Odśwież wyniki
Livescore
Strona główna
Wczorajsze wyniki
Live (
2
)
Moje mecze (
0
)
Ekstraklasa
Pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga mistrzów
Zmień datę
maj
03
Piątek
maj
04
Sobota
maj
05
Wczoraj
maj
06
Dzisiaj
maj
07
Jutro
maj
08
Środa
maj
09
Czwartek
Wyniki 11 cze 2023
Wyniki na żywo
11 cze 2023
Livescore
Wczorajsze wyniki
Live (
2
)
Moje mecze (
0
)
Popularne ligi
Ekstraklasa
Polska pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga Mistrzów
Liga Europy
Europa
Albania
Liga albańska Kategoria Superiore
2 liga albańska
Puchar Albanii
Albania Awans/Spadek
Andora
Liga andorska
2 liga andorska
Puchar Andory
Anglia
Premier League
Championship
League 1
League 2
Conference Premier
National League North/South
Evo-Stik League
Premier Reserve League
Puchar Anglii
Johnstones Paint Trophy
Kwalifikacje FA Trophy
Mecz o Tarczę Wspólnoty
Capital One Cup
Armenia
Liga armeńska
2 liga armeńska
Puchar Armenii
Superpuchar Armenii
Austria
Liga austriacka
2 liga austriacka
3 liga austriacka
Czwarta liga austriacka
Puchar Austrii
Superpuchar Austrii
Baraże
Azerbejdżan
Liga azerbejdżanu
2 liga azerbejdżanu
Puchar azerbejdżanu
Belgia
Liga belgijska
2 liga belgijska
Trzecia liga belgijska
Puchar Cofidis Cup
Superpuchar Belgii
Finały ligi belgijskiej
Białoruś
Liga białoruska
2 liga białoruska
Puchar białorusi
Bośnia i Hercegowina
Liga bośniacka
2 liga bośniacka FBiH
Puchar Bośni
Bułgaria
Liga bułgarska
Druga liga bułgarska
Liga bułgarska rezerw
Puchar Bułgarii
Superpuchar Bułgarii
Awans/Spadek
Chorwacja
Liga chorwacka
2 liga chorwacka
Puchar Chorwacji
Superpuchar Chorwacji
Cypr
Liga cypryjska
2 liga cypryjska
Puchar Cypru
Superpuchar Cypru
Czarnogóra
Liga czarnogórska
Druga liga czarnogórska
Puchar Czarnogóry
Liga czarnogórska kwalifikacje
Czechy
Liga czeska
2 liga czeska
Liga czeska rezerw
Czeska liga rezerw U19
Puchar Czech
Superpuchar Czech
Dania
Liga duńska Superligaen
Druga duńska liga
Dania 2
Trzecia duńska liga
Dania 3
Dania 4
Dania 5
U17 Ligaen
Liga duńska rezerw
U19 Ligaen
Ekstra Bladet
Puchar Danii 2
Dania awans/spadek
Estonia
Liga estońska
2 liga estońska Esiliiga
Puchar Estonii
Superpuchar Estonii
Finlandia
Finlandia 1
2 liga fińska Ykkonen
Trzecia liga fińska
Czwarta liga fińska
Puchar Finlandii
Puchar ligi
Finlandia awans/spadek
Francja
Liga francuska
Druga liga francuska
Trzecia liga francuska
Czwarta liga francuska
Puchar Francji
Superpuchar
Puchar ligi francuskiej
Gibraltar
Premier League
Puchar
Grecja
Liga grecka
Druga liga grecka
Trzecia liga grecka
Liga grecka rezerw
Puchar Grecji
Puchar Grecji 2
Gruzja
Liga gruzińska
Druga liga gruzińska
Puchar Gruzji
Awans/Spadek
Hiszpania
Liga hiszpańska
Druga liga hiszpańska
3 liga hiszpańska
Czwarta liga hiszpańska
Puchar Króla
Superpuchar
Holandia
Liga holenderska
2 liga holenderska
Trzecia liga holenderska
Czwarta liga holenderska
Puchar Holandii KNVB
Superpuchar Holandii
Klubowe mecze towarzyskie
Baraże ligi holenderskiej
Irlandia
Liga irlandzka
2 liga irlandzka
Puchar Irlandii
Puchar Ligi Irlandzkiej
Irlandia baraże
Irlandia Północna
Liga Irlandii północnej
2 liga Irlandii północej
Puchar Irlandii Płn.
Puchar ligi
Baraże
Islandia
liga islandzka
2 liga islandzka
Puchar Islandii
Kosowo
Superliga
Krym
Liga krymsk
Liechtenstein
Puchar
Litwa
Liga litewska
Druga liga litewska
Puchar
Lithuania Cup 1
Luksemburg
Liga luksemburska
Druga liga luksemburgu
Puchar
Luxembourg Promotion/Relegation
Macedonia
Liga macedońska
2 liga macedońska
Puchar
F.Y.R.O.M. Cup 1
Baraże
Malta
Liga maltańska
Druga liga maltańska
Puchar
Mołdawia
Liga mołdawska
Druga liga mołdawska
Puchar Mołdawii
Niemcy
Bundesliga
2. Bundesliga
3 liga niemiecka
Czwarta liga niemiecka
Oberliga
Puchar Niemiec
Superpuchar Niemiec
Puchar Niemiec 2
Baraże
Norwegia
Liga norweska
Druga liga norweska
Trzecia liga norweska
Czwarta liga norweska
Norwegia 5
Norwegia 6
Norwegia 7
U19 Interkretsserien
Puchar Norwegii kwalifikacje
SuperPuchar
Tippeligaen Qualification
Polska
Ekstraklasa
1 liga polska
2 liga polska
Puchar Polski
Superpuchar
Portugalia
Liga portugalska
2 liga portugalska
Trzecia liga portugalska
Puchar Portugalii
Superpuchar Portugalii
Puchar Ligi
Rosja
Liga rosyjska
Druga liga rosyjska
Trzecia liga rosyjska
Rezerwy
Puchar Rosji
Superpuchar Rosji
Puchar Rosji 2
Baraże
Rumunia
Liga romuńska
Druga liga rumuńska
Puchar Rumunii
Puchar Rumunii 3
Puchar ligi
Awans/Spadek
San Marino
Liga San Marino
Puchar San Marino
Serbia
Liga serbska
Druga liga serbska
Serbia Cup 1
Szkocja
Liga szkocka Premiership
Druga liga szkocka
Szkocja 3
Szkocja 4
Piąta liga szkocka
Development League
Puchar Szkocji
Challenge Cup
Puchar Ligi
Baraże
Szwajcaria
Liga szwajcarska
2 liga szwajcarska
Trzecia liga szwajcarska
Czwarta liga szwajcarska
Puchar Szwajcarii
Szwajcaria awans/spadek
Szwecja
Liga szwedzka
2 liga szwedzka
Szwecja 3
Szwecja 4
Rezerwy Allsvenskan U-21
Rezerwy 2
Awans/Spadek rezerw
Puchar Szwecji
Superpuchar
Szwecja awans/spadek
Szwecja awans/spadek 2
Słowacja
Liga słowacka
Druga liga słowacka
Puchar Słowacji
Superpuchar Słowacji
Słowenia
Liga słoweńska - Prva Liga
2 liga słoweńska
Puchar Słowenii
Puchar Słowenii 3
Baraże
Turcja
Liga turecka
Druga liga turecka
Turcja 3
Czwarta liga turecka
Puchar Turcji
Superpuchar Turcji
Baraże
Ukraina
Liga ukraińska
Druga liga ukraińska
Puchar Ukrainy
Superpuchar Ukrainy
Walia
Liga walijska
Druga liga walijska
Puchar Walii
Węgry
Liga węgierska
Druga liga węgierska
Liga węgierska rezerw
Puchar Węgier
Superpuchar Węgier
Wyspy Owcze
Liga wysp owczych
Puchar Wysp Owczych
Włochy
Serie A
Serie B
Trzecia liga włoch
Serie D
Puchar Włoch
Superpuchar Włoch
Baraże
Łotwa
Liga łotewska
Druga liga łotewska
Cup
Puchar Łotwy
Turnieje
Mistrzostwa Świata
Liga Narodów Division A
Liga Narodów dywizja B
Liga Narodów Dywizja C
Liga Narodów Dywizja D
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU
CONCACAF Gold Cup
Copa America
Puchar Konfederacji
EURO U-21
Mistrzostwa Świata U-20
Klubowe Mistrzostwa Świata
Liga Mistrzów
Liga Europy
World Cup Qualification S. Amer
World Cup Qualification CONCACAF
World Cup Qualification Africa
World Cup Qualification Asia
World Cup Qualification Oceania
Copa Libertadores
Puchar Południowoamerykański
Superpuchar Afryki
Superpuchar Europy
AFC Presidents Cup
Puchar AFC
Euro
Mistrzostwa Narodów Afryki
Puchar Narodów Afryki
Azjatycka Liga Mistrzów
AFC U23 Championship
AFF Puchar Suzuki
Puchar Azji
Liga Mistrzów Afryki
Afrykański Puchar Konfederacji
CECAFA Senior Challenge Cup
CFU Puchar klubowy
Champions World Series
Klubowe mecze towarzyskie
Liga Mistrzów Ameryka Płn.
CONCACAF Cup
Copa Centroamericana
East Asian Championship
Euro U-17
Euro U-19
Mecze towarzyskie Reprezentacje
Mecze towarzyskie U-21
Klubowe turieje towarzyskie
Klubowe turieje towarzyskie
Friendly Club Cup
Gulf Cup
Kagame Inter-Club Cup
Kappa Cup
NextGen Series 1
OFC Champions League
Premier League Asia Trophy
Recopa Sudamericana
Royal League
Olimpiada
The Atlantic Cup
UI Cup
Mecze towarzyskie
Puchar Vodafone
West Asian Championship
Mistrzostwa Świata U-17
Setanta Sports Cup
Suruga Bank Championship 1
Toulon Tournament 1
Gold Cup kwalifikacje
Liga Mistrzów U-21
Wszystkie turnieje
Ameryka Płd
Argentyna
Liga argentyńska
2 liga argentyńska
3 Liga argentyńska
Czwarta liga argentyńska
Puchar Argentyny
Superpuchar Argentyny
Argentyna Awans/Spadek
Boliwia
Liga boliwijska
Druga liga boliwijska
Awans/Spadek
Brazylia
Liga brazylijska Serie A
2 liga brazylijska Serie B
3 liga brazylijska Serie C
Brasiliense
Serie D
Paulista A2
Puchar Brazylii
Copa do Nordeste
Chile
Liga chilijska
Druga liga chilijska
Puchar Chile
Superpuchar Chile
Ekwador
Liga ekwadorska
Druga liga ekwadorska
Kolumbia
Liga kolumbijska
2 liga kolumbijska
Colombia Cup 1
Paragwaj
Liga paragwajska
2 liga paragwajska
Peru
Liga peruwiańska
2 liga peruwiańska
Urugwaj
Liga urugwajska
Druga liga urugwajska
Wenezuela
Liga wenezuelska
Druga liga Wenezuelska
Awans/Spadek
Ameryka Pół
Antigua i Barbuda
Premier Division
Azja
Liga haitańska
Barbados
Liga barbadosu Premier Division
Bermudy
Liga bermud
Granada
Liga Grenady
Gwadelupa
Liga gwadelupy
Gwatemala
Liga gwatemali
Druga liga gwatemali
Honduras
Liga hondurasu
Jamajka
Liga jamajska
Kanada
Liga kanadyjska
Kostaryka
Liga kostarykańska
2 liga kostarykańska
Kuba
Liga kubańska
Martynika
Liga wyspy martynika
Meksyk
Liga meksykańska
Druga liga meksykańska
Puchar Meksyku
Nikaragua
Liga nicaragua
Panama
Liga panamska
Portoryko
Liga puerto rico
Saint Vincent i Grenadyny
1. Division
Salwador
Liga salwadorska
St. Kitts and Nevis
SKNFA League
Trynidad i Tobago
Professional League
USA
Liga amerykańska MLS
2 liga amerykańska
Trzecia liga Amerykańska
Czwarta liga amerykańska
Puchar USA
Azja
Arabia Saudyjska
Liga arabii saudyjskiej
Bahrain
Liga bahrajnu
Chiny
Liga chińska
Druga liga chińska
Puchar Chin
Superpuchar Chin
Filipiny
Liga filipińska
Hongkong
Liga Hong Kongu
Druga liga Hong Kongu
Indie
I-League
Liga indyjska
Indonezja
Liga 1
Irak
Liga Iraku
Iran
Pro League
Druga liga irańska
Puchar Iranu Hazfi
Izrael
Liga izraelska
2 liga izraelska
Puchar Izraela
Toto Cup
Baraże
Japonia
Liga japońska
2 liga japońska
Trzecia liga japońska
Czwarta liga japońska
Puchar Japonii
Superpuchar Japonii
Puchar Ligi
Baraże
Jemen
Liga jemeńska
Jordania
Liga jordańska
Katar
Liga katarska
Kazachstan
Liga kazachstańska
2 liga kazachstańska
Puchar Kazachstanu
Superpuchar Kazachstanu
Korea Południowa
Liga korei południowej
Druga liga Korei Płd.
Trzecia liga Korei Płd
Puchar
Baraże
Kuwejt
Premier League
Liban
Liga libańska
Malezja
Liga malezyjska
Druga liga malezyjska
Oman
Liga Omanu
Pakistan
Liga pakistańska
Palestyna
Liga palestyńska
Singapur
Liga singapurska
Puchar Singapuru
Puchar Ligi
Syria
Liga syryjska
Tajlandia
Liga tajlandzka
Druga liga tajlandzka
Tajwan
Liga tajwańska
Uzbekistan
Liga uzbecka
Druga liga uzbekistanu
Awans/Spadek
Wietnam
Liga wietnamska
Druga liga wietnamska
ZEA
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich
Zimbabwe
Zimbabwe 1
Afryka
Algieria
Ligue 1
2 liga algierska
Angola
Liga angolska Girabola
Benin
Liga beninu
Botswana
Liga botswany
Burkina Faso
Liga burkina faso
Cape Verde
Liga Republiki Zielonego Przylądka
Czad
Premiere Division
DR Kongo
Liga Demokratycznej Republiki Konga
Egipt
Liga egipska
Druga liga egipska
Gabon
Liga gabonu
Gambia
Liga gambi
Ghana
Liga ghańska
Gwinea
Liga Gwinea
Kamerun
Liga kamerunu
Kenia
Liga kenijska
Druga liga kenijska
Puchar Kenii
Shield Cup Kenii
Kongo
Linafoot
Lesotho
Premier League
Liberia
Liga liberyjska
Libia
Liga libijska
Madagaskar
Liga madagaskarska
Malawi
Liga malawi
Mali
Liga mali
Maroko
Liga marokańska
Druga liga marokańska
Mauritius
Liga mauritius
Mozambik
Liga mocambiku
Namibia
Liga namibijska
Nigeria
Liga nigeryjska
RPA
Liga Republiki Południowej Afryki
Druga liga Republiki Południowej Afryki
Puchar Nedbank RPA
Puchar MNT8 RPA
Rwanda
Liga rwandy
Senegal
Liga senegalska
Sierra Leone
Liga Sierra Leone
Suazi
Liga suazi
Sudan
Liga Sudanu
Tanzania
Liga tanzańska
Togo
Championnat National
Tunezja
Liga tunezyjska
Druga liga tunezyjska
Uganda
Liga ugandy
Wybrzeże Kości Słoniowej
Liga Wybrzeża Kości Słoniowej
Zambia
Zambia 1
Oceania
Australia
Liga australijska
2 liga australijska
3 liga australijska
Czwarta liga australijska
Liga australijska rezerw
Liga australijska NPL rezerw
Puchar Australii
Fidżi
Liga Fiji
Nowa Zelandia
Liga nowozelandzka
Druga liga nowozelandzka
Tahiti
Taiti 1
Vanuatu
TVL Premier League
Wyspa Salomona
Liga wysp salomona
Resultados ao vivo
Scoruri live
Livescore
Livescore
Rezultati uzivo
Risultati in tempo reale
Transmisje meczów
Porównanie drużyn
Wszystie
Live (
2
)
Moje mecze (
0
)
Zamknij
Znaleziono:
Przeszukaj mecze na serwerze
Polska » 2. liga »
1 liga polska
FT
Urugwaj U20
1
-
0
Włochy U20
1.83
3.20
4.00
Włochy » 1. liga »
Serie A
FT
Spezia
1
-
3
Hellas Werona
2.90
2.75
2.90
USA » 1. liga »
Liga amerykańska MLS
FT
Atlanta United
3
-
1
DC United
1.85
3.80
3.80
FT
Charlotte
3
-
3
Seattle Sounders FC
2.50
3.25
2.88
FT
New England Rev.
3
-
1
Inter Miami CF
1.50
4.50
6.50
FT
Impact De Montreal
4
-
0
Minnesota United
2.38
3.50
2.90
FT
Toronto FC
1
-
1
Nashville SC
2.63
3.20
2.80
FT
Orlando City
2
-
0
Colorado Rapids
1.70
3.75
5.00
FT
Chicago Fire
1
-
2
Columbus Crew
2.30
3.60
2.80
FT
Houston Dynamo
4
-
0
Los Angeles FC
3.25
3.60
2.15
FT
Sporting Kansas City
4
-
1
Austin FC
1.91
3.75
3.80
FT
Real Salt Lake
0
-
0
New York City FC
2.05
3.60
3.40
FT
San Jose Earthquakes
2
-
1
Philadelphia Union
3.00
3.50
2.30
FT
Vancouver Whitecaps
1
-
1
FC Cincinnati
2.15
3.60
3.25
FT
St. Louis City
1
-
1
LA Galaxy
2.05
4.00
3.25
Holandia » 1. liga »
Liga holenderska
FT
FC Twente
1
-
0
Sparta Rotterdam
1.40
5.00
7.00
Liga Mistrzów Afryki
FT
Wydad Casablanca
1
-
1
Al Ahly
2.00
3.10
3.50
Argentyna » 1. liga »
Liga argentyńska
FT
Club Atletico Platense
1
-
0
Tigre
2.75
3.00
2.88
FT
Boca Juniors
1
-
1
Lanus
2.50
3.00
3.10
FT
Talleres
1
-
0
Arsenal Sarandi
1.30
5.00
11.00
Argentyna » 3. liga »
3 Liga argentyńska
FT
Sol de Mayo
1
-
1
Villa Mitre
4.20
3.10
1.83
FT
Olimpo
1
-
0
CA Liniers Bahia Blanca
1.36
4.00
8.00
FT
Circulo Deportivo
0
-
3
Sansinena BB
1.95
3.10
3.75
FT
Sportivo Belgrano
0
-
2
Douglas Haig
1.67
3.10
5.00
FT
Defensores de Pronunciameniento
2
-
1
Independiente Chivilcoy
2.70
2.80
2.70
FT
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
1
-
0
Gimnasia y Esgrima de Concepcion
1.95
2.90
4.00
FT
El Linqueno
1
-
2
Sportivo Las Parejas
2.10
3.00
3.40
FT
Sol de America Formosa
1
-
0
Juventud Antoniana
1.85
3.80
3.30
FT
Central Norte
0
-
0
Gimnasia y Tiro
2.45
2.90
2.75
FT
9 de Julio Rafaela
2
-
1
Crucero del Norte
1.50
3.60
6.00
FT
Sarmiento de Resistencia
1
-
0
San Martín de Formosa
2.10
3.00
3.25
Mecze towarzyskie Reprezentacje
FT
Panama
3
-
2
Nikaragua
1.30
4.33
9.50
FT
Meksyk
2
-
2
Kamerun
1.91
3.20
4.00
FT
Mauritius
3
-
0
Pakistan
-
-
-
Australia » 2. liga »
2 liga australijska
FT
Brisbane Roar FC Youth
1
-
0
Gold Coast United FC
3.50
3.60
1.85
FT
St Albans Saints
3
-
0
Hume City FC
3.60
3.30
1.91
FT
Canberra Olympic
0
-
5
Gungahlin United
2.15
4.00
2.50
FT
Rockdale City Suns
3
-
1
Sydney Olympic
2.40
3.75
2.40
FT
Blacktown City FC
4
-
1
Central Coast Mariners Youth
1.50
4.20
4.75
FT
Rochedale Rovers
2
-
1
Moreton Bay United
2.60
3.60
2.20
FT
Adelaide United Youth
1
-
4
Sturt Lions
1.53
4.20
4.50
FT
Gold Coast Knights
5
-
1
Eastern Suburbs
1.09
10.00
17.00
Australia » 3. liga »
3 liga australijska
FT
Sunshine Coast
0
-
4
Capalaba
2.10
3.40
3.00
Austria » 1. liga »
Liga austriacka
FT
Austria Wiedeń
5
-
0
Austria Lustenau
1.50
4.75
5.75
Barbados » 1. liga »
Liga barbadosu Premier Division
FT
St. Andrew Lions
1
-
2
Empire Club
-
-
-
Białoruś » 1. liga »
Liga białoruska
FT
Zvezda-BGU
0
-
0
Biełszyna Bobrujsk
-
-
-
FT
Gomel
0
-
3
Tarpieda-BiełAZ Żodzino
-
-
-
Białoruś » 2. liga »
2 liga białoruska
FT
FK Osipovichy
1
-
3
FK Orsha
-
-
-
FT
FK Molodechno
2
-
1
Volna
-
-
-
FT
FC Slonim
0
-
1
Niva
-
-
-
FT
Maxline Rogachev
2
-
2
Zhodino Yuzhnoe
-
-
-
Benin » 1. liga »
Liga beninu
FT
ASVO
0
-
1
Dadjè
-
-
-
FT
JAK
0
-
1
Loto Popo
-
-
-
FT
Bani Gansè
0
-
1
Ayema
-
-
-
FT
Dynamo Abomey
2
-
0
Dragons
-
-
-
FT
AS Cotonou
1
-
1
Cavaliers
-
-
-
FT
Tukunnin
2
-
0
Coton Sport Ouidah
-
-
-
FT
Damissa
2
-
0
Requins
-
-
-
FT
ASPAC
1
-
2
Buffles
-
-
-
Brazylia » 1. liga »
Liga brazylijska Serie A
FT
Botafogo RJ
2
-
0
Fortaleza
2.25
3.30
3.25
FT
America MG
2
-
2
Atletico PR
2.45
3.30
2.90
FT
Sao Paulo
0
-
2
Palmeiras
3.10
3.40
2.30
FT
Internacional
2
-
1
Vasco da Gama
1.85
3.50
4.33
FT
Flamengo
3
-
0
Gremio
1.57
4.20
5.50
FT
Goias
2
-
2
Fluminense
3.60
3.40
2.05
Brazylia » 2. liga »
2 liga brazylijska Serie B
FT
Ceara
1
-
3
CRB
1.70
3.60
5.50
FT
Londrina EC
1
-
2
Mirassol
3.40
3.20
2.20
FT
Ponte Preta
1
-
1
Sport
3.60
3.00
2.20
FT
Avai FC
1
-
1
Botafogo SP
1.91
3.20
4.50
FT
Vitoria
0
-
1
Criciuma
2.00
3.10
4.20
FT
Juventude
1
-
2
Tombense FC
1.60
3.70
5.20
Brazylia » 3. liga »
3 liga brazylijska Serie C
FT
Volta Redonda
1
-
0
Botafogo PB
2.10
3.00
3.30
FT
Amazonas FC
2
-
0
Manaus FC
-
-
-
FT
Aparecidense
0
-
2
Remo
2.30
2.85
3.10
FT
Operario Ferroviario
1
-
0
CS Alagoano
1.91
3.00
4.20
Bułgaria » 1. liga »
Liga bułgarska
FT
Lewski Sofia
2
-
0
Arda Kardzhali
1.70
3.60
5.25
Kanada » 1. liga »
Liga kanadyjska
FT
Weston United
0
-
3
Scarborough SC
-
-
-
Cape Verde » 1. liga »
Liga Republiki Zielonego Przylądka
FT
Travadores
3
-
1
Juventude do Norte
-
-
-
FT
Santo Crucifixo
0
-
1
Mindelense
-
-
-
FT
Belo Horizonte
0
-
1
Palmeira
-
-
-
FT
Vulcânico
1
-
1
Os Sanjoanenses
-
-
-
FT
Académica do Mindelo
2
-
2
Morabeza
-
-
-
FT
Varandinha
2
-
4
Figueirense
-
-
-
Chiny » 2. liga »
Druga liga chińska
FT
Dandong Tengyue
1
-
1
Suzhou Dongwu
2.80
3.00
2.40
FT
Qingdao Youth Island FC
3
-
1
Shenyang Urban FC
1.29
4.33
10.00
FT
Hebei Kungfu
0
-
2
Nanjing City FC
3.25
3.00
2.15
Kolumbia » 1. liga »
Liga kolumbijska
FT
Deportivo Pasto
3
-
0
Rionegro Aguilas
2.20
3.40
3.25
Kolumbia » 2. liga »
2 liga kolumbijska
FT
Real Cartagena
0
-
1
Fortaleza FC
3.60
3.00
2.00
FT
Llaneros FC
2
-
0
Deportes Quindio
1.45
3.60
6.50
Ekwador » 2. liga »
Druga liga ekwadorska
FT
El Nacional
3
-
1
Deportivo Cuenca
1.80
3.80
4.50
FT
Delfin
2
-
0
Aucas
1.60
3.75
6.50
FT
River Plate
1
-
2
Barcelona SC
5.50
3.80
1.62
Estonia » 1. liga »
Liga estońska
FT
Harju Jalgpallikool
0
-
1
Paide Linnameeskond
6.50
4.20
1.40
FT
Levadia Maardu
2
-
1
Talinna Kalev
1.30
4.75
8.00
FT
Trans Narva
2
-
0
Tammeka
2.00
3.30
3.25
Estonia » 2. liga »
2 liga estońska Esiliiga
FT
Nomme United
2
-
0
Flora Tallinn U21
1.36
4.75
6.00
Wyspy Owcze » 1. liga »
Liga wysp owczych
FT
AB Argir
2
-
0
Fuglafjoerdur
2.40
3.40
2.45
Finlandia » 2. liga »
2 liga fińska Ykkonen
FT
KPV
1
-
1
KaePa
1.83
3.80
3.80
FT
IF Gnistan
5
-
2
SJK Akatemia
1.75
4.00
4.00
FT
FF Jaro
1
-
0
SalPa
1.91
3.40
3.80
FT
JaePS
1
-
1
Jyvaskyla JK
1.75
3.60
4.33
FT
Mikkelin Palloilijat
0
-
0
EIF
2.45
3.30
2.75
Gambia » 1. liga »
Liga gambi
FT
Falcons
0
-
1
Banjul
1.67
3.30
4.75
FT
GAMTEL
0
-
0
Hawks
2.75
2.88
2.50
FT
Wallidan
0
-
0
Real de Banjul
-
-
-
Ghana » 1. liga »
Liga ghańska
FT
Kotoku Royals
2
-
3
Karela United
-
-
-
FT
Aduana Stars
1
-
0
Bechem United
-
-
-
FT
All Stars
3
-
2
Samartex
-
-
-
FT
Real Tamale
0
-
1
King Faisal
-
-
-
FT
Medeama SC
3
-
0
Tamale City
1.67
3.60
4.20
FT
Asante Kotoko SC
0
-
0
Dreams FC
-
-
-
FT
Berekum Chelsea
0
-
0
Hearts of Oak
-
-
-
FT
Great Olympics
2
-
1
Nsoatreman
-
-
-
FT
Bibiani Gold Stars
0
-
0
Accra Lions
-
-
-
Grecja » 2. liga »
Druga liga grecka
WO
Apollon Larissa
0
-
0
Iraklis
-
-
-
WO
PAS Irodotos
0
-
0
Kissamikos FC
-
-
-
FT
Olympiacos B
4
-
2
Panachaiki
-
-
-
FT
AEK Athens B
0
-
0
Episkopi Rethymno
-
-
-
FT
Kifisia FC
1
-
1
Kalamata
-
-
-
FT
OF Ierapetra
0
-
1
Apollon Smirnis
-
-
-
FT
Proodeftiki
3
-
2
Ilioupoli GS
-
-
-
FT
Kallithea
2
-
0
Egaleo
-
-
-
Gwatemala » 2. liga »
Druga liga gwatemali
FT
Zacapa Tellioz
5
-
0
Coatepecano IB
1.50
3.30
6.50
Gwinea » 1. liga »
Liga Gwinea
FT
Wakirya
2
-
1
Fello Star
-
-
-
FT
ASM Sangarédi
3
-
0
CI Kamsar
-
-
-
FT
Sequence
2
-
0
Satellite
-
-
-
Islandia » 1. liga »
liga islandzka
FT
HK Kopavogs
0
-
5
Valur
5.50
4.33
1.44
FT
Vikingur Reykjavik
3
-
1
Fram Reykjavík
1.30
5.25
6.50
FT
Keflavik
1
-
1
Stjarnan
4.00
3.50
1.75
Włochy » 2. liga »
Serie B
FT
Bari
0
-
1
Cagliari
2.75
3.00
2.80
Wybrzeże Kości Słoniowej » 1. liga »
Liga Wybrzeża Kości Słoniowej
FT
ASEC Mimosas
0
-
0
Korhogo
1.36
3.80
9.00
FT
Racing dAbidjan
2
-
3
San-Pedro
-
-
-
FT
AFAD
0
-
0
ES Bafing
-
-
-
FT
Lys Sassandra
2
-
2
Bouake
-
-
-
FT
Sporting Gagnoa
1
-
2
Abengourou
-
-
-
FT
Bassam
0
-
3
SOA
-
-
-
FT
Stella
2
-
0
Denguélé
-
-
-
Jamajka » 1. liga »
Liga jamajska
FT
Arnett Gardens
1
-
0
Harbour View
1.55
3.75
4.75
Japonia » 1. liga »
Liga japońska
FT
Albirex Niigata
1
-
3
Kyoto Sanga FC
2.25
3.50
3.20
FT
Nagoya Grampus Eight
2
-
1
Avispa Fukuoka
1.80
3.50
4.75
FT
Gamba Osaka
3
-
1
FC Tokyo
2.40
3.20
3.20
FT
Kashima Antlers
1
-
0
Shonan Bellmare
1.80
3.50
5.00
FT
Yokohama FC
0
-
0
Urawa Red Diamonds
6.50
4.33
1.50
FT
Kawasaki Frontale
1
-
0
Sanfrecce Hiroshima
2.30
3.40
3.00
Japonia » 2. liga »
2 liga japońska
FT
Vegalta Sendai
2
-
3
Jubilo Iwata
2.88
3.25
2.50
FT
Montedio Yamagata
3
-
0
Iwaki FC
1.67
4.20
4.33
FT
Blaublitz Akita
0
-
0
Zweigen Kanazawa
2.15
3.20
3.60
FT
Machida Zelvia
4
-
1
V-Varen Nagasaki
1.85
3.40
4.33
FT
Tokushima Vortis
1
-
0
Tochigi SC
2.50
2.75
3.40
FT
Ventforet Kofu
4
-
0
Renofa Yamaguchi
1.75
3.50
5.25
FT
Mito Hollyhock
4
-
1
JEF United Chiba
4.20
3.40
1.91
FT
Thespakusatsu Gunma
0
-
1
Oita Trinita
2.70
3.10
2.75
FT
Omiya Ardija
2
-
3
Fujieda MYFC
2.38
3.60
2.88
FT
Roasso Kumamoto
0
-
1
Shimizu S-Pulse
4.50
4.00
1.73
FT
Fagiano Okayama FC
1
-
2
Tokyo Verdy
2.70
2.80
3.10
Japonia » 3. liga »
Trzecia liga japońska
FT
Azul Claro Numazu
0
-
0
FC Gifu
2.15
3.00
3.20
FT
Kataller Toyama
0
-
0
Gainare Tottori
1.53
3.75
5.00
FT
Fukushima United
0
-
1
FC Osaka
2.15
2.80
3.40
FT
Kamatamare Sanuki
1
-
0
Grulla Morioka
3.80
3.10
1.91
FT
Giravanz Kitakyushu
1
-
1
Nara Club
3.80
3.20
1.91
FT
SC Sagamihara
1
-
1
Tegevajaro Miyazaki
2.63
3.00
2.45
FT
Nagano Parceiro
1
-
2
FC Ryukyu
2.10
2.90
3.25
FT
Imabari FC
0
-
2
Matsumoto Yamaga
2.45
3.00
2.63
Kazachstan » 2. liga »
2 liga kazachstańska
FT
Arys
2
-
1
Arys
1.36
4.75
5.75
Litwa » 1. liga »
Liga litewska
FT
Żalgiris Wilno
0
-
0
Dainava Alytus
1.33
4.33
7.50
FT
FK Panevezys
4
-
0
Dziugas Telsiai
1.18
6.00
10.00
Litwa » 2. liga »
Druga liga litewska
FT
FA Siauliai B
3
-
5
Ekranas
3.30
3.75
1.85
FT
Traku FK B
1
-
1
Babrungas
2.10
3.60
2.75
Madagaskar » 1. liga »
Liga madagaskarska
WO
Ajesaia
0
-
0
Fosa Juniors
-
-
-
Malawi » 1. liga »
Liga malawi
FT
Kamuzu Barracks
2
-
0
Bangwe All Stars
-
-
-
FT
Silver Strikers
1
-
0
MAFCO
-
-
-
FT
Blue eagles Malawi
1
-
1
CIVO United
-
-
-
FT
Red Lions
1
-
0
Chitipa United
-
-
-
FT
Moyale Barracks
2
-
0
Dedza Dynamos
1.65
3.25
5.25
Mali » 1. liga »
Liga mali
FT
LC Ba
0
-
3
Afrique Football Élite
-
-
-
FT
USC Kita
2
-
1
COB
-
-
-
FT
Bougouni
2
-
1
Police
-
-
-
FT
Yeelen Olympique
0
-
2
Binga
-
-
-
Mozambik » 1. liga »
Liga mocambiku
FT
Ferroviário Nampula
0
-
0
Baía de Pemba
-
-
-
FT
Ferroviário de Lichinga
1
-
1
Ferroviário Nacala
-
-
-
FT
ENH Vilankulo
1
-
0
Black Bulls Maputo
-
-
-
FT
Songo
3
-
0
Ferroviario Beira
-
-
-
Holandia »
Baraże ligi holenderskiej
FT
FC Emmen
1
-
2
Almere City FC
1.91
3.75
3.60
Norwegia » 1. liga »
Liga norweska
FT
Aalesund
2
-
3
Tromsoe
2.30
3.25
3.25
FT
Bodoe/Glimt
3
-
0
Hamarkameratene
1.17
8.50
12.00
FT
FK Haugesund
3
-
2
Sandefjord
2.05
3.40
3.60
FT
Odds Ballklubb
1
-
0
Molde
5.50
3.80
1.62
FT
Sarpsborg 08
1
-
3
Viking
2.15
3.80
3.10
FT
Stabaek
2
-
2
Rosenborg Trondheim
2.80
3.30
2.55
FT
Vaalerenga
0
-
1
Stroemsgodset
1.62
4.50
4.75
FT
Brann
2
-
2
Lillestroem
1.50
4.33
6.00
Norwegia » 2. liga »
Druga liga norweska
FT
Sandnes
1
-
3
Hoedd
1.65
3.80
5.25
FT
Bryne
1
-
2
Aasane
2.30
3.50
3.00
FT
Fredrikstad
3
-
1
Start
1.95
3.75
3.75
FT
Kongsvinger
3
-
0
Ranheim
1.73
4.00
4.50
FT
Skeid
0
-
4
KFUM
2.90
3.50
2.38
Paragwaj » 1. liga »
Liga paragwajska
FT
Sportivo Trinidense
2
-
1
Nacional
2.10
3.40
3.00
FT
Tacuary
2
-
2
Cerro Porteno
6.00
4.00
1.45
Paragwaj » 2. liga »
2 liga paragwajska
FT
Pastoreo FC
1
-
1
Rubio Nu
-
-
-
FT
Sol de America
1
-
0
Fernando de la Mora
-
-
-
Peru » 1. liga »
Liga peruwiańska
FT
FBC Melgar
2
-
1
Binacional
1.44
4.50
7.50
FT
Carlos A. Mannucci
1
-
1
Asociacion Deportiva Tarma
2.10
3.40
3.60
FT
Alianza Lima
3
-
2
Deportivo Garcilaso
1.44
4.33
8.00
FT
Alianza Atletico
0
-
0
Sporting Cristal
3.00
3.60
2.20
FT
Real Garcilaso
2
-
0
Universidad Cesar Vallejo
1.62
4.00
5.50
Peru » 2. liga »
2 liga peruwiańska
FT
Comerciantes Unidos
2
-
0
Comerciantes FC
1.53
3.80
4.75
FT
Santa Rosa de Andahuaylas
2
-
2
Alianza Universidad
1.62
3.80
4.33
Filipiny » 1. liga »
Liga filipińska
FT
Maharlika
1
-
2
Mendiola FC 1991
2.30
3.80
2.40
Sierra Leone » 1. liga »
Liga Sierra Leone
FT
Central Parade
2
-
0
Ports Authority
-
-
-
FT
Freetown City
0
-
1
Mighty Blackpool
-
-
-
FT
Johansen
1
-
1
SLIFA Mount Aureol
-
-
-
FT
Diamond Stars
1
-
1
Kamboi Eagles
-
-
-
Singapur » 1. liga »
Liga singapurska
FT
Balestier Khalsa FC
4
-
3
Tanjong Pagar United FC
2.30
3.75
2.38
FT
Brunei DPMM
0
-
2
Albirex Niigata FC
10.00
6.00
1.18
Korea Południowa » 1. liga »
Liga korei południowej
FT
Gangwon FC
1
-
2
Jeonbuk FC
2.90
3.40
2.10
FT
FC Seoul
1
-
1
Pohang Steelers
2.30
3.10
2.75
FT
Suwon Bluewings
0
-
0
Incheon United
2.90
3.00
2.25
Korea Południowa » 2. liga »
Druga liga Korei Płd.
FT
Bucheon FC 1995
1
-
1
Cheonan City
1.50
4.20
5.00
FT
Chungbuk Cheongju FC
3
-
1
Jeonnam Dragons
3.10
3.10
2.20
FT
Yangju Citizens
3
-
2
Paju Citizens
3.40
3.60
1.83
FT
Gangneung City
0
-
0
Siheung Citizen
2.63
3.00
2.50
FT
Ulsan Citizen
0
-
1
Pocheon Citizens FC
2.30
3.10
2.75
FT
Seongnam FC
1
-
2
Seoul E-Land FC
2.55
3.00
2.55
Hiszpania » 2. liga »
Druga liga hiszpańska
FT
Alaves
0
-
0
Levante
2.25
3.10
3.50
Szwecja » 1. liga »
Liga szwedzka
FT
AIK Sztokholm
1
-
2
Elfsborg
4.00
3.50
1.91
FT
Sirius
2
-
0
IFK Goeteborg
2.10
3.50
3.30
FT
Haecken
3
-
0
Mjaellby
1.40
5.25
7.00
FT
Djurgaarden
2
-
2
IFK Norrkoeping
1.53
4.50
6.00
Szwecja » 2. liga »
2 liga szwedzka
FT
IK Brage
2
-
1
Landskrona BoIS
2.05
3.10
3.20
FT
AFC United
0
-
1
Helsingborg
2.38
3.10
2.75
FT
Oestersunds FK
2
-
1
Oergryte FF
2.15
3.30
2.88
FT
GAIS
4
-
0
Oerebro
1.53
3.80
5.00
Tunezja » 1. liga »
Liga tunezyjska
FT
Ben Guerdane
5
-
0
US Tataouine
-
-
-
FT
Olympique de Beja
2
-
0
CS Sfaxien
2.88
2.30
3.00
Australia » 4. liga »
Czwarta liga australijska
FT
St George Willawong FC
4
-
2
Holland Park Hawks
1.95
3.60
3.10
USA » 2. liga »
2 liga amerykańska
FT
Indy Eleven
1
-
1
Hartford Athletic
1.75
3.60
3.80
FT
Pittsburgh Riverhounds
2
-
0
Charleston Battery
1.60
3.60
4.75
FT
Tampa Bay Rowdies
3
-
2
New Mexico United
1.62
3.75
4.50
FT
Louisville City FC
1
-
3
Memphis 901
2.15
3.40
2.80
FT
Rio Grande Valley FC
3
-
3
Miami FC
1.91
3.40
3.50
FT
Colorado Springs Switchbacks FC
4
-
0
Orange County Blues FC
2.16
3.75
2.75
FT
San Antonio FC
2
-
2
El Paso Locomotive
1.65
3.60
4.20
FT
Las Vegas Lights FC
1
-
2
Fresno FC
2.38
3.30
2.60
FT
Arizona United SC
2
-
2
Oakland Roots
2.10
3.20
3.10
Brazylia » 4. liga »
Serie D
FT
Tuna Luso
1
-
0
Princesa do Solimoes
1.80
3.20
4.20
FT
Concordia Atletico
3
-
1
CE Aimore
-
-
-
FT
Resende
0
-
0
Athletic Club
-
-
-
FT
Globo FC
0
-
2
Santa Cruz
6.20
3.75
1.45
FT
Sao Joseense
2
-
1
Novo Hamburgo
-
-
-
FT
Trem DC
0
-
1
Aguia de Maraba
-
-
-
FT
Maranhao
1
-
1
Ferroviario
2.55
3.00
2.63
FT
Tocantinopolis
2
-
0
EC Cordino
-
-
-
FT
Sousa
2
-
1
Iguatu
-
-
-
FT
Pacajus SC
1
-
0
Nacional de Patos
1.95
3.25
3.60
FT
Falcon
1
-
1
EC Jacuipense
-
-
-
FT
Real Desportivo Ariquemes
0
-
1
Uniao Rondonopolis
6.50
3.80
1.40
FT
Brasiliense
3
-
3
Ipora
-
-
-
FT
Operario VG
2
-
2
Ceilandia
-
-
-
FT
Brasil
1
-
0
Hercilio Luz
2.30
2.88
2.90
FT
Democrata GV
1
-
0
Portuguesa RJ
2.90
3.10
2.30
FT
Nacional AM
2
-
0
Sao Francisco
1.06
12.00
26.00
FT
Parnahyba
1
-
1
Caucaia EC
-
-
-
FT
Retro FC
3
-
1
ASA
-
-
-
FT
Humaita SC
1
-
0
Sao Raimundo RR
3.40
3.20
1.95
Dania » 3. liga »
Dania 3
FT
AB
1
-
3
Kolding IF
5.00
3.75
1.60
FT
Esbjerg fB
1
-
2
B 93
1.85
3.60
3.75
Dania » 4. liga »
Dania 4
FT
Silkeborg KFUM
3
-
0
Oure FA
1.44
4.75
5.50
Finlandia » 1. liga »
Finlandia 1
FT
AC Oulu
1
-
1
FC Inter
2.60
3.10
2.55
FT
Ilves
1
-
1
Honka
2.80
2.80
2.55
FT
FC Lahti
1
-
0
Haka
2.80
3.20
2.30
FT
HJK Helsinki
1
-
0
FC KTP
1.33
5.00
7.50
FT
IFK Mariehamn
0
-
2
Seinaejoen JK
3.30
3.10
2.10
FT
VPS
0
-
2
KuPS
3.80
3.30
1.91
Finlandia » 3. liga »
Trzecia liga fińska
FT
OTP
2
-
2
GBK
2.38
3.80
2.30
FT
EPS
2
-
0
Pargas IF
1.65
4.00
3.80
FT
RoPS
2
-
1
Kuopion Elo
1.36
4.75
5.25
FT
TP-47
3
-
0
OLS
-
-
-
FT
GrIFK Grankulla
2
-
2
Honka (A)
2.80
3.60
2.05
FT
Naerpes Kraft
4
-
1
JS Hercules
2.05
3.60
2.80
Niemcy » 5. liga »
Oberliga
FT
Siegburger SV 04
1
-
3
VfL Vichttal
2.63
4.75
1.91
FT
Borussia Freialdenhoven
2
-
2
SpVg Frechen 20
2.25
4.20
2.38
FT
FC Wegberg-Beeck
0
-
2
FC Hennef 05
1.95
4.00
2.88
FT
Rapid Chemnitz
3
-
0
Dresden Laubegast
-
-
-
FT
Glesch-Paffendorf
4
-
3
Fortuna Koeln II
2.00
4.00
2.75
FT
DJK BW Friesdorf
2
-
4
Bergisch Gladbach
5.25
4.33
1.50
FT
Koenigsdorf
5
-
1
Viktoria Arnoldsweiler
1.57
4.33
3.80
FT
Eintracht Hohkeppel
4
-
1
Bonner SC
2.38
4.20
2.15
FT
Pesch
0
-
6
FC Huerth
2.05
4.33
2.50
Norwegia » 3. liga »
Trzecia liga norweska
FT
Fram Larvik
2
-
1
Brattvaag
2.40
3.20
2.63
FT
Arendal Fotball
0
-
3
Notodden
1.36
5.00
5.75
FT
Tromsdalen
0
-
1
Levanger
2.45
3.50
2.38
Norwegia » 4. liga »
Czwarta liga norweska
FT
Kristiansund BK 2
5
-
2
Mosjoeen
-
-
-
FT
Foerde
10
-
0
Raufoss 2
-
-
-
FT
Hoedd 2
0
-
4
Hoenefoss
15.00
9.50
1.10
FT
Os
2
-
2
Skedsmo
1.25
5.75
7.00
FT
Eidsvold TF
3
-
1
Spjelkavik
1.13
8.50
13.00
FT
Mjoendalen 2
3
-
2
Vindbjart
2.90
4.50
1.85
FT
Strindheim
3
-
0
Bodoe/Glimt 2
1.10
9.00
13.00
FT
Mjoelner
0
-
3
Loerenskog
2.40
4.20
2.20
FT
Ullern 2
1
-
2
Lysekloster
5.25
5.00
1.40
FT
Tromsoe 2
2
-
3
Skaanland
-
-
-
FT
KFUM 2
2
-
1
Skjervoey
4.00
5.00
1.53
Wyspa Salomona » 1. liga »
Liga wysp salomona
FT
Henderson Eels
2
-
2
KOSSA
-
-
-
FT
Real Kakamora
0
-
1
Southern United
-
-
-
FT
Laugu United
2
-
1
Marist Fire
-
-
-
St. Kitts and Nevis » 1. liga »
SKNFA League
FT
Bath United
2
-
3
Conaree United
-
-
-
FT
Newtown United
1
-
0
St. Peters
2.38
3.60
2.38
FT
Security Forces United
0
-
3
Old Road Jets United
-
-
-
Szwecja » 3. liga »
Szwecja 3
FT
Vasalunds IF
1
-
2
Umeaa
1.60
3.60
4.75
FT
Falkenbergs FF
5
-
2
Oskarshamns AIK
1.18
5.75
12.00
FT
Piteaa
1
-
1
IF Sylvia
1.50
4.33
5.00
FT
Vaenersborgs IF
0
-
3
Eskilsminne IF
2.63
3.30
2.30
FT
Aengelholms FF
1
-
0
Aatvidaberg
3.75
4.20
1.65
FT
Sandvikens IF
2
-
3
Sollentuna FF
1.45
4.33
5.00
Szwecja » 4. liga »
Szwecja 4
FT
Notvikens IK
2
-
5
IFK Oestersund
3.80
4.00
1.65
FT
Storfors AIK
3
-
1
Ytterhogdals IK
1.85
3.75
3.30
FT
Vaestra Froelunda
4
-
1
Qviding FIF
2.40
3.75
2.30
FT
FC Rosengaard
3
-
1
FBK Balkan
1.44
4.33
5.25
FT
IFK Haninge BRB
2
-
1
Syrianska
-
-
-
FT
IK Gauthiod
0
-
1
FBK Karlstad
2.40
3.60
2.40
FT
Nordvaermland FF
3
-
2
Torslanda IK
4.00
4.50
1.57
FT
Smedby AIS
3
-
0
Karlslunds IF HFK
-
-
-
FT
Enskede IK
2
-
1
Kungsaengens IF
1.30
5.25
7.50
FT
IK Sleipner
2
-
2
Raegsveds IF
-
-
-
FT
FC Jaerfaella
2
-
0
Hudiksvalls FF
2.88
3.75
2.00
FT
IK Franke
1
-
1
Skiljebo SK
4.20
3.80
1.62
FT
Nosaby IF
2
-
2
IFK Malmoe FK
1.73
4.00
3.50
FT
Assyriska FF
3
-
0
Arameiska-Syrianska IF
-
-
-
Tahiti » 1. liga »
Taiti 1
FT
Taiarapu
1
-
1
Excelsior
-
-
-
Trynidad i Tobago » 1. liga »
Professional League
WO
W Connection
0
-
0
St. Anns Rangers
-
-
-
FT
Police
1
-
1
North East Stars
-
-
-
FT
Defence Force
3
-
1
Point Fortin
1.25
5.00
9.00
FT
San Juan Jabloteh
1
-
1
Club Sando
-
-
-
Urugwaj » 2. liga »
Druga liga urugwajska
FT
Cerrito
1
-
3
Club Atletico Progreso
2.45
3.50
2.45
FT
Tacuarembo FC
1
-
0
Juventud de las Piedras
-
-
-
FT
Rampla Juniors
0
-
2
Albion
2.15
3.00
3.10
USA » 3. liga »
Trzecia liga Amerykańska
FT
Greenville Triumph SC
1
-
1
Union Omaha
2.30
3.30
2.70
FT
South Georgia Tormenta FC
1
-
1
Lexington SC
1.83
3.80
3.20
FT
Forward Madison FC
3
-
0
Carolina RailHawks
2.70
3.00
2.40
FT
Northern Colorado Hailstorm
0
-
0
One Knoxville SC
1.91
3.10
4.00
FT
Central Valley Fuego
1
-
2
Richmond Kickers
-
-
-
USA » 4. liga »
Czwarta liga amerykańska
FT
Morris Elite
1
-
4
New Jersey Copa
-
-
-
FT
Patuxent
1
-
2
Virginia Beach United
-
-
-
FT
Christos
2
-
1
Lionsbridge
-
-
-
FT
Reading United
3
-
3
Real Central New Jersey
-
-
-
FT
Ocean City Noreasters
4
-
1
Lehigh Valley Utd. Sonic
-
-
-
FT
Carolina Dynamo
2
-
2
Charlotte Eagles
1.36
4.75
5.50
FT
West Virginia Chaos
1
-
1
Carolinas
-
-
-
FT
Boston
3
-
0
Blackwatch Rush
-
-
-
FT
AC Connecticut
1
-
2
Western Mass Pioneers
-
-
-
FT
Kalamazoo FC
3
-
1
AFC Ann Arbor
-
-
-
FT
Buffalo
1
-
4
Toledo Villa
-
-
-
FT
Chicago City
5
-
1
St. Charles
-
-
-
FT
The Villages
1
-
1
Florida Elite
-
-
-
FT
Houston Sur
1
-
1
Brazos Valley
-
-
-
FT
East Atlanta
5
-
1
North Alabama
1.29
5.00
7.50
FT
Flatirons Rush
0
-
2
Ogden City
-
-
-
FT
Minneapolis City
1
-
5
Rochester
-
-
-
FT
Ironbound
0
-
3
Manhattan
-
-
-
FT
Westchester Flames
2
-
2
FC Motown II
3.00
4.75
1.75
FT
Oakland County
2
-
1
South Bend Lions
2.80
4.50
1.91
FT
Southern Soccer Academy
0
-
1
Dalton Red Wolves
2.80
4.00
1.95
FT
SC United Bantams
1
-
1
Tennessee
-
-
-
FT
Sarasota Paradise
3
-
2
Miami AC
-
-
-
FT
Des Moines Menace
3
-
0
Springfield ASC
-
-
-
FT
Chicago Dutch Lions
2
-
1
Peoria
-
-
-
FT
Blue Goose
0
-
11
Texas United
-
-
-
FT
Louisiana Krewe
0
-
1
Mississippi Brilla
-
-
-
FT
Corpus Christi
6
-
0
Round Rock
-
-
-
FT
San Francisco City
1
-
3
Academica
-
-
-
FT
New Mexico United II
1
-
2
Park City Red Wolves
-
-
-
FT
WSA Winnipeg
2
-
0
St. Croix
-
-
-
FT
SF Glens
4
-
1
Project 51O
-
-
-
FT
Oly Town
2
-
2
Lane United
-
-
-
FT
Fort Wayne
2
-
0
Kings Hammer
-
-
-
W tej chwili nie trwa żaden mecz na żywo. Gdy tylko rozpocznie się jakiś mecz zostanie on automatycznie wyświetlony na tej stronie.