Odśwież wyniki
Livescore
Strona główna
Wczorajsze wyniki
Live (
0
)
Moje mecze (
0
)
Ekstraklasa
Pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga mistrzów
Zmień datę
kwiecień
15
Poniedziałek
kwiecień
16
Wtorek
kwiecień
17
Wczoraj
kwiecień
18
Dzisiaj
kwiecień
19
Jutro
kwiecień
20
Sobota
kwiecień
21
Niedziela
Wyniki 23 wrz 2018
Wyniki na żywo
23 wrz 2018
Livescore
Wczorajsze wyniki
Live (
0
)
Moje mecze (
0
)
Popularne ligi
Ekstraklasa
Polska pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga Mistrzów
Liga Europy
Europa
Albania
Liga albańska Kategoria Superiore
2 liga albańska
Puchar Albanii
Albania Awans/Spadek
Andora
Liga andorska
2 liga andorska
Puchar Andory
Anglia
Premier League
Championship
League 1
League 2
Conference Premier
National League North/South
Evo-Stik League
Premier Reserve League
Puchar Anglii
Johnstones Paint Trophy
Kwalifikacje FA Trophy
Mecz o Tarczę Wspólnoty
Capital One Cup
Armenia
Liga armeńska
2 liga armeńska
Puchar Armenii
Superpuchar Armenii
Austria
Liga austriacka
2 liga austriacka
3 liga austriacka
Czwarta liga austriacka
Puchar Austrii
Superpuchar Austrii
Baraże
Azerbejdżan
Liga azerbejdżanu
2 liga azerbejdżanu
Puchar azerbejdżanu
Belgia
Liga belgijska
2 liga belgijska
Trzecia liga belgijska
Puchar Cofidis Cup
Superpuchar Belgii
Finały ligi belgijskiej
Białoruś
Liga białoruska
2 liga białoruska
Puchar białorusi
Bośnia i Hercegowina
Liga bośniacka
2 liga bośniacka FBiH
Puchar Bośni
Bułgaria
Liga bułgarska
Druga liga bułgarska
Liga bułgarska rezerw
Puchar Bułgarii
Superpuchar Bułgarii
Awans/Spadek
Chorwacja
Liga chorwacka
2 liga chorwacka
Puchar Chorwacji
Superpuchar Chorwacji
Cypr
Liga cypryjska
2 liga cypryjska
Puchar Cypru
Superpuchar Cypru
Czarnogóra
Liga czarnogórska
Druga liga czarnogórska
Puchar Czarnogóry
Liga czarnogórska kwalifikacje
Czechy
Liga czeska
2 liga czeska
Liga czeska rezerw
Czeska liga rezerw U19
Puchar Czech
Superpuchar Czech
Dania
Liga duńska Superligaen
Druga duńska liga
Dania 2
Trzecia duńska liga
Dania 3
Dania 4
Dania 5
U17 Ligaen
Liga duńska rezerw
U19 Ligaen
Ekstra Bladet
Puchar Danii 2
Dania awans/spadek
Estonia
Liga estońska
2 liga estońska Esiliiga
Puchar Estonii
Superpuchar Estonii
Finlandia
Finlandia 1
2 liga fińska Ykkonen
Trzecia liga fińska
Czwarta liga fińska
Puchar Finlandii
Puchar ligi
Finlandia awans/spadek
Francja
Liga francuska
Druga liga francuska
Trzecia liga francuska
Czwarta liga francuska
Puchar Francji
Superpuchar
Puchar ligi francuskiej
Gibraltar
Premier League
Puchar
Grecja
Liga grecka
Druga liga grecka
Trzecia liga grecka
Liga grecka rezerw
Puchar Grecji
Puchar Grecji 2
Gruzja
Liga gruzińska
Druga liga gruzińska
Puchar Gruzji
Awans/Spadek
Hiszpania
Liga hiszpańska
Druga liga hiszpańska
3 liga hiszpańska
Czwarta liga hiszpańska
Puchar Króla
Superpuchar
Holandia
Liga holenderska
2 liga holenderska
Trzecia liga holenderska
Czwarta liga holenderska
Puchar Holandii KNVB
Superpuchar Holandii
Klubowe mecze towarzyskie
Baraże ligi holenderskiej
Irlandia
Liga irlandzka
2 liga irlandzka
Puchar Irlandii
Puchar Ligi Irlandzkiej
Irlandia baraże
Irlandia Północna
Liga Irlandii północnej
2 liga Irlandii północej
Puchar Irlandii Płn.
Puchar ligi
Baraże
Islandia
liga islandzka
2 liga islandzka
Puchar Islandii
Kosowo
Superliga
Krym
Liga krymsk
Liechtenstein
Puchar
Litwa
Liga litewska
Druga liga litewska
Puchar
Lithuania Cup 1
Luksemburg
Liga luksemburska
Druga liga luksemburgu
Puchar
Luxembourg Promotion/Relegation
Macedonia
Liga macedońska
2 liga macedońska
Puchar
F.Y.R.O.M. Cup 1
Baraże
Malta
Liga maltańska
Druga liga maltańska
Puchar
Mołdawia
Liga mołdawska
Druga liga mołdawska
Puchar Mołdawii
Niemcy
Bundesliga
2. Bundesliga
3 liga niemiecka
Czwarta liga niemiecka
Oberliga
Puchar Niemiec
Superpuchar Niemiec
Puchar Niemiec 2
Baraże
Norwegia
Liga norweska
Druga liga norweska
Trzecia liga norweska
Czwarta liga norweska
Norwegia 5
Norwegia 6
Norwegia 7
U19 Interkretsserien
Puchar Norwegii kwalifikacje
SuperPuchar
Tippeligaen Qualification
Polska
Ekstraklasa
1 liga polska
2 liga polska
Puchar Polski
Superpuchar
Portugalia
Liga portugalska
2 liga portugalska
Trzecia liga portugalska
Puchar Portugalii
Superpuchar Portugalii
Puchar Ligi
Rosja
Liga rosyjska
Druga liga rosyjska
Trzecia liga rosyjska
Rezerwy
Puchar Rosji
Superpuchar Rosji
Puchar Rosji 2
Baraże
Rumunia
Liga romuńska
Druga liga rumuńska
Puchar Rumunii
Puchar Rumunii 3
Puchar ligi
Awans/Spadek
San Marino
Liga San Marino
Puchar San Marino
Serbia
Liga serbska
Druga liga serbska
Serbia Cup 1
Szkocja
Liga szkocka Premiership
Druga liga szkocka
Szkocja 3
Szkocja 4
Piąta liga szkocka
Development League
Puchar Szkocji
Challenge Cup
Puchar Ligi
Baraże
Szwajcaria
Liga szwajcarska
2 liga szwajcarska
Trzecia liga szwajcarska
Czwarta liga szwajcarska
Puchar Szwajcarii
Szwajcaria awans/spadek
Szwecja
Liga szwedzka
2 liga szwedzka
Szwecja 3
Szwecja 4
Rezerwy Allsvenskan U-21
Rezerwy 2
Awans/Spadek rezerw
Puchar Szwecji
Superpuchar
Szwecja awans/spadek
Szwecja awans/spadek 2
Słowacja
Liga słowacka
Druga liga słowacka
Puchar Słowacji
Superpuchar Słowacji
Słowenia
Liga słoweńska - Prva Liga
2 liga słoweńska
Puchar Słowenii
Puchar Słowenii 3
Baraże
Turcja
Liga turecka
Druga liga turecka
Turcja 3
Czwarta liga turecka
Puchar Turcji
Superpuchar Turcji
Baraże
Ukraina
Liga ukraińska
Druga liga ukraińska
Puchar Ukrainy
Superpuchar Ukrainy
Walia
Liga walijska
Druga liga walijska
Puchar Walii
Węgry
Liga węgierska
Druga liga węgierska
Liga węgierska rezerw
Puchar Węgier
Superpuchar Węgier
Wyspy Owcze
Liga wysp owczych
Puchar Wysp Owczych
Włochy
Serie A
Serie B
Trzecia liga włoch
Serie D
Puchar Włoch
Superpuchar Włoch
Baraże
Łotwa
Liga łotewska
Druga liga łotewska
Cup
Puchar Łotwy
Turnieje
Mistrzostwa Świata
Liga Narodów Division A
Liga Narodów dywizja B
Liga Narodów Dywizja C
Liga Narodów Dywizja D
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU
CONCACAF Gold Cup
Copa America
Puchar Konfederacji
EURO U-21
Mistrzostwa Świata U-20
Klubowe Mistrzostwa Świata
Liga Mistrzów
Liga Europy
World Cup Qualification S. Amer
World Cup Qualification CONCACAF
World Cup Qualification Africa
World Cup Qualification Asia
World Cup Qualification Oceania
Copa Libertadores
Puchar Południowoamerykański
Superpuchar Afryki
Superpuchar Europy
AFC Presidents Cup
Puchar AFC
Euro
Mistrzostwa Narodów Afryki
Puchar Narodów Afryki
Azjatycka Liga Mistrzów
AFC U23 Championship
AFF Puchar Suzuki
Puchar Azji
Liga Mistrzów Afryki
Afrykański Puchar Konfederacji
CECAFA Senior Challenge Cup
CFU Puchar klubowy
Champions World Series
Klubowe mecze towarzyskie
Liga Mistrzów Ameryka Płn.
CONCACAF Cup
Copa Centroamericana
East Asian Championship
Euro U-17
Euro U-19
Mecze towarzyskie Reprezentacje
Mecze towarzyskie U-21
Klubowe turieje towarzyskie
Klubowe turieje towarzyskie
Friendly Club Cup
Gulf Cup
Kagame Inter-Club Cup
Kappa Cup
NextGen Series 1
OFC Champions League
Premier League Asia Trophy
Recopa Sudamericana
Royal League
Olimpiada
The Atlantic Cup
UI Cup
Mecze towarzyskie
Puchar Vodafone
West Asian Championship
Mistrzostwa Świata U-17
Setanta Sports Cup
Suruga Bank Championship 1
Toulon Tournament 1
Gold Cup kwalifikacje
Liga Mistrzów U-21
Wszystkie turnieje
Ameryka Płd
Argentyna
Liga argentyńska
2 liga argentyńska
3 Liga argentyńska
Czwarta liga argentyńska
Puchar Argentyny
Superpuchar Argentyny
Argentyna Awans/Spadek
Boliwia
Liga boliwijska
Druga liga boliwijska
Awans/Spadek
Brazylia
Liga brazylijska Serie A
2 liga brazylijska Serie B
3 liga brazylijska Serie C
Brasiliense
Serie D
Paulista A2
Puchar Brazylii
Copa do Nordeste
Chile
Liga chilijska
Druga liga chilijska
Puchar Chile
Superpuchar Chile
Ekwador
Liga ekwadorska
Druga liga ekwadorska
Kolumbia
Liga kolumbijska
2 liga kolumbijska
Colombia Cup 1
Paragwaj
Liga paragwajska
2 liga paragwajska
Peru
Liga peruwiańska
2 liga peruwiańska
Urugwaj
Liga urugwajska
Druga liga urugwajska
Wenezuela
Liga wenezuelska
Druga liga Wenezuelska
Awans/Spadek
Ameryka Pół
Antigua i Barbuda
Premier Division
Azja
Liga haitańska
Barbados
Liga barbadosu Premier Division
Bermudy
Liga bermud
Granada
Liga Grenady
Gwadelupa
Liga gwadelupy
Gwatemala
Liga gwatemali
Druga liga gwatemali
Honduras
Liga hondurasu
Jamajka
Liga jamajska
Kanada
Liga kanadyjska
Kostaryka
Liga kostarykańska
2 liga kostarykańska
Kuba
Liga kubańska
Martynika
Liga wyspy martynika
Meksyk
Liga meksykańska
Druga liga meksykańska
Puchar Meksyku
Nikaragua
Liga nicaragua
Panama
Liga panamska
Portoryko
Liga puerto rico
Saint Vincent i Grenadyny
1. Division
Salwador
Liga salwadorska
St. Kitts and Nevis
SKNFA League
Trynidad i Tobago
Professional League
USA
Liga amerykańska MLS
2 liga amerykańska
Trzecia liga Amerykańska
Czwarta liga amerykańska
Puchar USA
Azja
Arabia Saudyjska
Liga arabii saudyjskiej
Bahrain
Liga bahrajnu
Chiny
Liga chińska
Druga liga chińska
Puchar Chin
Superpuchar Chin
Filipiny
Liga filipińska
Hongkong
Liga Hong Kongu
Druga liga Hong Kongu
Indie
I-League
Liga indyjska
Indonezja
Liga 1
Irak
Liga Iraku
Iran
Pro League
Druga liga irańska
Puchar Iranu Hazfi
Izrael
Liga izraelska
2 liga izraelska
Puchar Izraela
Toto Cup
Baraże
Japonia
Liga japońska
2 liga japońska
Trzecia liga japońska
Czwarta liga japońska
Puchar Japonii
Superpuchar Japonii
Puchar Ligi
Baraże
Jemen
Liga jemeńska
Jordania
Liga jordańska
Katar
Liga katarska
Kazachstan
Liga kazachstańska
2 liga kazachstańska
Puchar Kazachstanu
Superpuchar Kazachstanu
Korea Południowa
Liga korei południowej
Druga liga Korei Płd.
Trzecia liga Korei Płd
Puchar
Baraże
Kuwejt
Premier League
Liban
Liga libańska
Malezja
Liga malezyjska
Druga liga malezyjska
Oman
Liga Omanu
Pakistan
Liga pakistańska
Palestyna
Liga palestyńska
Singapur
Liga singapurska
Puchar Singapuru
Puchar Ligi
Syria
Liga syryjska
Tajlandia
Liga tajlandzka
Druga liga tajlandzka
Tajwan
Liga tajwańska
Uzbekistan
Liga uzbecka
Druga liga uzbekistanu
Awans/Spadek
Wietnam
Liga wietnamska
Druga liga wietnamska
ZEA
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich
Zimbabwe
Zimbabwe 1
Afryka
Algieria
Ligue 1
2 liga algierska
Angola
Liga angolska Girabola
Benin
Liga beninu
Botswana
Liga botswany
Burkina Faso
Liga burkina faso
Cape Verde
Liga Republiki Zielonego Przylądka
Czad
Premiere Division
DR Kongo
Liga Demokratycznej Republiki Konga
Egipt
Liga egipska
Druga liga egipska
Gabon
Liga gabonu
Gambia
Liga gambi
Ghana
Liga ghańska
Gwinea
Liga Gwinea
Kamerun
Liga kamerunu
Kenia
Liga kenijska
Druga liga kenijska
Puchar Kenii
Shield Cup Kenii
Kongo
Linafoot
Lesotho
Premier League
Liberia
Liga liberyjska
Libia
Liga libijska
Madagaskar
Liga madagaskarska
Malawi
Liga malawi
Mali
Liga mali
Maroko
Liga marokańska
Druga liga marokańska
Mauritius
Liga mauritius
Mozambik
Liga mocambiku
Namibia
Liga namibijska
Nigeria
Liga nigeryjska
RPA
Liga Republiki Południowej Afryki
Druga liga Republiki Południowej Afryki
Puchar Nedbank RPA
Puchar MNT8 RPA
Rwanda
Liga rwandy
Senegal
Liga senegalska
Sierra Leone
Liga Sierra Leone
Suazi
Liga suazi
Sudan
Liga Sudanu
Tanzania
Liga tanzańska
Togo
Championnat National
Tunezja
Liga tunezyjska
Druga liga tunezyjska
Uganda
Liga ugandy
Wybrzeże Kości Słoniowej
Liga Wybrzeża Kości Słoniowej
Zambia
Zambia 1
Oceania
Australia
Liga australijska
2 liga australijska
3 liga australijska
Czwarta liga australijska
Liga australijska rezerw
Liga australijska NPL rezerw
Puchar Australii
Fidżi
Liga Fiji
Nowa Zelandia
Liga nowozelandzka
Druga liga nowozelandzka
Tahiti
Taiti 1
Vanuatu
TVL Premier League
Wyspa Salomona
Liga wysp salomona
Resultados ao vivo
Scoruri live
Livescore
Livescore
Rezultati uzivo
Risultati in tempo reale
Transmisje meczów
Porównanie drużyn
Wszystie
Live (
0
)
Moje mecze (
0
)
Zamknij
Znaleziono:
Przeszukaj mecze na serwerze
Polska » 1. liga »
Ekstraklasa
FT
Śląsk Wrocław
4
-
1
Piast Gliwice
2.15
3.35
3.25
FT
Górnik Zabrze
1
-
3
Jagiellonia Białystok
3.55
3.45
2.00
Polska » 2. liga »
1 liga polska
FT
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1
-
1
Sandecja Nowy Sącz
2.28
3.10
2.95
FT
GKS Katowice
1
-
1
Puszcza Niepołomice
2.30
2.95
3.10
Polska » 3. liga »
2 liga polska
FT
Błękitni Stargard
0
-
2
Górnik Łęczna
2.55
3.10
2.38
Anglia » 1. liga »
Premier League
FT
West Ham United
0
-
0
Chelsea
6.80
4.50
1.53
FT
Arsenal
2
-
0
Everton
1.42
5.15
7.95
Hiszpania » 1. liga »
Liga hiszpańska
FT
Levante
2
-
6
Sevilla FC
3.50
3.75
2.05
FT
Villarreal
0
-
0
Valencia CF
2.15
3.40
3.55
FT
Real Betis
2
-
2
Athletic Bilbao
2.15
3.40
3.60
FT
FC Barcelona
2
-
2
Girona
1.10
11.50
23.00
Niemcy » 1. liga »
Bundesliga
FT
Bayer Leverkusen
1
-
0
FSV Mainz 05
1.60
4.25
5.20
FT
Eintracht Frankfurt
1
-
1
RasenBallsport Leipzig
2.85
3.55
2.38
Włochy » 1. liga »
Serie A
FT
Torino
1
-
3
SSC Napoli
4.30
3.45
1.89
FT
Bologna
2
-
0
AS Roma
5.40
3.70
1.67
FT
Chievo Werona
0
-
2
Udinese
2.75
3.15
2.70
FT
Lazio Rzym
4
-
1
Genoa
1.44
4.50
7.00
FT
AC Milan
2
-
2
Atalanta
2.14
3.20
3.70
FT
Frosinone
0
-
2
Juventus Turyn
16.00
6.75
1.19
Francja » 1. liga »
Liga francuska
FT
Rennes
1
-
3
PSG
8.00
5.60
1.32
FT
Guingamp
1
-
3
Bordeaux
2.60
3.15
2.85
FT
Olympique Lyon
4
-
2
Olympique Marsylia
1.92
3.70
3.80
Anglia » puchar »
Puchar Anglii
FT
Gloucester City
3
-
1
Plymouth Parkway
-
-
-
Rosja » 1. liga »
Liga rosyjska
FT
Zenit St Petersburg
5
-
3
Lokomotiw Moskwa
1.72
3.40
5.00
FT
CSKA Moskwa
1
-
1
Spartak Moskwa
2.28
3.25
3.05
USA » 1. liga »
Liga amerykańska MLS
FT
Atlanta United
2
-
0
Real Salt Lake
1.32
5.50
8.00
FT
Impact De Montreal
1
-
1
New York City FC
2.23
3.65
2.90
FT
New England Rev.
2
-
2
Chicago Fire
1.55
4.20
5.25
FT
Orlando City
0
-
0
Houston Dynamo
2.05
3.65
3.25
FT
Columbus Crew
2
-
1
Colorado Rapids
1.26
5.40
10.50
FT
Minnesota United
3
-
2
Portland Timbers
2.10
3.75
3.10
FT
Philadelphia Union
2
-
0
Sporting Kansas City
3.10
3.75
2.10
Holandia » 1. liga »
Liga holenderska
FT
Feyenoord Rotterdam
1
-
0
FC Utrecht
1.40
5.10
7.00
FT
FC Emmen
0
-
1
PEC Zwolle
2.95
3.50
2.33
FT
FC Groningen
1
-
3
AZ Alkmaar
3.75
3.75
1.94
FT
PSV Eindhoven
3
-
0
Ajax Amsterdam
2.63
3.65
2.50
Portugalia » 1. liga »
Liga portugalska
FT
Feirense
0
-
0
Nacional
2.07
3.15
3.70
FT
Tondela
2
-
0
Moreirense
2.20
3.15
3.35
FT
Benfica Lizbona
2
-
0
Aves
1.10
9.00
21.00
FT
Portimonense
3
-
2
Vitoria Guimaraes
2.20
3.35
3.15
Turcja » 1. liga »
Liga turecka
FT
Kasimpasa
1
-
2
Alanyaspor
1.70
3.90
4.35
FT
Antalyaspor
2
-
1
Sivasspor
2.55
3.45
2.50
FT
Akhisar Belediye Genclik Ve Spor
3
-
0
Galatasaray Stambuł
4.80
3.80
1.65
Albania » 1. liga »
Liga albańska Kategoria Superiore
FT
Kastrioti
1
-
1
Laci
-
-
-
FT
Kukesi
1
-
0
KF Kamza
-
-
-
Afrykański Puchar Konfederacji
FT
Enyimba
5
-
1
Rayon Sport
1.50
3.70
6.70
FT
Raja Casablanca
1
-
0
CARA
1.22
5.25
13.00
FT
USM Alger
0
-
1
Al Masry
1.55
3.40
6.00
FT
RSB Berkane
1
-
1
AS Vita Club
1.47
4.00
6.50
Andora » 1. liga »
Liga andorska
FT
UE Santa Coloma
0
-
0
UE Engordany
-
-
-
FT
Inter Club d'Escaldes
1
-
0
FC Santa Coloma
-
-
-
FT
Sant Julia
1
-
1
FC Ordino
-
-
-
FT
Lusitanos
1
-
1
Encamp
-
-
-
Argentyna » 1. liga »
Liga argentyńska
FT
Banfield
1
-
1
Independiente
3.30
3.00
2.20
FT
Tigre
0
-
2
Huracan
2.40
2.90
3.05
FT
San Martin de Tucuman
0
-
0
Argentinos Juniors
2.40
2.95
3.05
FT
Gimnasia LP
1
-
1
Rosario Central
2.85
2.85
2.60
FT
San Martin San Juan
1
-
3
Atletico Tucuman
2.95
2.95
2.43
FT
Boca Juniors
0
-
2
River Plate
2.35
2.88
3.15
Argentyna » 2. liga »
2 liga argentyńska
FT
Sarmiento
1
-
1
Central Cordoba de Santiago
2.20
2.80
3.50
FT
Santamarina Tandil
2
-
2
Gimnasia Jujuy
2.80
2.60
2.85
FT
Nueva Chicago
1
-
0
Olimpo
2.10
2.75
3.85
FT
Brown de Adrogue
0
-
0
Los Andes
1.80
3.15
4.40
FT
Independiente Rivadavia
1
-
0
Club Atletico Platense
-
-
-
FT
Temperley
2
-
3
Arsenal Sarandi
2.30
2.75
3.30
FT
Quilmes
0
-
1
Almagro
2.35
2.80
3.15
Argentyna » 3. liga »
3 Liga argentyńska
FT
Juventud Unida Gualeguaychu
1
-
2
Douglas Haig
2.20
3.10
3.00
FT
Sportivo Estudiantes
1
-
1
San Lorenzo de Alem
-
-
-
FT
CA Chaco For Ever
1
-
0
Deportivo San Jorge Tucuman
1.90
3.20
3.60
FT
Sol de Mayo
1
-
3
Sansinena BB
-
-
-
FT
Independiente de Neuquen
1
-
1
Deportivo Madryn
-
-
-
FT
Defensores de Pronunciameniento
0
-
2
Gimnasia y Esgrima de Concepcion
-
-
-
FT
San Martín de Formosa
0
-
1
Altos Hornos Zapla
-
-
-
FT
Gimnasia y Tiro
1
-
0
Sarmiento de Resistencia
-
-
-
FT
Club Atletico Estudiantes
0
-
0
Tristan Suarez
1.95
2.95
4.00
FT
Club Cipolletti
2
-
0
Ferro Carril Oeste General Pico
-
-
-
FT
Union de Sunchales
1
-
0
Atletico Parana
1.65
3.30
4.75
FT
Huracan Las Heras
1
-
0
Juventud Unida Universitario
2.40
3.40
2.50
Armenia » 1. liga »
Liga armeńska
FT
Szirak
3
-
0
Artsakh
-
-
-
FT
Avan Academy
1
-
3
FC Banants
-
-
-
Australia » 2. liga »
2 liga australijska
FT EX
Green Gully Cavaliers
3
-
2
Moreland City FC
1.75
3.65
3.65
FT
Heidelberg United
2
-
1
Avondale Heights
-
-
-
Austria » 1. liga »
Liga austriacka
FT
Austria Wiedeń
0
-
3
LASK Linz
2.48
3.35
2.70
FT
FC Wacker Innsbruck
1
-
3
Admira Moedling
1.70
4.00
4.20
FT
Red Bull Salzburg
2
-
1
Rapid Wiedeń
1.19
6.25
12.50
Austria » 2. liga »
2 liga austriacka
FT
SPG Pasching/LASK Juniors
0
-
3
FC Liefering
-
-
-
Austria » 3. liga »
3 liga austriacka
FT
Altach (A)
3
-
1
Hohenems
1.55
4.60
3.60
WO
SKN St. Poelten (A)
3
-
0
Mattersburg (A)
-
-
-
FT
Admira Moedling (A)
3
-
1
FC Stadlau
2.23
3.55
2.45
Azerbejdżan » 1. liga »
Liga azerbejdżanu
FT
Keshla
1
-
2
Sumqayit
-
-
-
FT
FK Karabach
4
-
1
FK Gabala
1.94
3.25
3.20
Bahrain » 1. liga »
Liga bahrajnu
FT
Al-Hidd
1
-
2
Manama
2.35
3.25
2.45
FT
Al-Riffa
1
-
2
East Riffa
-
-
-
Białoruś » 1. liga »
Liga białoruska
FT
Dynamo Mińsk
3
-
2
FC Luch Minsk
-
-
-
Belgia » 1. liga »
Liga belgijska
FT
Gent
0
-
4
Club Brugge
2.63
3.40
2.65
FT
Anderlecht Bruksela
2
-
1
Standard Liege
2.08
3.55
3.45
FT
Cercle Bruges
2
-
5
Genk
5.40
4.10
1.60
Belgia » 2. liga »
2 liga belgijska
FT
KV Mechelen
2
-
0
Westerlo
1.68
3.80
4.50
Boliwia » 1. liga »
Liga boliwijska
FT
Jorge Wilstermann
1
-
0
Sport Boys Warnes
1.33
4.60
6.75
FT
Real Potosi
4
-
2
Bolivar
5.10
3.85
1.50
FT
San Jose
4
-
1
Blooming
1.25
5.10
8.50
Boliwia » 2. liga »
Druga liga boliwijska
FT
Ferrocarril Palmeiras
3
-
4
Independiente Petrolero
-
-
-
FT
Universitario de Vinto
2
-
0
Empresa Minera Huanuni
-
-
-
FT
Club Petrolero
1
-
0
Aviles Industrial
-
-
-
FT
Atletico Bermejo
1
-
1
Juventud Unida
-
-
-
Bośnia i Hercegowina » 1. liga »
Liga bośniacka
FT
FK Mladost Doboj Kakanj
2
-
2
Zeljeznicar
-
-
-
FT
Celik Zenica
1
-
1
FK Sloga Simin Han
-
-
-
FT
Siroki Brijeg
2
-
0
FK Zvijezda 09
-
-
-
Bośnia i Hercegowina » 2. liga »
2 liga bośniacka FBiH
FT
FK Olimpic Sarajewo
2
-
2
NK Novi Travnik
-
-
-
FT
Sloboda Mrkonjic Grad
0
-
1
Borac Banja Luka
-
-
-
Botswana » 1. liga »
Liga botswany
FT
Security Systems
0
-
1
Police XI
-
-
-
Brazylia » 1. liga »
Liga brazylijska Serie A
FT
Gremio
3
-
2
Ceara
1.34
4.10
9.50
FT
Atletico PR
3
-
0
Parana Clube
1.49
3.80
6.10
FT
Flamengo
2
-
1
Atletico MG
1.80
3.20
4.35
FT
Corinthians
1
-
1
Internacional
2.50
2.80
2.90
FT
Vitoria
3
-
4
Botafogo RJ
2.43
2.85
2.95
FT
Sport
0
-
1
Palmeiras
3.75
3.30
1.89
Brazylia » 2. liga »
2 liga brazylijska Serie B
FT
Guarani
1
-
0
CS Alagoano
1.84
3.15
4.00
FT
Avai FC
3
-
1
Sampaio Correa
1.47
3.55
6.75
Brazylia » 3. liga »
3 liga brazylijska Serie C
FT
Cuiaba
0
-
1
Operario Ferroviario
2.00
3.20
3.75
Bułgaria » 1. liga »
Liga bułgarska
FT
Vereya
1
-
1
Dunav Ruse
3.20
2.85
2.32
FT
Czerno More Warna
1
-
2
Slavia Sofia
1.90
3.20
3.80
FT
Botew Płowdiw
2
-
3
Łudogorec Razgrad
7.00
3.60
1.47
Chile » 1. liga »
Liga chilijska
FT
Universidad Catolica
2
-
1
San Luis
1.48
3.80
5.80
FT
Universidad de Concepcion
3
-
1
Universidad de Chile
2.25
2.90
3.10
FT
Curico Unido
1
-
0
O'Higgins
1.98
3.15
3.45
FT
Colo Colo
3
-
4
Antofagasta
1.72
3.40
4.25
Chile » 2. liga »
Druga liga chilijska
FT
Cobresal
3
-
3
Melipilla
-
-
-
FT
Atletico Nublense
0
-
1
Barnechea
1.78
3.25
3.75
FT
Deportes Valdivia
2
-
2
Magallanes
-
-
-
FT
Union San Felipe
0
-
1
Cobreloa
-
-
-
Chiny » 1. liga »
Liga chińska
FT
Guangzhou R&F F.C.
1
-
1
Chongqing Lifan
2.25
3.90
2.65
FT
Tianjin Teda
2
-
2
Beijing Renhe
-
-
-
Chiny » 2. liga »
Druga liga chińska
FT
Yanbian
4
-
1
Beijing BG
2.15
3.30
2.90
FT
Dalian Transcendence
2
-
0
Zhejiang Yiteng
1.33
5.00
5.60
FT
Meixian Juncheng Hakka
2
-
2
Shenzhen FC
-
-
-
FT
Shijiazhuang Ever Bright
1
-
2
Wuhan Zall
-
-
-
FT
Liaoning Hongyun
1
-
1
Meizhou Hakka
1.35
4.50
6.00
FT
Nei Mongol Zhongyou FC
0
-
0
Heilongjiang Lava Spring FC
-
-
-
Kolumbia » 1. liga »
Liga kolumbijska
FT
Rionegro Aguilas
2
-
1
Leones
1.44
3.75
8.00
FT
Independiente Medellin
2
-
2
Santa Fe
2.14
2.85
3.75
FT
Millonarios
2
-
2
Once Caldas
1.98
3.10
3.85
Kolumbia » 2. liga »
2 liga kolumbijska
FT
Universitario Popayan
2
-
2
Cortulua
2.23
3.15
2.70
FT
Valledupar
0
-
0
Llaneros FC
1.90
3.05
3.55
FT
Real Cartagena
1
-
1
Union Magdalena
2.60
3.10
2.33
FT
Atletico FC
1
-
1
Barranquilla FC
2.28
2.88
2.88
Kostaryka » 1. liga »
Liga kostarykańska
FT
Deportiva San Carlos
2
-
0
Limon
1.65
3.65
4.30
FT
Santos de Guapiles
0
-
0
Deportivo Saprissa
4.75
3.65
1.62
FT
C.S. Cartagines
3
-
2
Deportiva Carmelita
1.60
3.50
5.20
FT
LD Alajuelense
2
-
0
Grecia
1.37
4.50
6.40
FT
Universidad de Costa Rica
1
-
1
Club Sport Herediano
4.30
3.20
1.80
FT
Guadalupe FC
1
-
1
Municipal Perez Zeledon
2.23
3.20
2.95
Kostaryka » 2. liga »
2 liga kostarykańska
FT
AD Municipal San Ramon
1
-
1
Puntarenas FC
-
-
-
FT
AD Municipal Liberia
1
-
0
ADR Jicaral
-
-
-
FT
Guanacasteca
2
-
0
Santa Ana
-
-
-
Chorwacja » 1. liga »
Liga chorwacka
FT
Dinamo Zagrzeb
5
-
3
Inter Zaprešić
1.12
6.40
14.00
FT
NK Istra 1961
2
-
4
Hajduk Split
4.35
3.80
1.60
Chorwacja » 2. liga »
2 liga chorwacka
FT
Hajduk Split B
2
-
0
Dinamo Zagreb B
2.70
2.90
2.38
FT
Bjelo Brdo
3
-
2
Medimurje
-
-
-
FT
Lucko
2
-
2
NK Zadar
-
-
-
FT
NK Dugopolje
1
-
0
Osijek B
-
-
-
Cypr » 1. liga »
Liga cypryjska
FT
APOEL Nikozja
2
-
5
Doxa Katokopia
1.09
7.00
16.00
FT
Alki Oroklinis
0
-
0
Anorthosis
-
-
-
Czechy » 1. liga »
Liga czeska
FT
Slavia Praga
1
-
0
Bohemians 1905
1.19
6.25
11.50
Czechy » 2. liga »
2 liga czeska
FT
Hradec Kralove
4
-
0
Zizkov
1.53
3.65
5.00
FT
FK Varnsdorf
0
-
1
Trinec
2.10
3.15
3.15
FT
FK MAS Taborsko
1
-
1
Budejovice
3.30
3.25
2.00
Dania » 1. liga »
Liga duńska Superligaen
FT
SoenderjyskE
0
-
0
FC Midtjylland
3.70
3.70
1.95
FT
Hobro
0
-
5
AaB
3.50
3.30
2.15
FT
FC Kopenhaga
2
-
1
FC Nordsjaelland
1.57
4.25
5.40
FT
AGF
3
-
2
Broendby IF
3.70
3.65
1.95
Dania » 2. liga »
Druga duńska liga
FT
AaB
3
-
1
Aarhus 1900
-
-
-
FT
Fortuna Hjoerring II
2
-
0
Varde
-
-
-
DR Kongo » 1. liga »
Liga Demokratycznej Republiki Konga
WO
Maniema Union
3
-
0
Dragons
-
-
-
FT
Sanga Balende
2
-
0
FC Lubumbashi sport
-
-
-
FT
AC Rangers
2
-
0
Renaissance
-
-
-
FT
Saint-Eloi Lupopo
1
-
1
Nyuki
-
-
-
FT
Don Bosco
2
-
0
J.S. Bazano
-
-
-
Ekwador » 1. liga »
Liga ekwadorska
FT
Delfin
2
-
1
Emelec
2.25
3.20
2.95
FT
LDU de Quito
0
-
0
Barcelona SC
2.00
3.15
3.40
FT
Independiente del Valle
2
-
3
Deportivo Cuenca
1.75
3.20
4.60
Ekwador » 2. liga »
Druga liga ekwadorska
FT
Olmedo
1
-
1
Manta
-
-
-
FT
Fuerza Amarilla SC
2
-
1
Clan Juvenil
-
-
-
FT
Gualaceo SC
1
-
0
Santa Rita
-
-
-
Egipt » 1. liga »
Liga egipska
FT
El Hodood
1
-
0
Nogoom El Mostakbal
-
-
-
FT
El Zamalek
2
-
1
Al Mokawloon Al Arab
1.55
3.35
5.60
Salwador » 1. liga »
Liga salwadorska
FT
CD Chalatenango
1
-
1
CD Aguila
2.48
2.90
2.55
FT
CD Sonsonate
2
-
5
Alianza FC
2.90
3.15
2.10
FT
Municipal Limeno
1
-
0
CD Audaz
-
-
-
FT
CD FAS
0
-
1
Isidro Metapan
-
-
-
Estonia » 1. liga »
Liga estońska
FT
Talinna Kalev
0
-
2
Nomme JK Kalju
7.50
5.50
1.23
Estonia » 2. liga »
2 liga estońska Esiliiga
FT
Tartu JK Welco
0
-
4
FC Elva
2.10
4.00
2.60
FT
Rakvere JK Tarvas
1
-
1
Keila
1.18
6.75
8.75
Macedonia » 1. liga »
Liga macedońska
FT
Shkupi Skopje
2
-
1
Makedonija GjP
-
-
-
FT
Renova
0
-
2
Belasica
-
-
-
FT
Pobeda
2
-
4
FC Academy Pandev
-
-
-
FT
FK Sileks
1
-
2
Shkendija Tetowo
-
-
-
Wyspy Owcze » 1. liga »
Liga wysp owczych
FT
Klaksvik
1
-
2
HB Torshavn
2.25
3.50
2.70
FT
TB Tvoeroyri
2
-
2
NSI Runavik
-
-
-
FT
AB Argir
1
-
2
07 Vestur
2.10
4.00
2.70
FT
Vikingur
2
-
2
Skala
1.45
4.50
5.50
FT
B36 Torshavn
5
-
1
EB/Streymur
1.36
5.00
6.10
Finlandia » 2. liga »
2 liga fińska Ykkonen
FT
EIF
0
-
3
HIFK
3.10
3.15
2.20
Gruzja » 1. liga »
Liga gruzińska
FT
Sioni Bolnisi
0
-
0
Dinamo Tbilisi
-
-
-
FT
Saburtalo
0
-
3
Torpedo Kutaisi
-
-
-
FT
Dila Gori
2
-
0
FS Rustavi
-
-
-
Niemcy » 2. liga »
2. Bundesliga
FT
Hamburger SV
0
-
5
Jahn Regensburg
1.57
4.00
5.30
FT
Duisburg
1
-
2
Erzgebirge Aue
2.20
3.10
3.45
FT
FC Heidenheim
2
-
0
Greuther Fuerth
2.30
3.35
3.00
FT
Paderborn
4
-
4
Magdeburg
1.75
3.70
4.40
Niemcy » 3. liga »
3 liga niemiecka
FT
FSV Zwickau
0
-
1
Osnabrueck
2.45
3.10
2.80
FT
Hallescher FC
1
-
0
Aalen
1.60
3.90
4.60
Niemcy » 4. liga »
Czwarta liga niemiecka
FT
Budissa Bautzen
0
-
1
Chemnitzer FC
5.20
3.90
1.50
FT
ZFC Meuselwitz
1
-
3
FSV Union Fuerstenwalde
1.60
3.90
4.30
FT
Hertha Berlin II
3
-
0
BFC Dynamo
2.00
3.50
3.10
FT
FSV Wacker Nordhausen
0
-
0
RW Erfurt
1.70
3.45
4.30
FT
TSV Havelse
1
-
1
FC Hansa Lueneburg
2.30
3.25
2.80
FT
Eintracht Norderstedt
2
-
2
ETSV Weiche Flensburg
3.30
3.30
2.00
FT
Hoffenheim II
3
-
0
Mainz 05 II
1.95
3.45
3.35
FT
Holstein Kiel II
2
-
0
SSV Jeddeloh
1.85
3.50
3.50
FT
VfL Oldenburg
1
-
0
Lupo-Martini Wolfsburg
2.75
2.95
2.50
Grecja » 1. liga »
Liga grecka
FT
Xanthi
3
-
0
OFI Kreta
-
-
-
FT
Panathinaikos Ateny
3
-
0
Levadiakos
1.61
3.30
6.10
FT
PAOK Saloniki
2
-
0
AEK Ateny
1.75
3.15
5.00
Gwatemala » 1. liga »
Liga gwatemali
FT
CSD Comunicaciones
1
-
1
Deportivo Petapa
1.50
3.65
5.00
FT
Club Xelaju
1
-
0
Iztapa
-
-
-
FT
Sanarate
2
-
3
Antigua Guatemala
2.23
3.10
2.75
FT
Deportivo Malacateco
2
-
2
Coban Imperial
1.49
3.55
5.40
FT
Deportivo Chiantla
0
-
3
Guastatoya
1.85
3.00
3.70
Honduras » 1. liga »
Liga hondurasu
FT
Juticalpa
3
-
1
CD Vida
2.43
2.88
2.55
FT
Real de Minas
1
-
0
Real Espana
-
-
-
Islandia » 1. liga »
liga islandzka
FT
KA Akureyri
4
-
3
Grindavik
1.82
3.55
4.00
FT
ÍB Vestmannaeyja
2
-
1
Stjarnan
5.00
4.60
1.50
FT
Fjolnir
0
-
2
Breidablik
2.75
3.45
2.35
FT
KR Reykjavik
1
-
1
Fylkir
1.56
3.80
5.40
FT
Keflavik
0
-
4
Vikingur Reykjavik
5.25
3.95
1.58
FT
FH Hafnarfjordur
2
-
1
Valur
3.00
3.70
2.10
Indonezja » 1. liga »
Liga 1
FT
Persib Bandung
3
-
2
Persija Jakarta
1.70
3.25
4.10
FT
PSIS
4
-
2
Perseru Serui
1.72
3.25
4.00
FT
PSM Makassar
2
-
0
Sriwijaya FC
1.50
3.85
4.60
Iran » 1. liga »
Pro League
FT
Padideh FC
0
-
0
Tractor Sazi Tabriz
2.18
2.43
3.75
FT
Persepolis
1
-
0
Sepidrood Rasht
1.25
4.10
11.00
Irak » 1. liga »
Liga Iraku
FT
Al Hedood
1
-
3
Al Naft
-
-
-
FT
Al Zawraa
0
-
0
Al Shorta
-
-
-
FT
Erbil
1
-
0
Al Talaba
-
-
-
Włochy » 2. liga »
Serie B
FT
Calcio Padova
1
-
1
Cremonese
2.12
3.00
3.85
Włochy » 3. liga »
Trzecia liga włoch
FT
Cuneo
1
-
1
ASDC Gozzano
2.00
3.15
3.40
FT
Olbia
2
-
1
Pro Patria
-
-
-
FT
Renate
1
-
1
Bassano Virtus
-
-
-
FT
Ravenna
0
-
1
Sudtirol
-
-
-
FT
Giana Erminio
1
-
2
Imolese Calcio
1.90
3.15
3.65
FT
FeralpiSalo
0
-
0
Fermana
1.60
3.40
4.90
FT
Pistoiese
2
-
4
Lucchese
1.95
3.15
3.45
FT
AlbinoLeffe
1
-
2
Pordenone Calcio
2.30
2.95
2.95
FT
Teramo
0
-
0
Sambenedettese
2.50
3.00
2.65
FT
Virtus Verona
0
-
2
Monza
2.75
3.05
2.40
FT
Vis Pesaro
2
-
1
Gubbio
2.35
2.95
2.88
Wybrzeże Kości Słoniowej » 1. liga »
Liga Wybrzeża Kości Słoniowej
FT
ASEC Mimosas
2
-
1
Williamsville Athletic Club
-
-
-
Jamajka » 1. liga »
Liga jamajska
FT
Dunbeholden
0
-
1
Montego Bay United FC
-
-
-
FT
Humble Lions
0
-
1
UWI FC
-
-
-
FT
Mount Pleasant
1
-
0
Waterhouse FC
-
-
-
FT
Tivoli Gardens
2
-
1
Reno FC
-
-
-
Japonia » 1. liga »
Liga japońska
FT
Urawa Red Diamonds
4
-
0
Vissel Kobe
2.05
3.35
3.35
FT
Consadole Sapporo
0
-
2
Kashima Antlers
2.88
3.50
2.25
Japonia » 2. liga »
2 liga japońska
FT
Mito Hollyhock
0
-
1
Albirex Niigata
2.30
3.30
2.95
FT
Matsumoto Yamaga
2
-
0
Roasso Kumamoto
1.60
3.70
5.25
FT
FC Gifu
1
-
1
Tokyo Verdy
3.45
3.45
2.00
FT
Kamatamare Sanuki
0
-
2
Omiya Ardija
4.80
3.90
1.60
FT
JEF United Chiba
0
-
1
Yokohama FC
2.75
3.45
2.35
Japonia » 3. liga »
Trzecia liga japońska
FT
Blaublitz Akita
1
-
1
Gamba Osaka U23
1.90
3.60
3.20
FT
Fukushima United
0
-
1
YSCC
1.90
3.10
3.75
FT
Nagano Parceiro
2
-
1
SC Sagamihara
-
-
-
Kazachstan » 1. liga »
Liga kazachstańska
FT
Akzhaiyk Uralsk
1
-
2
FK Astana
6.10
4.00
1.35
Kenia » 1. liga »
Liga kenijska
FT
Wazito FC
3
-
3
Zoo Kericho
-
-
-
FT
Nzoia United
1
-
0
Thika United
1.55
3.40
5.50
FT
Tusker FC
2
-
2
Mathare United
1.90
3.20
3.60
Kuwejt » 1. liga »
Premier League
FT
Al-Shabab SC
1
-
1
Al Nasr
5.00
4.60
1.37
FT
Al-Salmiyah
5
-
3
Al-Jahra
1.64
3.50
3.95
Łotwa » 1. liga »
Liga łotewska
FT
FK Jelgava
0
-
0
FK Spartaks
4.10
3.55
1.66
FT
Valmieras FK
1
-
6
Ventspils
-
-
-
FT
FK Liepaja
0
-
0
Riga FC
2.50
3.40
2.35
Liban » 1. liga »
Liga libańska
FT
Al-Ahed
6
-
0
Al-Safa
1.27
4.55
9.00
Litwa » 2. liga »
Druga liga litewska
FT
Nevezis
1
-
1
Vilnius Vytis
-
-
-
FT
Stumbras Kaunas B
2
-
1
FK Panevezys
-
-
-
Malta » 1. liga »
Liga maltańska
FT
Gzira United
3
-
2
Hibernians
2.30
3.20
2.48
FT
Floriana
0
-
2
Birkirkara
2.70
3.00
2.23
Meksyk » 1. liga »
Liga meksykańska
FT
Toluca
3
-
2
Necaxa
1.88
3.45
3.60
FT
Leon
0
-
1
Lobos de la BUAP
1.49
4.00
5.60
FT
Cruz Azul
2
-
0
Atlas
1.47
3.85
6.00
FT
Tijuana
1
-
0
Pachuca
2.10
3.15
3.30
FT
CD Guadalajara
1
-
1
Queretaro FC
2.15
2.95
3.40
Meksyk » 2. liga »
Druga liga meksykańska
FT
Club Zacatepec
0
-
1
Leones Negros
2.25
3.05
2.85
FT
Cafetaleros de Tapachula
0
-
1
Mineros de Zacatecas
2.80
3.20
2.20
FT
Alebrijes Oaxaca
1
-
0
Dorados
2.23
2.95
2.95
Czarnogóra » 1. liga »
Liga czarnogórska
FT
Sutjeska
2
-
1
Budućnost Podgorica
2.38
2.90
2.70
FT
Mornar
1
-
1
Grbalj Radanovici
-
-
-
Czarnogóra » 2. liga »
Druga liga czarnogórska
FT
Jezero
0
-
0
Igalo
-
-
-
FT
Kom
0
-
2
FK Bokelj
-
-
-
FT
FK Arsenal Tivat
0
-
1
OFK Mladost Ljeskopolje
-
-
-
FT
Otrant
0
-
0
Jedinstvo BP
-
-
-
FT
Decic Tuzi
6
-
1
Berane
-
-
-
Maroko » 1. liga »
Liga marokańska
FT
OCK Khouribga
2
-
1
Chabab Rif Al Hoceima
1.65
3.30
4.70
Nikaragua » 1. liga »
Liga nicaragua
FT
Deportivo Walter Ferreti
1
-
1
Real Madriz FC
-
-
-
FT
Real Esteli FC
1
-
1
ART Municipal Jalapa
-
-
-
FT
Diriangen FC
3
-
1
Deportivo Ocotal
-
-
-
Norwegia » 1. liga »
Liga norweska
FT
Bodoe/Glimt
1
-
2
Start
1.68
3.75
5.20
FT
Brann
1
-
1
Sandefjord
1.42
4.40
8.50
FT
Kristiansund BK
2
-
1
FK Haugesund
2.65
3.45
2.60
FT
Stabaek
3
-
2
Ranheim
1.80
3.90
4.20
FT
Stroemsgodset
1
-
2
Molde
2.63
3.45
2.63
FT
Rosenborg Trondheim
3
-
1
Sarpsborg 08
1.56
3.90
6.40
Norwegia » 2. liga »
Druga liga norweska
FT
Viking
2
-
0
Sogndal
2.10
3.50
3.20
FT
Jerv
1
-
0
Stroemmen
-
-
-
FT
Nest Sotra
0
-
1
Floroe
1.73
3.70
4.35
FT
Hamarkameratene
2
-
2
Levanger
1.60
4.00
4.80
FT
Kongsvinger
1
-
1
Tromsdalen
1.52
4.40
5.10
FT
Sandnes
1
-
1
Notodden
1.75
3.85
4.10
FT
Ull/Kisa
1
-
1
Aasane
1.65
4.10
4.35
Oman » 1. liga »
Liga Omanu
FT
Sur
1
-
2
Dhofar
-
-
-
FT
Mjees FC
1
-
3
Mirbat
-
-
-
FT
Al-Shabab
1
-
0
Al-Oruba
-
-
-
FT
Al-Suwaiq
1
-
1
Muscat
1.73
3.30
3.75
Paragwaj » 1. liga »
Liga paragwajska
FT
Deportivo Santani
1
-
0
Libertad
-
-
-
FT
Nacional
0
-
3
Cerro Porteno
3.65
3.25
1.90
Paragwaj » 2. liga »
2 liga paragwajska
FT
Ovetense
2
-
0
General Caballero
-
-
-
FT
Guairena
0
-
0
RI 3 Corrales
-
-
-
FT
Sportivo San Lorenzo
1
-
2
Fernando de la Mora
-
-
-
FT
Sportivo Trinidense
2
-
0
Sportivo Iteno
-
-
-
FT
Club River Plate
2
-
1
Deportivo Liberacion
-
-
-
Peru » 1. liga »
Liga peruwiańska
FT
Sport Rosario
1
-
1
Comerciantes Unidos
1.44
4.20
5.80
FT
Sport Boys
3
-
1
Real Garcilaso
2.33
3.25
2.75
FT
Sporting Cristal
4
-
0
Deportivo Municipal
1.43
4.25
6.00
FT
Universitario de Deportes
2
-
2
Universidad San Martin
2.06
3.35
3.15
Peru » 2. liga »
2 liga peruwiańska
FT
Deportivo Los Caimanes
0
-
1
Deportivo Coopsol
-
-
-
FT
Atletico Grau
6
-
2
Sport Loreto
-
-
-
FT
Universidad Cesar Vallejo
5
-
0
Alfredo Salinas
-
-
-
FT
Union Huaral
1
-
1
Deportivo Hualgayoc
-
-
-
FT
Santa Rosa de Andahuaylas
0
-
1
Carlos A. Mannucci
-
-
-
FT
Club Sport Victoria
0
-
3
Alianza Atletico
-
-
-
FT
Cienciano
9
-
1
Willy Serrato
-
-
-
Portugalia » 2. liga »
2 liga portugalska
FT
Vitoria de Guimaraes B
0
-
2
Leixoes
2.85
3.05
2.38
FT
Viseu
3
-
4
Famalicao
2.38
3.05
2.85
FT
Estoril
1
-
4
Mafra
-
-
-
FT
Farense
0
-
2
Academica
2.55
3.00
2.65
FT
Pacos Ferreira
3
-
0
Sporting Covilha
1.33
3.95
9.50
Rumunia » 1. liga »
Liga romuńska
FT
Steaua Bukareszt
2
-
0
FC Dunarea Calarasi
1.40
4.20
9.00
Rumunia » 2. liga »
Druga liga rumuńska
FT
Chindia Targoviste
5
-
1
FC Farul Constanta
-
-
-
FT
Universitatea Cluj
3
-
2
Petrolul Ploiesti
-
-
-
Rosja » 2. liga »
Druga liga rosyjska
FT
Luch Energiya Vladivostok
1
-
0
Sybir Nowosybirsk
1.92
2.80
3.95
FT
Tom Tomsk
3
-
1
Chertanovo Moscow
1.77
3.05
4.10
FT
Spartak Moscow II
2
-
1
SKA-Khabarovsk
2.14
3.05
2.95
FT
Zenit St. Petersburg 2
0
-
1
Baltika
3.90
2.80
1.92
FT
Avangard Kursk
2
-
0
Tyumen
1.68
3.10
4.60
FT
Chimki Moskwa
2
-
3
Torpedo Armavir
-
-
-
FT
FC Sochi
0
-
0
FC Tambov
-
-
-
FT
Szynnik Jarosław
1
-
2
Mordowija Sarańsk
1.87
2.88
3.90
FT
FC Rotor Volgograd
2
-
1
Olimpiec Nizhny
2.33
2.80
2.88
FT
Fakel
0
-
0
FC Krasnodar II
2.05
3.30
2.88
San Marino » 1. liga »
Liga San Marino
FT
S.S. Murata
1
-
7
Folgore
-
-
-
FT
Domagnano
1
-
0
SP Libertas
-
-
-
FT
San Giovanni
0
-
1
SS Pennarossa
-
-
-
Szkocja » 1. liga »
Liga szkocka Premiership
FT
Kilmarnock
2
-
1
Celtic Glasgow
6.50
4.30
1.47
FT
Rangers
5
-
1
St.Johnstone
1.33
4.80
9.50
Szkocja » puchar »
Puchar Szkocji
FT
Stirling University FC
2
-
1
Keith
-
-
-
Serbia » 1. liga »
Liga serbska
FT
Partizan Belgrad
1
-
1
Crvena Zvezda Belgrad
4.10
3.25
1.73
Serbia » 2. liga »
Druga liga serbska
FT
Trayal Krusevac
0
-
0
TSC Backa Topola
-
-
-
Singapur » 1. liga »
Liga singapurska
FT
Albirex Niigata FC
2
-
2
Hougang United FC
1.07
8.00
15.00
FT
Home United FC
4
-
3
Warriors FC
1.65
3.85
3.65
Słowacja » 1. liga »
Liga słowacka
FT
DAC 1904 Dunajska Streda
3
-
2
Spartak Trnawa
1.65
3.60
4.10
Słowacja » 2. liga »
Druga liga słowacka
FT
Zilina B
1
-
2
Komarno
2.08
3.45
2.75
FT
Tatran Presov
3
-
0
Slavoj Trebisov
1.65
3.65
3.85
Słowenia » 1. liga »
Liga słoweńska - Prva Liga
FT
ND Triglav
1
-
2
Rudar Velenje
3.00
3.15
2.12
FT
NK Celje
1
-
0
Mura
-
-
-
FT
Olimpija Lublana
3
-
1
Aluminij
1.22
5.50
8.00
Słowenia » 2. liga »
2 liga słoweńska
FT
Tabor
4
-
2
Brda
-
-
-
FT
ND Beltinci
1
-
2
Jadran
-
-
-
RPA » 1. liga »
Liga Republiki Południowej Afryki
FT
SuperSport United
4
-
0
Black Leopards
1.76
3.25
4.50
FT
Bloemfontein Celtic
0
-
1
Maritzburg United
1.95
2.80
4.40
RPA » 2. liga »
Druga liga Republiki Południowej Afryki
FT
Jomo Cosmos
1
-
0
Richards Bay
2.20
2.80
3.15
FT
Milano United FC
1
-
0
Cape Umoya United
-
-
-
FT
Uthongathi FC
2
-
0
Witbank Spurs
2.38
2.70
3.00
Korea Południowa » 1. liga »
Liga korei południowej
FT
Jeju United
2
-
2
Gangwon FC
2.15
3.35
2.95
FT
Suwon Bluewings
0
-
0
Jeonbuk FC
3.95
3.60
1.73
FT
Jeonnam Dragons
1
-
0
Ulsan Hyundai
3.35
3.45
1.95
Korea Południowa » 2. liga »
Druga liga Korei Płd.
FT
Gwangju FC
1
-
2
Daejeon Citizen
2.35
3.00
2.90
FT
FC Anyang
3
-
1
Suwon FC
2.50
3.00
2.65
Hiszpania » 2. liga »
Druga liga hiszpańska
FT
Mallorca
1
-
3
Albacete
1.90
3.20
4.40
FT
Real Oviedo
1
-
1
Elche
1.75
3.10
5.75
FT
Numancia
0
-
2
Almeria
1.90
3.20
4.40
FT
Reus
1
-
1
Gimnastic
2.20
3.05
3.55
FT
Las Palmas
1
-
0
Malaga CF
2.35
3.05
3.25
FT
Cadiz
0
-
2
Alcorcon
2.10
2.75
4.40
Hiszpania » 3. liga »
3 liga hiszpańska
FT
Atletico Malagueno
0
-
1
Granada B
2.85
3.15
2.30
FT
Almeria B
4
-
1
Don Benito
2.25
3.10
3.00
FT
Valladolid B
1
-
0
Las Palmas B
2.10
3.00
3.30
FT
CF Peralada
2
-
2
Atletico Baleares
3.05
2.80
2.40
FT
Sporting Gijon B
2
-
2
Real Sociedad B
2.20
3.10
3.05
FT
Melilla
3
-
1
Linense
1.95
3.05
3.70
FT
AD Union Adarve
1
-
0
Unionistas de Salamanca
2.00
3.20
3.45
FT
Fuenlabrada
2
-
0
Coruxo F.C.
1.60
3.40
4.80
FT
Celta Vigo B
3
-
0
Rapido de Bouzas
1.35
4.20
6.75
FT
Internacional de Madrid CF
3
-
0
Pontevedra
2.55
2.88
2.80
FT
Real Murcia
1
-
0
UD Ibiza
-
-
-
FT
Tudelano
1
-
1
SD Leioa
2.10
3.05
3.35
FT
Sabadell
0
-
2
Ontinyent
1.85
3.15
4.00
FT
UE Olot
0
-
3
Valencia B
1.95
3.15
3.60
FT
Leonesa
1
-
2
Real Madrid Castilla
1.75
3.45
4.10
FT
Navalcarnero
2
-
4
Atletico Madrid B
2.50
2.88
2.85
FT
Burgos CF
2
-
1
Deportivo La Coruna B
2.10
3.00
3.30
FT
CD Vitoria
0
-
2
Racing Santander
3.20
3.15
2.10
FT
Futbol Club Jumilla
1
-
3
Cartagena
3.90
3.05
1.90
FT
RS Gimnastica
1
-
2
SD Amorebieta
2.60
2.80
2.80
FT
CD Calahorra
2
-
0
Logrones
3.90
3.25
1.80
FT
Badalona
2
-
1
Atletico Levante UD
2.05
3.15
3.35
FT
Lleida Esportiu
1
-
1
UD Cornella
2.10
2.80
3.70
FT
Castellon
1
-
1
Ebro
1.70
3.30
4.60
FT
Alcoyano
2
-
2
Espanyol B
2.00
2.80
4.10
FT
Barakaldo
1
-
0
Arenas Getxo
1.95
3.15
3.65
FT
UP Langreo
0
-
1
Mirandes
2.95
3.05
2.30
FT
Recreativo Huelva
0
-
1
UCAM Murcia
2.10
2.95
3.45
FT
Villanovense
0
-
0
San Fernando CD
2.15
3.05
3.20
FT
Ponferradina
3
-
1
S.S.Reyes
1.80
3.40
3.70
FT
CF Salmantino
2
-
3
Guijuelo
-
-
-
FT
Atletico Sanluqueno CF
2
-
0
Marbella FC
2.45
3.00
2.80
FT
Hercules
0
-
2
CD Teruel
1.50
3.70
5.60
FT
CD Badajoz
2
-
2
CD El Ejido 2012
2.15
3.05
3.20
Szwecja » 1. liga »
Liga szwedzka
FT
AIK Sztokholm
1
-
0
Hammarby
2.04
3.45
3.70
FT
Malmoe FF
4
-
0
Kalmar FF
1.46
4.50
6.75
Szwecja » 2. liga »
2 liga szwedzka
FT
Varbergs BoIS FC
1
-
2
Gefle
1.44
4.40
6.10
FT
Falkenbergs FF
2
-
0
Joenkoepings Soedra
2.10
3.20
3.45
FT
Oergryte FF
4
-
1
IK Brage
1.85
3.50
3.90
FT
Helsingborg
1
-
0
IK Frej Taeby
1.24
5.50
10.00
Szwajcaria » 1. liga »
Liga szwajcarska
FT
Young Boys Berno
7
-
1
FC Basel
1.78
3.90
4.00
FT
St. Gallen
2
-
2
Lugano
2.80
3.25
2.50
FT
FC Zuerich
1
-
0
FC Luzern
2.05
3.35
3.55
Szwajcaria » 2. liga »
2 liga szwajcarska
FT
FC Vaduz
0
-
1
Winterthur
1.80
3.55
3.65
Tajlandia » 1. liga »
Liga tajlandzka
FT
Air Force Central FC
2
-
5
Bangkok Glass
4.90
3.90
1.50
FT
Chiangrai United
2
-
2
Siam Navy FC
1.50
3.90
4.90
FT
Bangkok United
2
-
3
Sukhothai FC
1.55
3.90
4.40
FT
Ubon UMT FC
1
-
2
Chonburi
3.35
3.55
1.84
Tunezja » 2. liga »
Druga liga tunezyjska
FT
Kerkennah Club
0
-
1
ES Rades
-
-
-
FT
Zarzis
2
-
0
Sportive de Djerba
1.60
3.10
6.00
Turcja » 2. liga »
Druga liga turecka
FT
Eskisehirspor
0
-
0
Gaziantep BB
5.75
4.40
1.40
FT
Afjet Afyonspor
1
-
1
Balikesirspor
2.00
3.55
3.05
FT
Altay
0
-
1
Giresunspor
-
-
-
Ukraina » 1. liga »
Liga ukraińska
FT
Dynamo Kijów
4
-
0
Desna
1.28
4.90
9.00
FT
Szachtar Donieck
3
-
0
Czornomorec Odessa
1.10
9.50
12.00
FT
Vorskla
2
-
1
Zoria Ługańsk
3.30
3.30
2.04
Ukraina » 2. liga »
Druga liga ukraińska
FT
Obolon-Brovar
0
-
1
FC Avanhard Kramatorsk
1.82
3.10
3.80
FT
Rukh Vynnyky
0
-
0
FC Hirnyk-Sport
1.85
3.15
3.60
FT
Inhulets Petrove
1
-
1
Volyn
-
-
-
FT
FC Prykarpattia 1981
1
-
0
Ahrobiznes Volochysk
-
-
-
Argentyna » 4. liga »
Czwarta liga argentyńska
FT
Villa San Carlos
0
-
1
Dock Sud
1.95
2.90
4.00
FT
Central Cordoba de Rosario
2
-
1
Sportivo Italiano
2.10
3.30
3.10
FT
Victoriano Arenas
2
-
2
Excursionistas
1.90
3.25
3.75
Urugwaj » 1. liga »
Liga urugwajska
FT
Club Atletico Penarol
1
-
1
Club Atletico Torque
1.38
3.95
6.25
FT
Boston River
0
-
0
Rampla Juniors
2.50
3.15
2.50
FT
River Plate
3
-
2
Defensor Sporting
2.75
3.20
2.30
FT
Cerro
1
-
2
Racing
2.00
3.20
3.25
WO
El Tanque Sisley
0
-
3
Fenix
-
-
-
FT
Montevideo Wanderers
3
-
2
Club Atletico Progreso
2.00
3.10
3.40
Uzbekistan »
Awans/Spadek
FT
OTMK Olmaliq
2
-
0
Sogdiyona Jizzax
-
-
-
FT
Lokomotiv Tashkent
2
-
1
Bunyodkor Tashkent
-
-
-
FT
Navbahor Namangan
0
-
0
Metallurg Bekobod
-
-
-
Wenezuela » 1. liga »
Liga wenezuelska
FT
Deportivo La Guaira
2
-
2
Trujillanos FC
-
-
-
FT
Atletico Venezuela
2
-
2
Mineros De Guayana
2.75
3.05
2.23
FT
Tachira
3
-
0
Portuguesa FC
1.58
3.15
5.40
FT
Estudiantes de Caracas
1
-
1
Academia Puerto Cabello
2.70
2.88
2.40
FT
Zulia
5
-
0
Metropolitanos FC
1.94
3.10
3.30
Belgia » 3. liga »
Trzecia liga belgijska
FT
FCV Dender EH
3
-
3
Rupel Boom
-
-
-
FT
FC Liege
1
-
1
Dessel
-
-
-
Dania » 2. liga »
Dania 2
FT
Fredericia
2
-
0
Lyngby
2.00
3.90
3.15
FT
Thisted
3
-
3
Viborg
4.60
4.10
1.60
FT
Naestved
2
-
1
Fremad Amager
1.90
3.50
3.75
FT
HB Koege
2
-
2
FC Helsingoer
2.18
3.35
3.15
FT
FC Roskilde
3
-
0
Hvidovre
2.18
3.55
2.95
FT
Silkeborg
3
-
1
Nykoebing FC
1.97
3.25
3.75
Dania » 3. liga »
Dania 3
FT
Ringkoebing
4
-
1
Vejgaard
1.60
3.65
4.75
FT
AB
2
-
0
Marienlyst
-
-
-
FT
Slagelse
1
-
2
Middelfart G og BK
2.88
3.25
2.25
Dania » 4. liga »
Dania 4
FT
Vatanspor
3
-
1
AaB II
1.80
4.20
2.95
FT
Viborg II
1
-
0
Naesby
-
-
-
Anglia »
Premier Reserve League
FT
Everton U23
6
-
0
Tottenham U21
-
-
-
FT
Middlesbrough U21
0
-
2
Manchester United U21
-
-
-
Finlandia » 1. liga »
Finlandia 1
FT
IFK Mariehamn
2
-
2
TPS
2.45
3.10
3.00
Finlandia » 3. liga »
Trzecia liga fińska
FT
PEPO Lappeenranta
7
-
2
LPS
-
-
-
FT
Honka (A)
0
-
1
GrIFK Grankulla
-
-
-
FT
GBK
3
-
1
SC KuFu-98
1.60
4.10
4.10
FT
Tampere
3
-
1
JS Hercules
2.95
3.95
1.90
FT
Naerpes Kraft
3
-
1
PK-37
3.50
4.00
1.72
FT
OLS
0
-
3
TPV Tampere
-
-
-
FT
Mikkelin Palloilijat
1
-
1
MYPA
-
-
-
Niemcy » 5. liga »
Oberliga
FT
Teutonia Ottensen
5
-
4
SV Rugenbergen
1.57
4.30
3.60
FT
Geestemuende
6
-
3
Brinkumer SV
-
-
-
FT
TSG Neustrelitz
1
-
0
Staaken
1.89
3.70
2.85
FT
Eintracht Braunschweig II
4
-
1
Cloppenburg
1.95
3.90
2.63
FT
Altonaer FC 93
2
-
1
HSV Barmbek-Uhlenhorst
1.54
4.10
3.90
FT
Niendorfer TSV
2
-
0
Wedeler TSV
1.25
5.40
6.00
FT
FC Strausberg
1
-
4
Greifswalder SV
-
-
-
FT
SV Altluedersdorf
1
-
2
SV Lichtenberg 47
4.90
4.35
1.40
FT
Hertha Zehlendorf
0
-
0
FC Anker Wismar
1.60
3.95
3.75
FT
CFC Hertha 06
2
-
4
Tennis Borussia
2.55
3.95
1.97
FT
Hansa Rostock II
5
-
0
SpVg BW 90 Berlin
-
-
-
FT
SV Todesfelde
1
-
0
Heider SV
1.98
3.75
2.63
FT
TSV Laegerdorf
1
-
2
Neumuenster
1.70
4.20
3.10
FT
MTV Gifhorn
2
-
1
Spelle-Venhaus
1.86
3.80
2.85
FT
Arminia Hannover
1
-
0
FC Wunstorf
1.60
4.20
3.55
FT
HSC Hannover
2
-
1
Heeslinger SC
1.54
4.10
3.90
FT
VfL Oythe
1
-
2
TuS Bersenbrueck
-
-
-
FT
MTV Wolfenbuettel
0
-
0
VfV Hildesheim
-
-
-
FT
FC Hagen/Uthlede
3
-
0
Eintracht Northeim
-
-
-
FT
VfL Pinneberg
1
-
4
TuS Osdorf
4.80
4.70
1.36
FT
DJK Don Bosco Bamberg
0
-
2
Wurzburger
3.25
3.75
1.72
FT
TSV Schwabmuenchen
1
-
3
SV Tuerkguecue Ataspor
-
-
-
FT
Eintracht Trier
3
-
3
Koblenz
1.83
3.75
2.95
FT
ASC Dortmund
4
-
0
SV Schermbeck
-
-
-
FT
Westfalia Rhynern
1
-
1
Sportfreunde Siegen
-
-
-
FT
RW Ahlen
3
-
3
Holzwickeder
-
-
-
FT
TuS Haltern
0
-
0
TuS Ennepetal
-
-
-
FT
Schalke 04 II
5
-
0
Hammer SpVg
-
-
-
FT
SC Paderborn 07 II
1
-
0
FC Bruenninghausen
-
-
-
FT
Eintracht Rheine
2
-
1
TSG Sprockhoevel
-
-
-
FT
VfB Speldorf
1
-
3
SpVg Schonnebeck
3.75
3.95
1.60
FT
FC Bocholt
0
-
4
VfB Hilden
1.27
5.30
5.75
FT
TuRU Duesseldorf
3
-
1
TV Jahn Hiesfeld
1.81
3.90
2.95
FT
Ratinger SV
3
-
1
SC Duesseldorf West
1.63
4.10
3.40
FT
SW Essen
2
-
0
FSV Duisburg
-
-
-
FT
Sportfreunde Baumberg
4
-
3
FC Kleve
-
-
-
FT
VfB Homberg
1
-
1
Velbert
1.49
4.10
4.20
FT
SC Velbert
1
-
1
FC Monheim
-
-
-
FT
Leher
2
-
1
TuS Schwachhausen
-
-
-
FT
BSC Hastedt
3
-
1
SC Borgfeld
-
-
-
FT
SV Frisia 03 RL
4
-
0
Luebeck II
-
-
-
FT
Borussia Freialdenhoven
6
-
1
DJK BW Friesdorf
-
-
-
FT
SV Breinig
1
-
2
VfL Alfter
-
-
-
FT
Bergisch Gladbach
5
-
3
Dueren
-
-
-
FT
SpVg Frechen 20
1
-
1
VfL Vichttal
-
-
-
FT
FC 1931 Eddersheim
1
-
3
Huenfelder SV
-
-
-
FT
SV Deutz 05
1
-
1
Viktoria Arnoldsweiler
-
-
-
FT
TSV 1861 Noerdlingen
0
-
8
1860 Muenchen II
-
-
-
Hongkong » 2. liga »
Druga liga Hong Kongu
FT
Happy Valley
6
-
2
Double Flower
-
-
-
FT
Dreams Metro Gallery
2
-
3
SR Mutual
-
-
-
FT
Central & Western
1
-
0
Wong Tai Sin
-
-
-
FT
Citizen
2
-
1
South China
-
-
-
Iran » 2. liga »
Druga liga irańska
FT
Aluminium Arak
2
-
1
Gol Gohar
-
-
-
FT
Khoneh Be Khoneh
0
-
1
Samasha Pakdasht
-
-
-
FT
Navad Urmia
0
-
0
Oxin Alborz
-
-
-
FT
Karun Arvand Khorramshahr
1
-
0
Fajr Sepasi
-
-
-
Włochy » 4. liga »
Serie D
FT
Sanremese
1
-
1
Folgore Caratese
-
-
-
FT
SCD Ligorna
2
-
1
ASD Calcio Chieri 1955
-
-
-
FT
Lecco
4
-
0
Bra
-
-
-
FT
Borgaro Torinese
0
-
2
US Fezzanese
-
-
-
FT
Arconatese
2
-
6
Inveruno
-
-
-
FT
Stresa
1
-
1
Lavagnese
-
-
-
FT
Sestri Levante
0
-
1
Borgosesia
-
-
-
FT
Pro Dronero
1
-
2
Savona
-
-
-
FT
US Bustese
2
-
2
A.S. Casale
-
-
-
FT
Rezzato
3
-
0
Darfo Boario
-
-
-
FT
Pro Sesto
1
-
0
Villafranca
-
-
-
FT
Pontisola
0
-
0
Sondrio Calcio
-
-
-
FT
Mantova
1
-
1
Caronnese
-
-
-
FT
Legnago Salus
0
-
2
Virtus Bergamo Alzanoseriate
-
-
-
FT
Como
3
-
0
Scanzorosciate
-
-
-
FT
Ciserano
4
-
0
Olginatese
-
-
-
FT
Seregno
2
-
2
Caravaggio
-
-
-
FT
Tamai
0
-
1
Este
-
-
-
FT
St. Georgen
3
-
2
Union Feltre
-
-
-
FT
Sandona
1
-
1
Trento
-
-
-
FT
Clodiense
1
-
0
Levico Terme
-
-
-
FT
Campodarsego
2
-
1
Delta Calcio Rovigo
-
-
-
FT
ArzignanoChiampo
2
-
2
Adriese
-
-
-
FT
Montebelluna
2
-
0
Chions
-
-
-
FT
Cartigliano
4
-
4
Cjarlins Muzane
-
-
-
FT
Belluno
1
-
1
Virtus Bolzano
-
-
-
FT
Atletico SFF
2
-
3
Ladispoli
-
-
-
FT
Aprilia
3
-
0
Ostia Mare
-
-
-
FT
Avellino
2
-
1
SSD Albalonga
-
-
-
FT
Flaminia
0
-
1
Torres
-
-
-
FT
Cassino
1
-
2
Vis Artena
-
-
-
FT
Castiadas
1
-
1
ASD Trastevere
-
-
-
FT
Citta di Anagni
0
-
0
Anziolavinio
-
-
-
FT
Bari
4
-
1
Sancataldese
-
-
-
FT
Cittanovese
1
-
0
Rotonda
-
-
-
FT
Castrovillari
0
-
0
US Palmese
-
-
-
FT
Acireale
2
-
1
Nocerina
-
-
-
FT
Citta di Messina
3
-
4
Gela
-
-
-
FT
Igea Virtus
3
-
0
Messina
-
-
-
FT
Locri
4
-
1
Portici
-
-
-
FT
Marsala
2
-
0
Roccella
-
-
-
FT
AP Turris
3
-
1
Troina
-
-
-
FT
Massese
1
-
3
Sinalunghese
-
-
-
FT
Pianese
0
-
1
Tuttocuoio
-
-
-
FT
Real Forte Querceta
0
-
1
Sangimignano
-
-
-
FT
San Donato
1
-
0
Prato
-
-
-
FT
Ghivizzano Borgoamozzano
2
-
1
Viareggio
-
-
-
FT
Aglianese
0
-
3
Ponsacco
-
-
-
FT
Bastia Calcio
0
-
1
Cannara
-
-
-
FT
Scandicci
0
-
0
Seravezza
2.75
3.00
2.28
FT
Bitonto
5
-
0
Pomigliano
-
-
-
FT
Citta di Fasano
1
-
1
Gelbison Cilento
-
-
-
FT
Gragnano
1
-
2
AZ Picerno ASD
2.60
3.10
2.33
FT
Nola
0
-
4
Ercolanese
-
-
-
FT
Savoia
0
-
0
Francavilla Calcio 1927
-
-
-
FT
Reggio Audace
1
-
1
San Marino
-
-
-
FT
Vigor Carpaneto
2
-
0
Sasso Marconi
-
-
-
FT
Pergolettese
1
-
0
Adrense
-
-
-
FT
Mezzolara
1
-
1
Calvina
-
-
-
FT
Axys Zola
0
-
2
Fiorenzuola
-
-
-
FT
Ciliverghe Mazzano
3
-
2
Classe
-
-
-
FT
Lentigione
0
-
1
Modena
-
-
-
FT
Vastese
2
-
2
Sammaurese
-
-
-
FT
Savignanese
1
-
0
Forli
-
-
-
FT
San Nicolo
2
-
1
Recanatese
-
-
-
FT
Real Giulianova
1
-
1
Castelfidardo
-
-
-
FT
Campobasso
3
-
2
Francavilla Calcio 1927
-
-
-
FT
Isernia
2
-
3
Sangiustese
-
-
-
FT
Jesina
2
-
1
Santarcangelo
-
-
-
FT
Montegiorgio
3
-
2
Avezzano
-
-
-
FT
ASD Pineto
2
-
0
Matelica
-
-
-
FT
Romagna Centro
2
-
0
Olympia Agnonese
-
-
-
FT
Team Altamura
2
-
1
Gravina
-
-
-
FT
Sarnese 1926
1
-
3
Taranto
-
-
-
FT
Fidelis Andria
1
-
1
ACD Nardo
-
-
-
FT
Audace Cerignola
1
-
1
Sorrento
-
-
-
Kosowo » 1. liga »
Superliga
FT
Drita
1
-
0
FC Prishtina
2.35
3.10
2.70
FT
Ferizaj
0
-
2
Gjilani
-
-
-
Malta » 2. liga »
Druga liga maltańska
FT
Swieqi United F.C.
1
-
1
Mqabba
-
-
-
FT
Marsa FC
1
-
0
San Gwann FC
-
-
-
Norwegia » 3. liga »
Trzecia liga norweska
FT
Fram Larvik
1
-
1
Mjoelner
2.15
3.70
2.75
FT
Vard Haugesund
3
-
1
Stjoerdals Blink
2.95
3.80
2.00
FT
Brattvaag
2
-
3
Arendal Fotball
2.35
3.15
2.80
FT
Vaalerenga 2
2
-
2
Kjelsaas
2.00
3.35
3.20
FT
Bryne
4
-
1
Hoedd
2.28
3.65
2.55
FT
Raufoss
3
-
1
Fredrikstad
2.00
3.30
3.30
FT
Odds Ballklubb 2
4
-
1
Hoenefoss
1.35
4.75
5.40
Norwegia » 4. liga »
Czwarta liga norweska
FT
IL Staalkameratene
0
-
2
Korsvoll
3.30
4.25
1.65
FT
Loerenskog
2
-
1
Vestfossen
1.20
6.00
6.25
FT
Finnsnes
1
-
4
Lyn
4.70
4.70
1.40
FT
Skarp
1
-
2
Junkeren
2.85
4.00
1.90
FT
Oppsal
2
-
0
KFUM 2
-
-
-
FT
Bjoernevatn
0
-
4
Kvik Halden
5.80
5.50
1.25
FT
Harstad
6
-
1
Melbo
1.45
4.50
4.25
Portugalia » 3. liga »
Trzecia liga portugalska
FT
Olhanense
1
-
1
Praiense
2.23
3.15
2.70
FT
Merelinense
2
-
2
AD Oliveirense
-
-
-
FT
GDU Torcatense
2
-
1
Mirandes
-
-
-
FT
AD Fafe
1
-
3
Trofense
2.20
3.10
2.80
FT
Felgueiras 1932
1
-
1
Chaves B
-
-
-
FT
Vizela
2
-
0
Cacadores das Taipas
-
-
-
FT
CDC Montalegre
0
-
3
Vilaverdense FC
-
-
-
FT
Santa Iria
3
-
2
Alverca
-
-
-
FT
GD Peniche
0
-
1
AD Nogueirense
-
-
-
FT
Benfica Castelo Branco
6
-
0
ARC Oleiros
-
-
-
FT
Loures
0
-
0
Caldas
-
-
-
FT
Fatima
3
-
2
Uniao Leiria
-
-
-
FT
CD Alcains
0
-
4
Sintrense
-
-
-
FT
Macao
1
-
4
Torreense
-
-
-
FT
Amora FC
1
-
0
Louletano
-
-
-
FT
Moura Atletico Clube
1
-
3
Real SC
-
-
-
FT
Sertanense
3
-
2
Anadia
-
-
-
FT
Oliveira Hospital
0
-
1
Vilafranquense
-
-
-
FT
Pedras Salgadas
2
-
1
AD Limianos
1.80
3.15
3.80
FT
Maria da Fonte
0
-
1
ARS Martinho
-
-
-
FT
Paredes
2
-
0
Sanjoanense
-
-
-
FT
FC Cesarense
1
-
1
Coimbroes
-
-
-
FT
Lusitania Lourosa
2
-
1
FC Pedras Rubras
-
-
-
FT
Amarante FC
0
-
2
Lusitano FC
-
-
-
FT
Espinho
3
-
1
SC Meda
-
-
-
FT
Leca
1
-
2
Gafanha
-
-
-
FT
Cinfaes
1
-
2
Gondomar
-
-
-
FT
Penalva do Castelo
2
-
0
Uniao da Madeira
-
-
-
FT
Ferreiras
1
-
3
Vasco Da Gama
-
-
-
FT
Redondense
0
-
1
Olimpico Montijo
-
-
-
FT
Armacenenses
2
-
1
Oriental
-
-
-
FT
Casa Pia
5
-
0
SC Angrense
-
-
-
FT
S.U. 1º de Dezembro
3
-
2
Pinhalnovense
2.20
3.10
2.80
FT
Maritimo B
0
-
0
RD Agueda
-
-
-
FT
Sporting Ideal
0
-
0
Sacavenense
2.45
3.10
2.45
Rosja » 3. liga »
Trzecia liga rosyjska
FT
FC Chelyabinsk
1
-
2
Volga Ulyanovsk
-
-
-
FT
FC Ufa II
0
-
4
KamAZ
-
-
-
FT
NoSta
4
-
1
Ural II
-
-
-
FT
Legion Dynamo
1
-
1
Mashuk-KMV
-
-
-
FT
FC Alania Vladikavkaz
0
-
1
SKA Rostov
-
-
-
FT
Urozhay
2
-
1
Biolog Novokubansk
-
-
-
Szwecja » 3. liga »
Szwecja 3
FT
Lunds BK
0
-
1
Tvaaaakers IF
2.58
3.50
2.35
FT
FC Linkoeping City
1
-
1
Umeaa
-
-
-
FT
Carlstad United
1
-
0
Syrianska
-
-
-
FT
Mjaellby
5
-
1
Husqvarna FF
1.13
7.00
11.00
FT
Team TG FF
5
-
0
Arameiska-Syrianska IF
-
-
-
FT
Assyriska FF
0
-
2
Vaesteraas SK
5.20
4.75
1.40
FT
Aengelholms FF
1
-
3
Skoevde AIK
2.25
3.15
2.90
FT
Ljungskile
3
-
1
Aatvidaberg
1.62
4.00
4.20
FT
FK Karlskrona
1
-
1
Grebbestads IF
1.95
3.55
3.25
Szwecja » 4. liga »
Szwecja 4
FT
Eskilstuna City
1
-
2
AFK Linkoeping
-
-
-
Szwajcaria » 3. liga »
Trzecia liga szwajcarska
FT
FC Muensingen
0
-
1
SC YF Juventus Zuerich
-
-
-
Szwajcaria » 4. liga »
Czwarta liga szwajcarska
FT
Zofingen
0
-
1
Grasshopper II
-
-
-
FT
Biel/Bienne
3
-
2
Luzern II
-
-
-
FT
FC Langenthal
2
-
3
FC Bassecourt
-
-
-
FT
Delemont
1
-
1
Black Stars
-
-
-
FT
Thun II
1
-
1
Martigny
-
-
-
Tanzania » 1. liga »
Liga tanzańska
FT
Mbeya City
1
-
1
Kagera Sugar
-
-
-
FT
Alliance FC
0
-
1
Azam FC
-
-
-
FT
Mwadui
1
-
3
Simba SC
-
-
-
FT
Young Africans
2
-
0
Singida United
-
-
-
Tajlandia » 2. liga »
Druga liga tajlandzka
FT
Thai Honda
2
-
0
Khonkaen FC
-
-
-
FT
Army United
3
-
3
Lampang FC
2.10
3.00
3.30
FT
Kasetsart
0
-
1
Nong Bua Pitchaya FC
2.00
3.40
3.10
FT
Ang Thong FC
0
-
0
Sisaket FC
1.90
3.75
3.20
Turcja » 4. liga »
Czwarta liga turecka
FT
Kirsehir Belediyespor
1
-
1
Elaziz Belediyespor
-
-
-
Urugwaj » 2. liga »
Druga liga urugwajska
FT
Villa Espanola
2
-
1
Oriental
-
-
-
USA » 3. liga »
Trzecia liga Amerykańska
FT
Charlotte Independence
1
-
1
New York Red Bulls II
-
-
-
FT
Pittsburgh Riverhounds
3
-
2
Indy Eleven
-
-
-
FT
Harrisburg City Islanders
1
-
2
FC Cincinnati
-
-
-
FT
Tampa Bay Rowdies
3
-
0
Richmond Kickers
1.57
3.85
4.10
FT
Louisville City FC
4
-
0
Ottawa Fury
1.80
3.50
3.40
FT
Colorado Springs Switchbacks FC
1
-
2
Arizona United SC
3.05
3.85
1.85
FT
Tulsa Roughnecks FC
1
-
1
Swope Park Rangers
3.60
3.60
1.73
FT
Saint Louis FC
2
-
0
San Antonio FC
1.90
3.30
3.30
FT
Rio Grande Valley FC
3
-
0
Seattle Sounders FC II
-
-
-
FT
Nashville SC
1
-
1
Charleston Battery
2.00
3.20
3.15
FT
Fresno FC
2
-
2
Portland Timbers II
2.60
3.50
2.20
FT
Reno 1868 FC
3
-
3
Las Vegas Lights FC
-
-
-
FT
LA Galaxy II
6
-
1
Real Monarchs SLC
-
-
-
Wenezuela » 2. liga »
Druga liga Wenezuelska
FT
Universidad de Los Andes FC
3
-
2
Yaracuyanos FC
-
-
-
FT
Atletico Furrial
1
-
1
Angostura FC
-
-
-
W tej chwili nie trwa żaden mecz na żywo. Gdy tylko rozpocznie się jakiś mecz zostanie on automatycznie wyświetlony na tej stronie.