Witamy w dziale Dania 4 2023/2024. Strona podzielona jest na cztery części. Pierwsza prezentuje dzisiejsze mecze, jeśli dzisiaj są rozgrywane.
Druga część przedstawia listę ostatnich spotkań dla ligi. Trzecia część prezentuje następne mecze.
Na samym dole strony znajdziesz zawsze aktualną tabele, która odświeżana jest
w czasie rzeczywistym, dzięki temu masz pewność, że jest zawsze aktualna. Wyniki Dania 4 są również aktualizowane na żywo, dzięki czemu nie musisz odświeżać strony, aby widzieć aktualny rezultat.
# | Team | M | P | W | R | P | G+ | G- | RG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Frem | 22 | 43 | 13 | 4 | 5 | 35 | 21 | 14 |
2 | VSK Aarhus | 22 | 37 | 11 | 4 | 7 | 39 | 24 | 15 |
3 | Ishoej BK | 22 | 34 | 9 | 7 | 6 | 40 | 30 | 10 |
4 | Avarta | 22 | 31 | 9 | 4 | 9 | 21 | 28 | -7 |
5 | Holbæk B&I | 22 | 30 | 8 | 6 | 8 | 23 | 23 | 0 |
6 | Oure FA | 22 | 29 | 8 | 5 | 9 | 31 | 37 | -6 |
7 | Naesby | 22 | 29 | 7 | 8 | 7 | 32 | 32 | 0 |
8 | IF Lyseng | 22 | 28 | 7 | 7 | 8 | 34 | 36 | -2 |
9 | Silkeborg KFUM | 22 | 27 | 7 | 6 | 9 | 33 | 39 | -6 |
10 | Vejgaard B | 22 | 26 | 7 | 5 | 10 | 28 | 34 | -6 |
11 | Holstebro | 22 | 25 | 7 | 4 | 11 | 32 | 33 | -1 |
12 | Vanloese | 22 | 23 | 5 | 8 | 9 | 21 | 32 | -11 |
*Tabela jest aktualizowana na żywo
# | Team | M | P | W | R | P | G+ | G- | RG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | IF Lyseng | 2 | 34 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 |
2 | Vejgaard B | 2 | 30 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
3 | Oure FA | 2 | 30 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 |
4 | Holstebro | 2 | 28 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 |
5 | Silkeborg KFUM | 2 | 27 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 |
6 | Vanloese | 2 | 26 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 |
*Tabela jest aktualizowana na żywo
# | Team | M | P | W | R | P | G+ | G- | RG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Frem | 2 | 49 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 |
2 | Ishoej BK | 2 | 40 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 |
3 | VSK Aarhus | 2 | 38 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -3 |
4 | Naesby | 2 | 32 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 |
5 | Holbæk B&I | 2 | 31 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 |
6 | Avarta | 2 | 31 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 |
*Tabela jest aktualizowana na żywo
# | Team | M | P | W | R | P | G+ | G- | RG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sundby | 2 | 46 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | -1 |
2 | Glostrup FK | 2 | 43 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 |
3 | Brønshøj | 2 | 41 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 |
4 | Frederikssund | 2 | 40 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 |
5 | Gørslev | 2 | 33 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 |
6 | Tarnby FF | 2 | 32 | 0 | 1 | 1 | 4 | 8 | -4 |
7 | Karlslunde | 2 | 32 | 1 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 |
8 | Allerod | 3 | 31 | 0 | 1 | 2 | 5 | 7 | -2 |
9 | Hørsholm-Usserød | 3 | 31 | 0 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 |
10 | Skjold | 2 | 28 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 |
*Tabela jest aktualizowana na żywo
# | Team | M | P | W | R | P | G+ | G- | RG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Odder | 2 | 51 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 |
2 | Horsens II | 3 | 50 | 3 | 0 | 0 | 11 | 3 | 8 |
3 | Marienlyst | 2 | 45 | 2 | 0 | 0 | 7 | 3 | 4 |
4 | Viby | 2 | 40 | 1 | 0 | 1 | 6 | 3 | 3 |
5 | Vorup | 3 | 40 | 1 | 0 | 2 | 6 | 6 | 0 |
6 | OKS | 2 | 31 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 |
7 | Norresundby | 2 | 30 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 |
8 | Kjellerup | 3 | 29 | 0 | 1 | 2 | 3 | 11 | -8 |
9 | B 1909 | 2 | 25 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | -3 |
10 | Aarhus Fremad II | 3 | 24 | 0 | 0 | 3 | 1 | 12 | -11 |
*Tabela jest aktualizowana na żywo
# | Team | M | P | W | R | P | G+ | G- | RG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tarup-Paarup | 2 | 29 | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 |
2 | B 1913 | 2 | 26 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 |
3 | Ringkøbing | 2 | 25 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 |
4 | Hobro II | 2 | 25 | 1 | 1 | 0 | 6 | 3 | 3 |
5 | Hedensted | 2 | 23 | 0 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 |
6 | Dalum | 2 | 23 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 |
7 | VRI | 2 | 19 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 |
8 | AaB II | 2 | 16 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 |
9 | Fjordager | 2 | 7 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 |
10 | Varde | 2 | 6 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 |
*Tabela jest aktualizowana na żywo
# | Team | M | P | W | R | P | G+ | G- | RG |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LSF | 3 | 32 | 2 | 1 | 0 | 7 | 3 | 4 |
2 | Herlev | 2 | 27 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 |
3 | Ringsted | 2 | 25 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 |
4 | Greve | 2 | 23 | 1 | 1 | 0 | 6 | 4 | 2 |
5 | Næstved II | 2 | 22 | 1 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 |
6 | B 1908 | 1 | 21 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 |
7 | Slagelse B&I | 2 | 15 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 |
8 | AB Taarnby | 2 | 15 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | -4 |
9 | KFUM Roskilde | 2 | 13 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 |
10 | VB 1968 | 2 | 11 | 0 | 0 | 2 | 2 | 9 | -7 |
*Tabela jest aktualizowana na żywo