Odśwież wyniki
Livescore
Strona główna
Wczorajsze wyniki
Live (
161
)
Moje mecze (
0
)
Ekstraklasa
Pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga mistrzów
Zmień datę
maj
01
Środa
maj
02
Czwartek
maj
03
Wczoraj
maj
04
Dzisiaj
maj
05
Jutro
maj
06
Poniedziałek
maj
07
Wtorek
Wyniki 25 lut 2018
Wyniki na żywo
25 lut 2018
Livescore
Wczorajsze wyniki
Live (
161
)
Moje mecze (
0
)
Popularne ligi
Ekstraklasa
Polska pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga Mistrzów
Liga Europy
Europa
Albania
Liga albańska Kategoria Superiore
2 liga albańska
Puchar Albanii
Albania Awans/Spadek
Andora
Liga andorska
2 liga andorska
Puchar Andory
Anglia
Premier League
Championship
League 1
League 2
Conference Premier
National League North/South
Evo-Stik League
Premier Reserve League
Puchar Anglii
Johnstones Paint Trophy
Kwalifikacje FA Trophy
Mecz o Tarczę Wspólnoty
Capital One Cup
Armenia
Liga armeńska
2 liga armeńska
Puchar Armenii
Superpuchar Armenii
Austria
Liga austriacka
2 liga austriacka
3 liga austriacka
Czwarta liga austriacka
Puchar Austrii
Superpuchar Austrii
Baraże
Azerbejdżan
Liga azerbejdżanu
2 liga azerbejdżanu
Puchar azerbejdżanu
Belgia
Liga belgijska
2 liga belgijska
Trzecia liga belgijska
Puchar Cofidis Cup
Superpuchar Belgii
Finały ligi belgijskiej
Białoruś
Liga białoruska
2 liga białoruska
Puchar białorusi
Bośnia i Hercegowina
Liga bośniacka
2 liga bośniacka FBiH
Puchar Bośni
Bułgaria
Liga bułgarska
Druga liga bułgarska
Liga bułgarska rezerw
Puchar Bułgarii
Superpuchar Bułgarii
Awans/Spadek
Chorwacja
Liga chorwacka
2 liga chorwacka
Puchar Chorwacji
Superpuchar Chorwacji
Cypr
Liga cypryjska
2 liga cypryjska
Puchar Cypru
Superpuchar Cypru
Czarnogóra
Liga czarnogórska
Druga liga czarnogórska
Puchar Czarnogóry
Liga czarnogórska kwalifikacje
Czechy
Liga czeska
2 liga czeska
Liga czeska rezerw
Czeska liga rezerw U19
Puchar Czech
Superpuchar Czech
Dania
Liga duńska Superligaen
Druga duńska liga
Dania 2
Trzecia duńska liga
Dania 3
Dania 4
Dania 5
U17 Ligaen
Liga duńska rezerw
U19 Ligaen
Ekstra Bladet
Puchar Danii 2
Dania awans/spadek
Estonia
Liga estońska
2 liga estońska Esiliiga
Puchar Estonii
Superpuchar Estonii
Finlandia
Finlandia 1
2 liga fińska Ykkonen
Trzecia liga fińska
Czwarta liga fińska
Puchar Finlandii
Puchar ligi
Finlandia awans/spadek
Francja
Liga francuska
Druga liga francuska
Trzecia liga francuska
Czwarta liga francuska
Puchar Francji
Superpuchar
Puchar ligi francuskiej
Gibraltar
Premier League
Puchar
Grecja
Liga grecka
Druga liga grecka
Trzecia liga grecka
Liga grecka rezerw
Puchar Grecji
Puchar Grecji 2
Gruzja
Liga gruzińska
Druga liga gruzińska
Puchar Gruzji
Awans/Spadek
Hiszpania
Liga hiszpańska
Druga liga hiszpańska
3 liga hiszpańska
Czwarta liga hiszpańska
Puchar Króla
Superpuchar
Holandia
Liga holenderska
2 liga holenderska
Trzecia liga holenderska
Czwarta liga holenderska
Puchar Holandii KNVB
Superpuchar Holandii
Klubowe mecze towarzyskie
Baraże ligi holenderskiej
Irlandia
Liga irlandzka
2 liga irlandzka
Puchar Irlandii
Puchar Ligi Irlandzkiej
Irlandia baraże
Irlandia Północna
Liga Irlandii północnej
2 liga Irlandii północej
Puchar Irlandii Płn.
Puchar ligi
Baraże
Islandia
liga islandzka
2 liga islandzka
Puchar Islandii
Kosowo
Superliga
Krym
Liga krymsk
Liechtenstein
Puchar
Litwa
Liga litewska
Druga liga litewska
Puchar
Lithuania Cup 1
Luksemburg
Liga luksemburska
Druga liga luksemburgu
Puchar
Luxembourg Promotion/Relegation
Macedonia
Liga macedońska
2 liga macedońska
Puchar
F.Y.R.O.M. Cup 1
Baraże
Malta
Liga maltańska
Druga liga maltańska
Puchar
Mołdawia
Liga mołdawska
Druga liga mołdawska
Puchar Mołdawii
Niemcy
Bundesliga
2. Bundesliga
3 liga niemiecka
Czwarta liga niemiecka
Oberliga
Puchar Niemiec
Superpuchar Niemiec
Puchar Niemiec 2
Baraże
Norwegia
Liga norweska
Druga liga norweska
Trzecia liga norweska
Czwarta liga norweska
Norwegia 5
Norwegia 6
Norwegia 7
U19 Interkretsserien
Puchar Norwegii kwalifikacje
SuperPuchar
Tippeligaen Qualification
Polska
Ekstraklasa
1 liga polska
2 liga polska
Puchar Polski
Superpuchar
Portugalia
Liga portugalska
2 liga portugalska
Trzecia liga portugalska
Puchar Portugalii
Superpuchar Portugalii
Puchar Ligi
Rosja
Liga rosyjska
Druga liga rosyjska
Trzecia liga rosyjska
Rezerwy
Puchar Rosji
Superpuchar Rosji
Puchar Rosji 2
Baraże
Rumunia
Liga romuńska
Druga liga rumuńska
Puchar Rumunii
Puchar Rumunii 3
Puchar ligi
Awans/Spadek
San Marino
Liga San Marino
Puchar San Marino
Serbia
Liga serbska
Druga liga serbska
Serbia Cup 1
Szkocja
Liga szkocka Premiership
Druga liga szkocka
Szkocja 3
Szkocja 4
Piąta liga szkocka
Development League
Puchar Szkocji
Challenge Cup
Puchar Ligi
Baraże
Szwajcaria
Liga szwajcarska
2 liga szwajcarska
Trzecia liga szwajcarska
Czwarta liga szwajcarska
Puchar Szwajcarii
Szwajcaria awans/spadek
Szwecja
Liga szwedzka
2 liga szwedzka
Szwecja 3
Szwecja 4
Rezerwy Allsvenskan U-21
Rezerwy 2
Awans/Spadek rezerw
Puchar Szwecji
Superpuchar
Szwecja awans/spadek
Szwecja awans/spadek 2
Słowacja
Liga słowacka
Druga liga słowacka
Puchar Słowacji
Superpuchar Słowacji
Słowenia
Liga słoweńska - Prva Liga
2 liga słoweńska
Puchar Słowenii
Puchar Słowenii 3
Baraże
Turcja
Liga turecka
Druga liga turecka
Turcja 3
Czwarta liga turecka
Puchar Turcji
Superpuchar Turcji
Baraże
Ukraina
Liga ukraińska
Druga liga ukraińska
Puchar Ukrainy
Superpuchar Ukrainy
Walia
Liga walijska
Druga liga walijska
Puchar Walii
Węgry
Liga węgierska
Druga liga węgierska
Liga węgierska rezerw
Puchar Węgier
Superpuchar Węgier
Wyspy Owcze
Liga wysp owczych
Puchar Wysp Owczych
Włochy
Serie A
Serie B
Trzecia liga włoch
Serie D
Puchar Włoch
Superpuchar Włoch
Baraże
Łotwa
Liga łotewska
Druga liga łotewska
Cup
Puchar Łotwy
Turnieje
Mistrzostwa Świata
Liga Narodów Division A
Liga Narodów dywizja B
Liga Narodów Dywizja C
Liga Narodów Dywizja D
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU
CONCACAF Gold Cup
Copa America
Puchar Konfederacji
EURO U-21
Mistrzostwa Świata U-20
Klubowe Mistrzostwa Świata
Liga Mistrzów
Liga Europy
World Cup Qualification S. Amer
World Cup Qualification CONCACAF
World Cup Qualification Africa
World Cup Qualification Asia
World Cup Qualification Oceania
Copa Libertadores
Puchar Południowoamerykański
Superpuchar Afryki
Superpuchar Europy
AFC Presidents Cup
Puchar AFC
Euro
Mistrzostwa Narodów Afryki
Puchar Narodów Afryki
Azjatycka Liga Mistrzów
AFC U23 Championship
AFF Puchar Suzuki
Puchar Azji
Liga Mistrzów Afryki
Afrykański Puchar Konfederacji
CECAFA Senior Challenge Cup
CFU Puchar klubowy
Champions World Series
Klubowe mecze towarzyskie
Liga Mistrzów Ameryka Płn.
CONCACAF Cup
Copa Centroamericana
East Asian Championship
Euro U-17
Euro U-19
Mecze towarzyskie Reprezentacje
Mecze towarzyskie U-21
Klubowe turieje towarzyskie
Klubowe turieje towarzyskie
Friendly Club Cup
Gulf Cup
Kagame Inter-Club Cup
Kappa Cup
NextGen Series 1
OFC Champions League
Premier League Asia Trophy
Recopa Sudamericana
Royal League
Olimpiada
The Atlantic Cup
UI Cup
Mecze towarzyskie
Puchar Vodafone
West Asian Championship
Mistrzostwa Świata U-17
Setanta Sports Cup
Suruga Bank Championship 1
Toulon Tournament 1
Gold Cup kwalifikacje
Liga Mistrzów U-21
Wszystkie turnieje
Ameryka Płd
Argentyna
Liga argentyńska
2 liga argentyńska
3 Liga argentyńska
Czwarta liga argentyńska
Puchar Argentyny
Superpuchar Argentyny
Argentyna Awans/Spadek
Boliwia
Liga boliwijska
Druga liga boliwijska
Awans/Spadek
Brazylia
Liga brazylijska Serie A
2 liga brazylijska Serie B
3 liga brazylijska Serie C
Brasiliense
Serie D
Paulista A2
Puchar Brazylii
Copa do Nordeste
Chile
Liga chilijska
Druga liga chilijska
Puchar Chile
Superpuchar Chile
Ekwador
Liga ekwadorska
Druga liga ekwadorska
Kolumbia
Liga kolumbijska
2 liga kolumbijska
Colombia Cup 1
Paragwaj
Liga paragwajska
2 liga paragwajska
Peru
Liga peruwiańska
2 liga peruwiańska
Urugwaj
Liga urugwajska
Druga liga urugwajska
Wenezuela
Liga wenezuelska
Druga liga Wenezuelska
Awans/Spadek
Ameryka Pół
Antigua i Barbuda
Premier Division
Azja
Liga haitańska
Barbados
Liga barbadosu Premier Division
Bermudy
Liga bermud
Granada
Liga Grenady
Gwadelupa
Liga gwadelupy
Gwatemala
Liga gwatemali
Druga liga gwatemali
Honduras
Liga hondurasu
Jamajka
Liga jamajska
Kanada
Liga kanadyjska
Kostaryka
Liga kostarykańska
2 liga kostarykańska
Kuba
Liga kubańska
Martynika
Liga wyspy martynika
Meksyk
Liga meksykańska
Druga liga meksykańska
Puchar Meksyku
Nikaragua
Liga nicaragua
Panama
Liga panamska
Portoryko
Liga puerto rico
Saint Vincent i Grenadyny
1. Division
Salwador
Liga salwadorska
St. Kitts and Nevis
SKNFA League
Trynidad i Tobago
Professional League
USA
Liga amerykańska MLS
2 liga amerykańska
Trzecia liga Amerykańska
Czwarta liga amerykańska
Puchar USA
Azja
Arabia Saudyjska
Liga arabii saudyjskiej
Bahrain
Liga bahrajnu
Chiny
Liga chińska
Druga liga chińska
Puchar Chin
Superpuchar Chin
Filipiny
Liga filipińska
Hongkong
Liga Hong Kongu
Druga liga Hong Kongu
Indie
I-League
Liga indyjska
Indonezja
Liga 1
Irak
Liga Iraku
Iran
Pro League
Druga liga irańska
Puchar Iranu Hazfi
Izrael
Liga izraelska
2 liga izraelska
Puchar Izraela
Toto Cup
Baraże
Japonia
Liga japońska
2 liga japońska
Trzecia liga japońska
Czwarta liga japońska
Puchar Japonii
Superpuchar Japonii
Puchar Ligi
Baraże
Jemen
Liga jemeńska
Jordania
Liga jordańska
Katar
Liga katarska
Kazachstan
Liga kazachstańska
2 liga kazachstańska
Puchar Kazachstanu
Superpuchar Kazachstanu
Korea Południowa
Liga korei południowej
Druga liga Korei Płd.
Trzecia liga Korei Płd
Puchar
Baraże
Kuwejt
Premier League
Liban
Liga libańska
Malezja
Liga malezyjska
Druga liga malezyjska
Oman
Liga Omanu
Pakistan
Liga pakistańska
Palestyna
Liga palestyńska
Singapur
Liga singapurska
Puchar Singapuru
Puchar Ligi
Syria
Liga syryjska
Tajlandia
Liga tajlandzka
Druga liga tajlandzka
Tajwan
Liga tajwańska
Uzbekistan
Liga uzbecka
Druga liga uzbekistanu
Awans/Spadek
Wietnam
Liga wietnamska
Druga liga wietnamska
ZEA
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich
Zimbabwe
Zimbabwe 1
Afryka
Algieria
Ligue 1
2 liga algierska
Angola
Liga angolska Girabola
Benin
Liga beninu
Botswana
Liga botswany
Burkina Faso
Liga burkina faso
Cape Verde
Liga Republiki Zielonego Przylądka
Czad
Premiere Division
DR Kongo
Liga Demokratycznej Republiki Konga
Egipt
Liga egipska
Druga liga egipska
Gabon
Liga gabonu
Gambia
Liga gambi
Ghana
Liga ghańska
Gwinea
Liga Gwinea
Kamerun
Liga kamerunu
Kenia
Liga kenijska
Druga liga kenijska
Puchar Kenii
Shield Cup Kenii
Kongo
Linafoot
Lesotho
Premier League
Liberia
Liga liberyjska
Libia
Liga libijska
Madagaskar
Liga madagaskarska
Malawi
Liga malawi
Mali
Liga mali
Maroko
Liga marokańska
Druga liga marokańska
Mauritius
Liga mauritius
Mozambik
Liga mocambiku
Namibia
Liga namibijska
Nigeria
Liga nigeryjska
RPA
Liga Republiki Południowej Afryki
Druga liga Republiki Południowej Afryki
Puchar Nedbank RPA
Puchar MNT8 RPA
Rwanda
Liga rwandy
Senegal
Liga senegalska
Sierra Leone
Liga Sierra Leone
Suazi
Liga suazi
Sudan
Liga Sudanu
Tanzania
Liga tanzańska
Togo
Championnat National
Tunezja
Liga tunezyjska
Druga liga tunezyjska
Uganda
Liga ugandy
Wybrzeże Kości Słoniowej
Liga Wybrzeża Kości Słoniowej
Zambia
Zambia 1
Oceania
Australia
Liga australijska
2 liga australijska
3 liga australijska
Czwarta liga australijska
Liga australijska rezerw
Liga australijska NPL rezerw
Puchar Australii
Fidżi
Liga Fiji
Nowa Zelandia
Liga nowozelandzka
Druga liga nowozelandzka
Tahiti
Taiti 1
Vanuatu
TVL Premier League
Wyspa Salomona
Liga wysp salomona
Resultados ao vivo
Scoruri live
Livescore
Livescore
Rezultati uzivo
Risultati in tempo reale
Transmisje meczów
Porównanie drużyn
Wszystie
Live (
161
)
Moje mecze (
0
)
Zamknij
Znaleziono:
Przeszukaj mecze na serwerze
Polska » 1. liga »
Ekstraklasa
FT
Piast Gliwice
0
-
0
Wisła Kraków
2.40
3.20
3.00
FT
Śląsk Wrocław
1
-
1
Górnik Zabrze
2.40
3.30
2.88
FT
Korona Kielce
1
-
0
Lech Poznań
3.15
3.15
2.35
Anglia » 1. liga »
Premier League
FT
Crystal Palace
0
-
1
Tottenham Hotspur
8.80
5.35
1.38
FT
Manchester United
2
-
1
Chelsea
2.40
3.25
3.35
Hiszpania » 1. liga »
Liga hiszpańska
FT
Villarreal
1
-
0
Getafe
1.79
3.60
4.90
FT
Athletic Bilbao
2
-
1
Malaga CF
1.65
3.65
6.00
FT
Valencia CF
2
-
1
Real Sociedad
1.72
4.10
4.50
FT
Sevilla FC
2
-
5
Atletico Madryt
3.25
3.30
2.35
Niemcy » 1. liga »
Bundesliga
FT
Bayer Leverkusen
0
-
2
Schalke 04
2.02
3.50
3.70
FT
RasenBallsport Leipzig
1
-
2
FC Köln
1.48
4.40
6.75
Włochy » 1. liga »
Serie A
FT
Crotone
2
-
3
SPAL 2013
2.23
3.10
3.55
FT
Fiorentina
1
-
0
Chievo Werona
1.46
4.20
7.50
FT
Sassuolo
0
-
3
Lazio Rzym
4.40
3.55
1.84
FT
Hellas Werona
2
-
1
Torino
5.80
3.95
1.60
FT
Sampdoria
2
-
1
Udinese
2.04
3.40
3.75
FT
AS Roma
0
-
2
AC Milan
2.04
3.35
3.80
Francja » 1. liga »
Liga francuska
FT
Bordeaux
0
-
0
Nice
1.94
3.20
4.40
FT
Olympique Lyon
1
-
1
Saint-Etienne
1.55
4.10
6.00
FT
PSG
3
-
0
Olympique Marsylia
1.24
6.50
9.50
Anglia » 2. liga »
Championship
FT
Cardiff City
1
-
0
Bristol City
-
-
-
Anglia » Puchar ligi »
Capital One Cup
FT
Arsenal
0
-
3
Manchester City
1.59
4.65
5.55
Holandia » 1. liga »
Liga holenderska
FT
Ajax Amsterdam
0
-
0
ADO Den Haag
1.14
8.50
17.00
FT
Feyenoord Rotterdam
1
-
3
PSV Eindhoven
2.33
3.40
3.00
FT
Willem II
1
-
0
Roda JC Kerkrade
1.78
3.65
4.40
FT
FC Utrecht
3
-
1
FC Twente
1.60
4.10
5.40
Portugalia » 1. liga »
Liga portugalska
FT
Chaves
2
-
0
Estoril
2.00
3.50
3.55
FT
Boavista Porto
4
-
0
Vitoria Setubal
2.15
3.10
3.55
FT
Portimonense
1
-
5
FC Porto
8.50
4.50
1.37
Turcja » 1. liga »
Liga turecka
FT
Osmanlispor FK
0
-
0
Antalyaspor
-
-
-
FT
Yeni Malatyaspor
3
-
1
Karabukspor
1.60
3.70
5.50
FT
Goztepe
1
-
0
Sivasspor
2.60
3.30
2.55
FT
Besiktas Stambuł
3
-
1
Fenerbahce
2.10
3.35
3.30
Albania » 1. liga »
Liga albańska Kategoria Superiore
FT
Luftetari
0
-
0
Vllaznia Szkodra
-
-
-
Klubowe mecze towarzyskie
FT
Stroemsgodset
2
-
3
Sarpsborg 08
2.00
3.50
3.10
FT
Rosenborg Trondheim
1
-
4
Rubin Kazań
-
-
-
FT
FK Haugesund
1
-
0
Kristiansund BK
-
-
-
FT
Start
0
-
1
Bodoe/Glimt
-
-
-
FT
Molde
4
-
1
Dinamo Brest
1.60
4.00
4.25
Andora » 1. liga »
Liga andorska
FT
Lusitanos
3
-
0
Encamp
-
-
-
FT
Inter Club d'Escaldes
1
-
3
Sant Julia
-
-
-
FT
FC Santa Coloma
1
-
1
UE Engordany
-
-
-
FT
Penya Encarnada d'Andorra
1
-
1
UE Santa Coloma
-
-
-
Argentyna » 1. liga »
Liga argentyńska
FT
Velez Sarsfield
1
-
0
River Plate
3.15
3.05
2.28
FT
Atletico Tucuman
0
-
0
Tigre
2.20
3.15
3.20
FT
Chacarita Juniors
0
-
1
Belgrano
2.90
2.75
2.63
FT
Independiente
1
-
0
Banfield
1.92
3.20
3.95
Argentyna » 2. liga »
2 liga argentyńska
FT
Villa Dalmine
0
-
1
Flandria
1.72
3.20
4.75
FT
Atletico Rafaela
1
-
1
Independiente Rivadavia
1.63
3.40
5.00
Argentyna » 3. liga »
3 Liga argentyńska
FT
Club Rivadavia
1
-
1
Club Cipolletti
1.85
3.30
3.75
FT
Tristan Suarez
2
-
0
Colegiales
1.70
3.40
4.50
FT
Sansinena BB
2
-
1
Deportivo Madryn
-
-
-
FT
Altos Hornos Zapla
2
-
2
Juventud Antoniana
-
-
-
FT
Desamparados
0
-
1
Juventud Unida Universitario
-
-
-
FT
Huracan Las Heras
3
-
0
San Lorenzo de Alem
-
-
-
FT
Gimnasia y Tiro
0
-
0
Crucero del Norte
2.00
3.30
3.25
FT
Deportivo Roca
4
-
1
Ferro Carril Oeste General Pico
-
-
-
FT
Douglas Haig
2
-
2
CD Libertad
-
-
-
Australia » 1. liga »
Liga australijska
FT
Sydney FC
3
-
1
Western Sydney Wanderers FC
1.45
4.70
6.50
Australia » 2. liga »
2 liga australijska
FT
Sunshine Coast
0
-
2
Brisbane Roar FC Youth
-
-
-
FT
West Torrens Birkalla
0
-
5
North Eastern Metro Stars
2.90
3.95
1.89
FT
Adelaide United Youth
2
-
0
Adelaide Comets
4.00
4.00
1.60
FT
South Adelaide
1
-
4
Croydon Kings
6.25
5.10
1.30
FT
Bayswater City
4
-
2
Balcatta
1.18
6.75
7.50
FT
Perth
0
-
1
Perth Glory Youth
1.40
4.10
5.80
Australia » 3. liga »
3 liga australijska
FT
St Albans Saints
1
-
3
Ballarat City FC
-
-
-
FT
Melbourne Victory Youth
4
-
1
Brunswick City
-
-
-
OFC Champions League
FT
Lautoka
3
-
1
Madang
-
-
-
FT
Venus
0
-
7
Auckland City FC
-
-
-
Australia »
Liga australijska NPL rezerw
FT
Melbourne Knights FC U20
2
-
4
Oakleigh Cannons FC U20
1.60
4.20
3.70
FT
Sunshine Coast U20
0
-
4
Brisbane Roar U20
-
-
-
FT
Bayswater City U20
2
-
4
Balcatta U20
-
-
-
FT
Perth U20
3
-
1
Perth Glory U20
-
-
-
Austria » 1. liga »
Liga austriacka
FT
Sturm Graz
2
-
4
Red Bull Salzburg
4.35
3.45
1.80
Azerbejdżan » 1. liga »
Liga azerbejdżanu
FT
Keshla
1
-
2
Sumqayit
-
-
-
FT
FK Karabach
1
-
0
FC Kapaz
1.15
5.50
12.00
Belgia » 1. liga »
Liga belgijska
FT
Anderlecht Bruksela
5
-
3
Royal Excel Mouscron
1.36
5.10
8.50
FT
Standard Liege
1
-
1
Club Brugge
2.38
3.35
3.00
FT
Kortrijk
0
-
1
Zulte-Waregem
2.38
3.75
2.75
Belgia » 2. liga »
2 liga belgijska
FT
KFCO Beerschot-Wilrijk
1
-
1
Lierse
1.80
3.75
3.90
FT
Cercle Bruges
1
-
1
Westerlo
2.18
3.25
3.25
FT
Roeselare
1
-
1
Oud-Heverlee
3.05
3.25
2.28
FT
Tubize
1
-
1
Union St.-Gilloise
2.28
3.25
3.05
Boliwia » 1. liga »
Liga boliwijska
FT
Nacional Potosi
3
-
0
Sport Boys Warnes
1.37
4.25
6.75
FT
San Jose
4
-
0
Blooming
1.42
4.00
6.40
FT
Aurora
0
-
0
Jorge Wilstermann
-
-
-
FT
Destroyers
2
-
2
Bolivar
-
-
-
Bośnia i Hercegowina » 1. liga »
Liga bośniacka
FT
GOSK Gabela
3
-
2
Celik Zenica
2.08
3.15
2.95
FT
FK Sarajevo
0
-
0
Radnik Bijeljina
1.40
4.00
5.40
FT
Borac Banja Luka
0
-
1
FK Krupa
2.08
3.00
3.10
Botswana » 1. liga »
Liga botswany
FT
Sharps Shooting Stars
3
-
2
TAFIC
-
-
-
FT
Gaborone United
3
-
1
Gilport Lions
-
-
-
Brazylia » 4. liga »
Brasiliense
FT
AE Tiradentes
1
-
3
Ceara
-
-
-
FT
Gremio
3
-
0
Novo Hamburgo
-
-
-
FT
Coruripe
1
-
2
Santa Rita
-
-
-
FT
Imperatriz
3
-
1
Santa Quiteria
-
-
-
FT
Operario VG
2
-
2
Pocone MT
-
-
-
FT
Sao Caetano
1
-
0
Sao Bento
2.75
2.90
2.43
FT
Paranoa EC
1
-
1
Bosque Formosa EC
-
-
-
FT
Santa Maria
0
-
4
Brasiliense
-
-
-
FT
Bragantino
2
-
1
Novorizontino
-
-
-
FT
Comercial MS
1
-
1
Uniao Camapuanense
-
-
-
FT
Samambaia
0
-
1
Bolamense
-
-
-
FT
EC Jacuipense
4
-
0
Jacobina
2.00
3.05
3.30
FT
Ipora
1
-
1
Aparecidense
-
-
-
FT
Boavista
2
-
1
Nova Iguacu
-
-
-
FT
Luziania
3
-
3
Real FC
-
-
-
FT
Ceilandia
1
-
0
Sobradinho EC
-
-
-
FT
Amadense EC
0
-
1
Confianca
-
-
-
FT
Sao Jose MA
1
-
1
EC Cordino
-
-
-
FT
Caldense
1
-
1
Uniao Recreativa dos Trabalhadores
-
-
-
FT
Botafogo PB
5
-
0
Desportiva Guarabira
-
-
-
FT
Campinense
0
-
0
Gremio Recreativo Serrano
-
-
-
FT
Brusque
1
-
2
Joinville
2.20
3.00
2.90
FT
Atletico Tubarao
1
-
0
Hercilio Luz
-
-
-
FT
Esporte Clube Rio Verde
1
-
2
Gremio Anapolis
-
-
-
FT
Anapolina
3
-
1
Anapolis FC
-
-
-
FT
Murici
2
-
1
ASA
3.60
3.25
1.80
FT
CRB
2
-
1
Clube Sociedade Esportiva
-
-
-
FT
Fluminense de Feira
3
-
1
Juazeirense
-
-
-
FT
Bahia
2
-
1
Atlantico EC
-
-
-
FT
Salgueiro
1
-
0
Afogados da Ingazeira
-
-
-
FT
Maranhao
1
-
0
Sampaio Correa
2.45
3.10
2.45
FT
Paysandu
4
-
0
Castanhal EC
-
-
-
FT
Coritiba
3
-
0
Rio Branco PR
1.40
4.10
5.50
FT
Ferroviario
1
-
3
Fortaleza
-
-
-
FT
Horizonte
2
-
1
Maranguape
-
-
-
FT
Iguatu
3
-
1
Guarani de Juazeiro
-
-
-
FT
Tupi
1
-
1
Atletico MG
4.70
3.60
1.55
FT
Nacional de Patos
0
-
2
Centro Sportivo Paraibano
-
-
-
FT
Sousa
2
-
1
Treze
-
-
-
FT
Avenida
0
-
0
Veranopolis
-
-
-
FT
Juventude
3
-
2
Cruzeiro RS
-
-
-
FT
Internacional
0
-
0
Sao Luiz
-
-
-
FT
EC Sao Jose
1
-
0
Sao Paulo RG
1.65
3.35
4.40
FT
Sao Paulo
0
-
0
Ferroviaria
-
-
-
FT
Avai FC
3
-
2
Inter de Lages
-
-
-
FT
Criciuma
0
-
1
Figueirense
2.60
2.85
2.55
FT
Chapecoense AF
3
-
0
Concordia Atletico
-
-
-
FT
Atletico GO
1
-
1
Vila Nova
2.55
2.95
2.55
FT
Novoperario FC
1
-
2
Operario MS
-
-
-
FT
CE Olhodaguense
0
-
2
CS Alagoano
-
-
-
FT
Jequie
1
-
5
Vitoria
-
-
-
FT
Cuiaba
3
-
2
Araguaia
-
-
-
FT
Santa Cruz
0
-
0
Pesqueira FC
-
-
-
FT
Sao Raimundo PA
1
-
0
Bragantino PA
-
-
-
FT
Sergipe
1
-
0
Lagarto AC
-
-
-
FT
Portuguesa RJ
1
-
0
Vasco da Gama
2.90
3.20
2.20
FT
Globo FC
1
-
1
Forca e Luz
-
-
-
FT
Altos
2
-
0
Parnahyba
-
-
-
FT
Aguia Negra
0
-
0
7 de Setembro
-
-
-
FT
Luverdense
1
-
0
Uniao Rondonopolis
1.70
3.35
4.00
FT
America RN
1
-
0
Baraunas
-
-
-
Brazylia » 5. liga »
Paulista A2
FT
Sertaozinho
4
-
1
XV de Piracicaba
-
-
-
FT
Batatais
1
-
4
Nacional SP
-
-
-
FT
Juventus SP
2
-
1
Inter de Limeira
-
-
-
Bułgaria » 1. liga »
Liga bułgarska
FT
Pirin Blagoevgrad
1
-
0
Vitosha Bistritsa
1.62
3.55
5.10
FT
Slavia Sofia
1
-
1
Łokomotiw Płowdiw
1.95
3.10
3.75
Bułgaria » 2. liga »
Druga liga bułgarska
FT
Botev Lukovit
0
-
1
FC Tsarsko Selo Sofia 2015
-
-
-
FT
Pomorie
1
-
1
Sozopol
-
-
-
Kamerun » 1. liga »
Liga kamerunu
FT
UMS de Loum
1
-
0
Fovu Club
-
-
-
FT
Unisport
2
-
0
New Stars
-
-
-
FT
Bamboutos
0
-
0
Les Astres
-
-
-
FT
Colombe
1
-
1
Feutcheu
2.63
2.63
2.63
FT
APEJES FC
0
-
0
Young Sports Academy
-
-
-
FT
Stade Renard
0
-
0
Aigle Royal
-
-
-
FT
Coton Sport
0
-
1
AS Fortuna
-
-
-
FT
Union Douala
2
-
1
Dragon
2.23
2.70
3.15
FT
Eding Sport FC
2
-
1
Yaounde 2
-
-
-
Chile » 1. liga »
Liga chilijska
FT
Universidad Catolica
1
-
0
Union La Calera
1.65
3.70
4.30
FT
Antofagasta
2
-
1
Deportes Iquique
2.25
3.10
2.90
FT
Deportes Temuco
0
-
1
Universidad de Chile
2.63
3.20
2.40
Chile » 2. liga »
Druga liga chilijska
FT
La Serena
1
-
0
Coquimbo Unido
2.20
3.20
3.00
FT
Deportes Copiapo
1
-
0
Puerto Montt
1.90
3.30
3.70
FT
Magallanes
3
-
0
Santiago Wanderers
2.70
3.00
2.60
FT
San Marcos
2
-
1
Cobreloa
-
-
-
FT
Cobresal
2
-
0
Union San Felipe
1.85
3.40
3.75
Kolumbia » 1. liga »
Liga kolumbijska
FT
Rionegro Aguilas
2
-
0
Independiente Medellin
3.05
2.95
2.35
FT
Deportivo Cali
2
-
0
Millonarios
2.20
2.90
3.45
FT
La Equidad
1
-
0
Envigado
1.93
2.95
4.30
FT
Once Caldas
1
-
0
Atletico Huila
1.83
3.05
4.70
Kolumbia » 2. liga »
2 liga kolumbijska
FT
Universitario Popayan
2
-
2
Valledupar
2.15
2.88
3.10
FT
Union Magdalena
2
-
1
Atletico FC
1.92
3.05
3.45
FT
Llaneros FC
2
-
0
Deportivo Pereira
2.16
3.05
2.88
FT
Cucuta
1
-
1
Fortaleza FC
1.60
3.20
5.00
Kostaryka » 1. liga »
Liga kostarykańska
FT
Grecia
2
-
3
Guadalupe FC
1.90
3.35
3.65
FT
Universidad de Costa Rica
0
-
0
C.S. Cartagines
2.15
3.25
3.10
FT
AD Municipal Liberia
1
-
1
Municipal Perez Zeledon
3.10
3.25
2.15
FT
Limon
2
-
1
LD Alajuelense
2.38
3.05
2.85
Kostaryka » 2. liga »
2 liga kostarykańska
FT
Puntarenas FC
1
-
0
ADR Jicaral
-
-
-
FT
Deportiva San Carlos
1
-
2
AD Santa Rosa
-
-
-
FT
AD Cofutpa
1
-
1
AD Municipal San Ramon
-
-
-
FT
Curridabat FC
1
-
1
Futbol Consultants Moravia
-
-
-
Kuba » 1. liga »
Liga kubańska
FT
Las Tunas
1
-
4
La Habana
-
-
-
FT
Pinar del Río
2
-
1
Cienfuegos
-
-
-
FT
Santiago de Cuba
3
-
0
Sancti Spiritus
-
-
-
FT
Camaguey
2
-
0
Isla de la Juventud
-
-
-
Cypr » 1. liga »
Liga cypryjska
FT
Alki Oroklinis
0
-
4
Nea Salamis
-
-
-
FT
AEL Limassol
0
-
1
Anorthosis
2.40
3.25
2.60
FT
Omonia Nikozja
1
-
3
Doxa Katokopia
1.75
3.85
3.55
FT
Pafos FC
1
-
1
AEK Larnaca
5.30
4.30
1.40
Cypr » 2. liga »
2 liga cypryjska
FT
PO Xylotympou 2006
1
-
0
Omonia Aradippou
-
-
-
FT
Ethnikos Assia
1
-
2
Digenis Oroklinis
-
-
-
Czechy » 1. liga »
Liga czeska
FT
Karvina
4
-
0
Zlin
-
-
-
FT
Slavia Praga
1
-
0
Bohemians 1905
-
-
-
Dania » 1. liga »
Liga duńska Superligaen
FT
Hobro
1
-
2
FC Midtjylland
5.75
3.95
1.60
FT
AaB
1
-
1
FC Nordsjaelland
2.23
3.45
3.15
FT
Broendby IF
6
-
1
FC Helsingoer
1.17
7.50
16.00
FT
FC Kopenhaga
1
-
0
Odense
1.47
4.25
7.00
Dania »
U19 Ligaen
FT
FC Koebenhavn U19
1
-
4
Broendby U19
-
-
-
DR Kongo » 1. liga »
Liga Demokratycznej Republiki Konga
FT
J.S. Bazano
4
-
1
Ecofoot Katumbi
-
-
-
FT
Tshinkunku
1
-
0
Dibumba
-
-
-
FT
FC Lubumbashi sport
1
-
3
Sanga Balende
-
-
-
Ekwador » 1. liga »
Liga ekwadorska
FT
Tecnico Universitario
0
-
1
Barcelona SC
-
-
-
Egipt » 1. liga »
Liga egipska
FT
Al Mokawloon Al Arab
1
-
2
Al Masry
3.20
2.75
2.35
FT
Misr El-Maqasa
2
-
0
Wadi Degla FC
2.35
2.70
3.25
Salwador » 1. liga »
Liga salwadorska
FT
CD Chalatenango
2
-
3
Isidro Metapan
-
-
-
FT
Firpo
1
-
0
CD Audaz
-
-
-
FT
CD Dragon
0
-
0
Alianza FC
-
-
-
FT
CD FAS
0
-
1
CD Aguila
-
-
-
Macedonia » 1. liga »
Liga macedońska
FT
Shkendija Tetowo
1
-
0
FC Academy Pandev
-
-
-
FT
Pobeda
3
-
3
Shkupi Skopje
-
-
-
FT
FK Skopje
1
-
1
Renova
-
-
-
Niemcy » 2. liga »
2. Bundesliga
FT
Darmstadt
1
-
1
FC Heidenheim
2.25
3.25
3.15
FT
St. Pauli
3
-
2
Holstein Kiel
2.75
3.30
2.50
FT
VfL Bochum
0
-
0
Nuernberg
2.50
3.25
2.80
Niemcy » 3. liga »
3 liga niemiecka
FT
Carl Zeiss Jena
1
-
0
RW Erfurt
1.52
3.70
5.60
FT
Karlsruher SC
2
-
0
Chemnitzer FC
1.40
4.20
6.75
Niemcy » 4. liga »
Czwarta liga niemiecka
FT
FC Oberlausitz Neugersdorf
1
-
2
Berliner AK 07
3.35
3.25
2.00
FT
BSG Chemie Leipzig
2
-
2
VfB Auerbach
2.25
3.10
3.00
FT
FC Viktoria 1889 Berlin
0
-
0
Lokomotive Leipzig
2.95
3.35
2.15
FT
Bayern Munich II
2
-
0
VfB Eichstatt
1.38
4.50
5.80
FT
Hoffenheim II
1
-
1
Elversberg
-
-
-
FT
FC Koeln II
3
-
0
Wattenscheid
2.50
3.35
2.50
Grecja » 1. liga »
Liga grecka
FT
Xanthi
2
-
0
Apollon Smirnis
2.00
3.05
3.90
FT
AE Larissa
1
-
0
Platanias
1.65
3.20
6.00
FT
Panaitolikos
1
-
0
AOK Kerkyra
1.50
3.55
7.00
WO
PAOK Saloniki
0
-
3
Olympiakos Pireus
1.65
3.40
5.30
Grecja » 2. liga »
Druga liga grecka
FT
OFI Kreta
2
-
0
Panserraikos FC
-
-
-
FT
Anagennisi Karditsas
0
-
1
Doxa Dramas
-
-
-
FT
Panegialios
1
-
0
AE Sparti
-
-
-
FT
Aiginiakos FC
1
-
4
Aris Thessaloniki FC
-
-
-
WO
Apollon Kalamaria
3
-
0
Veria FC
-
-
-
WO
Apollon Larissa
3
-
0
Acharnaikos FC
-
-
-
Gwatemala » 1. liga »
Liga gwatemali
FT
Club Xelaju
1
-
0
Deportivo Petapa
1.80
3.25
3.60
FT
CSD Municipal
2
-
0
CD Suchitepequez
1.30
4.60
6.10
FT
Antigua Guatemala
4
-
1
Deportivo Marquense
1.22
5.40
7.00
FT
Siquinala
2
-
0
Coban Imperial
2.10
3.20
2.90
FT
Deportivo Malacateco
3
-
0
CSD Comunicaciones
1.90
3.25
3.25
FT
Guastatoya
2
-
1
Sanarate
1.45
4.00
5.00
Gwatemala » 2. liga »
Druga liga gwatemali
FT
Sacachispas Chiquimula
1
-
0
Mixco
-
-
-
FT
Iztapa
1
-
0
Barillas FC
-
-
-
FT
Santa Lucia Cotzumalguapa
2
-
0
Deportivo Chiantla
-
-
-
FT
Nueva Concepcion
3
-
1
Deportivo Reu
-
-
-
FT
Carcha
2
-
1
Deportivo Mictlan
-
-
-
FT
Deportivo Quirigua FC
2
-
0
Aurora FC
-
-
-
FT
Jocotan
3
-
0
Sansere
-
-
-
Honduras » 1. liga »
Liga hondurasu
FT
CD Vida
3
-
2
Real Espana
-
-
-
FT
Juticalpa
2
-
1
Honduras Progreso
2.07
3.15
2.88
FT
CD Marathon
3
-
0
Platense FC
1.45
3.90
5.00
Hongkong » 1. liga »
Liga Hong Kongu
FT
Tai Po
2
-
0
Warriors
1.67
3.75
3.65
FT
Yuen Long
2
-
1
Rangers
1.70
3.75
3.50
Węgry » 2. liga »
Druga liga węgierska
FT
Dorogi FC
1
-
2
Budaors
2.10
3.20
2.90
FT
Soroksar SC
3
-
0
Budafok
1.40
3.80
5.80
FT
Kazincbarcikai BSC
2
-
1
Szolnok
2.32
3.20
2.55
FT
Szeged 2011
3
-
0
Vac FC
2.70
3.10
2.28
FT
Mosonmagyarovari TE 1904
1
-
3
Aqvital FC Csakvar
2.28
3.10
2.65
FT
MTK Budapeszt
3
-
0
Bekescsaba
1.45
3.95
5.00
FT
Gyori ETO
0
-
1
BFC Siofok
-
-
-
FT
Zalaegerszeg
2
-
1
Varda SE
3.45
3.45
1.80
FT
Nyiregyhaza Spartacus FC
1
-
1
Gyirmot
2.00
3.20
3.15
Indie » 1. liga »
Liga indyjska
FT
FC Pune City
0
-
4
FC Goa
2.10
4.00
2.90
FT
Jamshedpur
0
-
2
Bengaluru FC
2.50
3.25
2.75
Izrael » 1. liga »
Liga izraelska
FT
Bnei Yehuda Tel Awiw
1
-
0
Hapoel Ironi Kirjat Szemona
2.12
3.20
3.10
FT
Hapoel Be'er Szewa
1
-
1
Beitar Jerozolima
1.97
3.25
3.35
Włochy » 3. liga »
Trzecia liga włoch
FT
Prato
2
-
3
Alessandria
3.60
3.15
1.90
FT
Arzachena
1
-
0
US Gavorrano
1.85
3.25
3.70
FT
Pistoiese
1
-
1
Giana Erminio
2.40
2.95
2.80
FT
Monza
0
-
0
Viterbese
2.50
2.50
3.20
FT
Pisa
0
-
1
Lucchese
1.35
3.85
7.50
FT
Robur Siena
1
-
0
Olbia
1.65
3.30
4.70
FT
ASD Citta' Di Siracusa
3
-
0
Monopoli
-
-
-
FT
Catanzaro
0
-
1
Rende
2.30
2.95
2.95
FT
Sicula Leonzio
2
-
2
Virtus Francavilla
2.00
3.05
3.55
FT
Piacenza
1
-
0
Pontedera
1.90
3.25
3.50
FT
Bisceglie
2
-
1
Akragas
1.35
3.95
7.00
FT
Casertana
1
-
0
Cosenza
2.50
2.95
2.70
FT
Paganese
0
-
1
Fidelis Andria
2.25
3.05
2.90
FT
Lecce
0
-
1
Juve Stabia
1.50
3.50
5.50
FT
Fondi
0
-
2
Matera
2.80
2.95
2.40
FT
Reggina
1
-
2
Trapani
2.88
3.15
2.25
Wybrzeże Kości Słoniowej » 1. liga »
Liga Wybrzeża Kości Słoniowej
FT
ASI D'Abengourou
2
-
1
SO Armee
-
-
-
FT
Moossou FC
0
-
1
AS Tanda
-
-
-
FT
Williamsville Athletic Club
0
-
2
ASEC Mimosas
-
-
-
Jamajka » 1. liga »
Liga jamajska
FT
UWI FC
3
-
0
Portmore United
3.30
3.20
2.00
FT
Tivoli Gardens
0
-
1
Montego Bay United FC
-
-
-
FT
Reno FC
2
-
0
Arnett Gardens
3.30
3.20
2.00
FT
Humble Lions
5
-
1
Cavalier SC
2.75
3.00
2.40
FT
Boys Town
1
-
2
Harbour View
3.25
3.20
2.00
Japonia » 1. liga »
Liga japońska
FT
Vegalta Sendai
1
-
0
Kashiwa Reysol
-
-
-
FT
Shimizu S-Pulse
0
-
0
Kashima Antlers
-
-
-
FT
Jubilo Iwata
0
-
3
Kawasaki Frontale
-
-
-
FT
Cerezo Osaka
1
-
1
Yokohama F.Marinos
-
-
-
Japonia » 2. liga »
2 liga japońska
FT
Avispa Fukuoka
2
-
0
FC Gifu
-
-
-
FT
Mito Hollyhock
3
-
0
Montedio Yamagata
-
-
-
FT
Tochigi SC
2
-
4
Oita Trinita
-
-
-
FT
Yokohama FC
0
-
0
Matsumoto Yamaga
-
-
-
FT
Tokyo Verdy
2
-
1
JEF United Chiba
-
-
-
FT
Kamatamare Sanuki
0
-
1
Albirex Niigata
-
-
-
FT
Tokushima Vortis
0
-
1
Fagiano Okayama FC
-
-
-
FT
Ehime FC
1
-
2
Zweigen Kanazawa
-
-
-
FT
Kyoto Sanga FC
0
-
2
Machida Zelvia
-
-
-
FT
Renofa Yamaguchi
4
-
1
Roasso Kumamoto
-
-
-
FT
Omiya Ardija
2
-
1
Ventforet Kofu
-
-
-
Kenia » 1. liga »
Liga kenijska
FT
Mathare United
3
-
1
Sofapaka
2.00
3.00
3.60
FT
Zoo Kericho
2
-
1
Thika United
2.30
2.80
3.10
FT
AFC Leopards
2
-
1
Ulinzi Stars
2.50
2.80
2.80
FT
Kariobangi Sharks
1
-
2
Gor Mahia
4.75
3.20
1.70
Kenia » 2. liga »
Druga liga kenijska
FT
Kangemi All Stars
2
-
0
Administration Police
-
-
-
FT
St Joseph FC
0
-
0
Bidco United
-
-
-
FT
Kibera Black Stars
1
-
0
Nakuru AllStars
-
-
-
FT
KCB
1
-
0
Ushuru FC
-
-
-
FT
Police FC
3
-
2
Modern Coast Rangers
-
-
-
FT
Isibania
0
-
1
Western Stima
-
-
-
Liban » 1. liga »
Liga libańska
FT
Tripoli SC
3
-
0
Al-Nabi Shayth
-
-
-
FT
Tadamon Sour
1
-
0
Al Shabab Al Arabi
-
-
-
FT
Salam Zgharta
3
-
1
Al-Nejmeh
-
-
-
Litwa » 1. liga »
Liga litewska
FT
FK Palanga
1
-
1
Lietava Jonava
-
-
-
FT
Żalgiris Wilno
2
-
0
FK Kauno Zalgiris
1.15
6.40
11.50
Malezja » 1. liga »
Liga malezyjska
FT
PKNP FC
2
-
1
Kuala Lumpur FA
2.30
3.60
2.60
FT
Selangor Pkns FC
3
-
4
Kedah
2.40
3.40
2.60
Malta » 1. liga »
Liga maltańska
FT
Mosta
0
-
2
Hamrun Spartans
-
-
-
FT
Valletta
0
-
0
Birkirkara
1.88
3.20
3.30
Meksyk » 1. liga »
Liga meksykańska
FT
Lobos de la BUAP
5
-
0
Veracruz
1.87
3.10
4.10
FT
Queretaro FC
0
-
2
Toluca
2.80
3.25
2.30
FT
Tigres
2
-
1
Monarcas Morelia
1.63
3.65
4.70
FT
Pachuca
2
-
1
Leon
1.78
3.65
3.80
FT
CF America
0
-
0
Tijuana
1.55
3.45
6.00
FT
Pumas
1
-
1
CD Guadalajara
2.30
3.10
2.90
Meksyk » 2. liga »
Druga liga meksykańska
FT
Club Zacatepec
3
-
2
U.A. Estado de Mexico
1.75
3.40
3.80
FT
Cafetaleros de Tapachula
1
-
2
Mineros de Zacatecas
2.55
2.95
2.55
FT
Celaya
3
-
1
Correcaminos de la UAT
1.85
3.05
3.80
FT
Jaibos Tampico Madero
0
-
2
FC Juarez
2.23
2.90
3.00
Maroko » 1. liga »
Liga marokańska
FT
KACM
0
-
3
Raja Casablanca
3.30
3.15
2.00
FT
Rapide Club Oued Zem
0
-
0
Difaa El Jadida
3.00
2.90
2.25
FT
Ittihad Tanger
2
-
0
OCK Khouribga
1.64
3.45
4.40
FT
Hassania Agadir
2
-
1
Racing de Casablanca
1.57
3.55
4.90
Maroko » 2. liga »
Druga liga marokańska
FT
JSM Laayoune
0
-
2
Club Jeunesse Ben Guerir
-
-
-
FT
KAC Kenitra
0
-
0
Youssoufia Berrechid
-
-
-
FT
IZK
0
-
0
Union Sidi Kacem
-
-
-
FT
AS Sale
0
-
0
MCO Oujda
-
-
-
FT
Rachad Bernoussi
1
-
1
MAS Fes
-
-
-
FT
USM Oujda
1
-
1
Olympique Dcheira
-
-
-
FT
Wydad Fes
2
-
1
Widad Temara
-
-
-
Holandia » 3. liga »
Trzecia liga holenderska
FT
TEC
4
-
1
Koninklijke HFC
2.60
4.00
2.00
Nowa Zelandia » 1. liga »
Liga nowozelandzka
FT
Hawke's Bay United
1
-
2
Canterbury United
3.00
3.55
1.87
Nigeria » 1. liga »
Liga nigeryjska
FT
Enyimba
2
-
1
Sunshine Stars
1.25
4.50
10.50
FT
Enugu Rangers
1
-
1
Kano Pillars
-
-
-
FT
Yobe Desert Stars
2
-
0
El Kanemi Warriors
-
-
-
FT
Niger Tornadoes
2
-
0
Abia Warriors
1.40
3.40
9.00
FT
Kwara United
0
-
1
Rivers United FC
-
-
-
FT
Ifeanyi Ubah United
1
-
0
Nasarawa United
-
-
-
FT
Wikki Tourist
1
-
1
Katsina United
-
-
-
FT
MFM FC
0
-
0
Lobi Stars
-
-
-
Oman » 1. liga »
Liga Omanu
FT
Muscat
2
-
1
Sohar
2.16
3.25
2.65
FT
Al-Nahda
2
-
2
Saham
2.06
3.40
2.70
FT
Al Salam
1
-
1
Fanja
2.50
3.25
2.25
FT
Mirbat
3
-
1
Al-Oruba
-
-
-
FT
Al-Nasr Salalah
0
-
2
Al Mudhaibi
-
-
-
Paragwaj » 1. liga »
Liga paragwajska
FT
Sol de America
4
-
1
3 de Febrero
-
-
-
FT
Deportivo Capiata
2
-
1
Deportivo Santani
-
-
-
Peru » 1. liga »
Liga peruwiańska
FT
Sport Huancayo
2
-
0
Sport Boys
-
-
-
FT
FBC Melgar
1
-
1
Binacional
-
-
-
FT
CD UT Cajamarca
0
-
0
Universidad San Martin
1.97
3.30
3.45
FT
Sporting Cristal
3
-
0
Comerciantes Unidos
1.27
5.20
8.50
Portugalia » 2. liga »
2 liga portugalska
FT
Arouca
1
-
2
Varzim
1.72
3.15
5.00
FT
Vitoria de Guimaraes B
0
-
0
Viseu
3.60
3.25
1.94
FT
Leixoes
0
-
1
Uniao da Madeira
1.60
3.50
5.20
FT
Penafiel
1
-
0
Real SC
1.85
3.30
3.85
FT
Santa Clara
2
-
1
Gil Vicente
1.52
3.65
5.80
FT
Benfica B
1
-
1
Cova da Piedade
2.10
3.30
3.15
Katar » 1. liga »
Liga katarska
FT
Al-Sadd
5
-
0
Al-Ahli
1.20
5.50
8.50
FT
Qatar SC
0
-
4
Al-Rayyan
3.55
3.95
1.71
Rumunia » 1. liga »
Liga romuńska
FT
Juventus Bucuresti
0
-
2
CFR Cluj
13.00
5.10
1.25
FT
Steaua Bukareszt
2
-
0
Sepsi OSK
1.27
5.10
12.00
Rumunia » 2. liga »
Druga liga rumuńska
FT
CS Afumati
4
-
1
CS Balotesti
1.45
4.40
4.80
FT
FC Dunarea Calarasi
0
-
0
Hermannstadt
2.45
2.95
2.65
Szkocja » 1. liga »
Liga szkocka Premiership
FT
Aberdeen
0
-
2
Celtic Glasgow
5.50
3.80
1.61
Serbia » 1. liga »
Liga serbska
FT
FK Spartak Subotica
1
-
2
Crvena Zvezda Belgrad
6.00
4.20
1.35
FT
Partizan Belgrad
1
-
1
FK Zemun
1.17
5.40
10.00
Walia » 1. liga »
Liga walijska
FT
Prestatyn Town FC
0
-
1
Newtown
3.40
3.55
1.95
FT
Carmarthen
3
-
3
Aberystwyth
2.63
3.40
2.43
Słowenia » 1. liga »
Liga słoweńska - Prva Liga
FT
NK Maribor
0
-
0
Aluminij
1.18
6.40
7.50
FT
Olimpija Lublana
2
-
1
NK Celje
1.28
4.40
8.00
RPA » 1. liga »
Liga Republiki Południowej Afryki
FT
Lamontville Golden Arrows
1
-
0
Ajax Cape Town
2.20
3.05
2.95
FT
Chippa United
2
-
4
Orlando Pirates
2.80
2.95
2.35
RPA » 2. liga »
Druga liga Republiki Południowej Afryki
FT
FC Cape Town
3
-
1
University of Pretoria
-
-
-
FT
Jomo Cosmos
2
-
1
Vasco da Gama
-
-
-
FT
Highlands Park
1
-
0
Uthongathi FC
1.75
3.00
5.00
Hiszpania » 2. liga »
Druga liga hiszpańska
FT
Cordoba
2
-
1
Valladolid
2.55
3.35
2.68
FT
Real Saragossa
2
-
1
Real Oviedo
2.30
3.10
3.25
FT
Granada
2
-
0
Alcorcon
1.92
3.15
4.40
FT
Albacete
1
-
0
Numancia
2.65
2.75
3.10
FT
Reus
2
-
0
Sevilla Atletico
1.85
3.20
4.60
Hiszpania » 3. liga »
3 liga hiszpańska
FT
Fuenlabrada
1
-
1
Atletico Madrid B
1.70
3.45
4.30
FT
CD Vitoria
0
-
0
Sporting Gijon B
3.25
3.05
2.15
FT
Barakaldo
1
-
0
Mirandes
2.20
2.95
3.25
FT
CD Lealtad
0
-
1
Real Sociedad B
3.40
3.10
2.05
FT
Linense
2
-
2
Melilla
2.15
3.05
3.25
FT
Real Betis B
1
-
2
Villanovense
2.30
3.05
2.95
FT
Real Murcia
0
-
2
Cordoba B
1.36
4.30
6.75
FT
Rayo Majadahonda
1
-
1
Guijuelo
1.65
3.50
4.50
FT
S.S.Reyes
2
-
2
AD Union Adarve
1.85
3.25
3.90
FT
Toledo
1
-
0
Celta Vigo B
2.35
3.10
2.85
FT
Pena Dep. Santa Eulalia
0
-
1
Badalona
2.63
3.05
2.55
FT
CF Peralada
2
-
1
Deportivo Aragon
1.70
3.35
4.50
FT
Atletico Baleares
1
-
1
Sabadell
2.15
3.05
3.20
FT
Atletico Saguntino
1
-
1
UE Olot
1.75
3.25
4.40
FT
UD Cornella
3
-
1
Mallorca
2.70
2.80
2.70
FT
Ebro
0
-
1
SD Formentera
1.78
3.05
4.70
FT
Hercules
0
-
0
Villarreal B
2.30
3.05
2.95
FT
Ontinyent
1
-
0
Elche
2.80
3.10
2.40
FT
Valladolid B
2
-
1
Deportivo La Coruna B
2.70
3.20
2.30
FT
Burgos CF
1
-
0
Arenas Getxo
2.05
3.25
3.25
FT
Izarra
0
-
1
Pena Sport
1.65
3.50
4.50
FT
CD Badajoz
4
-
2
Merida
2.20
2.95
3.25
FT
Cartagena
0
-
1
Marbella FC
2.05
3.05
3.45
FT
Ecija
2
-
1
CD El Ejido 2012
2.35
3.05
2.85
FT
Extremadura
1
-
0
Recreativo Huelva
1.60
3.35
5.40
FT
Coruxo F.C.
1
-
3
Navalcarnero
2.45
2.95
2.85
FT
Ponferradina
2
-
2
CF Talavera de la Reina
1.70
3.30
4.75
FT
Cerceda
0
-
0
Rapido de Bouzas
3.70
3.00
1.95
FT
Alcoyano
0
-
1
Valencia B
2.00
3.15
3.45
FT
Caudal Deportivo
0
-
0
Real Union
3.05
3.05
2.25
FT
Real Madrid Castilla
3
-
0
Pontevedra
1.75
3.25
4.30
Szwecja » puchar »
Puchar Szwecji
FT
Brommapojkarna
2
-
0
Dalkurd FF
2.48
3.35
2.75
FT
Norrby
0
-
4
Haecken
7.50
5.20
1.35
FT
Varbergs BoIS FC
2
-
1
Sirius
3.55
3.75
1.94
FT
Joenkoepings Soedra
1
-
1
Degerfors
1.70
3.90
4.60
FT
Kalmar FF
2
-
1
Trelleborgs FF
2.08
3.65
3.25
FT
Vasalunds IF
0
-
4
Elfsborg
13.00
7.50
1.17
FT
Hammarby
3
-
3
GAIS
1.75
4.00
4.10
FT
Gefle
0
-
3
Malmoe FF
19.00
7.00
1.15
Szwajcaria » 1. liga »
Liga szwajcarska
FT
Grasshopper
1
-
0
FC Zuerich
3.25
3.30
2.20
FT
FC Luzern
2
-
1
Thun
2.25
3.40
3.05
FT
St. Gallen
3
-
0
Lugano
2.75
3.25
2.55
Tajlandia » 1. liga »
Liga tajlandzka
FT
Bangkok United
2
-
2
Suphanburi FC
1.40
4.20
5.60
FT
Chainat FC
0
-
2
Buriram United
6.25
4.60
1.33
FT
Nakhon Ratchasima FC
3
-
1
Ubon UMT FC
1.93
3.15
3.50
FT
Chiangrai United
1
-
1
BEC Tero Sasana
-
-
-
Turcja » 2. liga »
Druga liga turecka
FT
Umraniyespor
1
-
0
Giresunspor
1.85
3.40
3.60
FT
Manisaspor
0
-
1
Eskisehirspor
4.50
4.00
1.55
FT
Gaziantep BB
0
-
2
Denizlispor
1.45
3.85
6.00
FT
Rizespor
1
-
1
Elazigspor
1.50
3.75
5.50
Ukraina » 1. liga »
Liga ukraińska
FT
Zoria Ługańsk
3
-
0
Vorskla
1.90
3.35
3.65
FT
Olimpik Donetsk
2
-
0
Stal Dneprodzhezhinsk
-
-
-
FT
Veres Rivne
3
-
1
Dynamo Kijów
6.75
4.00
1.40
FT
Szachtar Donieck
5
-
0
Zirka
1.05
9.50
26.00
Argentyna » 4. liga »
Czwarta liga argentyńska
FT
Excursionistas
1
-
0
Laferrere
2.50
2.90
2.75
FT
Deportivo Armenio
2
-
3
Justo Jose de Urquiza
2.40
2.90
2.90
Urugwaj » 1. liga »
Liga urugwajska
FT
Club Atletico Penarol
2
-
1
Liverpool FC
1.33
4.50
7.50
FT
Fenix
2
-
0
Club Atletico Progreso
2.20
3.20
2.90
FT
Club Atletico Torque
2
-
2
Racing
2.70
3.20
2.30
FT
Danubio
1
-
0
River Plate
2.05
3.20
3.40
FT
Atenas
2
-
1
Montevideo Wanderers
-
-
-
Wenezuela » 1. liga »
Liga wenezuelska
FT
Portuguesa FC
1
-
3
Metropolitanos FC
1.84
3.20
3.55
FT
Trujillanos FC
3
-
1
Deportivo Anzoategui
1.60
3.30
4.80
FT
Estudiantes Merida
1
-
1
Mineros De Guayana
3.40
3.15
1.91
Belgia » 3. liga »
Trzecia liga belgijska
FT
Berchem
3
-
1
Patro Eisden
1.50
3.70
5.10
FT
Hamme
0
-
3
Royal Knokke FC
3.85
3.65
1.70
FT
Eendracht Aalst
2
-
1
Virton
1.75
3.65
3.60
Niemcy » 5. liga »
Oberliga
FT
Geestemuende
0
-
1
OSC Bremerhaven
-
-
-
FT
Condor Hamburg
5
-
2
TSV Concordia
2.55
3.95
1.97
FT
1. FC Frankfurt
2
-
1
SV Gruen-Weiß Brieselang
2.06
3.75
2.50
FT
FSV Barleben 1911
1
-
2
Carl Zeiss Jena II
3.90
3.75
1.60
FT
Union Sandersdorf
2
-
3
SV Merseburg 99
1.50
3.95
4.35
FT
HSV Barmbek-Uhlenhorst
2
-
0
SV Curslack-Neuengamme
1.55
3.75
4.20
FT
SV Frisia 03 RL
0
-
0
Holstein Kiel II
4.25
4.60
1.42
25 lut 14:30
TuS Schwachhausen
1
-
1
Oberneuland
-
-
-
FT
VfL Alfter
1
-
1
Spvg Wesseling Urfeld
1.78
3.55
3.25
25 lut 15:00
BSC Hastedt
2
-
1
BTS Neustadt
-
-
-
WO
Leher
3
-
0
Vatan Sport Bremen
-
-
-
FT
TSV Sasel
3
-
4
Teutonia Ottensen
2.28
3.75
2.28
FT
SSV Vorsfelde
1
-
1
MTV Eintracht Celle
1.65
3.95
3.45
FT
TuS Bersenbrueck
2
-
1
SVG Goettingen
1.22
5.00
7.50
FT
TuS Sulingen
0
-
0
Lupo-Martini Wolfsburg
-
-
-
FT
VfL Oldenburg
0
-
1
TB Uphusen
1.68
4.35
3.05
FT
SpVg Schonnebeck
3
-
0
Cronenberger SC
1.30
4.50
6.25
FT
VfB Homberg
4
-
1
Velbert
2.43
3.40
2.25
FT
Sportfreunde Baumberg
4
-
0
VfR Krefeld Fischeln
1.17
6.25
7.50
FT
FC Bocholt
4
-
2
FC Monheim
1.93
3.75
2.75
FT
VfB Hilden
4
-
2
DSC 99 Duesseldorf
-
-
-
FT
TuRU Duesseldorf
0
-
1
SC Duesseldorf West
2.48
3.55
2.16
FT
FC Kaan-Marienborn 07
0
-
1
TuS Haltern
1.67
3.55
3.75
FT
ASC Dortmund
5
-
2
TSG Sprockhoevel
1.84
3.55
3.10
FT
Schalke 04 II
0
-
1
Hammer SpVg
2.06
3.60
2.55
FT
VfB Speldorf
3
-
1
TV Jahn Hiesfeld
2.48
3.75
2.08
FT
SV Straelen
1
-
1
SW Essen
1.52
4.10
4.10
FT
SV Gonsenheim
0
-
2
FC Karbach
2.60
3.55
2.07
FT
TSC Euskirchen
0
-
3
FC Huerth
1.97
3.40
2.88
FT
FC Hennef 05
2
-
2
DJK BW Friesdorf
-
-
-
FT
Pesch
2
-
3
Siegburger SV 04
-
-
-
FT
TV Herkenrath
6
-
1
SSV Merten
1.25
5.00
6.25
FT
VfL Vichttal
0
-
3
Bergisch Gladbach
-
-
-
Grecja » 3. liga »
Trzecia liga grecka
FT
AO Tilikratis Lefkada
4
-
0
Lefkimmi
-
-
-
FT
Pallixouriakos
1
-
5
Asteras Vlahioti
-
-
-
FT
Rhodos AS
6
-
1
Pelopas Kiatou
-
-
-
FT
Megas Alexandros Xiropotamou
1
-
2
Didymoteicho
-
-
-
FT
Elpis Skoutareos
0
-
0
Doxa Proskyniton
-
-
-
FT
Kavala
1
-
2
Aetos Orfanou
-
-
-
FT
Megas Alexandros Karperis
0
-
2
Apollon Paralimniou
-
-
-
FT
Sidirochori
0
-
2
Nestos Chrisoupolis
-
-
-
FT
Asteras Parapotamos
0
-
2
Ethnikos Filippiadas
-
-
-
WO
Skoufas Kompoti
3
-
0
Kastoria
-
-
-
FT
AEP Karagiannia
2
-
2
Thesprotos FC
-
-
-
FT
Neos Amphilochus
2
-
0
Doxa Kranoula
-
-
-
FT
Ermis Amyntaio
2
-
1
Makedonikos Foufas
-
-
-
FT
Almopos Aridaia
5
-
1
Megas Alexandros Trikala
-
-
-
FT
Aris Palaiochori
3
-
0
Kampaniakos Chalastras
-
-
-
FT
Kilkisiakos
1
-
1
Edessaikos
-
-
-
FT
Philippos Alexandreia
0
-
3
AO Kardias
-
-
-
FT
Langadas
1
-
1
Makedonikos FC
-
-
-
FT
Pierikos FC
1
-
0
Agrotikos
-
-
-
FT
Iraklis
2
-
1
Naousa FC
-
-
-
FT
Amvrysseas
0
-
1
NFC Volos
-
-
-
FT
Rigas Feraios
1
-
0
Digenis Neochori
-
-
-
FT
Olympiacos Volou
1
-
3
Niki Volou
-
-
-
FT
Sellana
2
-
0
Velouchi
-
-
-
FT
Achilleas Farsalon
1
-
0
Almyros
-
-
-
FT
Opountios
1
-
1
Asteras Itea
-
-
-
FT
Panarkadikos FC
1
-
1
PAO Vardas
-
-
-
FT
Paniliakos
3
-
0
Diagoras Vrachnaiika
-
-
-
FT
Achaiki FC
1
-
3
Panopoulou FC
-
-
-
FT
Zakynthos APS
1
-
1
Kalamata
-
-
-
FT
Pylou AO Tsiklitiras
1
-
0
Leonidio
-
-
-
FT
Proodeftiki
2
-
0
Keratsini
-
-
-
FT
Ialysos
5
-
1
Aspropyrgos Enosis
-
-
-
FT
Loutraki
2
-
2
Ethnikos Piraeus
-
-
-
FT
Ae Ermionidas
4
-
1
Tamynaikos
-
-
-
FT
Aittitos Spaton
2
-
0
Aiolikos Mitilini
-
-
-
FT
Triglia Rafinas
2
-
0
APO Panargiakos
-
-
-
FT
AO Chalkidas
2
-
1
Panthiraikos AO
-
-
-
FT
Ermis Kiveri
1
-
0
Thyella Diastavroseos
-
-
-
FT
Mylopotamos
1
-
0
Ilisiakos Zografou
-
-
-
FT
PAS Irodotos
2
-
0
Egaleo
-
-
-
FT
Fostiras
3
-
2
Palaiochora
-
-
-
FT
Kifisia FC
4
-
1
Ermis Zonianon
-
-
-
FT
Atsalenios PO
2
-
1
Agios Ierotheos
-
-
-
Hongkong » 2. liga »
Druga liga Hong Kongu
FT
Double Flower
5
-
6
Dreams Metro Gallery
-
-
-
WO
Kwun Tong
3
-
0
Sun Hei Sports Club
-
-
-
FT
Citizen
0
-
1
Eastern District
-
-
-
FT
Wong Tai Sin
2
-
2
Shatin SA
-
-
-
FT
Tai Chung
3
-
2
Hoi King
-
-
-
FT
Hong Kong FC
0
-
0
Wing Yee
-
-
-
Iran » 2. liga »
Druga liga irańska
FT
New Bargh Fars
1
-
0
Machine Sazi FC
1.85
2.90
4.00
FT
Aluminium Arak
2
-
1
Iranjavan Bushehr
2.23
2.70
3.20
FT
Oxin Alborz
1
-
1
Mes Kerman
1.80
3.15
3.80
FT
Malavan
1
-
1
Naft Masjed Soleyman FC
2.70
2.80
2.45
FT
Khoneh Be Khoneh
1
-
0
Baadraan Tehran
2.18
2.80
3.15
FT
Gol Gohar
1
-
1
Fajr Sepasi
-
-
-
FT
Rah Ahan
1
-
0
Mes Rafsanjan
6.50
3.75
1.37
FT
Shahrdari Tabriz
2
-
2
Nassaji Mazandaran FC
2.55
3.05
2.40
FT
Shahrdari Mahshahr
3
-
1
Saba Qom
1.45
3.45
6.00
Włochy » 4. liga »
Serie D
FT
Scanzorosciate
0
-
1
Rezzato
-
-
-
FT
Caronnese
1
-
0
Varese
-
-
-
FT
Derthona
0
-
2
Borgosesia
2.70
3.20
2.23
FT
Arconatese
2
-
0
Pavia
-
-
-
FT
ASDC Gozzano
3
-
0
OltrepoVoghera
-
-
-
FT
Folgore Caratese
0
-
2
Borgaro Torinese
-
-
-
FT
Como
5
-
1
USD Castellazzo
-
-
-
FT
Olginatese
1
-
3
A.S. Casale
-
-
-
FT
Pro Sesto
1
-
3
Seregno
1.60
3.35
4.60
FT
ASD Varesina
0
-
1
ASD Calcio Chieri 1955
-
-
-
FT
Virtus Bergamo Alzanoseriate
0
-
2
Crema
-
-
-
FT
Trento
1
-
1
Ciliverghe Mazzano
-
-
-
FT
Pontisola
4
-
1
Dro
-
-
-
FT
Pergolettese
0
-
3
Darfo Boario
-
-
-
FT
Lumezzane
1
-
2
Grumellese
1.85
3.15
3.55
FT
Caravaggio
1
-
1
Pro Patria
-
-
-
FT
US Bustese
0
-
1
Lecco
-
-
-
FT
Union Feltre
0
-
3
Belluno
-
-
-
FT
Adriese
6
-
0
Abano
-
-
-
FT
ArzignanoChiampo
2
-
1
ASD Liventina
-
-
-
FT
Este
3
-
0
Legnago Salus
-
-
-
FT
Mantova
2
-
1
Calvi Noale
-
-
-
FT
Tamai
2
-
3
Cjarlins Muzane
2.17
3.15
2.75
FT
Aquila Montevarchi
1
-
0
Colligiana
-
-
-
FT
Correggese
2
-
2
Vigor Carpaneto
-
-
-
FT
Fiorenzuola
2
-
0
Sangiovannese
-
-
-
FT
Rimini
0
-
0
Sammaurese
-
-
-
FT
Romagna Centro
4
-
2
Mezzolara
-
-
-
FT
Trestina
1
-
2
Imolese Calcio
-
-
-
FT
Lavagnese
2
-
1
Finale
-
-
-
FT
Ghivizzano Borgoamozzano
1
-
1
Savona
-
-
-
FT
Scandicci
1
-
0
Montecatini
1.75
3.15
4.00
FT
Albissola
1
-
0
Argentina
-
-
-
FT
SCD Ligorna
0
-
1
Sestri Levante
-
-
-
FT
Seravezza
1
-
2
Ponsacco
-
-
-
FT
Viareggio
0
-
0
Real Forte Querceta
-
-
-
FT
Campobasso
0
-
0
Castelfidardo
-
-
-
FT
Jesina
2
-
3
San Nicolo
-
-
-
FT
L'Aquila
0
-
0
Francavilla Calcio 1927
-
-
-
FT
Matelica
4
-
2
Sangiustese
-
-
-
FT
Vastese
0
-
2
Vis Pesaro
-
-
-
FT
ASD Pineto
2
-
1
ASD Monticelli
-
-
-
FT
Recanatese
3
-
3
Olympia Agnonese
-
-
-
FT
Cassino
1
-
0
Flaminia
-
-
-
FT
Latina
0
-
0
Latte Dolce
-
-
-
FT
Monterosi
1
-
1
Anziolavinio
-
-
-
FT
ASD Trastevere
0
-
2
ASD Lanusei
-
-
-
FT
Tortoli
0
-
2
Lupa Roma
-
-
-
FT
Rieti
3
-
0
San Teodoro
-
-
-
FT
Ostia Mare
1
-
3
SSD Albalonga
-
-
-
FT
Gragnano
0
-
1
San Severo
-
-
-
FT
Manfredonia
4
-
5
Sarnese 1926
-
-
-
FT
Taranto
3
-
1
Francavilla Calcio 1927
-
-
-
FT
Team Altamura
1
-
0
Nerostellati Frattese
-
-
-
FT
Cittanovese
2
-
4
Igea Virtus
-
-
-
FT
Gelbison Cilento
1
-
1
Vibonese
-
-
-
FT
Paceco
2
-
1
Isola Caporizzuto
2.00
3.20
3.15
FT
Portici
0
-
1
Ebolitana
-
-
-
FT
Roccella
3
-
3
Palazzolo
-
-
-
FT
Troina
0
-
0
Messina
-
-
-
FT
Ciserano
2
-
1
Romanese
-
-
-
FT
Sanremese
1
-
2
Massese
-
-
-
FT
Avezzano
0
-
0
Fabriano Cerreto
-
-
-
FT
Nuorese
1
-
1
Aprilia
-
-
-
FT
Budoni
1
-
2
Atletico SFF
-
-
-
FT
Cavese
3
-
0
Pomigliano
-
-
-
FT
ACD Nardo
2
-
2
Gravina
-
-
-
FT
Potenza
3
-
0
Aversa Normanna
-
-
-
FT
AP Turris
1
-
1
Audace Cerignola
-
-
-
FT
Acireale
0
-
2
Ercolanese
-
-
-
FT
Gela
3
-
3
US Palmese
-
-
-
FT
Nocerina
1
-
0
Sancataldese
-
-
-
Kosowo » 1. liga »
Superliga
FT
Llapi
0
-
1
Drita
-
-
-
FT
Gjilani
1
-
0
Liria
-
-
-
Malta » 2. liga »
Druga liga maltańska
FT
Vittoriosa Stars
1
-
1
Mqabba
-
-
-
FT
Marsa FC
1
-
2
Zejtun Corinthians FC
-
-
-
Portugalia » 3. liga »
Trzecia liga portugalska
FT
Armacenenses
0
-
0
Sporting Ideal
1.65
3.45
3.95
FT
Aroes
0
-
2
Vizela
-
-
-
FT
AD Fafe
0
-
1
Merelinense
-
-
-
FT
CCD Minas Argozelo
1
-
1
Pedras Salgadas
-
-
-
FT
SC Mirandela
1
-
0
ARS Martinho
-
-
-
FT
Mondinense FC
1
-
2
Vilaverdense FC
-
-
-
FT
CDC Montalegre
1
-
1
Braganca
-
-
-
FT
GDU Torcatense
0
-
0
AD Oliveirense
-
-
-
FT
Amarante FC
2
-
0
Coimbroes
-
-
-
FT
FC Cesarense
5
-
0
Alianca de Gandra
-
-
-
FT
Freamunde
0
-
1
Camacha
-
-
-
FT
Gondomar
1
-
0
Canelas 2010
-
-
-
FT
Salgueiros
1
-
0
Espinho
-
-
-
FT
Sousense
1
-
0
Cinfaes
-
-
-
FT
Trofense
1
-
5
Felgueiras 1932
-
-
-
FT
Sanjoanense
2
-
1
FC Pedras Rubras
-
-
-
FT
GD Coruchense
2
-
1
Sporting de Guadelupe
-
-
-
FT
Electrico
0
-
1
Vilafranquense
-
-
-
FT
Fatima
1
-
5
Praiense
-
-
-
FT
Mafra
4
-
1
S.U. 1º de Dezembro
-
-
-
FT
Sacavenense
4
-
1
Alcanenense
1.90
3.20
3.35
FT
Sintrense
1
-
0
Pero Pinheiro
-
-
-
FT
Torreense
3
-
0
Loures
-
-
-
FT
SR Almancilense
1
-
4
Casa Pia
-
-
-
FT
FC Castrense
0
-
4
Oriental
-
-
-
FT
Farense
2
-
0
Lusitano VRSA
-
-
-
FT
Louletano
2
-
0
Pinhalnovense
-
-
-
FT
Moura Atletico Clube
3
-
1
Olhanense
-
-
-
FT
Olimpico Montijo
2
-
0
Estrela de Vendas Novas
-
-
-
FT
Anadia
1
-
1
Gafanha
-
-
-
FT
Benfica Castelo Branco
3
-
0
AD Nogueirense
-
-
-
FT
Fornos de Algodres
1
-
3
ARC Oleiros
-
-
-
FT
Marinhense
1
-
1
Aguias Moradal
-
-
-
FT
RD Agueda
0
-
1
Mortagua FC
-
-
-
FT
Sertanense
0
-
1
Uniao Leiria
-
-
-
FT
Sourense
0
-
4
Lusitano FC
-
-
-
FT
Camara Lobos
2
-
1
Atletico Arcos
-
-
-
FT
SC Lusitania
2
-
0
Caldas
-
-
-
FT
Operario
3
-
0
Moncarapachense
-
-
-
FT
Maritimo B
3
-
1
Ferreira de Aves
-
-
-
Tajlandia » 2. liga »
Druga liga tajlandzka
FT
Ang Thong FC
0
-
1
Udon Thani FC
-
-
-
FT
Krabi FC
1
-
2
Samut Sakhon FC
-
-
-
FT
Army United
4
-
2
Khonkaen FC
-
-
-
Turcja » 3. liga »
Turcja 3
FT
Amed Sportif
4
-
1
Eyupspor
-
-
-
FT
Kahramanmaraspor
2
-
1
Sakaryaspor
-
-
-
FT
Gumushanespor
0
-
0
Bandirmaspor
-
-
-
FT
Afjet Afyonspor
2
-
2
Etimesgut Belediyespor
-
-
-
FT
Kastamonuspor
1
-
3
Menemen Belediyespor
-
-
-
FT
Keciorengucu
2
-
2
Bodrumspor
-
-
-
FT
Tokatspor
2
-
3
Sivas Belediye Spor
-
-
-
FT
Mersin
1
-
6
Bucaspor
12.00
6.75
1.10
FT
Karagumruk
2
-
1
Nigde Belediyespor
-
-
-
FT
Zonguldak Komurspor
2
-
0
Silivrispor
-
-
-
FT
Nazilli Belediyespor
1
-
1
Fethiyespor
-
-
-
FT
Altay
4
-
0
Anadolu Selcukspor
-
-
-
FT
Pendikspor
3
-
1
Karsiyaka
-
-
-
Turcja » 4. liga »
Czwarta liga turecka
FT
24 Erzincanspor
2
-
1
Anadolu Uskudar 1908
-
-
-
FT
Yeni Orduspor
0
-
1
Yesil Bursa
-
-
-
FT
Pazarspor
2
-
0
Turgutluspor
-
-
-
FT
Elaziz Belediyespor
1
-
0
Karakopru Belediyespor
-
-
-
FT
Cizrespor
3
-
0
Tekirdagspor
-
-
-
FT
Yomraspor
0
-
0
Orhangazispor
-
-
-
FT
Bayburt Genclikspor
1
-
0
Halide Edip Adivar Spor
-
-
-
FT
Kozan Belediyespor
1
-
0
Ofspor
-
-
-
FT
Manisa Buyukşehir Belediyespor
2
-
3
Yeni Altindag Belediyespor
-
-
-
FT
Batman Petrolspor
3
-
2
Dardanelspor
-
-
-
FT
Catalcaspor
2
-
1
Duczespor
-
-
-
FT
Kemer Tekirovaspor
2
-
0
12 Bingolspor
-
-
-
FT
Darica Genclerbirligi
0
-
1
Golcukspor
-
-
-
FT
Kayseri Erciyesspor
0
-
5
Tire 1922 Spor
-
-
-
FT
Muglaspor
1
-
0
Kirikhanspor
-
-
-
FT
Ergene Velimese Spor
1
-
2
1461 Trabzon
-
-
-
FT
Bursa Niluferspor
0
-
1
Ankara Adliyespor
-
-
-
FT
Corum Belediyespor
0
-
0
Aydinspor
-
-
-
FT
Payas Belediyespor 1975
1
-
2
Arsinspor
-
-
-
FT
Kizilcabolukspor
1
-
2
Sultanbeyli Belediyespor
-
-
-
W tej chwili nie trwa żaden mecz na żywo. Gdy tylko rozpocznie się jakiś mecz zostanie on automatycznie wyświetlony na tej stronie.