Odśwież wyniki
Livescore
Strona główna
Wczorajsze wyniki
Live (
9
)
Moje mecze (
0
)
Ekstraklasa
Pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga mistrzów
Zmień datę
kwiecień
30
Wtorek
maj
01
Środa
maj
02
Wczoraj
maj
03
Dzisiaj
maj
04
Jutro
maj
05
Niedziela
maj
06
Poniedziałek
Wyniki 10 cze 2018
Wyniki na żywo
10 cze 2018
Livescore
Wczorajsze wyniki
Live (
9
)
Moje mecze (
0
)
Popularne ligi
Ekstraklasa
Polska pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga Mistrzów
Liga Europy
Europa
Albania
Liga albańska Kategoria Superiore
2 liga albańska
Puchar Albanii
Albania Awans/Spadek
Andora
Liga andorska
2 liga andorska
Puchar Andory
Anglia
Premier League
Championship
League 1
League 2
Conference Premier
National League North/South
Evo-Stik League
Premier Reserve League
Puchar Anglii
Johnstones Paint Trophy
Kwalifikacje FA Trophy
Mecz o Tarczę Wspólnoty
Capital One Cup
Armenia
Liga armeńska
2 liga armeńska
Puchar Armenii
Superpuchar Armenii
Austria
Liga austriacka
2 liga austriacka
3 liga austriacka
Czwarta liga austriacka
Puchar Austrii
Superpuchar Austrii
Baraże
Azerbejdżan
Liga azerbejdżanu
2 liga azerbejdżanu
Puchar azerbejdżanu
Belgia
Liga belgijska
2 liga belgijska
Trzecia liga belgijska
Puchar Cofidis Cup
Superpuchar Belgii
Finały ligi belgijskiej
Białoruś
Liga białoruska
2 liga białoruska
Puchar białorusi
Bośnia i Hercegowina
Liga bośniacka
2 liga bośniacka FBiH
Puchar Bośni
Bułgaria
Liga bułgarska
Druga liga bułgarska
Liga bułgarska rezerw
Puchar Bułgarii
Superpuchar Bułgarii
Awans/Spadek
Chorwacja
Liga chorwacka
2 liga chorwacka
Puchar Chorwacji
Superpuchar Chorwacji
Cypr
Liga cypryjska
2 liga cypryjska
Puchar Cypru
Superpuchar Cypru
Czarnogóra
Liga czarnogórska
Druga liga czarnogórska
Puchar Czarnogóry
Liga czarnogórska kwalifikacje
Czechy
Liga czeska
2 liga czeska
Liga czeska rezerw
Czeska liga rezerw U19
Puchar Czech
Superpuchar Czech
Dania
Liga duńska Superligaen
Druga duńska liga
Dania 2
Trzecia duńska liga
Dania 3
Dania 4
Dania 5
U17 Ligaen
Liga duńska rezerw
U19 Ligaen
Ekstra Bladet
Puchar Danii 2
Dania awans/spadek
Estonia
Liga estońska
2 liga estońska Esiliiga
Puchar Estonii
Superpuchar Estonii
Finlandia
Finlandia 1
2 liga fińska Ykkonen
Trzecia liga fińska
Czwarta liga fińska
Puchar Finlandii
Puchar ligi
Finlandia awans/spadek
Francja
Liga francuska
Druga liga francuska
Trzecia liga francuska
Czwarta liga francuska
Puchar Francji
Superpuchar
Puchar ligi francuskiej
Gibraltar
Premier League
Puchar
Grecja
Liga grecka
Druga liga grecka
Trzecia liga grecka
Liga grecka rezerw
Puchar Grecji
Puchar Grecji 2
Gruzja
Liga gruzińska
Druga liga gruzińska
Puchar Gruzji
Awans/Spadek
Hiszpania
Liga hiszpańska
Druga liga hiszpańska
3 liga hiszpańska
Czwarta liga hiszpańska
Puchar Króla
Superpuchar
Holandia
Liga holenderska
2 liga holenderska
Trzecia liga holenderska
Czwarta liga holenderska
Puchar Holandii KNVB
Superpuchar Holandii
Klubowe mecze towarzyskie
Baraże ligi holenderskiej
Irlandia
Liga irlandzka
2 liga irlandzka
Puchar Irlandii
Puchar Ligi Irlandzkiej
Irlandia baraże
Irlandia Północna
Liga Irlandii północnej
2 liga Irlandii północej
Puchar Irlandii Płn.
Puchar ligi
Baraże
Islandia
liga islandzka
2 liga islandzka
Puchar Islandii
Kosowo
Superliga
Krym
Liga krymsk
Liechtenstein
Puchar
Litwa
Liga litewska
Druga liga litewska
Puchar
Lithuania Cup 1
Luksemburg
Liga luksemburska
Druga liga luksemburgu
Puchar
Luxembourg Promotion/Relegation
Macedonia
Liga macedońska
2 liga macedońska
Puchar
F.Y.R.O.M. Cup 1
Baraże
Malta
Liga maltańska
Druga liga maltańska
Puchar
Mołdawia
Liga mołdawska
Druga liga mołdawska
Puchar Mołdawii
Niemcy
Bundesliga
2. Bundesliga
3 liga niemiecka
Czwarta liga niemiecka
Oberliga
Puchar Niemiec
Superpuchar Niemiec
Puchar Niemiec 2
Baraże
Norwegia
Liga norweska
Druga liga norweska
Trzecia liga norweska
Czwarta liga norweska
Norwegia 5
Norwegia 6
Norwegia 7
U19 Interkretsserien
Puchar Norwegii kwalifikacje
SuperPuchar
Tippeligaen Qualification
Polska
Ekstraklasa
1 liga polska
2 liga polska
Puchar Polski
Superpuchar
Portugalia
Liga portugalska
2 liga portugalska
Trzecia liga portugalska
Puchar Portugalii
Superpuchar Portugalii
Puchar Ligi
Rosja
Liga rosyjska
Druga liga rosyjska
Trzecia liga rosyjska
Rezerwy
Puchar Rosji
Superpuchar Rosji
Puchar Rosji 2
Baraże
Rumunia
Liga romuńska
Druga liga rumuńska
Puchar Rumunii
Puchar Rumunii 3
Puchar ligi
Awans/Spadek
San Marino
Liga San Marino
Puchar San Marino
Serbia
Liga serbska
Druga liga serbska
Serbia Cup 1
Szkocja
Liga szkocka Premiership
Druga liga szkocka
Szkocja 3
Szkocja 4
Piąta liga szkocka
Development League
Puchar Szkocji
Challenge Cup
Puchar Ligi
Baraże
Szwajcaria
Liga szwajcarska
2 liga szwajcarska
Trzecia liga szwajcarska
Czwarta liga szwajcarska
Puchar Szwajcarii
Szwajcaria awans/spadek
Szwecja
Liga szwedzka
2 liga szwedzka
Szwecja 3
Szwecja 4
Rezerwy Allsvenskan U-21
Rezerwy 2
Awans/Spadek rezerw
Puchar Szwecji
Superpuchar
Szwecja awans/spadek
Szwecja awans/spadek 2
Słowacja
Liga słowacka
Druga liga słowacka
Puchar Słowacji
Superpuchar Słowacji
Słowenia
Liga słoweńska - Prva Liga
2 liga słoweńska
Puchar Słowenii
Puchar Słowenii 3
Baraże
Turcja
Liga turecka
Druga liga turecka
Turcja 3
Czwarta liga turecka
Puchar Turcji
Superpuchar Turcji
Baraże
Ukraina
Liga ukraińska
Druga liga ukraińska
Puchar Ukrainy
Superpuchar Ukrainy
Walia
Liga walijska
Druga liga walijska
Puchar Walii
Węgry
Liga węgierska
Druga liga węgierska
Liga węgierska rezerw
Puchar Węgier
Superpuchar Węgier
Wyspy Owcze
Liga wysp owczych
Puchar Wysp Owczych
Włochy
Serie A
Serie B
Trzecia liga włoch
Serie D
Puchar Włoch
Superpuchar Włoch
Baraże
Łotwa
Liga łotewska
Druga liga łotewska
Cup
Puchar Łotwy
Turnieje
Mistrzostwa Świata
Liga Narodów Division A
Liga Narodów dywizja B
Liga Narodów Dywizja C
Liga Narodów Dywizja D
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU
CONCACAF Gold Cup
Copa America
Puchar Konfederacji
EURO U-21
Mistrzostwa Świata U-20
Klubowe Mistrzostwa Świata
Liga Mistrzów
Liga Europy
World Cup Qualification S. Amer
World Cup Qualification CONCACAF
World Cup Qualification Africa
World Cup Qualification Asia
World Cup Qualification Oceania
Copa Libertadores
Puchar Południowoamerykański
Superpuchar Afryki
Superpuchar Europy
AFC Presidents Cup
Puchar AFC
Euro
Mistrzostwa Narodów Afryki
Puchar Narodów Afryki
Azjatycka Liga Mistrzów
AFC U23 Championship
AFF Puchar Suzuki
Puchar Azji
Liga Mistrzów Afryki
Afrykański Puchar Konfederacji
CECAFA Senior Challenge Cup
CFU Puchar klubowy
Champions World Series
Klubowe mecze towarzyskie
Liga Mistrzów Ameryka Płn.
CONCACAF Cup
Copa Centroamericana
East Asian Championship
Euro U-17
Euro U-19
Mecze towarzyskie Reprezentacje
Mecze towarzyskie U-21
Klubowe turieje towarzyskie
Klubowe turieje towarzyskie
Friendly Club Cup
Gulf Cup
Kagame Inter-Club Cup
Kappa Cup
NextGen Series 1
OFC Champions League
Premier League Asia Trophy
Recopa Sudamericana
Royal League
Olimpiada
The Atlantic Cup
UI Cup
Mecze towarzyskie
Puchar Vodafone
West Asian Championship
Mistrzostwa Świata U-17
Setanta Sports Cup
Suruga Bank Championship 1
Toulon Tournament 1
Gold Cup kwalifikacje
Liga Mistrzów U-21
Wszystkie turnieje
Ameryka Płd
Argentyna
Liga argentyńska
2 liga argentyńska
3 Liga argentyńska
Czwarta liga argentyńska
Puchar Argentyny
Superpuchar Argentyny
Argentyna Awans/Spadek
Boliwia
Liga boliwijska
Druga liga boliwijska
Awans/Spadek
Brazylia
Liga brazylijska Serie A
2 liga brazylijska Serie B
3 liga brazylijska Serie C
Brasiliense
Serie D
Paulista A2
Puchar Brazylii
Copa do Nordeste
Chile
Liga chilijska
Druga liga chilijska
Puchar Chile
Superpuchar Chile
Ekwador
Liga ekwadorska
Druga liga ekwadorska
Kolumbia
Liga kolumbijska
2 liga kolumbijska
Colombia Cup 1
Paragwaj
Liga paragwajska
2 liga paragwajska
Peru
Liga peruwiańska
2 liga peruwiańska
Urugwaj
Liga urugwajska
Druga liga urugwajska
Wenezuela
Liga wenezuelska
Druga liga Wenezuelska
Awans/Spadek
Ameryka Pół
Antigua i Barbuda
Premier Division
Azja
Liga haitańska
Barbados
Liga barbadosu Premier Division
Bermudy
Liga bermud
Granada
Liga Grenady
Gwadelupa
Liga gwadelupy
Gwatemala
Liga gwatemali
Druga liga gwatemali
Honduras
Liga hondurasu
Jamajka
Liga jamajska
Kanada
Liga kanadyjska
Kostaryka
Liga kostarykańska
2 liga kostarykańska
Kuba
Liga kubańska
Martynika
Liga wyspy martynika
Meksyk
Liga meksykańska
Druga liga meksykańska
Puchar Meksyku
Nikaragua
Liga nicaragua
Panama
Liga panamska
Portoryko
Liga puerto rico
Saint Vincent i Grenadyny
1. Division
Salwador
Liga salwadorska
St. Kitts and Nevis
SKNFA League
Trynidad i Tobago
Professional League
USA
Liga amerykańska MLS
2 liga amerykańska
Trzecia liga Amerykańska
Czwarta liga amerykańska
Puchar USA
Azja
Arabia Saudyjska
Liga arabii saudyjskiej
Bahrain
Liga bahrajnu
Chiny
Liga chińska
Druga liga chińska
Puchar Chin
Superpuchar Chin
Filipiny
Liga filipińska
Hongkong
Liga Hong Kongu
Druga liga Hong Kongu
Indie
I-League
Liga indyjska
Indonezja
Liga 1
Irak
Liga Iraku
Iran
Pro League
Druga liga irańska
Puchar Iranu Hazfi
Izrael
Liga izraelska
2 liga izraelska
Puchar Izraela
Toto Cup
Baraże
Japonia
Liga japońska
2 liga japońska
Trzecia liga japońska
Czwarta liga japońska
Puchar Japonii
Superpuchar Japonii
Puchar Ligi
Baraże
Jemen
Liga jemeńska
Jordania
Liga jordańska
Katar
Liga katarska
Kazachstan
Liga kazachstańska
2 liga kazachstańska
Puchar Kazachstanu
Superpuchar Kazachstanu
Korea Południowa
Liga korei południowej
Druga liga Korei Płd.
Trzecia liga Korei Płd
Puchar
Baraże
Kuwejt
Premier League
Liban
Liga libańska
Malezja
Liga malezyjska
Druga liga malezyjska
Oman
Liga Omanu
Pakistan
Liga pakistańska
Palestyna
Liga palestyńska
Singapur
Liga singapurska
Puchar Singapuru
Puchar Ligi
Syria
Liga syryjska
Tajlandia
Liga tajlandzka
Druga liga tajlandzka
Tajwan
Liga tajwańska
Uzbekistan
Liga uzbecka
Druga liga uzbekistanu
Awans/Spadek
Wietnam
Liga wietnamska
Druga liga wietnamska
ZEA
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich
Zimbabwe
Zimbabwe 1
Afryka
Algieria
Ligue 1
2 liga algierska
Angola
Liga angolska Girabola
Benin
Liga beninu
Botswana
Liga botswany
Burkina Faso
Liga burkina faso
Cape Verde
Liga Republiki Zielonego Przylądka
Czad
Premiere Division
DR Kongo
Liga Demokratycznej Republiki Konga
Egipt
Liga egipska
Druga liga egipska
Gabon
Liga gabonu
Gambia
Liga gambi
Ghana
Liga ghańska
Gwinea
Liga Gwinea
Kamerun
Liga kamerunu
Kenia
Liga kenijska
Druga liga kenijska
Puchar Kenii
Shield Cup Kenii
Kongo
Linafoot
Lesotho
Premier League
Liberia
Liga liberyjska
Libia
Liga libijska
Madagaskar
Liga madagaskarska
Malawi
Liga malawi
Mali
Liga mali
Maroko
Liga marokańska
Druga liga marokańska
Mauritius
Liga mauritius
Mozambik
Liga mocambiku
Namibia
Liga namibijska
Nigeria
Liga nigeryjska
RPA
Liga Republiki Południowej Afryki
Druga liga Republiki Południowej Afryki
Puchar Nedbank RPA
Puchar MNT8 RPA
Rwanda
Liga rwandy
Senegal
Liga senegalska
Sierra Leone
Liga Sierra Leone
Suazi
Liga suazi
Sudan
Liga Sudanu
Tanzania
Liga tanzańska
Togo
Championnat National
Tunezja
Liga tunezyjska
Druga liga tunezyjska
Uganda
Liga ugandy
Wybrzeże Kości Słoniowej
Liga Wybrzeża Kości Słoniowej
Zambia
Zambia 1
Oceania
Australia
Liga australijska
2 liga australijska
3 liga australijska
Czwarta liga australijska
Liga australijska rezerw
Liga australijska NPL rezerw
Puchar Australii
Fidżi
Liga Fiji
Nowa Zelandia
Liga nowozelandzka
Druga liga nowozelandzka
Tahiti
Taiti 1
Vanuatu
TVL Premier League
Wyspa Salomona
Liga wysp salomona
Resultados ao vivo
Scoruri live
Livescore
Livescore
Rezultati uzivo
Risultati in tempo reale
Transmisje meczów
Porównanie drużyn
Wszystie
Live (
9
)
Moje mecze (
0
)
Zamknij
Znaleziono:
Przeszukaj mecze na serwerze
USA » 1. liga »
Liga amerykańska MLS
FT
Vancouver Whitecaps
5
-
2
Orlando City
1.90
3.50
3.95
FT
Dallas Burn
2
-
0
Impact De Montreal
-
-
-
FT
Chicago Fire
1
-
1
New England Rev.
2.10
3.50
3.25
FT
Houston Dynamo
2
-
0
Colorado Rapids
1.40
4.40
7.50
FT
Seattle Sounders FC
2
-
1
DC United
1.65
3.60
5.30
FT
LA Galaxy
3
-
0
Real Salt Lake
1.62
3.95
5.00
FT
San Jose Earthquakes
3
-
4
Los Angeles FC
2.45
3.65
2.60
FT
Portland Timbers
0
-
0
Sporting Kansas City
2.30
3.40
2.95
Mecze towarzyskie Reprezentacje
FT
Austria
0
-
3
Brazylia
6.50
4.10
1.53
FT
Indie
2
-
0
Kenia
2.18
3.15
3.40
Australia » 2. liga »
2 liga australijska
FT
Gungahlin United
2
-
1
Belconnen United
-
-
-
FT
Canberra FC
0
-
1
Canberra Olympic
-
-
-
FT
South Melbourne
4
-
0
Dandenong Thunder SC
-
-
-
FT
APIA Leichhardt Tigers
0
-
1
Marconi Stallions
1.45
4.25
4.90
Australia » 3. liga »
3 liga australijska
FT
Adelaide Raiders
0
-
1
Adelaide Blue Eagles
2.14
3.45
2.75
FT
St Albans Saints
1
-
2
Whittlesea Ranges
-
-
-
FT
Werribee City
1
-
2
Altona Magic
-
-
-
FT
North Shore Mariners
2
-
1
Bankstown Berries
1.95
3.90
2.85
FT
UQ FC
2
-
4
Taringa Rovers
-
-
-
Australia »
Liga australijska NPL rezerw
FT
South Melbourne FC U20
2
-
0
Dandenong Thunder SC U20
-
-
-
Brazylia » 1. liga »
Liga brazylijska Serie A
FT
Vasco da Gama
3
-
2
Sport
1.87
3.40
3.75
FT
Chapecoense AF
2
-
0
Cruzeiro
3.25
3.10
2.15
FT
Corinthians
0
-
0
Vitoria
1.65
3.30
5.25
FT
Atletico MG
5
-
2
Fluminense
1.54
3.80
5.40
FT
Bahia
3
-
3
Botafogo RJ
1.83
3.30
4.10
FT
Ceara
2
-
2
Palmeiras
4.90
3.45
1.64
FT
Gremio
1
-
0
America MG
1.29
4.35
10.50
Brazylia » 2. liga »
2 liga brazylijska Serie B
FT
Atletico GO
3
-
4
Figueirense
2.12
2.90
3.35
FT
Brasil
0
-
2
Ponte Preta
2.40
2.75
3.00
Brazylia » 3. liga »
3 liga brazylijska Serie C
FT
Operario Ferroviario
3
-
2
Luverdense
-
-
-
FT
Botafogo SP
1
-
0
Tombense FC
-
-
-
FT
Globo FC
1
-
1
Confianca
-
-
-
Kamerun » 1. liga »
Liga kamerunu
FT
Eding Sport FC
1
-
1
Dragon
1.90
3.10
3.45
FT
Young Sports Academy
0
-
0
Coton Sport
-
-
-
WO
APEJES FC
0
-
3
Bamboutos
-
-
-
FT
Unisport
0
-
0
Feutcheu
2.33
2.85
2.85
FT
Fovu Club
3
-
0
Aigle Royal
-
-
-
FT
Colombe
1
-
0
Stade Renard
-
-
-
FT
Les Astres
2
-
1
Union Douala
2.45
2.80
2.70
FT
UMS de Loum
0
-
0
New Stars
1.80
2.90
4.20
FT
Yaounde 2
0
-
1
AS Fortuna
-
-
-
Kanada » 1. liga »
Liga kanadyjska
FT
Hamilton City
1
-
3
FC Ukraine United
-
-
-
FT
Vorkuta
6
-
1
SC Waterloo
-
-
-
FT
Brantford Galaxy FC
3
-
0
CSC Mississauga
-
-
-
Chile » 2. liga »
Druga liga chilijska
FT
Coquimbo Unido
2
-
1
Barnechea
1.73
3.25
4.00
Chile » puchar »
Puchar Chile
FT
Puerto Montt
1
-
0
Universidad de Concepcion
3.90
3.40
1.74
FT
Deportes Copiapo
2
-
0
Antofagasta
3.35
3.20
1.95
FT
La Serena
1
-
4
Universidad de Chile
4.10
3.55
1.67
FT
Deportes Valdivia
2
-
1
Deportes Temuco
-
-
-
FT
Cobresal
0
-
0
Everton CD
1.75
3.15
4.20
FT
General Velasquez
1
-
1
Union Espanola
-
-
-
FT
San Marcos
4
-
1
Deportes Iquique
2.55
3.10
2.45
FT
Cobreloa
1
-
2
Universidad Catolica
-
-
-
Kolumbia » 1. liga »
Liga kolumbijska
FT (P)
Atletico Nacional
1
-
2
Tolima
Karne: 2-4
1.57
3.20
7.50
DR Kongo » 1. liga »
Liga Demokratycznej Republiki Konga
FT
Maniema Union
0
-
1
TP Mazembe
-
-
-
FT
J.S. Bazano
1
-
3
AS Vita Club
-
-
-
FT
Saint-Eloi Lupopo
1
-
0
Dauphins Noirs
-
-
-
Ekwador » 1. liga »
Liga ekwadorska
FT
LDU de Quito
1
-
1
Emelec
1.90
3.40
3.75
FT
Tecnico Universitario
0
-
2
CSD Macara
-
-
-
Ekwador » 2. liga »
Druga liga ekwadorska
FT
CD America de Quito
3
-
1
Orense
-
-
-
FT
Fuerza Amarilla SC
2
-
2
Puerto Quito
-
-
-
FT
Santa Rita
3
-
1
Olmedo
-
-
-
Gruzja » 1. liga »
Liga gruzińska
FT
Lokomotiwi Tbilisi
1
-
1
Saburtalo
-
-
-
FT
Dinamo Tbilisi
1
-
0
Czichura
-
-
-
Gruzja » 2. liga »
Druga liga gruzińska
FT
Telavi
1
-
3
FC Shukura Kobuleti
-
-
-
FT
Spartaki Cchinwali
1
-
0
FC Norchi Dinamo Tbilisi
-
-
-
Islandia » 1. liga »
liga islandzka
FT
Stjarnan
6
-
1
Fjolnir
1.73
3.70
4.40
FT
KR Reykjavik
2
-
2
FH Hafnarfjordur
2.40
3.35
2.75
Włochy » 2. liga »
Serie B
FT
Palermo
1
-
0
Venezia
1.95
3.25
4.10
FT
Frosinone
1
-
1
Cittadella
2.25
3.10
3.35
Włochy » 3. liga »
Trzecia liga włoch
FT (P)
Catania
2
-
1
Robur Siena
Karne: 3-4
1.62
3.35
4.70
FT
Cosenza
2
-
0
Sudtirol
1.70
3.35
4.25
Japonia » 2. liga »
2 liga japońska
FT
Montedio Yamagata
2
-
1
JEF United Chiba
2.55
3.25
2.65
FT
Tochigi SC
1
-
2
Mito Hollyhock
2.25
3.00
3.35
FT
Kamatamare Sanuki
0
-
1
FC Gifu
4.10
3.35
1.85
FT
Roasso Kumamoto
0
-
1
Avispa Fukuoka
4.30
3.65
1.75
FT
Albirex Niigata
1
-
2
Tokyo Verdy
2.20
3.05
3.35
FT
Omiya Ardija
4
-
0
Yokohama FC
2.30
3.25
3.00
FT
Tokushima Vortis
1
-
2
Machida Zelvia
1.65
3.80
4.60
FT
Ehime FC
1
-
0
Oita Trinita
4.20
3.30
1.85
Japonia » 3. liga »
Trzecia liga japońska
FT
Grulla Morioka
2
-
0
Giravanz Kitakyushu
-
-
-
FT
Nagano Parceiro
0
-
1
Gainare Tottori
2.00
3.65
3.10
FT
Azul Claro Numazu
0
-
0
Kagoshima United
2.30
3.25
2.80
FT
SC Sagamihara
2
-
5
FC Ryukyu
2.85
3.70
2.10
FT
Blaublitz Akita
0
-
0
FC Tokyo U23
-
-
-
FT
Gamba Osaka U23
1
-
1
Fukushima United
2.40
3.30
2.65
Kenia » 1. liga »
Liga kenijska
FT
Mathare United
1
-
1
Thika United
1.45
4.00
6.00
FT
SoNy Sugar
3
-
1
Nakumatt
4.50
3.00
1.80
Litwa » 2. liga »
Druga liga litewska
FT
Dainava Alytus
2
-
3
Pakruojis
-
-
-
FT
Banga Gargzdai
1
-
0
FK Panevezys
-
-
-
Malezja » 1. liga »
Liga malezyjska
FT
Selangor Pkns FC
2
-
2
Selangor
2.00
3.50
3.20
Mołdawia » 1. liga »
Liga mołdawska
FT
FC Sfintul Gheorghe
0
-
1
Milsami Orgiejów
-
-
-
FT
Dinamo-Auto
0
-
5
Sheriff Tyraspol
-
-
-
Nigeria » 1. liga »
Liga nigeryjska
FT
Kwara United
1
-
0
Ifeanyi Ubah United
-
-
-
FT
Niger Tornadoes
1
-
0
Wikki Tourist
-
-
-
FT
Plateau United
2
-
2
Abia Warriors
1.45
3.50
7.50
FT
Kano Pillars
1
-
1
Rivers United FC
1.25
4.20
13.00
FT
Sunshine Stars
2
-
0
Nasarawa United
-
-
-
FT
Enyimba
2
-
0
Katsina United
1.40
3.50
9.00
FT
Enugu Rangers
1
-
0
Heartland Owerri
-
-
-
FT
Go Round
1
-
0
Lobi Stars
-
-
-
FT
Yobe Desert Stars
0
-
1
Akwa United
-
-
-
Norwegia » 1. liga »
Liga norweska
FT
Start
1
-
1
Stroemsgodset
3.75
3.75
1.90
FT
Lillestroem
0
-
0
Odds Ballklubb
1.95
3.55
3.80
FT
Ranheim
2
-
1
Sarpsborg 08
3.00
3.40
2.35
FT
Sandefjord
0
-
2
FK Haugesund
3.45
3.35
2.15
FT
Stabaek
0
-
0
Bodoe/Glimt
2.12
3.75
3.15
FT
Brann
0
-
0
Vaalerenga
1.83
3.55
4.50
Norwegia » 2. liga »
Druga liga norweska
FT
Aalesund
3
-
2
Ull/Kisa
1.56
4.20
4.80
FT
Floroe
2
-
1
Stroemmen
-
-
-
FT
Jerv
4
-
1
Nest Sotra
1.70
3.70
4.40
FT
Kongsvinger
2
-
1
Levanger
1.67
3.75
4.40
FT
Mjoendalen
2
-
1
Hamarkameratene
1.75
3.55
4.25
FT
Notodden
1
-
0
Sandnes
2.85
3.40
2.35
FT
Tromsdalen
1
-
0
Aasane
2.05
3.60
3.15
Paragwaj » 1. liga »
Liga paragwajska
FT
Deportivo Santani
1
-
1
Cerro Porteno
-
-
-
FT
Olimpia
4
-
2
Nacional
2.20
3.20
2.95
Paragwaj » 2. liga »
2 liga paragwajska
FT
Resistencia
3
-
0
Deportivo Liberacion
-
-
-
FT
Guairena
0
-
1
Rubio Nu
-
-
-
FT
Deportivo Caaguazu
1
-
2
RI 3 Corrales
-
-
-
Peru » 1. liga »
Liga peruwiańska
FT
Deportivo Municipal
3
-
0
Union Comercio
1.45
4.10
6.25
FT
Real Garcilaso
2
-
0
Alianza Lima
1.44
4.20
6.00
FT
Universidad San Martin
0
-
0
Sport Huancayo
2.07
3.40
3.10
FT
Academia Cantolao
3
-
1
Binacional
-
-
-
FT
Universitario de Deportes
1
-
1
Ayacucho FC
1.52
4.10
5.10
Peru » 2. liga »
2 liga peruwiańska
WO
Deportivo Los Caimanes
0
-
3
Carlos A. Mannucci
-
-
-
FT
Atletico Grau
3
-
1
Alianza Atletico
-
-
-
FT
Universidad Cesar Vallejo
2
-
1
Deportivo Hualgayoc
-
-
-
FT
Union Huaral
1
-
0
Juan Aurich
-
-
-
FT
Santa Rosa de Andahuaylas
2
-
1
Willy Serrato
-
-
-
FT
Club Sport Victoria
1
-
1
Alfredo Salinas
-
-
-
FT
Cienciano
5
-
0
Sport Loreto
-
-
-
Filipiny » 1. liga »
Liga filipińska
FT
Stallion FC
2
-
1
Global FC
-
-
-
Singapur » 1. liga »
Liga singapurska
FT
Geylang International FC
2
-
6
Brunei DPMM
3.05
3.60
1.94
FT
Young Lions
0
-
2
Balestier Khalsa FC
3.00
3.45
2.00
Korea Południowa » 2. liga »
Druga liga Korei Płd.
FT
Suwon FC
1
-
0
FC Anyang
1.90
3.50
3.40
FT
Seongnam FC
0
-
1
Busan I'Park
2.50
3.00
2.65
Hiszpania » 2. liga »
Druga liga hiszpańska
FT
Sporting Gijon
1
-
2
Valladolid
1.85
3.55
4.10
Hiszpania » 3. liga »
3 liga hiszpańska
FT
Villarreal B
2
-
0
Fuenlabrada
1.72
3.30
4.35
FT
Rayo Majadahonda
0
-
1
Mallorca
2.60
3.10
2.45
FT
Sporting Gijon B
1
-
2
Elche
2.60
3.15
2.48
FT
Cartagena
1
-
0
Celta Vigo B
1.82
3.05
4.25
Szwecja » 2. liga »
2 liga szwedzka
FT
Falkenbergs FF
3
-
0
Gefle
1.57
3.90
5.25
FT
Helsingborg
4
-
1
Degerfors
1.72
3.80
4.20
Tajlandia » 1. liga »
Liga tajlandzka
FT
Chainat FC
1
-
2
Pattaya United
1.89
3.60
3.20
FT
Bangkok United
2
-
1
BEC Tero Sasana
-
-
-
FT
Siam Navy FC
3
-
1
Chonburi
5.10
4.10
1.45
FT
Air Force Central FC
0
-
1
Ratchaburi FC
4.10
3.60
1.65
Urugwaj » 1. liga »
Liga urugwajska
FT
Nacional
3
-
2
Club Atletico Torque
1.55
3.35
5.30
Uzbekistan » 1. liga »
Liga uzbecka
FT
Navbahor Namangan
3
-
0
Kokand 1912
-
-
-
Brazylia » 4. liga »
Serie D
FT (P)
Sinop
1
-
0
Linense
Karne: 2-4
-
-
-
FT
Ipora
3
-
2
Novoperario FC
-
-
-
FT
Independente PA
3
-
1
Rio Branco
-
-
-
FT
Moto Club MA
3
-
1
Fluminense de Feira
-
-
-
FT (P)
America RN
2
-
1
Imperatriz
Karne: 4-5
-
-
-
FT (P)
Campinense
0
-
1
AO Itabaiana
Karne: 6-5
-
-
-
FT
Caxias
3
-
0
Maringa FC
-
-
-
FT (P)
Atletico Tubarao
2
-
1
Brusque
Karne: 4-3
-
-
-
FT
Nacional AM
4
-
2
Altos
-
-
-
Dania » 4. liga »
Dania 4
FT
Holstebro
5
-
0
Hedensted
1.95
3.50
2.95
FT
Holbaek
0
-
2
Karlslunde IF
1.33
4.70
5.80
FT
Slagelse
1
-
1
Fredensborg BI
1.25
5.20
6.25
FT
FC Odsherred
0
-
1
KFUM Roskilde
4.00
3.60
1.65
Finlandia » 3. liga »
Trzecia liga fińska
FT
Mikkelin Palloilijat
3
-
1
LPS
-
-
-
FT
BK-46
3
-
3
HIFK II
-
-
-
FT
Naerpes Kraft
0
-
1
OLS
-
-
-
Niemcy » 5. liga »
Oberliga
FT
Spvg Wesseling Urfeld
4
-
2
Pesch
-
-
-
FT
SSV Merten
5
-
3
VfL Alfter
2.33
3.30
2.38
FT
FC Huerth
1
-
2
FC Hennef 05
2.75
3.60
1.98
FT
Bergisch Gladbach
1
-
4
SV Breinig
-
-
-
FT
VfL Vichttal
2
-
4
TV Herkenrath
-
-
-
FT
Hilal Maroc Bergheim
3
-
2
Viktoria Arnoldsweiler
2.28
4.35
2.08
FT
Siegburger SV 04
1
-
7
TSC Euskirchen
1.38
4.60
4.60
Norwegia » 3. liga »
Trzecia liga norweska
FT
Raufoss
1
-
2
Mjoelner
1.15
7.50
10.00
FT
Brattvaag
1
-
5
Skeid
6.40
4.50
1.37
FT
Hoedd
3
-
1
Arendal Fotball
2.15
3.10
3.25
FT
Bryne
1
-
0
Vard Haugesund
1.22
5.60
9.00
Norwegia » 4. liga »
Czwarta liga norweska
FT
Finnsnes
2
-
0
Korsvoll
1.15
6.40
9.00
FT
Varegg
0
-
9
Viking 2
4.50
4.50
1.45
FT
Senja
2
-
1
Lyn
2.48
4.25
2.05
FT
Skarp
0
-
2
Grei
-
-
-
FT
Spjelkavik
4
-
0
Follo
2.55
4.25
2.00
FT
Bjoernevatn
2
-
0
Lillestroem 2
-
-
-
FT
Foerde
3
-
3
Sogndal 2
-
-
-
FT
Frigg
6
-
0
Sortland IL
1.10
7.00
11.50
FT
Kristiansund BK 2
2
-
1
Lokomotiv Oslo FK
-
-
-
FT
Traeff
1
-
1
Rilindja
1.20
6.00
6.75
FT
Molde 2
6
-
0
Ready
1.10
7.50
11.50
Portugalia » 3. liga »
Trzecia liga portugalska
FT
Farense
1
-
2
Mafra
-
-
-
Szwecja » 3. liga »
Szwecja 3
FT
FC Linkoeping City
1
-
0
Team TG FF
1.70
3.95
3.75
FT
Sollentuna FF
1
-
1
Umeaa
2.65
3.45
2.30
FT
Utsiktens BK
4
-
2
IK Oddevold
2.20
3.55
2.80
FT
Eskilsminne IF
2
-
3
Lunds BK
1.88
3.70
3.35
FT
Karlslunds IF HFK
0
-
0
Arameiska-Syrianska IF
-
-
-
FT
FK Karlskrona
2
-
2
Mjaellby
4.10
3.90
1.65
FT
Oskarshamns AIK
0
-
0
Skoevde AIK
1.40
4.60
5.60
FT
Kristianstads FF
3
-
1
Husqvarna FF
1.95
3.55
3.25
FT
Skellefteaa
1
-
2
Syrianska
-
-
-
FT
Assyriska FF
2
-
4
Akropolis IF
2.20
3.80
2.60
FT
Vaesteraas SK
1
-
1
Carlstad United
1.48
4.25
4.90
Szwecja » 4. liga »
Szwecja 4
FT
FC Gute
4
-
0
Bollnaes GIF FF
1.20
5.80
6.75
FT
Oesterlen FF
1
-
1
Raeppe GOIF
1.90
3.45
3.15
FT
Ullareds IK
0
-
1
KSF Prespa Birlik
1.75
3.80
3.35
FT
Varbergs GIF FK
2
-
2
Saevedalens IF
5.40
4.80
1.33
FT
Piteaa
2
-
1
Friska Viljor
1.25
5.00
7.00
FT
Vasalunds IF
2
-
1
Gamla Upsala
1.05
9.00
13.00
Tajlandia » 2. liga »
Druga liga tajlandzka
FT
Krabi FC
1
-
0
Khonkaen FC
-
-
-
FT
Army United
1
-
6
Rayong FC
1.80
3.40
3.75
FT
Chiangmai FC
1
-
0
Sisaket FC
1.50
4.00
5.00
FT
Lampang FC
1
-
0
Nong Bua Pitchaya FC
2.80
3.20
2.25
FT
Ang Thong FC
3
-
3
Trat FC
3.05
3.25
2.10
USA » 3. liga »
Trzecia liga Amerykańska
FT
Richmond Kickers
2
-
0
Charleston Battery
3.45
3.20
1.90
FT
Carolina RailHawks
0
-
2
FC Cincinnati
2.80
3.25
2.15
FT
New York Red Bulls II
4
-
2
Charlotte Independence
-
-
-
FT
Harrisburg City Islanders
3
-
2
Toronto FC II
-
-
-
FT
Indy Eleven
2
-
0
Atlanta United II
1.67
3.50
4.00
FT
Tampa Bay Rowdies
1
-
1
Nashville SC
2.30
3.30
2.60
FT
Colorado Springs Switchbacks FC
0
-
1
Swope Park Rangers
2.70
3.20
2.25
FT
Tulsa Roughnecks FC
0
-
3
Saint Louis FC
2.48
3.30
2.40
FT
Rio Grande Valley FC
0
-
1
Portland Timbers II
2.70
3.10
2.30
FT
Reno 1868 FC
1
-
1
Fresno FC
1.67
3.50
4.00
FT
Sacramento Republic FC
0
-
0
Arizona United SC
2.30
3.30
2.60
FT
Seattle Sounders FC II
2
-
1
OKC Energy FC
2.75
3.25
2.23
Wenezuela » 2. liga »
Druga liga Wenezuelska
FT
Angostura FC
1
-
0
Margarita
2.20
3.10
2.65
FT
Petroleros de Anzoategui
3
-
1
Universidad Central
1.98
3.10
3.10
FT
Deportivo Petare
6
-
0
Atletico Furrial
1.28
4.60
6.50
FT
Libertador FC
3
-
0
Yaracuy FC
2.20
3.10
2.65
W tej chwili nie trwa żaden mecz na żywo. Gdy tylko rozpocznie się jakiś mecz zostanie on automatycznie wyświetlony na tej stronie.