Odśwież wyniki
Livescore
Strona główna
Wczorajsze wyniki
Live (
3
)
Moje mecze (
0
)
Ekstraklasa
Pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga mistrzów
Zmień datę
kwiecień
17
Środa
kwiecień
18
Czwartek
kwiecień
19
Wczoraj
kwiecień
20
Dzisiaj
kwiecień
21
Jutro
kwiecień
22
Poniedziałek
kwiecień
23
Wtorek
Wyniki 26 wrz 2018
Wyniki na żywo
26 wrz 2018
Livescore
Wczorajsze wyniki
Live (
3
)
Moje mecze (
0
)
Popularne ligi
Ekstraklasa
Polska pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga Mistrzów
Liga Europy
Europa
Albania
Liga albańska Kategoria Superiore
2 liga albańska
Puchar Albanii
Albania Awans/Spadek
Andora
Liga andorska
2 liga andorska
Puchar Andory
Anglia
Premier League
Championship
League 1
League 2
Conference Premier
National League North/South
Evo-Stik League
Premier Reserve League
Puchar Anglii
Johnstones Paint Trophy
Kwalifikacje FA Trophy
Mecz o Tarczę Wspólnoty
Capital One Cup
Armenia
Liga armeńska
2 liga armeńska
Puchar Armenii
Superpuchar Armenii
Austria
Liga austriacka
2 liga austriacka
3 liga austriacka
Czwarta liga austriacka
Puchar Austrii
Superpuchar Austrii
Baraże
Azerbejdżan
Liga azerbejdżanu
2 liga azerbejdżanu
Puchar azerbejdżanu
Belgia
Liga belgijska
2 liga belgijska
Trzecia liga belgijska
Puchar Cofidis Cup
Superpuchar Belgii
Finały ligi belgijskiej
Białoruś
Liga białoruska
2 liga białoruska
Puchar białorusi
Bośnia i Hercegowina
Liga bośniacka
2 liga bośniacka FBiH
Puchar Bośni
Bułgaria
Liga bułgarska
Druga liga bułgarska
Liga bułgarska rezerw
Puchar Bułgarii
Superpuchar Bułgarii
Awans/Spadek
Chorwacja
Liga chorwacka
2 liga chorwacka
Puchar Chorwacji
Superpuchar Chorwacji
Cypr
Liga cypryjska
2 liga cypryjska
Puchar Cypru
Superpuchar Cypru
Czarnogóra
Liga czarnogórska
Druga liga czarnogórska
Puchar Czarnogóry
Liga czarnogórska kwalifikacje
Czechy
Liga czeska
2 liga czeska
Liga czeska rezerw
Czeska liga rezerw U19
Puchar Czech
Superpuchar Czech
Dania
Liga duńska Superligaen
Druga duńska liga
Dania 2
Trzecia duńska liga
Dania 3
Dania 4
Dania 5
U17 Ligaen
Liga duńska rezerw
U19 Ligaen
Ekstra Bladet
Puchar Danii 2
Dania awans/spadek
Estonia
Liga estońska
2 liga estońska Esiliiga
Puchar Estonii
Superpuchar Estonii
Finlandia
Finlandia 1
2 liga fińska Ykkonen
Trzecia liga fińska
Czwarta liga fińska
Puchar Finlandii
Puchar ligi
Finlandia awans/spadek
Francja
Liga francuska
Druga liga francuska
Trzecia liga francuska
Czwarta liga francuska
Puchar Francji
Superpuchar
Puchar ligi francuskiej
Gibraltar
Premier League
Puchar
Grecja
Liga grecka
Druga liga grecka
Trzecia liga grecka
Liga grecka rezerw
Puchar Grecji
Puchar Grecji 2
Gruzja
Liga gruzińska
Druga liga gruzińska
Puchar Gruzji
Awans/Spadek
Hiszpania
Liga hiszpańska
Druga liga hiszpańska
3 liga hiszpańska
Czwarta liga hiszpańska
Puchar Króla
Superpuchar
Holandia
Liga holenderska
2 liga holenderska
Trzecia liga holenderska
Czwarta liga holenderska
Puchar Holandii KNVB
Superpuchar Holandii
Klubowe mecze towarzyskie
Baraże ligi holenderskiej
Irlandia
Liga irlandzka
2 liga irlandzka
Puchar Irlandii
Puchar Ligi Irlandzkiej
Irlandia baraże
Irlandia Północna
Liga Irlandii północnej
2 liga Irlandii północej
Puchar Irlandii Płn.
Puchar ligi
Baraże
Islandia
liga islandzka
2 liga islandzka
Puchar Islandii
Kosowo
Superliga
Krym
Liga krymsk
Liechtenstein
Puchar
Litwa
Liga litewska
Druga liga litewska
Puchar
Lithuania Cup 1
Luksemburg
Liga luksemburska
Druga liga luksemburgu
Puchar
Luxembourg Promotion/Relegation
Macedonia
Liga macedońska
2 liga macedońska
Puchar
F.Y.R.O.M. Cup 1
Baraże
Malta
Liga maltańska
Druga liga maltańska
Puchar
Mołdawia
Liga mołdawska
Druga liga mołdawska
Puchar Mołdawii
Niemcy
Bundesliga
2. Bundesliga
3 liga niemiecka
Czwarta liga niemiecka
Oberliga
Puchar Niemiec
Superpuchar Niemiec
Puchar Niemiec 2
Baraże
Norwegia
Liga norweska
Druga liga norweska
Trzecia liga norweska
Czwarta liga norweska
Norwegia 5
Norwegia 6
Norwegia 7
U19 Interkretsserien
Puchar Norwegii kwalifikacje
SuperPuchar
Tippeligaen Qualification
Polska
Ekstraklasa
1 liga polska
2 liga polska
Puchar Polski
Superpuchar
Portugalia
Liga portugalska
2 liga portugalska
Trzecia liga portugalska
Puchar Portugalii
Superpuchar Portugalii
Puchar Ligi
Rosja
Liga rosyjska
Druga liga rosyjska
Trzecia liga rosyjska
Rezerwy
Puchar Rosji
Superpuchar Rosji
Puchar Rosji 2
Baraże
Rumunia
Liga romuńska
Druga liga rumuńska
Puchar Rumunii
Puchar Rumunii 3
Puchar ligi
Awans/Spadek
San Marino
Liga San Marino
Puchar San Marino
Serbia
Liga serbska
Druga liga serbska
Serbia Cup 1
Szkocja
Liga szkocka Premiership
Druga liga szkocka
Szkocja 3
Szkocja 4
Piąta liga szkocka
Development League
Puchar Szkocji
Challenge Cup
Puchar Ligi
Baraże
Szwajcaria
Liga szwajcarska
2 liga szwajcarska
Trzecia liga szwajcarska
Czwarta liga szwajcarska
Puchar Szwajcarii
Szwajcaria awans/spadek
Szwecja
Liga szwedzka
2 liga szwedzka
Szwecja 3
Szwecja 4
Rezerwy Allsvenskan U-21
Rezerwy 2
Awans/Spadek rezerw
Puchar Szwecji
Superpuchar
Szwecja awans/spadek
Szwecja awans/spadek 2
Słowacja
Liga słowacka
Druga liga słowacka
Puchar Słowacji
Superpuchar Słowacji
Słowenia
Liga słoweńska - Prva Liga
2 liga słoweńska
Puchar Słowenii
Puchar Słowenii 3
Baraże
Turcja
Liga turecka
Druga liga turecka
Turcja 3
Czwarta liga turecka
Puchar Turcji
Superpuchar Turcji
Baraże
Ukraina
Liga ukraińska
Druga liga ukraińska
Puchar Ukrainy
Superpuchar Ukrainy
Walia
Liga walijska
Druga liga walijska
Puchar Walii
Węgry
Liga węgierska
Druga liga węgierska
Liga węgierska rezerw
Puchar Węgier
Superpuchar Węgier
Wyspy Owcze
Liga wysp owczych
Puchar Wysp Owczych
Włochy
Serie A
Serie B
Trzecia liga włoch
Serie D
Puchar Włoch
Superpuchar Włoch
Baraże
Łotwa
Liga łotewska
Druga liga łotewska
Cup
Puchar Łotwy
Turnieje
Mistrzostwa Świata
Liga Narodów Division A
Liga Narodów dywizja B
Liga Narodów Dywizja C
Liga Narodów Dywizja D
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU
CONCACAF Gold Cup
Copa America
Puchar Konfederacji
EURO U-21
Mistrzostwa Świata U-20
Klubowe Mistrzostwa Świata
Liga Mistrzów
Liga Europy
World Cup Qualification S. Amer
World Cup Qualification CONCACAF
World Cup Qualification Africa
World Cup Qualification Asia
World Cup Qualification Oceania
Copa Libertadores
Puchar Południowoamerykański
Superpuchar Afryki
Superpuchar Europy
AFC Presidents Cup
Puchar AFC
Euro
Mistrzostwa Narodów Afryki
Puchar Narodów Afryki
Azjatycka Liga Mistrzów
AFC U23 Championship
AFF Puchar Suzuki
Puchar Azji
Liga Mistrzów Afryki
Afrykański Puchar Konfederacji
CECAFA Senior Challenge Cup
CFU Puchar klubowy
Champions World Series
Klubowe mecze towarzyskie
Liga Mistrzów Ameryka Płn.
CONCACAF Cup
Copa Centroamericana
East Asian Championship
Euro U-17
Euro U-19
Mecze towarzyskie Reprezentacje
Mecze towarzyskie U-21
Klubowe turieje towarzyskie
Klubowe turieje towarzyskie
Friendly Club Cup
Gulf Cup
Kagame Inter-Club Cup
Kappa Cup
NextGen Series 1
OFC Champions League
Premier League Asia Trophy
Recopa Sudamericana
Royal League
Olimpiada
The Atlantic Cup
UI Cup
Mecze towarzyskie
Puchar Vodafone
West Asian Championship
Mistrzostwa Świata U-17
Setanta Sports Cup
Suruga Bank Championship 1
Toulon Tournament 1
Gold Cup kwalifikacje
Liga Mistrzów U-21
Wszystkie turnieje
Ameryka Płd
Argentyna
Liga argentyńska
2 liga argentyńska
3 Liga argentyńska
Czwarta liga argentyńska
Puchar Argentyny
Superpuchar Argentyny
Argentyna Awans/Spadek
Boliwia
Liga boliwijska
Druga liga boliwijska
Awans/Spadek
Brazylia
Liga brazylijska Serie A
2 liga brazylijska Serie B
3 liga brazylijska Serie C
Brasiliense
Serie D
Paulista A2
Puchar Brazylii
Copa do Nordeste
Chile
Liga chilijska
Druga liga chilijska
Puchar Chile
Superpuchar Chile
Ekwador
Liga ekwadorska
Druga liga ekwadorska
Kolumbia
Liga kolumbijska
2 liga kolumbijska
Colombia Cup 1
Paragwaj
Liga paragwajska
2 liga paragwajska
Peru
Liga peruwiańska
2 liga peruwiańska
Urugwaj
Liga urugwajska
Druga liga urugwajska
Wenezuela
Liga wenezuelska
Druga liga Wenezuelska
Awans/Spadek
Ameryka Pół
Antigua i Barbuda
Premier Division
Azja
Liga haitańska
Barbados
Liga barbadosu Premier Division
Bermudy
Liga bermud
Granada
Liga Grenady
Gwadelupa
Liga gwadelupy
Gwatemala
Liga gwatemali
Druga liga gwatemali
Honduras
Liga hondurasu
Jamajka
Liga jamajska
Kanada
Liga kanadyjska
Kostaryka
Liga kostarykańska
2 liga kostarykańska
Kuba
Liga kubańska
Martynika
Liga wyspy martynika
Meksyk
Liga meksykańska
Druga liga meksykańska
Puchar Meksyku
Nikaragua
Liga nicaragua
Panama
Liga panamska
Portoryko
Liga puerto rico
Saint Vincent i Grenadyny
1. Division
Salwador
Liga salwadorska
St. Kitts and Nevis
SKNFA League
Trynidad i Tobago
Professional League
USA
Liga amerykańska MLS
2 liga amerykańska
Trzecia liga Amerykańska
Czwarta liga amerykańska
Puchar USA
Azja
Arabia Saudyjska
Liga arabii saudyjskiej
Bahrain
Liga bahrajnu
Chiny
Liga chińska
Druga liga chińska
Puchar Chin
Superpuchar Chin
Filipiny
Liga filipińska
Hongkong
Liga Hong Kongu
Druga liga Hong Kongu
Indie
I-League
Liga indyjska
Indonezja
Liga 1
Irak
Liga Iraku
Iran
Pro League
Druga liga irańska
Puchar Iranu Hazfi
Izrael
Liga izraelska
2 liga izraelska
Puchar Izraela
Toto Cup
Baraże
Japonia
Liga japońska
2 liga japońska
Trzecia liga japońska
Czwarta liga japońska
Puchar Japonii
Superpuchar Japonii
Puchar Ligi
Baraże
Jemen
Liga jemeńska
Jordania
Liga jordańska
Katar
Liga katarska
Kazachstan
Liga kazachstańska
2 liga kazachstańska
Puchar Kazachstanu
Superpuchar Kazachstanu
Korea Południowa
Liga korei południowej
Druga liga Korei Płd.
Trzecia liga Korei Płd
Puchar
Baraże
Kuwejt
Premier League
Liban
Liga libańska
Malezja
Liga malezyjska
Druga liga malezyjska
Oman
Liga Omanu
Pakistan
Liga pakistańska
Palestyna
Liga palestyńska
Singapur
Liga singapurska
Puchar Singapuru
Puchar Ligi
Syria
Liga syryjska
Tajlandia
Liga tajlandzka
Druga liga tajlandzka
Tajwan
Liga tajwańska
Uzbekistan
Liga uzbecka
Druga liga uzbekistanu
Awans/Spadek
Wietnam
Liga wietnamska
Druga liga wietnamska
ZEA
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich
Zimbabwe
Zimbabwe 1
Afryka
Algieria
Ligue 1
2 liga algierska
Angola
Liga angolska Girabola
Benin
Liga beninu
Botswana
Liga botswany
Burkina Faso
Liga burkina faso
Cape Verde
Liga Republiki Zielonego Przylądka
Czad
Premiere Division
DR Kongo
Liga Demokratycznej Republiki Konga
Egipt
Liga egipska
Druga liga egipska
Gabon
Liga gabonu
Gambia
Liga gambi
Ghana
Liga ghańska
Gwinea
Liga Gwinea
Kamerun
Liga kamerunu
Kenia
Liga kenijska
Druga liga kenijska
Puchar Kenii
Shield Cup Kenii
Kongo
Linafoot
Lesotho
Premier League
Liberia
Liga liberyjska
Libia
Liga libijska
Madagaskar
Liga madagaskarska
Malawi
Liga malawi
Mali
Liga mali
Maroko
Liga marokańska
Druga liga marokańska
Mauritius
Liga mauritius
Mozambik
Liga mocambiku
Namibia
Liga namibijska
Nigeria
Liga nigeryjska
RPA
Liga Republiki Południowej Afryki
Druga liga Republiki Południowej Afryki
Puchar Nedbank RPA
Puchar MNT8 RPA
Rwanda
Liga rwandy
Senegal
Liga senegalska
Sierra Leone
Liga Sierra Leone
Suazi
Liga suazi
Sudan
Liga Sudanu
Tanzania
Liga tanzańska
Togo
Championnat National
Tunezja
Liga tunezyjska
Druga liga tunezyjska
Uganda
Liga ugandy
Wybrzeże Kości Słoniowej
Liga Wybrzeża Kości Słoniowej
Zambia
Zambia 1
Oceania
Australia
Liga australijska
2 liga australijska
3 liga australijska
Czwarta liga australijska
Liga australijska rezerw
Liga australijska NPL rezerw
Puchar Australii
Fidżi
Liga Fiji
Nowa Zelandia
Liga nowozelandzka
Druga liga nowozelandzka
Tahiti
Taiti 1
Vanuatu
TVL Premier League
Wyspa Salomona
Liga wysp salomona
Resultados ao vivo
Scoruri live
Livescore
Livescore
Rezultati uzivo
Risultati in tempo reale
Transmisje meczów
Porównanie drużyn
Wszystie
Live (
3
)
Moje mecze (
0
)
Zamknij
Znaleziono:
Przeszukaj mecze na serwerze
Polska » puchar »
Puchar Polski
FT
Olimpia Elbląg
0
-
3
Śląsk Wrocław
6.00
4.00
1.45
FT
Resovia
2
-
0
Warta Poznań
2.23
3.15
2.95
FT
Starogard Gdanski
1
-
0
Górnik Łęczna
-
-
-
FT
Elana Toruń
1
-
3
Bytovia Bytów
-
-
-
FT
Energetyk ROW Rybnik
1
-
3
Cracovia
5.75
4.10
1.45
FT
Legionovia Legionowo
2
-
1
GKS Tychy
4.50
3.60
1.65
FT
Lechia Dzierzoniow
0
-
1
Jagiellonia Białystok
-
-
-
FT
GKS Drwinia
0
-
1
Wisła Puławy
-
-
-
FT
Polonia Sroda
4
-
3
Radomiak
-
-
-
FT
Tur Bielsk Podlaski
1
-
4
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
-
-
-
FT
Lechia Zielona Góra
0
-
1
Wigry Suwałki
-
-
-
FT
Huragan Morag
3
-
2
Zagłębie Lubin
-
-
-
FT EX
Baltyk Koszalin
1
-
3
Rozwój Katowice
-
-
-
FT
Paradyz
0
-
7
Puszcza Niepołomice
-
-
-
FT
GKS Jastrzębie
1
-
2
Piast Gliwice
2.75
3.15
2.38
FT
MKS Kluczbork
0
-
2
Podbeskidzie Bielsko-Biała
4.50
3.60
1.65
FT
Sandecja Nowy Sącz
0
-
3
Miedź Legnica
3.40
3.25
2.00
FT (P)
GKS Bełchatów
1
-
1
Garbarnia Kraków
Karne: 6-5
2.38
3.00
2.85
FT (P)
GKS Katowice
1
-
1
Pogoń Szczecin
Karne: 4-3
3.40
3.30
1.98
Hiszpania » 1. liga »
Liga hiszpańska
FT
Leganes
2
-
1
FC Barcelona
11.75
6.00
1.27
FT
Athletic Bilbao
0
-
3
Villarreal
2.18
3.45
3.45
FT
Valencia CF
1
-
1
Celta Vigo
1.68
4.25
4.85
FT
Sevilla FC
3
-
0
Real Madryt
4.10
4.15
1.80
Niemcy » 1. liga »
Bundesliga
FT
Fortuna Duesseldorf
1
-
2
Bayer Leverkusen
3.90
3.80
1.88
FT
Borussia Dortmund
7
-
0
Nuernberg
1.38
4.90
8.00
FT
RasenBallsport Leipzig
2
-
0
VfB Stuttgart
1.62
4.00
5.40
FT
Borussia M'gladbach
3
-
1
Eintracht Frankfurt
2.00
3.65
3.55
FT
FSV Mainz 05
0
-
0
VfL Wolfsburg
2.55
3.20
2.85
Włochy » 1. liga »
Serie A
FT
Udinese
1
-
2
Lazio Rzym
3.95
3.25
2.04
FT
Atalanta
0
-
0
Torino
1.76
3.70
4.60
FT
Cagliari
0
-
0
Sampdoria
2.23
3.45
3.20
FT
Genoa
2
-
0
Chievo Werona
1.84
3.45
4.60
FT
Juventus Turyn
2
-
0
Bologna
1.14
8.00
20.00
FT
SSC Napoli
3
-
0
Parma
-
-
-
FT
AS Roma
4
-
0
Frosinone
1.20
6.50
15.00
Francja » 1. liga »
Liga francuska
FT
Amiens
2
-
1
Rennes
3.15
3.20
2.38
FT
Bordeaux
1
-
0
Lille
2.55
3.15
2.90
FT
Caen
2
-
2
Montpellier
3.05
2.95
2.60
FT
Dijon
0
-
3
Olympique Lyon
5.10
4.35
1.58
FT
Olympique Marsylia
3
-
2
Strasbourg
1.43
4.70
6.75
FT
Nimes
0
-
0
Guingamp
2.00
3.40
3.90
FT
PSG
4
-
1
Reims
1.12
9.50
20.00
Anglia » puchar »
Puchar Anglii
FT
Lewes
2
-
1
Kings Langley FC
-
-
-
FT EX
Truro City
3
-
4
Hereford
-
-
-
Anglia » Puchar ligi »
Capital One Cup
FT
Arsenal
3
-
1
Brentford
1.36
5.50
8.15
FT
West Ham United
8
-
0
Macclesfield Town
1.12
10.00
24.00
FT
Liverpool FC
1
-
2
Chelsea
1.88
3.80
4.35
FT
Nottingham Forest
3
-
2
Stoke City
2.55
3.35
2.85
FT (P)
Tottenham Hotspur
2
-
2
Watford
Karne: 4-2
1.50
4.40
6.80
Puchar Południowoamerykański
FT
Nacional
2
-
0
San Lorenzo
1.75
3.15
4.30
Australia » puchar »
Puchar Australii
FT
Bentleigh Greens
1
-
0
Heidelberg United
2.10
3.25
2.95
FT
APIA Leichhardt Tigers
0
-
2
Adelaide United
5.50
4.30
1.40
Austria » puchar »
Puchar Austrii
FT
FC Stadlau
0
-
4
Kapfenberger SV
6.75
5.20
1.27
FT (P)
Mattersburg
1
-
1
Rapid Wiedeń
Karne: 4-5
3.35
3.60
1.90
FT
Pinzgau Saalfelden
0
-
5
SKN St. Poelten
12.50
8.50
1.10
FT
ATSV Stadl Paura
0
-
8
LASK Linz
10.00
7.00
1.12
FT
SC Neusiedl am See 1919
1
-
3
FC Wacker Innsbruck
11.50
7.50
1.12
FT
Schwaz
0
-
6
Red Bull Salzburg
-
-
-
FT
Austria Wiedeń
2
-
0
Sturm Graz
2.10
3.45
2.95
Azerbejdżan » 1. liga »
Liga azerbejdżanu
FT
FK Karabach
3
-
2
Zira
1.24
4.40
10.00
Białoruś » 1. liga »
Liga białoruska
FT
FC Torpedo Minsk
0
-
3
BATE Borysów
-
-
-
Belgia » puchar »
Puchar Cofidis Cup
FT
Genk
4
-
0
Lommel
1.15
7.00
14.00
FT
Olympic Charleroi
2
-
5
Lokeren
-
-
-
FT
Virton
2
-
4
Gent
18.00
11.00
1.06
FT
Cercle Bruges
1
-
2
KFCO Beerschot-Wilrijk
2.20
3.25
3.30
FT
KSK Heist
1
-
2
Zulte-Waregem
5.60
4.80
1.42
FT
St.Truiden
3
-
0
KFC Duffel
-
-
-
FT
Dessel
0
-
3
Royal Excel Mouscron
6.75
4.40
1.40
FT
Hoogstraten
1
-
3
Oostende
-
-
-
FT
Eendracht Aalst
0
-
2
Sporting Charleroi
11.00
6.40
1.18
FT
Standard Liege
1
-
2
Royal Knokke FC
1.05
11.00
21.00
FT
Deinze
2
-
0
Club Brugge
16.00
8.50
1.10
FT
KV Mechelen
3
-
1
Antwerp
3.30
3.35
2.15
Boliwia » 2. liga »
Druga liga boliwijska
FT
Empresa Minera Huanuni
2
-
1
Fatic
-
-
-
FT
CD Enrique Happ
3
-
2
Sur Car
-
-
-
FT
Independiente Petrolero
2
-
1
Club Petrolero
-
-
-
FT
Aviles Industrial
3
-
1
Aleman
-
-
-
FT
Mariscal Sucre
0
-
3
Gatty Ribeiro
-
-
-
FT
Universidad Crucena
1
-
3
Torre Fuerte
-
-
-
FT
Atletico Bermejo
3
-
1
Ferrocarril Palmeiras
-
-
-
FT
Deportivo Bata de Quillacollo
0
-
2
Always Ready
-
-
-
Bośnia i Hercegowina » 1. liga »
Liga bośniacka
FT
FK Sloga Simin Han
2
-
1
FK Krupa
-
-
-
FT
GOSK Gabela
0
-
0
Celik Zenica
1.94
3.25
3.20
FT
FK Zvijezda 09
0
-
0
Radnik Bijeljina
-
-
-
FT
Zrinjski Mostar
1
-
0
FK Mladost Doboj Kakanj
-
-
-
FT
FK Sarajevo
1
-
0
Siroki Brijeg
1.70
3.25
4.10
FT
Zeljeznicar
0
-
0
Sloboda Tuzla
1.40
3.75
6.25
Bośnia i Hercegowina » 2. liga »
2 liga bośniacka FBiH
FT
FK Modrica
0
-
0
Borac Banja Luka
-
-
-
Botswana » 1. liga »
Liga botswany
FT
Sankoyo Bush Bucks
1
-
1
Gaborone United
-
-
-
FT
BR Highlanders
0
-
1
Orapa United FC
-
-
-
FT
Black Forest
0
-
2
Botswana Defence Force XI
-
-
-
FT
Sharps Shooting Stars
3
-
2
Miscellaneous
-
-
-
FT
Security Systems
2
-
1
Extension Gunners
-
-
-
Brazylia » 2. liga »
2 liga brazylijska Serie B
FT
Fortaleza
2
-
1
Sao Bento
1.45
3.80
6.40
FT
Ponte Preta
0
-
1
Brasil
1.62
3.30
5.30
Bułgaria » puchar »
Puchar Bułgarii
FT
Arda Kardzhali
0
-
1
Czerno More Warna
-
-
-
FT
Nesebar
1
-
3
Łudogorec Razgrad
18.00
8.50
1.07
FT (P)
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
1
-
1
Dunav Ruse
Karne: 6-7
3.70
3.75
1.72
FT
Chernomorets Balchik
1
-
0
Botev Vratsa
-
-
-
FT
CSKA 1948
1
-
4
Botew Płowdiw
5.20
3.85
1.52
Kanada » 1. liga »
Liga kanadyjska
FT
Hamilton City
3
-
2
Serbian White Eagles
-
-
-
Chiny » 2. liga »
Druga liga chińska
FT
Liaoning Hongyun
1
-
2
Meixian Juncheng Hakka
-
-
-
Chiny » puchar »
Puchar Chin
FT
Guangzhou R&F F.C.
0
-
3
Beijing Guoan
5.80
4.85
1.45
Kostaryka » 2. liga »
2 liga kostarykańska
FT
AD Cofutpa
2
-
4
AD Municipal San Ramon
-
-
-
FT
AS Puma Generalena
2
-
2
Puerto Golfito
-
-
-
FT
Turrialba
1
-
4
Cariari
-
-
-
FT
AD Santa Rosa
2
-
1
AD Municipal Liberia
-
-
-
FT
ADR Jicaral
4
-
0
Guanacasteca
-
-
-
FT
Santa Ana
0
-
0
Futbol Consultants Moravia
-
-
-
FT
Juventud Escazucena
0
-
1
Aserri
-
-
-
Czechy » puchar »
Puchar Czech
FT
Loko Vltavin
1
-
2
Teplice
5.10
4.50
1.40
FT
Olympia HK
0
-
5
Slovacko
-
-
-
FT
Pribram
4
-
1
FC Vlasim
1.40
4.25
5.50
FT
Sigma Ołomuniec
7
-
0
Trinec
1.20
5.60
8.00
FT
Brno
0
-
1
Slovan Liberec
3.45
3.45
1.85
FT
Slavia Praga
2
-
0
Usti nad Labem
1.15
6.10
9.00
Dania » 2. liga »
Druga duńska liga
FT
Varde
0
-
1
AaB
-
-
-
FT
ASA Aarhus
1
-
4
Aarhus 1900
-
-
-
Dania » puchar »
Ekstra Bladet
FT
Hundested IK
0
-
3
Vendsyssel FF
-
-
-
FT
Jammerbugt FC
0
-
1
Esbjerg fB
12.00
6.75
1.18
FT EX
Dalum
1
-
2
FC Midtjylland
19.00
11.00
1.07
FT EX
B 1908
2
-
4
Marienlyst
2.60
3.75
2.35
FT
Naestved
1
-
0
Silkeborg
3.95
3.95
1.72
FT
Aarhus Fremad
1
-
5
AGF
12.00
6.75
1.17
FT
FC Roskilde
0
-
5
AaB
7.50
4.75
1.35
FT
Fredericia
0
-
2
SoenderjyskE
3.60
3.65
1.90
FT
HB Koege
0
-
4
FC Nordsjaelland
3.90
3.75
1.80
Salwador » 1. liga »
Liga salwadorska
FT
CD FAS
2
-
1
Jocoro FC
-
-
-
Macedonia » 1. liga »
Liga macedońska
FT
FC Academy Pandev
0
-
2
Renova
-
-
-
FT
FK Vardar Skopje
1
-
0
FK Sileks
-
-
-
FT
Makedonija GjP
3
-
0
Rabotnicki Skopje
-
-
-
FT
Belasica
1
-
0
Shkupi Skopje
-
-
-
FT
Shkendija Tetowo
0
-
2
Pobeda
-
-
-
Wyspy Owcze » 1. liga »
Liga wysp owczych
FT
B36 Torshavn
2
-
0
07 Vestur
1.16
7.50
9.50
Niemcy » 2. liga »
2. Bundesliga
FT
Jahn Regensburg
2
-
1
FC Heidenheim
2.00
3.55
3.45
FT
St. Pauli
2
-
1
Paderborn
2.20
3.50
3.05
FT
Erzgebirge Aue
0
-
2
Sandhausen
2.85
2.85
2.75
FT
Magdeburg
3
-
3
Duisburg
2.25
3.25
3.20
Niemcy » 3. liga »
3 liga niemiecka
FT
Aalen
1
-
3
Karlsruher SC
2.70
3.15
2.48
FT
KFC Uerdingen
1
-
2
FSV Zwickau
1.65
3.55
4.80
FT
Osnabrueck
1
-
0
Fortuna Koeln
1.95
3.20
3.70
FT
Unterhaching
1
-
1
TSV 1860 Monachium
2.30
3.45
2.80
Niemcy » 4. liga »
Czwarta liga niemiecka
FT
Borussia Moenchengladbach II
1
-
0
RW Essen
2.70
3.15
2.43
FT
Alemannia Aachen
5
-
1
TV Herkenrath
1.60
3.90
4.30
FT
Wattenscheid
0
-
2
Wuppertal
2.50
3.35
2.50
Grecja » puchar »
Puchar Grecji
FT
Xanthi
0
-
0
OFI Kreta
-
-
-
FT
Aittitos Spaton
1
-
1
Ergotelis
-
-
-
FT
Niki Volou
0
-
1
AOK Kerkyra
-
-
-
FT
PAOK Saloniki
1
-
1
Aris Thessaloniki FC
-
-
-
Gwatemala » 1. liga »
Liga gwatemali
FT
CSD Municipal
3
-
1
Club Xelaju
2.38
2.90
2.70
FT
Iztapa
2
-
0
CSD Comunicaciones
2.48
2.95
2.55
Węgry » 1. liga »
Liga węgierska
FT
Videoton FC
3
-
1
Mezokovesd SE
1.40
4.20
7.00
Węgry » 2. liga »
Druga liga węgierska
FT
Vac FC
1
-
1
Zalaegerszeg
2.35
3.25
2.45
FT
Duna Aszfalt TVSE
1
-
1
Vasas Budapeszt
-
-
-
FT
Soroksar SC
1
-
2
Budaors
1.80
3.25
3.60
FT
Dorogi FC
2
-
1
Cegledi
1.60
3.35
4.40
FT
Balmazujvaros
1
-
0
Monori SE
1.80
3.25
3.60
FT
Kaposvari
1
-
0
BFC Siofok
-
-
-
FT
Nyiregyhaza Spartacus FC
0
-
1
Aqvital FC Csakvar
-
-
-
FT
Gyirmot
2
-
0
Mosonmagyarovari TE 1904
1.65
3.35
4.10
FT
Budafok
0
-
0
Kazincbarcikai BSC
1.90
3.25
3.25
Izrael » Puchar ligi »
Toto Cup
FT
Maccabi Hajfa
1
-
2
Maccabi Tel Awiw
4.20
3.55
1.63
Włochy » 2. liga »
Serie B
FT
Cremonese
2
-
0
Cosenza
1.85
3.20
4.70
FT
Foggia
2
-
1
Calcio Padova
1.95
3.15
4.20
Włochy » 3. liga »
Trzecia liga włoch
FT
Sudtirol
0
-
0
Alma Juventus Fano
1.55
3.50
5.10
FT
Fermana
1
-
0
Giana Erminio
2.28
3.00
2.95
FT
Gubbio
0
-
0
AlbinoLeffe
2.40
2.95
2.80
FT
Imolese Calcio
1
-
1
Teramo
2.45
2.90
2.80
FT
Bassano Virtus
1
-
1
Rimini
-
-
-
FT
Monza
1
-
0
Renate
2.00
3.25
3.25
FT
Pordenone Calcio
1
-
0
Virtus Verona
1.45
3.85
5.60
FT
Triestina
3
-
0
Ravenna
1.90
3.05
3.85
FT
Pontedera
2
-
1
Albissola
1.85
3.30
3.65
FT
ASDC Gozzano
3
-
4
Piacenza
3.70
3.05
1.92
FT
Sambenedettese
1
-
1
Vis Pesaro
1.70
3.50
4.00
Japonia » 1. liga »
Liga japońska
FT
Shonan Bellmare
0
-
0
Kawasaki Frontale
4.80
3.70
1.65
Japonia » 2. liga »
2 liga japońska
FT
Kyoto Sanga FC
1
-
0
Avispa Fukuoka
3.70
3.35
1.95
Japonia » puchar »
Puchar Japonii
FT
Jubilo Iwata
4
-
2
Consadole Sapporo
2.30
3.50
2.85
FT EX
Kashima Antlers
2
-
0
Sanfrecce Hiroshima
2.10
3.50
3.25
Kazachstan » 1. liga »
Liga kazachstańska
FT
FC Kyzylzhar Petropavlovsk
2
-
1
Szachtior Karaganda
-
-
-
FT
Żetysu Tałdykorgan
1
-
1
Ordabasy Szymkent
2.14
2.85
3.05
FT
Kaisar Kyzylorda
1
-
2
Kajrat Ałmaty
4.10
3.30
1.66
FT
Akzhaiyk Uralsk
0
-
1
Tobył Kostanaj
1.78
3.30
3.50
FT
Atyrau
0
-
1
FK Astana
6.50
4.35
1.30
FT
Aktobe
2
-
0
Irtysz Pawłodar
2.35
3.05
2.50
Kenia » 1. liga »
Liga kenijska
FT
Kakamega Homeboyz
1
-
0
SoNy Sugar
2.55
3.00
2.60
FT
AFC Leopards
0
-
4
Tusker FC
2.10
3.00
3.25
FT
Mathare United
1
-
0
Posta Rangers
2.00
3.25
3.25
FT
Zoo Kericho
1
-
0
Ulinzi Stars
2.50
3.00
2.60
FT
Vihiga United
2
-
0
Gor Mahia
-
-
-
FT
Nakumatt
1
-
1
Nzoia United
2.25
3.00
3.00
FT
Kariobangi Sharks
2
-
1
Wazito FC
-
-
-
Litwa » 1. liga »
Liga litewska
FT
Lietava Jonava
0
-
6
Żalgiris Wilno
12.00
5.60
1.16
FT
Suduva
0
-
0
Traku FK
1.60
3.65
4.50
Luksemburg » 1. liga »
Liga luksemburska
FT
CS Fola Esch
1
-
2
F91 Dudelange
-
-
-
Meksyk » puchar »
Puchar Meksyku
FT
Necaxa
0
-
2
Leon
-
-
-
FT
Pachuca
3
-
0
Cafetaleros de Tapachula
1.30
4.60
8.00
FT (P)
CF America
2
-
2
FC Juarez
Karne: 8-9
1.27
5.00
8.00
FT
Tijuana
1
-
2
Cruz Azul
2.23
2.88
3.15
Holandia » puchar »
Puchar Holandii KNVB
FT
OJC Rosmalen
0
-
6
ADO Den Haag
14.00
8.00
1.10
FT
Excelsior Maassluis
0
-
4
PSV Eindhoven
26.00
14.00
1.02
FT
RKAV Volendam
1
-
2
Vitesse
-
-
-
FT
Eemdijk
1
-
4
ASWH
-
-
-
FT (P)
DOVO
2
-
2
SV Urk
Karne: 4-5
-
-
-
FT EX
Katwijk
0
-
1
SC Heerenveen
11.50
7.00
1.15
FT
Groene Ster
2
-
1
TEC
-
-
-
FT
Staphorst
0
-
1
PEC Zwolle
-
-
-
FT
HVV Te Werve
0
-
7
Ajax Amsterdam
-
-
-
Nikaragua » 1. liga »
Liga nicaragua
FT
ART Municipal Jalapa
0
-
3
Diriangen FC
-
-
-
FT
Chinandega FC
0
-
0
Deportivo Ocotal
-
-
-
Norwegia » puchar »
Puchar Norwegii kwalifikacje
FT
Start
2
-
1
Bodoe/Glimt
2.55
3.50
2.70
FT
Rosenborg Trondheim
2
-
0
Vaalerenga
1.65
4.00
5.00
Peru » 1. liga »
Liga peruwiańska
FT
Academia Cantolao
1
-
1
Sport Huancayo
2.04
3.15
3.40
FT
Universidad San Martin
1
-
3
Ayacucho FC
1.60
3.65
4.90
FT
CD UT Cajamarca
2
-
1
Binacional
-
-
-
Rosja » puchar »
Puchar Rosji
FT
Sakhalin
1
-
2
Arsenal Tula
-
-
-
FT (P)
SKA-Khabarovsk
3
-
3
Terek Grozny
Karne: 2-4
2.25
3.25
2.90
FT
Syzran-2003
0
-
4
FK Rostów
-
-
-
FT
Luki-Energiya
1
-
2
FC Yenisey Krasnoyarsk
-
-
-
FT
FC Volgar
0
-
4
Zenit St Petersburg
-
-
-
FT
Czernomorec
0
-
1
Spartak Moskwa
-
-
-
FT EX
Chimki Moskwa
0
-
1
Rubin Kazań
4.70
2.90
1.84
FT
Chayka
1
-
2
Anży Machaczkała
-
-
-
FT (P)
Olimpiec Nizhny
0
-
0
FC Ufa
Karne: 5-3
2.85
2.75
2.60
FT
Torpedo Moskwa
0
-
1
Dynamo Moskwa
-
-
-
FT EX
Baltika
2
-
3
Lokomotiw Moskwa
5.50
3.55
1.57
Arabia Saudyjska » 1. liga »
Liga arabii saudyjskiej
FT
Al Ittihad
2
-
2
Al-Wehda
2.15
3.25
2.90
Szkocja » Puchar ligi »
Puchar Ligi
FT
Hearts
4
-
2
Motherwell
1.86
3.35
3.70
FT
Rangers
4
-
0
Ayr United
1.16
6.50
11.50
FT
St.Johnstone
0
-
1
Celtic Glasgow
6.10
4.50
1.40
Serbia » 1. liga »
Liga serbska
FT
Napredak
0
-
3
Crvena Zvezda Belgrad
6.10
3.95
1.35
Singapur » puchar »
Puchar Singapuru
FT
Albirex Niigata FC
3
-
2
Home United FC
1.45
4.60
5.50
FT
Brunei DPMM
2
-
0
Balestier Khalsa FC
1.70
3.75
4.10
Słowenia » 1. liga »
Liga słoweńska - Prva Liga
FT
Krsko Posavje
0
-
4
NK Domżale
5.10
3.80
1.50
Słowenia » 2. liga »
2 liga słoweńska
FT
NK Bravo
1
-
0
NK Dob
-
-
-
RPA » 1. liga »
Liga Republiki Południowej Afryki
FT
Baroka FC
0
-
0
Free State Stars
2.55
2.65
3.00
RPA » 2. liga »
Druga liga Republiki Południowej Afryki
FT
Uthongathi FC
3
-
0
Real Kings FC
1.95
3.00
3.60
Korea Południowa » 1. liga »
Liga korei południowej
FT
Gangwon FC
1
-
0
Suwon Bluewings
2.95
3.45
2.10
FT
Sangju Sangmu
1
-
2
Pohang Steelers
3.15
3.25
2.10
FT
Daegu FC
2
-
2
Gyeongnam FC
2.10
3.25
3.15
FT
Ulsan Hyundai
3
-
2
Jeju United
1.85
3.45
3.65
FT
FC Seoul
1
-
1
Incheon United
1.90
3.40
3.50
FT
Jeonbuk FC
1
-
0
Jeonnam Dragons
1.27
5.20
7.50
Szwecja » 1. liga »
Liga szwedzka
FT
Hammarby
0
-
1
Elfsborg
1.73
3.85
4.60
FT
GIF Sundsvall
1
-
1
Djurgaarden
3.00
3.40
2.35
FT
IFK Norrkoeping
3
-
1
Malmoe FF
2.95
3.20
2.50
FT
Oestersunds FK
3
-
1
Brommapojkarna
1.47
4.50
6.50
FT
Trelleborgs FF
0
-
1
Dalkurd FF
2.70
3.50
2.50
Szwajcaria » 1. liga »
Liga szwajcarska
FT
Young Boys Berno
2
-
0
St. Gallen
1.29
5.60
8.00
FT
FC Basel
2
-
1
FC Luzern
1.62
4.20
4.60
FT
Neuchâtel Xamax
2
-
1
Lugano
2.80
3.35
2.45
Szwajcaria » 2. liga »
2 liga szwajcarska
FT
Wil
0
-
0
FC Vaduz
2.40
3.30
2.63
FT
Winterthur
2
-
1
Lausanne
3.60
3.50
1.85
Tajwan » 1. liga »
Liga tajwańska
FT
Air Source Development
0
-
0
Taipei City Tatung
-
-
-
FT
Tainan City
7
-
2
Royal Blue
-
-
-
Tunezja » 1. liga »
Liga tunezyjska
FT
Esperance
1
-
1
Stade Tunisien
1.30
4.25
7.00
Turcja » puchar »
Puchar Turcji
FT
Yeni Amasyaspor
2
-
5
Konyaspor
-
-
-
FT EX
Van Buyuksehir Belediyespor
4
-
2
Hacettepe Spor Kulubu
-
-
-
FT EX
Gaziantepspor
0
-
1
Dersim 62 Spor
-
-
-
FT
Gumushanespor
1
-
0
Silivrispor
-
-
-
FT
Hatayspor
2
-
1
Kasimpasa Erokspor
-
-
-
FT
Erbaaspor
1
-
0
Eskisehirspor
-
-
-
FT
Kilis Belediyespor
1
-
4
Osmanlispor FK
-
-
-
FT
Karaman Belediyespor
1
-
3
Etimesgut Belediyespor
-
-
-
FT
Bartinspor
1
-
2
Sariyer
-
-
-
FT
Zonguldak Komurspor
4
-
1
Bayrampasa
-
-
-
FT
Karabukspor
3
-
0
Kocaeli Birlik Spor
-
-
-
FT
Kirsehir Belediyespor
2
-
3
Altay
-
-
-
FT
Anadolu Selcukspor
0
-
2
Karagumruk
-
-
-
FT
Istanbulspor
3
-
1
Anadolu Uskudar 1908
-
-
-
FT EX
Sile Yildizspor
3
-
2
Adanaspor
-
-
-
FT (P)
Bucak Belediye Oguzhanspor
2
-
2
Bugsasspor
Karne: 4-5
-
-
-
FT
Bandirmaspor
3
-
0
Gaziosmanpasa
-
-
-
FT
Elazigspor
0
-
4
Batman Petrolspor
-
-
-
FT
Darica Genclerbirligi
2
-
1
Inegolspor
2.45
3.30
2.45
FT
Gengelkoy Futbol Yatirimlari
2
-
1
Sakaryaspor
-
-
-
FT
Afjet Afyonspor
2
-
1
Siirt IL Ozel Idaresispor
-
-
-
FT
Fethiyespor
2
-
0
Sancaktepe Belediyespor
-
-
-
FT
Ankaragucu
2
-
1
Serik Belediyespor
1.10
8.50
12.00
FT
Urfaspor
0
-
1
Yomraspor
-
-
-
FT
Kahramanmaraspor
2
-
0
Kemer Tekirovaspor
1.85
3.50
3.60
FT
Boluspor
4
-
1
Payas Belediyespor 1975
1.15
7.50
10.00
FT
Rizespor
2
-
0
Tarsus
1.25
5.50
9.00
Ukraina » 1. liga »
Liga ukraińska
FT
Illichivets
0
-
2
Dynamo Kijów
6.75
4.10
1.40
Wenezuela » 1. liga »
Liga wenezuelska
FT
Metropolitanos FC
1
-
0
Zamora FC
2.75
2.90
2.33
FT
Trujillanos FC
0
-
1
Tachira
-
-
-
FT
Aragua FC
0
-
1
Monagas SC
2.40
2.95
2.63
FT
Deportivo Anzoategui
1
-
1
Atletico Venezuela
2.02
3.20
3.00
FT
Portuguesa FC
2
-
1
Zulia
2.80
3.05
2.20
Finlandia » 1. liga »
Finlandia 1
FT
FC Inter
2
-
0
FC Lahti
2.60
3.10
2.80
FT
Ilves
1
-
2
HJK Helsinki
4.20
3.25
1.90
Niemcy » 5. liga »
Oberliga
FT
Noettingen
1
-
1
1. CfR Pforzheim
1.85
3.30
3.25
Włochy » 4. liga »
Serie D
FT
Citta di Anagni
0
-
2
Cassino
-
-
-
FT
Ladispoli
2
-
3
ASD Lanusei
-
-
-
FT
SSD Albalonga
1
-
1
Atletico SFF
-
-
-
FT
Lupa Roma
1
-
0
Monterosi
-
-
-
FT
Ostia Mare
1
-
0
Vis Artena
-
-
-
FT
ASD Trastevere
2
-
0
Aprilia
-
-
-
FT
Aquila Montevarchi
2
-
1
Viareggio
-
-
-
FT
Cannara
0
-
0
Massese
-
-
-
FT
Ponsacco
0
-
1
Pianese
-
-
-
FT
Prato
1
-
1
Real Forte Querceta
-
-
-
FT
San Donato
1
-
1
Sangiovannese
-
-
-
FT
Sangimignano
0
-
0
Bastia Calcio
-
-
-
FT
Seravezza
3
-
1
Ghivizzano Borgoamozzano
-
-
-
FT
Trestina
3
-
0
Aglianese
-
-
-
FT
Sinalunghese
2
-
1
US Gavorrano
-
-
-
FT
Tuttocuoio
1
-
0
Scandicci
-
-
-
FT
Avezzano
5
-
1
Castelfidardo
-
-
-
FT
Forli
0
-
0
ASD Pineto
-
-
-
FT
Francavilla Calcio 1927
2
-
1
Montegiorgio
-
-
-
FT
Jesina
0
-
2
Savignanese
-
-
-
FT
Matelica
1
-
0
Romagna Centro
-
-
-
FT
Olympia Agnonese
1
-
2
San Nicolo
-
-
-
FT
Recanatese
1
-
1
Isernia
-
-
-
FT
Sammaurese
1
-
1
Real Giulianova
-
-
-
FT
Sangiustese
3
-
0
Vastese
-
-
-
FT
Santarcangelo
2
-
1
Campobasso
-
-
-
FT
Anziolavinio
1
-
3
Avellino
-
-
-
FT
Budoni
2
-
2
Castiadas
-
-
-
FT
Latina
1
-
1
Flaminia
-
-
-
FT
Torres
1
-
2
Latte Dolce
-
-
-
Malta » 2. liga »
Druga liga maltańska
FT
Mqabba
3
-
1
Marsa FC
-
-
-
FT
Gudja United
1
-
1
Vittoriosa Stars
-
-
-
FT
San Gwann FC
1
-
2
Lija
3.60
3.60
1.80
FT
Pembroke Athleta F.C.
1
-
0
Swieqi United F.C.
-
-
-
Rosja » 3. liga »
Trzecia liga rosyjska
FT
FC Chita
0
-
3
Irtysz
-
-
-
Szwajcaria » 3. liga »
Trzecia liga szwajcarska
FT
Stade Nyonnais
1
-
2
Bellinzona
1.45
4.50
5.00
Szwajcaria » 4. liga »
Czwarta liga szwajcarska
FT
FC Thalwil
1
-
1
Eschen/Mauren
-
-
-
Tanzania » 1. liga »
Liga tanzańska
FT
Singida United
3
-
0
Mbeya City
-
-
-
Wenezuela » 2. liga »
Druga liga Wenezuelska
FT
Deportivo Petare
0
-
2
Libertador FC
1.79
3.15
3.65
FT
Gran Valencia
2
-
0
Universidad Central
-
-
-
FT
Angostura FC
1
-
1
Yaracuy FC
2.25
3.05
2.65
Walia » 2. liga »
Druga liga walijska
FT
Holyhead Hotspur
0
-
1
Porthmadog
-
-
-
W tej chwili nie trwa żaden mecz na żywo. Gdy tylko rozpocznie się jakiś mecz zostanie on automatycznie wyświetlony na tej stronie.