Odśwież wyniki

Niemcy Oberliga

Europa
Resultados ao vivo
Scoruri live
Livescore
Livescore
Rezultati uzivo
Risultati in tempo reale
Transmisje meczów
Porównanie drużyn

Witamy w dziale Oberliga 2021/2022. Strona podzielona jest na cztery części. Pierwsza prezentuje dzisiejsze mecze, jeśli dzisiaj są rozgrywane.
Druga część przedstawia listę ostatnich spotkań dla ligi. Trzecia część prezentuje następne mecze.

Na samym dole strony znajdziesz zawsze aktualną tabele, która odświeżana jest w czasie rzeczywistym, dzięki temu masz pewność, że jest zawsze aktualna. Wyniki Oberliga są również aktualizowane na żywo, dzięki czemu nie musisz odświeżać strony, aby widzieć aktualny rezultat.

Ostatnie mecze

Następne mecze

Tabela

Tabela Oberliga Bayern North
# Team M P W R P G+ G- RG
1 DJK Vilzing 4 12 4 0 0 12 2 10
2 ASV Neumarkt 4 10 3 1 0 11 3 8
3 Ansbach 4 10 3 1 0 12 3 9
4 Eintracht Bamberg 3 9 3 0 0 14 1 13
5 DJK Ammerthal 4 8 2 2 0 11 8 3
6 ATSV Erlangen 4 7 2 1 1 8 5 3
7 TSV Karlburg 4 6 1 3 0 5 4 1
8 Feucht 4 5 1 2 1 7 8 -1
9 SpVgg Bayern Hof 4 5 1 2 1 7 10 -3
10 TSV Abtswind 4 4 1 1 2 1 5 -4
11 ASV Cham 4 4 1 1 2 6 8 -2
12 Wurzburger 4 4 1 1 2 6 8 -2
13 DJK Gebenbach 4 3 1 0 3 8 16 -8
14 DJK Don Bosco Bamberg 3 3 1 0 2 4 6 -2
15 FC Sand 3 2 0 2 1 3 5 -2
16 TSV Grossbardorf 3 1 0 1 2 2 5 -3
17 SV Seligenporten 4 0 0 0 4 2 15 -13
18 SV Vatan Spor 4 0 0 0 4 1 8 -7

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Oberliga Bayern South
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Tuerkspor Augsburg 4 9 3 0 1 13 3 10
2 TSV 1880 Wasserburg 3 9 3 0 0 9 3 6
3 SpVgg Hankofen-Hailing 4 9 3 0 1 10 5 5
4 1860 Muenchen II 4 8 2 2 0 6 2 4
5 Donaustauf 4 7 2 1 1 10 5 5
6 FC Ismaning 4 6 1 3 0 4 3 1
7 FC Deisenhofen 4 5 1 2 1 4 4 0
8 Gundelfingen 4 5 1 2 1 6 7 -1
9 TSV Schwaben Augsburg 4 5 1 2 1 5 7 -2
10 SV Kirchanschoring 2 4 1 1 0 4 1 3
11 TSV Landsberg 4 4 0 4 0 4 4 0
12 Jahn Regensburg II 3 4 1 1 1 2 4 -2
13 TSV Dachau 4 4 1 1 2 5 8 -3
14 TSV Kottern 4 4 1 1 2 5 8 -3
15 Ingolstadt II 4 3 0 3 1 3 5 -2
16 SV Pullach 4 3 1 0 3 4 7 -3
17 TSV Schwabmuenchen 4 3 1 0 3 3 8 -5
18 VfR Garching 3 1 0 1 2 2 4 -2
19 Hallbergmoos 3 0 0 0 3 3 14 -11

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Germany 5-Oberliga Baden-Wurttemberg
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Goeppinger SV 0 0 0 0 0 0 0 0
2 TSV Ilshofen 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SV Oberachern 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SV Linx 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FV Loerrach-Brombach 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Dorfmerkingen 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FCA Walldorf II 0 0 0 0 0 0 0 0
8 TSG Backnang 0 0 0 0 0 0 0 0
9 FC Rielasingen-Arlen 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Stuttgarter Kickers 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Reutlingen 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Freiberg 0 0 0 0 0 0 0 0
13 FC Bruchsal 0 0 0 0 0 0 0 0
14 FC 08 Villingen 0 0 0 0 0 0 0 0
15 FSV 08 Bissingen 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Noettingen 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Neckarsulmer Sport Union 0 0 0 0 0 0 0 0
18 FV Ravensburg 0 0 0 0 0 0 0 0
19 1. CfR Pforzheim 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Freiburger FC 0 0 0 0 0 0 0 0

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Oberliga NOFV-Sud
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Einheit Rudolstadt 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Budissa Bautzen 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Carl Zeiss Jena II 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC International Leipzig 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FC Oberlausitz Neugersdorf 0 0 0 0 0 0 0 0
6 RW Erfurt 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FSV Wacker Nordhausen 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Plauen 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Bischofswerdaer FV 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Union Sandersdorf 0 0 0 0 0 0 0 0
11 FC Grimma 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SV Merseburg 99 0 0 0 0 0 0 0 0
13 VfB Krieschow 0 0 0 0 0 0 0 0
14 BW Zorbau 0 0 0 0 0 0 0 0
15 FSV Martinroda 0 0 0 0 0 0 0 0
16 SV 09 Arnstadt 0 0 0 0 0 0 0 0
17 FC An der Fahner Hoehe 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Einheit Wernigerode 0 0 0 0 0 0 0 0
19 VfL Halle 96 0 0 0 0 0 0 0 0

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Oberliga NOFV-Nord
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Hansa Rostock II 0 0 0 0 0 0 0 0
2 CFC Hertha 06 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Greifswalder SV 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hertha Zehlendorf 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Ludwigsfelder FC 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Torgelower SV Greif 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Neuruppin 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SV Victoria Seelow 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Brandenburger SC Sued 0 0 0 0 0 0 0 0
10 TSG Neustrelitz 0 0 0 0 0 0 0 0
11 RSV Eintracht 0 0 0 0 0 0 0 0
12 1. FC Lok Stendal 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Staaken 0 0 0 0 0 0 0 0
14 SpVg BW 90 Berlin 0 0 0 0 0 0 0 0
15 MSV Pampow 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Eintracht Mahlsdorf 0 0 0 0 0 0 0 0
17 SFC Stern 1900 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Rostocker FC 1895 0 0 0 0 0 0 0 0
19 FC Mecklenburg Schwerin 0 0 0 0 0 0 0 0

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar Grp. Nord
# Team M P W R P G+ G- RG
1 SV Gonsenheim 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Koblenz 0 0 0 0 0 0 0 0
3 TSV Emmelshausen 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SG Muelheim-Kaerlich 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Salmrohr 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kaiserslautern II 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Hassia Bingen 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Eintracht Trier 0 0 0 0 0 0 0 0
9 FC Karbach 0 0 0 0 0 0 0 0
10 FV Engers 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Alemannia Waldalgesheim 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Eisbachtaler Sportfreunde 0 0 0 0 0 0 0 0

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Germany 5-Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar Grp. Sud
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Wormatia Worms 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SV Roechling 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FV Dudenhofen 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FV Eppelborn 0 0 0 0 0 0 0 0
5 TuS Mechtersheim 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Pfeddersheim 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Hertha Wiesbach 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Elversberg II 0 0 0 0 0 0 0 0
9 FSV Jaegersburg 0 0 0 0 0 0 0 0
10 FV Diefflen 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Arminia Ludwigshafen 0 0 0 0 0 0 0 0
12 FC Speyer 09 0 0 0 0 0 0 0 0

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Oberliga Niedersachsen Hannover/Braunschweig
# Team M P W R P G+ G- RG
1 SV Ramlingen-Ehlershausen 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SVG Goettingen 0 0 0 0 0 0 0 0
3 MTV Wolfenbuettel 0 0 0 0 0 0 0 0
4 MTV Gifhorn 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Lupo-Martini Wolfsburg 0 0 0 0 0 0 0 0
6 FT Braunschweig 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Eintracht Northeim 0 0 0 0 0 0 0 0
8 FC Germania Egestorf-Langreder 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Arminia Hannover 0 0 0 0 0 0 0 0
10 BW Schwalbe Tuendern 0 0 0 0 0 0 0 0

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Oberliga Niedersachsen Weser-Ems/Luneburg
# Team M P W R P G+ G- RG
1 MTV Eintracht Celle 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Hagen/Uthlede 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Blau-Weiss Lohne 0 0 0 0 0 0 0 0
4 TuS Bersenbrueck 0 0 0 0 0 0 0 0
5 VfL Oldenburg 0 0 0 0 0 0 0 0
6 TB Uphusen 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Rotenburger SV 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Spelle-Venhaus 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Heeslinger SC 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Kickers Emden 0 0 0 0 0 0 0 0

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Germany 5-Oberliga Hamburg East
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Hamm United 0 0 0 0 0 0 0 0
2 TuS Dassendorf 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Uhlenhorster SC Paloma 0 0 0 0 0 0 0 0
4 VfL Lohbruegge 0 0 0 0 0 0 0 0
5 TSV Sasel 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SV Curslack-Neuengamme 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Bramfelder SV 0 0 0 0 0 0 0 0
8 TSV Concordia 0 0 0 0 0 0 0 0
9 HSV Barmbek-Uhlenhorst 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Meiendorfer SV 0 0 0 0 0 0 0 0

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Oberliga Hamburg West
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Union Tornesch 0 0 0 0 0 0 0 0
2 TuS Osdorf 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hamburger SV III 0 0 0 0 0 0 0 0
4 HEBS Hamburg 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Victoria Hamburg 0 0 0 0 0 0 0 0
6 TSV Buchholz 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FC Suederelbe 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Niendorfer TSV 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SV Rugenbergen 0 0 0 0 0 0 0 0

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Oberliga Westfalen
# Team M P W R P G+ G- RG
1 SC Paderborn 07 II 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Eintracht Rheine 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Guetersloh 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hammer SpVg 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SC Westfalia Herne 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Sportfreunde Siegen 0 0 0 0 0 0 0 0
7 TuS Erndtebrueck 0 0 0 0 0 0 0 0
8 TSG Sprockhoevel 0 0 0 0 0 0 0 0
9 TuS Ennepetal 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ASC Dortmund 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Wattenscheid 0 0 0 0 0 0 0 0
12 RSV Meinerzhagen 0 0 0 0 0 0 0 0
13 FC Kaan-Marienborn 07 0 0 0 0 0 0 0 0
14 TuS Haltern 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Holzwickeder 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Preussen Muenster II 0 0 0 0 0 0 0 0
17 SV Schermbeck 2020 0 0 0 0 0 0 0 0
18 SpVgg Vreden 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Victoria Clarholz 0 0 0 0 0 0 0 0
20 SG Finnentrop/Bamenohl 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Westfalia Rhynern 0 0 0 0 0 0 0 0

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Germany 5-Oberliga Mittelrhein
# Team M P W R P G+ G- RG
1 FC Hennef 05 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Huerth 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Spvg Wesseling Urfeld 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Bergisch Gladbach 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Borussia Freialdenhoven 0 0 0 0 0 0 0 0
6 DJK BW Friesdorf 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SV Breinig 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SV Eilendorf 0 0 0 0 0 0 0 0
9 VfL Alfter 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Viktoria Arnoldsweiler 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Glesch-Paffendorf 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SV Deutz 05 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Dueren 0 0 0 0 0 0 0 0
14 VfL Vichttal 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Pesch 0 0 0 0 0 0 0 0
16 SpVg Frechen 20 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Fortuna Koeln II 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Siegburger SV 04 0 0 0 0 0 0 0 0

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Oberliga Niederrhein
# Team M P W R P G+ G- RG
1 SC Velbert 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Monheim 0 0 0 0 0 0 0 0
3 VfB Hilden 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Velbert 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DJK Teutonia St. Toenis 0 0 0 0 0 0 0 0
6 TV Jahn Hiesfeld 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FSV Duisburg 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SpVgg Sterkrade-Nord 0 0 0 0 0 0 0 0
9 TVD Velbert 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Niederwenigern 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Union Nettetal 0 0 0 0 0 0 0 0
12 TuRU Duesseldorf 0 0 0 0 0 0 0 0
13 SC Duesseldorf West 0 0 0 0 0 0 0 0
14 FC Kleve 0 0 0 0 0 0 0 0
15 FC Bocholt 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Cronenberger SC 0 0 0 0 0 0 0 0
17 TSV Meerbusch 0 0 0 0 0 0 0 0
18 1. FC Moenchengladbach 0 0 0 0 0 0 0 0
19 FC Kray 0 0 0 0 0 0 0 0
20 SW Essen 0 0 0 0 0 0 0 0
21 SpVg Schonnebeck 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Sportfreunde Baumberg 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Ratinger SV 0 0 0 0 0 0 0 0

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Oberliga Flens Sud
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Pansdorf 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SV Todesfelde 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Union Neumuenster 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SV Preussen 09 Reinfeld 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SV Eichede 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oldenburger SV 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Eutin 08 0 0 0 0 0 0 0 0
8 FC Dornbreite Luebeck 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Luebeck II 0 0 0 0 0 0 0 0

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Oberliga Flens Nord
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Inter Tuerkspor Kiel 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SC Weiche Flensburg II 0 0 0 0 0 0 0 0
3 TSV Kronshagen 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SV Frisia 03 RL 0 0 0 0 0 0 0 0
5 TSV Bordesholm 0 0 0 0 0 0 0 0
6 TSB Flensburg 0 0 0 0 0 0 0 0
7 TSV Altenholz 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Eckernfoerder SV 0 0 0 0 0 0 0 0

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Oberliga Bremen
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Vatan Sport Bremen 0 0 0 0 0 0 0 0
2 TuS Schwachhausen 0 0 0 0 0 0 0 0
3 BSC Hastedt 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SC Borgfeld 0 0 0 0 0 0 0 0
5 TuS Komet Arsten 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Werder Bremen III 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SV Hemelingen 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SFL Bremerhaven 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SG Aumund-Vegesack 0 0 0 0 0 0 0 0
10 OSC Bremerhaven 0 0 0 0 0 0 0 0
11 FC Union 60 0 0 0 0 0 0 0 0
12 BTS Neustadt 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Brinkumer SV 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Geestemuende 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Blumenthaler SV 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Leher 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Habenhauser FV 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Bremer SV 0 0 0 0 0 0 0 0

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Oberliga Hessen Grp. B
# Team M P W R P G+ G- RG
1 SV Rot-Weiss Hadamar 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC 1931 Eddersheim 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SC Hessen Dreieich 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SC Viktoria 06 Griesheim 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SC Waldgirmes 0 0 0 0 0 0 0 0
6 VFB Ginsheim 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SV Zeilsheim 0 0 0 0 0 0 0 0
8 FV Bad Vilbel 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Turk Gucu Friedberg 0 0 0 0 0 0 0 0
10 TUS Dietkirchen 0 0 0 0 0 0 0 0
11 RW Walldorf 0 0 0 0 0 0 0 0

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Oberliga Hessen Grp. A
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Huenfelder SV 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bayern Alzenau 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Buchonia Flieden 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Eintracht Stadtallendorf 0 0 0 0 0 0 0 0
5 FSV Fernwald 0 0 0 0 0 0 0 0
6 KSV Baunatal 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FC 1906 Erlensee 0 0 0 0 0 0 0 0
8 TSV Lehnerz 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SV Steinbach 1920 0 0 0 0 0 0 0 0
10 FC Hanau 93 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SV Neuhof 0 0 0 0 0 0 0 0

*Tabela jest aktualizowana na żywo

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies, aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie, jak również dostosować stronę do indywidualnych potrzeb.
Zamknij
Scroll up