Odśwież wyniki
Livescore
Strona główna
Wczorajsze wyniki
Live (
7
)
Moje mecze (
0
)
Ekstraklasa
Pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga mistrzów
Zmień datę
kwiecień
30
Wtorek
maj
01
Środa
maj
02
Wczoraj
maj
03
Dzisiaj
maj
04
Jutro
maj
05
Niedziela
maj
06
Poniedziałek
Wyniki 12 paz 2019
Wyniki na żywo
12 paz 2019
Livescore
Wczorajsze wyniki
Live (
7
)
Moje mecze (
0
)
Popularne ligi
Ekstraklasa
Polska pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga Mistrzów
Liga Europy
Europa
Albania
Liga albańska Kategoria Superiore
2 liga albańska
Puchar Albanii
Albania Awans/Spadek
Andora
Liga andorska
2 liga andorska
Puchar Andory
Anglia
Premier League
Championship
League 1
League 2
Conference Premier
National League North/South
Evo-Stik League
Premier Reserve League
Puchar Anglii
Johnstones Paint Trophy
Kwalifikacje FA Trophy
Mecz o Tarczę Wspólnoty
Capital One Cup
Armenia
Liga armeńska
2 liga armeńska
Puchar Armenii
Superpuchar Armenii
Austria
Liga austriacka
2 liga austriacka
3 liga austriacka
Czwarta liga austriacka
Puchar Austrii
Superpuchar Austrii
Baraże
Azerbejdżan
Liga azerbejdżanu
2 liga azerbejdżanu
Puchar azerbejdżanu
Belgia
Liga belgijska
2 liga belgijska
Trzecia liga belgijska
Puchar Cofidis Cup
Superpuchar Belgii
Finały ligi belgijskiej
Białoruś
Liga białoruska
2 liga białoruska
Puchar białorusi
Bośnia i Hercegowina
Liga bośniacka
2 liga bośniacka FBiH
Puchar Bośni
Bułgaria
Liga bułgarska
Druga liga bułgarska
Liga bułgarska rezerw
Puchar Bułgarii
Superpuchar Bułgarii
Awans/Spadek
Chorwacja
Liga chorwacka
2 liga chorwacka
Puchar Chorwacji
Superpuchar Chorwacji
Cypr
Liga cypryjska
2 liga cypryjska
Puchar Cypru
Superpuchar Cypru
Czarnogóra
Liga czarnogórska
Druga liga czarnogórska
Puchar Czarnogóry
Liga czarnogórska kwalifikacje
Czechy
Liga czeska
2 liga czeska
Liga czeska rezerw
Czeska liga rezerw U19
Puchar Czech
Superpuchar Czech
Dania
Liga duńska Superligaen
Druga duńska liga
Dania 2
Trzecia duńska liga
Dania 3
Dania 4
Dania 5
U17 Ligaen
Liga duńska rezerw
U19 Ligaen
Ekstra Bladet
Puchar Danii 2
Dania awans/spadek
Estonia
Liga estońska
2 liga estońska Esiliiga
Puchar Estonii
Superpuchar Estonii
Finlandia
Finlandia 1
2 liga fińska Ykkonen
Trzecia liga fińska
Czwarta liga fińska
Puchar Finlandii
Puchar ligi
Finlandia awans/spadek
Francja
Liga francuska
Druga liga francuska
Trzecia liga francuska
Czwarta liga francuska
Puchar Francji
Superpuchar
Puchar ligi francuskiej
Gibraltar
Premier League
Puchar
Grecja
Liga grecka
Druga liga grecka
Trzecia liga grecka
Liga grecka rezerw
Puchar Grecji
Puchar Grecji 2
Gruzja
Liga gruzińska
Druga liga gruzińska
Puchar Gruzji
Awans/Spadek
Hiszpania
Liga hiszpańska
Druga liga hiszpańska
3 liga hiszpańska
Czwarta liga hiszpańska
Puchar Króla
Superpuchar
Holandia
Liga holenderska
2 liga holenderska
Trzecia liga holenderska
Czwarta liga holenderska
Puchar Holandii KNVB
Superpuchar Holandii
Klubowe mecze towarzyskie
Baraże ligi holenderskiej
Irlandia
Liga irlandzka
2 liga irlandzka
Puchar Irlandii
Puchar Ligi Irlandzkiej
Irlandia baraże
Irlandia Północna
Liga Irlandii północnej
2 liga Irlandii północej
Puchar Irlandii Płn.
Puchar ligi
Baraże
Islandia
liga islandzka
2 liga islandzka
Puchar Islandii
Kosowo
Superliga
Krym
Liga krymsk
Liechtenstein
Puchar
Litwa
Liga litewska
Druga liga litewska
Puchar
Lithuania Cup 1
Luksemburg
Liga luksemburska
Druga liga luksemburgu
Puchar
Luxembourg Promotion/Relegation
Macedonia
Liga macedońska
2 liga macedońska
Puchar
F.Y.R.O.M. Cup 1
Baraże
Malta
Liga maltańska
Druga liga maltańska
Puchar
Mołdawia
Liga mołdawska
Druga liga mołdawska
Puchar Mołdawii
Niemcy
Bundesliga
2. Bundesliga
3 liga niemiecka
Czwarta liga niemiecka
Oberliga
Puchar Niemiec
Superpuchar Niemiec
Puchar Niemiec 2
Baraże
Norwegia
Liga norweska
Druga liga norweska
Trzecia liga norweska
Czwarta liga norweska
Norwegia 5
Norwegia 6
Norwegia 7
U19 Interkretsserien
Puchar Norwegii kwalifikacje
SuperPuchar
Tippeligaen Qualification
Polska
Ekstraklasa
1 liga polska
2 liga polska
Puchar Polski
Superpuchar
Portugalia
Liga portugalska
2 liga portugalska
Trzecia liga portugalska
Puchar Portugalii
Superpuchar Portugalii
Puchar Ligi
Rosja
Liga rosyjska
Druga liga rosyjska
Trzecia liga rosyjska
Rezerwy
Puchar Rosji
Superpuchar Rosji
Puchar Rosji 2
Baraże
Rumunia
Liga romuńska
Druga liga rumuńska
Puchar Rumunii
Puchar Rumunii 3
Puchar ligi
Awans/Spadek
San Marino
Liga San Marino
Puchar San Marino
Serbia
Liga serbska
Druga liga serbska
Serbia Cup 1
Szkocja
Liga szkocka Premiership
Druga liga szkocka
Szkocja 3
Szkocja 4
Piąta liga szkocka
Development League
Puchar Szkocji
Challenge Cup
Puchar Ligi
Baraże
Szwajcaria
Liga szwajcarska
2 liga szwajcarska
Trzecia liga szwajcarska
Czwarta liga szwajcarska
Puchar Szwajcarii
Szwajcaria awans/spadek
Szwecja
Liga szwedzka
2 liga szwedzka
Szwecja 3
Szwecja 4
Rezerwy Allsvenskan U-21
Rezerwy 2
Awans/Spadek rezerw
Puchar Szwecji
Superpuchar
Szwecja awans/spadek
Szwecja awans/spadek 2
Słowacja
Liga słowacka
Druga liga słowacka
Puchar Słowacji
Superpuchar Słowacji
Słowenia
Liga słoweńska - Prva Liga
2 liga słoweńska
Puchar Słowenii
Puchar Słowenii 3
Baraże
Turcja
Liga turecka
Druga liga turecka
Turcja 3
Czwarta liga turecka
Puchar Turcji
Superpuchar Turcji
Baraże
Ukraina
Liga ukraińska
Druga liga ukraińska
Puchar Ukrainy
Superpuchar Ukrainy
Walia
Liga walijska
Druga liga walijska
Puchar Walii
Węgry
Liga węgierska
Druga liga węgierska
Liga węgierska rezerw
Puchar Węgier
Superpuchar Węgier
Wyspy Owcze
Liga wysp owczych
Puchar Wysp Owczych
Włochy
Serie A
Serie B
Trzecia liga włoch
Serie D
Puchar Włoch
Superpuchar Włoch
Baraże
Łotwa
Liga łotewska
Druga liga łotewska
Cup
Puchar Łotwy
Turnieje
Mistrzostwa Świata
Liga Narodów Division A
Liga Narodów dywizja B
Liga Narodów Dywizja C
Liga Narodów Dywizja D
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU
CONCACAF Gold Cup
Copa America
Puchar Konfederacji
EURO U-21
Mistrzostwa Świata U-20
Klubowe Mistrzostwa Świata
Liga Mistrzów
Liga Europy
World Cup Qualification S. Amer
World Cup Qualification CONCACAF
World Cup Qualification Africa
World Cup Qualification Asia
World Cup Qualification Oceania
Copa Libertadores
Puchar Południowoamerykański
Superpuchar Afryki
Superpuchar Europy
AFC Presidents Cup
Puchar AFC
Euro
Mistrzostwa Narodów Afryki
Puchar Narodów Afryki
Azjatycka Liga Mistrzów
AFC U23 Championship
AFF Puchar Suzuki
Puchar Azji
Liga Mistrzów Afryki
Afrykański Puchar Konfederacji
CECAFA Senior Challenge Cup
CFU Puchar klubowy
Champions World Series
Klubowe mecze towarzyskie
Liga Mistrzów Ameryka Płn.
CONCACAF Cup
Copa Centroamericana
East Asian Championship
Euro U-17
Euro U-19
Mecze towarzyskie Reprezentacje
Mecze towarzyskie U-21
Klubowe turieje towarzyskie
Klubowe turieje towarzyskie
Friendly Club Cup
Gulf Cup
Kagame Inter-Club Cup
Kappa Cup
NextGen Series 1
OFC Champions League
Premier League Asia Trophy
Recopa Sudamericana
Royal League
Olimpiada
The Atlantic Cup
UI Cup
Mecze towarzyskie
Puchar Vodafone
West Asian Championship
Mistrzostwa Świata U-17
Setanta Sports Cup
Suruga Bank Championship 1
Toulon Tournament 1
Gold Cup kwalifikacje
Liga Mistrzów U-21
Wszystkie turnieje
Ameryka Płd
Argentyna
Liga argentyńska
2 liga argentyńska
3 Liga argentyńska
Czwarta liga argentyńska
Puchar Argentyny
Superpuchar Argentyny
Argentyna Awans/Spadek
Boliwia
Liga boliwijska
Druga liga boliwijska
Awans/Spadek
Brazylia
Liga brazylijska Serie A
2 liga brazylijska Serie B
3 liga brazylijska Serie C
Brasiliense
Serie D
Paulista A2
Puchar Brazylii
Copa do Nordeste
Chile
Liga chilijska
Druga liga chilijska
Puchar Chile
Superpuchar Chile
Ekwador
Liga ekwadorska
Druga liga ekwadorska
Kolumbia
Liga kolumbijska
2 liga kolumbijska
Colombia Cup 1
Paragwaj
Liga paragwajska
2 liga paragwajska
Peru
Liga peruwiańska
2 liga peruwiańska
Urugwaj
Liga urugwajska
Druga liga urugwajska
Wenezuela
Liga wenezuelska
Druga liga Wenezuelska
Awans/Spadek
Ameryka Pół
Antigua i Barbuda
Premier Division
Azja
Liga haitańska
Barbados
Liga barbadosu Premier Division
Bermudy
Liga bermud
Granada
Liga Grenady
Gwadelupa
Liga gwadelupy
Gwatemala
Liga gwatemali
Druga liga gwatemali
Honduras
Liga hondurasu
Jamajka
Liga jamajska
Kanada
Liga kanadyjska
Kostaryka
Liga kostarykańska
2 liga kostarykańska
Kuba
Liga kubańska
Martynika
Liga wyspy martynika
Meksyk
Liga meksykańska
Druga liga meksykańska
Puchar Meksyku
Nikaragua
Liga nicaragua
Panama
Liga panamska
Portoryko
Liga puerto rico
Saint Vincent i Grenadyny
1. Division
Salwador
Liga salwadorska
St. Kitts and Nevis
SKNFA League
Trynidad i Tobago
Professional League
USA
Liga amerykańska MLS
2 liga amerykańska
Trzecia liga Amerykańska
Czwarta liga amerykańska
Puchar USA
Azja
Arabia Saudyjska
Liga arabii saudyjskiej
Bahrain
Liga bahrajnu
Chiny
Liga chińska
Druga liga chińska
Puchar Chin
Superpuchar Chin
Filipiny
Liga filipińska
Hongkong
Liga Hong Kongu
Druga liga Hong Kongu
Indie
I-League
Liga indyjska
Indonezja
Liga 1
Irak
Liga Iraku
Iran
Pro League
Druga liga irańska
Puchar Iranu Hazfi
Izrael
Liga izraelska
2 liga izraelska
Puchar Izraela
Toto Cup
Baraże
Japonia
Liga japońska
2 liga japońska
Trzecia liga japońska
Czwarta liga japońska
Puchar Japonii
Superpuchar Japonii
Puchar Ligi
Baraże
Jemen
Liga jemeńska
Jordania
Liga jordańska
Katar
Liga katarska
Kazachstan
Liga kazachstańska
2 liga kazachstańska
Puchar Kazachstanu
Superpuchar Kazachstanu
Korea Południowa
Liga korei południowej
Druga liga Korei Płd.
Trzecia liga Korei Płd
Puchar
Baraże
Kuwejt
Premier League
Liban
Liga libańska
Malezja
Liga malezyjska
Druga liga malezyjska
Oman
Liga Omanu
Pakistan
Liga pakistańska
Palestyna
Liga palestyńska
Singapur
Liga singapurska
Puchar Singapuru
Puchar Ligi
Syria
Liga syryjska
Tajlandia
Liga tajlandzka
Druga liga tajlandzka
Tajwan
Liga tajwańska
Uzbekistan
Liga uzbecka
Druga liga uzbekistanu
Awans/Spadek
Wietnam
Liga wietnamska
Druga liga wietnamska
ZEA
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich
Zimbabwe
Zimbabwe 1
Afryka
Algieria
Ligue 1
2 liga algierska
Angola
Liga angolska Girabola
Benin
Liga beninu
Botswana
Liga botswany
Burkina Faso
Liga burkina faso
Cape Verde
Liga Republiki Zielonego Przylądka
Czad
Premiere Division
DR Kongo
Liga Demokratycznej Republiki Konga
Egipt
Liga egipska
Druga liga egipska
Gabon
Liga gabonu
Gambia
Liga gambi
Ghana
Liga ghańska
Gwinea
Liga Gwinea
Kamerun
Liga kamerunu
Kenia
Liga kenijska
Druga liga kenijska
Puchar Kenii
Shield Cup Kenii
Kongo
Linafoot
Lesotho
Premier League
Liberia
Liga liberyjska
Libia
Liga libijska
Madagaskar
Liga madagaskarska
Malawi
Liga malawi
Mali
Liga mali
Maroko
Liga marokańska
Druga liga marokańska
Mauritius
Liga mauritius
Mozambik
Liga mocambiku
Namibia
Liga namibijska
Nigeria
Liga nigeryjska
RPA
Liga Republiki Południowej Afryki
Druga liga Republiki Południowej Afryki
Puchar Nedbank RPA
Puchar MNT8 RPA
Rwanda
Liga rwandy
Senegal
Liga senegalska
Sierra Leone
Liga Sierra Leone
Suazi
Liga suazi
Sudan
Liga Sudanu
Tanzania
Liga tanzańska
Togo
Championnat National
Tunezja
Liga tunezyjska
Druga liga tunezyjska
Uganda
Liga ugandy
Wybrzeże Kości Słoniowej
Liga Wybrzeża Kości Słoniowej
Zambia
Zambia 1
Oceania
Australia
Liga australijska
2 liga australijska
3 liga australijska
Czwarta liga australijska
Liga australijska rezerw
Liga australijska NPL rezerw
Puchar Australii
Fidżi
Liga Fiji
Nowa Zelandia
Liga nowozelandzka
Druga liga nowozelandzka
Tahiti
Taiti 1
Vanuatu
TVL Premier League
Wyspa Salomona
Liga wysp salomona
Resultados ao vivo
Scoruri live
Livescore
Livescore
Rezultati uzivo
Risultati in tempo reale
Transmisje meczów
Porównanie drużyn
Wszystie
Live (
7
)
Moje mecze (
0
)
Zamknij
Znaleziono:
Przeszukaj mecze na serwerze
EURO U-21
FT
Szwecja U21
5
-
0
Islandia U21
1.75
3.80
4.00
Polska » 2. liga »
1 liga polska
FT
Radomiak
1
-
3
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2.15
3.20
3.15
FT
GKS Bełchatów
1
-
0
Olimpia Grudziądz
2.25
3.20
2.95
Polska » 3. liga »
2 liga polska
FT
GKS Katowice
2
-
0
Elana Toruń
1.70
3.45
3.85
FT
Resovia
3
-
2
Lech Poznan ll
1.72
3.95
3.30
FT
Gryf Wejherowo
1
-
2
Legionovia Legionowo
2.04
3.05
3.15
FT
Bytovia Bytów
3
-
2
Stal Rzeszów
-
-
-
FT
Górnik Polkowice
3
-
0
Stal Stalowa Wola
2.32
3.10
2.63
FT
Widzew Łódź
7
-
3
Pogoń Siedlce
1.35
4.20
6.10
Francja » puchar »
Puchar Francji
FT
FC Mtsapere
5
-
1
Olympique Mirereni
-
-
-
Euro
FT
Gruzja
0
-
0
Irlandia
3.30
2.85
2.58
FT
Bośnia i Hercegowina
4
-
1
Finlandia
2.00
3.30
4.25
FT
Dania
1
-
0
Szwajcaria
2.33
3.20
3.55
FT
Wyspy Owcze
0
-
3
Rumunia
13.00
5.65
1.27
FT
Włochy
2
-
0
Grecja
1.22
6.25
16.50
FT
Liechtenstein
1
-
1
Armenia
13.00
6.25
1.25
FT
Malta
0
-
4
Szwecja
41.00
13.50
1.08
FT
Norwegia
1
-
1
Hiszpania
5.35
3.85
1.73
Algieria » 1. liga »
Ligue 1
FT
CR Belouizdad
3
-
2
US Biskra
1.45
3.75
6.40
FT
ASO Chlef
1
-
0
JS Kabylie
-
-
-
WO
MC Alger
3
-
0
USM Alger
1.85
3.15
3.85
FT
JS Saoura
1
-
0
Paradou AC
1.80
3.15
4.00
Klubowe mecze towarzyskie
FT
Galatasaray Stambuł
3
-
2
Istanbulspor
-
-
-
FT
Bologna
2
-
2
Olimpija Lublana
-
-
-
FT
Gaziantep BB
3
-
2
Adanaspor
-
-
-
FT
Udinese
1
-
1
Venezia
1.50
3.80
5.50
FT
Yeni Malatyaspor
0
-
1
Istanbul Basaksehir
-
-
-
FT
Denizlispor
3
-
1
Altinordu
-
-
-
FT
Goztepe
3
-
2
Menemen Belediyespor
-
-
-
FT
Konyaspor
1
-
0
Eskisehirspor
1.25
5.60
7.50
Euro U-17
FT
Belgia U17
3
-
1
Macedonia U17
-
-
-
FT
Słowenia U17
2
-
0
Kosovo U17
-
-
-
FT
Polska U17
11
-
0
Liechtenstein U17
-
-
-
FT
Holandia U17
2
-
1
Walia U17
-
-
-
Euro U-19
FT
Niemcy U19
9
-
2
Białoruś U19
1.04
13.00
23.00
FT
Szkocja U19
2
-
0
Andora U19
1.10
8.50
16.00
FT
Gruzja U19
3
-
1
Kazachstan U19
1.35
5.00
6.50
FT
Norwegia U19
8
-
1
San Marino U19
-
-
-
FT
Czechy U19
4
-
0
Azerbejdżan U19
1.16
6.75
13.00
FT
Chorwacja U19
2
-
0
Węgry U19
-
-
-
Argentyna » 2. liga »
2 liga argentyńska
FT
Belgrano
2
-
2
Ferro Carril Oeste
-
-
-
Argentyna » 3. liga »
3 Liga argentyńska
FT
CA Chaco For Ever
4
-
0
Gimnasia y Esgrima de Concepcion
-
-
-
FT
Atletico Guemes
1
-
1
Sarmiento de Resistencia
-
-
-
Mecze towarzyskie Reprezentacje
FT
Urugwaj
1
-
0
Peru
1.80
3.70
4.50
FT
Kolumbia
0
-
0
Chile
2.35
3.20
3.20
FT
Gwinea
0
-
1
Komory
-
-
-
FT
Tunezja
0
-
0
Kamerun
2.20
3.00
3.50
Argentyna » puchar »
Puchar Argentyny
FT
River Plate
2
-
0
Almagro
-
-
-
Australia » 1. liga »
Liga australijska
FT
Western Sydney Wanderers FC
2
-
1
Central Coast Mariners
1.70
4.10
4.60
FT
Melbourne Victory
0
-
0
Melbourne City FC
2.55
3.40
2.70
Austria » 3. liga »
3 liga austriacka
FT
SV Wals Grunau
1
-
1
SV Austria Salzburg
-
-
-
FT
Ried (A)
4
-
0
Voecklamarkt
-
-
-
FT
ATSV Stadl Paura
1
-
0
FC Wels
-
-
-
FT
Hall
2
-
1
Woergl
-
-
-
FT
Austria Lustenau (A)
0
-
4
Rankweil
-
-
-
FT
SV Stripfing
2
-
1
FCM Arkadia Traiskirchen
-
-
-
FT
Reichenau
3
-
1
Telfs
-
-
-
FT
SC Imst
1
-
2
FC Wacker Innsbruck (A)
-
-
-
FT
SV Groedig
1
-
3
SAK 1914
-
-
-
FT
SC Bregenz
2
-
2
FC Lauterach
-
-
-
FT
Langenegg
2
-
1
Dornbirner SV
-
-
-
FT
SC Team Wiener Linien
0
-
0
SC Wiener Viktoria
-
-
-
FT
FC Zirl
0
-
6
FC Kitzbuehel
-
-
-
Białoruś » 2. liga »
2 liga białoruska
FT
Lida
2
-
0
FC Slonim
-
-
-
FT
FK Orsha
1
-
5
Smolevichy
-
-
-
FT
Biełszyna Bobrujsk
2
-
1
Granit Mikashevichi
-
-
-
FT
Sputnik Rechitsa
3
-
0
Volna
-
-
-
FT
Rukh Brest
2
-
0
Baranovichi
-
-
-
Belgia » 2. liga »
2 liga belgijska
FT
Roeselare
3
-
1
Oud-Heverlee
4.90
3.65
1.67
FT
Virton
1
-
0
Lommel
1.50
4.35
5.60
Boliwia » 2. liga »
Druga liga boliwijska
FT
Virgen de Chijipata
0
-
5
Fatic
-
-
-
FT
Mariscal Sucre
1
-
3
Real Santa Cruz
-
-
-
Bośnia i Hercegowina » 2. liga »
2 liga bośniacka FBiH
FT
Kozara
2
-
1
FK Modrica
-
-
-
FT
FK Slavija Sarajewo
0
-
0
FK Podrinje
-
-
-
FT
Rudar Prijedor
0
-
0
-
-
-
FT
Zeljeznicar Banja Luka
1
-
3
FK Krupa
-
-
-
Brazylia » 1. liga »
Liga brazylijska Serie A
FT
Goias
1
-
0
CS Alagoano
1.62
3.50
5.10
Brazylia » 2. liga »
2 liga brazylijska Serie B
FT
Brasil
1
-
0
Botafogo SP
-
-
-
FT
Sport
2
-
0
Sao Bento
1.40
4.00
6.75
FT
Vila Nova
1
-
1
Atletico GO
2.85
2.80
2.50
FT
Cuiaba
1
-
3
Vitoria
1.89
3.30
3.60
FT
Oeste FC
1
-
1
Ponte Preta
2.60
2.70
2.85
FT
Guarani
1
-
0
CRB
2.07
2.90
3.50
FT
Coritiba
1
-
0
Criciuma
1.70
3.15
4.90
FT
Londrina EC
1
-
2
Operario Ferroviario
2.20
2.75
3.35
FT
Bragantino
2
-
0
Parana Clube
1.38
4.00
7.00
Chile » 2. liga »
Druga liga chilijska
FT
Santiago Morning
2
-
0
Barnechea
2.38
3.10
2.55
FT
Puerto Montt
1
-
3
Melipilla
-
-
-
Chile » puchar »
Puchar Chile
FT
Universidad de Chile
4
-
1
Cobresal
1.44
4.30
5.10
FT
Everton CD
1
-
2
Colo Colo
2.55
3.30
2.32
FT
Union Espanola
2
-
1
Audax Italiano
2.35
3.00
2.75
Kolumbia » 1. liga »
Liga kolumbijska
FT
Deportivo Pasto
2
-
1
Atletico Junior
2.17
3.00
3.40
Kostaryka » 1. liga »
Liga kostarykańska
FT
Santos de Guapiles
1
-
3
Deportiva San Carlos
2.65
3.20
2.43
FT
LD Alajuelense
1
-
0
Grecia
1.60
3.50
5.20
Kostaryka » 2. liga »
2 liga kostarykańska
FT
Curridabat FC
1
-
3
Santa Ana
-
-
-
FT
Juventud Escazucena
0
-
0
Sporting San Jose
-
-
-
Dania » 2. liga »
Druga duńska liga
FT
IF Lyseng
1
-
1
Vildbjerg
-
-
-
FT
ASA Aarhus
0
-
0
AaB
-
-
-
FT
Naesby BK
4
-
1
FB
-
-
-
FT
Damsoe
2
-
6
Herlufsholm
-
-
-
FT
Sundby
1
-
3
Oesterbro IF
-
-
-
FT
Romalt IF
4
-
0
Aarhus 1900
-
-
-
Dania »
U17 Ligaen
FT
SoenderjyskE U17
1
-
1
AaB U17
-
-
-
FT
Broendby U17
5
-
0
Silkeborg U17
-
-
-
FT
FC Nordsjaelland U17
1
-
3
OB U17
-
-
-
FT
Lyngby U17
1
-
3
Randers Freja U17
-
-
-
FT
Vejle U17
1
-
1
Esbjerg U17
-
-
-
FT
FC Koebenhavn U17
4
-
2
FC Midtjylland U17
-
-
-
DR Kongo » 1. liga »
Liga Demokratycznej Republiki Konga
FT
RCK
2
-
0
Simba
-
-
-
FT
AC Rangers
3
-
1
Nyuki
-
-
-
FT
Renaissance
3
-
0
Dauphins Noirs
-
-
-
Anglia » 3. liga »
League 1
FT
Blackpool
1
-
2
Rotherham United
2.65
3.60
2.55
FT
Bristol Rovers
1
-
0
Milton Keynes Dons
2.00
3.50
3.75
FT
Oxford United
3
-
0
Doncaster Rovers
2.15
3.60
3.25
FT
Peterborough United
2
-
0
Lincoln
1.75
4.00
4.30
FT
Portsmouth
0
-
0
Gillingham
1.72
3.60
5.25
FT
Rochdale
2
-
1
Accrington Stanley
2.85
3.55
2.40
FT
Southend United
1
-
4
AFC Wimbledon
2.75
3.40
2.55
Anglia » 4. liga »
League 2
FT
Carlisle United
2
-
4
Crewe Alexandra
3.20
3.60
2.15
FT
Crawley Town
2
-
1
Colchester United
2.80
3.35
2.50
FT
Exeter City
1
-
0
Forest Green Rovers
1.72
3.90
4.60
FT
Leyton Orient
3
-
1
Walsall
2.35
3.25
3.10
FT
Macclesfield Town
2
-
1
Port Vale
3.00
3.30
2.40
FT
Mansfield Town
6
-
1
Oldham Athletic
1.95
3.25
4.25
FT
Morecambe
1
-
2
Bradford City
4.50
3.80
1.75
FT
Salford City
1
-
0
Cambridge United
2.40
3.50
2.80
FT
Scunthorpe United
3
-
0
Northampton Town
2.30
3.50
3.00
FT
Stevenage
2
-
1
Grimsby Town
2.75
3.10
2.70
FT
Swindon Town
1
-
1
Plymouth Argyle
2.05
3.85
3.30
Anglia » 5. liga »
Conference Premier
FT
Aldershot Town
0
-
3
Hartlepool United
2.48
3.05
2.80
FT
Barnet
2
-
2
Woking
2.04
3.10
3.70
FT
Eastleigh
0
-
0
Chorley
1.80
3.50
4.10
FT
Ebbsfleet United
1
-
2
Maidenhead United
2.10
3.35
3.25
FT
Halifax Town
0
-
2
Boreham Wood
2.10
3.40
3.15
FT
Notts County
2
-
0
Torquay United
2.15
3.40
3.05
FT
Solihull Moors
2
-
1
Bromley
2.00
3.05
3.75
FT
Yeovil Town
1
-
2
Harrogate
2.10
3.50
3.10
Anglia » puchar »
Kwalifikacje FA Trophy
FT
Melksham Town
2
-
0
Wantage Town
-
-
-
FT
Barking
2
-
1
Guernsey FC
-
-
-
FT
Pontefract Collieries
2
-
0
Glossop North End
-
-
-
FT
Worksop
2
-
1
Kendal Town
-
-
-
FT
Droylsden
1
-
1
Workington
-
-
-
FT
Didcot Town
0
-
2
Larkhall Athletic
-
-
-
FT
Bedworth United
3
-
1
Ilkeston FC
-
-
-
FT
Aylesbury United
2
-
2
Sevenoaks Town
-
-
-
FT
Whitehawk
2
-
1
Romford
-
-
-
FT
Brentwood Town
2
-
3
Basildon United
-
-
-
FT
Sittingbourne
1
-
0
South Park
-
-
-
FT
Chipstead
2
-
1
FC Romania
-
-
-
FT
VCD Athletic FC
1
-
4
AFC Sudbury
-
-
-
FT
Great Wakering Rovers
3
-
5
Westfield FC
-
-
-
FT
Histon
0
-
0
Corby Town
-
-
-
FT
Newcastle Town
2
-
5
Leek Town
-
-
-
FT
Sutton Coldfield Town
2
-
1
Yaxley
-
-
-
FT
Uxbridge
4
-
1
Northwood
-
-
-
FT
Berkhamsted
5
-
0
Herne Bay
-
-
-
FT
Whyteleafe
1
-
3
Tooting & Mitcham
-
-
-
FT
Burgess Hill Town
0
-
2
Phoenix Sports
-
-
-
FT
Ashford United
2
-
2
Witham Town
-
-
-
FT
Frome Town
2
-
1
Bideford AFC
-
-
-
WO
Paulton Rovers
3
-
0
Willand Rovers
-
-
-
FT
Barnstaple Town
1
-
3
Thatcham Town
-
-
-
FT
Highworth Town
1
-
1
Cinderford Town
-
-
-
FT
Tilbury
6
-
2
Waltham Abbey
-
-
-
FT
Hythe Town
1
-
2
Hastings
-
-
-
FT
Ramsbottom United
1
-
3
Colne
-
-
-
WO
Cleethorpes Town
3
-
0
Mossley AFC
-
-
-
FT
Trafford
0
-
3
Runcorn Linnets
-
-
-
FT
Dunston UTS
3
-
2
Ossett Town
-
-
-
FT
Evesham United
1
-
1
Halesowen
-
-
-
FT
Chasetown
3
-
0
Coleshill Town
-
-
-
FT
Belper Town
0
-
3
Stamford AFC
-
-
-
FT
Ashford Town
2
-
2
Canvey
-
-
-
FT
Slimbridge AFC
0
-
1
AFC Totton
-
-
-
FT
Cirencester Town
2
-
3
Basingstoke
-
-
-
FT
Sholing
2
-
1
Bristol Manor Farm
-
-
-
FT
Marlow
1
-
0
Chertsey Town
-
-
-
FT
Whitstable Town
2
-
2
Ware
-
-
-
FT
Barton Rovers
4
-
2
Chichester City FC
-
-
-
FT
Maldon & Tiptree
5
-
2
Cray Valley Paper Mills
-
-
-
FT
Staines Town
0
-
2
Heybridge Swifts
-
-
-
FT
Clitheroe
0
-
3
Prescot Cables
-
-
-
FT
Soham Town Rangers
3
-
0
Bury Town
-
-
-
FT
Kidsgrove Athletic
1
-
0
Wisbech Town
-
-
-
FT
Hanwell Town
2
-
4
AFC Dunstable
-
-
-
FT
Haywards Heath Town
2
-
1
Bracknell Town
-
-
-
FT
Carlton Town
3
-
2
Bedford
-
-
-
Macedonia » 2. liga »
2 liga macedońska
FT
Kozhuf Gevgjelija
6
-
1
Pitu Guli
-
-
-
FT
FK Sasa
0
-
3
FK Pehchevo
-
-
-
FT
Vlazrimi
1
-
0
Drita
-
-
-
FT
Korab
2
-
1
FK Labunishta
-
-
-
FT
Pelister
2
-
0
Kadino
-
-
-
FT
KF Gostivari
2
-
2
Vardari Forino
-
-
-
FT
Ohrid
1
-
0
FK Skopje
-
-
-
Niemcy » 4. liga »
Czwarta liga niemiecka
FT
Hamburger SV II
1
-
0
SV Drochtersen/Assel
2.38
3.05
2.85
FT
Wolfsburg II
5
-
1
St.Pauli II
1.28
4.75
8.00
FT
ETSV Weiche Flensburg
5
-
1
FC Hansa Lueneburg
1.62
3.65
4.75
FT
Augsburg II
2
-
3
Viktoria Aschaffenburg
2.35
3.50
2.60
FT
FV Illertissen
2
-
1
SV Schalding-Heining
2.05
3.65
2.95
FT
Nuernberg II
3
-
1
SV Heimstetten
1.47
4.30
5.00
FT
SpVgg Bayreuth
3
-
1
FC Schweinfurt
2.35
3.35
2.70
FT
SV Tuerkguecue Ataspor
2
-
0
TSV Rain/Lech
1.20
5.60
11.50
FT
VfB Eichstatt
2
-
1
Burghausen
2.55
3.30
2.48
FT
TSV Aubstadt
2
-
0
Greuther Fuerth II
2.25
3.35
2.80
FT
TSG Balingen
2
-
4
Elversberg
5.40
4.30
1.45
FT
Mainz 05 II
1
-
0
Bahlinger SC
2.05
3.40
3.15
FT
Saarbruecken
2
-
0
Aalen
1.30
4.75
7.50
FT
TuS RW Koblenz
1
-
3
Pirmasens
2.20
3.50
2.80
FT
Alemannia Aachen
0
-
1
Schalke 04 II
2.05
3.25
3.30
FT
Wuppertal
2
-
5
SC Verl
5.20
4.10
1.48
FT
TuS Haltern
1
-
2
Bonner SC
3.05
3.65
2.00
FT
Borussia Dortmund II
1
-
2
Lippstadt
1.23
5.40
8.50
FT
Fortuna Duesseldorf II
3
-
0
Bergisch Gladbach
1.50
4.10
5.20
FT
Sportfreunde Lotte
4
-
2
Borussia Moenchengladbach II
3.15
3.40
2.05
FT
BSV Rehden
2
-
0
Altonaer FC 93
1.50
4.10
5.00
Honduras » 1. liga »
Liga hondurasu
FT
CD Marathon
3
-
2
Platense FC
1.58
3.40
4.40
Włochy » 3. liga »
Trzecia liga włoch
FT
Calcio Padova
1
-
2
Ravenna
1.55
3.40
5.50
FT
Reggina
1
-
0
Catanzaro
2.10
3.10
3.20
Japonia » 2. liga »
2 liga japońska
FT
Renofa Yamaguchi
1
-
0
Kyoto Sanga FC
3.25
3.55
2.05
FT
V-Varen Nagasaki
0
-
2
JEF United Chiba
2.20
3.60
2.88
FT
FC Ryukyu
1
-
5
Tokyo Verdy
2.10
3.65
3.05
Japonia » 3. liga »
Trzecia liga japońska
FT
Blaublitz Akita
2
-
2
Thespakusatsu Gunma
3.40
3.30
1.95
Litwa » 1. liga »
Liga litewska
FT
FK Palanga
0
-
4
Suduva
15.00
9.50
1.06
Litwa » 2. liga »
Druga liga litewska
FT
FK Minija
2
-
3
Dziugas Telsiai
-
-
-
FT
Lietava Jonava
1
-
0
Banga Gargzdai
-
-
-
FT
FK Atmosfera
1
-
2
Nevezis
-
-
-
Meksyk » puchar »
Puchar Meksyku
FT
Cafetaleros de Tapachula
1
-
2
Monterrey
4.25
3.80
1.63
Holandia » 2. liga »
2 liga holenderska
FT
FC Oss
2
-
2
Telstar
2.65
3.45
2.45
FT
Roda JC Kerkrade
4
-
0
Helmond Sport
1.63
4.10
4.60
Holandia » 3. liga »
Trzecia liga holenderska
FT
Noordwijk
1
-
3
Excelsior Maassluis
2.08
3.45
2.75
FT
SVV Scheveningen
0
-
1
GVVV Veenendaal
2.75
3.45
2.08
FT
AFC
4
-
0
ASWH
-
-
-
FT
Jong FC Volendam
0
-
1
De Treffers
-
-
-
FT
IJsselmeervogels
2
-
2
Spakenburg
1.40
4.20
5.00
FT
Jong Sparta Rotterdam
1
-
0
Kozakken Boys
2.40
3.45
2.32
FT
Koninklijke HFC
1
-
0
Quick Boys
1.40
4.00
5.40
FT
TEC
1
-
0
Katwijk
3.10
3.65
1.85
FT
HHC
3
-
3
Rijnsburgse Boys
2.23
3.35
2.55
Irlandia Północna » 1. liga »
Liga Irlandii północnej
FT
Cliftonville
1
-
0
Larne
2.28
3.30
2.63
FT
Ballymena United
1
-
1
Crusaders
4.00
4.20
1.57
FT
Coleraine
3
-
0
Warrenpoint Town
-
-
-
FT
Dungannon Swifts
1
-
4
Linfield
6.75
4.80
1.30
FT
Glentoran
3
-
1
Carrick Rangers
1.27
5.10
7.00
Irlandia Północna » 2. liga »
2 liga Irlandii północej
FT
Queen's University
5
-
2
Dundela
-
-
-
FT
Newry City AFC
5
-
1
Ards
-
-
-
FT
Knockbreda
1
-
1
PSNI FC
-
-
-
FT
Harland & Wolff Welders F.C.
2
-
1
Portadown
-
-
-
FT
Dergview F.C
1
-
2
Loughgall
-
-
-
FT
Ballyclare Comrades
2
-
0
Ballinamallard United
-
-
-
Paragwaj » 2. liga »
2 liga paragwajska
FT
Sportivo Trinidense
0
-
2
Resistencia
-
-
-
Peru » 1. liga »
Liga peruwiańska
FT
Union Comercio
1
-
0
Alianza Universidad
-
-
-
FT
Ayacucho FC
2
-
0
Deportivo Municipal
1.62
3.65
4.75
Peru » 2. liga »
2 liga peruwiańska
FT
Union Huaral
1
-
0
Sport Loreto
-
-
-
WO
Club Sport Victoria
0
-
3
Cienciano
-
-
-
Filipiny » 1. liga »
Liga filipińska
FT
Kaya FC
3
-
1
Stallion FC
1.50
4.00
5.00
FT
Ceres-La Salle FC
3
-
1
Green Archers United
-
-
-
Portugalia » 2. liga »
2 liga portugalska
FT
Chaves
2
-
0
Estoril
1.90
3.50
3.50
FT
Leixoes
1
-
0
Casa Pia
1.40
4.00
6.40
Rumunia » 2. liga »
Druga liga rumuńska
FT
Ripensia Timisoara
0
-
5
CS Mioveni
2.60
3.25
2.33
FT
ACS Energeticianul
2
-
1
FC Farul Constanta
2.12
3.25
2.90
FT
FC Metaloglobus Bucuresti
1
-
0
Turris-Oltul
-
-
-
Rosja » 2. liga »
Druga liga rosyjska
FT
Tom Tomsk
0
-
0
Baltika
2.32
2.85
2.80
FT
Spartak Moscow II
2
-
3
Torpedo Moskwa
4.00
3.45
1.68
FT
FC Yenisey Krasnoyarsk
1
-
1
Torpedo Armavir
-
-
-
FT
Tekstilshchik
4
-
3
Luch Energiya Vladivostok
2.60
3.00
2.40
FT
FC Rotor Volgograd
2
-
1
Olimpiec Nizhny
1.72
3.15
4.10
FT
Chimki Moskwa
4
-
0
Mordowija Sarańsk
1.23
5.00
8.00
FT
FC Krasnodar II
2
-
2
SKA-Khabarovsk
3.20
3.00
2.04
FT
Szynnik Jarosław
2
-
3
Chayka
1.90
3.20
3.35
FT
Avangard Kursk
0
-
1
Chertanovo Moscow
2.28
2.85
2.90
FT
Neftekhimik
1
-
0
Fakel
1.90
3.20
3.35
Szkocja » puchar »
Challenge Cup
FT
Arbroath
0
-
2
Clyde
1.70
3.60
4.75
FT
Airdrieonians
0
-
2
Elgin City
1.62
3.85
4.80
FT
Raith Rovers
3
-
1
Glenavon
1.62
4.50
4.50
FT
Wrexham
4
-
1
St. Mirren U21
-
-
-
FT
Inverness CT
3
-
0
Alloa Athletic
1.48
4.25
5.50
FT
Partick Thistle
2
-
0
Connah's Quay
1.80
3.60
4.00
Walia » 1. liga »
Liga walijska
FT
Aberystwyth
2
-
2
Cardif Met University
3.65
3.90
1.80
FT
Bala Town
2
-
1
Carmarthen
1.33
4.80
7.00
FT
TNS
6
-
2
Airbus UK Broughton
1.08
7.50
21.00
Słowacja » 2. liga »
Druga liga słowacka
FT
Partizan Bardejov
1
-
3
Liptovsky Mikulas
2.00
3.45
2.90
FT
Slovan Bratislava B
2
-
0
Puchov
1.73
3.70
3.45
FT
Zilina B
4
-
2
Skalica
1.80
3.60
3.25
FT
Dubnica
0
-
1
FC Kosice
-
-
-
Słowenia » 2. liga »
2 liga słoweńska
FT
Gorica
2
-
1
Radomlje
-
-
-
FT
Nafta
2
-
2
Brda
1.35
4.75
6.50
FT
NK Krka
0
-
0
Brezice
-
-
-
FT
Dravograd
0
-
2
Fuzinar
-
-
-
FT
Koper
3
-
0
Rogaska
-
-
-
FT
NK Dob
1
-
2
ND Bilje
-
-
-
Hiszpania » 2. liga »
Druga liga hiszpańska
FT
Girona
0
-
2
Elche
1.55
3.70
6.40
FT
Almeria
0
-
0
Lugo
1.55
3.70
6.75
FT
Sporting Gijon
1
-
3
Alcorcon
1.90
3.05
4.70
FT
Extremadura
1
-
1
Ponferradina
2.15
3.00
3.75
FT
Malaga CF
1
-
2
Cadiz
4.20
3.05
2.00
Hiszpania » 3. liga »
3 liga hiszpańska
FT
Athletic Bilbao B
3
-
3
SD Amorebieta
1.60
3.65
4.75
FT
Granada B
1
-
0
Atletico Sanluqueno CF
2.35
2.88
3.05
FT
Real Union
2
-
1
Valladolid B
2.80
2.88
2.55
FT
Unionistas de Salamanca
1
-
1
Tudelano
2.35
2.95
3.00
FT
Barcelona B
3
-
0
Orihuela
1.50
3.60
6.50
FT
Valencia B
1
-
1
Gimnastic
2.35
3.00
2.95
FT
Llagostera
0
-
1
Sabadell
2.85
2.88
2.50
FT
SD Leioa
3
-
3
CD Calahorra
2.10
3.10
3.25
FT
Real Madrid Castilla
2
-
1
Pontevedra
1.80
3.15
4.30
FT
Logrones
4
-
0
Arenas Getxo
1.45
3.65
6.75
FT
Sevilla Atletico
1
-
1
CF Talavera de la Reina
2.45
2.70
3.10
Uganda » 1. liga »
Liga ugandy
FT
Vipers SC
3
-
0
Express FC
1.36
4.25
7.00
FT
Maroons FC
0
-
0
SC Villa
-
-
-
FT
Bright Stars FC
0
-
1
Kyetume
-
-
-
FT
URA FC
0
-
0
Mbarara City
-
-
-
FT
Kirinya Jinja SS
2
-
1
Uganda Police
-
-
-
Ukraina » 2. liga »
Druga liga ukraińska
FT
MFK Mykolaiv
0
-
2
Ahrobiznes Volochysk
-
-
-
FT
FC Avanhard Kramatorsk
1
-
1
FC Hirnyk-Sport
1.57
3.55
4.40
FT
FC Minaj
1
-
1
Rukh Vynnyky
-
-
-
FT
Czornomorec Odessa
0
-
0
Metalist 1925
-
-
-
FT
Volyn
3
-
0
Cherkasky Dnipro
1.20
5.40
8.50
USA » 2. liga »
2 liga amerykańska
FT
Portland Timbers II
3
-
4
San Antonio FC
2.00
3.65
2.85
FT
Ottawa Fury
1
-
1
Bethlehem Steel FC
1.50
4.10
4.50
Wenezuela » 1. liga »
Liga wenezuelska
FT
Estudiantes de Caracas
0
-
6
Estudiantes Merida
2.60
3.05
2.35
FT
Lala FC
1
-
1
Trujillanos FC
2.70
3.15
2.23
FT
Portuguesa FC
0
-
0
Zulia
2.30
3.05
2.65
FT
Carabobo FC
0
-
2
Caracas
2.17
3.05
2.90
Belgia » 3. liga »
Trzecia liga belgijska
FT
FCV Dender EH
2
-
2
Thes Sport
-
-
-
FT
Seraing United
1
-
2
Olympic Charleroi
-
-
-
FT
Patro Eisden
3
-
0
Tubize
1.80
3.65
3.40
FT
Deinze
4
-
1
URSL Vise
-
-
-
FT
Oosterzonen
0
-
1
KSK Heist
-
-
-
FT
RWDM Brussels FC
1
-
0
Dessel
-
-
-
FT
UR La Louvière Centre
3
-
3
Rupel Boom
-
-
-
Dania » 2. liga »
Dania 2
FT
Skive
2
-
1
Hvidovre
2.10
3.70
3.00
Dania » 3. liga »
Dania 3
FT
HIK
2
-
0
FA 2000
1.80
3.70
3.60
FT
VSK Aarhus
1
-
0
Thisted
3.50
3.70
1.80
FT
Frem
1
-
0
Hilleroed
2.15
3.60
2.80
FT
FC Sydvest 05
1
-
4
Brabrand
4.00
3.85
1.65
FT
Middelfart G og BK
2
-
0
Vejgaard
1.25
5.20
8.50
FT
Dalum
0
-
0
Naesby
2.35
3.45
2.60
FT
B 93
2
-
1
Slagelse
1.78
3.50
3.85
FT
Broenshoej
0
-
0
Holbaek
1.95
3.45
3.30
Dania » 4. liga »
Dania 4
FT
Fremad Valby
2
-
0
Ballerup-Skovlunde
3.20
3.60
1.85
FT
Otterup
2
-
2
Herning Fremad
-
-
-
FT
Oure FA
4
-
1
Marienlyst
1.35
4.60
5.50
FT
Tarup/Paarup
2
-
1
Varde
2.60
3.85
2.10
FT
Alleroed FK
2
-
1
Ledoeje-Smoerum Fodbold
3.20
3.60
1.85
FT
Greve
1
-
2
B 1908
4.25
4.25
1.50
FT
Frederikssund IK
1
-
3
Ishoej BK
-
-
-
FT
Karlslunde IF
0
-
0
GVI
1.50
4.00
4.50
FT
BK. Union
3
-
1
Avedoere
2.70
3.85
2.00
FT
Viby IF
0
-
1
IF Lyseng
-
-
-
FT
Hedensted
2
-
5
Odder IGF
2.65
3.65
2.10
FT
Birkeroed
2
-
3
Taarnby FF
-
-
-
FT
Kjellerup
0
-
1
Holstebro
-
-
-
FT
Aarhus Fremad II
0
-
1
FC Djursland
-
-
-
FT
Koege Nord FC
0
-
2
Taastrup FC
-
-
-
FT
VRI
0
-
1
Silkeborg KFUM
-
-
-
FT
OKS
0
-
0
Kolding B
2.25
3.85
2.40
FT
AB Taarnby
2
-
0
KFUM
-
-
-
FT
Saeby IF Skjold
1
-
0
Noerresundby
-
-
-
Anglia » 6. liga »
National League North/South
FT
Telford
1
-
1
York City
3.35
3.35
1.93
FT
Bradford PA
3
-
2
Hereford
4.70
3.55
1.60
FT
Curzon
0
-
1
Blyth Spartans
1.70
3.60
4.00
FT
Darlington 1883
2
-
1
Boston United
2.40
3.55
2.40
FT
Gateshead FC
1
-
0
Gloucester City
1.80
3.45
3.80
FT
Guiseley
1
-
1
Altrincham
2.30
3.35
2.63
FT
Kettering Town FC
0
-
2
Spennymoor Town FC
2.65
3.45
2.25
FT
King's Lynn Town
2
-
2
Chester FC
2.35
3.35
2.60
FT
Leamington
0
-
1
Alfreton Town
2.50
3.35
2.40
FT
Southport
1
-
0
Brackley Town
3.10
3.30
2.07
FT
Bath City
1
-
1
Maidstone
2.20
3.20
2.90
FT
Chelmsford
1
-
3
Wealdstone
2.70
3.30
2.25
FT
Concord Rangers
0
-
1
Chippenham Town
1.90
3.40
3.40
FT
Dorking Wanderers
1
-
0
Hungerford Town
1.45
4.25
5.40
FT
Dulwich Hamlet
2
-
2
Weymouth
2.50
3.20
2.50
FT
Havant and Waterlooville
1
-
2
Hemel Hempstead
1.61
3.90
4.25
FT
Oxford City
0
-
1
Dartford
2.17
3.45
2.75
FT
Slough Town
3
-
1
Billericay
2.17
3.25
2.90
FT
St.Albans
1
-
3
Eastbourne Borough
2.30
3.45
2.60
FT
Tonbridge Angels
5
-
1
Braintree Town
2.30
3.35
2.63
FT
Welling United
0
-
1
Hampton & Richmond
1.79
3.45
3.80
Anglia » 7. liga »
Evo-Stik League
FT
Nuneaton Town
3
-
0
Redditch United
-
-
-
FT
St. Ives Town FC
0
-
3
Peterborough Sports
-
-
-
FT
Stourbridge
1
-
1
Banbury United
-
-
-
FT
Stratford Town
0
-
3
Lowestoft Town
-
-
-
FT
Needham Market
1
-
1
Alvechurch
-
-
-
FT
Kings Langley FC
4
-
0
Rushall Olympic
-
-
-
FT
Hitchin Town
2
-
2
Bromsgrove Sporting
-
-
-
FT
AFC Rushden & Diamonds
0
-
3
Coalville Town
-
-
-
FT
Barwell FC
5
-
0
Leiston
-
-
-
FT
Biggleswade Town
2
-
1
Tamworth
-
-
-
FT
Hednesford
4
-
1
Royston Town
-
-
-
FT
Gosport Borough
2
-
1
Chesham United
-
-
-
FT
Harrow Borough
1
-
2
Truro City
-
-
-
FT
Hartley Wintney
1
-
0
Walton Casuals
-
-
-
FT
Hendon
0
-
3
Salisbury
-
-
-
FT
Swindon Supermarine
3
-
2
Farnborough
-
-
-
FT
Taunton Town
2
-
1
Hayes & Yeading United
-
-
-
FT
Weston Super Mare
6
-
0
Dorchester Town
-
-
-
FT
Wimborne Town
0
-
3
Tiverton
-
-
-
FT
Yate Town
1
-
0
Metropolitan Police FC
-
-
-
FT
Merthyr Town
2
-
0
Blackfield & Langley
-
-
-
FT
FC United of Manchester
7
-
0
Buxton
-
-
-
FT
Gainsborough
0
-
2
Atherton Colleries
-
-
-
FT
Grantham Town
2
-
2
Hyde United
-
-
-
FT
Lancaster City
3
-
0
Ashton United
-
-
-
FT
Matlock Town
3
-
1
Mickleover Sports
-
-
-
FT
Morpeth Town FC
1
-
1
Basford United
-
-
-
FT
Nantwich Town
0
-
1
Radcliffe Borough
-
-
-
FT
Scarborough Athletic
1
-
1
Stafford Rangers
-
-
-
FT
Stalybridge
3
-
2
Bamber Bridge
-
-
-
FT
Witton Albion
3
-
1
South Shields
-
-
-
FT
Whitby
0
-
1
Warrington Town
-
-
-
FT
Bishop's Stortford
2
-
0
Horsham
-
-
-
FT
Bognor Regis Town
0
-
4
Potters Bar Town
-
-
-
FT
Brightlingsea Regent
1
-
1
Wingate & Finchley
-
-
-
FT
Carshalton Athletic
2
-
2
Kingstonian
-
-
-
FT
Cheshunt
1
-
2
Worthing
-
-
-
FT
Corinthian Casuals
0
-
1
Folkestone Invicta
-
-
-
FT
Cray Wanderers
3
-
5
Enfield Town
-
-
-
FT
East Thurrock United
1
-
0
Lewes
-
-
-
FT
Haringey Borough
1
-
0
Margate
-
-
-
FT
Hornchurch
2
-
1
Bowers & Pitsea
-
-
-
FT
Merstham
1
-
4
Leatherhead
-
-
-
Finlandia » 3. liga »
Trzecia liga fińska
FT
JIPPO
8
-
1
JaePS
-
-
-
FT
KaaPo
3
-
1
Espoo
-
-
-
FT
Mikkelin Palloilijat
0
-
0
FC Viikingit
1.38
4.70
5.10
FT
SJK Akatemia
1
-
1
SC KuFu-98
-
-
-
FT
RoPS II
5
-
0
JBK
-
-
-
Niemcy » 5. liga »
Oberliga
FT
Bremer SV
3
-
1
Habenhauser FV
-
-
-
FT
Eintracht Bamberg
3
-
3
Wurzburger
-
-
-
FT
DJK Gebenbach
1
-
3
SpVgg Bayern Hof
1.40
4.60
4.60
FT
SV Pullach
1
-
1
SpVgg Hankofen-Hailing
2.05
3.50
2.65
FT
FC Ismaning
3
-
3
TSV Schwabmuenchen
2.40
3.50
2.23
FT
TSV Landsberg
1
-
5
FC Pipinsried
3.75
3.95
1.60
FT
Meiendorfer SV
2
-
3
Teutonia Ottensen
-
-
-
FT
Hessen Kassel
2
-
0
SV Steinbach 1920
1.30
5.10
5.30
FT
Eintracht Stadtallendorf
1
-
0
Turk Gucu Friedberg
1.50
4.20
4.20
FT
TSV Lehnerz
1
-
2
FC Hanau 93
-
-
-
FT
Eintracht Trier
4
-
0
Hertha Wiesbach
1.50
4.20
4.20
FT
1. CfR Pforzheim
0
-
1
FC 08 Villingen
1.79
3.75
3.10
FT
SV Sandhausen ll
0
-
2
FC Rielasingen-Arlen
2.75
3.75
1.93
FT
FSV 08 Bissingen
0
-
3
Reutlingen
1.28
4.60
6.50
FT
Stuttgarter Kickers
2
-
2
TSV Ilshofen
1.38
3.90
5.75
FT
Dorfmerkingen
0
-
4
SV Oberachern
-
-
-
FT
Freiberg
1
-
0
Noettingen
2.25
3.75
2.28
FT
Goeppinger SV
1
-
2
Neckarsulmer Sport Union
1.35
4.60
5.10
FT
FV Ravensburg
3
-
2
SV Linx
1.60
3.75
3.95
FT
1. FC Phoenix Luebeck
5
-
0
Inter Tuerkspor Kiel
-
-
-
FT
Luebeck II
4
-
2
SV Frisia 03 RL
1.50
4.20
4.10
FT
TSB Flensburg
3
-
2
Eutin 08
1.50
4.20
4.20
FT
Union Neumuenster
1
-
3
SV Preussen 09 Reinfeld
2.14
3.50
2.50
FT
Brinkumer SV
2
-
1
Werder Bremen III
1.20
5.40
7.50
FT
FC Karbach
3
-
3
FV Engers
1.82
3.80
2.95
FT
Freiburger FC
1
-
1
VfB Stuttgart II
-
-
-
FT
SG Aumund-Vegesack
2
-
1
Leher
1.62
4.20
3.35
FT
Ansbach
0
-
0
SC Eltersdorf
3.95
3.95
1.55
FT
SV Kirchanschoring
1
-
1
FC Deisenhofen
2.16
3.75
2.38
FT
Donaustauf
1
-
1
Tuerkspor Augsburg
-
-
-
FT
SV Rot-Weiss Hadamar
2
-
0
SC Waldgirmes
1.68
3.95
3.30
FT
SC Viktoria 06 Griesheim
1
-
4
KSV Baunatal
2.50
3.75
2.06
FT
Oldenburger SV
4
-
3
SV Todesfelde
4.20
4.20
1.50
FT
Blumenthaler SV
2
-
4
SV Hemelingen
-
-
-
FT
TSV Schwaben Augsburg
0
-
2
TSV Kottern
2.05
3.35
2.75
FT
TSV 1861 Noerdlingen
1
-
2
1860 Muenchen II
2.55
3.55
2.12
FT
Eisbachtaler Sportfreunde
0
-
4
SV Roechling
-
-
-
FT
Wormatia Worms
4
-
1
FV Diefflen
1.72
4.10
3.05
FT
Arminia Ludwigshafen
2
-
1
SV Gonsenheim
2.65
3.80
1.96
FT
Hassia Bingen
1
-
4
Koblenz
-
-
-
FT
Kaiserslautern II
2
-
0
TuS Mechtersheim
1.20
5.40
7.50
FT
FC Sand
0
-
2
DJK Vilzing
4.20
4.20
1.50
FT
ASV Cham
3
-
1
DJK Don Bosco Bamberg
-
-
-
FT
ATSV Erlangen
5
-
0
TSV Karlburg
-
-
-
FT
FC Viktoria Kahl
1
-
1
TSV Grossbardorf
-
-
-
FT
Lupo-Martini Wolfsburg
2
-
2
FC Germania Egestorf-Langreder
2.80
3.75
1.92
FT
BW Schwalbe Tuendern
0
-
3
VfV Hildesheim
6.00
5.40
1.25
FT
FV Dudenhofen
1
-
0
TSV Schott Mainz
3.45
3.95
1.65
Grecja » 3. liga »
Trzecia liga grecka
FT
Aspropyrgos Enosis
1
-
0
Kavala
-
-
-
Iran » 2. liga »
Druga liga irańska
FT
Niroye Zamini
2
-
0
Elmoadab Tabriz
-
-
-
Włochy » 4. liga »
Serie D
FT
Portici
0
-
2
Torres
-
-
-
Norwegia » 3. liga »
Trzecia liga norweska
FT
Kvik Halden
3
-
1
Byaasen
1.21
6.00
9.00
FT
Moss
1
-
1
Arendal Fotball
2.43
3.65
2.43
FT
Kjelsaas
3
-
0
Oppsal
1.28
5.40
7.00
FT
Grorud
1
-
2
Asker
1.80
3.75
3.55
FT
Floroe
1
-
0
Aasane
4.40
4.60
1.52
Norwegia » 4. liga »
Czwarta liga norweska
FT
Lokomotiv Oslo FK
2
-
1
Droebak/Frogn
-
-
-
FT
Norild
0
-
1
Mjoendalen 2
-
-
-
FT
Brodd
4
-
0
Pors Grenland
-
-
-
FT
IF Storm
2
-
2
Vardeneset
-
-
-
FT
Stord
1
-
1
Os
-
-
-
FT
Eidsvold TF
0
-
2
Aalesund 2
-
-
-
FT
Loerenskog
3
-
1
Sunndal
-
-
-
FT
Halsen
2
-
0
Frigg
-
-
-
FT
Ready
0
-
2
Ullern
-
-
-
FT
Brumunddal
9
-
0
Steinkjer
-
-
-
FT
Ranheim 2
1
-
3
Tillerbyen
-
-
-
FT
Start 2
2
-
2
Madla
-
-
-
FT
Viking 2
5
-
0
Donn
-
-
-
FT
Vindbjart
4
-
0
Bryne 2
-
-
-
FT
Fjoera
3
-
1
Fana
-
-
-
FT
FK Fyllingsdalen
1
-
1
Djerv 1919
-
-
-
FT
Vestfossen
2
-
4
Sogndal 2
-
-
-
FT
Follo
0
-
0
Vaalerenga 2
-
-
-
FT
Oern-Horten
2
-
2
Grei
-
-
-
FT
Staal Joerpeland
1
-
3
Flekkeroey
-
-
-
FT
Bergen Nord
8
-
0
Valdres FK
-
-
-
FT
Vard Haugesund
4
-
0
Stroemsgodset 2
-
-
-
FT
Gjoevik-Lyn
1
-
2
Rosenborg 2
-
-
-
FT
Melhus
2
-
2
Raufoss 2
-
-
-
FT
NIL-Trysil
0
-
1
Strindheim
-
-
-
FT
Orkla
3
-
0
Verdal
-
-
-
FT
Skjervoey
2
-
0
Lillestroem 2
-
-
-
Portugalia » 3. liga »
Trzecia liga portugalska
FT
Lusitania Lourosa
2
-
1
Leca
-
-
-
FT
Braga B
5
-
0
Uniao da Madeira
-
-
-
FT
Loures
1
-
1
Alverca
-
-
-
FT
RD Agueda
1
-
1
Sertanense
-
-
-
Rosja » 3. liga »
Trzecia liga rosyjska
FT
Kaluga
1
-
1
Sokol Saratov
4.00
3.75
1.70
FT
Veles Moscow
3
-
1
FC Dolgoprudny
2.15
3.20
3.00
FT
Zvezda Saint Petersburg
1
-
4
Murom
-
-
-
FT
Zenit St. Petersburg 2
3
-
0
Znamya
1.20
6.00
9.00
FT
Kolomna
3
-
2
Leningradets
3.10
3.20
2.10
FT
Spartak Vladikavkaz
1
-
2
Krasnodar 3
-
-
-
FT
Inter Cherkessk
0
-
3
FC Volgar
-
-
-
FT
Biolog Novokubansk
2
-
0
Spartak Nalczik
-
-
-
FT
Dinamo Stavropol
0
-
0
Mashuk-KMV
-
-
-
FT
FK Makhachkala
1
-
0
Anży Machaczkała
-
-
-
FT
Zvezda Ryazan
2
-
2
Kvant Obninsk
1.55
3.85
5.00
FT
Metalurg Lypetsk
2
-
1
FC Rotor Volgograd II
1.27
4.75
9.50
FT
Dinamo Briansk
2
-
1
Zorky Krasnogorsk
1.55
3.75
5.00
FT
Rodina
2
-
2
Olimp Khimki
-
-
-
FT
Pskov 747
2
-
3
Torpedo Vladimir
-
-
-
FT
SKA Rostov
1
-
1
Legion Dynamo
1.85
3.30
3.80
FT
Salyut Belgorod
3
-
0
Ararat Moscow
2.05
3.60
2.90
FT
Luki-Energiya
1
-
2
Lokomotiv Moscow 2
2.10
3.20
3.10
FT
Druzhba
4
-
2
Czernomorec
-
-
-
FT
Urozhay
1
-
4
FC Alania Vladikavkaz
-
-
-
FT
Staurn Ramieńskoje
2
-
2
Khimik Novomoskovsk
2.20
3.60
2.65
Szkocja » 5. liga »
Piąta liga szkocka
FT
Brora Rangers
0
-
1
Fraserburgh
-
-
-
FT
Buckie Thistle
2
-
1
Nairn County
-
-
-
FT
Clachnacuddin
0
-
0
Huntly
-
-
-
FT
Deveronvale
3
-
2
Strathspey Thistle
-
-
-
FT
Inverurie Loco Works
4
-
0
Keith
-
-
-
FT
Rothes
3
-
1
Wick Academy
-
-
-
FT
Turriff United
1
-
4
Forres Mechanics
-
-
-
Szwecja » 3. liga »
Szwecja 3
FT
Lindome GIF
5
-
1
IFK Vaernamo
2.15
3.55
2.85
FT
Rynninge
1
-
3
Sollentuna FF
3.90
4.40
1.63
FT
Nykoepings BIS
3
-
0
IF Sylvia
1.65
4.50
3.70
FT
Torns IF
0
-
0
FC Trollhaettan
2.15
3.50
2.90
FT
Karlstad BK
2
-
0
Sandvikens IF
1.90
3.85
3.20
FT
Assyriska IK
2
-
2
Landskrona BoIS
-
-
-
FT
Eskilsminne IF
2
-
0
Skoevde AIK
2.25
3.40
2.80
FT
Lunds BK
3
-
1
Oskarshamns AIK
1.74
4.10
3.60
FT
Utsiktens BK
0
-
0
Ljungskile
3.25
4.00
1.85
Szwecja » 4. liga »
Szwecja 4
FT
IFK Haninge BRB
3
-
3
Huddinge IF
-
-
-
FT
Tyreso
3
-
0
Arameiska-Syrianska IF
-
-
-
FT
Vaermbols FC
3
-
1
Assyriska IF Norrkoeping
-
-
-
FT
Newroz FC
2
-
5
AFK Linkoeping
-
-
-
FT
Motala AIF FK
3
-
0
IFK Aspudden-Tellus
-
-
-
FT
Assyriska FF
5
-
1
Enskede IK
-
-
-
FT
FC Stockholm Internazionale
13
-
0
Soedertaelje FK
-
-
-
FT
BK Olympic
5
-
3
Halmia
-
-
-
FT
Qviding FIF
6
-
0
Esloevs
-
-
-
FT
Vinbergs IF
2
-
1
Stafsinge IF
-
-
-
FT
Aengelholms FF
2
-
1
Hittarps IK
1.25
5.00
6.25
FT
IFK Malmoe FK
4
-
2
Ullareds IK
-
-
-
FT
KSF Prespa Birlik
3
-
2
FC Rosengaard
-
-
-
FT
Onsala BK
1
-
1
Assyriska BK
-
-
-
FT
Nosaby IF
1
-
1
Ifoe Bromoella IF
-
-
-
FT
Dalstorps IF
3
-
0
Haessleholms IF
-
-
-
FT
Oesterlen FF
2
-
4
FK Karlskrona
-
-
-
FT
Raeppe GOIF
1
-
0
Naessjoe FF
-
-
-
FT
IFK Berga
3
-
1
Husqvarna FF
1.90
3.80
2.85
FT
IFK Haessleholm
3
-
0
Raaslaetts SK
-
-
-
FT
FK Aelmeboda/Linneryd
2
-
2
Asarums IF FK
-
-
-
Szwajcaria » 3. liga »
Trzecia liga szwajcarska
FT
Sion II
2
-
0
Cham
-
-
-
FT
Black Stars
1
-
3
Etoile Carouge
-
-
-
FT
SC YF Juventus Zuerich
1
-
1
Breitenrain
-
-
-
FT
FC Zuerich II
1
-
2
FC Rapperswil-Jona
-
-
-
FT
Bellinzona
1
-
3
Basel II
-
-
-
FT
FC Koeniz
2
-
1
FC Muensingen
-
-
-
FT
Stade Nyonnais
5
-
1
SC Bruehl
-
-
-
FT
Yverdon
2
-
2
Bavois
-
-
-
Szwajcaria » 4. liga »
Czwarta liga szwajcarska
FT
Solothurn
7
-
2
FC Schoetz
-
-
-
FT
FC Thalwil
0
-
2
Paradiso
-
-
-
FT
Winterthur II
3
-
0
FC Gossau
-
-
-
FT
FC Dietikon
2
-
0
Linth
-
-
-
FT
Red Star Zuerich
6
-
2
FC Kosova
-
-
-
FT
Tuggen
5
-
1
Hongg
-
-
-
FT
Terre Sainte
1
-
1
Meyrin
-
-
-
FT
Echallens
2
-
2
Young Boys II
-
-
-
FT
Bulle
3
-
1
La Chaux-de-Fonds
-
-
-
FT
Naters
0
-
0
Olympique de Geneve
-
-
-
FT
Chenois
1
-
3
Vevey
-
-
-
FT
Zug
2
-
2
FC Langenthal
-
-
-
FT
Muttenz
4
-
1
Buochs
-
-
-
FT
SC Goldau
5
-
2
Luzern II
-
-
-
WO
Lancy FC
3
-
0
FC Azzurri 90
-
-
-
Urugwaj » 2. liga »
Druga liga urugwajska
FT
Club Atletico Torque
1
-
2
Central Espanol
1.38
4.20
7.00
FT
Tacuarembo FC
4
-
0
Bella Vista
-
-
-
FT
Rentistas
1
-
1
Atenas
-
-
-
Wenezuela » 2. liga »
Druga liga Wenezuelska
FT
Madeira Club Lara
2
-
0
Urena SC
-
-
-
FT
Deportivo Zulia
2
-
4
Universidad de Los Andes FC
-
-
-
FT
Atletico El Vigia
3
-
1
Titanes
-
-
-
Walia » 2. liga »
Druga liga walijska
FT
Corwen
0
-
2
Colwyn Bay
-
-
-
FT
Gresford Athletic
1
-
3
Rhyl
-
-
-
FT
Guilsfield FC
4
-
2
Conwy Borough FC
-
-
-
FT
Llanfair United
1
-
3
Porthmadog
-
-
-
FT
Llanrhaeadr FC
2
-
3
Flint Town United
-
-
-
FT
Prestatyn Town FC
2
-
0
Llangefni Town
-
-
-
FT
Penrhyncoch FC
2
-
1
Buckley Town
-
-
-
FT
Ruthin Town
1
-
1
Bangor City
-
-
-
FT
Afan Lido
1
-
1
Cwmbran Celtic
-
-
-
FT
Haverfordwest
7
-
1
Taffs Well
-
-
-
FT
Caerau Ely
2
-
2
Llantwit Major
-
-
-
12 paz 15:30
Briton Ferry
1
-
1
Undy Athletic
-
-
-
FT
Cambrian & Clydach
0
-
2
STM Sports
-
-
-
Zambia » 1. liga »
Zambia 1
FT
Lumwana Radiants
0
-
1
Green Eagles
-
-
-
FT
Forest Rangers
2
-
1
Nakambala Leopards
-
-
-
Zimbabwe » 1. liga »
Zimbabwe 1
FT
Harare City
3
-
2
Mushowani Stars FC
-
-
-
FT
Ngezi Platinum FC
0
-
0
Dynamos
-
-
-
FT
FC Platinum
3
-
1
Yadah FC
-
-
-
FT
Black Rhinos
0
-
0
Chicken Inn FC
-
-
-
W tej chwili nie trwa żaden mecz na żywo. Gdy tylko rozpocznie się jakiś mecz zostanie on automatycznie wyświetlony na tej stronie.