Odśwież wyniki
Livescore
Strona główna
Wczorajsze wyniki
Live (
55
)
Moje mecze (
0
)
Ekstraklasa
Pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga mistrzów
Zmień datę
maj
13
Poniedziałek
maj
14
Wtorek
maj
15
Wczoraj
maj
16
Dzisiaj
maj
17
Jutro
maj
18
Sobota
maj
19
Niedziela
Wyniki 16 mar 2019
Wyniki na żywo
16 mar 2019
Livescore
Wczorajsze wyniki
Live (
55
)
Moje mecze (
0
)
Popularne ligi
Ekstraklasa
Polska pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga Mistrzów
Liga Europy
Europa
Albania
Liga albańska Kategoria Superiore
2 liga albańska
Puchar Albanii
Albania Awans/Spadek
Andora
Liga andorska
2 liga andorska
Puchar Andory
Anglia
Premier League
Championship
League 1
League 2
Conference Premier
National League North/South
Evo-Stik League
Premier Reserve League
Puchar Anglii
Johnstones Paint Trophy
Kwalifikacje FA Trophy
Mecz o Tarczę Wspólnoty
Capital One Cup
Armenia
Liga armeńska
2 liga armeńska
Puchar Armenii
Superpuchar Armenii
Austria
Liga austriacka
2 liga austriacka
3 liga austriacka
Czwarta liga austriacka
Puchar Austrii
Superpuchar Austrii
Baraże
Azerbejdżan
Liga azerbejdżanu
2 liga azerbejdżanu
Puchar azerbejdżanu
Belgia
Liga belgijska
2 liga belgijska
Trzecia liga belgijska
Puchar Cofidis Cup
Superpuchar Belgii
Finały ligi belgijskiej
Białoruś
Liga białoruska
2 liga białoruska
Puchar białorusi
Bośnia i Hercegowina
Liga bośniacka
2 liga bośniacka FBiH
Puchar Bośni
Bułgaria
Liga bułgarska
Druga liga bułgarska
Liga bułgarska rezerw
Puchar Bułgarii
Superpuchar Bułgarii
Awans/Spadek
Chorwacja
Liga chorwacka
2 liga chorwacka
Puchar Chorwacji
Superpuchar Chorwacji
Cypr
Liga cypryjska
2 liga cypryjska
Puchar Cypru
Superpuchar Cypru
Czarnogóra
Liga czarnogórska
Druga liga czarnogórska
Puchar Czarnogóry
Liga czarnogórska kwalifikacje
Czechy
Liga czeska
2 liga czeska
Liga czeska rezerw
Czeska liga rezerw U19
Puchar Czech
Superpuchar Czech
Dania
Liga duńska Superligaen
Druga duńska liga
Dania 2
Trzecia duńska liga
Dania 3
Dania 4
Dania 5
U17 Ligaen
Liga duńska rezerw
U19 Ligaen
Ekstra Bladet
Puchar Danii 2
Dania awans/spadek
Estonia
Liga estońska
2 liga estońska Esiliiga
Puchar Estonii
Superpuchar Estonii
Finlandia
Finlandia 1
2 liga fińska Ykkonen
Trzecia liga fińska
Czwarta liga fińska
Puchar Finlandii
Puchar ligi
Finlandia awans/spadek
Francja
Liga francuska
Druga liga francuska
Trzecia liga francuska
Czwarta liga francuska
Puchar Francji
Superpuchar
Puchar ligi francuskiej
Gibraltar
Premier League
Puchar
Grecja
Liga grecka
Druga liga grecka
Trzecia liga grecka
Liga grecka rezerw
Puchar Grecji
Puchar Grecji 2
Gruzja
Liga gruzińska
Druga liga gruzińska
Puchar Gruzji
Awans/Spadek
Hiszpania
Liga hiszpańska
Druga liga hiszpańska
3 liga hiszpańska
Czwarta liga hiszpańska
Puchar Króla
Superpuchar
Holandia
Liga holenderska
2 liga holenderska
Trzecia liga holenderska
Czwarta liga holenderska
Puchar Holandii KNVB
Superpuchar Holandii
Klubowe mecze towarzyskie
Baraże ligi holenderskiej
Irlandia
Liga irlandzka
2 liga irlandzka
Puchar Irlandii
Puchar Ligi Irlandzkiej
Irlandia baraże
Irlandia Północna
Liga Irlandii północnej
2 liga Irlandii północej
Puchar Irlandii Płn.
Puchar ligi
Baraże
Islandia
liga islandzka
2 liga islandzka
Puchar Islandii
Kosowo
Superliga
Krym
Liga krymsk
Liechtenstein
Puchar
Litwa
Liga litewska
Druga liga litewska
Puchar
Lithuania Cup 1
Luksemburg
Liga luksemburska
Druga liga luksemburgu
Puchar
Luxembourg Promotion/Relegation
Macedonia
Liga macedońska
2 liga macedońska
Puchar
F.Y.R.O.M. Cup 1
Baraże
Malta
Liga maltańska
Druga liga maltańska
Puchar
Mołdawia
Liga mołdawska
Druga liga mołdawska
Puchar Mołdawii
Niemcy
Bundesliga
2. Bundesliga
3 liga niemiecka
Czwarta liga niemiecka
Oberliga
Puchar Niemiec
Superpuchar Niemiec
Puchar Niemiec 2
Baraże
Norwegia
Liga norweska
Druga liga norweska
Trzecia liga norweska
Czwarta liga norweska
Norwegia 5
Norwegia 6
Norwegia 7
U19 Interkretsserien
Puchar Norwegii kwalifikacje
SuperPuchar
Tippeligaen Qualification
Polska
Ekstraklasa
1 liga polska
2 liga polska
Puchar Polski
Superpuchar
Portugalia
Liga portugalska
2 liga portugalska
Trzecia liga portugalska
Puchar Portugalii
Superpuchar Portugalii
Puchar Ligi
Rosja
Liga rosyjska
Druga liga rosyjska
Trzecia liga rosyjska
Rezerwy
Puchar Rosji
Superpuchar Rosji
Puchar Rosji 2
Baraże
Rumunia
Liga romuńska
Druga liga rumuńska
Puchar Rumunii
Puchar Rumunii 3
Puchar ligi
Awans/Spadek
San Marino
Liga San Marino
Puchar San Marino
Serbia
Liga serbska
Druga liga serbska
Serbia Cup 1
Szkocja
Liga szkocka Premiership
Druga liga szkocka
Szkocja 3
Szkocja 4
Piąta liga szkocka
Development League
Puchar Szkocji
Challenge Cup
Puchar Ligi
Baraże
Szwajcaria
Liga szwajcarska
2 liga szwajcarska
Trzecia liga szwajcarska
Czwarta liga szwajcarska
Puchar Szwajcarii
Szwajcaria awans/spadek
Szwecja
Liga szwedzka
2 liga szwedzka
Szwecja 3
Szwecja 4
Rezerwy Allsvenskan U-21
Rezerwy 2
Awans/Spadek rezerw
Puchar Szwecji
Superpuchar
Szwecja awans/spadek
Szwecja awans/spadek 2
Słowacja
Liga słowacka
Druga liga słowacka
Puchar Słowacji
Superpuchar Słowacji
Słowenia
Liga słoweńska - Prva Liga
2 liga słoweńska
Puchar Słowenii
Puchar Słowenii 3
Baraże
Turcja
Liga turecka
Druga liga turecka
Turcja 3
Czwarta liga turecka
Puchar Turcji
Superpuchar Turcji
Baraże
Ukraina
Liga ukraińska
Druga liga ukraińska
Puchar Ukrainy
Superpuchar Ukrainy
Walia
Liga walijska
Druga liga walijska
Puchar Walii
Węgry
Liga węgierska
Druga liga węgierska
Liga węgierska rezerw
Puchar Węgier
Superpuchar Węgier
Wyspy Owcze
Liga wysp owczych
Puchar Wysp Owczych
Włochy
Serie A
Serie B
Trzecia liga włoch
Serie D
Puchar Włoch
Superpuchar Włoch
Baraże
Łotwa
Liga łotewska
Druga liga łotewska
Cup
Puchar Łotwy
Turnieje
Mistrzostwa Świata
Liga Narodów Division A
Liga Narodów dywizja B
Liga Narodów Dywizja C
Liga Narodów Dywizja D
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU
CONCACAF Gold Cup
Copa America
Puchar Konfederacji
EURO U-21
Mistrzostwa Świata U-20
Klubowe Mistrzostwa Świata
Liga Mistrzów
Liga Europy
World Cup Qualification S. Amer
World Cup Qualification CONCACAF
World Cup Qualification Africa
World Cup Qualification Asia
World Cup Qualification Oceania
Copa Libertadores
Puchar Południowoamerykański
Superpuchar Afryki
Superpuchar Europy
AFC Presidents Cup
Puchar AFC
Euro
Mistrzostwa Narodów Afryki
Puchar Narodów Afryki
Azjatycka Liga Mistrzów
AFC U23 Championship
AFF Puchar Suzuki
Puchar Azji
Liga Mistrzów Afryki
Afrykański Puchar Konfederacji
CECAFA Senior Challenge Cup
CFU Puchar klubowy
Champions World Series
Klubowe mecze towarzyskie
Liga Mistrzów Ameryka Płn.
CONCACAF Cup
Copa Centroamericana
East Asian Championship
Euro U-17
Euro U-19
Mecze towarzyskie Reprezentacje
Mecze towarzyskie U-21
Klubowe turieje towarzyskie
Klubowe turieje towarzyskie
Friendly Club Cup
Gulf Cup
Kagame Inter-Club Cup
Kappa Cup
NextGen Series 1
OFC Champions League
Premier League Asia Trophy
Recopa Sudamericana
Royal League
Olimpiada
The Atlantic Cup
UI Cup
Mecze towarzyskie
Puchar Vodafone
West Asian Championship
Mistrzostwa Świata U-17
Setanta Sports Cup
Suruga Bank Championship 1
Toulon Tournament 1
Gold Cup kwalifikacje
Liga Mistrzów U-21
Wszystkie turnieje
Ameryka Płd
Argentyna
Liga argentyńska
2 liga argentyńska
3 Liga argentyńska
Czwarta liga argentyńska
Puchar Argentyny
Superpuchar Argentyny
Argentyna Awans/Spadek
Boliwia
Liga boliwijska
Druga liga boliwijska
Awans/Spadek
Brazylia
Liga brazylijska Serie A
2 liga brazylijska Serie B
3 liga brazylijska Serie C
Brasiliense
Serie D
Paulista A2
Puchar Brazylii
Copa do Nordeste
Chile
Liga chilijska
Druga liga chilijska
Puchar Chile
Superpuchar Chile
Ekwador
Liga ekwadorska
Druga liga ekwadorska
Kolumbia
Liga kolumbijska
2 liga kolumbijska
Colombia Cup 1
Paragwaj
Liga paragwajska
2 liga paragwajska
Peru
Liga peruwiańska
2 liga peruwiańska
Urugwaj
Liga urugwajska
Druga liga urugwajska
Wenezuela
Liga wenezuelska
Druga liga Wenezuelska
Awans/Spadek
Ameryka Pół
Antigua i Barbuda
Premier Division
Azja
Liga haitańska
Barbados
Liga barbadosu Premier Division
Bermudy
Liga bermud
Granada
Liga Grenady
Gwadelupa
Liga gwadelupy
Gwatemala
Liga gwatemali
Druga liga gwatemali
Honduras
Liga hondurasu
Jamajka
Liga jamajska
Kanada
Liga kanadyjska
Kostaryka
Liga kostarykańska
2 liga kostarykańska
Kuba
Liga kubańska
Martynika
Liga wyspy martynika
Meksyk
Liga meksykańska
Druga liga meksykańska
Puchar Meksyku
Nikaragua
Liga nicaragua
Panama
Liga panamska
Portoryko
Liga puerto rico
Saint Vincent i Grenadyny
1. Division
Salwador
Liga salwadorska
St. Kitts and Nevis
SKNFA League
Trynidad i Tobago
Professional League
USA
Liga amerykańska MLS
2 liga amerykańska
Trzecia liga Amerykańska
Czwarta liga amerykańska
Puchar USA
Azja
Arabia Saudyjska
Liga arabii saudyjskiej
Bahrain
Liga bahrajnu
Chiny
Liga chińska
Druga liga chińska
Puchar Chin
Superpuchar Chin
Filipiny
Liga filipińska
Hongkong
Liga Hong Kongu
Druga liga Hong Kongu
Indie
I-League
Liga indyjska
Indonezja
Liga 1
Irak
Liga Iraku
Iran
Pro League
Druga liga irańska
Puchar Iranu Hazfi
Izrael
Liga izraelska
2 liga izraelska
Puchar Izraela
Toto Cup
Baraże
Japonia
Liga japońska
2 liga japońska
Trzecia liga japońska
Czwarta liga japońska
Puchar Japonii
Superpuchar Japonii
Puchar Ligi
Baraże
Jemen
Liga jemeńska
Jordania
Liga jordańska
Katar
Liga katarska
Kazachstan
Liga kazachstańska
2 liga kazachstańska
Puchar Kazachstanu
Superpuchar Kazachstanu
Korea Południowa
Liga korei południowej
Druga liga Korei Płd.
Trzecia liga Korei Płd
Puchar
Baraże
Kuwejt
Premier League
Liban
Liga libańska
Malezja
Liga malezyjska
Druga liga malezyjska
Oman
Liga Omanu
Pakistan
Liga pakistańska
Palestyna
Liga palestyńska
Singapur
Liga singapurska
Puchar Singapuru
Puchar Ligi
Syria
Liga syryjska
Tajlandia
Liga tajlandzka
Druga liga tajlandzka
Tajwan
Liga tajwańska
Uzbekistan
Liga uzbecka
Druga liga uzbekistanu
Awans/Spadek
Wietnam
Liga wietnamska
Druga liga wietnamska
ZEA
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich
Zimbabwe
Zimbabwe 1
Afryka
Algieria
Ligue 1
2 liga algierska
Angola
Liga angolska Girabola
Benin
Liga beninu
Botswana
Liga botswany
Burkina Faso
Liga burkina faso
Cape Verde
Liga Republiki Zielonego Przylądka
Czad
Premiere Division
DR Kongo
Liga Demokratycznej Republiki Konga
Egipt
Liga egipska
Druga liga egipska
Gabon
Liga gabonu
Gambia
Liga gambi
Ghana
Liga ghańska
Gwinea
Liga Gwinea
Kamerun
Liga kamerunu
Kenia
Liga kenijska
Druga liga kenijska
Puchar Kenii
Shield Cup Kenii
Kongo
Linafoot
Lesotho
Premier League
Liberia
Liga liberyjska
Libia
Liga libijska
Madagaskar
Liga madagaskarska
Malawi
Liga malawi
Mali
Liga mali
Maroko
Liga marokańska
Druga liga marokańska
Mauritius
Liga mauritius
Mozambik
Liga mocambiku
Namibia
Liga namibijska
Nigeria
Liga nigeryjska
RPA
Liga Republiki Południowej Afryki
Druga liga Republiki Południowej Afryki
Puchar Nedbank RPA
Puchar MNT8 RPA
Rwanda
Liga rwandy
Senegal
Liga senegalska
Sierra Leone
Liga Sierra Leone
Suazi
Liga suazi
Sudan
Liga Sudanu
Tanzania
Liga tanzańska
Togo
Championnat National
Tunezja
Liga tunezyjska
Druga liga tunezyjska
Uganda
Liga ugandy
Wybrzeże Kości Słoniowej
Liga Wybrzeża Kości Słoniowej
Zambia
Zambia 1
Oceania
Australia
Liga australijska
2 liga australijska
3 liga australijska
Czwarta liga australijska
Liga australijska rezerw
Liga australijska NPL rezerw
Puchar Australii
Fidżi
Liga Fiji
Nowa Zelandia
Liga nowozelandzka
Druga liga nowozelandzka
Tahiti
Taiti 1
Vanuatu
TVL Premier League
Wyspa Salomona
Liga wysp salomona
Resultados ao vivo
Scoruri live
Livescore
Livescore
Rezultati uzivo
Risultati in tempo reale
Transmisje meczów
Porównanie drużyn
Wszystie
Live (
55
)
Moje mecze (
0
)
Zamknij
Znaleziono:
Przeszukaj mecze na serwerze
Polska » 1. liga »
Ekstraklasa
FT
Jagiellonia Białystok
1
-
3
Korona Kielce
2.00
3.30
3.75
FT
Zagłębie Sosnowiec
0
-
1
Lechia Gdańsk
3.35
3.25
2.15
FT
Legia Warszawa
1
-
0
Śląsk Wrocław
1.73
3.50
5.00
Polska » 2. liga »
1 liga polska
FT
Stomil Olsztyn
2
-
1
Wigry Suwałki
2.43
3.20
2.65
FT
Chojniczanka Chojnice
1
-
2
Chrobry Głogów
1.95
3.20
3.65
FT
GKS Jastrzębie
1
-
2
GKS Katowice
2.43
2.95
2.88
FT
Łódzki KS
3
-
0
Warta Poznań
1.55
3.65
5.40
FT
Sandecja Nowy Sącz
0
-
1
Garbarnia Kraków
1.60
3.40
5.60
FT
Podbeskidzie Bielsko-Biała
3
-
1
Bytovia Bytów
1.95
3.20
3.65
Polska » 3. liga »
2 liga polska
FT
Energetyk ROW Rybnik
1
-
0
Błękitni Stargard
2.45
2.90
2.60
FT
Resovia
1
-
1
Widzew Łódź
3.20
3.15
2.00
FT
Stal Stalowa Wola
1
-
0
Siarka Tarnobrzeg
1.60
3.35
4.60
FT
Rozwój Katowice
1
-
1
SKRA Czestochowa
-
-
-
FT
Olimpia Elbląg
0
-
0
Ruch Chorzów
2.10
3.25
2.88
Anglia » 1. liga »
Premier League
FT
AFC Bournemouth
2
-
2
Newcastle United
2.12
3.55
3.70
FT
Burnley
1
-
2
Leicester City
3.10
3.40
2.45
FT
West Ham United
4
-
3
Huddersfield Town
1.60
4.10
6.40
Hiszpania » 1. liga »
Liga hiszpańska
FT
Huesca
1
-
3
Alaves
2.50
3.20
3.05
FT
Real Madryt
2
-
0
Celta Vigo
1.17
8.50
15.50
FT
Athletic Bilbao
2
-
0
Atletico Madryt
3.60
2.95
2.35
FT
Leganes
0
-
2
Girona
2.25
3.05
3.75
Niemcy » 1. liga »
Bundesliga
FT
Schalke 04
0
-
1
RasenBallsport Leipzig
3.75
3.45
2.00
FT
VfB Stuttgart
1
-
1
Hoffenheim
3.60
4.00
1.91
FT
Augsburg
3
-
1
Hannover 96
1.62
4.00
5.40
FT
VfL Wolfsburg
5
-
2
Fortuna Duesseldorf
1.92
3.55
4.00
FT
Hertha Berlin
2
-
3
Borussia Dortmund
3.75
3.40
2.02
Włochy » 1. liga »
Serie A
FT
Sassuolo
3
-
5
Sampdoria
2.38
3.25
3.10
FT
SPAL 2013
2
-
1
AS Roma
3.85
3.35
2.04
FT
Torino
2
-
3
Bologna
1.89
3.25
4.60
Francja » 1. liga »
Liga francuska
FT
Angers
0
-
0
Amiens
2.10
3.00
4.10
FT
Caen
0
-
5
Saint-Etienne
3.15
3.10
2.42
FT
Guingamp
1
-
0
Dijon
2.13
3.15
3.75
FT
Nimes
2
-
2
Strasbourg
2.33
3.30
3.15
Anglia » 2. liga »
Championship
FT
Leeds United
0
-
1
Sheffield United
2.20
3.25
3.60
FT
Aston Villa
3
-
0
Middlesbrough
2.15
3.25
3.75
FT
Brentford
0
-
1
West Bromwich Albion
2.10
3.70
3.40
FT
Hull City
2
-
2
Queens Park Rangers
2.05
3.50
3.75
FT
Ipswich Town
1
-
1
Nottingham Forest
3.80
3.10
2.20
FT
Preston North End
1
-
0
Birmingham City
2.10
3.25
3.90
FT
Rotherham United
1
-
2
Norwich City
5.80
4.55
1.55
FT
Sheffield Wednesday
4
-
2
Blackburn Rovers
2.00
3.40
4.05
FT
Stoke City
0
-
0
Reading
1.75
3.50
5.50
FT
Wigan Athletic
5
-
2
Bolton Wanderers
1.70
3.70
5.50
Anglia » puchar »
Puchar Anglii
FT
Watford
2
-
1
Crystal Palace
2.25
3.45
3.45
FT
Swansea City
2
-
3
Manchester City
27.00
11.50
1.11
FT
Wolverhampton Wanderers
2
-
1
Manchester United
3.35
3.45
2.30
Rosja » 1. liga »
Liga rosyjska
FT
Gazovik Orenburg
1
-
0
Dynamo Moskwa
2.80
2.85
2.70
FT
Urał Jekaterynburg
0
-
1
CSKA Moskwa
4.40
3.15
1.89
FT
Rubin Kazań
0
-
2
FK Rostów
2.75
2.55
3.10
FT
Arsenal Tula
2
-
0
FC Yenisey Krasnoyarsk
1.79
3.50
4.35
USA » 1. liga »
Liga amerykańska MLS
FT
Chicago Fire
2
-
4
Seattle Sounders FC
2.33
3.45
2.90
FT
Columbus Crew
1
-
0
Dallas Burn
-
-
-
FT
Houston Dynamo
3
-
2
Vancouver Whitecaps
1.62
4.10
4.80
FT
New York Red Bulls
4
-
1
San Jose Earthquakes
1.30
5.50
9.00
FT
Orlando City
1
-
3
Impact De Montreal
2.10
3.70
3.15
Holandia » 1. liga »
Liga holenderska
FT
SC Heerenveen
0
-
3
De Graafschap
1.52
4.40
6.10
FT
Feyenoord Rotterdam
2
-
3
Willem II
1.25
6.10
12.00
FT
NAC Breda
0
-
4
FC Utrecht
4.50
3.85
1.75
FT
Heracles
3
-
2
Vitesse
3.05
3.80
2.17
Portugalia » 1. liga »
Liga portugalska
FT
Vitoria Setubal
0
-
1
Braga
4.80
3.25
1.80
FT
Belenenses
2
-
2
Portimonense
2.43
3.10
2.95
FT
Vitoria Guimaraes
3
-
1
Boavista Porto
1.65
3.55
5.50
FT
FC Porto
3
-
0
Maritimo
1.10
8.50
23.00
Turcja » 1. liga »
Liga turecka
FT
Konyaspor
0
-
2
Rizespor
2.18
3.15
3.35
FT
Akhisar Belediye Genclik Ve Spor
2
-
3
Kasimpasa
2.48
3.50
2.55
FT
Erzurum BB
0
-
1
Trabzonspor
-
-
-
FT
Antalyaspor
3
-
0
Alanyaspor
3.35
3.25
2.14
FT
Besiktas Stambuł
1
-
0
Goztepe
1.45
4.35
6.40
Albania » 1. liga »
Liga albańska Kategoria Superiore
WO
Luftetari
3
-
0
KF Kamza
-
-
-
FT
Skenderbeu
1
-
0
Kukesi
-
-
-
Liga Mistrzów Afryki
FT
FC Platinum
1
-
2
Esperance
-
-
-
FT
TP Mazembe
2
-
0
CS Constantine
1.40
3.60
8.00
FT
Club Africain
1
-
0
Ismaily SC
1.25
5.00
9.50
FT
Horoya AC
2
-
1
Orlando Pirates
-
-
-
FT
Al Ahly
3
-
0
JS Saoura
1.45
3.80
6.00
FT
Simba SC
2
-
1
AS Vita Club
-
-
-
FT
Lobi Stars
2
-
0
ASEC Mimosas
2.25
3.25
2.75
FT
Wydad Casablanca
1
-
0
Mamelodi Sundowns FC
1.57
3.60
5.00
Klubowe mecze towarzyskie
FT
Ull/Kisa
2
-
2
Stabaek
-
-
-
FT
Mjoendalen
5
-
1
Tromsoe
-
-
-
FT
Brommapojkarna
0
-
0
Sirius
2.75
3.25
2.30
FT
Lillestroem
2
-
0
Hamarkameratene
-
-
-
FT
Halmstads BK
0
-
0
Falkenbergs FF
-
-
-
FT
Kalmar FF
2
-
0
GIF Sundsvall
-
-
-
FT
Dinamo Brest
0
-
0
Kristiansund BK
-
-
-
Argentyna » 1. liga »
Liga argentyńska
FT
Gimnasia LP
1
-
0
Newells Old Boys
2.40
2.75
3.30
FT
Aldosivi
3
-
0
Colon
-
-
-
FT
Velez Sarsfield
2
-
0
Atletico Tucuman
1.70
3.40
5.00
FT
Union
3
-
0
Lanus
2.17
2.95
3.50
FT
San Martin San Juan
2
-
3
Argentinos Juniors
2.63
2.95
2.70
Argentyna » 2. liga »
2 liga argentyńska
FT
Club Atletico Platense
3
-
0
Arsenal Sarandi
-
-
-
Argentyna » 3. liga »
3 Liga argentyńska
FT
Ferro Carril Oeste General Pico
3
-
0
Independiente de Neuquen
-
-
-
FT
CA Defensores Unidos
1
-
1
Justo Jose de Urquiza
-
-
-
Armenia » 1. liga »
Liga armeńska
FT
Pjunik
1
-
0
Artsakh
-
-
-
Australia » 1. liga »
Liga australijska
FT
Newcastle Jets
2
-
3
Central Coast Mariners
1.32
5.60
8.50
FT
Melbourne Victory
2
-
1
Brisbane Roar FC
1.33
5.80
8.00
Australia » 2. liga »
2 liga australijska
FT
Devonport City
4
-
0
Glenorchy Knights
-
-
-
FT
Kingborough Lions
2
-
1
Riverside Olympic
-
-
-
FT
Avondale Heights
3
-
1
Pascoe Vale SC
-
-
-
FT
Croydon Kings
1
-
1
Adelaide Olympic
2.32
3.25
2.60
FT
Campbelltown City
5
-
1
South Adelaide
1.18
6.40
8.00
FT
Launceston City
1
-
5
South Hobart
3.65
4.40
1.60
FT
Adamstown Rosebud FC
2
-
4
Weston Workers
2.32
3.60
2.43
FT
Adelaide Comets
1
-
4
North Eastern Metro Stars
-
-
-
FT
Heidelberg United
2
-
0
Dandenong Thunder SC
-
-
-
FT
Altona Magic
2
-
1
Oakleigh Cannons
-
-
-
FT
Perth
2
-
2
ECU Joondalup
1.65
4.00
3.60
FT
Balcatta
4
-
0
Rockingham City FC
-
-
-
FT
Stirling Lions
0
-
2
Armadale
1.50
4.25
4.40
FT
Sorrento
2
-
3
Cockburn City
2.08
3.60
2.75
FT
Sutherland Sharks
0
-
1
Hakoah Sydney City East
2.23
3.30
2.70
FT
Adelaide United Youth
4
-
2
West Adelaide
1.94
3.80
2.90
FT
Marconi Stallions
1
-
2
Rockdale City Suns
2.28
3.60
2.45
FT
Olympic F.C.
1
-
5
Peninsula Power
2.14
3.60
2.65
FT
Brisbane City
2
-
3
Eastern Suburbs
-
-
-
FT
Western Pride
1
-
0
Redlands United
1.36
5.10
5.10
FT
Gold Coast Knights
1
-
1
Gold Coast United FC
-
-
-
FT
Magpies Crusaders
5
-
1
Sunshine Coast
-
-
-
FT
Floreat Athena
2
-
1
Perth Glory Youth
1.72
3.85
3.40
Australia » 3. liga »
3 liga australijska
FT
Moreland City FC
0
-
4
Werribee City
-
-
-
FT
Moreland Zebras
3
-
0
Ballarat City FC
-
-
-
FT
Whittlesea Ranges
2
-
4
Melbourne Victory Youth
-
-
-
FT
Cumberland United
2
-
2
Adelaide Victory
-
-
-
FT
Salisbury United
1
-
2
West Torrens Birkalla
2.10
3.60
2.65
FT
Noarlunga United
2
-
2
Playford City Patriots
-
-
-
FT
Manningham United Blues
2
-
0
Northcote City
-
-
-
FT
North Geelong Warriors
4
-
2
Geelong SC
-
-
-
FT
Box Hill United
2
-
1
Melbourne City FC Youth
2.60
3.60
2.15
FT
Springvale White Eagles
1
-
3
Langwarrin SC
-
-
-
FT
Taringa Rovers
1
-
3
Toowong
-
-
-
FT
Goulburn Valley Suns
2
-
3
Eastern Lions SC
-
-
-
FT
Spirit FC
3
-
2
Rydalmere
-
-
-
FT
St George FC
3
-
1
Bankstown Berries
1.55
4.25
4.00
FT
Macarthur Rams
0
-
3
North Shore Mariners
-
-
-
FT
Northern Tigers
2
-
3
Hills Brumbies
1.60
4.25
3.60
FT
Western Sydney Wanderers FC Youth
3
-
1
Blacktown Spartans
-
-
-
FT
Logan Lightning
1
-
3
Mitchelton
-
-
-
FT
Wolves FC
1
-
1
Ipswich Knights
-
-
-
FT
Albany Creek
4
-
0
Acacia Ridge FC
-
-
-
FT
The Gap
1
-
5
Grange Thistle
-
-
-
FT
Rochedale Rovers
3
-
2
Holland Park Hawks
1.45
4.70
4.25
FT
Seaford Rangers
3
-
2
Western Strikers
-
-
-
FT
North Pine
0
-
1
UQ FC
-
-
-
FT
Fulham United FC
0
-
2
Sturt Lions
-
-
-
Australia »
Liga australijska NPL rezerw
FT
Avondale Heights U20
0
-
1
Pascoe Vale SC U20
4.60
4.10
1.45
FT
Heidelberg United U20
3
-
1
Dandenong Thunder SC U20
-
-
-
FT
Altona Magic U20
1
-
1
Oakleigh Cannons FC U20
-
-
-
FT
Perth U20
1
-
4
ECU Joondalup U20
-
-
-
FT
Balcatta U20
2
-
0
Rockingham City FC U20
-
-
-
FT
Stirling Lions U20
1
-
1
Armadale U20
-
-
-
FT
Sorrento U20
1
-
0
Cockburn City U20
-
-
-
FT
Inglewood United U20
2
-
4
Bayswater City U20
6.25
5.80
1.22
FT
Floreat Athena U20
0
-
4
Perth Glory U20
-
-
-
Austria » 3. liga »
3 liga austriacka
FT
FC Stadlau
0
-
1
SV Leobendorf
5.00
4.10
1.43
FT
Kalsdorf
0
-
2
Wolfsberger AC (A)
-
-
-
Belgia » 2. liga »
2 liga belgijska
FT
KV Mechelen
2
-
1
KFCO Beerschot-Wilrijk
1.85
3.65
3.80
Boliwia » 1. liga »
Liga boliwijska
FT
Nacional Potosi
7
-
2
Destroyers
-
-
-
FT
Always Ready
1
-
2
The Strongest
2.70
3.45
2.23
Bośnia i Hercegowina » 1. liga »
Liga bośniacka
FT
FK Mladost Doboj Kakanj
0
-
3
Radnik Bijeljina
-
-
-
FT
Sloboda Tuzla
0
-
1
Celik Zenica
1.72
3.15
4.10
Bośnia i Hercegowina » 2. liga »
2 liga bośniacka FBiH
FT
Sutjeska
1
-
1
Drina Zvornik
-
-
-
FT
Kozara
1
-
1
-
-
-
FT
FK Podrinje
1
-
0
FK Modrica
-
-
-
FT
Tekstilac Derventa
1
-
0
FK Slavija Sarajewo
-
-
-
FT
Zeljeznicar Banja Luka
3
-
1
Rudar Prijedor
-
-
-
FT
FK Velez Mostar
2
-
0
Jedinstvo Bihac
-
-
-
FT
NK Novi Travnik
1
-
1
Orasje
-
-
-
FT
Metalleghe BSI
1
-
0
Vitez
-
-
-
FT
FK Zvijezda
2
-
1
Igman Konjic
-
-
-
FT
Bosna Visoko
1
-
1
Slaven Zivinice
-
-
-
FT
NK Bratstvo
2
-
0
Rudar Kakanj
-
-
-
FT
Capljina
1
-
0
Tosk Tesanj
-
-
-
FT
Borac Banja Luka
4
-
0
Sloboda Mrkonjic Grad
-
-
-
Botswana » 1. liga »
Liga botswany
FT
Township Rollers
4
-
1
Extension Gunners
-
-
-
FT
Police XI
1
-
1
Prisons XI
-
-
-
FT
Centre Chiefs
2
-
2
Orapa United FC
-
-
-
FT
Sankoyo Bush Bucks
2
-
1
Black Forest
-
-
-
Brazylia »
Copa do Nordeste
FT
Botafogo PB
2
-
0
Altos
1.38
4.50
5.40
Brazylia » 4. liga »
Brasiliense
FT
Uniao Rondonopolis
2
-
0
Dom Bosco
-
-
-
FT
Santos FC
0
-
1
Novorizontino
-
-
-
FT
Ferroviaria
2
-
0
Sao Caetano
-
-
-
FT
Taguatinga
0
-
2
Paracatu FC
-
-
-
FT
Sobradinho EC
0
-
0
Ceilandia
-
-
-
FT
Metropolitano
3
-
1
Hercilio Luz
-
-
-
FT
Villa Nova AC
1
-
0
Uniao Recreativa dos Trabalhadores
-
-
-
FT
Tupi
0
-
3
Cruzeiro
9.50
4.10
1.28
FT
Guarani MG
1
-
1
Tombense FC
-
-
-
FT
Gremio Anapolis
4
-
2
Aparecidense
-
-
-
FT
Goiania
3
-
1
Goianesia
-
-
-
FT
Vila Nova
1
-
1
Itumbiara
-
-
-
FT
Remo
1
-
1
Independente PA
-
-
-
FT
Lagarto AC
1
-
0
AO Itabaiana
-
-
-
FT
Sao Paulo
0
-
1
Palmeiras
3.25
2.80
2.25
FT
Resende
0
-
2
Madureira RJ
2.00
3.05
3.50
FT
Patrocinense
1
-
2
Boa Esporte Clube
-
-
-
FT
Brusque
1
-
0
Marcilio Dias
-
-
-
FT
Novo Hamburgo
1
-
1
Juventude
-
-
-
FT
Mixto
1
-
3
Luverdense
-
-
-
FT
Tapajos
1
-
1
Sao Francisco PA
-
-
-
Brazylia » 5. liga »
Paulista A2
FT
Sao Bernardo
3
-
1
Agua Santa
-
-
-
FT
Santo Andre
2
-
2
Atibaia
-
-
-
FT
Rio Claro
1
-
0
Portuguesa
1.85
3.60
3.35
Bułgaria » 1. liga »
Liga bułgarska
FT
Vereya
3
-
4
Lewski Sofia
25.00
13.00
1.02
FT
Łudogorec Razgrad
6
-
0
Septemvri Sofia
1.12
7.50
14.00
FT
Liteks Łowecz
2
-
0
Beroe
-
-
-
Bułgaria » 2. liga »
Druga liga bułgarska
FT
Lokomotiw Sofia
1
-
1
Pomorie
1.44
3.55
5.80
FT
Chernomorets Balchik
1
-
3
FC Tsarsko Selo Sofia 2015
-
-
-
FT
Montana
1
-
2
Dobrudzha Dobrich
-
-
-
FT
Nesebar
0
-
0
Botev Galabovo
1.80
3.15
3.80
FT
Botev Lukovit
2
-
0
Strumska Slava
-
-
-
Chile » 1. liga »
Liga chilijska
FT
Union Espanola
2
-
1
Huachipato
1.98
3.35
3.25
FT
Universidad de Concepcion
2
-
1
Universidad de Chile
2.43
3.15
2.60
Chile » 2. liga »
Druga liga chilijska
FT
Melipilla
0
-
0
Rangers
-
-
-
FT
Santiago Morning
0
-
0
Deportes Temuco
1.70
3.30
4.10
FT
Puerto Montt
1
-
0
La Serena
1.96
3.15
3.25
FT
San Luis
2
-
2
Santiago Wanderers
2.88
3.05
2.18
Chiny » 2. liga »
Druga liga chińska
FT
Guizhou Hengfeng Zhicheng
2
-
1
Changchun Yatai
2.85
3.60
2.05
FT
Shaanxi Changan
3
-
0
Qingdao Huanghai
-
-
-
FT
Meizhou Hakka
4
-
0
Xinjiang Tianshan
1.32
4.50
7.50
FT
Shijiazhuang Ever Bright
3
-
0
Nei Mongol Zhongyou FC
-
-
-
FT
Nantong Zhiyun FC
1
-
2
Liaoning Hongyun
-
-
-
Kolumbia » 1. liga »
Liga kolumbijska
FT
Independiente Medellin
2
-
2
Atletico Nacional
2.90
2.90
2.48
Kolumbia » 2. liga »
2 liga kolumbijska
FT
Fortaleza FC
3
-
1
Universitario Popayan
1.70
3.45
3.85
FT
Valledupar
1
-
1
Atletico FC
1.78
3.25
3.75
FT
Barranquilla FC
2
-
0
Real Santander
1.96
3.15
3.25
Kostaryka » 2. liga »
2 liga kostarykańska
FT
Puerto Golfito
1
-
1
AS Puma Generalena
-
-
-
FT
Sporting San Jose
3
-
1
Curridabat FC
1.50
3.45
5.40
FT
AD Municipal San Ramon
0
-
1
AD Cofutpa
-
-
-
FT
Aserri
3
-
0
Juventud Escazucena
-
-
-
Chorwacja » 1. liga »
Liga chorwacka
FT
NK Lokomotiva Zagrzeb
3
-
1
Slaven
1.65
3.30
4.70
FT
Hajduk Split
3
-
0
Rudes
1.09
7.50
16.00
Chorwacja » 2. liga »
2 liga chorwacka
FT
NK Zadar
2
-
0
NK Sesvete
-
-
-
FT
Osijek B
1
-
1
Bjelo Brdo
-
-
-
FT
NK Varaždin
1
-
0
NK Dugopolje
-
-
-
FT
Solin
0
-
0
NK Hrvatski Dragovoljac
-
-
-
Kuba » 1. liga »
Liga kubańska
FT
Matanzas
4
-
2
Pinar del Río
-
-
-
FT
Mayabeque
0
-
2
Artemisa
-
-
-
FT
Villa Clara
3
-
0
La Habana
-
-
-
FT
Cienfuegos
1
-
0
Isla de la Juventud
-
-
-
FT
Santiago de Cuba
1
-
0
Sancti Spiritus
-
-
-
FT
Guantanamo
1
-
0
Ciego de Avila
-
-
-
FT
Holguín
1
-
2
Camaguey
-
-
-
FT
Granma
4
-
0
Las Tunas
-
-
-
Cypr » 1. liga »
Liga cypryjska
FT
Nea Salamis
1
-
0
AEK Larnaca
4.85
4.20
1.50
FT
Omonia Nikozja
3
-
1
AEL Limassol
2.88
3.20
2.20
Cypr » 2. liga »
2 liga cypryjska
FT
Omonia Aradippou
5
-
2
Karmiotissa Pano Polemidion
-
-
-
FT
Aris Limassol
3
-
2
ASIL Lysi
-
-
-
FT
Onisilos Sotira
1
-
0
Ayia Napa
-
-
-
FT
Digenis Oroklinis
0
-
4
Othellos Athienou
-
-
-
FT
AEZ Zakakiou
3
-
0
Akritas Chlorakas
-
-
-
FT
MEAP Nisou
3
-
1
PAEEK
-
-
-
Czechy » 1. liga »
Liga czeska
FT
Banik Ostrawa
1
-
1
Mlada Boleslav
2.05
3.30
3.50
FT
Slovan Liberec
1
-
0
Zlin
1.65
3.60
5.25
FT
Slovacko
0
-
0
Jablonec
3.35
3.25
2.10
FT
Sparta Praga
2
-
1
Sigma Ołomuniec
1.40
4.50
7.25
Czechy » 2. liga »
2 liga czeska
FT
Trinec
1
-
1
Znojmo
1.80
3.60
3.50
FT
MFK Chrudim
1
-
1
Pardubice
2.75
3.30
2.25
FT
Jihlava
1
-
0
Sokolov
1.70
3.20
4.60
Dania »
U17 Ligaen
FT
AaB U17
1
-
1
Vejle U17
-
-
-
FT
Randers Freja U17
1
-
3
Broendby U17
-
-
-
FT
AGF U17
5
-
1
Esbjerg U17
-
-
-
FT
Lyngby U17
3
-
6
FC Koebenhavn U17
-
-
-
FT
FC Nordsjaelland U17
4
-
3
FC Midtjylland U17
-
-
-
FT
Silkeborg U17
4
-
1
SoenderjyskE U17
-
-
-
Dania »
U19 Ligaen
FT
Silkeborg U19
3
-
1
SoenderjyskE U19
-
-
-
DR Kongo » 1. liga »
Liga Demokratycznej Republiki Konga
FT
AC Rangers
1
-
1
FC Lubumbashi sport
-
-
-
Ekwador » 1. liga »
Liga ekwadorska
FT
Olmedo
1
-
1
River Plate
-
-
-
Ekwador » 2. liga »
Druga liga ekwadorska
FT
Liga de Loja
1
-
2
Orense
-
-
-
FT
Clan Juvenil
0
-
2
Gualaceo SC
-
-
-
FT
Alianza Cotopaxi
1
-
0
Duros del Balon
-
-
-
FT
Santa Rita
0
-
0
Puerto Quito
-
-
-
FT
Manta
0
-
0
LDU Portoviejo
-
-
-
Egipt » 1. liga »
Liga egipska
FT
Al Masry
4
-
2
Smouha SC
2.35
2.95
2.95
Anglia » 3. liga »
League 1
FT
Bristol Rovers
0
-
0
Charlton Athletic
2.80
3.20
2.65
FT
Burton Albion
3
-
0
Blackpool
2.20
3.25
3.50
FT
Fleetwood Town
2
-
0
Plymouth Argyle
2.00
3.40
3.90
FT
Luton Town
2
-
2
Gillingham
1.35
5.00
9.00
FT
Oxford United
1
-
0
Bradford City
2.00
3.50
3.75
FT
Peterborough United
1
-
2
Coventry City
2.55
3.30
2.80
FT
Portsmouth
2
-
0
Scunthorpe United
1.70
3.60
5.50
FT
Shrewsbury Town
2
-
1
Wycombe Wanderers
2.15
3.25
3.60
FT
Southend United
0
-
1
AFC Wimbledon
2.40
3.40
2.95
FT
Sunderland
2
-
1
Walsall
1.50
4.30
6.75
Anglia » 4. liga »
League 2
FT
Crewe Alexandra
6
-
1
Crawley Town
1.95
3.40
4.00
FT
Exeter City
3
-
0
Colchester United
2.50
3.10
3.00
FT
Forest Green Rovers
1
-
1
Carlisle United
1.85
3.60
4.25
FT
Grimsby Town
0
-
0
Northampton Town
3.00
3.25
2.40
FT
Milton Keynes Dons
1
-
1
Stevenage
1.60
4.00
5.65
FT
Notts County
0
-
0
Morecambe
2.05
3.30
3.75
FT
Swindon Town
0
-
0
Port Vale
2.30
3.25
3.20
FT
Yeovil Town
0
-
2
Macclesfield Town
2.40
3.10
3.20
Anglia » 5. liga »
Conference Premier
FT
Solihull Moors
2
-
1
Braintree Town
1.30
5.00
8.00
FT
Sutton United
4
-
2
Gateshead FC
2.20
3.30
3.05
FT
Wrexham
1
-
0
Maidstone
1.45
4.10
6.25
FT
Aldershot Town
0
-
1
Salford City
3.85
3.50
1.84
FT
Barnet
0
-
0
Hartlepool United
2.14
3.25
3.25
FT
Dover
2
-
1
Halifax Town
1.95
3.30
3.65
FT
Eastleigh
0
-
1
Barrow
2.14
3.25
3.25
FT
Ebbsfleet United
3
-
2
Boreham Wood
1.70
3.65
4.35
FT
Harrogate
1
-
0
Maidenhead United
1.45
4.30
6.00
FT
Havant and Waterlooville
1
-
2
Chesterfield
3.50
3.40
1.95
Anglia » puchar »
Kwalifikacje FA Trophy
FT
AFC Fylde
0
-
0
Stockport
1.98
3.25
3.35
FT
Leyton Orient
1
-
0
Telford
1.45
3.80
6.40
Estonia » 1. liga »
Liga estońska
FT
Tulevik Viljandi
0
-
4
Tammeka
4.40
4.70
1.45
FT
FC Kuressaare
0
-
1
Levadia Maardu
-
-
-
FT
Talinna Kalev
0
-
4
Trans Narva
5.40
5.25
1.30
Estonia » 2. liga »
2 liga estońska Esiliiga
FT
Parnu JK Vaprus
1
-
0
FC Kohtla-Jaerve
-
-
-
FT
Tartu JK Welco
2
-
4
TJK Legion
-
-
-
Macedonia » 1. liga »
Liga macedońska
FT
FC Academy Pandev
2
-
0
FK Sileks
-
-
-
FT
Shkendija Tetowo
1
-
0
Rabotnicki Skopje
-
-
-
FT
FK Vardar Skopje
1
-
0
Shkupi Skopje
-
-
-
FT
Makedonija GjP
2
-
1
Belasica
-
-
-
FT
Pobeda
2
-
3
Renova
-
-
-
Finlandia » puchar »
Puchar Finlandii
FT
Haka
0
-
1
RoPS
4.30
3.50
1.75
FT
FC KTP
0
-
2
Ilves
5.60
4.00
1.50
FT
AC Oulu
0
-
1
Honka
5.60
4.00
1.50
FT
FC Kiisto
0
-
5
FC Lahti
-
-
-
FT
TPV Tampere
0
-
2
IFK Mariehamn
6.75
4.30
1.40
Francja » 2. liga »
Druga liga francuska
FT
Lorient
1
-
1
Brest
2.35
2.95
3.20
Gruzja » 1. liga »
Liga gruzińska
FT
FS Rustavi
1
-
1
Czichura
-
-
-
FT
Dinamo Batumi
1
-
0
Dila Gori
2.60
3.10
2.33
Gruzja » 2. liga »
Druga liga gruzińska
FT
Samtredia
0
-
0
FC Shevardeni 1906
-
-
-
FT
Merani
1
-
2
FC Shukura Kobuleti
-
-
-
Niemcy » 2. liga »
2. Bundesliga
FT
Hamburger SV
2
-
3
Darmstadt
1.50
4.10
6.25
FT
Sandhausen
4
-
0
St. Pauli
2.70
3.00
2.80
FT
Dynamo Dresden
1
-
1
Magdeburg
2.35
3.20
3.10
Niemcy » 3. liga »
3 liga niemiecka
FT
Wehen
2
-
0
Preußen Muenster
1.62
3.90
4.40
FT
Unterhaching
0
-
0
Sonnenhof Großaspach
1.65
3.55
4.80
FT
Wuerzburger Kickers
2
-
1
TSV 1860 Monachium
2.05
3.20
3.50
FT
Sportfreunde Lotte
0
-
2
Kaiserslautern
2.65
3.05
2.60
FT
Osnabrueck
3
-
1
Carl Zeiss Jena
1.42
4.10
6.50
FT
Aalen
1
-
1
FSV Zwickau
2.10
3.30
3.25
Niemcy » 4. liga »
Czwarta liga niemiecka
FT
Optik Rathenow
2
-
1
RW Erfurt
4.60
3.90
1.60
FT
VSG Altglienicke
0
-
0
FC Viktoria 1889 Berlin
2.05
3.35
3.20
FT
ETSV Weiche Flensburg
2
-
1
Holstein Kiel II
1.57
4.10
4.30
FT
VfB Eichstatt
5
-
0
Viktoria Aschaffenburg
1.75
3.80
3.80
FT
FC Pipinsried
3
-
2
SV Schalding-Heining
2.75
3.20
2.35
FT
Nuernberg II
4
-
2
FV Illertissen
2.35
3.10
2.85
FT
SV Heimstetten
1
-
2
FC Memmingen
2.60
3.45
2.35
FT
Greuther Fuerth II
0
-
3
TSV Buchbach
2.05
3.05
3.45
FT
SV Roedinghausen
2
-
0
Viktoria Koeln 1904
2.80
3.25
2.30
FT
Fortuna Duesseldorf II
2
-
2
Wattenscheid
2.35
3.15
2.80
FT
SC Wiedenbrueck
0
-
1
Oberhausen
3.25
3.35
2.00
FT
Wormatia Worms
1
-
2
FSV Frankfurt
2.50
3.15
2.60
FT
Homburg
1
-
0
SC Hessen Dreieich
1.40
4.30
5.80
FT
Elversberg
1
-
0
Hoffenheim II
1.60
4.20
4.10
FT
FCA Walldorf
2
-
1
Ulm
3.25
3.35
2.00
FT
TSG Balingen
3
-
1
Eintracht Stadtallendorf
1.60
3.60
4.75
FT
FC Schweinfurt
1
-
0
1860 Rosenheim
1.45
4.25
5.75
Grecja » 1. liga »
Liga grecka
FT
Asteras Tripolis
0
-
0
Lamia
1.62
3.35
5.60
FT
Panaitolikos
1
-
2
PAOK Saloniki
6.10
4.00
1.48
FT
PAS Giannina
0
-
0
AE Larissa
1.88
2.95
4.60
Grecja » 2. liga »
Druga liga grecka
FT
Kissamikos FC
1
-
0
AOK Kerkyra
-
-
-
FT
Trikala
1
-
0
Platanias
-
-
-
Gwatemala » 1. liga »
Liga gwatemali
FT
Deportivo Petapa
0
-
3
Antigua Guatemala
8.50
4.60
1.23
FT
Iztapa
1
-
0
Siquinala
1.90
3.10
3.45
FT
CSD Municipal
1
-
1
Coban Imperial
1.95
3.05
3.35
Hongkong » 1. liga »
Liga Hong Kongu
FT
Guangzhou R&F U19
2
-
3
Kitchee
-
-
-
FT
Southern District RSA
1
-
0
Hong Kong Sapling
1.35
4.60
5.40
FT
Pegasus FC
1
-
2
Tai Po
3.15
3.60
1.84
Węgry » 1. liga »
Liga węgierska
FT
Puskas FC Academy
3
-
2
MTK Budapeszt
2.35
3.00
2.95
FT
Ferencvaros
2
-
0
Haladas
1.16
6.10
13.00
FT
Ujpest
1
-
0
Varda SE
1.52
3.60
6.25
FT
Budapest Honved
3
-
0
Paksi SE
2.12
2.90
3.55
FT
Videoton FC
1
-
0
Mezokovesd SE
1.57
3.60
5.50
FT
Debreceni VSC
1
-
0
Diosgyori VTK
1.49
4.10
5.40
Iran » 1. liga »
Pro League
FT
Sepidrood Rasht
1
-
3
Persepolis
6.25
3.15
1.52
FT
Esteghlal
1
-
0
Nassaji Mazandaran FC
1.56
3.15
5.60
Izrael » 1. liga »
Liga izraelska
FT
Maccabi Tel Awiw
2
-
0
Hapoel Hadera Eran
1.13
6.75
13.00
FT
Hapoel Raanana
2
-
2
Bnei Sakhnin
2.60
2.90
2.63
FT
Hapoel Tel Awiw
5
-
1
FC Ashdod
1.72
3.45
4.20
FT
Maccabi Hajfa
0
-
2
Bnei Yehuda Tel Awiw
1.70
3.35
4.50
Włochy » 2. liga »
Serie B
FT
Benevento
2
-
3
Spezia
2.05
3.00
4.10
FT
Foggia
1
-
1
Cittadella
2.75
2.95
2.80
FT
Livorno
1
-
0
Salernitana
2.05
3.15
3.85
FT
Calcio Padova
0
-
1
Perugia
2.88
2.80
2.80
FT
Hellas Werona
1
-
1
Ascoli Picchio FC 1898
1.78
3.20
5.00
Włochy » 3. liga »
Trzecia liga włoch
FT
Alessandria
0
-
0
Entella
4.00
3.15
1.80
FT
Carrarese
3
-
0
Arezzo
2.30
3.00
2.90
FT
Olbia
0
-
1
Pisa
3.20
2.95
2.15
FT
Pro Vercelli
4
-
0
Arzachena
1.42
3.85
6.00
FT
Novara
1
-
3
Cuneo
2.25
3.00
3.00
FT
Robur Siena
1
-
0
Lucchese
1.55
3.50
5.50
FT
Albissola
1
-
1
ASDC Gozzano
2.60
2.95
2.60
WO
Pro Patria
3
-
0
Pro Piacenza
-
-
-
FT
Piacenza
1
-
0
Pistoiese
1.65
3.25
4.70
FT
Pontedera
1
-
0
Juventus U23
-
-
-
FT
Renate
0
-
1
AlbinoLeffe
2.20
2.80
3.35
Japonia » 2. liga »
2 liga japońska
FT
Tokyo Verdy
2
-
3
Tochigi SC
2.05
3.00
3.90
FT
Yokohama FC
1
-
2
Albirex Niigata
2.50
2.85
3.10
FT
FC Ryukyu
2
-
1
Tokushima Vortis
2.65
3.25
2.55
Japonia » 3. liga »
Trzecia liga japońska
FT
Fujieda MYFC
1
-
0
Roasso Kumamoto
-
-
-
FT
FC Tokyo U23
0
-
1
Grulla Morioka
2.20
3.25
2.80
FT
Cerezo Osaka U23
1
-
0
YSCC
-
-
-
Kenia » 1. liga »
Liga kenijska
FT
Nakumatt
2
-
3
Vihiga United
2.85
2.65
2.60
Kuwejt » 1. liga »
Premier League
FT
Al-Qadsia
4
-
0
Al Fahaheel
1.17
5.75
8.50
Łotwa » 1. liga »
Liga łotewska
FT
FK Spartaks
2
-
3
Rigas Futbola skola
4.30
3.85
1.65
FT
FK Jelgava
2
-
1
Ventspils
-
-
-
Liban » 1. liga »
Liga libańska
FT
Shabab Al-Ghazieh
0
-
4
Al-Ansar
-
-
-
FT
Racing Beirut
3
-
0
Salam Zgharta
-
-
-
FT
Tripoli SC
2
-
0
Al-Nabi Shayth
-
-
-
FT
Al-Nejmeh
1
-
4
Al Akhaa Al Ahli
-
-
-
Litwa » 1. liga »
Liga litewska
FT
Stumbras Kaunas
2
-
0
Atlantas Kłajpeda
1.40
4.20
5.80
FT
Suduva
1
-
0
FK Kauno Zalgiris
1.28
4.80
7.00
Meksyk » 1. liga »
Liga meksykańska
FT
Monarcas Morelia
1
-
1
Lobos de la BUAP
1.78
3.75
3.70
FT
Puebla
1
-
0
Pumas
2.43
3.35
2.55
Meksyk » 2. liga »
Druga liga meksykańska
FT
Cafetaleros de Tapachula
2
-
2
San Luis
3.15
3.25
2.00
FT
Atlante
1
-
2
Celaya
1.58
3.50
4.70
FT
Leones Negros
1
-
0
Jaibos Tampico Madero
1.98
3.20
3.25
Mołdawia » 1. liga »
Liga mołdawska
FT
Zimbru Kiszyniów
0
-
1
CS Petrocub
-
-
-
FT
Sheriff Tyraspol
1
-
0
Speranta
-
-
-
Maroko » 1. liga »
Liga marokańska
FT
Chabab Rif Al Hoceima
1
-
1
Olympic Club de Safi
2.17
2.80
3.25
FT
MAT Tetouan
0
-
0
FUS Rabat
2.45
2.75
2.80
Maroko » 2. liga »
Druga liga marokańska
FT
KAC Kenitra
2
-
0
JSK Chabab Kasba Tadla
-
-
-
FT
Khemis Zemamra
0
-
1
Widad Temara
-
-
-
FT
AS Sale
1
-
2
MAS Fes
-
-
-
FT
Chabab Atlas Khenifra
2
-
3
Olympique Dcheira
-
-
-
FT
Raja Beni Mellal
3
-
1
CRS
-
-
-
FT
Wydad Fes
3
-
0
Club Jeunesse Ben Guerir
-
-
-
FT
Racing de Casablanca
0
-
0
Union Sidi Kacem
-
-
-
FT
JSM Laayoune
2
-
0
IZK
-
-
-
Holandia » 3. liga »
Trzecia liga holenderska
FT
SVV Scheveningen
2
-
4
Spakenburg
2.80
3.45
2.04
FT
Excelsior Maassluis
2
-
0
De Treffers
1.72
3.70
3.50
FT
GVVV Veenendaal
4
-
2
AFC
3.30
3.55
1.80
FT
Jong Vitesse
4
-
2
Lienden
1.65
3.80
3.70
FT
HHC
2
-
1
Jong Almere City FC
1.40
4.40
4.90
FT
IJsselmeervogels
1
-
1
Katwijk
2.04
3.45
2.80
FT
Rijnsburgse Boys
3
-
2
Barendrecht
1.40
4.40
4.90
FT
Jong Sparta Rotterdam
1
-
2
Kozakken Boys
2.35
3.35
2.40
FT
VVSB
3
-
2
Koninklijke HFC
4.20
4.20
1.50
Nowa Zelandia » 1. liga »
Liga nowozelandzka
FT
Eastern Suburbs
3
-
0
Southern United
1.35
4.35
5.50
Irlandia Północna » 1. liga »
Liga Irlandii północnej
FT
Ballymena United
0
-
2
Glentoran
1.35
4.40
6.50
FT
Ards
0
-
1
Warrenpoint Town
-
-
-
FT
Linfield
2
-
0
Institute
-
-
-
FT
Glenavon
1
-
0
Dungannon Swifts
1.49
3.80
5.25
FT
Crusaders
2
-
0
Cliftonville
1.78
3.45
3.70
Irlandia Północna » 2. liga »
2 liga Irlandii północej
FT
Ballinamallard United
3
-
0
Harland & Wolff Welders F.C.
-
-
-
FT
Carrick Rangers
1
-
0
Larne
-
-
-
FT
Knockbreda
5
-
2
PSNI FC
-
-
-
Norwegia » puchar »
Puchar Norwegii kwalifikacje
FT
Strindheim
3
-
0
Melhus
-
-
-
FT
Idd
1
-
2
FK Sparta Sarpsborg
-
-
-
FT
Kolbu/KK
4
-
1
Valdres FK
-
-
-
FT
Bjoernevatn
7
-
1
Hammerfest
-
-
-
FT
Redalen
2
-
1
Lillehammer FK
-
-
-
FT
Aandalsnes
4
-
2
Kristiansund FK
-
-
-
FT
Porsanger
3
-
0
Kirkenes
-
-
-
FT
Funnefoss/Vormsund
4
-
2
Skedsmo
-
-
-
FT
Toten
4
-
0
Konnerud
-
-
-
FT
Skarp
4
-
1
Krokelvdalen
-
-
-
FT EX
Norild
5
-
4
Tverrelvdalen
-
-
-
Paragwaj » 1. liga »
Liga paragwajska
FT
Deportivo Capiata
1
-
3
Luqueno
2.20
3.45
2.80
FT
Club River Plate
1
-
1
Nacional
2.50
3.15
2.60
Peru » 1. liga »
Liga peruwiańska
FT
Sport Boys
0
-
0
Academia Cantolao
2.35
3.20
2.80
FT
Union Comercio
0
-
0
Universidad San Martin
-
-
-
Portugalia » 2. liga »
2 liga portugalska
FT
Academica
1
-
0
Braga B
1.75
3.30
4.30
FT
Leixoes
1
-
0
Arouca
2.43
2.95
2.85
FT
Benfica B
2
-
1
Penafiel
2.00
3.25
3.45
FT
Mafra
2
-
2
Viseu
2.05
3.25
3.30
Katar » 1. liga »
Liga katarska
FT
Al-Sailiya
0
-
2
Al-Sadd
8.00
5.60
1.21
FT
Umm Salal
1
-
3
Lekhwiya
-
-
-
Rumunia » 1. liga »
Liga romuńska
FT
FC Dunarea Calarasi
1
-
2
CSMS Iasi
2.63
2.95
2.85
FT
FC Viitorul Constanta
0
-
1
CFR Cluj
2.90
2.85
2.65
Rumunia » 2. liga »
Druga liga rumuńska
FT
ACS Poli Timisoara
1
-
3
FC Academica Clinceni
3.65
3.20
1.87
FT
Dacia Unirea Braila
1
-
0
CS Balotesti
3.90
3.60
1.70
FT
FC Farul Constanta
2
-
0
Pandurii
1.48
3.90
5.10
FT
Juventus Bucuresti
1
-
1
FC Metaloglobus Bucuresti
2.45
3.10
2.55
FT
FC Arges Pitesti
0
-
0
ASU Politehnica Timisoara
-
-
-
FT
UTA Batrana Doamna
0
-
3
Luceafarul Oradea
1.60
3.55
4.60
FT
CS Aerostar Bacau
1
-
2
Universitatea Cluj
4.10
3.45
1.70
Rosja » 2. liga »
Druga liga rosyjska
FT
Tyumen
1
-
1
Chertanovo Moscow
2.35
2.85
2.75
FT
FC Krasnodar II
0
-
2
FC Sochi
-
-
-
FT
Baltika
2
-
0
Spartak Moscow II
2.20
2.85
3.05
San Marino » 1. liga »
Liga San Marino
FT
Tre Fiori
5
-
1
S.S. Murata
-
-
-
FT
Domagnano
1
-
2
SS Pennarossa
-
-
-
FT
FC Fiorentino
2
-
3
Folgore
-
-
-
FT
SP Libertas
1
-
1
La Fiorita Montegiardino
-
-
-
Arabia Saudyjska » 1. liga »
Liga arabii saudyjskiej
FT
Al Hazm
0
-
3
Al Ittihad
5.00
3.80
1.55
FT
Al-Wehda
0
-
4
Al Nassr FC
4.10
3.65
1.72
Szkocja » 1. liga »
Liga szkocka Premiership
FT
Aberdeen
1
-
1
Livingston
1.65
3.60
5.30
FT
Hamilton Academical
1
-
0
Hearts
4.40
3.55
1.80
FT
Hibernian
2
-
0
Motherwell
2.00
3.25
3.90
FT
Rangers
1
-
1
Kilmarnock
1.41
4.35
8.00
Szkocja » 2. liga »
Druga liga szkocka
FT
Falkirk
1
-
1
Partick Thistle
2.95
3.40
2.20
Serbia » 1. liga »
Liga serbska
FT
FK Zemun
0
-
1
Radnicki Nis
7.50
4.20
1.30
FT
Partizan Belgrad
1
-
3
FK Spartak Subotica
1.22
5.20
7.50
FT
FK Radnik Surdulica
1
-
0
Napredak
1.35
4.00
6.40
FT
Macva Sabac
2
-
1
Proleter
2.16
2.88
3.05
Serbia » 2. liga »
Druga liga serbska
FT
Zarkovo
2
-
0
Novi Pazar
-
-
-
FT
TSC Backa Topola
2
-
0
FK Radnicki 1923
-
-
-
FT
Becej 1918
0
-
0
Borac Cacak
-
-
-
FT
Javor
1
-
0
Buducnost Dobanovci
-
-
-
Singapur » 1. liga »
Liga singapurska
FT
Geylang International FC
0
-
1
Tampines Rovers FC
4.90
4.25
1.45
FT
Hougang United FC
5
-
1
Warriors FC
2.35
3.25
2.55
Walia » 1. liga »
Liga walijska
FT
Barry Town
0
-
2
Bala Town
1.80
3.50
4.00
Słowacja » 1. liga »
Liga słowacka
FT
SKF Sered
1
-
4
Slovan Bratysława
6.40
4.25
1.33
FT
MSK Zilina
4
-
0
Zemplin Michalovce
1.60
3.35
5.10
FT
AS Trenczyn
0
-
1
Spartak Trnawa
2.14
3.20
2.90
FT
FC Zlate Moravce
3
-
2
FK Senica
2.17
3.05
3.00
FT
Podbrezova
1
-
1
Nitra
2.18
3.10
2.90
Słowacja » 2. liga »
Druga liga słowacka
FT
Komarno
1
-
1
Dubnica
-
-
-
FT
FC STK 1914 Samorin
0
-
0
FC Petrzalka 1898
-
-
-
FT
Inter Bratislava
2
-
3
Partizan Bardejov
1.57
3.80
4.10
FT
FK Poprad
1
-
0
Skalica
2.18
3.25
2.70
Słowenia » 1. liga »
Liga słoweńska - Prva Liga
FT
NK Celje
4
-
0
ND Triglav
1.45
4.20
5.10
FT
Mura
5
-
0
Krsko Posavje
-
-
-
FT
Olimpija Lublana
0
-
0
NK Maribor
2.18
3.10
2.90
Słowenia » 2. liga »
2 liga słoweńska
FT
ND Bilje
0
-
2
NK Bravo
-
-
-
FT
Rogaska
1
-
1
Ankaran Hrvatini
2.10
3.60
2.80
FT
Radomlje
0
-
3
Tabor
-
-
-
FT
ND Ilirija Ljubljana
1
-
1
Jadran
2.10
3.60
2.80
FT
NK Krka
2
-
2
Brda
-
-
-
FT
NK Dob
0
-
1
Drava Ptuj
1.72
3.75
3.75
FT
Brezice
1
-
0
Fuzinar
-
-
-
RPA » 1. liga »
Liga Republiki Południowej Afryki
FT
Free State Stars
4
-
1
Thanda Royal Zulu
-
-
-
RPA » 2. liga »
Druga liga Republiki Południowej Afryki
FT
TS Sporting
2
-
0
Witbank Spurs
-
-
-
FT
Maccabi FC
1
-
0
TS Galaxy
-
-
-
FT
Milano United FC
3
-
2
Vasco da Gama
-
-
-
FT
Royal Eagles
3
-
2
Mbombela United
2.30
2.63
3.20
Korea Południowa » 1. liga »
Liga korei południowej
FT
Sangju Sangmu
2
-
0
Incheon United
2.15
3.20
3.05
FT
FC Seoul
0
-
0
Jeju United
2.30
3.05
2.95
FT
Seongnam FC
2
-
1
Suwon Bluewings
3.05
3.05
2.25
Korea Południowa » 2. liga »
Druga liga Korei Płd.
FT
Asan Mugunghwa
3
-
2
Bucheon FC 1995
2.00
3.00
3.75
FT
Suwon FC
2
-
1
Ansan Greeners
-
-
-
Hiszpania » 2. liga »
Druga liga hiszpańska
FT
Albacete
1
-
0
Extremadura
1.98
3.20
4.10
FT
Cadiz
1
-
1
Lugo
1.60
3.45
6.50
FT
Real Saragossa
1
-
0
Elche
2.00
3.15
4.00
FT
Alcorcon
1
-
1
Tenerife
2.10
3.05
3.85
Hiszpania » 3. liga »
3 liga hiszpańska
FT
SD Amorebieta
1
-
2
Logrones
3.05
2.70
2.50
FT
Valladolid B
2
-
1
Navalcarnero
1.60
3.50
4.90
FT
CD Vitoria
2
-
2
SD Gernika
2.40
3.15
2.75
FT
SD Leioa
2
-
2
Real Oviedo B
2.00
3.25
3.35
FT
Sporting Gijon B
1
-
2
Cultural De Durango
1.55
3.60
5.25
FT
Barcelona B
0
-
1
Espanyol B
1.95
3.15
3.70
FT
Ejea
0
-
1
Atletico Levante UD
2.35
2.80
3.20
FT
Atletico Sanluqueno CF
3
-
1
Cartagena
3.65
3.05
2.00
FT
Ponferradina
1
-
0
Atletico Madrid B
2.30
2.95
3.10
FT
Hercules
0
-
0
Lleida Esportiu
2.00
2.88
3.90
Szwecja » puchar »
Puchar Szwecji
FT EX
Djurgaarden
2
-
3
Haecken
2.75
3.25
2.55
Szwajcaria » 1. liga »
Liga szwajcarska
WO
Sion
3
-
0
Grasshopper
1.95
3.40
3.90
FT
St. Gallen
0
-
2
Lugano
2.20
3.35
3.20
Szwajcaria » 2. liga »
2 liga szwajcarska
FT
FC Rapperswil-Jona
1
-
2
Servette Genewa
5.00
4.30
1.50
FT
Schaffhausen
0
-
2
Lausanne
3.30
3.50
1.95
Tajlandia » 1. liga »
Liga tajlandzka
FT
Chiangmai FC
2
-
1
Ratchaburi FC
2.65
3.10
2.35
FT
Suphanburi FC
3
-
0
Chonburi
1.92
3.30
3.35
FT
Chiangrai United
2
-
3
Muang Thong United
2.28
3.20
2.70
FT
Nakhon Ratchasima FC
0
-
0
Trat FC
1.62
3.80
4.00
Tunezja » 2. liga »
Druga liga tunezyjska
FT
Stade Sportif Sfaxien
4
-
2
EO Sidi Bouzid
-
-
-
FT
Jendouba Sport
2
-
0
Gafsa
-
-
-
FT
ES Hamam Sousse
1
-
0
Kerkennah Club
-
-
-
FT
SA Menzel Bourguiba
0
-
1
Chebba Sports Crescent
-
-
-
FT
Sporting Ben Arous
2
-
1
ES Rades
-
-
-
FT
AS Kasserine
2
-
0
CS Djebiniana
-
-
-
Turcja » 2. liga »
Druga liga turecka
FT
Umraniyespor
1
-
2
Gaziantep BB
2.50
2.88
2.75
FT
Elazigspor
0
-
2
Adana Demirspor
5.00
3.95
1.50
FT
Giresunspor
0
-
0
Istanbulspor
2.00
3.05
3.55
FT
Osmanlispor FK
1
-
3
Hatayspor
-
-
-
Ukraina » 1. liga »
Liga ukraińska
FT
Czornomorec Odessa
0
-
3
FC Olexandria
3.40
2.75
2.25
FT
Zoria Ługańsk
0
-
1
Szachtar Donieck
6.50
4.30
1.38
Argentyna » 4. liga »
Czwarta liga argentyńska
FT
Victoriano Arenas
1
-
1
Berazategui
2.20
3.00
3.20
FT
CA Ferrocarril Midland
0
-
0
Sportivo Barracas
1.60
3.50
5.25
FT
Laferrere
3
-
0
Lamadrid
-
-
-
FT
Argentino de Quilmes
0
-
1
Villa San Carlos
1.85
2.95
4.50
FT
Excursionistas
3
-
2
Central Cordoba de Rosario
1.95
2.70
4.50
FT
Canuelas
1
-
1
Deportivo Merlo
3.90
3.30
1.85
Australia » 4. liga »
Czwarta liga australijska
FT
Ipswich City
2
-
0
Moggill
-
-
-
FT
Mount Gravatt
0
-
2
Western Spirit
-
-
-
Urugwaj » 1. liga »
Liga urugwajska
FT
Liverpool FC
6
-
2
Defensor Sporting
2.38
3.20
2.65
FT
Boston River
1
-
3
Fenix
2.60
3.20
2.40
FT
Danubio
2
-
0
Nacional
3.50
3.00
2.00
USA » 2. liga »
2 liga amerykańska
FT
Charlotte Independence
2
-
3
Indy Eleven
2.25
3.20
2.70
FT
Atlanta United II
0
-
1
Louisville City FC
4.35
4.00
1.52
FT
Real Monarchs SLC
0
-
0
El Paso Locomotive
-
-
-
FT
Reno 1868 FC
2
-
1
Austin Bold
-
-
-
Uzbekistan » 1. liga »
Liga uzbecka
FT
Pakhtakor Tashkent
3
-
1
Lokomotiv Tashkent
-
-
-
Belgia » 3. liga »
Trzecia liga belgijska
FT
Dessel
0
-
0
FCV Dender EH
2.40
3.60
2.40
FT
KSV Oudenaarde
1
-
2
Rupel Boom
-
-
-
FT
RWDM Brussels FC
4
-
3
Thes Sport
-
-
-
FT
Seraing United
1
-
1
Virton
2.90
3.65
2.00
FT
Oosterzonen
2
-
1
Chatelet SC
-
-
-
FT
Deinze
5
-
0
Geel
1.20
6.00
9.00
Dania » 3. liga »
Dania 3
FT
Tarup/Paarup
0
-
2
Kolding IF
5.30
4.60
1.40
FT
Skovshoved
1
-
1
Middelfart G og BK
5.80
4.10
1.43
FT
Vejgaard
4
-
1
Aarhus Fremad
5.60
3.45
1.55
FT
Dalum
0
-
3
FC Sydvest 05
2.10
3.25
3.10
FT
Jammerbugt FC
1
-
1
Odder IGF
1.45
4.50
4.90
FT
Frem
3
-
1
Marienlyst
1.32
4.40
7.00
FT
Hilleroed
1
-
4
HIK
2.60
3.15
2.55
FT
Broenshoej
2
-
1
Vanloese
1.77
3.85
3.50
FT
Slagelse
2
-
1
B 93
2.25
3.30
2.85
Anglia » 6. liga »
National League North/South
FT
Bath City
1
-
1
Wealdstone
1.93
3.35
3.35
FT
Chelmsford
2
-
2
Weston Super Mare
1.43
4.50
5.30
FT
Chippenham Town
0
-
0
St.Albans
3.00
3.25
2.12
FT
Dulwich Hamlet
3
-
2
Truro City
1.70
3.90
3.65
FT
East Thurrock United
0
-
1
Oxford City
2.35
3.00
2.80
FT
Gloucester City
1
-
1
Hemel Hempstead
2.30
3.15
2.75
FT
Hampton & Richmond
1
-
4
Concord Rangers
2.70
3.20
2.35
FT
Hungerford Town
2
-
0
Eastbourne Borough
3.30
3.45
1.93
FT
Slough Town
2
-
1
Billericay
2.25
3.35
2.70
FT
Torquay United
2
-
0
Dartford
1.50
3.90
5.25
FT
Welling United
3
-
3
Woking
2.90
3.05
2.28
FT
Boston United
0
-
2
Chorley
2.80
3.20
2.25
FT
Kidderminster Harriers
2
-
1
Spennymoor Town FC
2.60
3.05
2.55
FT
Leamington
1
-
0
Southport
2.80
3.05
2.35
Anglia » 7. liga »
Evo-Stik League
FT
Bishop's Stortford
2
-
0
Haringey Borough
2.60
3.40
2.12
FT
Brightlingsea Regent
0
-
0
Lewes
2.02
3.25
2.88
FT
Dorking Wanderers
2
-
3
Carshalton Athletic
-
-
-
FT
Enfield Town
3
-
3
Bognor Regis Town
1.83
3.30
3.30
FT
Harlow Town
2
-
7
Wingate & Finchley
2.33
3.25
2.43
FT
Kingstonian
2
-
3
Burgess Hill Town
1.50
3.75
4.60
FT
Leatherhead
0
-
0
Folkestone Invicta
2.60
3.30
2.15
FT
Margate
1
-
0
Merstham
2.65
3.15
2.20
FT
Potters Bar Town
0
-
1
Hornchurch
2.16
3.05
2.80
FT
Tonbridge Angels
2
-
0
Corinthian Casuals
1.58
3.65
4.10
FT
Worthing
2
-
0
Whitehawk
1.65
3.30
4.20
FT
Basford United
0
-
1
Gainsborough
2.18
3.50
2.43
FT
Grantham Town
0
-
1
Buxton
3.00
3.25
1.93
FT
Hednesford
4
-
4
Nantwich Town
2.50
3.30
2.20
FT
Hyde United
1
-
2
Lancaster City
2.23
3.10
2.60
FT
Scarborough Athletic
1
-
2
Stalybridge
1.58
3.55
4.10
FT
Coalville Town
1
-
2
Stratford Town
2.15
3.40
2.55
FT
Biggleswade Town
1
-
0
Kettering Town FC
3.40
3.75
1.70
FT
Bedworth United
1
-
2
Royston Town
4.10
3.75
1.56
FT
AFC Rushden & Diamonds
2
-
1
Needham Market
1.60
3.55
4.20
FT
King's Lynn Town
3
-
2
Hitchin Town
1.40
4.00
5.30
FT
Rushall Olympic
0
-
0
Halesowen
1.50
3.80
4.60
FT
St Neots Town
1
-
3
Lowestoft Town
2.20
3.30
2.55
FT
Stourbridge
4
-
1
Redditch United
1.40
3.95
5.50
FT
Tamworth
4
-
0
Banbury United
2.06
3.40
2.70
FT
Leiston
0
-
2
St. Ives Town FC
1.97
3.25
2.95
FT
Chesham United
0
-
1
Farnborough
1.97
3.55
2.80
FT
Dorchester Town
4
-
1
Basingstoke
2.16
3.55
2.48
FT
Frome Town
2
-
0
Taunton Town
4.20
4.20
1.50
FT
Gosport Borough
0
-
0
Walton Casuals
2.16
3.55
2.48
FT
Hartley Wintney
3
-
0
Harrow Borough
2.35
3.40
2.35
FT
Metropolitan Police FC
1
-
0
Kings Langley FC
1.97
3.55
2.80
FT
Staines Town
2
-
5
Hendon
6.10
5.40
1.25
FT
Swindon Supermarine
4
-
0
Beaconsfield SYCOB
1.88
3.55
2.95
FT
Tiverton
2
-
0
Salisbury
2.95
3.55
1.88
FT
Wimborne Town
0
-
0
Weymouth
3.75
3.65
1.64
FT
Poole Town FC
3
-
1
Merthyr Town
1.56
3.75
4.10
Francja » 4. liga »
Czwarta liga francuska
FT
St. Priest
3
-
1
Marseille B
-
-
-
FT
Lens B
1
-
1
Haguenau
-
-
-
FT
Schiltingheim
1
-
1
Bobigny
-
-
-
FT
Monts Or Azergues
2
-
2
Hyeres
-
-
-
FT
Paris Saint Germain B
1
-
3
Vitre
-
-
-
FT
Marseille Consolat
4
-
0
RC Grasse
-
-
-
FT
CA Pontarlier
1
-
1
Annecy FC
-
-
-
FT
Monaco B
0
-
1
Jura Sud
-
-
-
FT
US Marseille Endoume Catalans
2
-
1
Nice B
-
-
-
FT
Romorantin
2
-
0
Blois
-
-
-
FT
Les Herbiers
1
-
0
Saint-Etienne B
-
-
-
FT
Nimes B
0
-
1
Trelissac
-
-
-
FT
Bergerac Perigord
1
-
0
Le Puy
-
-
-
FT
Sete
1
-
1
St-Pryve St Hilaire
-
-
-
FT
Andrezieux
2
-
0
Mont-de-Marsan
-
-
-
FT
US Colomiers
1
-
0
Bordeaux B
-
-
-
FT
CA Bastia
4
-
2
US Granvillaise
-
-
-
FT
Poissy
4
-
2
Furiani Agliani
-
-
-
FT
Stade Briochin
1
-
3
Nantes B
-
-
-
FT
St. Malo
1
-
2
FC Chartres
-
-
-
FT
Le Havre B
1
-
2
CMS Oissel
-
-
-
FT
Sedan
0
-
0
Fleury Merogis U.S
-
-
-
FT
Sainte Genevieve
4
-
2
Arras
-
-
-
FT
St Maur Lusitanos
4
-
1
Croix
-
-
-
FT
Epinal
1
-
1
Creteil
-
-
-
FT
Vannes
3
-
1
AC Boulogne-Billancourt
-
-
-
FT
Stade Bordelais
0
-
1
Moulins Yzeure
-
-
-
FT
Lorient B
0
-
1
Mantes
-
-
-
Niemcy » 5. liga »
Oberliga
FT
SV Kirchanschoring
1
-
0
Jahn Regensburg II
1.98
3.50
2.80
FT
FC Sonthofen
0
-
0
TSV Schwaben Augsburg
1.98
3.60
2.70
FT
DJK Vilzing
0
-
0
SV Pullach
1.74
3.75
3.25
FT
Hansa Rostock II
2
-
0
Malchower SV
1.05
8.00
15.00
FT
Brandenburger SC Sued
1
-
0
FC Anker Wismar
1.84
3.50
3.10
FT
Eintracht Trier
4
-
0
FSV Jaegersburg
1.40
4.60
4.60
FT
TSV Abtswind
2
-
1
ATSV Erlangen
-
-
-
FT
FC Eilenburg
0
-
1
Ludwigsfelder FC
-
-
-
FT
VfB Krieschow
0
-
3
FSV Wacker Nordhausen II
-
-
-
FT
FSV Luckenwalde
9
-
0
BW Zorbau
1.17
6.40
7.50
FT
FC International Leipzig
3
-
1
BSG Wismut Gera
-
-
-
FT
VfL Halle 96
3
-
3
Plauen
-
-
-
FT
BSG Chemie Leipzig
6
-
1
Askania Bernburg
-
-
-
FT
Union Sandersdorf
3
-
0
Carl Zeiss Jena II
-
-
-
FT
Freiberg
4
-
0
Noettingen
1.98
3.50
2.80
FT
FV Ravensburg
1
-
1
FSV 08 Bissingen
2.25
3.40
2.43
FT
Stuttgarter Kickers
3
-
0
Neckarsulmer Sport Union
1.30
4.60
6.00
FT
Luebeck II
2
-
2
SV Frisia 03 RL
1.98
3.50
2.80
FT
Delmenhorst
1
-
1
TB Uphusen
1.74
3.75
3.25
FT
SV Curslack-Neuengamme
4
-
1
Victoria Hamburg
4.35
4.35
1.45
FT
Hertha Wiesbach
1
-
3
Arminia Ludwigshafen
1.68
3.95
3.30
FT
Teutonia Watzenborn-Steinberg
4
-
1
Buchonia Flieden
-
-
-
FT
FSC Lohfelden
4
-
1
SpVgg Neu Isenburg
1.60
4.20
3.50
FT
FV Bad Vilbel
1
-
2
SV Rot-Weiss Hadamar
2.35
3.60
2.25
FT
Bayern Alzenau
5
-
0
SC Waldgirmes
1.43
4.35
4.50
FT
TSV Ilshofen
0
-
2
Bahlinger SC
2.38
3.50
2.25
FT
SV Linx
1
-
4
Goeppinger SV
2.35
3.55
2.25
FT
TSG Backnang
3
-
2
SV Oberachern
2.43
3.40
2.25
FT
TSV Bordesholm
3
-
2
Union Neumuenster
2.70
3.75
1.94
FT
Hassia Bingen
4
-
1
Kaiserslautern II
-
-
-
FT
VfB Dillingen
2
-
4
FV Diefflen
-
-
-
FT
TSV Emmelshausen
1
-
3
FV Engers
-
-
-
Hongkong » 2. liga »
Druga liga Hong Kongu
FT
Hong Kong FC
6
-
0
Wong Tai Sin
-
-
-
Iran » 2. liga »
Druga liga irańska
FT
Mes Kerman
1
-
2
Mes Rafsanjan
1.80
3.00
4.00
FT
Baadraan Tehran
1
-
1
Shahrdari Tabriz
1.80
3.00
4.00
FT
Oxin Alborz
3
-
1
Malavan
2.45
2.70
2.80
FT
Gol Gohar
2
-
2
Samasha Pakdasht
-
-
-
FT
Aluminium Arak
1
-
0
Qashqai
-
-
-
FT
Shahrdari Mahshahr
0
-
0
Khoneh Be Khoneh
2.18
2.75
3.20
FT
Shahin
1
-
1
Karun Arvand Khorramshahr
1.55
3.20
5.50
Włochy » 4. liga »
Serie D
FT
Recanatese
3
-
0
Castelfidardo
-
-
-
Kosowo » 1. liga »
Superliga
FT
Llapi
1
-
1
Ballkani
-
-
-
FT
Drita
2
-
0
Liria
-
-
-
FT
Drenica
0
-
0
Ferizaj
-
-
-
Malta » 2. liga »
Druga liga maltańska
FT
Lija
1
-
1
Vittoriosa Stars
-
-
-
FT
Santa Lucia F.C.
2
-
3
Mqabba
-
-
-
FT
Qrendi
0
-
2
Gudja United
-
-
-
FT
Marsa FC
0
-
5
Swieqi United F.C.
-
-
-
Portugalia » 3. liga »
Trzecia liga portugalska
FT
Trofense
3
-
1
Chaves B
-
-
-
FT
Espinho
2
-
1
Maritimo B
-
-
-
FT
Maria da Fonte
2
-
1
Cacadores das Taipas
-
-
-
Rosja » 3. liga »
Trzecia liga rosyjska
WO
Akademia Rostov
0
-
3
Czernomorec
-
-
-
FT
Mashuk-KMV
1
-
1
Chayka
-
-
-
FT
Dinamo Stavropol
2
-
0
Druzhba
-
-
-
FT
FC Alania Vladikavkaz
3
-
1
Biolog Novokubansk
-
-
-
FT
Legion Dynamo
1
-
0
Angusht Nazran
-
-
-
Szkocja » 3. liga »
Szkocja 3
FT
Arbroath
2
-
1
East Fife
1.60
3.85
4.60
FT
Forfar Athletic
2
-
1
Raith Rovers
3.50
3.65
1.85
FT
Stenhousemuir
0
-
1
Stranraer
2.25
3.35
2.80
Szkocja » 4. liga »
Szkocja 4
FT
Annan Athletic
3
-
1
Edinburgh City
2.55
3.05
2.65
FT
Clyde
3
-
1
Stirling Albion
1.62
3.85
4.30
FT
Queen's Park
4
-
1
Elgin City
2.15
3.40
2.95
Szkocja » 5. liga »
Piąta liga szkocka
FT
BSC Glasgow
4
-
1
Dalbeattie Star
-
-
-
FT
Turriff United
12
-
1
Fort William
-
-
-
FT
Forres Mechanics
1
-
0
Clachnacuddin
-
-
-
FT
Deveronvale
0
-
1
Rothes
-
-
-
FT
Huntly
0
-
5
Nairn County
-
-
-
FT
Inverurie Loco Works
7
-
0
Lossiemouth
-
-
-
FT
Fraserburgh
3
-
1
Keith
-
-
-
Korea Południowa » 3. liga »
Trzecia liga Korei Płd
FT
Gyeongju H & N
0
-
0
Busan Transport Corp
1.30
4.75
7.50
FT
Cheonan City
2
-
1
Mokpo City
-
-
-
FT
Changwon City
2
-
2
Daejeon Korail
-
-
-
FT
Gimhae
1
-
2
Gangneung City
-
-
-
Szwajcaria » 3. liga »
Trzecia liga szwajcarska
FT
SC Bruehl
3
-
2
Wohlen
-
-
-
FT
Cham
1
-
0
La Chaux-de-Fonds
-
-
-
FT
Breitenrain
0
-
1
FC Muensingen
-
-
-
FT
Bavois
2
-
1
FC Zuerich II
-
-
-
FT
SC YF Juventus Zuerich
0
-
1
FC Koeniz
-
-
-
FT
FC Stade Lausanne-Ouchy
5
-
0
Sion II
-
-
-
FT
Yverdon
0
-
0
Bellinzona
-
-
-
Szwajcaria » 4. liga »
Czwarta liga szwajcarska
FT
Mendrisio FC
0
-
3
Winterthur II
-
-
-
FT
Eschen/Mauren
0
-
3
Tuggen
-
-
-
FT
FC Wettswil-Bonstetten
2
-
1
Linth
-
-
-
FT
Red Star Zuerich
0
-
2
Baden
-
-
-
FT
FC United Zuerich
2
-
2
St. Gallen II
-
-
-
FT
FC Thalwil
0
-
3
Hongg
-
-
-
FT
FC Schoetz
0
-
2
SC Goldau
-
-
-
FT
Luzern II
0
-
1
Zug
-
-
-
FT
Thun II
4
-
0
Team Vaud U21
-
-
-
FT
Zofingen
3
-
0
Old Boys
-
-
-
FT
Chenois
2
-
3
Young Boys II
-
-
-
FT
Echallens
0
-
0
Martigny
-
-
-
FT
FC Azzurri 90
2
-
2
Fribourg
-
-
-
FT
Bulle
3
-
1
Meyrin
-
-
-
FT
Lancy FC
2
-
1
Vevey
-
-
-
FT
FC Bassecourt
3
-
1
Buochs
-
-
-
FT
Black Stars
4
-
1
Solothurn
-
-
-
Tanzania » 1. liga »
Liga tanzańska
FT
Mbeya City
2
-
0
Mbao
-
-
-
FT
Lipuli
1
-
0
Young Africans
-
-
-
FT
Kagera Sugar
2
-
1
Mtibwa Sugar
-
-
-
FT
Biashara Mara United
1
-
0
African Lyon
-
-
-
FT
Coastal Union
0
-
0
Alliance FC
-
-
-
Tajlandia » 2. liga »
Druga liga tajlandzka
FT
Thai Honda
2
-
1
Air Force Central FC
2.70
3.10
2.40
FT
Customs United
1
-
1
Samut Sakhon FC
-
-
-
FT
BEC Tero Sasana
2
-
1
Bangkok Glass
2.80
3.30
2.20
FT
Nong Bua Pitchaya FC
1
-
1
JL Chiangmai United FC
-
-
-
Turcja » 3. liga »
Turcja 3
FT
Karagumruk
0
-
2
Manisa Buyukşehir Belediyespor
-
-
-
FT
Keciorengucu
0
-
0
Kastamonuspor
-
-
-
Turcja » 4. liga »
Czwarta liga turecka
FT
Tepecikspor
2
-
0
Batman Petrolspor
-
-
-
FT
Tire 1922 Spor
2
-
0
Silivrispor
-
-
-
FT
Karsiyaka
1
-
0
Ofspor
2.07
2.88
3.15
FT
Kasimpasa Erokspor
0
-
0
Yeni Altindag Belediyespor
-
-
-
FT
Sultanbeyli Belediyespor
0
-
1
Catalcaspor
-
-
-
FT
Ankara Adliyespor
2
-
0
Payas Belediyespor 1975
2.65
3.10
2.20
FT
Muglaspor
1
-
0
24 Erzincanspor
-
-
-
Walia » 2. liga »
Druga liga walijska
FT
Cambrian & Clydach
3
-
2
Pontypridd Town
-
-
-
FT
Goytre AFC
1
-
4
Llantwit Major
-
-
-
FT
Penybont
2
-
0
Cwmamman United
-
-
-
FT
Undy Athletic
2
-
1
Cwmbran Celtic
-
-
-
FT
Gresford Athletic
0
-
0
Ruthin Town
-
-
-
FT
Denbigh Town
2
-
3
Airbus UK Broughton
-
-
-
Zambia » 1. liga »
Zambia 1
FT
Lumwana Radiants
0
-
1
Green Eagles
-
-
-
FT
Kabwe Warriors
1
-
0
Prison Leopards
-
-
-
FT
NAPSA Stars FC
0
-
1
FC MUZA
-
-
-
FT
Circuit City
0
-
3
Nkwazi
-
-
-
FT
Nakambala Leopards
0
-
0
Red Arrows
-
-
-
W tej chwili nie trwa żaden mecz na żywo. Gdy tylko rozpocznie się jakiś mecz zostanie on automatycznie wyświetlony na tej stronie.