Odśwież wyniki

Rosja Trzecia liga rosyjska

Europa
Resultados ao vivo
Scoruri live
Livescore
Livescore
Rezultati uzivo
Risultati in tempo reale
Transmisje meczów
Porównanie drużyn

Jesteś na podstronie ligi Trzecia liga rosyjska sezon 2021/2022. W tym dziale znajdziesz aktualne wyniki, dzisiejsze mecze i tabelę. Po kliknięciu w nazwę meczu przejdziesz to szczegółowych informacji na temat spotkania. Pamiętaj, że wyniki są aktualizowane na żywo dzięki czemu nie musisz odswieżać strony. Tabela jest generowane na podstawie rezultatów meczów i jest zawsze aktualna.

Ostatnie mecze

Następne mecze

Tabela

Tabela FNL 2 Grp. 1
# Team M P W R P G+ G- RG
1 FK Makhachkala 2 6 2 0 0 6 0 6
2 Forte Taganrog 2 6 2 0 0 4 0 4
3 Anży Machaczkała 2 6 2 0 0 4 0 4
4 Dinamo Stavropol 2 4 1 1 0 2 1 1
5 SKA Rostov 2 4 1 1 0 1 0 1
6 Biolog Novokubansk 1 3 1 0 0 5 0 5
7 Legion Dynamo 1 3 1 0 0 3 1 2
8 Chayka 2 3 1 0 1 3 1 2
9 FC Rotor Volgograd II 2 3 1 0 1 2 3 -1
10 Mashuk-KMV 1 1 0 1 0 1 1 0
11 Spartak Nalczik 2 1 0 1 1 0 1 -1
12 Czernomorec 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Kuban Kholding 1 0 0 0 1 0 1 -1
14 Tuapse 2 0 0 0 2 0 4 -4
15 Druzhba 2 0 0 0 2 0 5 -5
16 FC Alania Vladikavkaz II 2 0 0 0 2 0 6 -6
17 Yessentuki 2 0 0 0 2 1 8 -7

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela FNL 2 Grp. 1 Subgroup 1
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Zvezda Saint Petersburg 3 6 2 0 1 4 3 1
2 Leningradets 3 5 1 2 0 5 4 1
3 Tver FC 2 4 1 1 0 4 2 2
4 Zenit St. Petersburg 2 2 4 1 1 0 5 4 1
5 Luki-Energiya 3 4 1 1 1 5 5 0
6 Dynamo Saint Petersburg 3 4 1 1 1 4 4 0
7 Smolensk 3 3 0 3 0 3 3 0
8 Baltika-BFU Kaliningrad 3 3 1 0 2 5 6 -1
9 Kairat Moscow 3 2 0 2 1 4 5 -1
10 Krasava 3 2 0 2 1 4 6 -2
11 FC Chita 2 1 0 1 1 2 3 -1

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela FNL 2 Grp. 2 Subgroup 2
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Volna Nizhny Novgorod 3 7 2 1 0 6 4 2
2 FC Yenisey Krasnoyarsk II 3 7 2 1 0 3 1 2
3 Olimp Dolgoprudny II 3 6 2 0 1 4 3 1
4 Szynnik Jarosław 3 6 2 0 1 2 1 1
5 Dinamo Moscow II 3 5 1 2 0 5 2 3
6 Znamya 3 4 1 1 1 5 5 0
7 Chertanovo Moscow 2 1 0 1 1 1 2 -1
8 Khimik Dzerzhinsk 2 1 0 1 1 0 1 -1
9 Murom 2 1 0 1 1 0 1 -1
10 Lokomotiv Moscow 2 3 1 0 1 2 3 5 -2
11 Torpedo Vladimir 3 1 0 1 2 1 5 -4

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela FNL 2 Grp. 3 Subgroup 1
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Rodina 3 9 3 0 0 13 3 10
2 FK Saransk 3 7 2 1 0 5 1 4
3 Khimki 2 3 6 2 0 1 5 1 4
4 Staurn Ramieńskoje 3 3 1 0 2 6 6 0
5 SKA-Khabarovsk II 2 3 1 0 1 3 3 0
6 Znamya Noginsk 2 3 1 0 1 3 4 -1
7 Kvant Obninsk 2 3 1 0 1 2 3 -1
8 Peresvet Domodedovo 2 3 1 0 1 2 5 -3
9 Strogino 2 1 0 1 1 2 4 -2
10 Metalurg Vidnoe 2 0 0 0 2 0 5 -5
11 Kolomna 2 0 0 0 2 0 6 -6

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela FNL 2 Grp. 3 Subgroup 2
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Salyut Belgorod 3 9 3 0 0 9 2 7
2 Sokol Saratov 2 6 2 0 0 3 0 3
3 Avangard Kursk 3 6 2 0 1 6 4 2
4 Zvezda Ryazan 3 6 2 0 1 4 4 0
5 Dinamo Vladivostok 2 4 1 1 0 8 2 6
6 Dinamo Briansk 3 4 1 1 1 5 1 4
7 Arsenal Tula II 3 4 1 1 1 6 5 1
8 Sakhalin 2 3 1 0 1 2 2 0
9 Kaluga 3 1 0 1 2 1 3 -2
10 Zenit Penza 3 0 0 0 3 1 9 -8
11 Fakel-M Voronezh 3 0 0 0 3 0 13 -13

*Tabela jest aktualizowana na żywo

Tabela Russia 3-FNL 2 Grp. 4
# Team M P W R P G+ G- RG
1 Volga Ulyanovsk 3 9 3 0 0 7 1 6
2 Amkar Perm 3 7 2 1 0 4 2 2
3 FC Chelyabinsk 2 6 2 0 0 5 0 5
4 Spartak Tuymazy 3 6 2 0 1 9 6 3
5 Irtysz 3 6 2 0 1 7 4 3
6 Ural II 3 6 2 0 1 6 4 2
7 Dinamo Barnaul 3 6 2 0 1 5 3 2
8 Zvezda Perm 2 4 1 1 0 5 1 4
9 Novosibirsk FK 3 4 1 1 1 5 4 1
10 Torpedo Miass 3 3 1 0 2 4 3 1
11 FC Orenburg II 3 3 1 0 2 3 5 -2
12 Tyumen 2 1 0 1 1 1 4 -3
13 NoSta 3 0 0 0 3 3 8 -5
14 Zenit Izhevsk 3 0 0 0 3 2 9 -7
15 Lada Togliati 3 0 0 0 3 2 14 -12

*Tabela jest aktualizowana na żywo

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies, aby świadczyć Państwu usługi na najwyższym poziomie, jak również dostosować stronę do indywidualnych potrzeb.
Zamknij
Scroll up