Odśwież wyniki
Livescore
Strona główna
Wczorajsze wyniki
Live (
154
)
Moje mecze (
0
)
Ekstraklasa
Pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga mistrzów
Zmień datę
kwiecień
24
Środa
kwiecień
25
Czwartek
kwiecień
26
Wczoraj
kwiecień
27
Dzisiaj
kwiecień
28
Jutro
kwiecień
29
Poniedziałek
kwiecień
30
Wtorek
Wyniki 20 cze 2021
Wyniki na żywo
20 cze 2021
Livescore
Wczorajsze wyniki
Live (
154
)
Moje mecze (
0
)
Popularne ligi
Ekstraklasa
Polska pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga Mistrzów
Liga Europy
Europa
Albania
Liga albańska Kategoria Superiore
2 liga albańska
Puchar Albanii
Albania Awans/Spadek
Andora
Liga andorska
2 liga andorska
Puchar Andory
Anglia
Premier League
Championship
League 1
League 2
Conference Premier
National League North/South
Evo-Stik League
Premier Reserve League
Puchar Anglii
Johnstones Paint Trophy
Kwalifikacje FA Trophy
Mecz o Tarczę Wspólnoty
Capital One Cup
Armenia
Liga armeńska
2 liga armeńska
Puchar Armenii
Superpuchar Armenii
Austria
Liga austriacka
2 liga austriacka
3 liga austriacka
Czwarta liga austriacka
Puchar Austrii
Superpuchar Austrii
Baraże
Azerbejdżan
Liga azerbejdżanu
2 liga azerbejdżanu
Puchar azerbejdżanu
Belgia
Liga belgijska
2 liga belgijska
Trzecia liga belgijska
Puchar Cofidis Cup
Superpuchar Belgii
Finały ligi belgijskiej
Białoruś
Liga białoruska
2 liga białoruska
Puchar białorusi
Bośnia i Hercegowina
Liga bośniacka
2 liga bośniacka FBiH
Puchar Bośni
Bułgaria
Liga bułgarska
Druga liga bułgarska
Liga bułgarska rezerw
Puchar Bułgarii
Superpuchar Bułgarii
Awans/Spadek
Chorwacja
Liga chorwacka
2 liga chorwacka
Puchar Chorwacji
Superpuchar Chorwacji
Cypr
Liga cypryjska
2 liga cypryjska
Puchar Cypru
Superpuchar Cypru
Czarnogóra
Liga czarnogórska
Druga liga czarnogórska
Puchar Czarnogóry
Liga czarnogórska kwalifikacje
Czechy
Liga czeska
2 liga czeska
Liga czeska rezerw
Czeska liga rezerw U19
Puchar Czech
Superpuchar Czech
Dania
Liga duńska Superligaen
Druga duńska liga
Dania 2
Trzecia duńska liga
Dania 3
Dania 4
Dania 5
U17 Ligaen
Liga duńska rezerw
U19 Ligaen
Ekstra Bladet
Puchar Danii 2
Dania awans/spadek
Estonia
Liga estońska
2 liga estońska Esiliiga
Puchar Estonii
Superpuchar Estonii
Finlandia
Finlandia 1
2 liga fińska Ykkonen
Trzecia liga fińska
Czwarta liga fińska
Puchar Finlandii
Puchar ligi
Finlandia awans/spadek
Francja
Liga francuska
Druga liga francuska
Trzecia liga francuska
Czwarta liga francuska
Puchar Francji
Superpuchar
Puchar ligi francuskiej
Gibraltar
Premier League
Puchar
Grecja
Liga grecka
Druga liga grecka
Trzecia liga grecka
Liga grecka rezerw
Puchar Grecji
Puchar Grecji 2
Gruzja
Liga gruzińska
Druga liga gruzińska
Puchar Gruzji
Awans/Spadek
Hiszpania
Liga hiszpańska
Druga liga hiszpańska
3 liga hiszpańska
Czwarta liga hiszpańska
Puchar Króla
Superpuchar
Holandia
Liga holenderska
2 liga holenderska
Trzecia liga holenderska
Czwarta liga holenderska
Puchar Holandii KNVB
Superpuchar Holandii
Klubowe mecze towarzyskie
Baraże ligi holenderskiej
Irlandia
Liga irlandzka
2 liga irlandzka
Puchar Irlandii
Puchar Ligi Irlandzkiej
Irlandia baraże
Irlandia Północna
Liga Irlandii północnej
2 liga Irlandii północej
Puchar Irlandii Płn.
Puchar ligi
Baraże
Islandia
liga islandzka
2 liga islandzka
Puchar Islandii
Kosowo
Superliga
Krym
Liga krymsk
Liechtenstein
Puchar
Litwa
Liga litewska
Druga liga litewska
Puchar
Lithuania Cup 1
Luksemburg
Liga luksemburska
Druga liga luksemburgu
Puchar
Luxembourg Promotion/Relegation
Macedonia
Liga macedońska
2 liga macedońska
Puchar
F.Y.R.O.M. Cup 1
Baraże
Malta
Liga maltańska
Druga liga maltańska
Puchar
Mołdawia
Liga mołdawska
Druga liga mołdawska
Puchar Mołdawii
Niemcy
Bundesliga
2. Bundesliga
3 liga niemiecka
Czwarta liga niemiecka
Oberliga
Puchar Niemiec
Superpuchar Niemiec
Puchar Niemiec 2
Baraże
Norwegia
Liga norweska
Druga liga norweska
Trzecia liga norweska
Czwarta liga norweska
Norwegia 5
Norwegia 6
Norwegia 7
U19 Interkretsserien
Puchar Norwegii kwalifikacje
SuperPuchar
Tippeligaen Qualification
Polska
Ekstraklasa
1 liga polska
2 liga polska
Puchar Polski
Superpuchar
Portugalia
Liga portugalska
2 liga portugalska
Trzecia liga portugalska
Puchar Portugalii
Superpuchar Portugalii
Puchar Ligi
Rosja
Liga rosyjska
Druga liga rosyjska
Trzecia liga rosyjska
Rezerwy
Puchar Rosji
Superpuchar Rosji
Puchar Rosji 2
Baraże
Rumunia
Liga romuńska
Druga liga rumuńska
Puchar Rumunii
Puchar Rumunii 3
Puchar ligi
Awans/Spadek
San Marino
Liga San Marino
Puchar San Marino
Serbia
Liga serbska
Druga liga serbska
Serbia Cup 1
Szkocja
Liga szkocka Premiership
Druga liga szkocka
Szkocja 3
Szkocja 4
Piąta liga szkocka
Development League
Puchar Szkocji
Challenge Cup
Puchar Ligi
Baraże
Szwajcaria
Liga szwajcarska
2 liga szwajcarska
Trzecia liga szwajcarska
Czwarta liga szwajcarska
Puchar Szwajcarii
Szwajcaria awans/spadek
Szwecja
Liga szwedzka
2 liga szwedzka
Szwecja 3
Szwecja 4
Rezerwy Allsvenskan U-21
Rezerwy 2
Awans/Spadek rezerw
Puchar Szwecji
Superpuchar
Szwecja awans/spadek
Szwecja awans/spadek 2
Słowacja
Liga słowacka
Druga liga słowacka
Puchar Słowacji
Superpuchar Słowacji
Słowenia
Liga słoweńska - Prva Liga
2 liga słoweńska
Puchar Słowenii
Puchar Słowenii 3
Baraże
Turcja
Liga turecka
Druga liga turecka
Turcja 3
Czwarta liga turecka
Puchar Turcji
Superpuchar Turcji
Baraże
Ukraina
Liga ukraińska
Druga liga ukraińska
Puchar Ukrainy
Superpuchar Ukrainy
Walia
Liga walijska
Druga liga walijska
Puchar Walii
Węgry
Liga węgierska
Druga liga węgierska
Liga węgierska rezerw
Puchar Węgier
Superpuchar Węgier
Wyspy Owcze
Liga wysp owczych
Puchar Wysp Owczych
Włochy
Serie A
Serie B
Trzecia liga włoch
Serie D
Puchar Włoch
Superpuchar Włoch
Baraże
Łotwa
Liga łotewska
Druga liga łotewska
Cup
Puchar Łotwy
Turnieje
Mistrzostwa Świata
Liga Narodów Division A
Liga Narodów dywizja B
Liga Narodów Dywizja C
Liga Narodów Dywizja D
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU
CONCACAF Gold Cup
Copa America
Puchar Konfederacji
EURO U-21
Mistrzostwa Świata U-20
Klubowe Mistrzostwa Świata
Liga Mistrzów
Liga Europy
World Cup Qualification S. Amer
World Cup Qualification CONCACAF
World Cup Qualification Africa
World Cup Qualification Asia
World Cup Qualification Oceania
Copa Libertadores
Puchar Południowoamerykański
Superpuchar Afryki
Superpuchar Europy
AFC Presidents Cup
Puchar AFC
Euro
Mistrzostwa Narodów Afryki
Puchar Narodów Afryki
Azjatycka Liga Mistrzów
AFC U23 Championship
AFF Puchar Suzuki
Puchar Azji
Liga Mistrzów Afryki
Afrykański Puchar Konfederacji
CECAFA Senior Challenge Cup
CFU Puchar klubowy
Champions World Series
Klubowe mecze towarzyskie
Liga Mistrzów Ameryka Płn.
CONCACAF Cup
Copa Centroamericana
East Asian Championship
Euro U-17
Euro U-19
Mecze towarzyskie Reprezentacje
Mecze towarzyskie U-21
Klubowe turieje towarzyskie
Klubowe turieje towarzyskie
Friendly Club Cup
Gulf Cup
Kagame Inter-Club Cup
Kappa Cup
NextGen Series 1
OFC Champions League
Premier League Asia Trophy
Recopa Sudamericana
Royal League
Olimpiada
The Atlantic Cup
UI Cup
Mecze towarzyskie
Puchar Vodafone
West Asian Championship
Mistrzostwa Świata U-17
Setanta Sports Cup
Suruga Bank Championship 1
Toulon Tournament 1
Gold Cup kwalifikacje
Liga Mistrzów U-21
Wszystkie turnieje
Ameryka Płd
Argentyna
Liga argentyńska
2 liga argentyńska
3 Liga argentyńska
Czwarta liga argentyńska
Puchar Argentyny
Superpuchar Argentyny
Argentyna Awans/Spadek
Boliwia
Liga boliwijska
Druga liga boliwijska
Awans/Spadek
Brazylia
Liga brazylijska Serie A
2 liga brazylijska Serie B
3 liga brazylijska Serie C
Brasiliense
Serie D
Paulista A2
Puchar Brazylii
Copa do Nordeste
Chile
Liga chilijska
Druga liga chilijska
Puchar Chile
Superpuchar Chile
Ekwador
Liga ekwadorska
Druga liga ekwadorska
Kolumbia
Liga kolumbijska
2 liga kolumbijska
Colombia Cup 1
Paragwaj
Liga paragwajska
2 liga paragwajska
Peru
Liga peruwiańska
2 liga peruwiańska
Urugwaj
Liga urugwajska
Druga liga urugwajska
Wenezuela
Liga wenezuelska
Druga liga Wenezuelska
Awans/Spadek
Ameryka Pół
Antigua i Barbuda
Premier Division
Azja
Liga haitańska
Barbados
Liga barbadosu Premier Division
Bermudy
Liga bermud
Granada
Liga Grenady
Gwadelupa
Liga gwadelupy
Gwatemala
Liga gwatemali
Druga liga gwatemali
Honduras
Liga hondurasu
Jamajka
Liga jamajska
Kanada
Liga kanadyjska
Kostaryka
Liga kostarykańska
2 liga kostarykańska
Kuba
Liga kubańska
Martynika
Liga wyspy martynika
Meksyk
Liga meksykańska
Druga liga meksykańska
Puchar Meksyku
Nikaragua
Liga nicaragua
Panama
Liga panamska
Portoryko
Liga puerto rico
Saint Vincent i Grenadyny
1. Division
Salwador
Liga salwadorska
St. Kitts and Nevis
SKNFA League
Trynidad i Tobago
Professional League
USA
Liga amerykańska MLS
2 liga amerykańska
Trzecia liga Amerykańska
Czwarta liga amerykańska
Puchar USA
Azja
Arabia Saudyjska
Liga arabii saudyjskiej
Bahrain
Liga bahrajnu
Chiny
Liga chińska
Druga liga chińska
Puchar Chin
Superpuchar Chin
Filipiny
Liga filipińska
Hongkong
Liga Hong Kongu
Druga liga Hong Kongu
Indie
I-League
Liga indyjska
Indonezja
Liga 1
Irak
Liga Iraku
Iran
Pro League
Druga liga irańska
Puchar Iranu Hazfi
Izrael
Liga izraelska
2 liga izraelska
Puchar Izraela
Toto Cup
Baraże
Japonia
Liga japońska
2 liga japońska
Trzecia liga japońska
Czwarta liga japońska
Puchar Japonii
Superpuchar Japonii
Puchar Ligi
Baraże
Jemen
Liga jemeńska
Jordania
Liga jordańska
Katar
Liga katarska
Kazachstan
Liga kazachstańska
2 liga kazachstańska
Puchar Kazachstanu
Superpuchar Kazachstanu
Korea Południowa
Liga korei południowej
Druga liga Korei Płd.
Trzecia liga Korei Płd
Puchar
Baraże
Kuwejt
Premier League
Liban
Liga libańska
Malezja
Liga malezyjska
Druga liga malezyjska
Oman
Liga Omanu
Pakistan
Liga pakistańska
Palestyna
Liga palestyńska
Singapur
Liga singapurska
Puchar Singapuru
Puchar Ligi
Syria
Liga syryjska
Tajlandia
Liga tajlandzka
Druga liga tajlandzka
Tajwan
Liga tajwańska
Uzbekistan
Liga uzbecka
Druga liga uzbekistanu
Awans/Spadek
Wietnam
Liga wietnamska
Druga liga wietnamska
ZEA
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich
Zimbabwe
Zimbabwe 1
Afryka
Algieria
Ligue 1
2 liga algierska
Angola
Liga angolska Girabola
Benin
Liga beninu
Botswana
Liga botswany
Burkina Faso
Liga burkina faso
Cape Verde
Liga Republiki Zielonego Przylądka
Czad
Premiere Division
DR Kongo
Liga Demokratycznej Republiki Konga
Egipt
Liga egipska
Druga liga egipska
Gabon
Liga gabonu
Gambia
Liga gambi
Ghana
Liga ghańska
Gwinea
Liga Gwinea
Kamerun
Liga kamerunu
Kenia
Liga kenijska
Druga liga kenijska
Puchar Kenii
Shield Cup Kenii
Kongo
Linafoot
Lesotho
Premier League
Liberia
Liga liberyjska
Libia
Liga libijska
Madagaskar
Liga madagaskarska
Malawi
Liga malawi
Mali
Liga mali
Maroko
Liga marokańska
Druga liga marokańska
Mauritius
Liga mauritius
Mozambik
Liga mocambiku
Namibia
Liga namibijska
Nigeria
Liga nigeryjska
RPA
Liga Republiki Południowej Afryki
Druga liga Republiki Południowej Afryki
Puchar Nedbank RPA
Puchar MNT8 RPA
Rwanda
Liga rwandy
Senegal
Liga senegalska
Sierra Leone
Liga Sierra Leone
Suazi
Liga suazi
Sudan
Liga Sudanu
Tanzania
Liga tanzańska
Togo
Championnat National
Tunezja
Liga tunezyjska
Druga liga tunezyjska
Uganda
Liga ugandy
Wybrzeże Kości Słoniowej
Liga Wybrzeża Kości Słoniowej
Zambia
Zambia 1
Oceania
Australia
Liga australijska
2 liga australijska
3 liga australijska
Czwarta liga australijska
Liga australijska rezerw
Liga australijska NPL rezerw
Puchar Australii
Fidżi
Liga Fiji
Nowa Zelandia
Liga nowozelandzka
Druga liga nowozelandzka
Tahiti
Taiti 1
Vanuatu
TVL Premier League
Wyspa Salomona
Liga wysp salomona
Resultados ao vivo
Scoruri live
Livescore
Livescore
Rezultati uzivo
Risultati in tempo reale
Transmisje meczów
Porównanie drużyn
Wszystie
Live (
154
)
Moje mecze (
0
)
Zamknij
Znaleziono:
Przeszukaj mecze na serwerze
Copa America
FT
Wenezuela
2
-
2
Ekwador
6.25
3.75
1.60
Polska » 2. liga »
1 liga polska
FT
Łódzki KS
0
-
1
Górnik Łęczna
1.90
3.30
3.60
Euro
FT
Szwajcaria
3
-
1
Turcja
1.64
4.30
5.50
FT
Włochy
1
-
0
Walia
1.52
4.00
8.50
USA » 1. liga »
Liga amerykańska MLS
FT
Columbus Crew
2
-
0
Chicago Fire
1.66
4.10
4.60
FT
FC Cincinnati
0
-
2
Colorado Rapids
2.85
3.50
2.35
FT
New York City FC
2
-
3
New England Rev.
1.92
3.80
3.60
FT
Toronto FC
2
-
3
Orlando City
2.85
3.40
2.40
FT
DC United
1
-
0
Inter Miami CF
-
-
-
FT
Dallas Burn
1
-
1
Minnesota United
-
-
-
FT
Austin FC
0
-
0
San Jose Earthquakes
-
-
-
FT
LA Galaxy
1
-
2
Seattle Sounders FC
2.25
3.50
3.00
FT
Portland Timbers
2
-
1
Sporting Kansas City
2.25
3.65
2.88
FT
Los Angeles FC
1
-
1
Houston Dynamo
1.33
5.10
8.50
FT
Atlanta United
2
-
2
Philadelphia Union
2.35
3.35
2.95
Afrykański Puchar Konfederacji
FT
Coton Sport
1
-
2
JS Kabylie
1.95
2.85
4.60
FT
Pyramids FC
0
-
0
Raja Casablanca
2.20
2.75
3.50
Algieria » 1. liga »
Ligue 1
FT
ES Setif
2
-
0
CA Bordj Bou Arreridj
1.12
7.00
13.00
Klubowe mecze towarzyskie
FT
AIK Sztokholm
3
-
3
Sirius
-
-
-
Argentyna » 3. liga »
3 Liga argentyńska
FT
Sansinena BB
3
-
0
Sportivo Estudiantes
1.90
3.10
3.75
FT
Union de Sunchales
0
-
1
Central Norte
-
-
-
FT
Gimnasia y Tiro
1
-
0
Sportivo Las Parejas
1.50
3.75
5.50
Mecze towarzyskie Reprezentacje
FT
Oman
2
-
1
Somalia
-
-
-
Australia » 1. liga »
Liga australijska
FT
Melbourne City FC
2
-
0
Macarthur FC
-
-
-
Australia » 2. liga »
2 liga australijska
FT
Charlestown City Blues
3
-
3
Adamstown Rosebud FC
1.38
4.50
5.50
FT
Wollongong Wolves
0
-
1
Marconi Stallions
2.70
3.60
2.10
FT
Tuggeranong United
1
-
2
Tigers FC
-
-
-
FT
APIA Leichhardt Tigers
0
-
1
Rockdale City Suns
2.32
3.80
2.32
FT
Blacktown City FC
3
-
2
Sutherland Sharks
1.20
5.50
7.50
FT
North Shore Mariners
1
-
1
Sydney United 58
-
-
-
FT
St Albans Saints
1
-
3
Bentleigh Greens
5.00
4.20
1.45
FT
Heidelberg United
1
-
0
Green Gully Cavaliers
1.80
4.00
3.15
FT
Gungahlin United
4
-
0
Canberra Olympic
1.75
3.80
3.40
FT
Sydney Olympic
0
-
1
Mt Druitt Town Rangers
1.52
4.10
4.50
FT
Sydney FC Youth
2
-
2
Manly United
3.55
3.80
1.72
Australia » 3. liga »
3 liga australijska
FT
Mounties Wanderers
1
-
3
St George City
11.00
9.00
1.10
FT
Hakoah Sydney City East
1
-
2
SD Raiders FC
-
-
-
FT
Central Coast Mariners Youth
4
-
2
Spirit FC
-
-
-
FT
Albany Creek
4
-
1
Acacia Ridge FC
-
-
-
FT
Wolves FC
1
-
3
Holland Park Hawks
-
-
-
FT
Sunshine Coast
2
-
3
Western Pride
3.40
4.50
1.70
Australia »
Liga australijska NPL rezerw
FT
Avondale FC U21
4
-
1
Dandenong City U21
-
-
-
FT
St Albans Saints U21
0
-
2
Bentleigh Greens U21
-
-
-
FT
Heidelberg United U21
2
-
3
Green Gully SC U21
-
-
-
Brazylia » 1. liga »
Liga brazylijska Serie A
FT
Flamengo
2
-
3
Bragantino
1.61
3.50
5.10
FT
Palmeiras
2
-
1
America MG
1.55
3.55
6.00
FT
Internacional
1
-
1
Ceara
1.66
3.25
5.25
FT
Bahia
0
-
0
Corinthians
2.20
3.05
3.15
FT
Santos FC
2
-
0
Sao Paulo
2.80
3.05
2.43
FT
Atletico PR
2
-
1
Atletico GO
-
-
-
FT
Fortaleza
1
-
1
Fluminense
2.38
2.90
3.00
Brazylia » 2. liga »
2 liga brazylijska Serie B
FT
Operario Ferroviario
2
-
1
Cruzeiro
3.00
2.80
2.35
FT
Vitoria
3
-
1
Brusque
2.50
2.75
2.88
FT
Vila Nova
0
-
1
Coritiba
3.10
2.80
2.33
FT
Sampaio Correa
3
-
1
Confianca
2.50
2.65
3.00
FT
Nautico
3
-
1
Botafogo RJ
2.07
3.05
3.35
Brazylia » 3. liga »
3 liga brazylijska Serie C
FT
Oeste FC
0
-
0
Criciuma
3.00
2.87
2.40
FT
Ypiranga RS
3
-
0
Botafogo SP
2.20
3.00
3.20
FT
Altos
3
-
2
Manaus FC
-
-
-
FT
Figueirense
1
-
1
Mirassol
3.15
3.15
2.30
Brazylia » 4. liga »
Brasiliense
FT
Sousa
0
-
0
Campinense
2.28
2.60
3.20
Kolumbia » 1. liga »
Liga kolumbijska
FT
Millonarios
1
-
2
Tolima
2.15
3.00
3.45
Ekwador » 2. liga »
Druga liga ekwadorska
FT
Guayaquil SC
0
-
2
CD America de Quito
-
-
-
FT
Puerto Quito
0
-
2
El Nacional
-
-
-
FT
Cumbaya
0
-
0
Chacaritas
-
-
-
FT
Gualaceo SC
0
-
0
LDU Portoviejo
-
-
-
Anglia » 5. liga »
Conference Premier
FT (P)
Hartlepool United
1
-
1
Torquay United
Karne: 5-4
2.48
3.10
2.75
Estonia » 2. liga »
2 liga estońska Esiliiga
FT
FC Elva
0
-
6
Maardu Linnameeskond
6.50
5.25
1.33
FT
Paide Linnameeskond II
4
-
0
Parnu Jalgpalliklubi
-
-
-
Wyspy Owcze » 1. liga »
Liga wysp owczych
FT
Klaksvik
4
-
0
Fuglafjoerdur
1.01
15.00
19.00
FT
Vikingur
4
-
1
07 Vestur
1.15
7.00
10.00
Finlandia » 2. liga »
2 liga fińska Ykkonen
FT
Klubi 04
0
-
3
IF Gnistan
2.30
3.50
2.75
FT
FF Jaro
1
-
1
PK-35 Helsinki
-
-
-
FT
KPV
1
-
2
Musan Salama
1.85
3.80
3.45
FT
Mikkelin Palloilijat
4
-
1
JIPPO
-
-
-
Islandia » 1. liga »
liga islandzka
FT
KA Akureyri
0
-
1
Valur
3.00
3.25
2.30
FT
Stjarnan
2
-
1
HK Kopavogs
2.15
3.50
3.10
FT
Fylkir
3
-
1
IA Akranes
1.70
4.20
4.00
FT
Keflavik
1
-
0
Leiknir Reykjavik
2.12
3.65
3.00
FT
Breidablik
4
-
0
FH Hafnarfjordur
1.85
3.65
3.75
Irak » 1. liga »
Liga Iraku
FT
Al Hedood
2
-
2
Naft Misan
-
-
-
FT
Naft Al Wasat
3
-
2
Alsinaat Alkahrabaiya
-
-
-
FT
Al Talaba
1
-
1
Erbil
-
-
-
Wybrzeże Kości Słoniowej » 1. liga »
Liga Wybrzeża Kości Słoniowej
FT
San Pedro
3
-
0
Academia F. Amadou Diallo
-
-
-
FT
ASEC Mimosas
2
-
0
SO Armee
1.90
3.10
3.75
Japonia » 1. liga »
Liga japońska
FT
Kashima Antlers
1
-
1
Vegalta Sendai
1.42
4.35
6.50
WO
Urawa Red Diamonds
0
-
3
Shonan Bellmare
2.10
3.15
3.55
Japonia » 2. liga »
2 liga japońska
FT
SC Sagamihara
0
-
2
Tokyo Verdy
4.00
3.50
1.85
FT
Mito Hollyhock
0
-
1
Montedio Yamagata
3.30
3.40
2.10
FT
Thespakusatsu Gunma
0
-
1
Machida Zelvia
3.65
3.15
2.05
FT
Giravanz Kitakyushu
0
-
2
Ehime FC
2.25
3.30
3.00
Japonia » 3. liga »
Trzecia liga japońska
FT
YSCC
4
-
3
Fujieda MYFC
4.51
3.48
1.70
FT
Nagano Parceiro
4
-
0
Kataller Toyama
2.38
3.20
2.72
FT
Tegevajaro Miyazaki
2
-
2
Kamatamare Sanuki
-
-
-
FT
Imabari FC
3
-
0
FC Gifu
-
-
-
FT
Roasso Kumamoto
1
-
1
Gainare Tottori
2.00
3.30
3.50
Kenia » 1. liga »
Liga kenijska
FT
Posta Rangers
0
-
0
Bidco United
-
-
-
FT
Gor Mahia
1
-
0
Sofapaka
1.50
3.75
5.50
FT
Kariobangi Sharks
0
-
1
Tusker FC
3.10
3.20
2.10
Litwa » 1. liga »
Liga litewska
FT
FK Panevezys
1
-
1
Traku FK
1.80
3.30
4.00
FT
FK Kauno Zalgiris
2
-
2
Hegelmann Litauen
-
-
-
Litwa » 2. liga »
Druga liga litewska
FT
Suduva B
0
-
1
FK Minija
-
-
-
FT
Neptunas Klaipeda
2
-
0
FK Kauno Zalgiris B
-
-
-
Maroko » 1. liga »
Liga marokańska
FT
Difaa El Jadida
1
-
1
Rapide Club Oued Zem
2.04
2.88
3.50
FT
Youssoufia Berrechid
2
-
1
FUS Rabat
-
-
-
FT
Hassania Agadir
1
-
1
MAS Fes
-
-
-
Nigeria » 1. liga »
Liga nigeryjska
FT
Enyimba
0
-
0
Nasarawa United
1.50
3.60
6.00
FT
Rivers United FC
1
-
0
Katsina United
1.30
4.35
9.00
FT
Plateau United
2
-
0
Warri Wolves FC
1.25
4.50
11.00
FT
Akwa Starlets
1
-
1
Enugu Rangers
-
-
-
FT
Sunshine Stars
2
-
1
Abia Warriors
1.85
3.00
4.30
FT
Lobi Stars
2
-
0
Kwara United
-
-
-
FT
Ifeanyi Ubah United
2
-
1
Heartland Owerri
-
-
-
FT
Jigawa Golden Stars
1
-
0
Kano Pillars
-
-
-
Norwegia » 1. liga »
Liga norweska
FT
Mjoendalen
1
-
1
Stroemsgodset
2.33
3.30
3.10
FT
Molde
2
-
1
Stabaek
1.32
5.50
9.00
FT
Rosenborg Trondheim
0
-
1
Sarpsborg 08
1.52
4.10
6.50
FT
Brann
1
-
3
Odds Ballklubb
2.04
3.60
3.50
FT
FK Haugesund
3
-
0
Kristiansund BK
2.06
3.40
3.65
FT
Tromsoe
1
-
2
Lillestroem
2.07
3.45
3.55
FT
Vaalerenga
1
-
1
Bodoe/Glimt
2.33
3.70
2.80
Korea Południowa » 1. liga »
Liga korei południowej
FT
Ulsan Hyundai
2
-
2
Seongnam FC
1.75
3.40
4.50
Korea Południowa » 2. liga »
Druga liga Korei Płd.
FT
Bucheon FC 1995
1
-
1
Gyeongnam FC
3.80
3.10
1.90
FT
Asan Mugunghwa
0
-
1
Jeonnam Dragons
3.30
2.80
2.20
FT
Busan I'Park
4
-
5
FC Anyang
2.90
3.20
2.25
Hiszpania » 2. liga »
Druga liga hiszpańska
FT
Girona
0
-
2
Rayo Vallecano
2.80
3.00
2.70
Szwecja » 2. liga »
2 liga szwedzka
FT
Trelleborgs FF
2
-
1
Falkenbergs FF
2.02
3.50
3.45
Szwecja » puchar »
Puchar Szwecji
FT
IFK Visby
0
-
5
Raegsveds IF
-
-
-
Australia » 4. liga »
Czwarta liga australijska
FT
New Farm United
2
-
1
North Pine
-
-
-
Urugwaj » 1. liga »
Liga urugwajska
FT
Club Atletico Penarol
4
-
0
Deportivo Maldonado
1.40
4.25
6.25
USA » 2. liga »
2 liga amerykańska
FT
Hartford Athletic
2
-
1
Loudoun United
-
-
-
FT
Tampa Bay Rowdies
1
-
2
Pittsburgh Riverhounds
1.65
3.50
4.30
FT
Tulsa Roughnecks FC
2
-
3
Louisville City FC
3.60
4.00
1.70
FT
San Antonio FC
1
-
1
Rio Grande Valley FC
1.85
3.30
3.65
FT
Memphis 901
0
-
1
OKC Energy FC
1.60
3.50
5.00
FT
San Diego Loyal
2
-
1
Arizona United SC
-
-
-
FT
Las Vegas Lights FC
1
-
3
Orange County Blues FC
2.70
3.50
2.20
FT
Swope Park Rangers
1
-
2
Indy Eleven
3.40
3.40
1.90
Uzbekistan » 1. liga »
Liga uzbecka
FT
Nasaf Qarshi
2
-
0
Andijon
-
-
-
FT
Navbahor Namangan
2
-
1
Mashal Muborak
-
-
-
FT
Lokomotiv Tashkent
0
-
1
Kokand 1912
-
-
-
Wenezuela » 1. liga »
Liga wenezuelska
FT
Caracas
1
-
1
Metropolitanos FC
1.48
4.00
4.50
FT
Tachira
1
-
0
Portuguesa FC
1.58
3.50
4.80
Brazylia » 4. liga »
Serie D
FT
Uniclinic Atletico Clube
4
-
1
Caucaia EC
-
-
-
FT
Bangu
1
-
1
Cianorte
-
-
-
FT
Rio Branco PR
0
-
1
Marcilio Dias
-
-
-
FT
Rio Branco ES
2
-
0
Aguia Negra
-
-
-
FT
SE Juventude
0
-
3
Moto Club MA
-
-
-
FT
America RN
2
-
3
ABC
2.35
2.80
3.10
FT
Treze
2
-
2
Central PE
-
-
-
FT
AO Itabaiana
2
-
1
Sergipe
3.30
2.60
2.40
FT
Retro FC
3
-
1
Atletico Alagoinhas
-
-
-
FT
Sao Bento
0
-
0
Inter de Limeira
-
-
-
FT
CE Aimore
1
-
1
Esportivo
-
-
-
FT
Boa Esporte Clube
1
-
1
Caldense
-
-
-
FT
Galvez EC
2
-
1
Atletico Acreano
-
-
-
Finlandia » 3. liga »
Trzecia liga fińska
FT
FC Reipas
0
-
1
KaePa
-
-
-
FT
PEPO Lappeenranta
2
-
0
MYPA
-
-
-
FT
PS Kemi
0
-
1
FCV
-
-
-
FT
Jyvaskyla JK
2
-
0
JS Hercules
2.45
3.60
2.35
FT
Naerpes Kraft
3
-
0
GBK
-
-
-
FT
SJK Akatemia
3
-
3
OLS
-
-
-
Grecja » 3. liga »
Trzecia liga grecka
FT
Panserraikos FC
2
-
0
Apollon Kalamaria
-
-
-
FT
Kavala
1
-
2
Olympiacos Volou
-
-
-
FT
Veria FC
2
-
1
Pierikos FC
-
-
-
FT
Thesprotos FC
1
-
0
Almopos Aridaia
-
-
-
FT
PO Triglia
3
-
0
AEP Karagiannia
-
-
-
Hongkong » 2. liga »
Druga liga Hong Kongu
FT
Eastern District
3
-
5
Yuen Long
-
-
-
FT
North District
2
-
1
Wong Tai Sin
-
-
-
FT
Central & Western
0
-
1
South China
4.30
5.00
1.48
FT
Sham Shui Po
4
-
2
Citizen
-
-
-
FT
Hoi King
8
-
3
Dreams Metro Gallery
-
-
-
FT
Shatin SA
3
-
3
Wing Yee
-
-
-
FT
Tai Po
3
-
4
Hong Kong FC
-
-
-
Włochy » 4. liga »
Serie D
FT
Recanatese
1
-
0
Vastese
-
-
-
FT
City of Varese
1
-
2
Derthona
-
-
-
FT
Real Giulianova
0
-
1
Castelnuovo Vomano
-
-
-
Norwegia » 3. liga »
Trzecia liga norweska
FT
Egersund
3
-
0
Nardo
1.17
6.50
10.50
FT
Hoedd
3
-
0
Senja
1.22
5.80
9.00
FT
Kvik Halden
3
-
1
Tromsdalen
1.85
3.85
3.40
FT
Levanger
2
-
4
Notodden
2.20
3.75
2.65
FT
Brattvaag
0
-
2
Asker
2.20
3.60
2.75
FT
Kongsvinger
4
-
1
Floeya
1.05
10.50
18.00
Korea Południowa » 3. liga »
Trzecia liga Korei Płd
FT
Cheonan City
2
-
0
Gangneung City
2.15
2.90
3.40
Szwecja » 3. liga »
Szwecja 3
FT
IFK Malmoe FK
2
-
0
Oskarshamns AIK
4.80
3.80
1.60
Szwecja » 4. liga »
Szwecja 4
FT
FC Stockholm Internazionale
2
-
1
Karlbergs BK
-
-
-
FT
Carlstad United
3
-
2
IFK Tidaholm
-
-
-
FT
IK Tord
3
-
1
Varbergs GIF FK
1.90
3.95
2.75
Szwajcaria » 4. liga »
Czwarta liga szwajcarska
FT
Olympique de Geneve
0
-
2
Martigny
-
-
-
Tanzania » 1. liga »
Liga tanzańska
FT
Kagera Sugar
0
-
0
Ihefu FC
-
-
-
FT
Biashara Mara United
1
-
0
JKT Tanzania
-
-
-
FT
Young Africans
3
-
2
Mwadui
-
-
-
Urugwaj » 2. liga »
Druga liga urugwajska
FT
Atenas
0
-
0
Rocha FC
-
-
-
FT
Racing
2
-
1
Danubio
2.45
3.00
2.70
USA » 3. liga »
Trzecia liga Amerykańska
FT
Richmond Kickers
1
-
1
Union Omaha
-
-
-
FT
Toronto FC II
2
-
1
League One Miami
-
-
-
FT
Forward Madison FC
0
-
2
New England Revolution II
-
-
-
FT
South Georgia Tormenta FC
3
-
1
Greenville Triumph SC
-
-
-
FT
North Texas SC
0
-
0
FC Tucson
1.72
3.75
3.75
Zambia » 1. liga »
Zambia 1
FT
Red Arrows
0
-
0
Kabwe Warriors
-
-
-
FT
Zesco United
2
-
1
Young Green Eagles
-
-
-
FT
Nkwazi
1
-
0
NAPSA Stars FC
-
-
-
FT
Prison Leopards
2
-
1
Zanaco
-
-
-
FT
Green Eagles
3
-
1
Forest Rangers
-
-
-
W tej chwili nie trwa żaden mecz na żywo. Gdy tylko rozpocznie się jakiś mecz zostanie on automatycznie wyświetlony na tej stronie.