Odśwież wyniki
Livescore
Strona główna
Wczorajsze wyniki
Live (
2
)
Moje mecze (
0
)
Ekstraklasa
Pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga mistrzów
Zmień datę
maj
03
Piątek
maj
04
Sobota
maj
05
Wczoraj
maj
06
Dzisiaj
maj
07
Jutro
maj
08
Środa
maj
09
Czwartek
Wyniki 14 paz 2018
Wyniki na żywo
14 paz 2018
Livescore
Wczorajsze wyniki
Live (
2
)
Moje mecze (
0
)
Popularne ligi
Ekstraklasa
Polska pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga Mistrzów
Liga Europy
Europa
Albania
Liga albańska Kategoria Superiore
2 liga albańska
Puchar Albanii
Albania Awans/Spadek
Andora
Liga andorska
2 liga andorska
Puchar Andory
Anglia
Premier League
Championship
League 1
League 2
Conference Premier
National League North/South
Evo-Stik League
Premier Reserve League
Puchar Anglii
Johnstones Paint Trophy
Kwalifikacje FA Trophy
Mecz o Tarczę Wspólnoty
Capital One Cup
Armenia
Liga armeńska
2 liga armeńska
Puchar Armenii
Superpuchar Armenii
Austria
Liga austriacka
2 liga austriacka
3 liga austriacka
Czwarta liga austriacka
Puchar Austrii
Superpuchar Austrii
Baraże
Azerbejdżan
Liga azerbejdżanu
2 liga azerbejdżanu
Puchar azerbejdżanu
Belgia
Liga belgijska
2 liga belgijska
Trzecia liga belgijska
Puchar Cofidis Cup
Superpuchar Belgii
Finały ligi belgijskiej
Białoruś
Liga białoruska
2 liga białoruska
Puchar białorusi
Bośnia i Hercegowina
Liga bośniacka
2 liga bośniacka FBiH
Puchar Bośni
Bułgaria
Liga bułgarska
Druga liga bułgarska
Liga bułgarska rezerw
Puchar Bułgarii
Superpuchar Bułgarii
Awans/Spadek
Chorwacja
Liga chorwacka
2 liga chorwacka
Puchar Chorwacji
Superpuchar Chorwacji
Cypr
Liga cypryjska
2 liga cypryjska
Puchar Cypru
Superpuchar Cypru
Czarnogóra
Liga czarnogórska
Druga liga czarnogórska
Puchar Czarnogóry
Liga czarnogórska kwalifikacje
Czechy
Liga czeska
2 liga czeska
Liga czeska rezerw
Czeska liga rezerw U19
Puchar Czech
Superpuchar Czech
Dania
Liga duńska Superligaen
Druga duńska liga
Dania 2
Trzecia duńska liga
Dania 3
Dania 4
Dania 5
U17 Ligaen
Liga duńska rezerw
U19 Ligaen
Ekstra Bladet
Puchar Danii 2
Dania awans/spadek
Estonia
Liga estońska
2 liga estońska Esiliiga
Puchar Estonii
Superpuchar Estonii
Finlandia
Finlandia 1
2 liga fińska Ykkonen
Trzecia liga fińska
Czwarta liga fińska
Puchar Finlandii
Puchar ligi
Finlandia awans/spadek
Francja
Liga francuska
Druga liga francuska
Trzecia liga francuska
Czwarta liga francuska
Puchar Francji
Superpuchar
Puchar ligi francuskiej
Gibraltar
Premier League
Puchar
Grecja
Liga grecka
Druga liga grecka
Trzecia liga grecka
Liga grecka rezerw
Puchar Grecji
Puchar Grecji 2
Gruzja
Liga gruzińska
Druga liga gruzińska
Puchar Gruzji
Awans/Spadek
Hiszpania
Liga hiszpańska
Druga liga hiszpańska
3 liga hiszpańska
Czwarta liga hiszpańska
Puchar Króla
Superpuchar
Holandia
Liga holenderska
2 liga holenderska
Trzecia liga holenderska
Czwarta liga holenderska
Puchar Holandii KNVB
Superpuchar Holandii
Klubowe mecze towarzyskie
Baraże ligi holenderskiej
Irlandia
Liga irlandzka
2 liga irlandzka
Puchar Irlandii
Puchar Ligi Irlandzkiej
Irlandia baraże
Irlandia Północna
Liga Irlandii północnej
2 liga Irlandii północej
Puchar Irlandii Płn.
Puchar ligi
Baraże
Islandia
liga islandzka
2 liga islandzka
Puchar Islandii
Kosowo
Superliga
Krym
Liga krymsk
Liechtenstein
Puchar
Litwa
Liga litewska
Druga liga litewska
Puchar
Lithuania Cup 1
Luksemburg
Liga luksemburska
Druga liga luksemburgu
Puchar
Luxembourg Promotion/Relegation
Macedonia
Liga macedońska
2 liga macedońska
Puchar
F.Y.R.O.M. Cup 1
Baraże
Malta
Liga maltańska
Druga liga maltańska
Puchar
Mołdawia
Liga mołdawska
Druga liga mołdawska
Puchar Mołdawii
Niemcy
Bundesliga
2. Bundesliga
3 liga niemiecka
Czwarta liga niemiecka
Oberliga
Puchar Niemiec
Superpuchar Niemiec
Puchar Niemiec 2
Baraże
Norwegia
Liga norweska
Druga liga norweska
Trzecia liga norweska
Czwarta liga norweska
Norwegia 5
Norwegia 6
Norwegia 7
U19 Interkretsserien
Puchar Norwegii kwalifikacje
SuperPuchar
Tippeligaen Qualification
Polska
Ekstraklasa
1 liga polska
2 liga polska
Puchar Polski
Superpuchar
Portugalia
Liga portugalska
2 liga portugalska
Trzecia liga portugalska
Puchar Portugalii
Superpuchar Portugalii
Puchar Ligi
Rosja
Liga rosyjska
Druga liga rosyjska
Trzecia liga rosyjska
Rezerwy
Puchar Rosji
Superpuchar Rosji
Puchar Rosji 2
Baraże
Rumunia
Liga romuńska
Druga liga rumuńska
Puchar Rumunii
Puchar Rumunii 3
Puchar ligi
Awans/Spadek
San Marino
Liga San Marino
Puchar San Marino
Serbia
Liga serbska
Druga liga serbska
Serbia Cup 1
Szkocja
Liga szkocka Premiership
Druga liga szkocka
Szkocja 3
Szkocja 4
Piąta liga szkocka
Development League
Puchar Szkocji
Challenge Cup
Puchar Ligi
Baraże
Szwajcaria
Liga szwajcarska
2 liga szwajcarska
Trzecia liga szwajcarska
Czwarta liga szwajcarska
Puchar Szwajcarii
Szwajcaria awans/spadek
Szwecja
Liga szwedzka
2 liga szwedzka
Szwecja 3
Szwecja 4
Rezerwy Allsvenskan U-21
Rezerwy 2
Awans/Spadek rezerw
Puchar Szwecji
Superpuchar
Szwecja awans/spadek
Szwecja awans/spadek 2
Słowacja
Liga słowacka
Druga liga słowacka
Puchar Słowacji
Superpuchar Słowacji
Słowenia
Liga słoweńska - Prva Liga
2 liga słoweńska
Puchar Słowenii
Puchar Słowenii 3
Baraże
Turcja
Liga turecka
Druga liga turecka
Turcja 3
Czwarta liga turecka
Puchar Turcji
Superpuchar Turcji
Baraże
Ukraina
Liga ukraińska
Druga liga ukraińska
Puchar Ukrainy
Superpuchar Ukrainy
Walia
Liga walijska
Druga liga walijska
Puchar Walii
Węgry
Liga węgierska
Druga liga węgierska
Liga węgierska rezerw
Puchar Węgier
Superpuchar Węgier
Wyspy Owcze
Liga wysp owczych
Puchar Wysp Owczych
Włochy
Serie A
Serie B
Trzecia liga włoch
Serie D
Puchar Włoch
Superpuchar Włoch
Baraże
Łotwa
Liga łotewska
Druga liga łotewska
Cup
Puchar Łotwy
Turnieje
Mistrzostwa Świata
Liga Narodów Division A
Liga Narodów dywizja B
Liga Narodów Dywizja C
Liga Narodów Dywizja D
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU
CONCACAF Gold Cup
Copa America
Puchar Konfederacji
EURO U-21
Mistrzostwa Świata U-20
Klubowe Mistrzostwa Świata
Liga Mistrzów
Liga Europy
World Cup Qualification S. Amer
World Cup Qualification CONCACAF
World Cup Qualification Africa
World Cup Qualification Asia
World Cup Qualification Oceania
Copa Libertadores
Puchar Południowoamerykański
Superpuchar Afryki
Superpuchar Europy
AFC Presidents Cup
Puchar AFC
Euro
Mistrzostwa Narodów Afryki
Puchar Narodów Afryki
Azjatycka Liga Mistrzów
AFC U23 Championship
AFF Puchar Suzuki
Puchar Azji
Liga Mistrzów Afryki
Afrykański Puchar Konfederacji
CECAFA Senior Challenge Cup
CFU Puchar klubowy
Champions World Series
Klubowe mecze towarzyskie
Liga Mistrzów Ameryka Płn.
CONCACAF Cup
Copa Centroamericana
East Asian Championship
Euro U-17
Euro U-19
Mecze towarzyskie Reprezentacje
Mecze towarzyskie U-21
Klubowe turieje towarzyskie
Klubowe turieje towarzyskie
Friendly Club Cup
Gulf Cup
Kagame Inter-Club Cup
Kappa Cup
NextGen Series 1
OFC Champions League
Premier League Asia Trophy
Recopa Sudamericana
Royal League
Olimpiada
The Atlantic Cup
UI Cup
Mecze towarzyskie
Puchar Vodafone
West Asian Championship
Mistrzostwa Świata U-17
Setanta Sports Cup
Suruga Bank Championship 1
Toulon Tournament 1
Gold Cup kwalifikacje
Liga Mistrzów U-21
Wszystkie turnieje
Ameryka Płd
Argentyna
Liga argentyńska
2 liga argentyńska
3 Liga argentyńska
Czwarta liga argentyńska
Puchar Argentyny
Superpuchar Argentyny
Argentyna Awans/Spadek
Boliwia
Liga boliwijska
Druga liga boliwijska
Awans/Spadek
Brazylia
Liga brazylijska Serie A
2 liga brazylijska Serie B
3 liga brazylijska Serie C
Brasiliense
Serie D
Paulista A2
Puchar Brazylii
Copa do Nordeste
Chile
Liga chilijska
Druga liga chilijska
Puchar Chile
Superpuchar Chile
Ekwador
Liga ekwadorska
Druga liga ekwadorska
Kolumbia
Liga kolumbijska
2 liga kolumbijska
Colombia Cup 1
Paragwaj
Liga paragwajska
2 liga paragwajska
Peru
Liga peruwiańska
2 liga peruwiańska
Urugwaj
Liga urugwajska
Druga liga urugwajska
Wenezuela
Liga wenezuelska
Druga liga Wenezuelska
Awans/Spadek
Ameryka Pół
Antigua i Barbuda
Premier Division
Azja
Liga haitańska
Barbados
Liga barbadosu Premier Division
Bermudy
Liga bermud
Granada
Liga Grenady
Gwadelupa
Liga gwadelupy
Gwatemala
Liga gwatemali
Druga liga gwatemali
Honduras
Liga hondurasu
Jamajka
Liga jamajska
Kanada
Liga kanadyjska
Kostaryka
Liga kostarykańska
2 liga kostarykańska
Kuba
Liga kubańska
Martynika
Liga wyspy martynika
Meksyk
Liga meksykańska
Druga liga meksykańska
Puchar Meksyku
Nikaragua
Liga nicaragua
Panama
Liga panamska
Portoryko
Liga puerto rico
Saint Vincent i Grenadyny
1. Division
Salwador
Liga salwadorska
St. Kitts and Nevis
SKNFA League
Trynidad i Tobago
Professional League
USA
Liga amerykańska MLS
2 liga amerykańska
Trzecia liga Amerykańska
Czwarta liga amerykańska
Puchar USA
Azja
Arabia Saudyjska
Liga arabii saudyjskiej
Bahrain
Liga bahrajnu
Chiny
Liga chińska
Druga liga chińska
Puchar Chin
Superpuchar Chin
Filipiny
Liga filipińska
Hongkong
Liga Hong Kongu
Druga liga Hong Kongu
Indie
I-League
Liga indyjska
Indonezja
Liga 1
Irak
Liga Iraku
Iran
Pro League
Druga liga irańska
Puchar Iranu Hazfi
Izrael
Liga izraelska
2 liga izraelska
Puchar Izraela
Toto Cup
Baraże
Japonia
Liga japońska
2 liga japońska
Trzecia liga japońska
Czwarta liga japońska
Puchar Japonii
Superpuchar Japonii
Puchar Ligi
Baraże
Jemen
Liga jemeńska
Jordania
Liga jordańska
Katar
Liga katarska
Kazachstan
Liga kazachstańska
2 liga kazachstańska
Puchar Kazachstanu
Superpuchar Kazachstanu
Korea Południowa
Liga korei południowej
Druga liga Korei Płd.
Trzecia liga Korei Płd
Puchar
Baraże
Kuwejt
Premier League
Liban
Liga libańska
Malezja
Liga malezyjska
Druga liga malezyjska
Oman
Liga Omanu
Pakistan
Liga pakistańska
Palestyna
Liga palestyńska
Singapur
Liga singapurska
Puchar Singapuru
Puchar Ligi
Syria
Liga syryjska
Tajlandia
Liga tajlandzka
Druga liga tajlandzka
Tajwan
Liga tajwańska
Uzbekistan
Liga uzbecka
Druga liga uzbekistanu
Awans/Spadek
Wietnam
Liga wietnamska
Druga liga wietnamska
ZEA
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich
Zimbabwe
Zimbabwe 1
Afryka
Algieria
Ligue 1
2 liga algierska
Angola
Liga angolska Girabola
Benin
Liga beninu
Botswana
Liga botswany
Burkina Faso
Liga burkina faso
Cape Verde
Liga Republiki Zielonego Przylądka
Czad
Premiere Division
DR Kongo
Liga Demokratycznej Republiki Konga
Egipt
Liga egipska
Druga liga egipska
Gabon
Liga gabonu
Gambia
Liga gambi
Ghana
Liga ghańska
Gwinea
Liga Gwinea
Kamerun
Liga kamerunu
Kenia
Liga kenijska
Druga liga kenijska
Puchar Kenii
Shield Cup Kenii
Kongo
Linafoot
Lesotho
Premier League
Liberia
Liga liberyjska
Libia
Liga libijska
Madagaskar
Liga madagaskarska
Malawi
Liga malawi
Mali
Liga mali
Maroko
Liga marokańska
Druga liga marokańska
Mauritius
Liga mauritius
Mozambik
Liga mocambiku
Namibia
Liga namibijska
Nigeria
Liga nigeryjska
RPA
Liga Republiki Południowej Afryki
Druga liga Republiki Południowej Afryki
Puchar Nedbank RPA
Puchar MNT8 RPA
Rwanda
Liga rwandy
Senegal
Liga senegalska
Sierra Leone
Liga Sierra Leone
Suazi
Liga suazi
Sudan
Liga Sudanu
Tanzania
Liga tanzańska
Togo
Championnat National
Tunezja
Liga tunezyjska
Druga liga tunezyjska
Uganda
Liga ugandy
Wybrzeże Kości Słoniowej
Liga Wybrzeża Kości Słoniowej
Zambia
Zambia 1
Oceania
Australia
Liga australijska
2 liga australijska
3 liga australijska
Czwarta liga australijska
Liga australijska rezerw
Liga australijska NPL rezerw
Puchar Australii
Fidżi
Liga Fiji
Nowa Zelandia
Liga nowozelandzka
Druga liga nowozelandzka
Tahiti
Taiti 1
Vanuatu
TVL Premier League
Wyspa Salomona
Liga wysp salomona
Resultados ao vivo
Scoruri live
Livescore
Livescore
Rezultati uzivo
Risultati in tempo reale
Transmisje meczów
Porównanie drużyn
Wszystie
Live (
2
)
Moje mecze (
0
)
Zamknij
Znaleziono:
Przeszukaj mecze na serwerze
Liga Narodów Division A
FT
Polska
0
-
1
Włochy
3.50
3.30
2.30
Liga Narodów dywizja B
FT
Rosja
2
-
0
Turcja
2.20
3.20
3.65
Liga Narodów Dywizja C
FT
Rumunia
0
-
0
Serbia
3.20
3.30
2.35
FT
Izrael
2
-
0
Albania
1.75
3.45
5.10
FT
Litwa
1
-
4
Czarnogóra
4.20
3.00
2.10
Liga Narodów Dywizja D
FT
Azerbejdżan
1
-
1
Malta
1.28
5.00
14.00
FT
Wyspy Owcze
1
-
1
Kosowo
5.00
3.45
1.75
Polska » 3. liga »
2 liga polska
FT
Gryf Wejherowo
0
-
2
Olimpia Elbląg
-
-
-
Puchar Narodów Afryki
FT
Kenia
3
-
0
Etiopia
-
-
-
FT
Gwinea-Bissau
2
-
1
Zambia
3.10
3.20
2.30
USA » 1. liga »
Liga amerykańska MLS
FT
New England Rev.
2
-
0
Orlando City
1.44
4.60
6.10
Klubowe mecze towarzyskie
FT
Rizespor
3
-
1
Dinamo Batumi
-
-
-
Argentyna » 3. liga »
3 Liga argentyńska
FT
CA Defensores Unidos
1
-
0
Colegiales
-
-
-
FT
Almirante Brown
4
-
2
Comunicaciones
-
-
-
FT
CD UAI Urquiza
1
-
0
Flandria
-
-
-
FT
Deportivo Roca
2
-
2
Deportivo Madryn
-
-
-
FT
Defensores de Pronunciameniento
3
-
3
Union de Sunchales
-
-
-
FT
CASD Camioneros
0
-
0
Atletico Parana
-
-
-
FT
Villa Mitre
0
-
1
Sol de Mayo
-
-
-
FT
Estudiantes de Rio Cuarto
2
-
1
Racing de Cordoba
-
-
-
FT
San Lorenzo de Alem
1
-
2
Juventud Unida Universitario
2.25
3.00
3.00
FT
Club Cipolletti
0
-
0
Independiente de Neuquen
-
-
-
FT
Sportivo Estudiantes
0
-
3
Desamparados
-
-
-
Mecze towarzyskie Reprezentacje
FT
Tajlandia
1
-
0
Trynidad i Tobago
2.10
3.40
3.20
FT
Szkocja
1
-
3
Portugalia
5.35
3.45
1.78
Austria » 3. liga »
3 liga austriacka
FT
Lendorf
0
-
4
SC Weiz
-
-
-
FT
Woergl
3
-
2
Schwaz
-
-
-
FT
USK Anif
6
-
0
Reichenau
-
-
-
FT
FC Kitzbuehel
4
-
1
SV Wals Grunau
-
-
-
Boliwia » 1. liga »
Liga boliwijska
FT
San Jose
3
-
1
Destroyers
-
-
-
Boliwia » 2. liga »
Druga liga boliwijska
FT
Deportivo Bata de Quillacollo
0
-
2
Empresa Minera Huanuni
-
-
-
FT
Aviles Industrial
1
-
0
Atletico Bermejo
-
-
-
FT
Rosario Central
0
-
2
Ferrocarril Palmeiras
-
-
-
FT
Aleman
0
-
2
Club Petrolero
-
-
-
Bośnia i Hercegowina » 2. liga »
2 liga bośniacka FBiH
FT
Tosk Tesanj
1
-
0
Igman Konjic
-
-
-
Brazylia » 1. liga »
Liga brazylijska Serie A
FT
Santos FC
1
-
0
Corinthians
1.49
3.65
6.40
FT
Bahia
2
-
0
Parana Clube
1.33
4.25
9.00
FT
Chapecoense AF
0
-
1
Vitoria
1.83
3.30
4.10
FT
Vasco da Gama
2
-
0
Cruzeiro
2.16
3.00
3.30
FT
Palmeiras
2
-
0
Gremio
1.88
2.90
4.50
FT
Internacional
3
-
1
Sao Paulo
1.87
3.00
4.30
Brazylia » 2. liga »
2 liga brazylijska Serie B
FT
Figueirense
2
-
2
Coritiba
2.17
2.75
3.45
FT
Londrina EC
2
-
1
Sao Bento
1.83
3.05
4.25
Chile » 2. liga »
Druga liga chilijska
FT
La Serena
1
-
0
Puerto Montt
1.98
3.15
3.15
FT
Rangers
0
-
1
Union San Felipe
2.02
2.88
3.40
FT
Santiago Wanderers
4
-
1
Magallanes
-
-
-
FT
Cobreloa
1
-
0
Atletico Nublense
-
-
-
FT
Deportes Copiapo
2
-
1
Cobresal
-
-
-
FT
Coquimbo Unido
0
-
0
Santiago Morning
2.30
2.95
2.75
Kolumbia » 1. liga »
Liga kolumbijska
FT
Alianza Petrolera
1
-
0
Chico FC
1.68
3.55
4.75
FT
Santa Fe
2
-
2
Atletico Junior
1.62
3.50
5.50
FT
Leones
0
-
1
La Equidad
3.80
2.95
2.08
Kostaryka » 1. liga »
Liga kostarykańska
FT
Deportiva San Carlos
1
-
1
C.S. Cartagines
1.90
3.60
3.35
FT
LD Alajuelense
1
-
0
Limon
1.32
4.75
7.00
FT
Universidad de Costa Rica
3
-
4
Deportiva Carmelita
2.30
3.25
2.80
FT
Grecia
2
-
0
Club Sport Herediano
3.05
3.20
2.18
Kostaryka » 2. liga »
2 liga kostarykańska
FT
CS Uruguay
3
-
0
Turrialba
-
-
-
FT
AD Cofutpa
2
-
1
Santa Ana
-
-
-
FT
Puntarenas FC
4
-
2
ADR Jicaral
-
-
-
FT
AD Municipal San Ramon
2
-
0
AD Santa Rosa
-
-
-
FT
Futbol Consultants Moravia
2
-
1
AD Municipal Liberia
2.23
3.15
2.70
Chorwacja » 2. liga »
2 liga chorwacka
FT
NK Zadar
2
-
0
NK Kustosija
-
-
-
DR Kongo » 1. liga »
Liga Demokratycznej Republiki Konga
FT
Dragons
0
-
3
AC Rangers
-
-
-
WO
Renaissance
0
-
3
Mont Bleu
-
-
-
FT
Nyuki
0
-
1
Don Bosco
-
-
-
FT
Dauphins Noirs
1
-
1
J.S. Bazano
-
-
-
Ekwador » 1. liga »
Liga ekwadorska
FT
Universidad Catolica
0
-
1
LDU de Quito
-
-
-
FT
Deportivo Cuenca
1
-
3
Tecnico Universitario
-
-
-
Ekwador » 2. liga »
Druga liga ekwadorska
FT
Olmedo
2
-
0
Mushuc Runa
-
-
-
FT
Liga de Loja
0
-
0
Orense
-
-
-
FT
Fuerza Amarilla SC
1
-
0
Santa Rita
-
-
-
FT
LDU Portoviejo
3
-
0
Gualaceo SC
-
-
-
Salwador » 1. liga »
Liga salwadorska
FT
CD Sonsonate
1
-
4
CD Chalatenango
-
-
-
FT
CD FAS
1
-
0
Pasaquina
2.10
3.15
2.90
FT
Municipal Limeno
0
-
4
CD Aguila
2.70
3.15
2.23
FT
CD Audaz
2
-
1
Firpo
-
-
-
FT
Jocoro FC
0
-
0
Isidro Metapan
-
-
-
Anglia » puchar »
Kwalifikacje FA Trophy
FT
Pickering Town
3
-
0
Stocksbridge Park Steels
-
-
-
FT
Aylesbury United
2
-
3
Mildenhall Town
-
-
-
Macedonia » 2. liga »
2 liga macedońska
FT
FK Struga
1
-
0
FC Genc Kalemler
-
-
-
Niemcy » 4. liga »
Czwarta liga niemiecka
FT
St.Pauli II
1
-
3
Wolfsburg II
3.70
3.40
1.85
FT
VfB Stuttgart II
2
-
2
Pirmasens
1.70
3.65
4.10
FT
Lupo-Martini Wolfsburg
0
-
2
Eintracht Norderstedt
2.50
3.30
2.50
FT
Oldenburg
3
-
1
TSV Havelse
1.70
3.65
4.10
FT
FC Germania Egestorf-Langreder
2
-
1
VfL Oldenburg
1.50
3.95
5.20
Gwatemala » 1. liga »
Liga gwatemali
FT
CSD Comunicaciones
1
-
0
Sanarate
1.42
3.60
5.80
FT
Antigua Guatemala
1
-
2
Coban Imperial
1.55
3.45
4.90
FT
Guastatoya
2
-
0
CSD Municipal
-
-
-
Honduras » 1. liga »
Liga hondurasu
FT
Juticalpa
3
-
2
Real de Minas
-
-
-
FT
CD Marathon
2
-
2
Real Espana
-
-
-
FT
CD Vida
1
-
2
Lobos UPNFM
-
-
-
Indonezja » 1. liga »
Liga 1
FT
PSM Makassar
2
-
1
Arema
1.42
3.75
5.60
FT
Madura United
0
-
1
Persija Jakarta
-
-
-
Włochy » 3. liga »
Trzecia liga włoch
FT
Cuneo
1
-
0
Olbia
2.00
3.25
3.25
FT
Carrarese
4
-
2
Novara
2.50
2.88
2.75
FT
Arzachena
1
-
0
Juventus U23
-
-
-
FT
Pistoiese
0
-
2
Pisa
2.95
2.95
2.30
FT
Ravenna
2
-
0
Sambenedettese
2.25
3.00
3.00
FT
Renate
0
-
1
Vis Pesaro
2.45
2.75
2.95
FT
Imolese Calcio
1
-
0
Gubbio
3.00
3.00
2.25
FT
Fermana
0
-
0
Sudtirol
2.95
2.80
2.40
FT
Virtus Verona
0
-
2
Ternana Unicusano
3.80
3.30
1.84
FT
Alma Juventus Fano
1
-
0
Giana Erminio
2.60
2.80
2.70
FT
Alessandria
1
-
1
Robur Siena
-
-
-
FT
Pro Patria
0
-
1
Pro Vercelli
-
-
-
FT
Pordenone Calcio
1
-
1
Bassano Virtus
-
-
-
FT
AlbinoLeffe
0
-
1
FeralpiSalo
2.20
2.88
3.15
FT
Monza
1
-
1
Triestina
2.65
2.80
2.70
FT
Albissola
1
-
1
Piacenza
-
-
-
Jamajka » 1. liga »
Liga jamajska
FT
Dunbeholden
0
-
1
Harbour View
-
-
-
FT
Montego Bay United FC
1
-
1
Humble Lions
2.10
3.00
3.30
FT
Reno FC
0
-
2
Portmore United
5.00
3.20
1.65
FT
Tivoli Gardens
0
-
1
Mount Pleasant
-
-
-
FT
UWI FC
3
-
0
Arnett Gardens
2.80
3.10
2.30
Japonia » 2. liga »
2 liga japońska
FT
Mito Hollyhock
0
-
1
Tokyo Verdy
2.60
3.00
2.80
FT
Zweigen Kanazawa
0
-
2
Matsumoto Yamaga
3.15
3.35
2.15
FT
Kamatamare Sanuki
1
-
0
Roasso Kumamoto
3.00
3.00
2.45
FT
JEF United Chiba
2
-
1
Montedio Yamagata
2.20
3.45
3.00
FT
Machida Zelvia
3
-
2
Oita Trinita
3.90
3.65
1.80
Japonia » 3. liga »
Trzecia liga japońska
FT
Grulla Morioka
2
-
1
Kataller Toyama
2.30
3.60
2.50
FT
Nagano Parceiro
0
-
1
YSCC
1.80
3.60
3.60
FT
Gainare Tottori
5
-
1
Kagoshima United
2.40
3.60
2.40
FT
FC Tokyo U23
1
-
0
Blaublitz Akita
-
-
-
FT
Thespakusatsu Gunma
2
-
2
Azul Claro Numazu
2.35
3.00
2.85
Japonia » Puchar ligi »
Puchar Ligi
FT
Yokohama F.Marinos
2
-
2
Kashima Antlers
-
-
-
FT (P)
Shonan Bellmare
2
-
2
Kashiwa Reysol
Karne: 5-4
-
-
-
Czarnogóra » 2. liga »
Druga liga czarnogórska
FT
FK Arsenal Tivat
1
-
3
Otrant
-
-
-
FT
Berane
0
-
6
FK Bokelj
-
-
-
FT
Igalo
0
-
1
OFK Mladost Ljeskopolje
-
-
-
FT
Jezero
0
-
0
Jedinstvo BP
-
-
-
FT
Kom
1
-
0
Decic Tuzi
-
-
-
Maroko » 2. liga »
Druga liga marokańska
FT
JSM Laayoune
0
-
0
Chabab Atlas Khenifra
-
-
-
FT
MAS Fes
1
-
1
Wydad Fes
-
-
-
Holandia » 2. liga »
2 liga holenderska
FT
Go Ahead Eagles
3
-
0
Roda JC Kerkrade
1.67
4.35
3.95
FT
Sparta Rotterdam
3
-
0
Cambuur
1.48
4.10
6.10
FT
FC Twente
0
-
1
MVV Maastricht
1.46
4.60
5.50
Nowa Zelandia » 1. liga »
Liga nowozelandzka
FT
Auckland City FC
4
-
3
Team Wellington
2.04
3.50
2.70
Nikaragua » 1. liga »
Liga nicaragua
FT
Deportivo Walter Ferreti
1
-
2
Managua FC
-
-
-
Paragwaj » 1. liga »
Liga paragwajska
FT
Deportivo Capiata
0
-
1
Sol de America
2.60
3.35
2.40
FT
General Diaz
1
-
2
Nacional
3.35
3.30
2.00
Peru » 1. liga »
Liga peruwiańska
FT
Universitario de Deportes
2
-
1
Union Comercio
1.78
3.30
4.30
FT
Sport Boys
1
-
1
Alianza Lima
3.35
3.30
2.02
Peru » 2. liga »
2 liga peruwiańska
FT
Juan Aurich
5
-
0
Alfredo Salinas
-
-
-
FT
Universidad Cesar Vallejo
2
-
0
Sport Loreto
-
-
-
FT
Atletico Grau
2
-
0
Carlos A. Mannucci
-
-
-
FT
Union Huaral
2
-
2
Alianza Atletico
-
-
-
FT
Club Sport Victoria
8
-
1
Willy Serrato
-
-
-
FT
Cienciano
2
-
1
Deportivo Coopsol
-
-
-
FT
Santa Rosa de Andahuaylas
7
-
0
Deportivo Los Caimanes
-
-
-
Portugalia » 2. liga »
2 liga portugalska
FT
Estoril
2
-
2
Varzim
1.50
3.85
5.40
Rumunia » 2. liga »
Druga liga rumuńska
FT
Chindia Targoviste
4
-
2
UTA Batrana Doamna
1.60
3.85
4.20
FT
ASU Politehnica Timisoara
0
-
1
Ripensia Timisoara
1.87
3.45
3.35
Rosja » 2. liga »
Druga liga rosyjska
FT
Tyumen
1
-
1
Fakel
2.20
2.70
3.25
Słowacja » 2. liga »
Druga liga słowacka
FT
FK Poprad
0
-
5
Liptovsky Mikulas
1.78
3.55
3.35
FT
FC Petrzalka 1898
1
-
1
Tatran Presov
-
-
-
FT
FC STK 1914 Samorin
2
-
2
Lipany
-
-
-
FT
Inter Bratislava
2
-
0
Komarno
2.60
3.25
2.25
FT
Partizan Bardejov
0
-
0
Skalica
-
-
-
FT
Slavoj Trebisov
1
-
1
FC Lokomotiva Kosice
2.07
2.90
3.25
FT
Dubnica
1
-
1
Dukla Bańska Bystrzyca
-
-
-
Słowenia » 2. liga »
2 liga słoweńska
FT
ND Beltinci
1
-
4
Drava Ptuj
-
-
-
FT
Brda
1
-
0
Ankaran Hrvatini
-
-
-
FT
Radomlje
1
-
1
Fuzinar
1.40
4.25
6.00
FT
NK Krka
5
-
0
ND Bilje
-
-
-
Korea Południowa » 2. liga »
Druga liga Korei Płd.
FT
Busan I'Park
3
-
1
Seoul E-Land FC
-
-
-
FT
Asan Mugunghwa
2
-
0
Ansan Greeners
-
-
-
Hiszpania » 2. liga »
Druga liga hiszpańska
FT
Tenerife
0
-
0
Lugo
1.75
3.45
4.75
FT
Rayo Majadahonda
1
-
0
Real Oviedo
3.10
2.80
2.60
FT
Granada
1
-
0
Mallorca
1.90
3.10
4.60
Hiszpania » 3. liga »
3 liga hiszpańska
FT
Granada B
0
-
0
Atletico Sanluqueno CF
-
-
-
FT
Real Oviedo B
2
-
0
RS Gimnastica
1.85
3.15
4.00
FT
Cartagena
0
-
2
Melilla
-
-
-
FT
Valencia B
0
-
0
Hercules
3.25
3.00
2.15
FT
Atletico Baleares
1
-
0
UE Olot
-
-
-
FT
Espanyol B
3
-
1
CF Peralada
1.85
3.05
4.10
FT
Ebro
1
-
3
Sabadell
2.35
3.10
2.85
FT
CD Teruel
0
-
0
Ejea
2.00
2.95
3.70
FT
S.S.Reyes
2
-
0
Guijuelo
1.90
3.05
3.90
FT
Coruxo F.C.
1
-
1
CF Salmantino
-
-
-
FT
Atletico Madrid B
3
-
0
Celta Vigo B
2.40
3.05
2.80
FT
San Fernando CD
2
-
0
UD Ibiza
-
-
-
FT
Las Palmas B
0
-
1
Fuenlabrada
2.75
2.85
2.60
FT
Badalona
1
-
1
Lleida Esportiu
2.80
2.70
2.70
FT
Futbol Club Jumilla
1
-
0
Almeria B
-
-
-
FT
Izarra
0
-
2
Sporting Gijon B
2.30
3.00
3.05
FT
Linense
1
-
1
Villanovense
-
-
-
FT
Pontevedra
0
-
0
Ponferradina
2.70
2.85
2.65
FT
Mirandes
2
-
2
Real Union
1.48
3.85
5.60
FT
UCAM Murcia
3
-
1
Atletico Malagueno
-
-
-
FT
Arenas Getxo
2
-
1
CD Calahorra
2.10
3.00
3.40
FT
CD El Ejido 2012
0
-
1
Recreativo Huelva
-
-
-
FT
Marbella FC
0
-
0
Real Murcia
-
-
-
FT
Atletico Levante UD
0
-
0
Castellon
2.35
3.00
2.75
FT
Rapido de Bouzas
0
-
1
Burgos CF
2.50
2.75
2.95
FT
CF Talavera de la Reina
4
-
0
CD Badajoz
-
-
-
FT
Don Benito
0
-
1
Sevilla Atletico
-
-
-
FT
UD Cornella
1
-
2
Alcoyano
2.25
3.00
3.10
Ukraina » 2. liga »
Druga liga ukraińska
FT
Obolon-Brovar
1
-
1
Inhulets Petrove
-
-
-
Argentyna » 4. liga »
Czwarta liga argentyńska
FT
CA Ferrocarril Midland
2
-
0
Club Lujan
1.95
2.90
4.15
FT
Deportivo Armenio
2
-
0
Argentino de Quilmes
2.30
2.95
3.10
FT
Berazategui
0
-
4
Villa San Carlos
-
-
-
FT
Victoriano Arenas
0
-
1
Central Cordoba de Rosario
-
-
-
FT
Canuelas
2
-
0
Sportivo Barracas
-
-
-
Urugwaj » 1. liga »
Liga urugwajska
FT
Liverpool FC
2
-
1
Defensor Sporting
2.90
3.15
2.23
FT
Danubio
3
-
1
Club Atletico Torque
-
-
-
FT
Cerro
4
-
2
River Plate
-
-
-
FT
Montevideo Wanderers
1
-
2
Racing
2.15
3.25
2.90
WO
El Tanque Sisley
0
-
3
Club Atletico Progreso
-
-
-
FT
Boston River
1
-
0
Nacional
5.50
4.00
1.42
Wenezuela » 1. liga »
Liga wenezuelska
FT
Deportivo La Guaira
1
-
2
Caracas
2.18
3.10
2.80
Belgia » 3. liga »
Trzecia liga belgijska
FT
Eendracht Aalst
0
-
2
FCV Dender EH
1.80
3.65
3.40
Dania » 2. liga »
Dania 2
FT
FC Helsingoer
1
-
2
Nykoebing FC
2.05
3.45
3.40
FT
Hvidovre
5
-
1
Thisted
2.05
3.35
3.45
FT
HB Koege
1
-
2
Silkeborg
2.60
3.45
2.50
Dania » 3. liga »
Dania 3
FT
Avarta
1
-
0
Slagelse
3.05
3.15
2.20
Dania » 4. liga »
Dania 4
FT
Vatanspor
1
-
3
IF Lyseng
3.35
3.85
1.75
FT
FC Odsherred
4
-
2
Fremad Valby
1.70
3.65
3.65
Niemcy » 5. liga »
Oberliga
FT
Teutonia Ottensen
4
-
1
Meiendorfer SV
-
-
-
FT
Geestemuende
2
-
4
Oberneuland
-
-
-
FT
Wedeler TSV
0
-
3
FC Suederelbe
2.50
3.75
2.06
FT
Condor Hamburg
3
-
0
HEBS Hamburg
-
-
-
FT
Eintracht Northeim
1
-
3
TB Uphusen
1.70
3.75
3.35
FT
HSV Barmbek-Uhlenhorst
4
-
1
TuS Osdorf
2.04
3.75
2.55
FT
SV Rugenbergen
2
-
4
Niendorfer TSV
2.45
3.55
2.18
FT
TSV Buchholz
1
-
2
Victoria Hamburg
2.70
3.75
1.95
FT
Hohenstein-Ernstthal
5
-
2
BW Zorbau
-
-
-
FT
Hertha Zehlendorf
6
-
1
SV Altluedersdorf
-
-
-
FT
Germania Friedrichstal
0
-
1
TSV Ilshofen
-
-
-
FT
SV Todesfelde
4
-
1
Union Neumuenster
1.35
4.60
5.00
FT
Neumuenster
3
-
0
SC Weiche Flensburg II
-
-
-
FT
Heeslinger SC
3
-
3
Eintracht Braunschweig II
1.75
3.75
3.15
FT
Spelle-Venhaus
3
-
3
FC Hagen/Uthlede
-
-
-
FT
VfL Oythe
6
-
1
MTV Wolfenbuettel
-
-
-
FT
TuS Bersenbrueck
3
-
1
HSC Hannover
2.14
3.55
2.50
FT
VfV Hildesheim
1
-
1
Arminia Hannover
1.95
3.75
2.70
FT
TSV Sasel
1
-
1
Altonaer FC 93
2.17
3.75
2.35
FT
Wuerzburger Kickers II
3
-
1
FSV Erlangen-Bruck
1.90
3.75
2.80
FT
Hertha Wiesbach
0
-
1
Eintracht Trier
2.35
3.60
2.23
FT
Hassia Bingen
3
-
1
SC Idar-Oberstein
-
-
-
FT
FC Bruenninghausen
0
-
1
TuS Ennepetal
-
-
-
FT
Hammer SpVg
1
-
1
FC Gievenbeck
-
-
-
FT
TuS Erndtebrueck
1
-
3
Schalke 04 II
4.60
4.20
1.42
FT
TSG Sprockhoevel
5
-
0
TuS Haltern
4.20
3.95
1.50
FT
FC Guetersloh
0
-
1
ASC Dortmund
6.75
5.00
1.22
FT
Holzwickeder
1
-
1
SC Westfalia Herne
-
-
-
FT
Sportfreunde Siegen
0
-
2
Eintracht Rheine
1.80
3.85
3.00
FT
FSC Lohfelden
0
-
5
Teutonia Watzenborn-Steinberg
-
-
-
FT
SpVgg Neu Isenburg
1
-
2
SC Viktoria 06 Griesheim
-
-
-
FT
TSV Meerbusch
3
-
5
SW Essen
1.70
3.75
3.35
FT
SpVg Schonnebeck
2
-
4
VfB Homberg
3.35
3.75
1.70
FT
VfB Hilden
4
-
0
Union Nettetal
-
-
-
FT
TuRU Duesseldorf
3
-
1
SC Velbert
-
-
-
FT
TV Jahn Hiesfeld
1
-
1
FSV Duisburg
-
-
-
FT
Velbert
0
-
2
Ratinger SV
1.60
3.95
3.55
FT
FC Kleve
1
-
0
SC Duesseldorf West
-
-
-
FT
FC Bocholt
4
-
1
VfB Speldorf
1.40
4.20
4.75
FT
Leher
1
-
4
SFL Bremerhaven
-
-
-
FT
BSC Hastedt
2
-
0
Brinkumer SV
2.17
4.00
2.28
FT
Inter Tuerkspor Kiel
5
-
1
TSV Laegerdorf
1.58
4.20
3.55
FT
FC Hennef 05
2
-
0
Bergisch Gladbach
2.38
3.55
2.23
FT
FC Wegberg-Beeck
1
-
0
SV Breinig
-
-
-
FT
Viktoria Arnoldsweiler
1
-
3
Borussia Freialdenhoven
3.75
3.95
1.57
FT
FC Huerth
0
-
1
Siegburger SV 04
2.05
3.50
2.65
FT
VfL Alfter
2
-
2
SpVg Frechen 20
-
-
-
FT
DJK BW Friesdorf
5
-
2
SSV Merten
-
-
-
FT
FC 1931 Eddersheim
0
-
2
Bayern Alzenau
3.55
3.75
1.65
FT
VfL Vichttal
3
-
1
Dueren
-
-
-
FT
1860 Muenchen II
2
-
0
FC Sonthofen
2.06
3.75
2.50
Grecja » 3. liga »
Trzecia liga grecka
FT
Amvrysseas
0
-
0
Katastari
-
-
-
FT
Foivos Kremastis
0
-
0
Panopoulou FC
-
-
-
FT
Apollon Eretria
1
-
4
Thyella Kamari
-
-
-
FT
Eikosimias
0
-
4
Kalamata
-
-
-
FT
Apollon Paralimniou
1
-
0
Keravnos Pernis
-
-
-
FT
Aetos Orfanou
0
-
0
Ethnikos Sidirokastro FC
-
-
-
FT
Aris Avatou
0
-
0
Kavala
-
-
-
FT
Alexandros Kilkis
0
-
0
Pao Kosmio
-
-
-
FT
Panserraikos FC
4
-
1
Aspis Xanthi
-
-
-
FT
AE Kalampaki
1
-
2
Orfeas Xanthi
-
-
-
FT
Nestos Chrisoupolis
4
-
2
Ethnikos Alexandroupoli
-
-
-
FT
Makedonikos Foufas
2
-
1
Thesprotos FC
-
-
-
FT
Souli Paramythia
1
-
0
Thriamvos Serviana
-
-
-
FT
Nafpaktiakos Asteras
2
-
1
Alexandros Kallithea
-
-
-
FT
Makedonikos Siatista
0
-
0
Kronos Argyrades
-
-
-
FT
AO Floriadas
0
-
4
Lefkimmi
-
-
-
FT
Acheron Kanalaki
1
-
1
AO Tilikratis Lefkada
-
-
-
FT
Meteora
5
-
0
Anagennisi Karditsas
-
-
-
FT
Asteras Itea
1
-
0
Thiseas Agria
-
-
-
FT
Oikonomos Tsaritsani
2
-
1
Fokikos
-
-
-
FT
Apollon Makrychori
1
-
2
ΑΟ Stylis
-
-
-
FT
Almyros
1
-
1
Achilleas Neokaisareias
-
-
-
FT
Sellana
1
-
1
Niki Volou
-
-
-
FT
Atromitos Piraeus
1
-
0
AE Neapoleos
-
-
-
FT
Ethnikos Piraeus
1
-
0
Ampelokiakos
-
-
-
FT
OF Ierapetra
2
-
0
AEEK INKA
-
-
-
FT
Atsalenios PO
1
-
0
Proodeftiki
-
-
-
FT
Palaiochora
0
-
2
Giouchtas FC
-
-
-
FT
Ionikos
0
-
1
Keratsini
-
-
-
FT
Thyella Diastavroseos
0
-
3
Palliniakos
-
-
-
FT
Paniliakos
3
-
2
PAO Vardas
-
-
-
FT
Niki Traganou
1
-
4
Panegialios
-
-
-
FT
Diagoras Vrachnaiika
2
-
0
Acharnaikos FC
-
-
-
FT
Diagoras Rodos
0
-
1
Ialysos
-
-
-
FT
Agioi Anargyroi
1
-
1
Egaleo
-
-
-
FT
Agios Ierotheos
3
-
0
AO Chalkidas
-
-
-
FT
Panthiraikos AO
2
-
0
Ilisiakos Zografou
-
-
-
FT
PAS Korinthos
0
-
1
Aiolikos Mitilini
-
-
-
FT
Haravianos Ilioupolis
2
-
0
Kallithea
-
-
-
FT
AO Ypato
0
-
1
AE Pellanas Kastoreiou
-
-
-
FT
Asteras Vlahioti
2
-
2
Panarkadikos FC
-
-
-
FT
Pamisos Messini
1
-
2
Mandraikos FC
-
-
-
FT
APO Panargiakos
1
-
0
Aspropyrgos Enosis
-
-
-
FT
Ae Ermionidas
1
-
0
Enosi Lerna
-
-
-
FT
Pao Koufalion
0
-
0
Almopos Aridaia
-
-
-
FT
Aris Palaiochori
1
-
0
Langadas
-
-
-
FT
Edessaikos
1
-
2
Anagennisi Giannitsa
-
-
-
FT
Agrotikos
0
-
1
Niki Agathias
-
-
-
FT
Melithes Melitis
3
-
2
Makedonikos FC
-
-
-
FT
Olympiacos Kyminion
0
-
0
Ermis Amyntaio
-
-
-
FT
Veria FC
0
-
0
PO Triglia
-
-
-
Hongkong » 2. liga »
Druga liga Hong Kongu
FT
Happy Valley
4
-
0
Wing Yee
-
-
-
FT
Rangers
1
-
1
Hong Kong FC
-
-
-
FT
Eastern District
2
-
3
Central & Western
-
-
-
FT
South China
2
-
2
Double Flower
-
-
-
FT
Citizen
1
-
3
Tai Chung
-
-
-
FT
SR Mutual
0
-
1
Shatin SA
-
-
-
FT
Dreams Metro Gallery
4
-
1
Wong Tai Sin
-
-
-
Włochy » 4. liga »
Serie D
FT
ASD Lanusei
2
-
0
Citta di Anagni
-
-
-
FT
Savona
1
-
1
Sestri Levante
-
-
-
FT
Pro Dronero
0
-
3
Sanremese
-
-
-
FT
Lavagnese
1
-
1
Lecco
-
-
-
FT
Folgore Caratese
2
-
1
Bra
-
-
-
FT
US Fezzanese
2
-
1
Arconatese
-
-
-
FT
A.S. Casale
0
-
0
Inveruno
-
-
-
FT
Borgaro Torinese
0
-
1
Stresa
-
-
-
FT
Borgosesia
2
-
4
SCD Ligorna
-
-
-
FT
Sondrio Calcio
2
-
0
Seregno
-
-
-
FT
Villa D'Alme
1
-
1
Como
-
-
-
FT
Villafranca
2
-
2
Caravaggio
-
-
-
FT
Virtus Bergamo Alzanoseriate
1
-
2
Pro Sesto
-
-
-
FT
Scanzorosciate
0
-
0
Pontisola
-
-
-
FT
Olginatese
1
-
1
Legnago Salus
-
-
-
FT
Ambrosiana
1
-
2
Mantova
-
-
-
FT
Caronnese
0
-
1
Rezzato
-
-
-
FT
Ciserano
1
-
1
Darfo Boario
-
-
-
FT
Union Feltre
0
-
0
Campodarsego
-
-
-
FT
Adriese
4
-
1
Tamai
-
-
-
FT
ArzignanoChiampo
1
-
1
Sandona
-
-
-
FT
Chions
2
-
0
Belluno
-
-
-
FT
Clodiense
0
-
1
St. Georgen
-
-
-
FT
Delta Calcio Rovigo
3
-
1
Trento
-
-
-
FT
Este
1
-
1
Cartigliano
-
-
-
FT
Levico Terme
0
-
1
Montebelluna
-
-
-
FT
Aprilia
1
-
0
Torres
-
-
-
FT
Flaminia
3
-
0
Anziolavinio
-
-
-
FT
Cassino
2
-
2
ASD Trastevere
-
-
-
FT
Monterosi
2
-
1
Ladispoli
-
-
-
FT
Ostia Mare
1
-
2
Budoni
-
-
-
FT
Latte Dolce
1
-
1
SSD Albalonga
-
-
-
FT
Atletico SFF
4
-
1
Avellino
-
-
-
FT
Vis Artena
2
-
1
Lupa Roma
-
-
-
FT
Messina
0
-
3
Acireale
-
-
-
FT
Bari
0
-
0
AP Turris
-
-
-
FT
Cittanovese
0
-
0
Marsala
-
-
-
FT
Nocerina
0
-
0
US Palmese
-
-
-
FT
Portici
2
-
1
Igea Virtus
2.35
3.00
2.63
FT
Rotonda
1
-
2
Castrovillari
-
-
-
FT
Sancataldese
3
-
1
Locri
-
-
-
FT
Troina
1
-
0
Gela
-
-
-
FT
Aglianese
2
-
1
San Donato
-
-
-
FT
Aquila Montevarchi
2
-
3
Tuttocuoio
-
-
-
FT
Bastia Calcio
1
-
3
Real Forte Querceta
-
-
-
FT
Scandicci
1
-
2
Trestina
2.48
2.95
2.55
FT
US Gavorrano
3
-
0
Sangimignano
-
-
-
FT
Ghivizzano Borgoamozzano
2
-
2
Ponsacco
2.75
3.00
2.28
FT
Massese
4
-
1
Prato
-
-
-
FT
Pianese
2
-
0
Sangiovannese
-
-
-
FT
Seravezza
3
-
1
Sinalunghese
-
-
-
FT
Viareggio
0
-
0
Cannara
-
-
-
FT
Gelbison Cilento
0
-
1
Sarnese 1926
-
-
-
FT
Ercolanese
0
-
2
ACD Nardo
-
-
-
FT
Audace Cerignola
1
-
0
Gragnano
-
-
-
FT
AZ Picerno ASD
2
-
3
Team Altamura
-
-
-
FT
Bitonto
2
-
2
Savoia
-
-
-
FT
Pomigliano
0
-
0
Citta di Fasano
-
-
-
FT
Sorrento
0
-
0
Fidelis Andria
-
-
-
FT
Taranto
3
-
0
Nola
-
-
-
FT
Francavilla Calcio 1927
0
-
0
Gravina
-
-
-
FT
San Marino
1
-
0
OltrepoVoghera
-
-
-
FT
Sasso Marconi
1
-
2
Cavenago Fanfulla
-
-
-
FT
Pergolettese
2
-
1
Mezzolara
1.40
3.75
6.25
FT
Pavia
3
-
2
Classe
-
-
-
FT
Lentigione
1
-
1
Vigor Carpaneto
-
-
-
FT
Adrense
3
-
0
Axys Zola
-
-
-
FT
Calvina
2
-
3
Crema
-
-
-
FT
Fiorenzuola
0
-
0
Reggio Audace
-
-
-
FT
Modena
1
-
0
Ciliverghe Mazzano
-
-
-
FT
Castelfidardo
0
-
1
Sammaurese
-
-
-
FT
Campobasso
0
-
0
Recanatese
-
-
-
FT
Isernia
1
-
0
Jesina
-
-
-
FT
Montegiorgio
1
-
2
Sangiustese
-
-
-
FT
Olympia Agnonese
1
-
1
Avezzano
-
-
-
FT
ASD Pineto
1
-
2
Santarcangelo
-
-
-
FT
Vastese
1
-
1
Forli
-
-
-
FT
San Nicolo
1
-
2
Savignanese
-
-
-
FT
Real Giulianova
1
-
2
Matelica
-
-
-
FT
Romagna Centro
2
-
0
Francavilla Calcio 1927
-
-
-
FT
Virtus Bolzano
1
-
1
Cjarlins Muzane
-
-
-
FT
ASD Calcio Chieri 1955
2
-
0
US Bustese
-
-
-
Norwegia » 3. liga »
Trzecia liga norweska
FT
Flekkeroey
1
-
1
Hoedd
-
-
-
FT
Asker
0
-
1
Alta
1.70
3.75
4.00
FT
Stjoerdals Blink
1
-
3
Egersund
3.40
3.95
1.80
FT
Nardo
0
-
3
Vidar
1.95
3.85
3.05
FT
Kjelsaas
0
-
1
Brattvaag
1.85
3.45
3.45
FT
Mjoelner
2
-
2
NIL-Trysil
1.42
4.75
5.20
FT
Vard Haugesund
3
-
3
Vaalerenga 2
3.25
4.40
1.72
FT
Fredrikstad
5
-
0
Stabaek 2
1.15
6.75
11.50
FT
Hoenefoss
3
-
2
Elverum
7.50
5.10
1.23
Norwegia » 4. liga »
Czwarta liga norweska
FT
Ullern
6
-
0
KFUM 2
-
-
-
FT
Lillestroem 2
0
-
4
Eidsvold TF
-
-
-
FT
Lyn
7
-
1
Skarp
1.18
5.75
8.50
FT
Floeya
7
-
1
IL Staalkameratene
1.10
7.50
10.50
FT
Grei
2
-
2
Harstad
-
-
-
FT
Junkeren
6
-
0
Melbo
1.47
4.70
4.00
Portugalia » 3. liga »
Trzecia liga portugalska
FT
Cinfaes
1
-
0
RD Agueda
-
-
-
FT
Leca
1
-
3
Gondomar
-
-
-
FT
Espinho
3
-
1
Lusitano FC
-
-
-
FT
Coimbroes
0
-
0
FC Pedras Rubras
-
-
-
FT
Oliveira Hospital
0
-
1
ARC Oleiros
-
-
-
FT
CD Alcains
0
-
0
Vilafranquense
-
-
-
FT
Santa Iria
0
-
4
Uniao Leiria
-
-
-
FT
Fatima
2
-
0
Caldas
1.85
3.25
3.45
FT
Macao
0
-
0
GD Peniche
-
-
-
FT
Anadia
0
-
0
Alverca
-
-
-
FT
Loures
0
-
1
Torreense
-
-
-
FT
Paredes
3
-
0
SC Meda
-
-
-
FT
Lusitania Lourosa
3
-
3
Gafanha
-
-
-
FT
Penalva do Castelo
2
-
1
Sanjoanense
-
-
-
FT
GDU Torcatense
0
-
1
ARS Martinho
-
-
-
FT
AD Fafe
1
-
0
Vilaverdense FC
-
-
-
FT
CDC Montalegre
0
-
1
Chaves B
-
-
-
FT
SC Mirandela
3
-
0
AD Limianos
-
-
-
FT
Pedras Salgadas
0
-
3
Vizela
-
-
-
FT
Merelinense
0
-
0
Cacadores das Taipas
-
-
-
FT
Trofense
2
-
0
Mirandes
-
-
-
FT
Benfica Castelo Branco
2
-
0
AD Nogueirense
-
-
-
FT
Amora FC
2
-
1
Olimpico Montijo
-
-
-
FT
Olhanense
2
-
1
Sacavenense
-
-
-
FT
Redondense
0
-
1
Praiense
-
-
-
FT
Moura Atletico Clube
2
-
1
Pinhalnovense
-
-
-
FT
S.U. 1º de Dezembro
1
-
0
SC Angrense
-
-
-
FT
Armacenenses
0
-
0
Ferreiras
-
-
-
FT
Louletano
1
-
1
Real SC
-
-
-
FT
Casa Pia
2
-
0
Oriental
2.18
3.25
2.70
FT
Sporting Ideal
3
-
1
Vasco Da Gama
-
-
-
Rosja » 3. liga »
Trzecia liga rosyjska
FT
FC Volgar
3
-
0
Dinamo Stavropol
-
-
-
FT
Angusht Nazran
0
-
1
Biolog Novokubansk
-
-
-
FT
Akademia Rostov
0
-
0
SKA Rostov
-
-
-
FT
Krasnodar 3
3
-
3
FC Alania Vladikavkaz
-
-
-
FT
Spartak Nalczik
5
-
1
Druzhba
-
-
-
FT
Czernomorec
2
-
2
Chayka
-
-
-
FT
Urozhay
2
-
0
Mashuk-KMV
-
-
-
Szwecja » 3. liga »
Szwecja 3
FT
Team TG FF
1
-
3
Akropolis IF
3.45
3.65
1.85
FT
Carlstad United
2
-
2
Rynninge
1.40
4.35
5.80
FT
Mjaellby
1
-
1
Utsiktens BK
1.30
4.80
6.40
FT
FK Karlskrona
5
-
4
Lunds BK
2.50
3.65
2.35
FT
Umeaa
3
-
1
Assyriska FF
1.30
5.25
5.60
FT
Syrianska
3
-
1
Skellefteaa
-
-
-
Szwecja » 4. liga »
Szwecja 4
FT
IFK Stocksund
4
-
1
FC Gute
-
-
-
FT
Bollnaes GIF FF
2
-
2
Sundbybergs IK
1.85
3.95
2.90
FT
Eskilstuna City
2
-
4
Motala AIF FK
3.95
4.40
1.50
Szwajcaria » 4. liga »
Czwarta liga szwajcarska
FT
Delemont
3
-
2
FC Bassecourt
-
-
-
FT
Naters
0
-
1
Chenois
-
-
-
FT
Biel/Bienne
6
-
2
FC Schoetz
-
-
-
FT
FC Langenthal
1
-
5
Solothurn
-
-
-
Urugwaj » 2. liga »
Druga liga urugwajska
FT
Villa Espanola
2
-
0
Deportivo Maldonado
-
-
-
USA » 3. liga »
Trzecia liga Amerykańska
FT
Atlanta United II
3
-
2
Richmond Kickers
1.68
3.60
3.85
FT
Harrisburg City Islanders
0
-
0
Toronto FC II
-
-
-
FT
Charlotte Independence
1
-
3
Carolina RailHawks
2.40
3.30
2.48
FT
Louisville City FC
1
-
0
Indy Eleven
-
-
-
FT
Tulsa Roughnecks FC
1
-
4
Seattle Sounders FC II
1.67
3.40
4.25
FT
Nashville SC
3
-
3
FC Cincinnati
2.90
3.35
2.08
FT
Saint Louis FC
0
-
0
OKC Energy FC
1.85
3.40
3.40
FT
San Antonio FC
1
-
1
Rio Grande Valley FC
1.85
3.60
3.20
FT
Reno 1868 FC
3
-
1
Orange County Blues FC
2.40
3.30
2.48
FT
Fresno FC
0
-
1
Real Monarchs SLC
2.20
3.30
2.75
FT
Arizona United SC
0
-
1
Portland Timbers II
1.45
4.00
5.10
FT
Sacramento Republic FC
1
-
0
Las Vegas Lights FC
-
-
-
FT
Swope Park Rangers
5
-
1
LA Galaxy II
-
-
-
FT
Bethlehem Steel FC
1
-
0
Tampa Bay Rowdies
-
-
-
FT
New York Red Bulls II
2
-
1
Pittsburgh Riverhounds
-
-
-
Wenezuela » 2. liga »
Druga liga Wenezuelska
FT
Yaracuyanos FC
2
-
0
Real Frontera
-
-
-
FT
Deportivo Petare
2
-
0
Angostura FC
2.32
3.30
2.40
FT
Universidad Central
0
-
0
Atletico Furrial
2.07
3.15
2.88
FT
Libertador FC
1
-
0
Diamantes de Guayana
-
-
-
FT
Llaneros Guanare
1
-
0
Titanes
-
-
-
FT
Atletico El Vigia
3
-
0
Union Atletico Falcon
-
-
-
W tej chwili nie trwa żaden mecz na żywo. Gdy tylko rozpocznie się jakiś mecz zostanie on automatycznie wyświetlony na tej stronie.