big Bullets
1
-
1
Be Forward Wanderers
1.95
3.20
3.40
Mali » 1. liga »
Liga mali
FT
Onze Créateurs
0
-
0
USC Kita
1.83
3.25
3.80
FT
Bougouni
1
-
2
ASKO
3.00
3.10
2.20
FT
Police
2
-
1
US Bougouba
3.00
3.10
2.20
Malta » 1. liga »
Liga maltańska
FT
Hamrun Spartans
1
-
1
Hibernians
-
-
-
Martynika » 1. liga »
Liga wyspy martynika
FT
Club Péléen
1
-
4
Golden Star
-
-
-
FT
AS Club Colonial
3
-
1
New Club
-
-
-
FT
Golden Lion
1
-
1
Club Franciscain
-
-
-
FT
Aiglon
2
-
0
Diamantinoise
-
-
-
FT
Vauclinois
0
-
4
RC Saint Joseph
-
-
-
FT
Riveraine
2
-
1
Stade Spiritain
-
-
-
FT
Case-Pilote
0
-
1
Samaritaine
-
-
-
Mauritius » 1. liga »
Liga mauritius
FT
ASPL 2000
3
-
1
Entente Boulet Rouge
-
-
-
Mołdawia » 1. liga »
Liga mołdawska
FT
CS Petrocub
7
-
0
Dacia-Buiucani
-
-
-
FT
Sheriff Tyraspol
2
-
1
Milsami Orgiejów
1.30
5.25
6.50
FT
FC Zaria
2
-
1
Zimbru Kiszyniów
-
-
-
Czarnogóra » 1. liga »
Liga czarnogórska
FT
Jedinstvo BP
3
-
4
Mornar
3.00
3.00
2.30
FT
FK Arsenal Tivat
0
-
4
Budućnost Podgorica
5.75
4.20
1.40
FT
Jezero
0
-
1
OFK Mladost Donja Gorica
-
-
-
FT
Rudar Pljevlja
0
-
4
Decic Tuzi
5.75
3.60
1.50
FT
Sutjeska
0
-
1
Petrovac
-
-
-
Maroko » 2. liga »
Druga liga marokańska
FT
JSM Laayoune
2
-
2
Rapide Club Oued Zem
-
-
-
FT
OCK Khouribga
0
-
3
Chabab Atlas Khenifra
1.90
2.80
4.20
FT
Olympique Dcheira
1
-
2
Racing de Casablanca
1.95
2.87
4.00
FT
Wydad Fes
0
-
0
Ittifaq Marrakech
1.95
2.87
4.00
Mozambik » 1. liga »
Liga mocambiku
FT
Costa do Sol
2
-
2
Songo
1.85
3.40
3.60
Holandia » 3. liga »
Trzecia liga holenderska
FT
Excelsior Maassluis
2
-
1
AFC
2.55
3.75
2.20
FT
ACV
0
-
0
Koninklijke HFC
2.05
3.75
2.75
FT
Noordwijk
2
-
2
ADO 20
2.10
3.75
2.70
FT
Lisse
0
-
2
SVV Scheveningen
3.00
4.20
1.85
FT
HHC
3
-
3
Rijnsburgse Boys
1.85
3.75
3.30
FT
Spakenburg
5
-
1
Quick Boys
1.90
4.20
2.87
FT
Katwijk
3
-
4
Jong Sparta Rotterdam
1.53
4.20
4.50
FT
Kozakken Boys
0
-
4
GVVV
3.30
4.00
1.83
FT
Almere City II
1
-
3
De Treffers
3.75
4.00
1.66
Nikaragua » 1. liga »
Liga nicaragua
FT
Jalapa
0
-
2
Diriangén
-
-
-
Norwegia » 1. liga »
Liga norweska
FT
Brann
3
-
0
Rosenborg Trondheim
1.50
4.50
6.50
Norwegia » 2. liga »
Druga liga norweska
FT
Mjoendalen
1
-
1
Aalesund
2.20
4.00
2.90
FT
Egersund
1
-
1
Lyn
2.20
3.80
3.00
FT
Levanger
0
-
0
Sogndal
1.85
4.00
3.60
FT
Sandnes
3
-
3
Moss
2.40
4.00
2.60
FT
Start
0
-
0
Ranheim
2.25
3.60
3.00
FT
Vaalerenga
1
-
0
Bryne
1.70
4.00
4.50
FT
Raufoss
1
-
0
Aasane
1.95
3.50
3.80
FT
Stabaek
5
-
0
Kongsvinger
3.10
3.80
2.20
Paragwaj » 1. liga »
Liga paragwajska
FT
Libertad
1
-
3
Cerro Porteno
2.62
3.00
2.80
FT
Nacional
0
-
1
Luqueno
2.70
3.25
2.55
Paragwaj » 2. liga »
2 liga paragwajska
FT
3 de Febrero
1
-
1
Pastoreo FC
-
-
-
FT
Fernando de la Mora
1
-
1
Club Martin Ledesma
-
-
-
FT
Rubio Nu
2
-
1
Deportivo Santani
-
-
-
Peru » 1. liga »
Liga peruwiańska
FT
Cienciano
1
-
1
Universidad Cesar Vallejo
1.65
4.00
4.75
FT
Alianza Lima
1
-
0
CD UT Cajamarca
1.22
6.00
12.00
FT
Santa Rosa de Andahuaylas
2
-
0
Real Garcilaso
2.20
3.00
3.20
FT
Comerciantes Unidos
3
-
1
Union Comercio
2.20
3.20
3.40
FT
Carlos A. Mannucci
1
-
1
Deportivo Garcilaso
2.30
3.10
3.00
Filipiny » 1. liga »
Liga filipińska
FT
Manila Digger
3
-
1
Loyola
2.20
3.80
2.50
FT
Philippine Army
0
-
5
Aguilas
-
-
-
FT
Manila Montet
0
-
6
Mendiola FC 1991
-
-
-
Portugalia » 2. liga »
2 liga portugalska
FT
Feirense
1
-
0
Uniao Leiria
2.15
3.20
3.00
FT
Viseu
1
-
1
Leixoes
2.55
2.80
2.70
FT
Oliveirense
2
-
1
Tondela
2.10
3.20
3.00
Portoryko » 1. liga »
Liga puerto rico
FT
Academia Quintana
0
-
0
PR Sol
1.05
9.00
17.00
FT
Metropolitan
8
-
0
Guaynabo Gol
-
-
-
Rumunia » 1. liga »
Liga romuńska
FT
Botosani
0
-
0
FC Voluntari
2.30
3.25
3.00
FT
Universitatea Cluj
3
-
3
Dinamo Bukareszt
2.00
3.20
4.00
Rumunia » 2. liga »
Druga liga rumuńska
FT
FC Unirea Slobozia
1
-
0
Corvinul Hunedoara
2.60
3.10
2.62
Rosja » 2. liga »
Druga liga rosyjska
FT
SKA-Khabarovsk
0
-
0
KamAZ
-
-
-
FT
Chimki Moskwa
5
-
4
Sokol Saratov
-
-
-
FT
Czernomorec
1
-
2
Torpedo Moskwa
-
-
-
FT
FC Alania Vladikavkaz
1
-
1
Szynnik Jarosław
-
-
-
FT
Neftekhimik
0
-
0
FC Yenisey Krasnoyarsk
-
-
-
FT
FK Makhachkala
3
-
0
FC Volgar
-
-
-
FT
Rodina
1
-
1
Arsenal Tula
-
-
-
Rwanda » 1. liga »
Liga rwandy
FT
Police Rwanda
1
-
2
Etoile de lEst
-
-
-
FT
Bugesera
0
-
0
Rwamagana City
-
-
-
FT
Amagaju
1
-
0
Sunrise
-
-
-
San Marino » 1. liga »
Liga San Marino
FT
La Fiorita Montegiardino
1
-
3
S.S. Murata
1.65
3.40
4.75
FT
Cosmos
1
-
1
Tre Penne Galazzano
2.05
3.60
2.87
Arabia Saudyjska » 1. liga »
Liga arabii saudyjskiej
FT
Al Shabab
2
-
0
Al-Raed
1.75
3.80
4.00
FT
Al Taee
0
-
0
Al Khaleej
2.15
3.40
3.20
FT
Al Nassr FC
6
-
0
Al-Wehda
1.18
7.50
10.00
Szkocja » 1. liga »
Liga szkocka Premiership
FT
Celtic Glasgow
3
-
0
Hearts
1.22
6.50
12.00
FT
Dundee FC
1
-
3
St. Mirren
2.70
3.00
2.80
FT
Aberdeen
1
-
0
St.Johnstone
1.70
3.60
5.25
FT
Motherwell
4
-
1
Livingston
1.70
4.00
4.75
FT
Ross County
2
-
1
Hibernian
3.10
3.20
2.37
Senegal » 1. liga »
Liga senegalska
FT
Diambars
0
-
0
Ouakam
-
-
-
FT
Dakar SC
4
-
0
La Linguère
2.10
2.80
3.40
Serbia » 2. liga »
Druga liga serbska
FT
Kolubara
2
-
1
Radnicki Novi Beograd
-
-
-
Sierra Leone » 1. liga »
Liga Sierra Leone
Przełożone
Real Republicans
0
-
0
Wilberforce Strikers
-
-
-
Przełożone
Bai Bureh Warriors
0
-
0
Luawa
-
-
-
Przełożone
Bo Rangers
0
-
0
Wusum Stars
-
-
-
Przełożone
Kholifa Stars
0
-
0
Ports Authority
-
-
-
Przełożone
Lamboi
0
-
0
Freetown City
-
-
-
Przełożone
Mighty Blackpool
0
-
0
Old Edwardians
-
-
-
Wietnam » 1. liga »
Liga wietnamska
FT
Song Lam Nghe An
1
-
1
Ha Noi TT
3.75
3.40
1.80
FT
Binh Duong
3
-
1
Khanh Hoa Nha Trang
1.61
3.40
5.00
FT
FLC Thanh Hoa
0
-
0
Binh Dinh
2.05
3.30
3.10
FT
Cong An Nhan Dan
2
-
3
Nam Dinh
2.00
3.50
3.00
FT
Hai Phong
2
-
0
CLB TP Ho Chi Minh
1.65
3.50
4.50
Słowacja » 1. liga »
Liga słowacka
FT
Spartak Trnawa
1
-
0
Rużomberk
1.50
4.00
7.00
FT
AS Trenczyn
1
-
0
Zemplin Michalovce
1.55
4.50
5.25
FT
FC Zlate Moravce
1
-
0
Skalica
2.87
3.25
2.55
FT
Slovan Bratysława
2
-
3
MSK Zilina
1.61
4.20
4.75
Słowacja » 2. liga »
Druga liga słowacka
FT
Humenne
2
-
1
Spišská Nová Ves
-
-
-
FT
Slavoj Trebisov
1
-
3
Komarno
-
-
-
FT
Povazska Bystrica
1
-
1
FK Pohronie
-
-
-
FT
FC Petrzalka 1898
0
-
0
Tatran Presov
2.20
3.20
2.90
Słowenia » 1. liga »
Liga słoweńska - Prva Liga
FT
Aluminij
1
-
1
NK Bravo
3.20
3.60
1.90
FT
Koper
3
-
1
NK Domżale
1.90
3.60
3.50
FT
NK Maribor
3
-
1
NK Celje
1.66
4.00
4.00
Słowenia » 2. liga »
2 liga słoweńska
FT
ND Bilje
0
-
0
Dravinja
-
-
-
FT
Nk Brinje Grosuplje
2
-
1
NK Krka
1.30
5.00
6.50
FT
Tabor
2
-
2
Gorica
5.25
3.80
1.50
FT
Rudar Velenje
1
-
0
Jadran
-
-
-
RPA » puchar »
Puchar Nedbank RPA
FT
Chippa United
1
-
3
Orlando Pirates
5.00
3.20
1.66
Korea Południowa » 1. liga »
Liga korei południowej
FT
FC Seoul
0
-
1
Ulsan Hyundai
3.20
3.20
2.05
FT
Pohang Steelers
1
-
0
Jeonbuk FC
2.25
3.10
2.80
Korea Południowa » 2. liga »
Druga liga Korei Płd.
FT
Gimpo Citizen
0
-
1
Bucheon FC 1995
2.50
3.20
2.87
FT
Asan Mugunghwa
1
-
1
FC Anyang
2.60
3.25
2.40
Hiszpania » 2. liga »
Druga liga hiszpańska
FT
Mirandes
0
-
1
Valladolid
3.40
3.20
2.25
FT
Huesca
0
-
2
Real Oviedo
2.80
2.90
2.80
FT
Racing Santander
3
-
1
Elche
2.70
3.25
2.62
FT
Cartagena
1
-
0
Alcorcon
2.15
2.90
3.80
Hiszpania » 3. liga »
3 liga hiszpańska
FT
Real Murcia
2
-
3
Castellon
3.10
3.10
2.15
FT
Atletico Sanluqueno CF
1
-
0
Alcoyano
1.70
3.10
5.00
FT
Real Sociedad B
0
-
0
Celta Vigo B
2.87
3.40
2.10
FT
Barcelona B
2
-
1
SD Tarazona
1.65
3.40
4.75
FT
Sestao
0
-
1
RC Deportivo
3.25
3.25
2.00
FT
CD Teruel
1
-
2
Unionistas de Salamanca
2.20
2.70
3.50
FT
Real Union
0
-
0
Leonesa
2.30
3.10
2.80
FT
SD Logrones
0
-
0
Fuenlabrada
3.80
3.10
1.90
Szwecja » 1. liga »
Liga szwedzka
FT
Kalmar FF
5
-
2
Halmstads BK
2.10
3.40
3.60
FT
Mjaellby
1
-
1
Brommapojkarna
2.30
3.30
3.10
FT
Sirius
0
-
3
Haecken
2.40
3.80
2.60
Szwecja » 2. liga »
2 liga szwedzka
FT
Sandvikens IF
0
-
1
IK Brage
2.40
3.40
2.45
FT
IK Oddevold
1
-
0
GIF Sundsvall
1.72
3.50
3.80
FT
Utsiktens BK
4
-
1
Skoevde AIK
1.55
3.80
4.75
FT
Oesters IF
0
-
0
Gefle
1.40
4.20
6.50
FT
Degerfors
1
-
3
Landskrona BoIS
1.66
3.75
4.33
Szwajcaria » 1. liga »
Liga szwajcarska
FT
Servette Genewa
2
-
1
Winterthur
1.45
5.00
6.00
FT
Grasshopper
3
-
2
FC Stade Lausanne-Ouchy
1.72
3.75
4.75
FT
Lugano
0
-
1
St. Gallen
2.55
3.60
2.62
Tajlandia » 1. liga »
Liga tajlandzka
FT
Nakhon Pathom
0
-
2
Buriram United
7.00
4.75
1.33
FT
BEC Tero Sasana
0
-
0
Chiangrai United
2.60
3.30
2.30
FT
Ratchaburi FC
0
-
1
Bangkok Glass
2.10
3.40
3.00
FT
Muang Thong United
5
-
0
Sukhothai FC
1.80
4.00
3.30
Tunezja » 1. liga »
Liga tunezyjska
FT
Etoile du Sahel
0
-
0
US Monastir
-
-
-
FT
CA Bizertin
1
-
0
Olympique de Beja
-
-
-
FT
Slimene Sports
0
-
1
Ben Guerdane
-
-
-
FT
US Tataouine
0
-
0
Etoile Metlaoui
-
-
-
Tunezja » 2. liga »
Druga liga tunezyjska
FT
Radès
0
-
4
Jeunesse Sportive Omrane
15.00
7.00
1.11
FT
AS Rejiche
1
-
2
Djelma
-
-
-
FT
Moknine
0
-
0
Zarzis
-
-
-
FT
Kerkennah
1
-
0
Gabès
-
-
-
FT
EO Sidi Bouzid
3
-
0
EM Mahdia
-
-
-
Turcja » 2. liga »
Druga liga turecka
FT
Eyüpspor
0
-
3
Goztepe
1.90
3.40
3.75
Ukraina » 1. liga »
Liga ukraińska
FT
FC Olexandria
2
-
2
Rukh Vynnyky
2.87
3.00
2.45
FT
Obolon-Brovar
1
-
0
Cherkasi
2.70
3.00
2.62
FT
Metalist 1925
3
-
2
Vorskla
3.40
3.40
2.00
Ukraina » 2. liga »
Druga liga ukraińska
FT
Chernigov
1
-
5
Bukovyna Chernivtsi
-
-
-
FT
Dinaz Vyshhorod
2
-
0
Nyva Ternopil
2.40
3.30
2.50
FT
Epitsentr Dunaivtsi
3
-
2
SC Poltava
-
-
-
FT
Nyva Buzova
0
-
3
Inhulets Petrove
5.50
3.75
1.50
FT
FC Hirnyk-Sport
0
-
2
Khust City
2.37
3.00
2.70
FT
FC Prykarpattia 1981
1
-
0
FSK Mariupol
-
-
-
Argentyna » 4. liga »
Czwarta liga argentyńska
FT
Real Pilar
1
-
2
Atlas
1.80
3.30
4.00
FT
Ituzaingo
2
-
0
Lugano
1.60
3.30
5.25
FT
El Porvenir
1
-
0
Juventud Unida G.
1.57
4.00
4.75
FT
Yupanqui
0
-
0
Victoriano Arenas
3.00
2.62
2.55
FT
Argentino Rosario
2
-
1
Defensores de Cambaceres
1.90
2.80
4.20
Australia » 4. liga »
Czwarta liga australijska
Przełożone
Magic United TFA
2
-
1
North Star FC
1.72
4.00
3.50
Urugwaj » 1. liga »
Liga urugwajska
FT
Nacional
4
-
2
Racing
1.57
3.80
5.00
FT
Boston River
3
-
1
Miramar Misiones
2.15
3.20
3.10
FT
Montevideo Wanderers
2
-
0
Club Atletico Progreso
2.90
3.40
2.20
USA » 2. liga »
2 liga amerykańska
FT
Memphis 901
4
-
1
Tampa Bay Rowdies
2.62
3.40
2.30
Uzbekistan » 1. liga »
Liga uzbecka
FT
Andijon
0
-
1
Sogdiyona Jizzax
2.15
3.30
2.87
Wenezuela » 1. liga »
Liga wenezuelska
FT
Deportivo La Guaira
1
-
2
Metropolitanos FC
2.10
3.10
3.25
Belgia » 3. liga »
Trzecia liga belgijska
FT
Dessel
1
-
4
Olympic Charleroi
1.85
4.20
3.00
FT
RAAL La Louviere
3
-
2
Royal Knokke FC
2.37
3.50
2.50
FT
OH Leuven U23
3
-
2
Royal Antwerp U23
-
-
-
FT
Sint-Eloois-Winkel
0
-
2
Tienen
-
-
-
FT
Hoogstraten
2
-
3
KSK Heist
1.90
4.00
2.90
FT
Cappellen
3
-
3
Virton
3.75
4.33
1.61
FT
Union Namur
0
-
1
Gent U23
2.30
3.60
2.50
FT
Lokeren-Temse
4
-
1
URSL Vise
1.80
4.20
3.20
Brazylia » 4. liga »
Serie D
FT
Iguatu
2
-
0
Santa Cruz RN
1.66
3.25
4.75
FT
EC Jacuipense
1
-
1
Sergipe
2.62
2.87
2.60
FT
Real FC
0
-
2
Ipora
2.20
3.20
2.90
FT
Santo Andre
0
-
0
Patrocinense
1.60
3.40
5.00
FT
Real Noroeste
1
-
1
Portuguesa RJ
3.40
3.20
2.00
FT
Maranhao
1
-
0
River AC
1.60
3.50
5.00
FT
Altos
1
-
2
Moto Club MA
1.75
3.25
4.20
FT
Nova Iguacu
4
-
0
Serra
1.57
4.00
4.50
Przełożone
Novo Hamburgo
0
-
0
Concordia Atletico
-
-
-
FT
Tocantinopolis
1
-
0
Cametá
2.15
3.00
3.20
FT
ASA
1
-
0
Petrolina
1.61
3.60
4.50
FT
Ipatinga
2
-
3
Itabuna
1.85
3.40
3.60
FT
Pouso Alegre
3
-
0
São José EC
2.90
3.10
2.20
Przełożone
Hercilio Luz
0
-
0
Avenida
-
-
-
FT
Sao Raimundo RR
0
-
1
Manauara
2.90
3.10
2.25
FT
Ãgua Santa
2
-
1
Maringa FC
2.15
3.10
3.10
Dania » 3. liga »
Dania 3
FT
Skive
2
-
1
Fremad Amager
2.00
3.60
3.00
Dania » 4. liga »
Dania 4
FT
Ringsted
2
-
0
Herlev
2.40
3.60
2.45
FT
LSF
0
-
0
KFUM Roskilde
-
-
-
FT
IF Lyseng
5
-
0
Oure FA
1.65
4.00
4.20
FT
Vanloese
2
-
0
Silkeborg KFUM
2.45
3.60
2.40
FT
OKS
3
-
0
Viby
2.62
3.75
2.15
FT
Slagelse B&I
2
-
4
Greve
3.00
3.75
2.05
FT
Hobro II
1
-
2
Tarup-Paarup
-
-
-
FT
Marienlyst
0
-
1
Odder
2.45
3.50
2.40
FT
Allerod
1
-
1
Karlslunde
2.80
3.60
2.10
FT
VSK Aarhus
1
-
1
Frem
2.87
3.40
2.15
FT
Naesby
2
-
1
Ishoej BK
2.62
3.80
2.20
FT
Sundby
2
-
0
Skjold
1.36
4.75
5.75
FT
Varde
2
-
1
Dalum
3.50
3.75
1.80
Anglia » 6. liga »
National League North/South
FT
Brackley Town
1
-
2
Boston United
1.95
3.30
3.60
Anglia »
Premier Reserve League
FT
Reading U21
2
-
0
Middlesbrough U21
1.70
4.00
3.75
Finlandia » 1. liga »
Finlandia 1
FT
Ilves
3
-
2
AC Oulu
1.70
4.00
4.33
FT
HJK Helsinki
0
-
0
EIF
1.18
7.00
13.00
FT
Seinaejoen JK
1
-
1
KuPS
2.80
3.20
2.50
Finlandia » 3. liga »
Trzecia liga fińska
FT
SJK-juniorit
2
-
1
OPS
1.53
4.50
4.20
FT
Pallo-Iirot
2
-
1
Tampere
2.25
4.00
2.40
FT
HJS Akatemia
5
-
1
Ilves-Kissat
-
-
-
FT
SexyPöxyt
2
-
3
EBK
4.00
4.50
1.57
FT
FC Futura
0
-
1
GrIFK Grankulla
5.25
6.00
1.33
FT
NJS
3
-
1
MYPA
1.95
4.00
2.87
FT
OTP
0
-
1
JPS
2.00
3.75
2.90
Francja » 4. liga »
Czwarta liga francuska
FT
St-Pryve St Hilaire
2
-
0
Avoine OCC
-
-
-
Niemcy » 5. liga »
Oberliga
FT
SV Kirchanschoring
1
-
2
FC Deisenhofen
3.00
4.20
1.83
FT
SV Gonsenheim
4
-
0
FC Karbach
1.36
4.50
5.75
FT
Anker Wismar
1
-
1
Tennis Borussia
-
-
-
FT
Empor Berlin
1
-
2
Stern
2.50
4.20
2.10
FT
SC Freital
2
-
2
Magdeburg II
2.30
4.00
2.30
FT
Nordmark Satrup
5
-
0
Inter Tuerkspor Kiel
-
-
-
FT
VfR Neumünster
2
-
3
Heider SV
-
-
-
FT
TSV Rain/Lech
1
-
3
TSV Schwaben Augsburg
4.20
3.80
1.65
FT
TSB Flensburg
4
-
3
Hohenwestedt
-
-
-
FT
Union Neumuenster
5
-
1
Oldenburger SV
1.20
6.00
8.00
FT
TSG Backnang
1
-
1
Reutlingen
-
-
-
FT
Sonnenhof Großaspach
0
-
0
FSV 08 Bissingen
-
-
-
FT
Normannia Gmund
0
-
0
VfR Mannheim
-
-
-
FT
FC Holzhausen
2
-
3
1. CfR Pforzheim
-
-
-
FT
FV Ravensburg
1
-
1
SV Oberachern
2.00
3.80
2.87
FT
Marburg
0
-
2
FC 1931 Eddersheim
-
-
-
FT
Eintracht Stadtallendorf
2
-
3
Bayern Alzenau
-
-
-
FT
Schoeningen
2
-
0
MTV Eintracht Celle
-
-
-
FT
BSV Rehden
1
-
1
SV Ramlingen-Ehlershausen
-
-
-
FT
TS Woltmershausen
1
-
2
Brinkumer SV
-
-
-
FT
SpVg BW 90 Berlin
0
-
2
SCC Berlin
2.25
4.00
2.40
FT
Teutonia Watzenborn-Steinberg
4
-
1
TUS Dietkirchen
1.11
8.00
17.00
FT
TuRa Bremen
2
-
5
Blumenthaler SV
2.00
4.75
2.45
FT
FC Oberlausitz Neugersdorf
3
-
0
Fortuna Chemnitz
-
-
-
FT
Pirmasens
1
-
4
Wormatia Worms
1.66
4.33
3.60
FT
Vahr-Blockdiek
3
-
3
Geestemuende
2.80
5.50
1.75
FT
SV Heimstetten
3
-
1
TSV Landsberg
2.30
4.00
2.37
FT
SG Dynamo Schwerin
1
-
1
Staaken
-
-
-
FT
Optik Rathenow
2
-
2
Eintracht Mahlsdorf
-
-
-
FT
Ludwigsfelder FC
0
-
0
Plauen
-
-
-
FT
VfB Krieschow
1
-
1
Einheit Wernigerode
-
-
-
FT
Motor Marienberg
2
-
1
Bischofswerdaer FV
-
-
-
FT
KSV Baunatal
3
-
0
FC 1906 Erlensee
-
-
-
FT
FC Ismaning
3
-
0
Tuerkspor Augsburg
1.75
4.20
3.30
FT
Preußen Reinfeld
1
-
5
SV Todesfelde
7.00
5.25
1.25
FT
Offenburger FV
2
-
0
FSV Hollenbach
-
-
-
FT
Sonthofen
3
-
0
Kirchheimer SC
-
-
-
FT
SpVgg Bayern Hof
1
-
1
SpVgg Hankofen-Hailing
-
-
-
FT
Gundelfingen
2
-
1
TSV Kottern
-
-
-
FT
ASV Neumarkt
2
-
2
Ingolstadt II
-
-
-
FT
Donaustauf
2
-
4
TSV Kornburg
-
-
-
FT
FC Dornbreite Luebeck
3
-
1
SC Weiche Flensburg II
-
-
-
FT
Hunfelder SV
3
-
2
FSV Fernwald
-
-
-
FT
FC Hanau 93
6
-
4
RW Walldorf
-
-
-
FT
Delmenhorst
2
-
0
Rotenburger SV
-
-
-
FT
Coburg
0
-
0
DJK Gebenbach
-
-
-
FT
Arminia Ludwigshafen
0
-
0
Cosmos Koblenz
2.55
4.20
2.00
FT
Borea Dresden
0
-
2
SG Taucha 99
-
-
-
FT
SV Steinbach 1920
2
-
0
SC Waldgirmes
-
-
-
FT
Eilvese
2
-
3
TuS Bersenbrueck
4.33
5.25
1.44
FT
Lößnitz
6
-
1
Rapid Chemnitz
-
-
-
FT
FC 08 Villingen
1
-
1
Goeppinger SV
-
-
-
FT
Pfeddersheim
1
-
0
Alemannia Waldalgesheim
2.87
3.75
2.00
FT
FV Diefflen
2
-
2
Quierschied
-
-
-
FT
SV Auersmacher
0
-
3
Kaiserslautern II
-
-
-
FT
Baumholder
1
-
1
FV Engers
-
-
-
FT
TSV Essingen
0
-
0
ATSV Mutschelbach
-
-
-
FT
TSV Abtswind
3
-
3
VfB Eichstatt
-
-
-
FT
ASV Cham
2
-
0
ATSV Erlangen
-
-
-
FT
Fortuna Regensburg
1
-
0
Wurzburger
-
-
-
FT
Turk Gucu Friedberg
2
-
4
1960 Hanau
-
-
-
FT
SW Essen
3
-
1
SF Hamborn 07
1.45
4.33
5.25
FT
FC Pipinsried
4
-
0
TSV Dachau
1.95
4.20
2.80
FT
FC Bitburg
0
-
2
TuS RW Koblenz
-
-
-
FT
KFC Uerdingen
2
-
1
Mülheimer
1.33
5.50
6.00
FT
Kickers Emden
4
-
2
VfV Hildesheim
1.36
5.00
5.50
FT
Türkspor Dortmund
1
-
0
ASC Dortmund
1.66
4.50
3.40
Włochy » 4. liga »
Serie D
FT
Flaminia
0
-
3
Latte Dolce
-
-
-
Norwegia » 3. liga »
Trzecia liga norweska
FT
Grorud
2
-
2
Eidsvold TF
1.25
5.50
8.00
FT
Kjelsaas
2
-
0
Follo
1.36
4.33
6.50
FT
Vard Haugesund
3
-
1
Notodden
1.57
4.00
4.33
FT
Skeid
0
-
2
Ull/Kisa
1.66
4.00
3.80
FT
Lysekloster
5
-
0
Kvik Halden
1.61
4.00
4.20
FT
Oern-Horten
3
-
2
Hoedd
3.30
3.75
1.83
FT
Stjoerdals Blink
2
-
3
Tromsdalen
1.61
4.00
4.00
Norwegia » 4. liga »
Czwarta liga norweska
FT
FK Fyllingsdalen
2
-
2
Floeya
5.00
4.50
1.44
FT
Nardo
5
-
4
Lillestroem 2
1.22
5.75
8.00
FT
Vindbjart
1
-
2
Pors Grenland
3.20
4.20
1.75
FT
Oppsal
0
-
2
Nordstrand
-
-
-
FT
Os
1
-
3
Fana
-
-
-
FT
Bjarg
2
-
0
Askøy
-
-
-
FT
IL Froeya
4
-
4
Stord
-
-
-
FT
Sandviken
4
-
0
Foerde
-
-
-
FT
Funnefoss/Vormsund
0
-
0
Gjelleraasen
-
-
-
FT
Skjetten
1
-
3
Loerenskog
2.70
3.60
2.20
FT
Mandalskameratene
2
-
4
Vidar
3.00
4.20
1.85
FT
Vigør
1
-
5
Sola
-
-
-
FT
Byaasen
0
-
1
Trygg/Lade
1.66
4.50
3.50
FT
Melhus
0
-
3
Orkla
2.00
4.33
2.62
FT
Tillerbyen
4
-
1
Surnadal
1.22
6.50
6.50
FT
Asker
4
-
3
Gamle Oslo
-
-
-
FT
Loddefjord
2
-
2
Floroe
-
-
-
FT
Odds Ballklubb 2
1
-
1
Brodd
-
-
-
FT
Lokomotiv Oslo FK
2
-
2
Bjørkelangen
1.53
4.20
4.75
Portugalia » 3. liga »
Trzecia liga portugalska
FT
Lusitania FC Lourosa
3
-
2
Braga B
2.00
3.20
3.25
FT
Canelas 2010
0
-
2
AD Fafe
1.66
3.75
4.20
FT
Trofense
1
-
2
Sanjoanense
1.45
4.00
5.50
FT
Vianense
0
-
1
Anadia
2.62
3.00
2.55
FT
Oliveira Hospital
2
-
0
Pero Pinheiro
1.36
4.20
7.00
FT
Sporting CP B
5
-
0
Amora FC
2.37
3.30
2.55
FT
1º Dezembro
0
-
1
Caldas
2.50
3.00
2.70
FT
Academica
1
-
1
Atlético CP
1.45
4.20
5.50
FT
Varzim
2
-
3
Felgueiras 1932
5.25
3.50
1.57
Rosja » 3. liga »
Trzecia liga rosyjska
FT
Ural II
2
-
2
Lada Togliati
-
-
-
FT
Krylya Sovetov Samara II
2
-
1
NoSta
-
-
-
FT
Dinamo Kirov
3
-
2
Volna Nizhny Novgorod
-
-
-
FT
Dinamo Stavropol
0
-
1
FC Alania Vladikavkaz II
-
-
-
FT
Zvezda Saint Petersburg
1
-
3
Torpedo Vladimir
-
-
-
FT
Uralets NT
1
-
1
Nizhny Novgorod II
-
-
-
FT
Kuban Kholding
0
-
2
Rubin Yalta
-
-
-
FT
Astrakhan
1
-
1
Stroitel Kamensk-Shakht.
-
-
-
FT
Pobeda
0
-
0
Angusht
-
-
-
FT
Spartak Nalczik
1
-
2
Legion Dynamo
-
-
-
FT
Akron II
0
-
1
FC Orenburg II
-
-
-
FT
Rostov II
1
-
3
Forte Taganrog
-
-
-
FT
Sevastopol
0
-
0
Druzhba
-
-
-
FT
Spartak Tambov
2
-
1
SKA-Khabarovsk II
-
-
-
Szkocja » 3. liga »
Szkocja 3
FT
Cove Rangers
3
-
1
Edinburgh City
1.25
5.00
9.00
FT
Hamilton Academical
4
-
1
Kelty Hearts
2.00
3.60
3.20
FT
Montrose
3
-
2
Queen of South
3.30
3.80
1.83
FT
Stirling Albion
1
-
1
Annan Athletic
2.05
3.60
2.90
FT
Falkirk
2
-
2
Alloa Athletic
1.14
8.00
11.00
Szkocja » 4. liga »
Szkocja 4
FT
Bonnyrigg Rose Athletic
4
-
0
Forfar Athletic
2.62
3.20
2.55
FT
East Fife
1
-
2
Spartans FC
1.80
3.30
4.00
FT
Elgin City
0
-
3
Clyde
4.50
3.60
1.80
FT
Peterhead
2
-
1
Dumbarton
2.55
3.20
2.55
FT
Stranraer
2
-
0
Stenhousemuir
2.05
4.00
2.70
Wyspa Salomona » 1. liga »
Liga wysp salomona
FT
Juniper
2
-
6
Honiara City
-
-
-
FT
Southern United
1
-
2
SOSA
-
-
-
FT
Solomon Warriors
5
-
1
Laugu United
-
-
-
Korea Południowa » 3. liga »
Trzecia liga Korei Płd
FT
Busan Transport Corp
1
-
3
Paju Citizens
3.00
3.00
2.20
FT
Gimhae
2
-
0
Yangpyeong
1.44
3.80
6.50
FT
Gangneung City
0
-
0
Ulsan Citizen
2.40
3.00
2.75
FT
Chuncheon FC
1
-
1
Daegu II
1.72
3.50
4.00
St. Kitts and Nevis » 1. liga »
SKNFA League
FT
St. Pauls United
1
-
2
Garden Hotspurs
-
-
-
Szwecja » 3. liga »
Szwecja 3
FT
Piteaa
1
-
5
Assyriska United
3.80
3.60
1.72
FT
FC Rosengaard
0
-
1
Tvaaaakers IF
1.90
3.75
3.10
FT
Joenkoepings Soedra
0
-
1
Torslanda IK
1.50
4.20
5.00
FT
Karlstad BK
0
-
1
Friska Viljor
1.18
6.00
11.00
FT
Umeaa
2
-
1
FBK Karlstad
1.50
4.20
5.00
FT
Falkenbergs FF
3
-
0
Eskilsminne IF
1.55
3.80
4.75
FT
FC Trollhaettan
2
-
0
BK Olympic
1.65
4.00
4.00
FT
Norrby
0
-
0
Torns IF
1.30
4.33
8.50
FT
Onsala BK
2
-
3
Oskarshamns AIK
2.15
3.75
2.62
FT
Aengelholms FF
2
-
0
Ljungskile
2.50
3.75
2.25
FT
Karlbergs BK
2
-
2
Sollentuna FF
2.20
3.60
2.62
FT
Vasalunds IF
2
-
0
Oerebro Syrianska IF
1.53
4.00
4.75
Szwecja » 4. liga »
Szwecja 4
FT
FC Gute
1
-
5
Falu BS
2.10
4.00
2.60
FT
Stenungsunds IF
0
-
2
IFK Skoevde FK
2.25
3.75
2.50
FT
IK Tord
2
-
0
Vaestra Froelunda
3.10
4.00
1.85
FT
Froesoe IF
1
-
2
IFK Luleaa
8.50
5.00
1.25
FT
Kiruna FF
0
-
2
Team TG FF
9.00
5.25
1.22
FT
IF Sylvia
2
-
2
FC Nacka Iliria
-
-
-
FT
Saevedalens IF
0
-
4
Laholms FK
2.15
4.00
2.50
FT
Motala AIF FK
5
-
5
Grebbestads IF
2.20
4.20
2.50
FT
IFK Kumla
4
-
4
BK Forward
2.15
3.60
2.75
FT
IFK Simrishamn
1
-
1
FK Karlskrona
3.40
3.75
1.80
FT
Skiljebo SK
0
-
2
Kungsaengens IF
2.50
3.75
2.25
FT
IFK Osteraakers FK
0
-
2
FC Jaerfaella
3.00
3.80
1.95
FT
Husqvarna FF
2
-
0
Öckerö
1.40
4.75
5.75
FT
Bergnaesets AIK
2
-
1
Gottne IF
2.20
4.00
2.60
FT
Skellefteaa
2
-
2
Bodens BK
2.00
3.75
2.87
FT
IF Aelgarna
3
-
3
Umeaa FC Akademi
2.75
4.00
2.00
FT
Ytterhogdals IK
3
-
0
Taefteaa IK
1.53
4.20
4.50
FT
Aatvidaberg
1
-
1
IFK Haninge BRB
-
-
-
FT
IFK Eskilstuna
2
-
2
Ljungsbro
-
-
-
FT
Nykoepings BIS
3
-
3
Syrianska
-
-
-
FT
Enskede IK
1
-
3
Arameiska-Syrianska IF
-
-
-
FT
IFK Karlshamn
1
-
2
Oesterlen FF
3.40
4.20
1.70
FT
Kristianstads FF
1
-
0
Högaborg
1.40
4.50
5.25
FT
FC Arlanda
5
-
2
Dalkurd FF
1.12
7.50
11.00
FT
FOC Farsta
2
-
2
Sandvikens AIK FK
1.65
4.00
3.80
FT
IFK Oestersund
2
-
1
Lucksta
1.72
4.00
3.60
FT
Enkoeping
3
-
1
Hudiksvalls FF
1.66
3.80
4.00
Szwajcaria » 3. liga »
Trzecia liga szwajcarska
FT
Biel/Bienne
1
-
3
Lugano II
-
-
-
FT
Luzern II
0
-
3
Delemont
-
-
-
FT
Paradiso
1
-
2
Kriens
1.95
3.10
3.80
FT
Breitenrain
2
-
2
Servette U21
-
-
-
FT
FC Zuerich II
1
-
2
Etoile Carouge
-
-
-
FT
FC Rapperswil-Jona
1
-
1
Bavois
-
-
-
FT
Basel II
3
-
2
SC Bruehl
-
-
-
FT
Young Boys II
1
-
0
Cham
2.60
4.20
2.10
Szwajcaria » 4. liga »
Czwarta liga szwajcarska
FT
Vevey
5
-
0
FC La Sarraz Eclepens
1.45
4.00
5.50
FT
Linth
2
-
0
AC Taverne 1
-
-
-
FT
FC Koeniz
0
-
2
Concordia
-
-
-
FT
Wohlen
1
-
2
Muttenz
-
-
-
FT
Solothurn
2
-
2
Emmenbruecke
-
-
-
FT
FC Schoetz
3
-
1
FC Muensingen
-
-
-
FT
Hongg
2
-
1
Eschen/Mauren
-
-
-
FT
FC Uzwil
2
-
0
FC Wettswil-Bonstetten
-
-
-
FT
Balzers
4
-
0
FC Gossau
-
-
-
FT
FC Monthey
0
-
2
FC Grand-Saconnex
-
-
-
FT
Naters
6
-
1
Terre Sainte
-
-
-
FT
Winterthur II
3
-
2
FC Kreuzlingen
-
-
-
FT
FC Freienbach
0
-
1
Tuggen
-
-
-
FT
Echallens
4
-
0
FC Coffrane
-
-
-
FT
Meyrin
4
-
0
La Chaux-de-Fonds
1.83
4.00
3.10
FT
Rotkreuz
1
-
0
Courtételle
-
-
-
FT
Thun II
3
-
2
Dietikon
-
-
-
FT
Grasshopper II
1
-
1
SC YF Juventus Zuerich
-
-
-
FT
FC Kosova
2
-
1
Mendrisio
-
-
-
FT
Lausanne II
1
-
1
Chenois
1.57
4.00
4.50
Tanzania » 1. liga »
Liga tanzańska
FT
JKT Tanzania
2
-
0
Geita Gold FC
1.95
2.60
4.50
FT
Singida Big Stars
2
-
0
Dodoma Jiji FC
2.10
2.87
3.50
FT
Kinondoni MC
0
-
0
Kagera Sugar
-
-
-
Tajlandia » 2. liga »
Druga liga tajlandzka
FT
Nakhon Si United
1
-
0
Chiangmai FC
-
-
-
Togo » 1. liga »
Championnat National
FT
Kakadl
2
-
2
Gbohloe-Su
-
-
-
FT
Binah
1
-
2
Gomido
-
-
-
FT
Togo Port
3
-
0
Dynamic Togolais
1.66
3.20
5.00
Urugwaj » 2. liga »
Druga liga urugwajska
FT
Club Atletico Torque
2
-
0
Juventud de las Piedras
1.72
3.50
4.00
USA » 3. liga »
Trzecia liga Amerykańska
FT
Richmond Kickers
1
-
1
One Knoxville SC
2.75
3.25
2.25
FT
Central Valley Fuego
1
-
3
Charlotte Independence
-
-
-
Wenezuela » 2. liga »
Druga liga Wenezuelska
FT
Fundacion AIFI
0
-
0
Bolívar Sport Club
1.90
3.40
3.40
FT
Deportivo Nueva Esparta
1
-
1
Atletico La Cruz
2.75
3.00
2.37
FT
Yaracuyanos FC
2
-
2
Aragua FC
1.53
4.00
5.25
FT
Maritimo
0
-
0
Deportivo Petare
2.25
2.90
3.10
Wietnam » 2. liga »
Druga liga wietnamska
FT
Dong Thap
0
-
0
Long An
1.55
3.80
4.75
Zambia » 1. liga »
Zambia 1
FT
Trident
1
-
3
Nkwazi
-
-
-
Zimbabwe » 1. liga »
Zimbabwe 1
FT
Bikita Minerals
1
-
1
TelOne
-
-
-
FT
Ngezi Platinum FC
1
-
0
Bulawayo Chiefs
-
-
-
FT
Chicken Inn FC
0
-
0
Dynamos
2.10
2.87
3.40
FT
Herentals FC
1
-
0
Yadah FC
-
-
-
FT
FC Platinum
1
-
0
GreenFuel FC
-
-
-
FT
ZPC Kariba
0
-
2
Manica Diamonds
-
-
-
W tej chwili nie trwa żaden mecz na żywo. Gdy tylko rozpocznie się jakiś mecz zostanie on automatycznie wyświetlony na tej stronie.