Odśwież wyniki
Livescore
Strona główna
Wczorajsze wyniki
Live (
7
)
Moje mecze (
0
)
Ekstraklasa
Pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga mistrzów
Zmień datę
kwiecień
29
Poniedziałek
kwiecień
30
Wtorek
maj
01
Wczoraj
maj
02
Dzisiaj
maj
03
Jutro
maj
04
Sobota
maj
05
Niedziela
Wyniki 04 paz 2020
Wyniki na żywo
04 paz 2020
Livescore
Wczorajsze wyniki
Live (
7
)
Moje mecze (
0
)
Popularne ligi
Ekstraklasa
Polska pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga Mistrzów
Liga Europy
Europa
Albania
Liga albańska Kategoria Superiore
2 liga albańska
Puchar Albanii
Albania Awans/Spadek
Andora
Liga andorska
2 liga andorska
Puchar Andory
Anglia
Premier League
Championship
League 1
League 2
Conference Premier
National League North/South
Evo-Stik League
Premier Reserve League
Puchar Anglii
Johnstones Paint Trophy
Kwalifikacje FA Trophy
Mecz o Tarczę Wspólnoty
Capital One Cup
Armenia
Liga armeńska
2 liga armeńska
Puchar Armenii
Superpuchar Armenii
Austria
Liga austriacka
2 liga austriacka
3 liga austriacka
Czwarta liga austriacka
Puchar Austrii
Superpuchar Austrii
Baraże
Azerbejdżan
Liga azerbejdżanu
2 liga azerbejdżanu
Puchar azerbejdżanu
Belgia
Liga belgijska
2 liga belgijska
Trzecia liga belgijska
Puchar Cofidis Cup
Superpuchar Belgii
Finały ligi belgijskiej
Białoruś
Liga białoruska
2 liga białoruska
Puchar białorusi
Bośnia i Hercegowina
Liga bośniacka
2 liga bośniacka FBiH
Puchar Bośni
Bułgaria
Liga bułgarska
Druga liga bułgarska
Liga bułgarska rezerw
Puchar Bułgarii
Superpuchar Bułgarii
Awans/Spadek
Chorwacja
Liga chorwacka
2 liga chorwacka
Puchar Chorwacji
Superpuchar Chorwacji
Cypr
Liga cypryjska
2 liga cypryjska
Puchar Cypru
Superpuchar Cypru
Czarnogóra
Liga czarnogórska
Druga liga czarnogórska
Puchar Czarnogóry
Liga czarnogórska kwalifikacje
Czechy
Liga czeska
2 liga czeska
Liga czeska rezerw
Czeska liga rezerw U19
Puchar Czech
Superpuchar Czech
Dania
Liga duńska Superligaen
Druga duńska liga
Dania 2
Trzecia duńska liga
Dania 3
Dania 4
Dania 5
U17 Ligaen
Liga duńska rezerw
U19 Ligaen
Ekstra Bladet
Puchar Danii 2
Dania awans/spadek
Estonia
Liga estońska
2 liga estońska Esiliiga
Puchar Estonii
Superpuchar Estonii
Finlandia
Finlandia 1
2 liga fińska Ykkonen
Trzecia liga fińska
Czwarta liga fińska
Puchar Finlandii
Puchar ligi
Finlandia awans/spadek
Francja
Liga francuska
Druga liga francuska
Trzecia liga francuska
Czwarta liga francuska
Puchar Francji
Superpuchar
Puchar ligi francuskiej
Gibraltar
Premier League
Puchar
Grecja
Liga grecka
Druga liga grecka
Trzecia liga grecka
Liga grecka rezerw
Puchar Grecji
Puchar Grecji 2
Gruzja
Liga gruzińska
Druga liga gruzińska
Puchar Gruzji
Awans/Spadek
Hiszpania
Liga hiszpańska
Druga liga hiszpańska
3 liga hiszpańska
Czwarta liga hiszpańska
Puchar Króla
Superpuchar
Holandia
Liga holenderska
2 liga holenderska
Trzecia liga holenderska
Czwarta liga holenderska
Puchar Holandii KNVB
Superpuchar Holandii
Klubowe mecze towarzyskie
Baraże ligi holenderskiej
Irlandia
Liga irlandzka
2 liga irlandzka
Puchar Irlandii
Puchar Ligi Irlandzkiej
Irlandia baraże
Irlandia Północna
Liga Irlandii północnej
2 liga Irlandii północej
Puchar Irlandii Płn.
Puchar ligi
Baraże
Islandia
liga islandzka
2 liga islandzka
Puchar Islandii
Kosowo
Superliga
Krym
Liga krymsk
Liechtenstein
Puchar
Litwa
Liga litewska
Druga liga litewska
Puchar
Lithuania Cup 1
Luksemburg
Liga luksemburska
Druga liga luksemburgu
Puchar
Luxembourg Promotion/Relegation
Macedonia
Liga macedońska
2 liga macedońska
Puchar
F.Y.R.O.M. Cup 1
Baraże
Malta
Liga maltańska
Druga liga maltańska
Puchar
Mołdawia
Liga mołdawska
Druga liga mołdawska
Puchar Mołdawii
Niemcy
Bundesliga
2. Bundesliga
3 liga niemiecka
Czwarta liga niemiecka
Oberliga
Puchar Niemiec
Superpuchar Niemiec
Puchar Niemiec 2
Baraże
Norwegia
Liga norweska
Druga liga norweska
Trzecia liga norweska
Czwarta liga norweska
Norwegia 5
Norwegia 6
Norwegia 7
U19 Interkretsserien
Puchar Norwegii kwalifikacje
SuperPuchar
Tippeligaen Qualification
Polska
Ekstraklasa
1 liga polska
2 liga polska
Puchar Polski
Superpuchar
Portugalia
Liga portugalska
2 liga portugalska
Trzecia liga portugalska
Puchar Portugalii
Superpuchar Portugalii
Puchar Ligi
Rosja
Liga rosyjska
Druga liga rosyjska
Trzecia liga rosyjska
Rezerwy
Puchar Rosji
Superpuchar Rosji
Puchar Rosji 2
Baraże
Rumunia
Liga romuńska
Druga liga rumuńska
Puchar Rumunii
Puchar Rumunii 3
Puchar ligi
Awans/Spadek
San Marino
Liga San Marino
Puchar San Marino
Serbia
Liga serbska
Druga liga serbska
Serbia Cup 1
Szkocja
Liga szkocka Premiership
Druga liga szkocka
Szkocja 3
Szkocja 4
Piąta liga szkocka
Development League
Puchar Szkocji
Challenge Cup
Puchar Ligi
Baraże
Szwajcaria
Liga szwajcarska
2 liga szwajcarska
Trzecia liga szwajcarska
Czwarta liga szwajcarska
Puchar Szwajcarii
Szwajcaria awans/spadek
Szwecja
Liga szwedzka
2 liga szwedzka
Szwecja 3
Szwecja 4
Rezerwy Allsvenskan U-21
Rezerwy 2
Awans/Spadek rezerw
Puchar Szwecji
Superpuchar
Szwecja awans/spadek
Szwecja awans/spadek 2
Słowacja
Liga słowacka
Druga liga słowacka
Puchar Słowacji
Superpuchar Słowacji
Słowenia
Liga słoweńska - Prva Liga
2 liga słoweńska
Puchar Słowenii
Puchar Słowenii 3
Baraże
Turcja
Liga turecka
Druga liga turecka
Turcja 3
Czwarta liga turecka
Puchar Turcji
Superpuchar Turcji
Baraże
Ukraina
Liga ukraińska
Druga liga ukraińska
Puchar Ukrainy
Superpuchar Ukrainy
Walia
Liga walijska
Druga liga walijska
Puchar Walii
Węgry
Liga węgierska
Druga liga węgierska
Liga węgierska rezerw
Puchar Węgier
Superpuchar Węgier
Wyspy Owcze
Liga wysp owczych
Puchar Wysp Owczych
Włochy
Serie A
Serie B
Trzecia liga włoch
Serie D
Puchar Włoch
Superpuchar Włoch
Baraże
Łotwa
Liga łotewska
Druga liga łotewska
Cup
Puchar Łotwy
Turnieje
Mistrzostwa Świata
Liga Narodów Division A
Liga Narodów dywizja B
Liga Narodów Dywizja C
Liga Narodów Dywizja D
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU
CONCACAF Gold Cup
Copa America
Puchar Konfederacji
EURO U-21
Mistrzostwa Świata U-20
Klubowe Mistrzostwa Świata
Liga Mistrzów
Liga Europy
World Cup Qualification S. Amer
World Cup Qualification CONCACAF
World Cup Qualification Africa
World Cup Qualification Asia
World Cup Qualification Oceania
Copa Libertadores
Puchar Południowoamerykański
Superpuchar Afryki
Superpuchar Europy
AFC Presidents Cup
Puchar AFC
Euro
Mistrzostwa Narodów Afryki
Puchar Narodów Afryki
Azjatycka Liga Mistrzów
AFC U23 Championship
AFF Puchar Suzuki
Puchar Azji
Liga Mistrzów Afryki
Afrykański Puchar Konfederacji
CECAFA Senior Challenge Cup
CFU Puchar klubowy
Champions World Series
Klubowe mecze towarzyskie
Liga Mistrzów Ameryka Płn.
CONCACAF Cup
Copa Centroamericana
East Asian Championship
Euro U-17
Euro U-19
Mecze towarzyskie Reprezentacje
Mecze towarzyskie U-21
Klubowe turieje towarzyskie
Klubowe turieje towarzyskie
Friendly Club Cup
Gulf Cup
Kagame Inter-Club Cup
Kappa Cup
NextGen Series 1
OFC Champions League
Premier League Asia Trophy
Recopa Sudamericana
Royal League
Olimpiada
The Atlantic Cup
UI Cup
Mecze towarzyskie
Puchar Vodafone
West Asian Championship
Mistrzostwa Świata U-17
Setanta Sports Cup
Suruga Bank Championship 1
Toulon Tournament 1
Gold Cup kwalifikacje
Liga Mistrzów U-21
Wszystkie turnieje
Ameryka Płd
Argentyna
Liga argentyńska
2 liga argentyńska
3 Liga argentyńska
Czwarta liga argentyńska
Puchar Argentyny
Superpuchar Argentyny
Argentyna Awans/Spadek
Boliwia
Liga boliwijska
Druga liga boliwijska
Awans/Spadek
Brazylia
Liga brazylijska Serie A
2 liga brazylijska Serie B
3 liga brazylijska Serie C
Brasiliense
Serie D
Paulista A2
Puchar Brazylii
Copa do Nordeste
Chile
Liga chilijska
Druga liga chilijska
Puchar Chile
Superpuchar Chile
Ekwador
Liga ekwadorska
Druga liga ekwadorska
Kolumbia
Liga kolumbijska
2 liga kolumbijska
Colombia Cup 1
Paragwaj
Liga paragwajska
2 liga paragwajska
Peru
Liga peruwiańska
2 liga peruwiańska
Urugwaj
Liga urugwajska
Druga liga urugwajska
Wenezuela
Liga wenezuelska
Druga liga Wenezuelska
Awans/Spadek
Ameryka Pół
Antigua i Barbuda
Premier Division
Azja
Liga haitańska
Barbados
Liga barbadosu Premier Division
Bermudy
Liga bermud
Granada
Liga Grenady
Gwadelupa
Liga gwadelupy
Gwatemala
Liga gwatemali
Druga liga gwatemali
Honduras
Liga hondurasu
Jamajka
Liga jamajska
Kanada
Liga kanadyjska
Kostaryka
Liga kostarykańska
2 liga kostarykańska
Kuba
Liga kubańska
Martynika
Liga wyspy martynika
Meksyk
Liga meksykańska
Druga liga meksykańska
Puchar Meksyku
Nikaragua
Liga nicaragua
Panama
Liga panamska
Portoryko
Liga puerto rico
Saint Vincent i Grenadyny
1. Division
Salwador
Liga salwadorska
St. Kitts and Nevis
SKNFA League
Trynidad i Tobago
Professional League
USA
Liga amerykańska MLS
2 liga amerykańska
Trzecia liga Amerykańska
Czwarta liga amerykańska
Puchar USA
Azja
Arabia Saudyjska
Liga arabii saudyjskiej
Bahrain
Liga bahrajnu
Chiny
Liga chińska
Druga liga chińska
Puchar Chin
Superpuchar Chin
Filipiny
Liga filipińska
Hongkong
Liga Hong Kongu
Druga liga Hong Kongu
Indie
I-League
Liga indyjska
Indonezja
Liga 1
Irak
Liga Iraku
Iran
Pro League
Druga liga irańska
Puchar Iranu Hazfi
Izrael
Liga izraelska
2 liga izraelska
Puchar Izraela
Toto Cup
Baraże
Japonia
Liga japońska
2 liga japońska
Trzecia liga japońska
Czwarta liga japońska
Puchar Japonii
Superpuchar Japonii
Puchar Ligi
Baraże
Jemen
Liga jemeńska
Jordania
Liga jordańska
Katar
Liga katarska
Kazachstan
Liga kazachstańska
2 liga kazachstańska
Puchar Kazachstanu
Superpuchar Kazachstanu
Korea Południowa
Liga korei południowej
Druga liga Korei Płd.
Trzecia liga Korei Płd
Puchar
Baraże
Kuwejt
Premier League
Liban
Liga libańska
Malezja
Liga malezyjska
Druga liga malezyjska
Oman
Liga Omanu
Pakistan
Liga pakistańska
Palestyna
Liga palestyńska
Singapur
Liga singapurska
Puchar Singapuru
Puchar Ligi
Syria
Liga syryjska
Tajlandia
Liga tajlandzka
Druga liga tajlandzka
Tajwan
Liga tajwańska
Uzbekistan
Liga uzbecka
Druga liga uzbekistanu
Awans/Spadek
Wietnam
Liga wietnamska
Druga liga wietnamska
ZEA
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich
Zimbabwe
Zimbabwe 1
Afryka
Algieria
Ligue 1
2 liga algierska
Angola
Liga angolska Girabola
Benin
Liga beninu
Botswana
Liga botswany
Burkina Faso
Liga burkina faso
Cape Verde
Liga Republiki Zielonego Przylądka
Czad
Premiere Division
DR Kongo
Liga Demokratycznej Republiki Konga
Egipt
Liga egipska
Druga liga egipska
Gabon
Liga gabonu
Gambia
Liga gambi
Ghana
Liga ghańska
Gwinea
Liga Gwinea
Kamerun
Liga kamerunu
Kenia
Liga kenijska
Druga liga kenijska
Puchar Kenii
Shield Cup Kenii
Kongo
Linafoot
Lesotho
Premier League
Liberia
Liga liberyjska
Libia
Liga libijska
Madagaskar
Liga madagaskarska
Malawi
Liga malawi
Mali
Liga mali
Maroko
Liga marokańska
Druga liga marokańska
Mauritius
Liga mauritius
Mozambik
Liga mocambiku
Namibia
Liga namibijska
Nigeria
Liga nigeryjska
RPA
Liga Republiki Południowej Afryki
Druga liga Republiki Południowej Afryki
Puchar Nedbank RPA
Puchar MNT8 RPA
Rwanda
Liga rwandy
Senegal
Liga senegalska
Sierra Leone
Liga Sierra Leone
Suazi
Liga suazi
Sudan
Liga Sudanu
Tanzania
Liga tanzańska
Togo
Championnat National
Tunezja
Liga tunezyjska
Druga liga tunezyjska
Uganda
Liga ugandy
Wybrzeże Kości Słoniowej
Liga Wybrzeża Kości Słoniowej
Zambia
Zambia 1
Oceania
Australia
Liga australijska
2 liga australijska
3 liga australijska
Czwarta liga australijska
Liga australijska rezerw
Liga australijska NPL rezerw
Puchar Australii
Fidżi
Liga Fiji
Nowa Zelandia
Liga nowozelandzka
Druga liga nowozelandzka
Tahiti
Taiti 1
Vanuatu
TVL Premier League
Wyspa Salomona
Liga wysp salomona
Resultados ao vivo
Scoruri live
Livescore
Livescore
Rezultati uzivo
Risultati in tempo reale
Transmisje meczów
Porównanie drużyn
Wszystie
Live (
7
)
Moje mecze (
0
)
Zamknij
Znaleziono:
Przeszukaj mecze na serwerze
Polska » 1. liga »
Ekstraklasa
FT
Piast Gliwice
1
-
4
Lech Poznań
2.88
3.50
2.33
Polska » 2. liga »
1 liga polska
FT
Puszcza Niepołomice
1
-
0
Widzew Łódź
2.65
3.20
2.43
FT
Łódzki KS
2
-
1
Resovia
1.36
4.50
7.00
FT
Odra Opole
0
-
0
Arka Gdynia
3.30
3.35
2.00
FT
Stomil Olsztyn
0
-
0
GKS Bełchatów
2.00
3.30
3.35
FT
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
3
-
2
Radomiak
2.15
3.25
3.10
Polska » 3. liga »
2 liga polska
FT
Lech Poznan ll
1
-
2
Olimpia Grudziądz
2.95
3.80
1.90
FT
Stal Rzeszów
3
-
2
SKRA Czestochowa
-
-
-
FT
Motor Lublin
0
-
3
KKS 1925 Kalisz
-
-
-
Anglia » 1. liga »
Premier League
FT
Leicester City
0
-
3
West Ham United
1.74
4.10
4.80
FT
Southampton
2
-
0
West Bromwich Albion
1.92
3.70
4.25
FT
Arsenal
2
-
1
Sheffield United
1.54
4.20
7.00
FT
Wolverhampton Wanderers
1
-
0
Fulham
1.81
3.45
5.40
FT
Manchester United
1
-
6
Tottenham Hotspur
2.05
3.60
3.80
FT
Aston Villa
7
-
2
Liverpool FC
7.00
4.90
1.46
Hiszpania » 1. liga »
Liga hiszpańska
FT
Osasuna Pampeluna
2
-
0
Celta Vigo
2.70
3.10
2.90
FT
Alaves
1
-
0
Athletic Bilbao
3.70
3.00
2.30
FT
Levante
0
-
2
Real Madryt
6.10
4.50
1.53
FT
Cadiz
1
-
1
Granada
3.20
2.85
2.65
FT
FC Barcelona
1
-
1
Sevilla FC
1.65
4.20
5.10
Niemcy » 1. liga »
Bundesliga
FT
VfL Wolfsburg
0
-
0
Augsburg
1.96
3.65
3.70
FT
Bayern Monachium
4
-
3
Hertha Berlin
1.15
8.50
16.00
Włochy » 1. liga »
Serie A
FT
Atalanta
5
-
2
Cagliari
1.28
6.10
9.50
FT
Benevento
1
-
0
Bologna
3.05
3.55
2.28
FT
Lazio Rzym
1
-
1
Inter Mediolan
3.15
3.75
2.14
FT
Parma
1
-
0
Hellas Werona
2.40
3.25
3.05
FT
AC Milan
3
-
0
Spezia
1.38
4.80
8.50
Francja » 1. liga »
Liga francuska
FT
Montpellier
0
-
1
Nimes
1.71
3.80
4.80
FT
Bordeaux
3
-
0
Dijon
1.65
3.90
5.30
FT
Brest
1
-
0
AS Monaco
2.85
3.65
2.35
FT
Metz
3
-
1
Lorient
2.35
3.20
3.20
FT
Strasbourg
0
-
3
Lille
3.75
3.20
2.10
FT
Rennes
2
-
2
Reims
1.74
3.50
5.25
FT
Olympique Lyon
1
-
1
Olympique Marsylia
1.76
3.65
4.75
Anglia » 2. liga »
Championship
FT
Brentford
2
-
4
Preston North End
1.75
3.70
5.00
FT
Stoke City
1
-
1
Birmingham City
2.25
3.25
3.40
Anglia » puchar »
Puchar Anglii
FT
Concord Rangers
2
-
1
Potters Bar Town
-
-
-
FT
Havant and Waterlooville
2
-
1
Horsham
-
-
-
Rosja » 1. liga »
Liga rosyjska
FT
Lokomotiw Moskwa
2
-
1
Chimki Moskwa
1.52
3.90
6.25
FT
Rubin Kazań
1
-
1
Terek Grozny
1.95
3.20
4.00
FT
FC Sochi
4
-
2
FK Rostów
-
-
-
FT
Dynamo Moskwa
2
-
0
FK Krasnodar
3.10
3.10
2.33
USA » 1. liga »
Liga amerykańska MLS
FT
DC United
0
-
4
Atlanta United
2.50
3.20
2.85
FT
Impact De Montreal
2
-
2
Chicago Fire
4.25
4.10
1.71
FT
New England Rev.
0
-
0
Nashville SC
1.82
3.50
4.30
FT
Toronto FC
2
-
1
Philadelphia Union
1.88
3.75
3.75
FT
Inter Miami CF
2
-
3
New York City FC
-
-
-
FT
Minnesota United
2
-
0
FC Cincinnati
1.78
3.60
4.50
FT
Houston Dynamo
1
-
2
Sporting Kansas City
2.60
3.65
2.45
FT
Dallas Burn
2
-
2
Columbus Crew
-
-
-
FT
Seattle Sounders FC
3
-
1
Vancouver Whitecaps
1.29
5.75
8.50
FT
San Jose Earthquakes
2
-
1
LA Galaxy
2.80
4.00
2.18
Holandia » 1. liga »
Liga holenderska
FT
FC Groningen
1
-
0
Ajax Amsterdam
6.75
4.90
1.43
FT
Sparta Rotterdam
4
-
4
AZ Alkmaar
5.00
4.40
1.60
FT
Willem II
1
-
4
Feyenoord Rotterdam
3.75
4.00
1.86
FT
PSV Eindhoven
2
-
0
Fortuna Sittard
1.15
8.00
18.00
Portugalia » 1. liga »
Liga portugalska
FT
Nacional
0
-
0
Belenenses
2.14
3.05
3.65
FT
Benfica Lizbona
3
-
2
Farense
1.10
9.00
19.00
FT
Famalicao
1
-
1
Rio Ave
3.10
3.40
2.23
FT
Portimonense
0
-
2
Sporting Lizbona
3.90
3.30
1.95
Turcja » 1. liga »
Liga turecka
FT
Denizlispor
0
-
0
Konyaspor
3.15
3.05
2.30
FT
Besiktas Stambuł
0
-
1
Genclerbirligi
1.60
4.20
4.70
FT
Alanyaspor
6
-
0
Hatayspor
2.04
3.25
3.60
FT
Kasimpasa
1
-
0
Galatasaray Stambuł
4.00
3.50
1.85
Australia » 2. liga »
2 liga australijska
FT
Valentine Phoenix
0
-
1
Maitland
5.50
4.40
1.38
FT
Charlestown City Blues
2
-
0
Broadmeadow Magic
3.20
3.55
1.90
FT
Sydney United 58
2
-
2
Rockdale City Suns
2.18
3.65
2.55
FT
Sydney FC Youth
3
-
4
Wollongong Wolves
3.00
3.80
1.89
Australia » 3. liga »
3 liga australijska
FT
Central Coast Mariners Youth
2
-
1
Bonnyrigg White Eagles
1.80
4.00
3.30
FT
Ipswich Knights
2
-
0
Holland Park Hawks
1.50
4.50
4.50
FT
Southside Eagles
1
-
2
Sunshine Coast
-
-
-
FT
Taringa Rovers
2
-
1
Brisbane Knights
-
-
-
FT
St George Willawong FC
1
-
0
Bayside United
-
-
-
FT
Albany Creek
3
-
0
Centenary Stormers
-
-
-
Australia »
Liga australijska NPL rezerw
FT
Sunshine Coast Wanderers U20
2
-
1
Capalaba Bulldogs U20
-
-
-
Austria » 1. liga »
Liga austriacka
FT
Sturm Graz
4
-
0
Altach
1.80
3.75
4.00
FT
Red Bull Salzburg
7
-
1
Hartberg
1.04
14.00
26.00
FT
Rapid Wiedeń
3
-
0
LASK Linz
2.23
3.60
2.85
Austria » 2. liga »
2 liga austriacka
FT
SK Austria Klagenfurt
5
-
0
Floridsdorfer AC
1.53
4.10
4.50
Austria » 3. liga »
3 liga austriacka
FT
Karabakh Wien
0
-
3
SC Wiener Viktoria
-
-
-
Białoruś » 2. liga »
2 liga białoruska
FT
Granit Mikashevichi
1
-
0
FC Slonim
-
-
-
FT
Gomelzheldortrans
1
-
0
Volna
-
-
-
Belgia » 1. liga »
Liga belgijska
FT
Club Brugge
3
-
0
Anderlecht Bruksela
1.52
4.25
6.25
FT
Gent
5
-
1
KFCO Beerschot-Wilrijk
1.94
3.55
3.95
FT
Sporting Charleroi
1
-
2
Standard Liege
2.28
3.25
3.30
FT
Oostende
3
-
0
Royal Excel Mouscron
1.64
3.80
5.50
Belgia » 2. liga »
2 liga belgijska
FT
Union St.-Gilloise
4
-
2
Lommel
1.63
4.10
4.60
FT
Deinze
2
-
1
Oosterzonen
-
-
-
Bośnia i Hercegowina » 1. liga »
Liga bośniacka
FT
Sloboda Tuzla
2
-
0
FK Olimpic Sarajewo
1.60
3.45
4.40
FT
Borac Banja Luka
2
-
0
FK Velez Mostar
-
-
-
FT
Siroki Brijeg
1
-
0
FK Krupa
1.50
3.65
5.00
Bośnia i Hercegowina » 2. liga »
2 liga bośniacka FBiH
FT
Tosk Tesanj
2
-
1
GOSK Gabela
-
-
-
FT
Radnik Hadzici
0
-
0
Orasje
-
-
-
FT
Posusje
0
-
0
-
-
-
FT
Ljubic Prnjavor
1
-
0
Sloga Doboj
-
-
-
Brazylia » 1. liga »
Liga brazylijska Serie A
FT
Palmeiras
2
-
1
Ceara
1.49
3.90
5.80
FT
Bragantino
0
-
0
Corinthians
1.95
3.25
3.60
FT
Botafogo RJ
1
-
1
Fluminense
2.95
2.88
2.40
FT
Coritiba
1
-
1
Sao Paulo
4.20
3.10
1.85
FT
Flamengo
3
-
1
Atletico PR
-
-
-
FT
Goias
2
-
3
Santos FC
2.85
3.20
2.32
FT
Fortaleza
0
-
0
Atletico GO
2.38
2.88
3.00
FT
Bahia
1
-
2
Sport
1.88
3.30
3.80
Brazylia » 2. liga »
2 liga brazylijska Serie B
FT
Ponte Preta
1
-
3
Juventude
2.20
2.85
3.25
FT
Cuiaba
1
-
0
Cruzeiro
2.18
2.88
3.25
Brazylia » 3. liga »
3 liga brazylijska Serie C
FT
Paysandu
2
-
3
Remo
2.20
2.85
3.30
FT
Ferroviario
1
-
3
Santa Cruz
-
-
-
FT
Londrina EC
1
-
0
Volta Redonda
2.35
2.60
3.45
FT
Boa Esporte Clube
1
-
1
Tombense FC
2.80
2.80
2.55
Bułgaria » 1. liga »
Liga bułgarska
FT
Beroe
1
-
3
Łokomotiw Płowdiw
2.30
3.20
2.85
FT
Etar
2
-
2
Liteks Łowecz
-
-
-
Bułgaria » 2. liga »
Druga liga bułgarska
FT
Minyor Pernik
0
-
1
Kariana Erden
-
-
-
FT
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
0
-
0
Strumska Slava
-
-
-
FT
Dobrudzha Dobrich
4
-
3
Botev Lukovit
-
-
-
FT
Sozopol
1
-
0
Yantra
-
-
-
FT
Septemvri Simitli
1
-
3
Septemvri Sofia
-
-
-
Kanada » 1. liga »
Liga kanadyjska
FT
Serbian White Eagles
1
-
2
Brantford Galaxy FC
-
-
-
Chile » 1. liga »
Liga chilijska
FT
Universidad Catolica
3
-
0
Universidad de Chile
1.78
3.35
4.00
FT
Union La Calera
3
-
2
Audax Italiano
1.88
3.45
3.45
Chile » 2. liga »
Druga liga chilijska
FT
Deportes Valdivia
4
-
2
Deportes Copiapo
-
-
-
Chiny » 2. liga »
Druga liga chińska
FT
Suzhou Dongwu
0
-
2
Beijing Renhe
-
-
-
FT
Sichuan Jiuniu
0
-
0
Heilongjiang Lava Spring FC
-
-
-
FT
Jiangxi Liansheng
0
-
2
Hangzhou Greentown
-
-
-
FT
Taizhou Yuanda
2
-
0
Nei Mongol Zhongyou FC
-
-
-
FT
Shaanxi Changan
1
-
0
Shenyang Urban FC
-
-
-
FT
Nantong Zhiyun FC
0
-
1
Zhenjiang Huasa
-
-
-
Kolumbia » 1. liga »
Liga kolumbijska
FT
Deportivo Pereira
0
-
0
Tolima
4.10
3.15
1.91
FT
Atletico Nacional
3
-
2
Envigado
1.47
3.70
7.50
FT
Patriotas
0
-
0
Atletico Junior
2.95
2.55
2.80
Kolumbia » 2. liga »
2 liga kolumbijska
FT
Leones
1
-
1
Union Magdalena
2.18
2.95
3.20
FT
Real Cartagena
0
-
0
Tigres FC
1.94
3.00
3.80
FT
Universitario Popayan
1
-
0
Real Santander
2.28
2.95
3.00
FT
Atletico Huila
0
-
2
Llaneros FC
1.60
3.25
5.30
Kostaryka » 1. liga »
Liga kostarykańska
FT
Guadalupe FC
1
-
2
LD Alajuelense
3.50
3.80
1.80
FT
Club Sport Herediano
0
-
0
Santos de Guapiles
1.40
4.10
6.40
Kostaryka » 2. liga »
2 liga kostarykańska
FT
Cariari
1
-
1
Santa Ana
-
-
-
FT
AD Santa Rosa
1
-
1
Guanacasteca
-
-
-
Chorwacja » 1. liga »
Liga chorwacka
FT
NK Varaždin
1
-
2
Dinamo Zagrzeb
-
-
-
FT
Rijeka
2
-
0
Slaven
1.90
3.40
3.40
Chorwacja » 2. liga »
2 liga chorwacka
FT
Dinamo Zagreb B
0
-
3
NK Hrvatski Dragovoljac
2.10
3.25
2.85
FT
Hajduk Split B
3
-
2
Dubrava Zagreb
-
-
-
FT
Bjelo Brdo
0
-
3
HNK Orijent 1919
-
-
-
Cypr » 1. liga »
Liga cypryjska
FT
Omonia Nikozja
3
-
0
AEL Limassol
1.85
3.15
3.90
FT
Ermis Aradippou
0
-
0
APOEL Nikozja
9.00
4.75
1.25
Cypr » 2. liga »
2 liga cypryjska
FT
Aris Limassol
1
-
0
PO Xylotympou 2006
-
-
-
Czechy » 1. liga »
Liga czeska
FT
Slovan Liberec
3
-
0
Pribram
1.30
5.10
9.00
FT
Sigma Ołomuniec
2
-
2
Viktoria Pilzno
3.90
3.55
1.85
FT
Bohemians 1905
2
-
0
Zlin
1.90
3.80
3.50
FT
Banik Ostrawa
0
-
1
Slavia Praga
5.50
4.00
1.56
Czechy » 2. liga »
2 liga czeska
FT
FC Vlasim
2
-
2
Blansko
-
-
-
FT
FK MAS Taborsko
1
-
1
Hradec Kralove
7.50
4.90
1.28
Dania » 1. liga »
Liga duńska Superligaen
FT
Odense
0
-
1
Vejle Boldklub
1.94
3.65
3.85
FT
Lyngby
2
-
2
SoenderjyskE
3.25
3.50
2.18
FT
AaB
1
-
1
AGF
2.48
3.50
2.75
FT
AC Horsens
2
-
2
FC Midtjylland
6.75
4.25
1.49
FT
FC Kopenhaga
3
-
2
FC Nordsjaelland
1.96
3.95
3.45
DR Kongo » 1. liga »
Liga Demokratycznej Republiki Konga
FT
Simba
0
-
0
J.S. Bazano
-
-
-
FT
TP Mazembe
0
-
0
Blessing FC
-
-
-
FT
AC Rangers
1
-
3
AS Vita Club
-
-
-
Ekwador » 1. liga »
Liga ekwadorska
FT
Barcelona SC
0
-
0
El Nacional
1.26
4.80
9.00
FT
CSD Macara
5
-
1
Delfin
1.77
3.20
4.50
FT
River Plate
1
-
0
Tecnico Universitario
2.15
3.15
3.20
Ekwador » 2. liga »
Druga liga ekwadorska
FT
Alianza Cotopaxi
2
-
2
Santa Rita
-
-
-
Egipt » 1. liga »
Liga egipska
FT
Al-Ittihad Al-Sakandary
2
-
2
El Geish
3.30
2.40
2.60
FT
Al Ahly
1
-
0
Al Mokawloon Al Arab
1.40
4.00
7.50
Estonia » 1. liga »
Liga estońska
FT
Flora Tallinn
2
-
1
Tulevik Viljandi
1.07
9.00
13.00
FT
Nomme JK Kalju
1
-
1
TJK Legion
-
-
-
FT
Paide Linnameeskond
1
-
0
Levadia Maardu
-
-
-
Estonia » 2. liga »
2 liga estońska Esiliiga
FT
Vaendra JK Vaprus
1
-
0
Tammeka U21
-
-
-
Macedonia » 1. liga »
Liga macedońska
FT
Pelister
1
-
1
FK Vardar Skopje
-
-
-
Macedonia » 2. liga »
2 liga macedońska
FT
FK Sloga 1934 Vinica
1
-
3
GFK Tikves Kavadarci
-
-
-
FT
FK Sasa
1
-
0
Plachkovica
-
-
-
FT
FK Rosoman 83
1
-
2
Kozhuf Gevgjelija
-
-
-
FT
Pobeda
1
-
1
Osogovo
-
-
-
FT
FK Pehchevo
0
-
1
FK Bregalnica Stip
-
-
-
FT
Ohrid
1
-
0
Vardari Forino
-
-
-
FT
Velesta
1
-
0
Drita
-
-
-
FT
KF Gostivari
2
-
0
FK Skopje
-
-
-
FT
Teteks
1
-
2
Vlazrimi
-
-
-
FT
Korab
2
-
0
Kadino
-
-
-
Wyspy Owcze » 1. liga »
Liga wysp owczych
FT
HB Torshavn
3
-
0
Skala
1.01
13.00
34.00
FT
AB Argir
1
-
2
NSI Runavik
13.00
7.50
1.12
FT
EB/Streymur
2
-
6
B36 Torshavn
12.00
7.00
1.15
Finlandia » 2. liga »
2 liga fińska Ykkonen
FT
FF Jaro
0
-
1
KPV
1.75
3.80
4.00
FT
FC KTP
1
-
2
AC Oulu
2.00
3.60
3.15
FT
AC Kajaani
0
-
2
VPS
2.40
3.50
2.60
FT
Mikkelin Palloilijat
2
-
1
SJK Akatemia
-
-
-
FT
MYPA
1
-
5
Musan Salama
-
-
-
FT
IF Gnistan
3
-
3
EIF
2.90
3.65
2.15
Gruzja » 1. liga »
Liga gruzińska
FT
Czichura
2
-
2
Torpedo Kutaisi
2.50
3.20
2.45
Gruzja » 2. liga »
Druga liga gruzińska
FT
FS Rustavi
0
-
3
WIT Georgia Tbilisi
-
-
-
FT
FC Samgurali Tskhaltubo
2
-
0
Sioni Bolnisi
-
-
-
FT
FC Zugdidi
3
-
2
FC Shukura Kobuleti
-
-
-
Niemcy » 2. liga »
2. Bundesliga
FT
Wuerzburger Kickers
2
-
2
Greuther Fuerth
3.25
3.60
2.10
FT
Holstein Kiel
2
-
1
Fortuna Duesseldorf
2.23
3.60
2.95
Niemcy » 3. liga »
3 liga niemiecka
FT
Hansa Rostock
0
-
0
KFC Uerdingen
1.75
3.40
4.50
FT
Saarbruecken
4
-
0
Hallescher FC
2.20
3.35
2.95
Niemcy » 4. liga »
Czwarta liga niemiecka
FT
Energie Cottbus
3
-
2
BFC Dynamo
2.25
3.45
2.75
FT
ZFC Meuselwitz
1
-
1
Germania Halberstadt
1.57
4.20
4.50
FT
SV Lichtenberg 47
3
-
0
Babelsberg
2.63
3.05
2.55
FT
VSG Altglienicke
5
-
0
Lokomotive Leipzig
2.05
3.30
3.25
FT
VfB Stuttgart II
2
-
2
Aalen
2.25
3.40
2.75
FT
Altonaer FC 93
1
-
2
St.Pauli II
2.50
3.30
2.50
FT
Teutonia Ottensen
4
-
0
FC Hansa Lueneburg
1.57
4.25
4.40
FT
Eintracht Norderstedt
3
-
0
Holstein Kiel II
1.65
4.00
4.10
FT
Oldenburg
4
-
1
Hannover 96 II
2.38
3.15
2.75
FT
VfV Hildesheim
3
-
2
Delmenhorst
2.10
3.65
2.85
Grecja » 1. liga »
Liga grecka
FT
Panathinaikos Ateny
0
-
1
Aris Thessaloniki FC
1.80
3.25
4.35
FT
PAOK Saloniki
3
-
0
OFI Kreta
-
-
-
FT
Apollon Smirnis
1
-
0
AE Larissa
-
-
-
FT
PAS Giannina
1
-
1
Olympiakos Pireus
7.50
4.40
1.36
FT
Atromitos
1
-
0
AEK Ateny
4.90
3.60
1.65
Gwatemala » 1. liga »
Liga gwatemali
FT
Deportivo Achuapa
1
-
1
Sacachispas Chiquimula
-
-
-
FT
Deportivo Malacateco
1
-
3
Iztapa
1.80
3.60
3.40
Honduras » 1. liga »
Liga hondurasu
FT
CD Vida
3
-
3
Platense FC
1.94
2.63
4.10
FT
Honduras Progreso
1
-
1
CD Marathon
3.80
3.80
1.63
Hongkong » 1. liga »
Liga Hong Kongu
FT
Kitchee
1
-
1
Southern District RSA
1.40
4.40
5.10
Węgry » 1. liga »
Liga węgierska
FT
Zalaegerszeg
2
-
4
Budapest Honved
1.94
3.75
3.25
FT
Ferencvaros
2
-
1
Puskas FC Academy
1.52
4.20
5.20
FT
Videoton FC
5
-
1
Ujpest
1.47
4.00
6.25
Węgry » 2. liga »
Druga liga węgierska
FT
Soroksar SC
1
-
1
Debreceni VSC
3.80
3.35
1.75
FT
Debreceni EAC
0
-
2
Bekescsaba
-
-
-
FT
Dorogi FC
0
-
2
Budaors
2.32
3.15
2.60
FT
Pecsi MFC
1
-
0
BFC Siofok
-
-
-
FT
Kaposvari
1
-
0
Szolnok
-
-
-
FT
Nyiregyhaza Spartacus FC
0
-
1
Haladas
2.00
3.15
3.20
FT
Gyori ETO
0
-
1
Szentlorinc
-
-
-
FT
Kazincbarcikai BSC
2
-
1
Aqvital FC Csakvar
1.80
3.35
3.55
FT
Vasas Budapeszt
3
-
1
Szeged 2011
1.74
3.25
3.95
FT
FC Ajka
2
-
0
Gyirmot
2.63
3.15
2.28
Islandia » 1. liga »
liga islandzka
FT
IA Akranes
0
-
4
FH Hafnarfjordur
3.20
3.70
2.00
FT
Vikingur Reykjavik
2
-
2
KA Akureyri
1.57
4.40
4.75
FT
Stjarnan
1
-
0
Fjolnir
1.36
5.00
7.00
FT
HK Kopavogs
1
-
1
KR Reykjavik
5.25
4.25
1.53
FT
Valur
6
-
0
Grotta
1.21
6.25
11.00
FT
Breidablik
4
-
1
Fylkir
1.42
4.75
6.25
Islandia » 2. liga »
2 liga islandzka
FT
Magni
3
-
4
Thor Akureyri
-
-
-
Irlandia » 1. liga »
Liga irlandzka
FT
Dundalk
0
-
0
Finn Harps
1.48
4.35
6.00
Włochy » 2. liga »
Serie B
FT
Pisa
1
-
1
Cremonese
2.45
2.90
3.20
FT
Cittadella
3
-
0
Brescia
2.40
3.00
3.10
Włochy » 3. liga »
Trzecia liga włoch
FT
Alessandria
4
-
1
Olbia
1.62
3.60
4.70
FT
Pro Sesto
0
-
1
Carrarese
3.20
3.00
2.15
FT
Pontedera
1
-
0
Piacenza
1.85
3.60
3.40
FT
Romagna Centro
0
-
2
Triestina
-
-
-
FT
Alma Juventus Fano
1
-
1
Calcio Padova
2.90
2.95
2.30
FT
Sudtirol
3
-
0
Fermana
1.60
3.40
4.80
FT
Modena
3
-
1
Vis Pesaro
1.95
3.10
3.65
FT
Vibonese
0
-
1
Juve Stabia
2.50
3.00
2.65
FT
AP Turris
1
-
0
Virtus Francavilla
2.50
2.60
3.05
FT
Monopoli
0
-
1
Catania
2.15
3.10
3.10
FT
Bari
1
-
1
Teramo
1.47
3.80
6.00
FT
Novara
3
-
0
Lucchese
1.57
3.45
5.00
FT
Pro Patria
1
-
1
Pro Vercelli
3.05
3.05
2.20
FT
Pergolettese
2
-
1
AlbinoLeffe
2.55
3.05
2.55
FT
Imolese Calcio
1
-
1
Virtus Verona
2.95
2.60
2.60
FT
Legnago Salus
1
-
0
Ravenna
-
-
-
FT
Mantova
1
-
2
Carpi
2.10
3.15
3.15
FT
Sambenedettese
2
-
1
Gubbio
1.72
3.25
4.30
FT
Grosseto
0
-
1
Renate
-
-
-
Japonia » 1. liga »
Liga japońska
FT
Shonan Bellmare
0
-
1
FC Tokyo
3.60
3.35
2.00
FT
Yokohama F.Marinos
2
-
3
Vissel Kobe
2.10
4.10
2.80
FT
Urawa Red Diamonds
0
-
1
Nagoya Grampus Eight
3.10
3.50
2.15
Japonia » 2. liga »
2 liga japońska
FT
Zweigen Kanazawa
2
-
1
Ventforet Kofu
2.15
3.15
3.35
FT
Montedio Yamagata
1
-
3
Matsumoto Yamaga
1.70
3.65
4.60
FT
Thespakusatsu Gunma
1
-
0
JEF United Chiba
3.15
3.15
2.25
FT
Mito Hollyhock
0
-
0
Fagiano Okayama FC
2.15
3.25
3.25
FT
Albirex Niigata
4
-
0
Machida Zelvia
2.00
3.30
3.70
FT
Jubilo Iwata
1
-
2
Kyoto Sanga FC
2.40
3.35
2.80
FT
Avispa Fukuoka
2
-
0
Giravanz Kitakyushu
2.30
3.25
3.00
FT
Tochigi SC
0
-
1
V-Varen Nagasaki
3.30
2.80
2.40
Japonia » 3. liga »
Trzecia liga japońska
FT
Gamba Osaka U23
2
-
0
YSCC
1.80
4.00
3.40
FT
Roasso Kumamoto
2
-
3
FC Gifu
2.00
3.45
3.10
Jordania » 1. liga »
Liga jordańska
FT
Al-Faisaly
0
-
0
FC Ma'an
-
-
-
Kazachstan » 1. liga »
Liga kazachstańska
FT
Kajrat Ałmaty
3
-
0
FK Astana
2.00
3.10
3.20
Łotwa » 1. liga »
Liga łotewska
FT
FS Metta/LU
0
-
1
FK Jelgava
3.60
3.55
1.84
FT
FK Tukums 2000
2
-
1
BFC Daugavpils
-
-
-
FT
Riga FC
2
-
1
FK Liepaja
1.44
4.25
5.80
Liban » 1. liga »
Liga libańska
FT
Bourj FC
2
-
3
Al-Ahed
-
-
-
FT
Salam Zgharta
0
-
3
Shabab El-Bourj
-
-
-
FT
Tadamon Sour
0
-
1
Al-Ansar
-
-
-
Litwa » 2. liga »
Druga liga litewska
FT
FK Panevezys B
2
-
4
Dziugas Telsiai
-
-
-
FT
Zalgiris Vilnius B
0
-
2
FK Kauno Zalgiris B
-
-
-
Luksemburg » 1. liga »
Liga luksemburska
FT
FC Rodange 91
2
-
1
AS Jeunesse Esch
-
-
-
FT
US Hostert
0
-
5
Racing FC Union Luxembourg
-
-
-
FT
FC Etzella Ettelbruck
2
-
4
Una Strassen
-
-
-
FT
FC Victoria Rosport
2
-
2
RM Hamm Benfica
-
-
-
Malezja » 2. liga »
Druga liga malezyjska
FT
Kuching FA
2
-
1
Johor Darul Ta'zim II
4.10
3.55
1.62
Meksyk » 1. liga »
Liga meksykańska
FT
Atlas
0
-
1
Necaxa
2.30
3.15
3.00
FT
Tigres
3
-
0
San Luis
1.43
4.10
7.00
FT
CF America
2
-
2
Pumas
1.96
3.55
3.40
FT
Toluca
2
-
0
Cruz Azul
3.85
3.55
1.83
Mołdawia » 1. liga »
Liga mołdawska
FT
Dinamo-Auto
3
-
3
Speranta
-
-
-
Czarnogóra » 1. liga »
Liga czarnogórska
FT
Jezero
0
-
2
Budućnost Podgorica
-
-
-
FT
Sutjeska
3
-
0
OFK Mladost Ljeskopolje
-
-
-
FT
Rudar Pljevlja
4
-
0
FK Iskra
3.10
2.75
2.23
FT
Zeta
1
-
0
Petrovac
2.04
2.50
4.10
FT
Decic Tuzi
3
-
0
Mladost Podgorica
1.38
3.80
6.10
Maroko » 1. liga »
Liga marokańska
FT
Raja Beni Mellal
0
-
3
FAR Rabat
-
-
-
FT
MAT Tetouan
4
-
0
MCO Oujda
-
-
-
FT
Raja Casablanca
2
-
2
RSB Berkane
1.68
3.05
4.90
FT
Hassania Agadir
1
-
1
Wydad Casablanca
5.80
3.35
1.50
Holandia » 2. liga »
2 liga holenderska
FT
Roda JC Kerkrade
1
-
1
FC Volendam
2.16
3.70
2.95
Norwegia » 1. liga »
Liga norweska
FT
Brann
1
-
2
Molde
2.95
3.85
2.20
FT
Aalesund
1
-
2
Kristiansund BK
3.75
3.90
1.89
FT
Bodoe/Glimt
2
-
1
Sandefjord
1.27
6.25
9.50
FT
Start
5
-
1
FK Haugesund
2.95
3.30
2.45
FT
Viking
2
-
2
Stroemsgodset
1.93
4.00
3.50
FT
Rosenborg Trondheim
4
-
1
Odds Ballklubb
1.84
3.95
3.90
Norwegia » 2. liga »
Druga liga norweska
FT
Kongsvinger
1
-
2
KFUM
2.70
3.45
2.43
Paragwaj » 1. liga »
Liga paragwajska
FT
12 de Octubre
3
-
3
General Diaz
-
-
-
FT
Olimpia
1
-
1
Guairena
-
-
-
Peru » 1. liga »
Liga peruwiańska
FT
Sporting Cristal
1
-
2
Atletico Grau
1.22
5.50
11.50
Portugalia » 2. liga »
2 liga portugalska
FT
Benfica B
0
-
1
Estoril
2.85
3.30
2.23
FT
Varzim
0
-
1
Academica
2.75
3.10
2.43
FT
Viseu
1
-
1
Leixoes
2.70
2.95
2.55
FT
FC Porto B
2
-
1
Vilafranquense
1.55
3.85
5.20
Rumunia » 1. liga »
Liga romuńska
FT
Botosani
0
-
2
Chindia Targoviste
1.61
3.75
5.50
FT
Gaz Metan Medias
1
-
1
Hermannstadt
2.65
3.00
2.80
FT
FC Viitorul Constanta
1
-
1
CFR Cluj
3.65
3.40
2.00
Rosja » 2. liga »
Druga liga rosyjska
FT
SKA-Khabarovsk
0
-
0
Chayka
1.48
3.95
5.00
FT
Veles Moscow
1
-
1
Gazovik Orenburg
3.25
3.00
2.08
FT
Akron Tolyatti
1
-
0
Chertanovo Moscow
-
-
-
FT
Krylja Sowietow Samara
2
-
0
FC Alania Vladikavkaz
-
-
-
FT
Tekstilshchik
0
-
2
Spartak Moscow II
3.10
3.10
2.12
WO
Szynnik Jarosław
0
-
3
Irtysz
-
-
-
FT
FC Volgar
3
-
1
Neftekhimik
2.43
2.90
2.70
FT
Fakel
0
-
0
Dinamo Briansk
1.55
3.20
5.80
FT
FC Krasnodar II
2
-
3
Olimpiec Nizhny
4.60
3.40
1.63
FT
Torpedo Moskwa
1
-
0
Tom Tomsk
1.50
3.30
6.25
FT
Baltika
1
-
0
FC Yenisey Krasnoyarsk
1.38
3.80
7.00
San Marino » 1. liga »
Liga San Marino
FT
S.S. Murata
0
-
0
Folgore
-
-
-
FT
San Giovanni
1
-
0
SS Pennarossa
-
-
-
FT
Tre Fiori
3
-
0
Faetano
-
-
-
Szkocja » 1. liga »
Liga szkocka Premiership
FT
St.Johnstone
0
-
2
Celtic Glasgow
8.00
4.35
1.41
FT
Rangers
2
-
0
Ross County
1.07
11.00
29.00
Serbia » 1. liga »
Liga serbska
FT
Proleter
1
-
0
TSC Backa Topola
3.20
3.10
2.00
FT
Zlatibor
1
-
4
FK Radnik Surdulica
-
-
-
FT
Rad Beograd
2
-
1
Indija
-
-
-
FT
Crvena Zvezda Belgrad
3
-
0
Napredak
1.06
9.50
11.00
Serbia » 2. liga »
Druga liga serbska
FT
Buducnost Dobanovci
1
-
1
FK Dubocica
-
-
-
FT
Loznica
1
-
2
FK Graficar
-
-
-
FT
Zarkovo
0
-
2
Kabel Novi Sad
-
-
-
Słowacja » 1. liga »
Liga słowacka
FT
FK Pohronie
1
-
2
Slovan Bratysława
4.25
3.80
1.60
FT
AS Trenczyn
0
-
1
FK Senica
1.45
4.10
5.10
Słowacja » 2. liga »
Druga liga słowacka
FT
FC STK 1914 Samorin
4
-
1
Slovan Bratislava B
1.40
4.10
5.60
Słowenia » 1. liga »
Liga słoweńska - Prva Liga
FT
NK Bravo
2
-
1
Mura
-
-
-
FT
NK Celje
2
-
1
Tabor
1.75
3.45
3.80
FT
NK Maribor
1
-
1
Olimpija Lublana
2.05
3.20
3.10
Słowenia » 2. liga »
2 liga słoweńska
FT
Drava Ptuj
1
-
4
Radomlje
7.00
4.75
1.33
FT
Brda
0
-
1
Rudar Velenje
3.50
3.75
1.80
Korea Południowa » 1. liga »
Liga korei południowej
FT
Gangwon FC
2
-
1
Seongnam FC
2.30
3.15
2.95
FT
FC Seoul
1
-
2
Busan I'Park
2.30
3.25
2.88
FT
Incheon United
0
-
1
Suwon Bluewings
3.85
3.20
1.93
Korea Południowa » 2. liga »
Druga liga Korei Płd.
FT
Asan Mugunghwa
3
-
2
Daejeon Citizen
4.00
3.40
1.75
Hiszpania » 2. liga »
Druga liga hiszpańska
FT
Girona
0
-
1
Fuenlabrada
2.15
2.88
3.95
FT
Sabadell
0
-
1
Espanyol
5.30
3.30
1.75
FT
Castellon
2
-
0
Leganes
3.25
2.85
2.45
FT
Almeria
0
-
1
Sporting Gijon
2.23
3.00
3.55
FT
Cartagena
2
-
1
Lugo
2.35
2.88
3.45
Szwecja » 1. liga »
Liga szwedzka
FT
Mjaellby
3
-
2
Helsingborg
2.38
3.30
3.00
FT
Hammarby
1
-
1
Djurgaarden
2.33
3.40
3.00
FT
Oestersunds FK
1
-
2
AIK Sztokholm
4.40
3.20
1.95
FT
IFK Goeteborg
1
-
0
Varbergs BoIS FC
1.97
3.60
3.75
FT
Kalmar FF
0
-
4
Malmoe FF
7.50
4.50
1.44
FT
IFK Norrkoeping
1
-
2
Sirius
1.77
4.00
4.20
Szwecja » 2. liga »
2 liga szwedzka
FT
Oesters IF
2
-
1
Dalkurd FF
2.00
3.45
3.50
FT
Ljungskile
1
-
2
GAIS
2.40
3.05
3.00
FT
Akropolis IF
3
-
3
Umeaa
1.55
4.10
5.40
Szwajcaria » 1. liga »
Liga szwajcarska
FT
FC Basel
3
-
2
FC Luzern
1.65
4.00
4.75
FT
St. Gallen
1
-
0
Servette Genewa
1.95
3.80
3.45
FT
Young Boys Berno
1
-
0
FC Vaduz
1.15
7.50
15.00
Szwajcaria » 2. liga »
2 liga szwajcarska
FT
Schaffhausen
1
-
3
FC Stade Lausanne-Ouchy
2.25
3.65
2.65
Tajlandia » 1. liga »
Liga tajlandzka
FT
Ratchaburi FC
2
-
2
Prachuap FC
1.45
3.80
5.60
FT
Chonburi
1
-
0
Bangkok United
3.15
3.35
1.97
FT
Pattaya United
2
-
2
Nakhon Ratchasima FC
-
-
-
Turcja » 2. liga »
Druga liga turecka
FT
Eskisehirspor
1
-
1
Umraniyespor
5.40
3.90
1.50
FT
Balikesirspor
2
-
1
Menemen Belediyespor
2.35
3.15
2.70
FT
Samsunspor
1
-
0
Akhisar Belediye Genclik Ve Spor
1.80
3.05
4.25
FT
Adana Demirspor
0
-
0
Adanaspor
1.40
4.10
6.00
Ukraina » 1. liga »
Liga ukraińska
FT
Olimpik Donetsk
3
-
2
FC Olexandria
2.90
3.25
2.25
FT
Desna
2
-
2
Szachtar Donieck
6.00
4.00
1.47
FT
Dynamo Kijów
1
-
1
Zoria Ługańsk
1.42
4.10
6.40
FT
FC Kolos Kovalivka
1
-
0
Illichivets
1.80
3.65
3.65
USA » 2. liga »
2 liga amerykańska
FT
Pittsburgh Riverhounds
2
-
1
Bethlehem Steel FC
1.07
8.00
16.00
FT
Carolina RailHawks
0
-
1
Charlotte Independence
1.95
3.40
3.25
FT
Louisville City FC
2
-
1
Swope Park Rangers
1.20
5.20
9.50
FT
Saint Louis FC
2
-
1
Indy Eleven
2.45
3.25
2.55
FT
Tampa Bay Rowdies
1
-
2
Charleston Battery
1.65
3.50
4.50
FT
Memphis 901
3
-
1
Birmingham Legion
2.75
3.40
2.20
FT
Tulsa Roughnecks FC
2
-
0
Colorado Springs Switchbacks FC
1.65
3.65
4.10
FT
Rio Grande Valley FC
4
-
2
OKC Energy FC
2.10
3.40
2.88
FT
Seattle Sounders FC II
1
-
2
Reno 1868 FC
-
-
-
FT
Las Vegas Lights FC
2
-
4
Orange County Blues FC
2.35
3.25
2.65
FT
Sacramento Republic FC
4
-
0
Portland Timbers II
1.33
4.90
6.50
FT
Arizona United SC
4
-
1
LA Galaxy II
-
-
-
FT
Real Monarchs SLC
0
-
4
El Paso Locomotive
3.15
4.00
1.80
Belgia » 3. liga »
Trzecia liga belgijska
FT
Royal Knokke FC
2
-
0
Rupel Boom
-
-
-
Przełożone
URSL Vise
0
-
0
Patro Eisden
-
-
-
FT
Sint-Eloois-Winkel
3
-
0
UR La Louvière Centre
-
-
-
FT
Tienen
1
-
2
Thes Sport
-
-
-
Brazylia » 4. liga »
Serie D
FT
Aguia Negra
1
-
1
Goiania
-
-
-
FT
Salgueiro
0
-
0
Globo FC
-
-
-
FT
Pelotas
1
-
0
Joinville
-
-
-
FT
Caxias
1
-
2
Sao Luiz
-
-
-
FT
Real Noroeste
2
-
1
Uniao Rondonopolis
-
-
-
FT
Brasiliense
1
-
1
Atletico Alagoinhas
-
-
-
FT
Vitoria da Conquista
2
-
4
ACD Potiguar
-
-
-
FT
Atletico Cajazeirense
1
-
0
Guarany de Sobral
-
-
-
FT
Campinense
1
-
1
Floresta
-
-
-
FT
Palmas
0
-
1
Bahia de Feira
-
-
-
FT
Toledo CW
2
-
6
Ferroviaria
-
-
-
FT
FC Cascavel
0
-
0
Mirassol
-
-
-
FT
Villa Nova AC
2
-
2
Tupynambas
-
-
-
FT
Ji-Parana FC
4
-
0
Bragantino PA
-
-
-
FT
Sao Raimundo RR
2
-
0
Santos AP
-
-
-
FT
Vilhenense
1
-
1
Atletico Acreano
-
-
-
FT
Goianesia
1
-
1
Aparecidense
-
-
-
Dania » 2. liga »
Dania 2
FT
Fredericia
1
-
2
FC Helsingoer
1.95
3.95
3.20
FT
Vendsyssel FF
1
-
2
Hvidovre
1.98
3.60
3.40
Dania » 3. liga »
Dania 3
FT
Holstebro
0
-
1
VSK Aarhus
3.00
3.75
2.00
FT
Slagelse
1
-
1
Naestved
3.30
2.90
2.15
FT
Avarta
0
-
2
AB
-
-
-
Dania » 4. liga »
Dania 4
FT
Ringkoebing
0
-
2
B 1913
1.90
3.55
3.10
Anglia »
Premier Reserve League
FT
Chelsea U21
3
-
0
Arsenal U21
-
-
-
FT
Everton U23
1
-
2
Manchester City U21
-
-
-
Finlandia » 3. liga »
Trzecia liga fińska
FT
JS Hercules
2
-
1
Jyvaskyla JK
2.10
3.80
2.70
FT
PS Kemi
2
-
0
JBK
-
-
-
FT
FCV
1
-
0
OLS
1.50
4.50
4.50
FT
FC Kiffen
1
-
1
PK-35 Helsinki
-
-
-
FT
FC Viikingit
0
-
5
Honka (A)
-
-
-
FT
Pargas IF
0
-
1
Klubi 04
-
-
-
FT
Espoo
2
-
5
SalPa
2.75
3.65
2.10
FT
Ilves II
1
-
3
Atlantis
-
-
-
FT
PK Keski-Uusimaa
2
-
0
JaePS
-
-
-
FT
FC Reipas
4
-
1
NJS
-
-
-
Niemcy » 5. liga »
Oberliga
FT
Geestemuende
4
-
2
SG Aumund-Vegesack
-
-
-
FT
SV Eichede
1
-
2
Luebeck II
-
-
-
FT
Wurzburger
3
-
2
TSV Grossbardorf
2.17
3.55
2.55
FT
Ingolstadt II
2
-
1
TSV Schwabmuenchen
1.50
4.00
4.20
FT
1. FC Lok Stendal
0
-
3
Staaken
4.40
3.80
1.50
FT
Greifswalder SV
6
-
1
Hertha Zehlendorf
1.95
3.65
2.85
FT
Tasmania Berlin
2
-
0
MSV Pampow
-
-
-
FT
TSG Neustrelitz
5
-
0
SV Victoria Seelow
1.58
3.80
4.00
FT
Eintracht Northeim
2
-
1
MTV Gifhorn
2.85
3.65
1.95
FT
TSV Buchholz
1
-
0
VfL Lohbruegge
-
-
-
FT
SV Hemelingen
7
-
1
Vatan Sport Bremen
2.00
4.00
2.55
FT
FC Hennef 05
2
-
1
SV Breinig
-
-
-
FT
VfL Alfter
4
-
1
SV Eilendorf
-
-
-
FT
FC Huerth
1
-
1
Borussia Freialdenhoven
2.55
3.40
2.20
FT
Glesch-Paffendorf
0
-
0
Fortuna Koeln II
-
-
-
FT
FV Loerrach-Brombach
2
-
1
FC Bruchsal
-
-
-
FT
FC Rielasingen-Arlen
1
-
0
FC 08 Villingen
2.80
3.50
2.04
FT
SpVgg Vreden
3
-
0
TuS Haltern
-
-
-
FT
Westfalia Rhynern
1
-
0
Sportfreunde Siegen
1.40
4.20
4.80
FT
FC Kaan-Marienborn 07
6
-
1
Hammer SpVg
1.17
6.00
7.50
FT
TuS Ennepetal
2
-
3
Victoria Clarholz
-
-
-
FT
Holzwickeder
4
-
0
TuS Erndtebrueck
1.30
4.40
6.10
FT
FC Guetersloh
2
-
0
SV Schermbeck 2020
-
-
-
FT
Preussen Muenster II
0
-
1
ASC Dortmund
2.32
3.45
2.40
FT
Wattenscheid
4
-
1
Eintracht Rheine
1.57
4.10
3.70
FT
RW Walldorf
1
-
0
Turk Gucu Friedberg
3.75
3.85
1.64
FT
VFB Ginsheim
2
-
2
Buchonia Flieden
1.65
3.95
3.55
FT
SV Neuhof
0
-
3
SV Rot-Weiss Hadamar
-
-
-
FT
FC Monheim
3
-
1
FSV Duisburg
-
-
-
FT
SpVg Schonnebeck
2
-
4
SC Duesseldorf West
1.85
3.60
3.10
FT
SC Velbert
3
-
3
Velbert
5.80
4.80
1.28
FT
FC Kleve
2
-
1
SW Essen
2.00
3.80
2.63
FT
FC Germania Egestorf-Langreder
1
-
0
BW Schwalbe Tuendern
1.27
5.00
5.80
FT
Arminia Hannover
4
-
1
MTV Wolfenbuettel
1.80
3.70
3.10
FT
Blau-Weiss Lohne
7
-
0
FC Hagen/Uthlede
-
-
-
FT
TB Uphusen
1
-
1
TuS Bersenbrueck
-
-
-
FT
SC Borgfeld
2
-
3
SFL Bremerhaven
4.20
4.60
1.43
FT
BSC Hastedt
3
-
1
Blumenthaler SV
-
-
-
FT
TuS Komet Arsten
3
-
0
Werder Bremen III
-
-
-
FT
Eckernfoerder SV
0
-
2
TSB Flensburg
13.00
11.00
1.03
FT
Inter Tuerkspor Kiel
1
-
1
TSV Kronshagen
-
-
-
FT
SV Preussen 09 Reinfeld
2
-
1
FC Dornbreite Luebeck
-
-
-
FT
SC Westfalia Herne
0
-
2
RSV Meinerzhagen
5.40
4.20
1.36
FT
Union Nettetal
0
-
1
SpVgg Sterkrade-Nord
-
-
-
FT
Pesch
4
-
5
Viktoria Arnoldsweiler
2.20
3.60
2.48
FT
VfL Vichttal
3
-
1
Siegburger SV 04
2.63
3.80
2.00
FT
SG Finnentrop/Bamenohl
5
-
4
SC Paderborn 07 II
-
-
-
FT
DJK Teutonia St. Toenis
1
-
2
FC Bocholt
-
-
-
FT
VfB Hilden
4
-
0
TV Jahn Hiesfeld
-
-
-
FT
Habenhauser FV
2
-
0
FC Union 60
2.65
3.90
1.95
FT
DJK Don Bosco Bamberg
0
-
2
SC Eltersdorf
6.00
3.45
1.45
FT
Leher
0
-
1
Brinkumer SV
3.00
4.20
1.75
FT
FV Bad Vilbel
0
-
1
FSV Fernwald
-
-
-
Włochy » 4. liga »
Serie D
FT
Arconatese
2
-
3
Sanremese
-
-
-
FT
Casatese Rogoredo
3
-
1
Villa D'Alme
-
-
-
FT
Scanzorosciate
0
-
0
Real Calepina
-
-
-
FT
Pontisola
0
-
1
Tritium
-
-
-
FT
NibionnoOggiono
1
-
0
Brusaporto
-
-
-
FT
Cavenago Fanfulla
3
-
0
Breno
-
-
-
FT
Sona
1
-
2
Caravaggio
-
-
-
FT
Adrense
2
-
0
Calvina
-
-
-
FT
Flaminia
0
-
0
Pianese
-
-
-
FT
Union San Giorgio-Sedico
1
-
2
Campodarsego
-
-
-
FT
Union Feltre
1
-
1
Cjarlins Muzane
-
-
-
FT
Luparense
0
-
0
Adriese
-
-
-
FT
ArzignanoChiampo
0
-
1
Este
-
-
-
FT
Trento
2
-
1
Delta Calcio Rovigo
-
-
-
FT
AS Vis Nova Giussano
0
-
5
Crema
-
-
-
FT
Virtus Bergamo Alzanoseriate
0
-
1
Seregno
-
-
-
FT
Cannara
3
-
1
Trestina
-
-
-
FT
Grassina
2
-
5
Aquila Montevarchi
-
-
-
FT
Vastogirardi
2
-
2
ASD Porto Sant Elpidio
-
-
-
WO
Vastese
3
-
0
Real Giulianova
-
-
-
FT
Tolentino
2
-
2
Recanatese
-
-
-
FT
San Nicolo
0
-
0
Rieti
-
-
-
FT
Matese
2
-
3
Atletico SFF
-
-
-
FT
Cynthia
3
-
1
Montegiorgio
-
-
-
FT
Campobasso
4
-
0
Olympia Agnonese
-
-
-
FT
Castelnuovo Vomano
0
-
1
ASD Pineto
-
-
-
FT
Castelfidardo
0
-
0
Aprilia
-
-
-
FT
Tiferno Lerchi
1
-
1
Foligno
-
-
-
FT
Sangiovannese
1
-
0
ASD Trastevere
-
-
-
FT
Ostia Mare
1
-
1
Sinalunghese
-
-
-
FT
Montespaccato
2
-
1
San Donato
-
-
-
FT
Lornano Badesse
3
-
0
US Gavorrano
-
-
-
FT
Cassino
0
-
0
Monterosi
-
-
-
FT
Nola
0
-
4
Latina
-
-
-
FT
Aversa Normanna
0
-
1
Brindisi
-
-
-
FT
Portici
2
-
2
Casarano
-
-
-
FT
ACD Nardo
0
-
3
AZ Picerno ASD
-
-
-
FT
Madrepietra Daunia
3
-
0
Francavilla Calcio 1927
-
-
-
FT
Gravina
4
-
1
Puteolana
-
-
-
FT
Fidelis Andria
0
-
0
Audace Cerignola
-
-
-
FT
Citta di Fasano
1
-
1
Sorrento
-
-
-
FT
Savoia
2
-
1
Nocerina
-
-
-
FT
Torres
1
-
2
Arzachena
-
-
-
FT
Team Nuova Florida 2005
0
-
2
Vis Artena
-
-
-
FT
Latte Dolce
0
-
0
Muravera
-
-
-
FT
ASD Lanusei
1
-
1
Carbonia
-
-
-
FT
Gladiator
0
-
0
Afragolese
-
-
-
FT
Taranto
2
-
1
Bitonto
-
-
-
FT
Team Altamura
2
-
1
Lavello
-
-
-
FT
Troina
0
-
0
Acireale
4.50
3.50
1.66
FT
San Luca
3
-
2
Gelbison Cilento
-
-
-
FT
Santa Maria Cilento
4
-
0
Rotonda
-
-
-
FT
Paterno
1
-
2
Castrovillari
-
-
-
FT
Messina
1
-
0
Calcio Biancavilla 1990
1.55
3.90
4.85
FT
Licata
2
-
0
Roccella
-
-
-
FT
Dattilo Noir
1
-
0
Citta di Messina
-
-
-
FT
Correggese
3
-
2
Lentigione
2.00
3.30
3.25
FT
Corticella
1
-
3
Prato
-
-
-
FT
Fiorenzuola
3
-
1
Pro Livorno 1919 Sorgenti
-
-
-
FT
Ghivizzano Borgoamozzano
2
-
2
Real Forte Querceta
-
-
-
FT
Progresso
2
-
1
Sasso Marconi
-
-
-
FT
Rimini
2
-
0
Forli
1.72
3.30
4.50
FT
Sammaurese
0
-
1
Mezzolara
-
-
-
FT
Seravezza
1
-
0
SSDRL Marignanese Calcio
-
-
-
FT
Sant'Agata
1
-
0
Marina di Ragusa
-
-
-
Kosowo » 1. liga »
Superliga
FT
Feronikeli
1
-
2
Drita
-
-
-
FT
FC Prishtina
0
-
0
Llapi
-
-
-
FT
Ballkani
5
-
0
Drenica
-
-
-
Malta » 2. liga »
Druga liga maltańska
FT
Marsaxlokk FC
1
-
1
Pembroke Athleta F.C.
-
-
-
FT
Vittoriosa Stars
1
-
1
San Gwann FC
-
-
-
Portugalia » 3. liga »
Trzecia liga portugalska
FT
Felgueiras 1932
1
-
0
Mondinense FC
-
-
-
FT
ARS Martinho
1
-
1
AD Fafe
2.65
3.25
2.28
FT
CDC Montalegre
0
-
2
SC Mirandela
-
-
-
FT
Aguia Vimioso
1
-
1
Pedras Salgadas
-
-
-
FT
CD Cerveira
0
-
0
Merelinense
4.10
3.65
1.62
FT
Braganca
0
-
0
Vidago FC
-
-
-
FT
Maria da Fonte
1
-
0
Vianense
-
-
-
FT
Vilaverdense FC
1
-
4
Braga B
-
-
-
FT
Vila Real
0
-
1
Gondomar
-
-
-
FT
Paredes
0
-
1
Leca
-
-
-
FT
Salgueiros
1
-
0
Coimbroes
-
-
-
FT
Sanjoanense
5
-
0
Vila Cortez
-
-
-
FT
Canelas 2010
4
-
0
AD Castro Daire
-
-
-
FT
Anadia
1
-
1
Lusitania Lourosa
-
-
-
FT
Lusitano FC
1
-
2
SC Joao Ver
-
-
-
FT
Oliveira Hospital
1
-
3
Sertanense
2.75
2.95
2.35
FT
GRAP
1
-
7
Vitoria de Sernache
-
-
-
FT
Mortagua FC
0
-
0
Condeixa
-
-
-
FT
Carapinheirense
1
-
0
Marinhense
-
-
-
FT
ARC Oleiros
5
-
0
CD Alcains
-
-
-
FT
Benfica Castelo Branco
1
-
0
Uniao Leiria
1.90
3.30
3.30
FT
Sintrense
0
-
1
Caldas
2.30
2.95
2.85
FT
Sacavenense
3
-
0
Pero Pinheiro
-
-
-
FT
UFC Almeirim
3
-
2
S.U. 1º de Dezembro
-
-
-
FT
Belenenses SAD B
0
-
2
Fontinhas
-
-
-
FT
Desportivo Fabril Barreiro
2
-
2
Oriental
2.70
3.20
2.25
FT
Sporting CP B
2
-
0
Praiense
2.10
3.30
2.85
FT
Amora FC
2
-
1
Olhanense
-
-
-
FT
Aljustrelense
1
-
0
Moncarapachense
-
-
-
FT
Brito FC
0
-
2
Vitoria de Guimaraes B
-
-
-
FT
Rabo de Peixe
2
-
1
Real SC
-
-
-
FT
Trofense
2
-
0
FC Pedras Rubras
-
-
-
Rosja » 3. liga »
Trzecia liga rosyjska
FT
Sakhalin
0
-
2
Salyut Belgorod
3.30
3.40
1.95
FT
Leningradets
2
-
0
Kolomna
1.40
4.40
6.00
FT
Khimik Novomoskovsk
0
-
3
Krasny
-
-
-
FT
Sokol Saratov
1
-
0
Fakel-M Voronezh
-
-
-
FT
Volga Ulyanovsk
0
-
1
Dinamo Barnaul
1.50
4.10
5.00
FT
Kvant Obninsk
1
-
2
Metalurg Lypetsk
3.60
3.60
1.80
FT
Kuban Kholding
2
-
0
Inter Cherkessk
-
-
-
FT
Legion Dynamo
3
-
0
Mashuk-KMV
-
-
-
FT
Rodina
0
-
0
Smolensk
-
-
-
FT
Zvezda Ryazan
1
-
4
Staurn Ramieńskoje
2.20
3.40
2.75
FT
Avangard Kursk
1
-
1
Kaluga
2.00
3.40
3.10
FT
Spartak Nalczik
1
-
1
Anży Machaczkała
-
-
-
FT
Yessentuki
1
-
5
Urozhay
-
-
-
FT
SKA Rostov
2
-
1
Forte Taganrog
-
-
-
FT
Volna Nizhny Novgorod
0
-
1
Novosibirsk FK
-
-
-
FT
Czernomorec
1
-
0
Dinamo Stavropol
-
-
-
Szwecja » 3. liga »
Szwecja 3
FT
Tvaaaakers IF
2
-
2
Utsiktens BK
3.50
3.90
1.80
FT
Gefle
2
-
3
Karlslunds IF HFK
1.73
3.80
3.90
FT
IFK Luleaa
4
-
0
Nykoepings BIS
1.52
4.35
4.80
FT
Vasalunds IF
2
-
2
IFK Haninge BRB
-
-
-
FT
IK Frej Taeby
3
-
1
Taeby FK
1.82
4.05
3.35
Szwecja » 4. liga »
Szwecja 4
FT
Bodens BK
0
-
1
Ytterhogdals IK
2.15
3.70
2.48
FT
IFK Karlshamn
2
-
1
Asarums IF FK
-
-
-
FT
FC Gute
2
-
2
Aatvidaberg
-
-
-
FT
Skellefteaa
3
-
4
Umeaa FC Akademi
-
-
-
FT
Enkoeping
1
-
2
IFK Stocksund
-
-
-
FT
Carlstad United
4
-
4
Lidkoepings FK
-
-
-
FT
Assyriska FF
4
-
0
Arameiska-Syrianska IF
-
-
-
Szwajcaria » 3. liga »
Trzecia liga szwajcarska
FT
Bellinzona
3
-
3
FC Zuerich II
-
-
-
Szwajcaria » 4. liga »
Czwarta liga szwajcarska
FT
Winterthur II
4
-
1
Hongg
-
-
-
FT
Olympique de Geneve
1
-
0
Team Vaud U21
-
-
-
Tanzania » 1. liga »
Liga tanzańska
FT
Biashara Mara United
1
-
0
Mtibwa Sugar
1.90
3.15
3.75
FT
JKT Tanzania
0
-
4
Simba SC
-
-
-
FT
Azam FC
4
-
2
Kagera Sugar
-
-
-
Tajlandia » 2. liga »
Druga liga tajlandzka
FT
Nakhon Pathom
5
-
1
Kasetsart
-
-
-
FT
JL Chiangmai United FC
6
-
0
Udon Thani FC
-
-
-
FT
Ayutthaya United FC
3
-
0
Samut Sakhon FC
-
-
-
FT
Siam Navy FC
2
-
4
Sisaket FC
-
-
-
Turcja » 3. liga »
Turcja 3
FT
Anadolu Selcukspor
2
-
0
Bodrumspor
2.25
3.15
2.75
FT
Van Buyuksehir Belediyespor
1
-
0
Sivas Belediye Spor
-
-
-
FT
Kastamonuspor
0
-
1
Kirsehir Belediyespor
-
-
-
FT
Etimesgut Belediyespor
1
-
1
Bugsasspor
2.00
3.15
3.20
FT
Tarsus
1
-
1
Sakaryaspor
2.25
3.15
2.75
FT
Serik Belediyespor
4
-
1
Bayburt Genclikspor
-
-
-
FT
Karabukspor
1
-
3
Elazigspor
-
-
-
FT
Ankara Demirspor
1
-
0
Hacettepe Spor Kulubu
1.60
3.65
4.30
FT
Nigde Belediyespor
1
-
0
Gumushanespor
-
-
-
FT
Kirklarelispor
4
-
0
Pazarspor
-
-
-
FT
Turgutluspor
2
-
1
Pendikspor
2.20
2.70
3.30
FT
Eyupspor
0
-
2
Bursa Niluferspor
-
-
-
FT
Ergene Velimese Spor
1
-
1
Zonguldak Komurspor
2.38
3.10
2.60
FT
Inegolspor
1
-
1
Sariyer
-
-
-
FT
Sancaktepe Belediyespor
1
-
1
Usakspor
1.65
3.55
4.25
FT
Afjet Afyonspor
0
-
4
Manisa Buyukşehir Belediyespor
2.70
3.10
2.30
FT
Kahramanmaraspor
0
-
0
Duzyurtspor
-
-
-
FT
Amed Sportif
2
-
1
Urfaspor
-
-
-
FT
Kocaelispor
3
-
0
Corum Belediyespor
-
-
-
Turcja » 4. liga »
Czwarta liga turecka
FT
Malatya Yesilyurt Belediyespor
0
-
1
Fatsa Belediyespor
-
-
-
FT
Artvin Horaspor
0
-
2
Ofspor
-
-
-
FT
Yomraspor
1
-
1
Tekirdagspor
-
-
-
FT
Mardin Buyuksehir Basakspor
0
-
1
Gengelkoy Futbol Yatirimlari
-
-
-
FT
Kahta 02
1
-
2
Nazilli Belediyespor
-
-
-
FT
Kasimpasa Erokspor
0
-
1
Batman Petrolspor
-
-
-
FT
Cizrespor
0
-
2
Arhavispor
-
-
-
FT
Osmaniyespor
1
-
0
Yeni Altindag Belediyespor
-
-
-
FT
Elaziz Belediyespor
1
-
1
Soma Spor Dernegi
-
-
-
FT
Erbaaspor
0
-
0
Sile Yildizspor
-
-
-
FT
Karakopru Belediyespor
0
-
7
Bayrampasa
-
-
-
FT
1954 Kelkit Belediyespor
3
-
1
Turk Metal Kirikkalespor
-
-
-
FT
Yeni Orduspor
2
-
2
Kozan Belediyespor
-
-
-
FT
Nevsehirspor Genclik
2
-
1
Kemer Tekirovaspor
-
-
-
FT
Ceyhanspor
2
-
1
Darica Genclerbirligi
-
-
-
FT
Aksarayspor
3
-
1
Modafen FK
-
-
-
FT
Duczespor
1
-
1
-
-
-
FT
Kestelspor
2
-
1
Silivrispor
-
-
-
FT
Kizilcabolukspor
4
-
2
Edirnespor Genclik
-
-
-
FT
Manisaspor
1
-
1
Arnavutkoy Belediyespor
-
-
-
FT
Alemdag Spor 1877
0
-
3
Yeni Diyarbakirspor
-
-
-
FT
Tepecikspor
2
-
1
Karaman Belediyespor
-
-
-
FT
Kutahyaspor
1
-
1
Tokatspor
-
-
-
FT
Yalovaspor
0
-
0
Carsambaspor
-
-
-
FT
Golcukspor
1
-
2
Karsiyaka
-
-
-
FT
Bursa Yildirim Spor
3
-
0
Siirt IL Ozel Idaresispor
-
-
-
FT
Sultanbeyli Belediyespor
1
-
1
Muglaspor
-
-
-
FT
Tire 1922 Spor
1
-
0
Belediye Derince
2.06
3.05
2.95
FT
Fethiyespor
3
-
0
Yozgatspor
-
-
-
FT
Isparta 32 Spor
0
-
0
Mersin
-
-
-
USA » 3. liga »
Trzecia liga Amerykańska
FT
Richmond Kickers
0
-
4
New England Revolution II
-
-
-
FT
North Texas SC
3
-
0
League One Miami
-
-
-
FT
Union Omaha
3
-
0
South Georgia Tormenta FC
-
-
-
FT
Forward Madison FC
0
-
0
FC Tucson
-
-
-
W tej chwili nie trwa żaden mecz na żywo. Gdy tylko rozpocznie się jakiś mecz zostanie on automatycznie wyświetlony na tej stronie.