Odśwież wyniki
Livescore
Strona główna
Wczorajsze wyniki
Live (
22
)
Moje mecze (
0
)
Ekstraklasa
Pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga mistrzów
Zmień datę
kwiecień
25
Czwartek
kwiecień
26
Piątek
kwiecień
27
Wczoraj
kwiecień
28
Dzisiaj
kwiecień
29
Jutro
kwiecień
30
Wtorek
maj
01
Środa
Wyniki 11 lut 2018
Wyniki na żywo
11 lut 2018
Livescore
Wczorajsze wyniki
Live (
22
)
Moje mecze (
0
)
Popularne ligi
Ekstraklasa
Polska pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga Mistrzów
Liga Europy
Europa
Albania
Liga albańska Kategoria Superiore
2 liga albańska
Puchar Albanii
Albania Awans/Spadek
Andora
Liga andorska
2 liga andorska
Puchar Andory
Anglia
Premier League
Championship
League 1
League 2
Conference Premier
National League North/South
Evo-Stik League
Premier Reserve League
Puchar Anglii
Johnstones Paint Trophy
Kwalifikacje FA Trophy
Mecz o Tarczę Wspólnoty
Capital One Cup
Armenia
Liga armeńska
2 liga armeńska
Puchar Armenii
Superpuchar Armenii
Austria
Liga austriacka
2 liga austriacka
3 liga austriacka
Czwarta liga austriacka
Puchar Austrii
Superpuchar Austrii
Baraże
Azerbejdżan
Liga azerbejdżanu
2 liga azerbejdżanu
Puchar azerbejdżanu
Belgia
Liga belgijska
2 liga belgijska
Trzecia liga belgijska
Puchar Cofidis Cup
Superpuchar Belgii
Finały ligi belgijskiej
Białoruś
Liga białoruska
2 liga białoruska
Puchar białorusi
Bośnia i Hercegowina
Liga bośniacka
2 liga bośniacka FBiH
Puchar Bośni
Bułgaria
Liga bułgarska
Druga liga bułgarska
Liga bułgarska rezerw
Puchar Bułgarii
Superpuchar Bułgarii
Awans/Spadek
Chorwacja
Liga chorwacka
2 liga chorwacka
Puchar Chorwacji
Superpuchar Chorwacji
Cypr
Liga cypryjska
2 liga cypryjska
Puchar Cypru
Superpuchar Cypru
Czarnogóra
Liga czarnogórska
Druga liga czarnogórska
Puchar Czarnogóry
Liga czarnogórska kwalifikacje
Czechy
Liga czeska
2 liga czeska
Liga czeska rezerw
Czeska liga rezerw U19
Puchar Czech
Superpuchar Czech
Dania
Liga duńska Superligaen
Druga duńska liga
Dania 2
Trzecia duńska liga
Dania 3
Dania 4
Dania 5
U17 Ligaen
Liga duńska rezerw
U19 Ligaen
Ekstra Bladet
Puchar Danii 2
Dania awans/spadek
Estonia
Liga estońska
2 liga estońska Esiliiga
Puchar Estonii
Superpuchar Estonii
Finlandia
Finlandia 1
2 liga fińska Ykkonen
Trzecia liga fińska
Czwarta liga fińska
Puchar Finlandii
Puchar ligi
Finlandia awans/spadek
Francja
Liga francuska
Druga liga francuska
Trzecia liga francuska
Czwarta liga francuska
Puchar Francji
Superpuchar
Puchar ligi francuskiej
Gibraltar
Premier League
Puchar
Grecja
Liga grecka
Druga liga grecka
Trzecia liga grecka
Liga grecka rezerw
Puchar Grecji
Puchar Grecji 2
Gruzja
Liga gruzińska
Druga liga gruzińska
Puchar Gruzji
Awans/Spadek
Hiszpania
Liga hiszpańska
Druga liga hiszpańska
3 liga hiszpańska
Czwarta liga hiszpańska
Puchar Króla
Superpuchar
Holandia
Liga holenderska
2 liga holenderska
Trzecia liga holenderska
Czwarta liga holenderska
Puchar Holandii KNVB
Superpuchar Holandii
Klubowe mecze towarzyskie
Baraże ligi holenderskiej
Irlandia
Liga irlandzka
2 liga irlandzka
Puchar Irlandii
Puchar Ligi Irlandzkiej
Irlandia baraże
Irlandia Północna
Liga Irlandii północnej
2 liga Irlandii północej
Puchar Irlandii Płn.
Puchar ligi
Baraże
Islandia
liga islandzka
2 liga islandzka
Puchar Islandii
Kosowo
Superliga
Krym
Liga krymsk
Liechtenstein
Puchar
Litwa
Liga litewska
Druga liga litewska
Puchar
Lithuania Cup 1
Luksemburg
Liga luksemburska
Druga liga luksemburgu
Puchar
Luxembourg Promotion/Relegation
Macedonia
Liga macedońska
2 liga macedońska
Puchar
F.Y.R.O.M. Cup 1
Baraże
Malta
Liga maltańska
Druga liga maltańska
Puchar
Mołdawia
Liga mołdawska
Druga liga mołdawska
Puchar Mołdawii
Niemcy
Bundesliga
2. Bundesliga
3 liga niemiecka
Czwarta liga niemiecka
Oberliga
Puchar Niemiec
Superpuchar Niemiec
Puchar Niemiec 2
Baraże
Norwegia
Liga norweska
Druga liga norweska
Trzecia liga norweska
Czwarta liga norweska
Norwegia 5
Norwegia 6
Norwegia 7
U19 Interkretsserien
Puchar Norwegii kwalifikacje
SuperPuchar
Tippeligaen Qualification
Polska
Ekstraklasa
1 liga polska
2 liga polska
Puchar Polski
Superpuchar
Portugalia
Liga portugalska
2 liga portugalska
Trzecia liga portugalska
Puchar Portugalii
Superpuchar Portugalii
Puchar Ligi
Rosja
Liga rosyjska
Druga liga rosyjska
Trzecia liga rosyjska
Rezerwy
Puchar Rosji
Superpuchar Rosji
Puchar Rosji 2
Baraże
Rumunia
Liga romuńska
Druga liga rumuńska
Puchar Rumunii
Puchar Rumunii 3
Puchar ligi
Awans/Spadek
San Marino
Liga San Marino
Puchar San Marino
Serbia
Liga serbska
Druga liga serbska
Serbia Cup 1
Szkocja
Liga szkocka Premiership
Druga liga szkocka
Szkocja 3
Szkocja 4
Piąta liga szkocka
Development League
Puchar Szkocji
Challenge Cup
Puchar Ligi
Baraże
Szwajcaria
Liga szwajcarska
2 liga szwajcarska
Trzecia liga szwajcarska
Czwarta liga szwajcarska
Puchar Szwajcarii
Szwajcaria awans/spadek
Szwecja
Liga szwedzka
2 liga szwedzka
Szwecja 3
Szwecja 4
Rezerwy Allsvenskan U-21
Rezerwy 2
Awans/Spadek rezerw
Puchar Szwecji
Superpuchar
Szwecja awans/spadek
Szwecja awans/spadek 2
Słowacja
Liga słowacka
Druga liga słowacka
Puchar Słowacji
Superpuchar Słowacji
Słowenia
Liga słoweńska - Prva Liga
2 liga słoweńska
Puchar Słowenii
Puchar Słowenii 3
Baraże
Turcja
Liga turecka
Druga liga turecka
Turcja 3
Czwarta liga turecka
Puchar Turcji
Superpuchar Turcji
Baraże
Ukraina
Liga ukraińska
Druga liga ukraińska
Puchar Ukrainy
Superpuchar Ukrainy
Walia
Liga walijska
Druga liga walijska
Puchar Walii
Węgry
Liga węgierska
Druga liga węgierska
Liga węgierska rezerw
Puchar Węgier
Superpuchar Węgier
Wyspy Owcze
Liga wysp owczych
Puchar Wysp Owczych
Włochy
Serie A
Serie B
Trzecia liga włoch
Serie D
Puchar Włoch
Superpuchar Włoch
Baraże
Łotwa
Liga łotewska
Druga liga łotewska
Cup
Puchar Łotwy
Turnieje
Mistrzostwa Świata
Liga Narodów Division A
Liga Narodów dywizja B
Liga Narodów Dywizja C
Liga Narodów Dywizja D
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU
CONCACAF Gold Cup
Copa America
Puchar Konfederacji
EURO U-21
Mistrzostwa Świata U-20
Klubowe Mistrzostwa Świata
Liga Mistrzów
Liga Europy
World Cup Qualification S. Amer
World Cup Qualification CONCACAF
World Cup Qualification Africa
World Cup Qualification Asia
World Cup Qualification Oceania
Copa Libertadores
Puchar Południowoamerykański
Superpuchar Afryki
Superpuchar Europy
AFC Presidents Cup
Puchar AFC
Euro
Mistrzostwa Narodów Afryki
Puchar Narodów Afryki
Azjatycka Liga Mistrzów
AFC U23 Championship
AFF Puchar Suzuki
Puchar Azji
Liga Mistrzów Afryki
Afrykański Puchar Konfederacji
CECAFA Senior Challenge Cup
CFU Puchar klubowy
Champions World Series
Klubowe mecze towarzyskie
Liga Mistrzów Ameryka Płn.
CONCACAF Cup
Copa Centroamericana
East Asian Championship
Euro U-17
Euro U-19
Mecze towarzyskie Reprezentacje
Mecze towarzyskie U-21
Klubowe turieje towarzyskie
Klubowe turieje towarzyskie
Friendly Club Cup
Gulf Cup
Kagame Inter-Club Cup
Kappa Cup
NextGen Series 1
OFC Champions League
Premier League Asia Trophy
Recopa Sudamericana
Royal League
Olimpiada
The Atlantic Cup
UI Cup
Mecze towarzyskie
Puchar Vodafone
West Asian Championship
Mistrzostwa Świata U-17
Setanta Sports Cup
Suruga Bank Championship 1
Toulon Tournament 1
Gold Cup kwalifikacje
Liga Mistrzów U-21
Wszystkie turnieje
Ameryka Płd
Argentyna
Liga argentyńska
2 liga argentyńska
3 Liga argentyńska
Czwarta liga argentyńska
Puchar Argentyny
Superpuchar Argentyny
Argentyna Awans/Spadek
Boliwia
Liga boliwijska
Druga liga boliwijska
Awans/Spadek
Brazylia
Liga brazylijska Serie A
2 liga brazylijska Serie B
3 liga brazylijska Serie C
Brasiliense
Serie D
Paulista A2
Puchar Brazylii
Copa do Nordeste
Chile
Liga chilijska
Druga liga chilijska
Puchar Chile
Superpuchar Chile
Ekwador
Liga ekwadorska
Druga liga ekwadorska
Kolumbia
Liga kolumbijska
2 liga kolumbijska
Colombia Cup 1
Paragwaj
Liga paragwajska
2 liga paragwajska
Peru
Liga peruwiańska
2 liga peruwiańska
Urugwaj
Liga urugwajska
Druga liga urugwajska
Wenezuela
Liga wenezuelska
Druga liga Wenezuelska
Awans/Spadek
Ameryka Pół
Antigua i Barbuda
Premier Division
Azja
Liga haitańska
Barbados
Liga barbadosu Premier Division
Bermudy
Liga bermud
Granada
Liga Grenady
Gwadelupa
Liga gwadelupy
Gwatemala
Liga gwatemali
Druga liga gwatemali
Honduras
Liga hondurasu
Jamajka
Liga jamajska
Kanada
Liga kanadyjska
Kostaryka
Liga kostarykańska
2 liga kostarykańska
Kuba
Liga kubańska
Martynika
Liga wyspy martynika
Meksyk
Liga meksykańska
Druga liga meksykańska
Puchar Meksyku
Nikaragua
Liga nicaragua
Panama
Liga panamska
Portoryko
Liga puerto rico
Saint Vincent i Grenadyny
1. Division
Salwador
Liga salwadorska
St. Kitts and Nevis
SKNFA League
Trynidad i Tobago
Professional League
USA
Liga amerykańska MLS
2 liga amerykańska
Trzecia liga Amerykańska
Czwarta liga amerykańska
Puchar USA
Azja
Arabia Saudyjska
Liga arabii saudyjskiej
Bahrain
Liga bahrajnu
Chiny
Liga chińska
Druga liga chińska
Puchar Chin
Superpuchar Chin
Filipiny
Liga filipińska
Hongkong
Liga Hong Kongu
Druga liga Hong Kongu
Indie
I-League
Liga indyjska
Indonezja
Liga 1
Irak
Liga Iraku
Iran
Pro League
Druga liga irańska
Puchar Iranu Hazfi
Izrael
Liga izraelska
2 liga izraelska
Puchar Izraela
Toto Cup
Baraże
Japonia
Liga japońska
2 liga japońska
Trzecia liga japońska
Czwarta liga japońska
Puchar Japonii
Superpuchar Japonii
Puchar Ligi
Baraże
Jemen
Liga jemeńska
Jordania
Liga jordańska
Katar
Liga katarska
Kazachstan
Liga kazachstańska
2 liga kazachstańska
Puchar Kazachstanu
Superpuchar Kazachstanu
Korea Południowa
Liga korei południowej
Druga liga Korei Płd.
Trzecia liga Korei Płd
Puchar
Baraże
Kuwejt
Premier League
Liban
Liga libańska
Malezja
Liga malezyjska
Druga liga malezyjska
Oman
Liga Omanu
Pakistan
Liga pakistańska
Palestyna
Liga palestyńska
Singapur
Liga singapurska
Puchar Singapuru
Puchar Ligi
Syria
Liga syryjska
Tajlandia
Liga tajlandzka
Druga liga tajlandzka
Tajwan
Liga tajwańska
Uzbekistan
Liga uzbecka
Druga liga uzbekistanu
Awans/Spadek
Wietnam
Liga wietnamska
Druga liga wietnamska
ZEA
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich
Zimbabwe
Zimbabwe 1
Afryka
Algieria
Ligue 1
2 liga algierska
Angola
Liga angolska Girabola
Benin
Liga beninu
Botswana
Liga botswany
Burkina Faso
Liga burkina faso
Cape Verde
Liga Republiki Zielonego Przylądka
Czad
Premiere Division
DR Kongo
Liga Demokratycznej Republiki Konga
Egipt
Liga egipska
Druga liga egipska
Gabon
Liga gabonu
Gambia
Liga gambi
Ghana
Liga ghańska
Gwinea
Liga Gwinea
Kamerun
Liga kamerunu
Kenia
Liga kenijska
Druga liga kenijska
Puchar Kenii
Shield Cup Kenii
Kongo
Linafoot
Lesotho
Premier League
Liberia
Liga liberyjska
Libia
Liga libijska
Madagaskar
Liga madagaskarska
Malawi
Liga malawi
Mali
Liga mali
Maroko
Liga marokańska
Druga liga marokańska
Mauritius
Liga mauritius
Mozambik
Liga mocambiku
Namibia
Liga namibijska
Nigeria
Liga nigeryjska
RPA
Liga Republiki Południowej Afryki
Druga liga Republiki Południowej Afryki
Puchar Nedbank RPA
Puchar MNT8 RPA
Rwanda
Liga rwandy
Senegal
Liga senegalska
Sierra Leone
Liga Sierra Leone
Suazi
Liga suazi
Sudan
Liga Sudanu
Tanzania
Liga tanzańska
Togo
Championnat National
Tunezja
Liga tunezyjska
Druga liga tunezyjska
Uganda
Liga ugandy
Wybrzeże Kości Słoniowej
Liga Wybrzeża Kości Słoniowej
Zambia
Zambia 1
Oceania
Australia
Liga australijska
2 liga australijska
3 liga australijska
Czwarta liga australijska
Liga australijska rezerw
Liga australijska NPL rezerw
Puchar Australii
Fidżi
Liga Fiji
Nowa Zelandia
Liga nowozelandzka
Druga liga nowozelandzka
Tahiti
Taiti 1
Vanuatu
TVL Premier League
Wyspa Salomona
Liga wysp salomona
Resultados ao vivo
Scoruri live
Livescore
Livescore
Rezultati uzivo
Risultati in tempo reale
Transmisje meczów
Porównanie drużyn
Wszystie
Live (
22
)
Moje mecze (
0
)
Zamknij
Znaleziono:
Przeszukaj mecze na serwerze
Polska » 1. liga »
Ekstraklasa
FT
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
0
-
3
Korona Kielce
2.75
3.10
2.65
FT
Arka Gdynia
0
-
0
Lech Poznań
3.90
3.10
2.05
Anglia » 1. liga »
Premier League
FT
Huddersfield Town
4
-
1
AFC Bournemouth
3.20
3.30
2.45
FT
Newcastle United
1
-
0
Manchester United
6.35
4.10
1.61
FT
Southampton
0
-
2
Liverpool FC
4.75
4.10
1.76
Hiszpania » 1. liga »
Liga hiszpańska
FT
Sevilla FC
1
-
0
Girona
1.60
4.00
6.00
FT
FC Barcelona
0
-
0
Getafe
1.12
10.00
20.00
FT
Celta Vigo
2
-
2
Espanyol
1.85
3.45
4.70
FT
Valencia CF
3
-
1
Levante
1.51
4.30
6.50
Niemcy » 1. liga »
Bundesliga
FT
VfB Stuttgart
1
-
0
Borussia M'gladbach
2.35
3.40
3.00
FT
Werder Brema
3
-
1
VfL Wolfsburg
1.97
3.45
3.95
Włochy » 1. liga »
Serie A
FT
Sassuolo
0
-
0
Cagliari
1.98
3.35
4.00
FT
Inter Mediolan
2
-
1
Bologna
1.49
4.20
7.00
FT
Chievo Werona
0
-
1
Genoa
2.90
3.05
2.63
FT
Sampdoria
2
-
0
Hellas Werona
1.46
4.50
6.75
FT
Torino
2
-
0
Udinese
1.74
3.75
4.80
FT
AS Roma
5
-
2
Benevento
1.17
7.50
16.00
Francja » 1. liga »
Liga francuska
FT
Strasbourg
2
-
1
Troyes
1.90
3.30
4.40
FT
Nantes
2
-
2
Lille
1.85
3.40
4.40
FT
Olympique Lyon
0
-
2
Rennes
1.40
4.70
7.50
Anglia » 2. liga »
Championship
FT
Aston Villa
2
-
0
Birmingham City
1.80
3.35
5.10
Holandia » 1. liga »
Liga holenderska
FT
Ajax Amsterdam
2
-
1
FC Twente
1.12
10.00
16.00
FT
Vitesse
3
-
1
Feyenoord Rotterdam
3.80
3.45
2.00
FT
Excelsior
0
-
0
NAC Breda
2.40
3.40
2.95
FT
FC Groningen
0
-
0
ADO Den Haag
2.10
3.60
3.30
Portugalia » 1. liga »
Liga portugalska
FT
Belenenses
2
-
5
Aves
2.20
3.10
3.40
FT
Chaves
0
-
4
FC Porto
7.50
4.20
1.41
FT
Sporting Lizbona
2
-
0
Feirense
1.18
6.50
14.00
FT
Boavista Porto
1
-
0
Vitoria Guimaraes
2.80
2.95
2.70
Turcja » 1. liga »
Liga turecka
FT
Akhisar Belediye Genclik Ve Spor
1
-
0
Bursaspor
2.23
3.15
3.25
FT
Kayserispor
1
-
1
Sivasspor
2.05
3.30
3.50
FT
Alanyaspor
1
-
2
Konyaspor
2.25
3.45
2.95
FT
Istanbul Basaksehir
0
-
2
Fenerbahce
2.23
3.20
3.20
CFU Puchar klubowy
FT
Portmore United
0
-
1
Racing FC
-
-
-
Klubowe mecze towarzyskie
FT
Oerebro
1
-
0
Degerfors
1.48
4.10
5.20
FT
Ranheim
6
-
0
Orkla
-
-
-
FT
Budućnost Podgorica
0
-
3
Amkar Perm
-
-
-
FT
Ranheim
6
-
0
Nardo
1.26
5.75
7.00
FT
Sarpsborg 08
1
-
0
Dynamo Kijów
2.70
3.25
2.30
FT
Tyumen
2
-
3
Urał Jekaterynburg
-
-
-
Andora » 1. liga »
Liga andorska
FT
UE Engordany
11
-
1
Encamp
-
-
-
FT
FC Santa Coloma
2
-
0
UE Santa Coloma
-
-
-
FT
Inter Club d'Escaldes
3
-
0
Penya Encarnada d'Andorra
-
-
-
FT
Lusitanos
1
-
1
Sant Julia
-
-
-
Argentyna » 1. liga »
Liga argentyńska
FT
Olimpo
1
-
2
Racing Club
4.10
3.15
1.91
FT
Godoy Cruz
2
-
1
Belgrano
1.98
3.15
3.75
FT
Talleres
1
-
0
Banfield
1.35
4.40
7.50
Argentyna » 2. liga »
2 liga argentyńska
FT
Sarmiento
2
-
1
Agropecuario
-
-
-
FT
Atletico Rafaela
2
-
3
Brown de Adrogue
1.75
3.30
4.30
FT
Los Andes
1
-
1
Almagro
2.43
2.85
2.95
FT
Quilmes
0
-
2
Flandria
2.05
3.00
3.65
FT
Deportivo Moron
0
-
0
Ferro Carril Oeste
1.95
2.95
4.10
FT
All Boys
0
-
1
Aldosivi
2.48
2.95
2.80
FT
Sportivo Estudiantes
0
-
0
Nueva Chicago
2.05
2.90
3.75
Argentyna » 3. liga »
3 Liga argentyńska
FT
Atletico Parana
1
-
0
Defensores de Pronunciameniento
2.10
3.10
3.20
FT
Gimnasia y Esgrima de Concepcion
2
-
2
CD Libertad
-
-
-
FT
Sansinena BB
0
-
3
Club Rivadavia
-
-
-
FT
Sportivo Patria
1
-
2
Juventud Antoniana
-
-
-
FT
Deportivo San Jorge Tucuman
1
-
1
Deportivo Mandiyu
1.85
3.25
3.75
FT
Crucero del Norte
2
-
1
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
2.25
3.00
3.00
Australia » 1. liga »
Liga australijska
FT
Western Sydney Wanderers FC
4
-
0
Wellington Phoenix
1.65
4.10
5.00
Austria » 1. liga »
Liga austriacka
FT
Admira Moedling
2
-
1
Rapid Wiedeń
6.10
4.60
1.44
Azerbejdżan » 1. liga »
Liga azerbejdżanu
FT
Keshla
1
-
1
Sabail
2.60
2.95
2.43
FT
FK Neftczi
1
-
0
FC Kapaz
1.63
3.30
4.50
Belgia » 1. liga »
Liga belgijska
FT
Waasland-Beveren
1
-
1
Club Brugge
3.85
4.00
1.83
FT
Standard Liege
4
-
3
Royal Excel Mouscron
1.43
4.70
7.00
FT
Sporting Charleroi
1
-
1
Lokeren
1.68
3.85
5.00
Belgia » 2. liga »
2 liga belgijska
FT
Lierse
0
-
1
Oud-Heverlee
2.85
3.60
2.23
Botswana » 1. liga »
Liga botswany
FT
Centre Chiefs
1
-
3
Extension Gunners
-
-
-
FT
Police XI
1
-
0
TAFIC
-
-
-
FT
Security Systems
1
-
1
Miscellaneous
-
-
-
FT
Orapa United FC
1
-
0
Gaborone United
-
-
-
FT
Sharps Shooting Stars
1
-
0
Sankoyo Bush Bucks
-
-
-
Brazylia » 4. liga »
Brasiliense
FT
Aguia Negra
3
-
0
Corumbaense
-
-
-
FT
Chapecoense AF
2
-
0
Brusque
-
-
-
FT
Maranguape
1
-
2
Ferroviario
-
-
-
FT
Botafogo PB
3
-
3
Centro Sportivo Paraibano
-
-
-
FT
7 de Setembro
1
-
0
Operario AC
-
-
-
FT
Novoperario FC
0
-
0
Uniao Camapuanense
-
-
-
FT
Globo FC
0
-
2
ACD Potiguar
-
-
-
Kamerun » 1. liga »
Liga kamerunu
FT
Feutcheu
2
-
1
APEJES FC
-
-
-
Chile » 1. liga »
Liga chilijska
FT
Deportes Temuco
1
-
1
Universidad de Concepcion
1.98
3.15
3.45
FT
Huachipato
1
-
1
San Luis
2.08
3.20
3.15
FT
Curico Unido
1
-
3
Universidad Catolica
2.88
3.30
2.17
Chile » 2. liga »
Druga liga chilijska
FT
La Serena
1
-
0
Union San Felipe
2.10
3.25
3.15
FT
Deportes Copiapo
0
-
0
Cobreloa
-
-
-
FT
Cobresal
2
-
1
San Marcos
2.00
3.10
3.60
FT
Magallanes
2
-
1
Coquimbo Unido
2.10
3.30
3.10
Kolumbia » 1. liga »
Liga kolumbijska
FT
America de Cali
1
-
1
Tolima
1.88
3.10
4.30
FT
Alianza Petrolera
1
-
0
Leones
1.60
3.35
6.00
FT
Atletico Nacional
1
-
0
Santa Fe
1.38
3.75
9.50
FT
Chico FC
1
-
2
Independiente Medellin
3.90
3.05
2.00
FT
CD Jaguares
1
-
0
La Equidad
1.75
3.20
4.40
Kolumbia » 2. liga »
2 liga kolumbijska
FT
Universitario Popayan
3
-
1
Real Santander
2.25
3.20
3.00
FT
Deportivo Pereira
1
-
0
Fortaleza FC
1.50
3.75
6.00
FT
Llaneros FC
0
-
1
Barranquilla FC
2.05
3.20
3.50
FT
Cortulua
0
-
1
Tigres FC
1.90
3.20
4.00
Kostaryka » 1. liga »
Liga kostarykańska
FT
Club Sport Herediano
6
-
3
AD Municipal Liberia
1.12
6.75
15.00
FT
Municipal Perez Zeledon
2
-
1
Santos de Guapiles
1.90
3.40
3.60
FT
Grecia
2
-
1
Deportiva Carmelita
1.90
3.20
3.75
Kostaryka » 2. liga »
2 liga kostarykańska
FT
Deportiva San Carlos
3
-
1
Guanacasteca
1.80
3.35
3.45
FT
AD Santa Rosa
0
-
0
Puntarenas FC
-
-
-
FT
Turrialba
2
-
1
AS Puma Generalena
-
-
-
FT
Curridabat FC
1
-
1
Sporting San Jose
-
-
-
Chorwacja » 1. liga »
Liga chorwacka
FT
Cibalia
0
-
5
Hajduk Split
7.00
4.10
1.35
FT
NK Lokomotiva Zagrzeb
2
-
2
Rudes
1.60
3.55
4.70
Cypr » 1. liga »
Liga cypryjska
FT
Pafos FC
2
-
3
APOEL Nikozja
7.50
5.10
1.25
FT
Olympiakos Nikozja
0
-
3
Anorthosis
7.50
4.00
1.33
FT
Apollon Limassol
2
-
0
AEK Larnaca
1.90
3.20
3.60
Cypr » 2. liga »
2 liga cypryjska
FT
PO Xylotympou 2006
0
-
1
Ethnikos Assia
-
-
-
Dania » 1. liga »
Liga duńska Superligaen
FT
Odense
6
-
1
FC Helsingoer
1.71
3.70
4.90
FT
SoenderjyskE
2
-
1
FC Nordsjaelland
2.63
3.40
2.63
FT
Lyngby
1
-
3
Broendby IF
9.00
5.80
1.30
DR Kongo » 1. liga »
Liga Demokratycznej Republiki Konga
FT
Tshinkunku
1
-
1
J.S. Bazano
-
-
-
WO
TP Mazembe
3
-
0
Saint-Eloi Lupopo
-
-
-
Salwador » 1. liga »
Liga salwadorska
FT
CD Chalatenango
0
-
1
CD Dragon
-
-
-
FT
Isidro Metapan
1
-
2
CD Audaz
1.50
3.45
5.40
FT
Firpo
3
-
2
Santa Tecla FC
2.70
3.15
2.23
FT
CD Sonsonate
2
-
0
CD Aguila
2.10
3.15
2.90
FT
Municipal Limeno
2
-
3
CD FAS
1.74
3.55
3.55
FT
Alianza FC
0
-
0
Pasaquina
1.23
5.00
7.50
Finlandia » puchar »
Puchar Finlandii
FT
Musan Salama
2
-
2
PS Kemi
7.00
4.90
1.30
Francja » 3. liga »
Trzecia liga francuska
FT
Grenoble
1
-
0
Creteil
1.55
3.40
5.20
Niemcy » 2. liga »
2. Bundesliga
FT
Greuther Fuerth
1
-
0
Dynamo Dresden
2.55
3.30
2.70
FT
Sandhausen
0
-
0
Eintracht Brunszwik
2.45
3.05
3.05
FT
Erzgebirge Aue
0
-
0
Ingolstadt
4.60
3.55
1.75
Niemcy » 3. liga »
3 liga niemiecka
FT
Wehen
2
-
2
Werder Bremen II
1.38
4.20
7.50
FT
Unterhaching
1
-
1
Hallescher FC
2.00
3.25
3.50
Niemcy » 4. liga »
Czwarta liga niemiecka
FT
FC Viktoria 1889 Berlin
0
-
0
Berliner AK 07
3.30
3.40
1.98
FT
BSG Chemie Leipzig
1
-
0
Budissa Bautzen
2.25
3.15
2.95
FT
VfB Stuttgart II
2
-
0
SV Roechling
1.80
3.60
3.60
FT
Kickers Offenbach
3
-
0
Elversberg
2.35
3.05
2.88
FT
Hoffenheim II
1
-
1
Ulm
2.10
3.25
3.15
Gibraltar » 1. liga »
Premier League
FT
Lions Gibraltar
0
-
0
Lynx
-
-
-
FT
Lincoln Red Imps FC
1
-
0
Gibraltar Phoenix
-
-
-
Grecja » 1. liga »
Liga grecka
FT
Apollon Smirnis
1
-
1
Levadiakos
1.57
3.35
6.25
FT
AEK Ateny
1
-
0
Asteras Tripolis
1.35
4.30
8.50
FT
Panaitolikos
3
-
0
Platanias
1.45
3.60
6.50
FT
Atromitos
2
-
2
Olympiakos Pireus
3.45
3.05
2.10
Grecja » 2. liga »
Druga liga grecka
WO
Panegialios
3
-
0
Acharnaikos FC
-
-
-
FT
Aiginiakos FC
3
-
2
Ergotelis
-
-
-
FT
Apollon Kalamaria
0
-
0
AE Karaiskakis
-
-
-
FT
Trikala
1
-
0
Kallithea
-
-
-
FT
Anagennisi Karditsas
1
-
2
Panachaiki
-
-
-
FT
AE Sparti
1
-
0
Doxa Dramas
-
-
-
Gwatemala » 1. liga »
Liga gwatemali
FT
Coban Imperial
2
-
1
Antigua Guatemala
2.00
3.15
3.20
FT
Deportivo Marquense
1
-
0
Deportivo Malacateco
1.64
3.35
4.40
FT
Sanarate
1
-
0
Siquinala
1.73
3.10
4.20
FT
CSD Municipal
1
-
0
Guastatoya
1.60
3.15
5.00
FT
CD Suchitepequez
1
-
1
Club Xelaju
1.91
3.20
3.35
Honduras » 1. liga »
Liga hondurasu
FT
Real Espana
0
-
1
CD Olimpia
-
-
-
FT
Juticalpa
1
-
1
Lobos UPNFM
2.20
3.10
2.65
FT
CD Vida
0
-
0
CD Real Sociedad
1.90
3.15
3.30
Indie » 1. liga »
I-League
FT
Chennai City FC
0
-
0
Shillong Lajong
2.12
3.00
3.25
Indie » 1. liga »
Liga indyjska
FT
Mumbai City FC
0
-
2
FC Pune City
2.80
3.30
2.40
FT
Delhi Dynamos FC
1
-
1
Chennaiyin FC
3.60
3.50
1.95
»
Izrael » 1. liga »
Liga izraelska
FT
Maccabi Netanja
1
-
1
Bnei Sakhnin
1.70
3.35
4.50
FT
Hapoel Ironi Akko
0
-
2
Maccabi Tel Awiw
11.50
5.10
1.20
Włochy » 2. liga »
Serie B
FT
Parma
1
-
1
Perugia
-
-
-
FT
Cittadella
1
-
3
Novara
1.72
3.45
5.00
Włochy » 3. liga »
Trzecia liga włoch
FT
Cuneo
3
-
3
Pistoiese
2.45
2.95
2.75
FT
Arezzo
0
-
2
Alessandria
2.80
2.95
2.40
FT
Monza
1
-
1
Arzachena
1.90
3.15
3.65
FT
Piacenza
1
-
0
Lucchese
1.95
3.00
3.65
FT
Olbia
0
-
0
Pro Piacenza
1.75
3.15
4.30
FT
Monopoli
2
-
0
Fidelis Andria
2.00
3.05
3.40
FT
Fondi
1
-
2
Juve Stabia
2.60
2.90
2.60
FT
Paganese
1
-
0
Matera
3.00
3.05
2.20
FT
Catanzaro
0
-
3
Sicula Leonzio
2.10
3.05
3.15
FT
Casertana
0
-
0
Trapani
3.05
3.00
2.20
FT
Reggina
0
-
0
Virtus Francavilla
2.40
2.95
2.80
FT
Livorno
0
-
1
Pontedera
1.42
3.85
6.00
FT
ASD Citta' Di Siracusa
1
-
0
Akragas
-
-
-
FT
Catania
2
-
2
Cosenza
1.60
3.40
4.70
FT
Viterbese
2
-
0
US Gavorrano
1.72
3.50
3.85
FT
Prato
2
-
2
Pisa
4.30
3.25
1.70
Jamajka » 1. liga »
Liga jamajska
FT
Boys Town
2
-
1
Arnett Gardens
5.50
4.50
1.40
FT
Sandals South Coast
2
-
4
Montego Bay United FC
2.75
3.20
2.30
FT
Tivoli Gardens
3
-
1
Cavalier SC
-
-
-
FT
UWI FC
0
-
2
Reno FC
1.90
3.20
3.60
Kenia » 1. liga »
Liga kenijska
FT
Kariobangi Sharks
2
-
2
Vihiga United
-
-
-
FT
SoNy Sugar
1
-
0
Ulinzi Stars
2.35
2.90
2.90
FT
Tusker FC
0
-
0
Posta Rangers
2.30
2.80
3.10
FT
Mathare United
2
-
1
Nzoia United
1.90
3.10
3.75
Kenia » 2. liga »
Druga liga kenijska
FT
Green Commandos
1
-
1
Coast Stima
-
-
-
FT
Western Stima
2
-
0
Modern Coast Rangers
-
-
-
FT
Nairobi City Stars
0
-
2
Nairobi Stima
-
-
-
Malezja » 1. liga »
Liga malezyjska
FT
Kuala Lumpur FA
1
-
0
Johor Darul Ta'zim FC
-
-
-
FT
PKNP FC
0
-
1
Kedah
2.80
3.60
2.15
FT
Malacca United
3
-
0
Negeri Sembilan
2.00
3.45
3.20
Meksyk » 1. liga »
Liga meksykańska
FT
Lobos de la BUAP
3
-
1
Atlas
2.05
3.45
3.10
FT
Cruz Azul
0
-
2
Necaxa
1.92
3.30
3.65
FT
Tigres
1
-
1
CF America
1.88
3.25
3.85
FT
Leon
2
-
1
Puebla
1.93
3.35
3.50
FT
CD Guadalajara
0
-
2
Santos
2.17
3.40
2.90
FT
Toluca
2
-
1
Monterrey
2.80
3.15
2.35
Meksyk » 2. liga »
Druga liga meksykańska
FT
Alebrijes Oaxaca
1
-
0
Venados FC
-
-
-
FT
Celaya
0
-
1
Club Zacatepec
1.93
3.10
3.55
FT
Dorados
1
-
0
Jaibos Tampico Madero
2.23
3.15
2.80
FT
Leones Negros
2
-
1
FC Juarez
2.48
2.95
2.63
Maroko » 1. liga »
Liga marokańska
FT
Rapide Club Oued Zem
0
-
1
FAR Rabat
2.95
2.80
2.32
FT
Olympic Club de Safi
0
-
0
MAT Tetouan
1.91
3.00
3.75
FT
KACM
0
-
0
Racing de Casablanca
1.82
3.15
3.95
Maroko » 2. liga »
Druga liga marokańska
FT
JSM Laayoune
3
-
0
Youssoufia Berrechid
-
-
-
FT
IZK
0
-
1
Widad Temara
-
-
-
FT
Union Sidi Kacem
0
-
0
Olympique Dcheira
-
-
-
FT
Wydad Fes
2
-
2
MAS Fes
-
-
-
Nowa Zelandia » 1. liga »
Liga nowozelandzka
FT
Wellington Phoenix B
3
-
5
Canterbury United
-
-
-
FT
Southern United
1
-
3
Team Wellington
-
-
-
FT
Hawke's Bay United
0
-
3
Auckland City FC
-
-
-
FT
Eastern Suburbs
3
-
0
Tasman United
-
-
-
Nigeria » 1. liga »
Liga nigeryjska
FT
Ifeanyi Ubah United
2
-
0
Heartland Owerri
-
-
-
FT
Niger Tornadoes
1
-
0
Nasarawa United
1.44
3.60
7.00
FT
Yobe Desert Stars
1
-
0
Rivers United FC
-
-
-
FT
Go Round
1
-
0
Abia Warriors
-
-
-
FT
Enugu Rangers
1
-
0
El Kanemi Warriors
-
-
-
FT
Sunshine Stars
0
-
0
Kano Pillars
-
-
-
FT
Kwara United
2
-
1
Katsina United
-
-
-
Paragwaj » 1. liga »
Liga paragwajska
FT
Libertad
2
-
0
Guarani
2.10
3.50
3.00
FT
3 de Febrero
1
-
1
Cerro Porteno
-
-
-
Peru » 1. liga »
Liga peruwiańska
FT
Universitario de Deportes
0
-
1
CD UT Cajamarca
1.55
3.50
5.30
FT
FBC Melgar
2
-
1
Sport Boys
-
-
-
FT
Comerciantes Unidos
1
-
2
Universidad San Martin
2.60
3.25
2.38
FT
Sporting Cristal
4
-
1
Sport Rosario
1.40
4.00
6.40
Portugalia » 2. liga »
2 liga portugalska
FT
Gil Vicente
0
-
4
Academica
3.60
3.15
2.00
FT
Leixoes
1
-
1
Braga B
1.75
3.20
4.50
FT
Nacional
1
-
1
Sporting Covilha
1.70
3.30
4.75
FT
Oliveirense
2
-
0
Famalicao
2.30
3.10
2.95
FT
Arouca
1
-
0
Real SC
1.50
3.60
6.25
FT
Vitoria de Guimaraes B
1
-
0
Cova da Piedade
2.20
3.05
3.20
FT
Sporting CP B
0
-
1
Uniao da Madeira
2.00
3.25
3.40
FT
Santa Clara
2
-
0
FC Porto B
1.75
3.20
4.50
FT
Benfica B
1
-
5
Viseu
2.48
3.20
2.60
Rumunia » 1. liga »
Liga romuńska
FT
CS Universitatea Craiova
1
-
0
Sepsi OSK
1.37
4.50
8.50
San Marino » 1. liga »
Liga San Marino
FT
San Giovanni
1
-
4
Juvenes/Dogana
-
-
-
FT
S.S. Murata
1
-
4
SP Libertas
-
-
-
FT
Domagnano
0
-
3
Tre Penne Galazzano
-
-
-
Szkocja » puchar »
Puchar Szkocji
FT
Ayr United
1
-
6
Rangers
10.50
5.75
1.20
FT
Aberdeen
4
-
2
Dundee United
1.38
4.30
6.50
Walia » 1. liga »
Liga walijska
FT
Cardif Met University
0
-
2
Connah's Quay
2.38
3.15
2.85
RPA » puchar »
Puchar Nedbank RPA
FT
Mariveni United
1
-
3
EC Bees
-
-
-
FT
Kaizer Chiefs
3
-
0
Lamontville Golden Arrows
1.85
3.10
3.75
FT (P)
Bloemfontein Celtic
1
-
1
SuperSport United
Karne: 5-4
2.40
2.85
2.80
FT
Happy Wanderers
0
-
1
Royal Eagles
-
-
-
Hiszpania » 2. liga »
Druga liga hiszpańska
FT
Albacete
0
-
1
Gimnastic
1.88
3.30
4.25
FT
Huesca
1
-
0
Leonesa
1.60
3.95
5.20
FT
Reus
3
-
0
La Hoya Lorca CF
1.95
3.10
4.30
FT
Rayo Vallecano
2
-
0
Sevilla Atletico
1.39
4.70
7.00
FT
Tenerife
5
-
1
Cordoba
1.75
3.55
4.60
FT
Real Saragossa
2
-
0
Lugo
2.08
3.15
3.70
Hiszpania » 3. liga »
3 liga hiszpańska
FT
Real Betis B
1
-
1
Melilla
2.80
3.00
2.45
FT
Alcoyano
0
-
0
SD Formentera
1.45
3.45
7.00
FT
Rayo Majadahonda
0
-
0
CF Talavera de la Reina
1.70
3.40
4.35
FT
S.S.Reyes
1
-
0
Pontevedra
2.30
3.15
2.88
FT
CD Lealtad
0
-
0
Tudelano
3.05
3.05
2.20
FT
Linense
2
-
0
Recreativo Huelva
2.00
2.95
3.70
FT
Real Murcia
2
-
0
Villanovense
1.70
3.40
4.35
FT
Las Palmas B
0
-
0
Marbella FC
2.88
2.95
2.40
FT
Granada B
0
-
0
San Fernando CD
1.95
3.25
3.50
FT
CD Vitoria
1
-
0
SD Gernika
2.70
3.05
2.50
FT
Llagostera
0
-
0
Mallorca
3.45
3.05
2.05
FT
Atletico Saguntino
1
-
0
Lleida Esportiu
2.60
2.80
2.80
FT
Atletico Baleares
1
-
1
Elche
-
-
-
FT
Pena Dep. Santa Eulalia
1
-
0
UE Olot
2.45
3.00
2.80
FT
CF Peralada
3
-
2
Sabadell
2.55
3.00
2.65
FT
Cerceda
1
-
1
Atletico Madrid B
3.45
3.05
2.05
FT
Rapido de Bouzas
2
-
1
Celta Vigo B
2.45
2.95
2.85
FT
Toledo
1
-
3
AD Union Adarve
1.85
3.15
4.00
FT
Fuenlabrada
1
-
1
Gimnastica Segoviana
1.25
5.10
8.00
FT
Racing de Ferrol
0
-
2
Guijuelo
2.15
2.95
3.30
FT
Burgos CF
0
-
0
Real Sociedad B
2.20
3.05
3.15
FT
Lorca Deportiva
0
-
2
CD El Ejido 2012
2.60
3.00
2.65
FT
Cartagena
0
-
0
Merida
1.70
3.40
4.60
FT
Izarra
1
-
0
Sporting Gijon B
3.00
3.10
2.25
FT
Hercules
0
-
0
Ebro
1.72
3.35
4.35
FT
Ontinyent
1
-
1
Valencia B
2.60
3.15
2.50
FT
UD Cornella
3
-
0
Villarreal B
2.35
3.00
2.90
FT
Caudal Deportivo
0
-
3
Logrones
3.60
3.15
1.95
FT
Real Madrid Castilla
2
-
3
Navalcarnero
1.85
3.25
3.85
Szwajcaria » 1. liga »
Liga szwajcarska
FT
Grasshopper
1
-
2
FC Luzern
2.00
3.45
3.55
FT
Lausanne
1
-
4
Young Boys Berno
7.50
4.90
1.36
FT
St. Gallen
1
-
2
FC Zuerich
3.55
3.70
1.95
Szwajcaria » 2. liga »
2 liga szwajcarska
FT
Chiasso
0
-
1
Wil
2.25
3.05
3.00
FT
FC Rapperswil-Jona
1
-
2
FC Vaduz
3.25
3.35
2.00
Tajlandia » 1. liga »
Liga tajlandzka
FT
Siam Navy FC
1
-
0
Ubon UMT FC
2.10
3.50
2.75
FT
Nakhon Ratchasima FC
1
-
0
Bangkok Glass
2.95
3.50
2.00
FT
Port FC
3
-
0
Pattaya United
1.50
4.10
4.50
FT
Prachuap FC
3
-
2
BEC Tero Sasana
-
-
-
Tunezja » 1. liga »
Liga tunezyjska
FT
Stade Gabesien
0
-
1
Club Africain
3.25
2.90
2.12
FT
Zarzis
2
-
1
Stade Tunisien
2.80
2.70
2.50
Turcja » 2. liga »
Druga liga turecka
FT
Istanbulspor
2
-
1
Umraniyespor
2.25
3.05
2.95
FT
Samsunspor
1
-
0
Erzurum BB
-
-
-
FT
Eskisehirspor
3
-
1
Giresunspor
2.48
3.15
2.55
FT
Balikesirspor
1
-
3
Ankaragucu
2.33
3.20
2.70
Argentyna » 4. liga »
Czwarta liga argentyńska
FT
Leandro N. Alem
0
-
1
Club Lujan
2.10
3.10
3.50
FT
Deportivo Armenio
0
-
0
Excursionistas
1.90
3.10
4.00
Urugwaj » 1. liga »
Liga urugwajska
FT
Fenix
0
-
0
Cerro
2.45
3.10
2.65
FT
Danubio
2
-
1
Defensor Sporting
2.65
3.20
2.40
FT
Atenas
1
-
0
Racing
-
-
-
WO
El Tanque Sisley
0
-
0
Liverpool FC
-
-
-
Wenezuela » 1. liga »
Liga wenezuelska
FT
Metropolitanos FC
2
-
2
Deportivo Anzoategui
1.76
3.20
3.90
FT
Estudiantes Merida
1
-
1
Aragua FC
2.12
2.95
3.10
FT
Deportivo Lara
3
-
3
Zulia
1.86
3.30
3.40
Niemcy » 5. liga »
Oberliga
FT
HSV Barmbek-Uhlenhorst
5
-
2
FC Tuerkiye Wilhelmsburg
1.35
4.60
5.20
FT
Wedeler TSV
3
-
4
TSV Buchholz
2.20
3.55
2.43
FT
Staaken
2
-
0
CFC Hertha 06
1.36
4.50
5.10
FT
Spelle-Venhaus
1
-
6
Arminia Hannover
2.70
3.75
1.95
Grecja » 3. liga »
Trzecia liga grecka
FT
Ae Ermionidas
2
-
1
Diagoras Agias Paraskevis
-
-
-
FT
Lefkimmi
2
-
1
Makedonikos Foufas
-
-
-
FT
Orfeas Xanthi
5
-
0
Didymoteicho
-
-
-
FT
Kavala
0
-
2
Elpis Skoutareos
-
-
-
FT
Megas Alexandros Karperis
1
-
3
Megas Alexandros Xiropotamou
-
-
-
FT
Sidirochori
1
-
0
Doxa Proskyniton
-
-
-
FT
Nestos Chrisoupolis
0
-
1
Aris Avatou
-
-
-
FT
Apollon Paralimniou
1
-
0
Aetos Orfanou
-
-
-
WO
Thesprotos FC
3
-
0
Kastoria
-
-
-
FT
AEP Karagiannia
0
-
0
Doxa Kranoula
-
-
-
FT
Ermis Amyntaio
5
-
1
Asteras Parapotamos
-
-
-
FT
AO Tilikratis Lefkada
0
-
0
Panlefkadios
-
-
-
FT
Neos Amphilochus
3
-
0
Ethnikos Filippiadas
-
-
-
FT
Pierikos FC
1
-
1
Edessaikos
-
-
-
FT
Langadas
1
-
2
Kilkisiakos
-
-
-
FT
Iraklis
2
-
1
AO Kardias
-
-
-
FT
Almopos Aridaia
2
-
0
Karitsa
-
-
-
FT
Kampaniakos Chalastras
0
-
2
Makedonikos FC
-
-
-
FT
Aris Palaiochori
4
-
0
Naousa FC
-
-
-
FT
Megas Alexandros Trikala
2
-
2
Agrotikos
-
-
-
FT
Opountios
1
-
2
Digenis Neochori
-
-
-
FT
Asteras Itea
6
-
2
Velouchi
-
-
-
FT
Amvrysseas
2
-
1
AO Thiva
-
-
-
FT
Olympiacos Volou
1
-
0
Achilleas Farsalon
-
-
-
FT
Rigas Feraios
2
-
1
Almyros
-
-
-
FT
Achaiki FC
1
-
1
Panarkadikos FC
-
-
-
FT
Zakynthos APS
0
-
1
PAO Vardas
-
-
-
FT
Leonidio
0
-
0
Diagoras Vrachnaiika
-
-
-
FT
Kalamata
2
-
1
Asteras Vlahioti
-
-
-
FT
Pylou AO Tsiklitiras
1
-
1
Panopoulou FC
-
-
-
FT
Paniliakos
1
-
1
Pallixouriakos
-
-
-
FT
Zevgolateio
1
-
0
Loutraki
-
-
-
FT
Ialysos
1
-
1
Ionikos
-
-
-
FT
Aspropyrgos Enosis
2
-
0
Ethnikos Piraeus
-
-
-
FT
Proodeftiki
3
-
2
Pelopas Kiatou
-
-
-
FT
Aittitos Spaton
4
-
0
APO Panargiakos
-
-
-
FT
Tamynaikos
1
-
4
Panthiraikos AO
-
-
-
FT
Aiolikos Mitilini
0
-
0
Thyella Diastavroseos
-
-
-
FT
Ermis Kiveri
4
-
0
AO Chalkidas
-
-
-
FT
Egaleo
1
-
1
Ilisiakos Zografou
-
-
-
FT
Palaiochora
2
-
0
Agios Ierotheos
-
-
-
FT
PAS Irodotos
2
-
0
Ermis Zonianon
-
-
-
FT
Fostiras
1
-
0
OF Ierapetra
-
-
-
FT
Mylopotamos
3
-
0
Atsalenios PO
-
-
-
Hongkong » 2. liga »
Druga liga Hong Kongu
FT
Wong Tai Sin
4
-
2
Eastern District
-
-
-
FT
Tung Sing
1
-
1
Sun Hei Sports Club
-
-
-
FT
Wanchai
0
-
4
Citizen
-
-
-
FT
Kwun Tong
1
-
1
Tai Chung
-
-
-
FT
Double Flower
1
-
1
Wing Yee
-
-
-
FT
Shatin SA
0
-
0
SR Mutual
-
-
-
FT
Dreams Metro Gallery
0
-
7
Hong Kong FC
-
-
-
Włochy » 4. liga »
Serie D
FT
Borgaro Torinese
0
-
1
Olginatese
-
-
-
FT
ASD Calcio Chieri 1955
1
-
1
Folgore Caratese
-
-
-
FT
Caronnese
1
-
2
Arconatese
-
-
-
FT
A.S. Casale
0
-
2
Bra
-
-
-
FT
USD Castellazzo
0
-
2
ASD Varesina
-
-
-
FT
Inveruno
1
-
1
ASDC Gozzano
-
-
-
FT
Pavia
1
-
0
Derthona
-
-
-
FT
Varese
0
-
0
OltrepoVoghera
-
-
-
FT
Seregno
2
-
0
Como
-
-
-
FT
Grumellese
0
-
3
Pontisola
-
-
-
FT
Levico Terme
1
-
2
US Bustese
-
-
-
FT
Trento
0
-
4
Pergolettese
-
-
-
FT
Pro Patria
1
-
0
Dro
-
-
-
FT
Ciliverghe Mazzano
1
-
1
Scanzorosciate
-
-
-
FT
Lecco
0
-
1
Lumezzane
-
-
-
FT
Darfo Boario
3
-
0
Ciserano
-
-
-
FT
Rezzato
1
-
0
Caravaggio
-
-
-
FT
Adriese
1
-
1
Virtus Verona
-
-
-
FT
Union Feltre
1
-
0
Montebelluna
-
-
-
FT
Mantova
0
-
1
Delta Calcio Rovigo
-
-
-
FT
Este
5
-
0
Abano
-
-
-
FT
Clodiense
0
-
0
Cjarlins Muzane
-
-
-
FT
ArzignanoChiampo
2
-
2
Legnago Salus
-
-
-
FT
Calvi Noale
0
-
1
ASD Liventina
-
-
-
FT
Campodarsego
2
-
0
Belluno
-
-
-
FT
Vigor Carpaneto
2
-
1
Vivi Altotevere Sansepolcro
-
-
-
FT
Colligiana
2
-
0
Trestina
-
-
-
FT
Tuttocuoio
0
-
1
Mezzolara
-
-
-
FT
Sasso Marconi
1
-
0
Castelvetro
-
-
-
FT
Sangiovannese
0
-
1
Rimini
-
-
-
FT
Sammaurese
0
-
0
Correggese
-
-
-
FT
Lentigione
2
-
0
Aquila Montevarchi
-
-
-
FT
Imolese Calcio
2
-
2
Romagna Centro
1.60
3.55
4.20
FT
Forli
2
-
3
Pianese
-
-
-
FT
Villabiagio
4
-
2
Fiorenzuola
-
-
-
FT
Albissola
3
-
0
Montecatini
-
-
-
FT
Finale
1
-
1
Ponsacco
-
-
-
FT
Ghivizzano Borgoamozzano
3
-
0
Rignanese
-
-
-
FT
Lavagnese
1
-
2
Savona
-
-
-
FT
SCD Ligorna
2
-
1
Scandicci
-
-
-
FT
San Donato
1
-
0
Real Forte Querceta
-
-
-
FT
Seravezza
1
-
0
Massese
-
-
-
FT
San Marino
0
-
0
ASD Monticelli
-
-
-
FT
Recanatese
2
-
0
USD Nerostellati
-
-
-
FT
ASD Pineto
2
-
1
Jesina
-
-
-
FT
Matelica
1
-
2
Vis Pesaro
-
-
-
FT
L'Aquila
4
-
0
Fabriano Cerreto
-
-
-
FT
Campobasso
1
-
1
Olympia Agnonese
-
-
-
FT
Castelfidardo
2
-
2
Francavilla Calcio 1927
-
-
-
FT
Nuorese
3
-
2
San Teodoro
-
-
-
FT
Cassino
2
-
0
Tortoli
-
-
-
FT
ASD Lanusei
1
-
0
Anziolavinio
-
-
-
FT
Latina
5
-
1
Lupa Roma
-
-
-
FT
Monterosi
0
-
1
Atletico SFF
-
-
-
FT
ASD Trastevere
2
-
0
Aprilia
1.72
3.25
3.95
FT
Rieti
4
-
1
Flaminia
-
-
-
FT
Budoni
0
-
1
SSD Albalonga
-
-
-
FT
Taranto
1
-
0
Pomigliano
-
-
-
FT
AP Turris
2
-
3
Team Altamura
-
-
-
FT
Cavese
1
-
2
Audace Cerignola
-
-
-
FT
Gragnano
0
-
2
Sarnese 1926
-
-
-
FT
Gelbison Cilento
2
-
1
Roccella
-
-
-
FT
Gela
2
-
1
Ercolanese
-
-
-
FT
Paceco
1
-
2
Ebolitana
-
-
-
FT
Portici
1
-
0
Igea Virtus
-
-
-
FT
Troina
2
-
0
Palazzolo
-
-
-
FT
Isola Caporizzuto
1
-
0
Sancataldese
-
-
-
FT
Romanese
1
-
2
Virtus Bergamo Alzanoseriate
-
-
-
FT
Tamai
0
-
1
Ambrosiana
-
-
-
FT
Sanremese
0
-
0
Argentina
-
-
-
FT
Avezzano
0
-
0
Sangiustese
-
-
-
FT
Vastese
2
-
3
San Nicolo
-
-
-
FT
Ostia Mare
2
-
3
Latte Dolce
-
-
-
FT
Potenza
3
-
1
Nerostellati Frattese
-
-
-
FT
ACD Nardo
4
-
1
Francavilla Calcio 1927
-
-
-
FT
Nocerina
3
-
0
US Palmese
-
-
-
FT
Cittanovese
1
-
2
Vibonese
-
-
-
FT
Gravina
3
-
3
AZ Picerno ASD
-
-
-
Malta » 2. liga »
Druga liga maltańska
FT
Mqabba
1
-
1
Qormi FC
-
-
-
FT
Marsa FC
0
-
1
San Gwann FC
-
-
-
FT
Zejtun Corinthians FC
3
-
1
Zebbug Rangers
-
-
-
FT
Rabat Ajax FC
1
-
4
Pembroke Athleta F.C.
-
-
-
Portugalia » 3. liga »
Trzecia liga portugalska
FT
Sporting de Guadelupe
0
-
2
Pero Pinheiro
-
-
-
FT
FC Castrense
1
-
0
Sporting Ideal
-
-
-
FT
AD Fafe
3
-
0
Braganca
-
-
-
FT
SC Mirandela
1
-
0
Merelinense
-
-
-
FT
Mondinense FC
2
-
2
AD Oliveirense
-
-
-
FT
CDC Montalegre
5
-
1
CCD Minas Argozelo
-
-
-
FT
GDU Torcatense
3
-
0
Atletico Arcos
-
-
-
FT
Vizela
0
-
0
ARS Martinho
-
-
-
FT
Amarante FC
5
-
0
Canelas 2010
-
-
-
FT
Freamunde
0
-
1
Alianca de Gandra
-
-
-
FT
FC Pedras Rubras
2
-
0
Coimbroes
-
-
-
FT
Salgueiros
3
-
0
Cinfaes
-
-
-
FT
Sousense
0
-
4
Camacha
-
-
-
FT
Gondomar
2
-
3
Felgueiras 1932
-
-
-
FT
Sanjoanense
1
-
1
Espinho
-
-
-
FT
GD Coruchense
0
-
3
Alcanenense
-
-
-
FT
Electrico
0
-
2
Caldas
-
-
-
FT
Fatima
1
-
0
S.U. 1º de Dezembro
-
-
-
FT
Mafra
4
-
3
Torreense
-
-
-
FT
Sacavenense
0
-
0
Vilafranquense
2.10
3.20
2.90
FT
Sintrense
3
-
0
Praiense
2.70
3.20
2.23
FT
SR Almancilense
2
-
1
Moncarapachense
-
-
-
FT
Armacenenses
1
-
2
Casa Pia
-
-
-
FT
Operario
0
-
1
Olhanense
3.60
3.25
1.80
FT
Oriental
0
-
0
Lusitano VRSA
-
-
-
FT
Farense
4
-
1
Estrela de Vendas Novas
-
-
-
FT
Anadia
1
-
0
Sertanense
-
-
-
FT
ARC Oleiros
2
-
1
Ferreira de Aves
-
-
-
FT
Benfica Castelo Branco
1
-
2
Lusitano FC
-
-
-
FT
Fornos de Algodres
0
-
5
AD Nogueirense
-
-
-
FT
Marinhense
1
-
1
Gafanha
-
-
-
FT
RD Agueda
2
-
5
Uniao Leiria
2.70
3.25
2.18
FT
Sourense
2
-
1
Mortagua FC
-
-
-
FT
Camara Lobos
2
-
1
Pedras Salgadas
-
-
-
FT
SC Lusitania
0
-
1
Loures
-
-
-
FT
Maritimo B
3
-
0
Aguias Moradal
-
-
-
Tajlandia » 2. liga »
Druga liga tajlandzka
FT
Kasetsart
3
-
2
Sisaket FC
2.25
3.50
2.65
FT
Ang Thong FC
0
-
0
Samut Sakhon FC
-
-
-
FT
Chiangmai FC
1
-
1
Khonkaen FC
-
-
-
W tej chwili nie trwa żaden mecz na żywo. Gdy tylko rozpocznie się jakiś mecz zostanie on automatycznie wyświetlony na tej stronie.