Odśwież wyniki
Livescore
Strona główna
Wczorajsze wyniki
Live (
40
)
Moje mecze (
0
)
Ekstraklasa
Pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga mistrzów
Zmień datę
kwiecień
17
Środa
kwiecień
18
Czwartek
kwiecień
19
Wczoraj
kwiecień
20
Dzisiaj
kwiecień
21
Jutro
kwiecień
22
Poniedziałek
kwiecień
23
Wtorek
Wyniki 06 mar 2021
Wyniki na żywo
06 mar 2021
Livescore
Wczorajsze wyniki
Live (
40
)
Moje mecze (
0
)
Popularne ligi
Ekstraklasa
Polska pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga Mistrzów
Liga Europy
Europa
Albania
Liga albańska Kategoria Superiore
2 liga albańska
Puchar Albanii
Albania Awans/Spadek
Andora
Liga andorska
2 liga andorska
Puchar Andory
Anglia
Premier League
Championship
League 1
League 2
Conference Premier
National League North/South
Evo-Stik League
Premier Reserve League
Puchar Anglii
Johnstones Paint Trophy
Kwalifikacje FA Trophy
Mecz o Tarczę Wspólnoty
Capital One Cup
Armenia
Liga armeńska
2 liga armeńska
Puchar Armenii
Superpuchar Armenii
Austria
Liga austriacka
2 liga austriacka
3 liga austriacka
Czwarta liga austriacka
Puchar Austrii
Superpuchar Austrii
Baraże
Azerbejdżan
Liga azerbejdżanu
2 liga azerbejdżanu
Puchar azerbejdżanu
Belgia
Liga belgijska
2 liga belgijska
Trzecia liga belgijska
Puchar Cofidis Cup
Superpuchar Belgii
Finały ligi belgijskiej
Białoruś
Liga białoruska
2 liga białoruska
Puchar białorusi
Bośnia i Hercegowina
Liga bośniacka
2 liga bośniacka FBiH
Puchar Bośni
Bułgaria
Liga bułgarska
Druga liga bułgarska
Liga bułgarska rezerw
Puchar Bułgarii
Superpuchar Bułgarii
Awans/Spadek
Chorwacja
Liga chorwacka
2 liga chorwacka
Puchar Chorwacji
Superpuchar Chorwacji
Cypr
Liga cypryjska
2 liga cypryjska
Puchar Cypru
Superpuchar Cypru
Czarnogóra
Liga czarnogórska
Druga liga czarnogórska
Puchar Czarnogóry
Liga czarnogórska kwalifikacje
Czechy
Liga czeska
2 liga czeska
Liga czeska rezerw
Czeska liga rezerw U19
Puchar Czech
Superpuchar Czech
Dania
Liga duńska Superligaen
Druga duńska liga
Dania 2
Trzecia duńska liga
Dania 3
Dania 4
Dania 5
U17 Ligaen
Liga duńska rezerw
U19 Ligaen
Ekstra Bladet
Puchar Danii 2
Dania awans/spadek
Estonia
Liga estońska
2 liga estońska Esiliiga
Puchar Estonii
Superpuchar Estonii
Finlandia
Finlandia 1
2 liga fińska Ykkonen
Trzecia liga fińska
Czwarta liga fińska
Puchar Finlandii
Puchar ligi
Finlandia awans/spadek
Francja
Liga francuska
Druga liga francuska
Trzecia liga francuska
Czwarta liga francuska
Puchar Francji
Superpuchar
Puchar ligi francuskiej
Gibraltar
Premier League
Puchar
Grecja
Liga grecka
Druga liga grecka
Trzecia liga grecka
Liga grecka rezerw
Puchar Grecji
Puchar Grecji 2
Gruzja
Liga gruzińska
Druga liga gruzińska
Puchar Gruzji
Awans/Spadek
Hiszpania
Liga hiszpańska
Druga liga hiszpańska
3 liga hiszpańska
Czwarta liga hiszpańska
Puchar Króla
Superpuchar
Holandia
Liga holenderska
2 liga holenderska
Trzecia liga holenderska
Czwarta liga holenderska
Puchar Holandii KNVB
Superpuchar Holandii
Klubowe mecze towarzyskie
Baraże ligi holenderskiej
Irlandia
Liga irlandzka
2 liga irlandzka
Puchar Irlandii
Puchar Ligi Irlandzkiej
Irlandia baraże
Irlandia Północna
Liga Irlandii północnej
2 liga Irlandii północej
Puchar Irlandii Płn.
Puchar ligi
Baraże
Islandia
liga islandzka
2 liga islandzka
Puchar Islandii
Kosowo
Superliga
Krym
Liga krymsk
Liechtenstein
Puchar
Litwa
Liga litewska
Druga liga litewska
Puchar
Lithuania Cup 1
Luksemburg
Liga luksemburska
Druga liga luksemburgu
Puchar
Luxembourg Promotion/Relegation
Macedonia
Liga macedońska
2 liga macedońska
Puchar
F.Y.R.O.M. Cup 1
Baraże
Malta
Liga maltańska
Druga liga maltańska
Puchar
Mołdawia
Liga mołdawska
Druga liga mołdawska
Puchar Mołdawii
Niemcy
Bundesliga
2. Bundesliga
3 liga niemiecka
Czwarta liga niemiecka
Oberliga
Puchar Niemiec
Superpuchar Niemiec
Puchar Niemiec 2
Baraże
Norwegia
Liga norweska
Druga liga norweska
Trzecia liga norweska
Czwarta liga norweska
Norwegia 5
Norwegia 6
Norwegia 7
U19 Interkretsserien
Puchar Norwegii kwalifikacje
SuperPuchar
Tippeligaen Qualification
Polska
Ekstraklasa
1 liga polska
2 liga polska
Puchar Polski
Superpuchar
Portugalia
Liga portugalska
2 liga portugalska
Trzecia liga portugalska
Puchar Portugalii
Superpuchar Portugalii
Puchar Ligi
Rosja
Liga rosyjska
Druga liga rosyjska
Trzecia liga rosyjska
Rezerwy
Puchar Rosji
Superpuchar Rosji
Puchar Rosji 2
Baraże
Rumunia
Liga romuńska
Druga liga rumuńska
Puchar Rumunii
Puchar Rumunii 3
Puchar ligi
Awans/Spadek
San Marino
Liga San Marino
Puchar San Marino
Serbia
Liga serbska
Druga liga serbska
Serbia Cup 1
Szkocja
Liga szkocka Premiership
Druga liga szkocka
Szkocja 3
Szkocja 4
Piąta liga szkocka
Development League
Puchar Szkocji
Challenge Cup
Puchar Ligi
Baraże
Szwajcaria
Liga szwajcarska
2 liga szwajcarska
Trzecia liga szwajcarska
Czwarta liga szwajcarska
Puchar Szwajcarii
Szwajcaria awans/spadek
Szwecja
Liga szwedzka
2 liga szwedzka
Szwecja 3
Szwecja 4
Rezerwy Allsvenskan U-21
Rezerwy 2
Awans/Spadek rezerw
Puchar Szwecji
Superpuchar
Szwecja awans/spadek
Szwecja awans/spadek 2
Słowacja
Liga słowacka
Druga liga słowacka
Puchar Słowacji
Superpuchar Słowacji
Słowenia
Liga słoweńska - Prva Liga
2 liga słoweńska
Puchar Słowenii
Puchar Słowenii 3
Baraże
Turcja
Liga turecka
Druga liga turecka
Turcja 3
Czwarta liga turecka
Puchar Turcji
Superpuchar Turcji
Baraże
Ukraina
Liga ukraińska
Druga liga ukraińska
Puchar Ukrainy
Superpuchar Ukrainy
Walia
Liga walijska
Druga liga walijska
Puchar Walii
Węgry
Liga węgierska
Druga liga węgierska
Liga węgierska rezerw
Puchar Węgier
Superpuchar Węgier
Wyspy Owcze
Liga wysp owczych
Puchar Wysp Owczych
Włochy
Serie A
Serie B
Trzecia liga włoch
Serie D
Puchar Włoch
Superpuchar Włoch
Baraże
Łotwa
Liga łotewska
Druga liga łotewska
Cup
Puchar Łotwy
Turnieje
Mistrzostwa Świata
Liga Narodów Division A
Liga Narodów dywizja B
Liga Narodów Dywizja C
Liga Narodów Dywizja D
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU
CONCACAF Gold Cup
Copa America
Puchar Konfederacji
EURO U-21
Mistrzostwa Świata U-20
Klubowe Mistrzostwa Świata
Liga Mistrzów
Liga Europy
World Cup Qualification S. Amer
World Cup Qualification CONCACAF
World Cup Qualification Africa
World Cup Qualification Asia
World Cup Qualification Oceania
Copa Libertadores
Puchar Południowoamerykański
Superpuchar Afryki
Superpuchar Europy
AFC Presidents Cup
Puchar AFC
Euro
Mistrzostwa Narodów Afryki
Puchar Narodów Afryki
Azjatycka Liga Mistrzów
AFC U23 Championship
AFF Puchar Suzuki
Puchar Azji
Liga Mistrzów Afryki
Afrykański Puchar Konfederacji
CECAFA Senior Challenge Cup
CFU Puchar klubowy
Champions World Series
Klubowe mecze towarzyskie
Liga Mistrzów Ameryka Płn.
CONCACAF Cup
Copa Centroamericana
East Asian Championship
Euro U-17
Euro U-19
Mecze towarzyskie Reprezentacje
Mecze towarzyskie U-21
Klubowe turieje towarzyskie
Klubowe turieje towarzyskie
Friendly Club Cup
Gulf Cup
Kagame Inter-Club Cup
Kappa Cup
NextGen Series 1
OFC Champions League
Premier League Asia Trophy
Recopa Sudamericana
Royal League
Olimpiada
The Atlantic Cup
UI Cup
Mecze towarzyskie
Puchar Vodafone
West Asian Championship
Mistrzostwa Świata U-17
Setanta Sports Cup
Suruga Bank Championship 1
Toulon Tournament 1
Gold Cup kwalifikacje
Liga Mistrzów U-21
Wszystkie turnieje
Ameryka Płd
Argentyna
Liga argentyńska
2 liga argentyńska
3 Liga argentyńska
Czwarta liga argentyńska
Puchar Argentyny
Superpuchar Argentyny
Argentyna Awans/Spadek
Boliwia
Liga boliwijska
Druga liga boliwijska
Awans/Spadek
Brazylia
Liga brazylijska Serie A
2 liga brazylijska Serie B
3 liga brazylijska Serie C
Brasiliense
Serie D
Paulista A2
Puchar Brazylii
Copa do Nordeste
Chile
Liga chilijska
Druga liga chilijska
Puchar Chile
Superpuchar Chile
Ekwador
Liga ekwadorska
Druga liga ekwadorska
Kolumbia
Liga kolumbijska
2 liga kolumbijska
Colombia Cup 1
Paragwaj
Liga paragwajska
2 liga paragwajska
Peru
Liga peruwiańska
2 liga peruwiańska
Urugwaj
Liga urugwajska
Druga liga urugwajska
Wenezuela
Liga wenezuelska
Druga liga Wenezuelska
Awans/Spadek
Ameryka Pół
Antigua i Barbuda
Premier Division
Azja
Liga haitańska
Barbados
Liga barbadosu Premier Division
Bermudy
Liga bermud
Granada
Liga Grenady
Gwadelupa
Liga gwadelupy
Gwatemala
Liga gwatemali
Druga liga gwatemali
Honduras
Liga hondurasu
Jamajka
Liga jamajska
Kanada
Liga kanadyjska
Kostaryka
Liga kostarykańska
2 liga kostarykańska
Kuba
Liga kubańska
Martynika
Liga wyspy martynika
Meksyk
Liga meksykańska
Druga liga meksykańska
Puchar Meksyku
Nikaragua
Liga nicaragua
Panama
Liga panamska
Portoryko
Liga puerto rico
Saint Vincent i Grenadyny
1. Division
Salwador
Liga salwadorska
St. Kitts and Nevis
SKNFA League
Trynidad i Tobago
Professional League
USA
Liga amerykańska MLS
2 liga amerykańska
Trzecia liga Amerykańska
Czwarta liga amerykańska
Puchar USA
Azja
Arabia Saudyjska
Liga arabii saudyjskiej
Bahrain
Liga bahrajnu
Chiny
Liga chińska
Druga liga chińska
Puchar Chin
Superpuchar Chin
Filipiny
Liga filipińska
Hongkong
Liga Hong Kongu
Druga liga Hong Kongu
Indie
I-League
Liga indyjska
Indonezja
Liga 1
Irak
Liga Iraku
Iran
Pro League
Druga liga irańska
Puchar Iranu Hazfi
Izrael
Liga izraelska
2 liga izraelska
Puchar Izraela
Toto Cup
Baraże
Japonia
Liga japońska
2 liga japońska
Trzecia liga japońska
Czwarta liga japońska
Puchar Japonii
Superpuchar Japonii
Puchar Ligi
Baraże
Jemen
Liga jemeńska
Jordania
Liga jordańska
Katar
Liga katarska
Kazachstan
Liga kazachstańska
2 liga kazachstańska
Puchar Kazachstanu
Superpuchar Kazachstanu
Korea Południowa
Liga korei południowej
Druga liga Korei Płd.
Trzecia liga Korei Płd
Puchar
Baraże
Kuwejt
Premier League
Liban
Liga libańska
Malezja
Liga malezyjska
Druga liga malezyjska
Oman
Liga Omanu
Pakistan
Liga pakistańska
Palestyna
Liga palestyńska
Singapur
Liga singapurska
Puchar Singapuru
Puchar Ligi
Syria
Liga syryjska
Tajlandia
Liga tajlandzka
Druga liga tajlandzka
Tajwan
Liga tajwańska
Uzbekistan
Liga uzbecka
Druga liga uzbekistanu
Awans/Spadek
Wietnam
Liga wietnamska
Druga liga wietnamska
ZEA
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich
Zimbabwe
Zimbabwe 1
Afryka
Algieria
Ligue 1
2 liga algierska
Angola
Liga angolska Girabola
Benin
Liga beninu
Botswana
Liga botswany
Burkina Faso
Liga burkina faso
Cape Verde
Liga Republiki Zielonego Przylądka
Czad
Premiere Division
DR Kongo
Liga Demokratycznej Republiki Konga
Egipt
Liga egipska
Druga liga egipska
Gabon
Liga gabonu
Gambia
Liga gambi
Ghana
Liga ghańska
Gwinea
Liga Gwinea
Kamerun
Liga kamerunu
Kenia
Liga kenijska
Druga liga kenijska
Puchar Kenii
Shield Cup Kenii
Kongo
Linafoot
Lesotho
Premier League
Liberia
Liga liberyjska
Libia
Liga libijska
Madagaskar
Liga madagaskarska
Malawi
Liga malawi
Mali
Liga mali
Maroko
Liga marokańska
Druga liga marokańska
Mauritius
Liga mauritius
Mozambik
Liga mocambiku
Namibia
Liga namibijska
Nigeria
Liga nigeryjska
RPA
Liga Republiki Południowej Afryki
Druga liga Republiki Południowej Afryki
Puchar Nedbank RPA
Puchar MNT8 RPA
Rwanda
Liga rwandy
Senegal
Liga senegalska
Sierra Leone
Liga Sierra Leone
Suazi
Liga suazi
Sudan
Liga Sudanu
Tanzania
Liga tanzańska
Togo
Championnat National
Tunezja
Liga tunezyjska
Druga liga tunezyjska
Uganda
Liga ugandy
Wybrzeże Kości Słoniowej
Liga Wybrzeża Kości Słoniowej
Zambia
Zambia 1
Oceania
Australia
Liga australijska
2 liga australijska
3 liga australijska
Czwarta liga australijska
Liga australijska rezerw
Liga australijska NPL rezerw
Puchar Australii
Fidżi
Liga Fiji
Nowa Zelandia
Liga nowozelandzka
Druga liga nowozelandzka
Tahiti
Taiti 1
Vanuatu
TVL Premier League
Wyspa Salomona
Liga wysp salomona
Resultados ao vivo
Scoruri live
Livescore
Livescore
Rezultati uzivo
Risultati in tempo reale
Transmisje meczów
Porównanie drużyn
Wszystie
Live (
40
)
Moje mecze (
0
)
Zamknij
Znaleziono:
Przeszukaj mecze na serwerze
Polska » 1. liga »
Ekstraklasa
FT
Podbeskidzie Bielsko-Biała
2
-
2
Lechia Gdańsk
2.65
3.10
2.75
FT
Zagłębie Lubin
3
-
0
Jagiellonia Białystok
1.66
4.00
4.75
FT
Raków Częstochowa
0
-
0
Cracovia
1.75
3.50
4.90
Polska » 2. liga »
1 liga polska
FT
Łódzki KS
2
-
2
Widzew Łódź
1.85
3.40
3.70
FT
Resovia
0
-
2
Górnik Łęczna
3.15
3.25
2.10
FT
GKS Jastrzębie
2
-
0
Korona Kielce
3.05
3.10
2.25
FT
Radomiak
1
-
2
Chrobry Głogów
1.62
3.65
4.75
Polska » 3. liga »
2 liga polska
FT
Znicz Pruszków
0
-
1
Motor Lublin
-
-
-
FT
Lech Poznan ll
1
-
1
Sokol Ostroda
2.50
3.10
2.48
FT
Górnik Polkowice
1
-
2
Stal Rzeszów
-
-
-
FT
Błękitni Stargard
0
-
4
KKS 1925 Kalisz
-
-
-
FT
Olimpia Grudziądz
0
-
0
Bytovia Bytów
2.60
3.30
2.30
FT
Olimpia Elbląg
0
-
0
Wigry Suwałki
3.10
3.25
2.00
FT
GKS Katowice
0
-
2
Hutnik Nowa Huta
-
-
-
Anglia » 1. liga »
Premier League
FT
Burnley
1
-
1
Arsenal
5.00
3.55
1.85
FT
Sheffield United
0
-
2
Southampton
3.95
3.50
2.07
FT
Aston Villa
0
-
0
Wolverhampton Wanderers
2.65
3.15
2.95
FT
Brighton & Hove Albion
1
-
2
Leicester City
2.48
3.30
3.10
Hiszpania » 1. liga »
Liga hiszpańska
FT
Valladolid
2
-
1
Getafe
3.15
2.85
2.75
FT
Elche
2
-
1
Sevilla FC
6.00
3.55
1.70
FT
Cadiz
1
-
0
Eibar
3.70
3.20
2.18
FT
Osasuna Pampeluna
0
-
2
FC Barcelona
7.00
4.70
1.47
Niemcy » 1. liga »
Bundesliga
FT
Borussia M'gladbach
0
-
1
Bayer Leverkusen
2.50
3.55
2.70
FT
Hoffenheim
2
-
1
VfL Wolfsburg
2.70
3.45
2.55
FT
Freiburg
0
-
3
RasenBallsport Leipzig
4.90
4.00
1.67
FT
Eintracht Frankfurt
1
-
1
VfB Stuttgart
1.84
4.00
3.80
FT
Hertha Berlin
2
-
1
Augsburg
2.08
3.35
3.65
FT
Bayern Monachium
4
-
2
Borussia Dortmund
1.60
4.50
4.90
Włochy » 1. liga »
Serie A
FT
Spezia
1
-
1
Benevento
2.18
3.30
3.45
FT
Udinese
2
-
0
Sassuolo
2.25
3.35
3.20
FT
Juventus Turyn
3
-
1
Lazio Rzym
1.85
3.70
4.10
Anglia » 2. liga »
Championship
FT
Watford
1
-
0
Nottingham Forest
1.95
3.30
4.45
FT
Barnsley
1
-
0
Birmingham City
2.00
3.15
4.50
FT
Stoke City
2
-
0
Wycombe Wanderers
1.64
3.75
6.00
FT
Reading
3
-
0
Sheffield Wednesday
1.95
3.25
4.50
FT
Preston North End
1
-
1
AFC Bournemouth
3.70
3.40
2.08
FT
Norwich City
3
-
0
Luton Town
1.38
4.80
9.00
FT
Millwall
0
-
2
Blackburn Rovers
2.45
3.25
3.10
FT
Coventry City
1
-
0
Derby County
2.55
3.05
3.15
FT
Bristol City
0
-
2
Queens Park Rangers
3.35
3.35
2.25
FT
Swansea City
2
-
1
Middlesbrough
2.50
3.05
3.20
Francja » puchar »
Puchar Francji
FT
Red Star
3
-
2
RC Lens
6.00
3.55
1.58
FT (P)
Rumilly Albanai
1
-
1
Annecy FC
Karne: 6-5
-
-
-
FT
Olympique Ales
1
-
2
Montpellier
-
-
-
FT
Saint Louis Neuweg
0
-
2
Sedan
-
-
-
FT
Valenciennes
0
-
4
Metz
3.95
3.40
1.89
FT (P)
Olympique Saumur
3
-
3
US Montagnarde
Karne: 4-3
-
-
-
FT
Le Puy
1
-
0
Lorient
11.00
4.70
1.30
FT
Olympique Lyon
5
-
2
Sochaux
1.33
4.70
9.00
FT
Brest
0
-
3
PSG
10.50
6.10
1.22
Rosja » 1. liga »
Liga rosyjska
FT
CSKA Moskwa
2
-
0
Terek Grozny
1.62
3.85
5.10
FT
FC Rotor Volgograd
0
-
0
Chimki Moskwa
2.65
3.15
2.65
FT
FK Rostów
0
-
0
FC Sochi
-
-
-
Holandia » 1. liga »
Liga holenderska
FT
Feyenoord Rotterdam
6
-
0
VVV-Venlo
1.18
7.50
14.00
FT
FC Twente
1
-
1
Willem II
1.87
3.80
3.90
FT
SC Heerenveen
3
-
0
ADO Den Haag
1.55
4.10
6.10
FT
RKC Waalwijk
1
-
2
FC Utrecht
6.25
4.50
1.49
Portugalia » 1. liga »
Liga portugalska
FT
Portimonense
3
-
0
Tondela
1.92
3.30
4.10
FT
Gil Vicente
0
-
2
FC Porto
7.50
4.35
1.41
FT
Boavista Porto
3
-
0
Famalicao
2.38
3.05
3.10
Turcja » 1. liga »
Liga turecka
FT
Denizlispor
3
-
2
Yeni Malatyaspor
2.75
2.95
2.65
FT
Besiktas Stambuł
2
-
1
Gaziantep BB
1.35
4.90
7.50
Liga Mistrzów Afryki
FT
Al-Merreikh
0
-
0
Simba SC
2.60
3.10
2.65
FT
TP Mazembe
1
-
2
Mamelodi Sundowns FC
2.20
2.80
3.60
FT
Kaizer Chiefs
2
-
0
Petro Atletico
-
-
-
FT
Esperance
3
-
1
El Zamalek
2.00
2.85
4.25
FT
Teungueth FC
0
-
1
MC Alger
-
-
-
FT
Al Ahly
2
-
2
AS Vita Club
1.17
6.00
17.00
FT
Wydad Casablanca
2
-
0
Horoya AC
-
-
-
Algieria » 1. liga »
Ligue 1
FT
ASO Chlef
2
-
3
AS Ain M'lila
-
-
-
FT
Paradou AC
2
-
1
USM Alger
2.55
2.70
2.90
FT
JSM Skikda
0
-
1
MC Oran
-
-
-
Argentyna » 3. liga »
3 Liga argentyńska
FT
CA Fenix
0
-
1
Sacachispas FC
2.90
2.40
2.95
FT
CA Defensores Unidos
1
-
1
Acassuso
3.05
2.70
2.50
FT
Villa San Carlos
1
-
1
Canuelas
1.70
3.10
5.00
FT
Deportivo Armenio
0
-
2
Flandria
2.75
2.30
3.20
FT
CD UAI Urquiza
1
-
0
CA San Miguel
2.30
3.00
3.00
Armenia » 1. liga »
Liga armeńska
FT
Van
3
-
1
FC Banants
-
-
-
Armenia » 2. liga »
2 liga armeńska
FT
Ararat II
2
-
3
Junior Sevan
-
-
-
Australia » 1. liga »
Liga australijska
FT
Brisbane Roar FC
1
-
1
Sydney FC
2.60
3.50
2.63
FT
Melbourne Victory
0
-
6
Melbourne City FC
4.80
4.25
1.64
Australia » 2. liga »
2 liga australijska
FT
Altona Magic
2
-
2
Avondale Heights
2.85
3.85
1.92
FT
Sutherland Sharks
1
-
1
Marconi Stallions
3.15
3.90
1.82
FT
Mt Druitt Town Rangers
3
-
1
APIA Leichhardt Tigers
2.80
4.00
1.95
FT
Lions FC
3
-
2
Gold Coast Knights
2.28
3.60
2.45
FT
Brisbane Strikers
0
-
1
Magpies Crusaders
2.23
3.95
2.35
Australia » 3. liga »
3 liga australijska
FT
Bonnyrigg White Eagles
2
-
1
St George City
-
-
-
FT
Central Coast Mariners Youth
3
-
0
Western Sydney Wanderers FC Youth
-
-
-
FT
Blacktown Spartans
0
-
3
Mounties Wanderers
-
-
-
FT
Spirit FC
4
-
0
St George FC
-
-
-
FT
Hills Brumbies
0
-
3
SD Raiders FC
-
-
-
FT
Northern Tigers
2
-
1
Hakoah Sydney City East
-
-
-
FT
Western Spirit
4
-
2
UQ FC
-
-
-
FT
Albany Creek
7
-
0
Brisbane Knights
-
-
-
Australia »
Liga australijska NPL rezerw
FT
South Melbourne FC U21
1
-
0
Eastern Lions SC U21
-
-
-
FT
Green Gully SC U21
4
-
3
Hume City FC U21
-
-
-
FT
Lions FC U23
2
-
2
Gold Coast Knights U23
-
-
-
FT
Altona Magic U21
2
-
2
Avondale FC U21
-
-
-
Austria » 1. liga »
Liga austriacka
FT
Hartberg
2
-
1
Admira Moedling
2.15
3.50
3.10
FT
Altach
0
-
1
LASK Linz
6.75
4.70
1.40
FT
Wattens
1
-
1
Sturm Graz
3.00
3.50
2.20
Austria » 2. liga »
2 liga austriacka
FT
SK Austria Klagenfurt
3
-
2
Dornbirn
1.50
3.95
4.90
Belgia » 1. liga »
Liga belgijska
FT
Eupen
3
-
3
Oud-Heverlee
2.08
3.70
3.30
FT
Waasland-Beveren
1
-
2
KFCO Beerschot-Wilrijk
3.15
3.50
2.23
FT
Antwerp
4
-
2
Kortrijk
1.91
3.60
4.00
Belgia » 2. liga »
2 liga belgijska
FT
RWDM Brussels FC
1
-
1
Deinze
-
-
-
Bośnia i Hercegowina » 1. liga »
Liga bośniacka
FT
FK Krupa
1
-
1
Siroki Brijeg
2.12
2.85
3.20
FT
FK Sloga Simin Han
2
-
0
Zeljeznicar
-
-
-
FT
FK Sarajevo
0
-
1
Zrinjski Mostar
1.86
2.70
4.40
Bośnia i Hercegowina » 2. liga »
2 liga bośniacka FBiH
FT
FK Slavija Sarajewo
1
-
2
Sloboda Novi Grad
-
-
-
FT
Rudar Prijedor
1
-
2
Zeljeznicar Banja Luka
-
-
-
FT
Sloga Doboj
1
-
0
Sutjeska
-
-
-
FT
Kozara
1
-
2
FK Zvijezda 09
-
-
-
FT
FK Podrinje
1
-
0
FK Modrica
-
-
-
FT
Ljubic Prnjavor
3
-
2
Drina Zvornik
-
-
-
FT
Tekstilac Derventa
1
-
0
-
-
-
FT
FK Leotar
1
-
2
-
-
-
FT
Gorazde
2
-
0
NK Bratstvo
-
-
-
FT
Orasje
2
-
1
FK Zvijezda
-
-
-
FT
Capljina
1
-
0
Rudar Kakanj
-
-
-
FT
Igman Konjic
3
-
0
Slaven Zivinice
-
-
-
Brazylia »
Copa do Nordeste
FT
CRB
2
-
0
Sport
1.50
3.60
5.90
FT
Ceara
3
-
1
Vitoria
1.63
3.45
4.75
FT
Treze
1
-
0
Altos
-
-
-
FT
Bahia
1
-
1
Botafogo PB
1.35
4.00
7.00
Brazylia » 4. liga »
Brasiliense
FT
Tuna Luso
2
-
2
Independente PA
-
-
-
FT
Sinop
0
-
2
Cuiaba
-
-
-
FT
Paracatu FC
0
-
1
Ceilandia
-
-
-
FT
Sobradinho EC
0
-
1
Luziania
-
-
-
FT
Fluminense PI
1
-
2
River AC
-
-
-
FT
Dorense
0
-
3
Sergipe
-
-
-
FT
Lagarto AC
4
-
1
Frei Paulistano
-
-
-
FT
Gaviao Kyikateje FC
1
-
3
Carajas
-
-
-
FT
Novoperario FC
0
-
3
Dourados AC
-
-
-
FT
Inter de Limeira
1
-
0
Novorizontino
-
-
-
FT
Clube Sociedade Esportiva
4
-
3
Coruripe
-
-
-
FT
Flamengo PI
0
-
0
Picos
-
-
-
FT
Macae
0
-
2
Flamengo
7.50
3.80
1.40
FT
Aguia Negra
1
-
1
Aquidauanense
-
-
-
Brazylia » 5. liga »
Paulista A2
FT
Taubate
1
-
2
Portuguesa Santista
2.15
2.75
3.50
FT
Agua Santa
1
-
0
EC Sao Bernardo
-
-
-
FT
Sao Bernardo
1
-
1
Red Bull Brasil
1.33
4.20
8.25
FT
Oeste FC
2
-
1
Audax Sao Paulo
1.80
3.55
3.50
FT
XV de Piracicaba
3
-
2
Velo Clube
1.38
3.80
8.00
Bułgaria » 1. liga »
Liga bułgarska
FT
Arda Kardzhali
1
-
0
Czerno More Warna
2.15
3.05
3.25
FT
Liteks Łowecz
0
-
0
Łokomotiw Płowdiw
-
-
-
Bułgaria » 2. liga »
Druga liga bułgarska
FT
Lokomotiw Sofia
1
-
0
Septemvri Sofia
-
-
-
FT
Neftochimic Burgas 1962
0
-
1
Minyor Pernik
-
-
-
FT
Yantra
0
-
1
Strumska Slava
-
-
-
WO
Ludogorets Razgrad II
3
-
0
Kariana Erden
-
-
-
Kolumbia » 1. liga »
Liga kolumbijska
FT
Independiente Medellin
1
-
1
La Equidad
2.40
2.63
3.45
FT
Atletico Junior
1
-
1
Bucaramanga
1.61
3.35
5.80
Kolumbia » 2. liga »
2 liga kolumbijska
FT
Llaneros FC
0
-
2
Atletico Huila
3.00
2.75
2.43
FT
Tigres FC
0
-
0
Real Cartagena
1.82
2.85
4.70
Kostaryka » 1. liga »
Liga kostarykańska
FT
Limon
1
-
7
Guadalupe FC
2.60
2.85
2.75
Kostaryka » 2. liga »
2 liga kostarykańska
FT
Juventud Escazucena
4
-
1
Santa Ana
-
-
-
FT
Guanacasteca
4
-
1
Puntarenas FC
-
-
-
FT
AS Puma Generalena
3
-
2
AD Municipal Liberia
-
-
-
FT
Barrio Mexico
3
-
1
Turrialba
-
-
-
Chorwacja » 1. liga »
Liga chorwacka
FT
Slaven
0
-
0
NK Lokomotiva Zagrzeb
2.35
2.90
2.90
FT
Hajduk Split
2
-
0
NK Varaždin
-
-
-
Chorwacja » 2. liga »
2 liga chorwacka
FT
Opatija
0
-
0
Rudes
-
-
-
FT
NK Kustosija
2
-
2
Cibalia
1.93
3.15
3.35
FT
Junak
1
-
1
Osijek B
-
-
-
Cypr » 1. liga »
Liga cypryjska
FT
Pafos FC
1
-
1
APOEL Nikozja
2.40
3.20
2.60
FT
Omonia Nikozja
0
-
0
Anorthosis
1.85
3.25
3.70
Cypr » 2. liga »
2 liga cypryjska
FT
E.N.TH.O.I. Lakatamias
2
-
1
Onisilos Sotira
-
-
-
FT
AEZ Zakakiou
0
-
2
ASIL Lysi
-
-
-
FT
Alki Oroklinis
3
-
2
Akritas Chlorakas
-
-
-
FT
Kouris Erimis
1
-
1
PAEEK
-
-
-
FT
Achyronas Liopetriou
0
-
1
Anagennisi Deryneia
-
-
-
FT
Othellos Athienou
2
-
1
Ypsonas
-
-
-
FT
PO Xylotympou 2006
0
-
0
Aris Limassol
-
-
-
Czechy » 1. liga »
Liga czeska
FT
Pribram
0
-
2
Slovan Liberec
5.75
3.55
1.60
FT
Zlin
0
-
0
Bohemians 1905
2.40
3.25
2.85
FT
Teplice
3
-
1
Opava
2.15
3.20
3.35
FT
Viktoria Pilzno
1
-
0
Sigma Ołomuniec
1.42
4.20
7.00
Czechy » 2. liga »
2 liga czeska
FT
SK Lisen
2
-
1
Hradec Kralove
3.40
2.95
2.10
FT
Blansko
2
-
0
Trinec
-
-
-
Dania » 2. liga »
Druga duńska liga
FT
Ballerup-Skovlunde
1
-
0
Damsoe
-
-
-
FT
Herlufsholm
2
-
3
Naesby BK
-
-
-
FT
Oesterbro IF
2
-
0
Solroed FC
-
-
-
FT
Odense Q
2
-
1
ASA Aarhus
-
-
-
FT
JAI Aarhus
2
-
1
Vildbjerg
-
-
-
FT
B93/HIK/Ryparken
2
-
2
Sundby
-
-
-
Ekwador » 1. liga »
Liga ekwadorska
FT
Independiente del Valle
2
-
0
Mushuc Runa
1.60
3.70
4.75
FT
Orense
2
-
2
Aucas
-
-
-
Egipt » 1. liga »
Liga egipska
FT
Aswan FC
0
-
2
Pyramids FC
7.50
3.55
1.44
Salwador » 1. liga »
Liga salwadorska
FT
Firpo
0
-
0
Jocoro FC
-
-
-
FT
Municipal Limeno
1
-
2
CD Aguila
2.70
2.90
2.45
Anglia » 3. liga »
League 1
FT
Gillingham
3
-
1
Ipswich Town
3.30
3.20
2.30
FT
Sunderland
2
-
0
Rochdale
1.44
4.50
7.50
FT
Shrewsbury Town
0
-
2
Fleetwood Town
2.85
3.05
2.70
FT
Oxford United
0
-
0
Charlton Athletic
2.44
3.15
3.10
FT
Northampton Town
4
-
1
Portsmouth
3.95
3.35
2.00
FT
Lincoln
3
-
0
Crewe Alexandra
2.30
3.35
3.15
FT
Hull City
2
-
0
Bristol Rovers
1.55
4.05
6.50
FT
Doncaster Rovers
2
-
1
Plymouth Argyle
1.90
3.65
4.00
FT
Burton Albion
2
-
1
Peterborough United
4.30
3.45
1.90
FT
Blackpool
1
-
1
AFC Wimbledon
1.65
3.80
5.60
FT
Accrington Stanley
2
-
1
Swindon Town
1.80
3.60
4.60
FT
Wigan Athletic
3
-
0
Milton Keynes Dons
3.70
3.75
1.95
Anglia » 4. liga »
League 2
FT
Exeter City
4
-
0
Leyton Orient
1.92
3.60
3.90
FT
Tranmere Rovers
0
-
1
Crawley Town
2.00
3.55
3.65
FT
Stevenage
1
-
0
Harrogate
3.20
3.10
2.40
FT
Salford City
1
-
1
Scunthorpe United
1.75
3.55
4.90
FT
Oldham Athletic
0
-
0
Southend United
2.05
3.30
3.75
FT
Morecambe
3
-
1
Carlisle United
2.75
3.30
2.60
FT
Grimsby Town
1
-
2
Forest Green Rovers
4.10
3.40
1.92
FT
Cheltenham Town
3
-
2
Port Vale
1.70
3.70
5.15
FT
Cambridge United
1
-
0
Walsall
1.90
3.40
4.25
FT
Bradford City
1
-
1
Bolton Wanderers
2.75
3.10
2.75
FT
Barrow
2
-
0
Mansfield Town
3.20
3.30
2.30
FT
Colchester United
0
-
2
Newport County
3.55
3.30
2.10
Anglia » 5. liga »
Conference Premier
FT
Woking
3
-
0
King's Lynn Town
2.15
3.35
3.05
FT
Weymouth
1
-
0
Stockport
6.50
4.00
1.45
FT
Wealdstone
1
-
2
Halifax Town
3.65
3.85
1.80
FT
Torquay United
0
-
1
Hartlepool United
2.20
3.40
2.95
FT
Solihull Moors
1
-
1
Maidenhead United
1.85
3.40
3.90
FT
Eastleigh
1
-
2
Bromley
2.70
3.15
2.48
FT
Dagenham & Redbridge
2
-
2
Boreham Wood
2.60
3.45
2.43
FT
Chesterfield
3
-
0
Yeovil Town
2.05
3.35
3.35
FT
Sutton United
0
-
0
Wrexham
1.85
3.65
3.70
Estonia » 2. liga »
2 liga estońska Esiliiga
FT
Paide Linnameeskond II
1
-
2
Levadia Tallinn U21
-
-
-
FT
Tartu JK Welco
0
-
0
Flora Tallinn U21
3.55
4.00
1.70
Macedonia » 1. liga »
Liga macedońska
FT
Makedonija GjP
1
-
0
FK Sileks
-
-
-
Macedonia » 2. liga »
2 liga macedońska
FT
Pobeda
1
-
1
FK Sloga 1934 Vinica
-
-
-
FT
FK Pehchevo
3
-
0
Kozhuf Gevgjelija
-
-
-
FT
FK Rosoman 83
1
-
5
FK Bregalnica Stip
-
-
-
FT
FK Sasa
1
-
2
GFK Tikves Kavadarci
-
-
-
FT
Plachkovica
0
-
1
Osogovo
-
-
-
FT
Drita
3
-
0
Vlazrimi
-
-
-
FT
KF Gostivari
0
-
3
Kadino
-
-
-
FT
Korab
0
-
0
FK Skopje
-
-
-
FT
Teteks
0
-
0
Ohrid
-
-
-
WO
Velesta
3
-
0
Vardari Forino
-
-
-
Wyspy Owcze » 1. liga »
Liga wysp owczych
FT
EB/Streymur
1
-
1
Fuglafjoerdur
2.40
3.75
2.35
Finlandia » puchar »
Puchar Finlandii
FT
SJK Akatemia
0
-
3
Seinaejoen JK
-
-
-
Gruzja » 1. liga »
Liga gruzińska
FT
FC Samgurali Tskhaltubo
0
-
0
Saburtalo
-
-
-
FT
Lokomotiwi Tbilisi
3
-
2
Telavi
-
-
-
Niemcy » 2. liga »
2. Bundesliga
FT
Karlsruher SC
0
-
0
St. Pauli
2.18
3.35
3.30
FT
Greuther Fuerth
1
-
2
VfL Bochum
2.55
3.25
2.70
FT
Erzgebirge Aue
1
-
1
Hannover 96
3.25
3.50
2.14
Niemcy » 3. liga »
3 liga niemiecka
FT
Hansa Rostock
2
-
1
Kaiserslautern
1.95
3.40
3.55
FT
Magdeburg
1
-
1
Waldhof Mannheim
2.50
3.25
2.65
FT
Duisburg
1
-
0
TSV 1860 Monachium
3.55
3.20
2.00
FT
Luebeck
1
-
2
Viktoria Koeln 1904
2.45
3.40
2.60
FT
Saarbruecken
2
-
2
KFC Uerdingen
2.12
3.10
3.45
FT
Meppen
0
-
4
Dynamo Dresden
3.40
3.30
2.05
Niemcy » 4. liga »
Czwarta liga niemiecka
FT
Mainz 05 II
2
-
1
Bayern Alzenau
1.45
4.00
5.80
FT
Aalen
0
-
1
Ulm
4.50
4.00
1.60
FT
Teutonia Watzenborn-Steinberg
3
-
0
FCA Walldorf
-
-
-
FT
FSV Frankfurt
0
-
2
VfB Stuttgart II
2.28
3.65
2.55
FT
Hoffenheim II
1
-
1
Pirmasens
2.30
3.35
2.75
FT
Bahlinger SC
3
-
2
Freiburg II
3.15
3.50
2.00
FT
Sonnenhof Großaspach
0
-
4
TSV Steinbach
2.95
3.50
2.10
FT
Kickers Offenbach
1
-
0
TSG Balingen
1.30
4.75
7.00
FT
Homburg
1
-
2
Hessen Kassel
1.40
3.95
7.00
FT
TuS RW Koblenz
1
-
0
TSV Schott Mainz
1.50
4.10
4.90
FT
Sportfreunde Lotte
1
-
1
Preußen Muenster
4.75
3.50
1.65
FT
SC Wiedenbrueck
0
-
2
Fortuna Duesseldorf II
2.75
2.85
2.63
FT
Wuppertal
2
-
0
Schalke 04 II
1.85
3.65
3.50
FT
VfB Homberg
0
-
2
SV Roedinghausen
4.00
3.10
1.90
FT
SV Straelen
3
-
1
Bergisch Gladbach
2.00
3.50
3.20
FT
FC Wegberg-Beeck
0
-
2
Borussia Dortmund II
7.50
4.75
1.33
FT
Bonner SC
0
-
0
Lippstadt
2.05
3.50
3.10
FT
Oberhausen
3
-
1
Alemannia Aachen
1.85
3.40
3.70
FT
FC Koeln II
2
-
0
Borussia Moenchengladbach II
2.20
3.35
2.88
Ghana » 1. liga »
Liga ghańska
FT
Karela United
2
-
1
Aduana Stars
-
-
-
FT
King Faisal
1
-
0
Liberty Professionals
-
-
-
Gibraltar » 1. liga »
Premier League
FT
Bruno's Magpies
4
-
0
Europa Point
-
-
-
Grecja » 1. liga »
Liga grecka
FT
OFI Kreta
2
-
3
AE Larissa
-
-
-
FT
Atromitos
1
-
1
Asteras Tripolis
3.00
2.80
2.50
FT
PAS Giannina
1
-
0
Panathinaikos Ateny
3.00
2.85
2.48
Grecja » 2. liga »
Druga liga grecka
FT
Ionikos
1
-
1
Xanthi
-
-
-
Gwatemala » 1. liga »
Liga gwatemali
FT
Coban Imperial
2
-
0
Sanarate
1.45
3.80
5.50
FT
Iztapa
5
-
2
Antigua Guatemala
1.80
3.15
3.85
Honduras » 1. liga »
Liga hondurasu
FT
Real de Minas
0
-
0
CD Real Sociedad
2.14
3.20
2.80
Hongkong » 1. liga »
Liga Hong Kongu
FT
Tai Chung
1
-
2
Rangers
-
-
-
Węgry » 1. liga »
Liga węgierska
FT
Paksi SE
2
-
2
Mezokovesd SE
2.14
3.45
3.05
FT
Puskas FC Academy
2
-
1
Ujpest
1.75
3.70
4.10
Węgry » 2. liga »
Druga liga węgierska
FT
Debreceni VSC
2
-
0
Kaposvari
-
-
-
Indie » 1. liga »
I-League
FT
Chennai City FC
1
-
2
Sudeva
-
-
-
FT
Indian Arrows
3
-
0
Neroca FC
9.00
4.40
1.29
Indie » 1. liga »
Liga indyjska
FT
Northeast United FC
1
-
1
Atletico de Kolkata
-
-
-
Iran » 1. liga »
Pro League
FT
Gol Gohar
0
-
0
Mes Rafsanjan
2.20
2.50
3.70
FT
Sanat Naft Abadan
0
-
0
Persepolis
4.25
2.95
1.80
FT
Padideh FC
2
-
0
Paykan
-
-
-
FT
Saipa
0
-
0
Naft Masjed Soleyman FC
2.55
2.20
3.60
FT
Tractor Sazi Tabriz
2
-
1
Nassaji Mazandaran FC
1.74
2.70
5.60
FT
Aluminium Arak
1
-
6
Sepahan
-
-
-
FT
Zob Ahan
2
-
0
Machine Sazi FC
1.70
2.65
6.00
FT
Esteghlal
1
-
0
Foolad Khuzestan
2.48
2.30
3.50
Izrael » 1. liga »
Liga izraelska
FT
Maccabi Netanja
1
-
0
Bnei Yehuda Tel Awiw
2.10
3.50
2.95
FT
Maccabi Hajfa
0
-
2
Maccabi Petach Tikwa
1.40
3.95
7.00
Włochy » 2. liga »
Serie B
FT
Cosenza
1
-
2
Frosinone
3.05
2.88
2.55
FT
Entella
0
-
0
Ascoli Picchio FC 1898
2.70
2.95
2.85
FT
Pescara
0
-
1
SPAL 2013
3.05
2.95
2.55
FT
Cremonese
0
-
1
Salernitana
1.92
3.30
4.20
FT
Pisa
0
-
0
Reggina
2.50
3.00
3.05
FT
Venezia
0
-
1
Brescia
1.95
3.20
4.20
FT
Monza
2
-
0
Pordenone Calcio
1.75
3.35
5.25
Japonia » 1. liga »
Liga japońska
FT
Vegalta Sendai
1
-
5
Kawasaki Frontale
7.00
5.25
1.35
FT
FC Tokyo
3
-
2
Cerezo Osaka
2.15
3.35
3.20
FT
Shimizu S-Pulse
2
-
2
Avispa Fukuoka
1.97
3.55
3.50
FT
Tokushima Vortis
1
-
1
Vissel Kobe
2.90
3.40
2.30
FT
Yokohama FC
1
-
2
Oita Trinita
2.55
3.20
2.70
FT
Sagan Tosu
2
-
0
Urawa Red Diamonds
2.35
3.30
2.90
FT
Nagoya Grampus Eight
1
-
0
Consadole Sapporo
2.30
3.40
2.90
FT
Kashiwa Reysol
2
-
1
Shonan Bellmare
1.75
3.75
4.25
Japonia » 2. liga »
2 liga japońska
FT
Albirex Niigata
1
-
0
V-Varen Nagasaki
2.85
3.25
2.40
FT
Omiya Ardija
0
-
2
Ventforet Kofu
2.15
3.10
3.50
FT
Jubilo Iwata
1
-
3
Machida Zelvia
1.90
3.20
4.25
FT
Giravanz Kitakyushu
1
-
2
Mito Hollyhock
2.70
3.40
2.45
FT
FC Ryukyu
2
-
1
Renofa Yamaguchi
2.05
3.35
3.50
Kazachstan » Superpuchar »
Superpuchar Kazachstanu
FT (P)
Tobył Kostanaj
1
-
1
FK Astana
Karne: 5-4
-
-
-
Kenia » 1. liga »
Liga kenijska
FT
Western Stima
1
-
0
Wazito FC
-
-
-
FT
Sofapaka
0
-
0
Bidco United
-
-
-
FT
Bandari
1
-
1
Nzoia United
-
-
-
FT
AFC Leopards
1
-
0
Nairobi City Stars
-
-
-
Litwa » 1. liga »
Liga litewska
FT
Dziugas Telsiai
2
-
1
Hegelmann Litauen
-
-
-
FT
Dainava Alytus
0
-
2
Nevezis
3.95
3.55
1.72
Luksemburg » 1. liga »
Liga luksemburska
FT
F91 Dudelange
3
-
3
FC Wiltz 71
-
-
-
FT
AS Jeunesse Esch
2
-
2
FC Progres Niedercorn
-
-
-
FT
FC Rodange 91
1
-
2
Swift Hesperange
-
-
-
Malezja » 1. liga »
Liga malezyjska
FT
Pulau Pinang
1
-
0
Kuala Lumpur FA
1.95
3.00
4.00
FT
Malacca United
1
-
1
Sabah FA
1.80
3.30
4.25
FT
Selangor
3
-
1
Pahang
1.90
3.55
3.55
FT
UiTM
1
-
2
Terengganu
2.90
3.60
2.05
Malezja » 2. liga »
Druga liga malezyjska
FT
Kelantan
0
-
1
PKNP FC
1.57
3.75
4.20
FT
PBDKT T-Team FC
4
-
0
FAM-MSN
-
-
-
FT
PDRM
0
-
3
Selangor Pkns FC
1.68
3.80
3.55
FT
Negeri Sembilan
2
-
1
Johor Darul Ta'zim II
2.45
3.45
2.28
Malta » 1. liga »
Liga maltańska
FT
Floriana
0
-
0
Balzan FC
2.14
3.45
2.65
FT
Hamrun Spartans
1
-
0
Hibernians
-
-
-
FT
Tarxien Rainbows
0
-
3
Birkirkara
7.50
5.00
1.23
FT
Mosta
5
-
1
Senglea Athletic
-
-
-
FT
Lija
3
-
1
Santa Lucia F.C.
6.10
4.60
1.30
FT
Sliema Wanderers
2
-
0
Gzira United
4.70
3.60
1.55
Meksyk » 1. liga »
Liga meksykańska
FT
San Luis
0
-
0
Toluca
2.40
3.10
2.88
FT
Puebla
1
-
1
Tigres
3.35
2.90
2.25
Meksyk » 2. liga »
Druga liga meksykańska
FT
Celaya
0
-
0
Tlaxcala F.C.
-
-
-
Mołdawia » 1. liga »
Liga mołdawska
FT
FC Dacia 2 Buiucani
5
-
1
Codru
-
-
-
FT
Sheriff Tyraspol
7
-
0
Dinamo-Auto
-
-
-
Czarnogóra » 1. liga »
Liga czarnogórska
FT
Sutjeska
4
-
3
Zeta
1.65
3.25
4.40
FT
Decic Tuzi
0
-
1
Rudar Pljevlja
1.93
3.10
3.35
FT
OFK Mladost Ljeskopolje
2
-
1
Jezero
-
-
-
FT
Mladost Podgorica
0
-
0
FK Iskra
3.55
3.15
1.85
FT
Petrovac
1
-
4
Budućnost Podgorica
6.10
4.20
1.35
Maroko » 1. liga »
Liga marokańska
FT
RSB Berkane
1
-
2
FAR Rabat
2.23
2.45
3.80
Maroko » 2. liga »
Druga liga marokańska
FT
Tihad Casablanca
0
-
1
Union Touarga Sport
-
-
-
FT
Wydad Fes
4
-
1
KAC Kenitra
-
-
-
FT
Olympique Dcheira
2
-
3
Club Jeunesse Ben Guerir
-
-
-
Holandia » 2. liga »
2 liga holenderska
FT
Almere City FC
4
-
1
Excelsior
1.84
3.80
3.75
FT
FC Volendam
3
-
4
Roda JC Kerkrade
2.02
3.65
3.25
Paragwaj » 1. liga »
Liga paragwajska
FT
12 de Octubre
2
-
1
Libertad
-
-
-
FT
Nacional
2
-
0
Cerro Porteno
3.50
2.80
2.20
Portugalia » 2. liga »
2 liga portugalska
FT
Vizela
2
-
0
Mafra
1.70
3.10
5.20
Katar » 1. liga »
Liga katarska
FT
Al-Khuraitiat
0
-
2
Lekhwiya
13.00
8.50
1.08
Rumunia » 1. liga »
Liga romuńska
FT
CS Universitatea Craiova
1
-
0
Botosani
2.08
3.10
3.80
FT
UTA Batrana Doamna
0
-
1
CFR Cluj
6.25
3.50
1.60
Rumunia » 2. liga »
Druga liga rumuńska
FT
CSM Slatina
1
-
1
FC Farul Constanta
-
-
-
FT
CS Aerostar Bacau
1
-
1
Pandurii
1.66
3.55
4.40
FT
SCM Gloria Buzau
2
-
0
FC Unirea Slobozia
-
-
-
FT
Rapid Bukareszt
1
-
3
AFK Csikszereda
1.90
2.88
4.25
Rosja » 2. liga »
Druga liga rosyjska
FT
Akron Tolyatti
1
-
1
SKA-Khabarovsk
-
-
-
FT
FC Yenisey Krasnoyarsk
1
-
3
Fakel
2.75
2.45
2.85
FT
Szynnik Jarosław
1
-
4
Gazovik Orenburg
6.25
3.45
1.45
FT
FC Volgar
1
-
1
Olimpiec Nizhny
3.15
2.60
2.38
FT
Krylja Sowietow Samara
5
-
0
Chertanovo Moscow
1.10
8.00
10.00
FT
FC Alania Vladikavkaz
1
-
0
Irtysz
-
-
-
FT
FC Krasnodar II
2
-
1
Veles Moscow
2.75
3.00
2.33
FT
Tekstilshchik
1
-
1
Tom Tomsk
3.60
2.90
2.00
FT
Torpedo Moskwa
1
-
2
Chayka
1.50
3.80
5.10
FT
Neftekhimik
5
-
1
Dinamo Briansk
1.40
3.50
8.00
FT
Baltika
1
-
0
Spartak Moscow II
1.52
3.60
5.25
San Marino » 1. liga »
Liga San Marino
FT
FC Fiorentino
5
-
2
Cosmos
-
-
-
FT
La Fiorita Montegiardino
3
-
0
Domagnano
-
-
-
FT
Juvenes/Dogana
2
-
1
San Giovanni
-
-
-
FT
SP Libertas
0
-
3
Tre Penne Galazzano
-
-
-
Arabia Saudyjska » 1. liga »
Liga arabii saudyjskiej
FT
Al Ahli
1
-
3
Damac FC
-
-
-
Szkocja » 1. liga »
Liga szkocka Premiership
FT
Ross County
3
-
2
Kilmarnock
3.15
3.10
2.35
FT
Rangers
3
-
0
St. Mirren
1.33
4.80
9.50
FT
Motherwell
3
-
1
Livingston
3.00
3.30
2.30
FT
Aberdeen
0
-
0
Hamilton Academical
1.50
3.80
7.50
FT
St.Johnstone
1
-
0
Hibernian
2.80
3.05
2.63
Szkocja » 2. liga »
Druga liga szkocka
FT
Greenock Morton
0
-
2
Ayr United
2.60
3.40
2.45
FT
Hearts
2
-
1
Dundee FC
1.55
3.90
5.10
FT
Arbroath
2
-
4
Queen of South
2.00
3.50
3.20
FT
Alloa Athletic
1
-
1
Inverness CT
3.65
3.55
1.85
Serbia » 2. liga »
Druga liga serbska
FT
Trayal Krusevac
1
-
0
Kolubara
-
-
-
FT
Buducnost Dobanovci
2
-
0
Loznica
-
-
-
FT
Jagodina
1
-
1
FK Zemun
-
-
-
FT
Zeleznicar Pancevo
1
-
0
Borac Cacak
-
-
-
FT
FK Dubocica
1
-
2
Zarkovo
-
-
-
Walia » 1. liga »
Liga walijska
FT
Cefn Druids AFC
0
-
1
Barry Town
3.50
4.00
1.80
FT
Connah's Quay
2
-
1
Newtown
1.27
5.00
9.00
FT
Caernarfon
2
-
2
Aberystwyth
1.95
3.75
3.25
FT
Haverfordwest
1
-
0
Cardif Met University
-
-
-
FT
Flint Town United
0
-
1
Penybont
-
-
-
FT
TNS
0
-
0
Bala Town
1.57
4.00
5.00
Słowacja » 1. liga »
Liga słowacka
FT
Zemplin Michalovce
1
-
0
Nitra
1.68
3.75
3.80
FT
MSK Zilina
3
-
2
Rużomberk
1.60
3.90
4.00
FT
FK Senica
1
-
1
FK Pohronie
2.45
3.50
2.32
FT
FC Zlate Moravce
1
-
0
SKF Sered
1.50
4.00
4.60
FT
Slovan Bratysława
3
-
1
DAC 1904 Dunajska Streda
1.89
3.20
3.55
FT
AS Trenczyn
2
-
0
Spartak Trnawa
2.45
3.00
2.63
Słowacja » 2. liga »
Druga liga słowacka
FT
Liptovsky Mikulas
1
-
1
Komarno
1.48
4.00
4.60
FT
Skalica
2
-
1
Dukla Bańska Bystrzyca
3.35
3.10
1.93
FT
Podbrezova
3
-
0
Dubnica
1.27
4.60
7.00
FT
FK Poprad
0
-
3
FC Petrzalka 1898
10.50
5.75
1.15
FT
Puchov
1
-
1
FC STK 1914 Samorin
2.23
3.15
2.75
FT
FC Kosice
3
-
0
Slavoj Trebisov
-
-
-
Słowenia » 1. liga »
Liga słoweńska - Prva Liga
FT
Mura
2
-
0
Aluminij
-
-
-
FT
Gorica
1
-
1
NK Maribor
5.25
3.65
1.50
FT
Koper
0
-
2
NK Domżale
2.88
3.30
2.12
RPA » 1. liga »
Liga Republiki Południowej Afryki
FT
Cape Town City FC
1
-
2
Vasco da Gama
1.76
3.15
4.60
FT
Chippa United
0
-
3
Orlando Pirates
4.60
2.90
1.86
FT
Bloemfontein Celtic
1
-
1
Maritzburg United
2.65
2.65
2.88
RPA » 2. liga »
Druga liga Republiki Południowej Afryki
FT
Bizana Pondo Chiefs
0
-
0
Richards Bay
-
-
-
FT
JDR STARS
1
-
2
Cape Town All Stars
1.85
3.15
3.80
FT
Jomo Cosmos
1
-
3
TS Sporting
2.30
2.90
2.90
FT
Polokwane City
1
-
0
University of Pretoria
2.35
2.85
2.90
Korea Południowa » 1. liga »
Liga korei południowej
FT
Jeju United
1
-
1
Jeonbuk FC
3.15
3.25
2.18
FT
Gwangju FC
0
-
1
Ulsan Hyundai
5.00
3.65
1.60
FT
Incheon United
2
-
1
Daegu FC
3.70
3.30
1.95
FT
Gangwon FC
1
-
3
Pohang Steelers
3.10
3.25
2.20
Korea Południowa » 2. liga »
Druga liga Korei Płd.
FT
Asan Mugunghwa
0
-
1
Bucheon FC 1995
2.75
3.00
2.50
FT
Seoul E-Land FC
4
-
0
Sangju Sangmu
2.50
2.95
2.70
FT
FC Anyang
1
-
2
Ansan Greeners
-
-
-
Korea Południowa » puchar »
Puchar
FT EX
Phoenix FC
1
-
2
Pyeongtaek Citizen
-
-
-
FT
Siheung Citizen
2
-
0
Ulsan Citizen
-
-
-
FT
Seoul United
0
-
1
Paju Citizens
-
-
-
FT (P)
Pocheon Citizens FC
0
-
0
Changwon City
Karne: 3-2
-
-
-
FT (P)
Chungju Citizen FC
1
-
1
Yangpyeong
Karne: 5-6
-
-
-
FT
SMC Engineering FC
0
-
5
Chungbuk Cheongju FC
-
-
-
FT
Daejeon Korail
3
-
1
Hwajeong FC
-
-
-
FT
Chuncheon FC
5
-
1
Doksuri FC
-
-
-
Hiszpania » 2. liga »
Druga liga hiszpańska
FT
Real Saragossa
1
-
0
Tenerife
2.80
2.70
3.00
FT
Leganes
0
-
0
Castellon
1.55
3.70
6.80
FT
Las Palmas
1
-
1
Rayo Vallecano
3.60
2.95
2.25
FT
Albacete
1
-
1
Logrones
2.55
2.75
3.25
Hiszpania » 3. liga »
3 liga hiszpańska
FT
Ebro
0
-
1
SD Tarazona
2.10
3.10
3.35
FT
Cadiz B
2
-
0
Algeciras
-
-
-
FT
CD Lealtad
1
-
1
Valladolid B
2.70
2.75
2.75
FT
Athletic Bilbao B
2
-
1
CD Laredo
1.40
4.60
6.00
FT
Compostela
1
-
2
Celta Vigo B
2.25
3.00
3.00
FT
Portugalete
2
-
0
Barakaldo
1.65
3.30
5.00
FT
Villarreal B
2
-
1
Hercules
2.00
2.95
3.90
FT
UCAM Murcia
1
-
0
Yeclano
1.60
3.35
5.75
FT
Leonesa
3
-
1
UP Langreo
1.66
3.30
4.80
FT
CD Marino
2
-
1
Recreativo Huelva
-
-
-
Szwecja » puchar »
Puchar Szwecji
FT
Malmoe FF
4
-
1
Halmstads BK
1.53
3.90
6.50
FT
Vaesteraas SK
3
-
0
GAIS
1.66
3.85
5.00
FT
Trelleborgs FF
3
-
1
IF Loedde
-
-
-
FT
Oerebro
2
-
2
Sirius
2.45
3.10
3.00
FT
Degerfors
2
-
0
Utsiktens BK
1.18
7.25
13.00
FT
Elfsborg
3
-
2
Falkenbergs FF
1.40
4.90
6.90
FT
IK Brage
1
-
0
Umeaa
1.48
4.40
6.25
FT
Djurgaarden
4
-
1
Kalmar FF
1.60
4.10
5.20
Szwajcaria » 1. liga »
Liga szwajcarska
FT
Young Boys Berno
1
-
1
FC Vaduz
1.33
5.00
9.00
FT
Servette Genewa
2
-
1
FC Basel
1.92
3.80
3.60
Szwajcaria » 2. liga »
2 liga szwajcarska
FT
Thun
1
-
0
Kriens
1.55
3.50
5.60
Syria » 1. liga »
Liga syryjska
FT
Al-Futowa
0
-
1
Al-Taleiah
-
-
-
Tajlandia » 1. liga »
Liga tajlandzka
FT
Muang Thong United
2
-
2
Buriram United
3.65
3.60
1.75
FT
Prachuap FC
1
-
0
Nakhon Ratchasima FC
2.20
3.10
2.90
FT
BEC Tero Sasana
3
-
1
Suphanburi FC
2.65
3.10
2.33
FT
Trat FC
0
-
0
Rayong FC
1.60
3.95
4.00
Tunezja » 1. liga »
Liga tunezyjska
FT
Ben Guerdane
3
-
2
US Monastir
2.05
2.85
3.65
Tunezja » 2. liga »
Druga liga tunezyjska
FT
Sporting Ben Arous
0
-
2
AS Gabes
-
-
-
FT
ES Hamam Sousse
1
-
0
AS Mehamedia
-
-
-
FT
Zarzis
5
-
2
ES Rades
-
-
-
FT
AS Kasserine
1
-
1
EO Sidi Bouzid
-
-
-
FT
Kalaa Sport
1
-
0
Menzel Bouzelfa
-
-
-
FT
Sfax Railways
2
-
0
ES Jerba Midoun
-
-
-
Turcja » 2. liga »
Druga liga turecka
FT
Bandirmaspor
2
-
2
Altinordu
2.30
2.75
3.20
FT
Osmanlispor FK
1
-
1
Menemen Belediyespor
-
-
-
FT
Samsunspor
0
-
2
Adana Demirspor
2.25
2.95
3.05
ZEA » 1. liga »
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich
FT
Al Ittihad Kalba
0
-
2
Bani Yas
3.40
3.45
1.90
FT
Al-Ain
1
-
1
Al-Wasl
1.94
3.60
3.15
FT
Al-Jazira
1
-
1
Al-Ahli
-
-
-
FT
Hatta
1
-
0
Al Fujairah
-
-
-
Uganda » 1. liga »
Liga ugandy
FT
Mbarara City
1
-
0
Vipers SC
-
-
-
FT
SC Villa
2
-
2
Uganda Police
-
-
-
FT
Bright Stars FC
0
-
1
Onduparaka FC
-
-
-
FT
BUL FC
0
-
1
Wakiso Giants
-
-
-
Ukraina » 1. liga »
Liga ukraińska
FT
Illichivets
0
-
1
Vorskla
3.60
3.25
1.95
FT
Olimpik Donetsk
0
-
1
Szachtar Donieck
11.25
5.85
1.19
Argentyna » 4. liga »
Czwarta liga argentyńska
FT
Leandro N. Alem
0
-
0
Real Pilar
-
-
-
FT
Excursionistas
3
-
0
Victoriano Arenas
2.00
3.20
3.40
Australia » 4. liga »
Czwarta liga australijska
FT
New Farm United
1
-
4
Ripley Valley
-
-
-
FT
Annerley
1
-
2
Moggill
-
-
-
FT
Logan Metro
1
-
2
North Pine
-
-
-
Urugwaj » 1. liga »
Liga urugwajska
FT
Montevideo Wanderers
2
-
8
Club Atletico Torque
4.30
3.60
1.65
FT
Boston River
2
-
0
Cerro
1.80
3.55
3.60
Dania » 2. liga »
Dania 2
FT
Esbjerg fB
2
-
0
Fremad Amager
2.04
3.30
3.55
FT
Hvidovre
2
-
0
Kolding IF
2.18
3.25
3.25
Dania » 3. liga »
Dania 3
FT
Jammerbugt FC
5
-
2
Frem
1.73
3.50
4.25
FT
FC Sydvest 05
0
-
1
Thisted
3.55
3.75
1.82
FT
B 93
6
-
2
Holbaek
1.42
4.30
5.60
Włochy » 4. liga »
Serie D
FT
Luparense
1
-
0
Campodarsego
-
-
-
FT
AZ Picerno ASD
2
-
0
Fidelis Andria
-
-
-
FT
Sorrento
0
-
3
Taranto
-
-
-
FT
Aversa Normanna
4
-
0
Portici
2.05
3.25
3.15
FT
Prato
1
-
3
Sammaurese
-
-
-
Kosowo » 1. liga »
Superliga
FT
Gjilani
1
-
1
Arberia
-
-
-
FT
FC Prishtina
2
-
0
Llapi
-
-
-
Portugalia » 3. liga »
Trzecia liga portugalska
FT
Condeixa
2
-
0
Carapinheirense
-
-
-
FT
Torreense
1
-
0
S.U. 1º de Dezembro
1.15
5.60
11.00
FT
Maritimo B
4
-
0
Leca
-
-
-
FT
CD Cerveira
1
-
2
Vianense
-
-
-
FT
CDC Montalegre
1
-
1
Maria da Fonte
-
-
-
FT
Anadia
0
-
2
Sanjoanense
-
-
-
FT
Mortagua FC
0
-
0
CD Alcains
-
-
-
FT
Sertanense
0
-
3
Uniao Leiria
4.70
3.60
1.57
FT
Alverca
3
-
0
Sacavenense
-
-
-
Rosja » 3. liga »
Trzecia liga rosyjska
FT
Biolog Novokubansk
1
-
1
Legion Dynamo
4.20
4.00
1.60
FT
Czernomorec
1
-
0
SKA Rostov
-
-
-
Tanzania » 1. liga »
Liga tanzańska
FT
Kagera Sugar
0
-
1
Namungo FC
-
-
-
FT
Mwadui
0
-
0
Azam FC
-
-
-
FT
Ruvu Shooting
3
-
0
JKT Tanzania
-
-
-
Tajlandia » 2. liga »
Druga liga tajlandzka
FT
Chainat FC
1
-
1
Nong Bua Pitchaya FC
-
-
-
FT
Ayutthaya United FC
2
-
1
Udon Thani FC
-
-
-
FT
Samut Sakhon FC
1
-
5
JL Chiangmai United FC
-
-
-
FT
Uthai Thani Forest
0
-
0
Customs United
-
-
-
Zambia » 1. liga »
Zambia 1
FT
Kitwe United
0
-
1
Green Eagles
-
-
-
FT
Green Buffaloes
1
-
2
Nkwazi
-
-
-
W tej chwili nie trwa żaden mecz na żywo. Gdy tylko rozpocznie się jakiś mecz zostanie on automatycznie wyświetlony na tej stronie.