Odśwież wyniki
Livescore
Strona główna
Wczorajsze wyniki
Live (
7
)
Moje mecze (
0
)
Ekstraklasa
Pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga mistrzów
Zmień datę
kwiecień
22
Poniedziałek
kwiecień
23
Wtorek
kwiecień
24
Wczoraj
kwiecień
25
Dzisiaj
kwiecień
26
Jutro
kwiecień
27
Sobota
kwiecień
28
Niedziela
Wyniki 04 gru 2021
Wyniki na żywo
04 gru 2021
Livescore
Wczorajsze wyniki
Live (
7
)
Moje mecze (
0
)
Popularne ligi
Ekstraklasa
Polska pierwsza liga
Liga angielska
Liga hiszpańska
Liga włoska
Liga Mistrzów
Liga Europy
Europa
Albania
Liga albańska Kategoria Superiore
2 liga albańska
Puchar Albanii
Albania Awans/Spadek
Andora
Liga andorska
2 liga andorska
Puchar Andory
Anglia
Premier League
Championship
League 1
League 2
Conference Premier
National League North/South
Evo-Stik League
Premier Reserve League
Puchar Anglii
Johnstones Paint Trophy
Kwalifikacje FA Trophy
Mecz o Tarczę Wspólnoty
Capital One Cup
Armenia
Liga armeńska
2 liga armeńska
Puchar Armenii
Superpuchar Armenii
Austria
Liga austriacka
2 liga austriacka
3 liga austriacka
Czwarta liga austriacka
Puchar Austrii
Superpuchar Austrii
Baraże
Azerbejdżan
Liga azerbejdżanu
2 liga azerbejdżanu
Puchar azerbejdżanu
Belgia
Liga belgijska
2 liga belgijska
Trzecia liga belgijska
Puchar Cofidis Cup
Superpuchar Belgii
Finały ligi belgijskiej
Białoruś
Liga białoruska
2 liga białoruska
Puchar białorusi
Bośnia i Hercegowina
Liga bośniacka
2 liga bośniacka FBiH
Puchar Bośni
Bułgaria
Liga bułgarska
Druga liga bułgarska
Liga bułgarska rezerw
Puchar Bułgarii
Superpuchar Bułgarii
Awans/Spadek
Chorwacja
Liga chorwacka
2 liga chorwacka
Puchar Chorwacji
Superpuchar Chorwacji
Cypr
Liga cypryjska
2 liga cypryjska
Puchar Cypru
Superpuchar Cypru
Czarnogóra
Liga czarnogórska
Druga liga czarnogórska
Puchar Czarnogóry
Liga czarnogórska kwalifikacje
Czechy
Liga czeska
2 liga czeska
Liga czeska rezerw
Czeska liga rezerw U19
Puchar Czech
Superpuchar Czech
Dania
Liga duńska Superligaen
Druga duńska liga
Dania 2
Trzecia duńska liga
Dania 3
Dania 4
Dania 5
U17 Ligaen
Liga duńska rezerw
U19 Ligaen
Ekstra Bladet
Puchar Danii 2
Dania awans/spadek
Estonia
Liga estońska
2 liga estońska Esiliiga
Puchar Estonii
Superpuchar Estonii
Finlandia
Finlandia 1
2 liga fińska Ykkonen
Trzecia liga fińska
Czwarta liga fińska
Puchar Finlandii
Puchar ligi
Finlandia awans/spadek
Francja
Liga francuska
Druga liga francuska
Trzecia liga francuska
Czwarta liga francuska
Puchar Francji
Superpuchar
Puchar ligi francuskiej
Gibraltar
Premier League
Puchar
Grecja
Liga grecka
Druga liga grecka
Trzecia liga grecka
Liga grecka rezerw
Puchar Grecji
Puchar Grecji 2
Gruzja
Liga gruzińska
Druga liga gruzińska
Puchar Gruzji
Awans/Spadek
Hiszpania
Liga hiszpańska
Druga liga hiszpańska
3 liga hiszpańska
Czwarta liga hiszpańska
Puchar Króla
Superpuchar
Holandia
Liga holenderska
2 liga holenderska
Trzecia liga holenderska
Czwarta liga holenderska
Puchar Holandii KNVB
Superpuchar Holandii
Klubowe mecze towarzyskie
Baraże ligi holenderskiej
Irlandia
Liga irlandzka
2 liga irlandzka
Puchar Irlandii
Puchar Ligi Irlandzkiej
Irlandia baraże
Irlandia Północna
Liga Irlandii północnej
2 liga Irlandii północej
Puchar Irlandii Płn.
Puchar ligi
Baraże
Islandia
liga islandzka
2 liga islandzka
Puchar Islandii
Kosowo
Superliga
Krym
Liga krymsk
Liechtenstein
Puchar
Litwa
Liga litewska
Druga liga litewska
Puchar
Lithuania Cup 1
Luksemburg
Liga luksemburska
Druga liga luksemburgu
Puchar
Luxembourg Promotion/Relegation
Macedonia
Liga macedońska
2 liga macedońska
Puchar
F.Y.R.O.M. Cup 1
Baraże
Malta
Liga maltańska
Druga liga maltańska
Puchar
Mołdawia
Liga mołdawska
Druga liga mołdawska
Puchar Mołdawii
Niemcy
Bundesliga
2. Bundesliga
3 liga niemiecka
Czwarta liga niemiecka
Oberliga
Puchar Niemiec
Superpuchar Niemiec
Puchar Niemiec 2
Baraże
Norwegia
Liga norweska
Druga liga norweska
Trzecia liga norweska
Czwarta liga norweska
Norwegia 5
Norwegia 6
Norwegia 7
U19 Interkretsserien
Puchar Norwegii kwalifikacje
SuperPuchar
Tippeligaen Qualification
Polska
Ekstraklasa
1 liga polska
2 liga polska
Puchar Polski
Superpuchar
Portugalia
Liga portugalska
2 liga portugalska
Trzecia liga portugalska
Puchar Portugalii
Superpuchar Portugalii
Puchar Ligi
Rosja
Liga rosyjska
Druga liga rosyjska
Trzecia liga rosyjska
Rezerwy
Puchar Rosji
Superpuchar Rosji
Puchar Rosji 2
Baraże
Rumunia
Liga romuńska
Druga liga rumuńska
Puchar Rumunii
Puchar Rumunii 3
Puchar ligi
Awans/Spadek
San Marino
Liga San Marino
Puchar San Marino
Serbia
Liga serbska
Druga liga serbska
Serbia Cup 1
Szkocja
Liga szkocka Premiership
Druga liga szkocka
Szkocja 3
Szkocja 4
Piąta liga szkocka
Development League
Puchar Szkocji
Challenge Cup
Puchar Ligi
Baraże
Szwajcaria
Liga szwajcarska
2 liga szwajcarska
Trzecia liga szwajcarska
Czwarta liga szwajcarska
Puchar Szwajcarii
Szwajcaria awans/spadek
Szwecja
Liga szwedzka
2 liga szwedzka
Szwecja 3
Szwecja 4
Rezerwy Allsvenskan U-21
Rezerwy 2
Awans/Spadek rezerw
Puchar Szwecji
Superpuchar
Szwecja awans/spadek
Szwecja awans/spadek 2
Słowacja
Liga słowacka
Druga liga słowacka
Puchar Słowacji
Superpuchar Słowacji
Słowenia
Liga słoweńska - Prva Liga
2 liga słoweńska
Puchar Słowenii
Puchar Słowenii 3
Baraże
Turcja
Liga turecka
Druga liga turecka
Turcja 3
Czwarta liga turecka
Puchar Turcji
Superpuchar Turcji
Baraże
Ukraina
Liga ukraińska
Druga liga ukraińska
Puchar Ukrainy
Superpuchar Ukrainy
Walia
Liga walijska
Druga liga walijska
Puchar Walii
Węgry
Liga węgierska
Druga liga węgierska
Liga węgierska rezerw
Puchar Węgier
Superpuchar Węgier
Wyspy Owcze
Liga wysp owczych
Puchar Wysp Owczych
Włochy
Serie A
Serie B
Trzecia liga włoch
Serie D
Puchar Włoch
Superpuchar Włoch
Baraże
Łotwa
Liga łotewska
Druga liga łotewska
Cup
Puchar Łotwy
Turnieje
Mistrzostwa Świata
Liga Narodów Division A
Liga Narodów dywizja B
Liga Narodów Dywizja C
Liga Narodów Dywizja D
Mistrzostwa Świata kwalifikacje EU
CONCACAF Gold Cup
Copa America
Puchar Konfederacji
EURO U-21
Mistrzostwa Świata U-20
Klubowe Mistrzostwa Świata
Liga Mistrzów
Liga Europy
World Cup Qualification S. Amer
World Cup Qualification CONCACAF
World Cup Qualification Africa
World Cup Qualification Asia
World Cup Qualification Oceania
Copa Libertadores
Puchar Południowoamerykański
Superpuchar Afryki
Superpuchar Europy
AFC Presidents Cup
Puchar AFC
Euro
Mistrzostwa Narodów Afryki
Puchar Narodów Afryki
Azjatycka Liga Mistrzów
AFC U23 Championship
AFF Puchar Suzuki
Puchar Azji
Liga Mistrzów Afryki
Afrykański Puchar Konfederacji
CECAFA Senior Challenge Cup
CFU Puchar klubowy
Champions World Series
Klubowe mecze towarzyskie
Liga Mistrzów Ameryka Płn.
CONCACAF Cup
Copa Centroamericana
East Asian Championship
Euro U-17
Euro U-19
Mecze towarzyskie Reprezentacje
Mecze towarzyskie U-21
Klubowe turieje towarzyskie
Klubowe turieje towarzyskie
Friendly Club Cup
Gulf Cup
Kagame Inter-Club Cup
Kappa Cup
NextGen Series 1
OFC Champions League
Premier League Asia Trophy
Recopa Sudamericana
Royal League
Olimpiada
The Atlantic Cup
UI Cup
Mecze towarzyskie
Puchar Vodafone
West Asian Championship
Mistrzostwa Świata U-17
Setanta Sports Cup
Suruga Bank Championship 1
Toulon Tournament 1
Gold Cup kwalifikacje
Liga Mistrzów U-21
Wszystkie turnieje
Ameryka Płd
Argentyna
Liga argentyńska
2 liga argentyńska
3 Liga argentyńska
Czwarta liga argentyńska
Puchar Argentyny
Superpuchar Argentyny
Argentyna Awans/Spadek
Boliwia
Liga boliwijska
Druga liga boliwijska
Awans/Spadek
Brazylia
Liga brazylijska Serie A
2 liga brazylijska Serie B
3 liga brazylijska Serie C
Brasiliense
Serie D
Paulista A2
Puchar Brazylii
Copa do Nordeste
Chile
Liga chilijska
Druga liga chilijska
Puchar Chile
Superpuchar Chile
Ekwador
Liga ekwadorska
Druga liga ekwadorska
Kolumbia
Liga kolumbijska
2 liga kolumbijska
Colombia Cup 1
Paragwaj
Liga paragwajska
2 liga paragwajska
Peru
Liga peruwiańska
2 liga peruwiańska
Urugwaj
Liga urugwajska
Druga liga urugwajska
Wenezuela
Liga wenezuelska
Druga liga Wenezuelska
Awans/Spadek
Ameryka Pół
Antigua i Barbuda
Premier Division
Azja
Liga haitańska
Barbados
Liga barbadosu Premier Division
Bermudy
Liga bermud
Granada
Liga Grenady
Gwadelupa
Liga gwadelupy
Gwatemala
Liga gwatemali
Druga liga gwatemali
Honduras
Liga hondurasu
Jamajka
Liga jamajska
Kanada
Liga kanadyjska
Kostaryka
Liga kostarykańska
2 liga kostarykańska
Kuba
Liga kubańska
Martynika
Liga wyspy martynika
Meksyk
Liga meksykańska
Druga liga meksykańska
Puchar Meksyku
Nikaragua
Liga nicaragua
Panama
Liga panamska
Portoryko
Liga puerto rico
Saint Vincent i Grenadyny
1. Division
Salwador
Liga salwadorska
St. Kitts and Nevis
SKNFA League
Trynidad i Tobago
Professional League
USA
Liga amerykańska MLS
2 liga amerykańska
Trzecia liga Amerykańska
Czwarta liga amerykańska
Puchar USA
Azja
Arabia Saudyjska
Liga arabii saudyjskiej
Bahrain
Liga bahrajnu
Chiny
Liga chińska
Druga liga chińska
Puchar Chin
Superpuchar Chin
Filipiny
Liga filipińska
Hongkong
Liga Hong Kongu
Druga liga Hong Kongu
Indie
I-League
Liga indyjska
Indonezja
Liga 1
Irak
Liga Iraku
Iran
Pro League
Druga liga irańska
Puchar Iranu Hazfi
Izrael
Liga izraelska
2 liga izraelska
Puchar Izraela
Toto Cup
Baraże
Japonia
Liga japońska
2 liga japońska
Trzecia liga japońska
Czwarta liga japońska
Puchar Japonii
Superpuchar Japonii
Puchar Ligi
Baraże
Jemen
Liga jemeńska
Jordania
Liga jordańska
Katar
Liga katarska
Kazachstan
Liga kazachstańska
2 liga kazachstańska
Puchar Kazachstanu
Superpuchar Kazachstanu
Korea Południowa
Liga korei południowej
Druga liga Korei Płd.
Trzecia liga Korei Płd
Puchar
Baraże
Kuwejt
Premier League
Liban
Liga libańska
Malezja
Liga malezyjska
Druga liga malezyjska
Oman
Liga Omanu
Pakistan
Liga pakistańska
Palestyna
Liga palestyńska
Singapur
Liga singapurska
Puchar Singapuru
Puchar Ligi
Syria
Liga syryjska
Tajlandia
Liga tajlandzka
Druga liga tajlandzka
Tajwan
Liga tajwańska
Uzbekistan
Liga uzbecka
Druga liga uzbekistanu
Awans/Spadek
Wietnam
Liga wietnamska
Druga liga wietnamska
ZEA
Liga Zjednoczonych Emiratów Arabskich
Zimbabwe
Zimbabwe 1
Afryka
Algieria
Ligue 1
2 liga algierska
Angola
Liga angolska Girabola
Benin
Liga beninu
Botswana
Liga botswany
Burkina Faso
Liga burkina faso
Cape Verde
Liga Republiki Zielonego Przylądka
Czad
Premiere Division
DR Kongo
Liga Demokratycznej Republiki Konga
Egipt
Liga egipska
Druga liga egipska
Gabon
Liga gabonu
Gambia
Liga gambi
Ghana
Liga ghańska
Gwinea
Liga Gwinea
Kamerun
Liga kamerunu
Kenia
Liga kenijska
Druga liga kenijska
Puchar Kenii
Shield Cup Kenii
Kongo
Linafoot
Lesotho
Premier League
Liberia
Liga liberyjska
Libia
Liga libijska
Madagaskar
Liga madagaskarska
Malawi
Liga malawi
Mali
Liga mali
Maroko
Liga marokańska
Druga liga marokańska
Mauritius
Liga mauritius
Mozambik
Liga mocambiku
Namibia
Liga namibijska
Nigeria
Liga nigeryjska
RPA
Liga Republiki Południowej Afryki
Druga liga Republiki Południowej Afryki
Puchar Nedbank RPA
Puchar MNT8 RPA
Rwanda
Liga rwandy
Senegal
Liga senegalska
Sierra Leone
Liga Sierra Leone
Suazi
Liga suazi
Sudan
Liga Sudanu
Tanzania
Liga tanzańska
Togo
Championnat National
Tunezja
Liga tunezyjska
Druga liga tunezyjska
Uganda
Liga ugandy
Wybrzeże Kości Słoniowej
Liga Wybrzeża Kości Słoniowej
Zambia
Zambia 1
Oceania
Australia
Liga australijska
2 liga australijska
3 liga australijska
Czwarta liga australijska
Liga australijska rezerw
Liga australijska NPL rezerw
Puchar Australii
Fidżi
Liga Fiji
Nowa Zelandia
Liga nowozelandzka
Druga liga nowozelandzka
Tahiti
Taiti 1
Vanuatu
TVL Premier League
Wyspa Salomona
Liga wysp salomona
Resultados ao vivo
Scoruri live
Livescore
Livescore
Rezultati uzivo
Risultati in tempo reale
Transmisje meczów
Porównanie drużyn
Wszystie
Live (
7
)
Moje mecze (
0
)
Zamknij
Znaleziono:
Przeszukaj mecze na serwerze
Polska » 1. liga »
Ekstraklasa
FT
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
1
-
3
Pogoń Szczecin
5.50
3.90
1.60
FT
Jagiellonia Białystok
1
-
2
Górnik Łęczna
1.50
4.00
6.80
FT
Lechia Gdańsk
3
-
1
Raków Częstochowa
3.20
3.25
2.25
Polska » 2. liga »
1 liga polska
FT
Podbeskidzie Bielsko-Biała
1
-
2
GKS Katowice
1.49
4.10
5.20
FT
SKRA Czestochowa
0
-
1
Resovia
-
-
-
Polska » 3. liga »
2 liga polska
FT
Olimpia Elbląg
4
-
1
Wigry Suwałki
2.15
3.15
2.90
FT
Pogon Grodzisk Mazowiecki
1
-
2
Radunia Stezyca
-
-
-
FT
KKS 1925 Kalisz
1
-
2
Sokol Ostroda
-
-
-
Anglia » 1. liga »
Premier League
FT
West Ham United
3
-
2
Chelsea
4.90
3.75
1.79
FT
Newcastle United
1
-
0
Burnley
2.30
3.45
3.30
FT
Southampton
1
-
1
Brighton & Hove Albion
2.45
3.15
3.35
FT
Wolverhampton Wanderers
0
-
1
Liverpool FC
8.50
4.90
1.43
FT
Watford
1
-
3
Manchester City
16.00
7.50
1.21
Hiszpania » 1. liga »
Liga hiszpańska
FT
Sevilla FC
1
-
0
Villarreal
2.00
3.45
4.10
FT
FC Barcelona
0
-
1
Real Betis
1.50
4.60
6.40
FT
Atletico Madryt
1
-
2
Mallorca
1.36
4.90
10.00
FT
Real Sociedad
0
-
2
Real Madryt
3.40
3.55
2.20
Niemcy » 1. liga »
Bundesliga
FT
Arminia Bielefeld
1
-
1
FC Köln
3.15
3.35
2.30
FT
Augsburg
2
-
3
VfL Bochum
2.16
3.40
3.35
FT
FSV Mainz 05
3
-
0
VfL Wolfsburg
2.15
3.40
3.40
FT
Hoffenheim
3
-
2
Eintracht Frankfurt
1.91
3.75
3.80
FT
Bayer Leverkusen
7
-
1
Greuther Fuerth
1.20
7.00
12.50
FT
Borussia Dortmund
2
-
3
Bayern Monachium
3.55
4.10
1.89
Włochy » 1. liga »
Serie A
FT
AC Milan
2
-
0
Salernitana
1.24
6.00
12.50
FT
AS Roma
0
-
3
Inter Mediolan
3.90
3.60
1.92
FT
SSC Napoli
2
-
3
Atalanta
2.65
3.40
2.63
Francja » 1. liga »
Liga francuska
FT
Olympique Marsylia
1
-
2
Brest
1.55
4.30
5.60
FT
Lille
2
-
1
Troyes
1.55
4.10
6.20
FT
RC Lens
1
-
1
PSG
4.60
4.25
1.66
Anglia » 2. liga »
Championship
FT
Coventry City
1
-
2
West Bromwich Albion
3.20
3.20
2.40
FT
Barnsley
1
-
1
Huddersfield Town
2.75
3.05
2.88
FT
Blackburn Rovers
1
-
0
Preston North End
2.35
3.20
3.35
FT
Blackpool
0
-
3
Luton Town
2.85
3.15
2.70
FT
Bristol City
1
-
0
Derby County
2.70
3.15
2.85
FT
Millwall
3
-
1
Birmingham City
2.15
3.20
3.80
FT
Nottingham Forest
2
-
0
Peterborough United
1.80
3.50
5.00
FT
Reading
1
-
1
Hull City
2.60
3.25
2.88
FT
Cardiff City
2
-
3
Sheffield United
3.15
3.50
2.30
FT
Middlesbrough
1
-
0
Swansea City
2.00
3.45
4.00
Anglia » puchar »
Puchar Anglii
FT
Buxton
0
-
1
Morecambe
6.10
4.80
1.45
FT
Bristol Rovers
2
-
1
Sutton United
2.45
3.20
3.00
FT
Burton Albion
1
-
2
Port Vale
2.10
3.35
3.50
FT
Lincoln
0
-
1
Hartlepool United
1.73
3.65
4.75
FT
AFC Wimbledon
4
-
3
Cheltenham Town
2.40
3.40
2.85
FT
Leyton Orient
4
-
0
Tranmere Rovers
1.80
3.40
4.75
FT
Cambridge United
2
-
1
Exeter City
2.50
3.45
2.70
FT
Doncaster Rovers
2
-
3
Mansfield Town
3.00
3.35
2.35
FT
Walsall
1
-
2
Swindon Town
2.80
3.20
2.55
FT
Carlisle United
1
-
2
Shrewsbury Town
3.05
3.10
2.45
FT
Ipswich Town
0
-
0
Barrow
1.60
3.90
5.70
FT
Portsmouth
1
-
2
Harrogate
1.75
3.50
5.10
FT
Yeovil Town
1
-
0
Stevenage
2.90
3.50
2.35
Rosja » 1. liga »
Liga rosyjska
FT
Krylja Sowietow Samara
0
-
1
CSKA Moskwa
3.00
3.20
2.33
FT
Spartak Moskwa
2
-
1
Terek Grozny
2.05
3.25
3.55
FT
Lokomotiw Moskwa
0
-
1
Urał Jekaterynburg
1.75
3.45
4.70
Holandia » 1. liga »
Liga holenderska
FT
PSV Eindhoven
4
-
1
FC Utrecht
1.58
4.30
5.30
FT
Cambuur
1
-
6
Vitesse
3.30
3.70
2.08
FT
Heracles
0
-
1
SC Heerenveen
2.25
3.55
3.05
Portugalia » 1. liga »
Liga portugalska
FT
Boavista Porto
1
-
1
Maritimo
2.30
2.95
3.35
FT
Pacos Ferreira
1
-
2
Vitoria Guimaraes
2.88
3.10
2.50
Turcja » 1. liga »
Liga turecka
FT
Alanyaspor
0
-
1
Sivasspor
2.48
3.10
2.85
FT
Trabzonspor
2
-
0
Adana Demirspor
1.92
3.40
3.90
FT
Galatasaray Stambuł
2
-
2
Altay
1.42
4.50
6.50
Albania » 1. liga »
Liga albańska Kategoria Superiore
FT
Kastrioti
1
-
6
Kukesi
-
-
-
FT
Egnatia
0
-
2
KF Tirana
-
-
-
FT
Partizani
2
-
1
Skenderbeu
-
-
-
Algieria » 1. liga »
Ligue 1
FT
NC Magra
0
-
2
ES Setif
-
-
-
FT
Chelghoum
0
-
0
USM Alger
-
-
-
FT
CR Belouizdad
1
-
0
NA Hussein Dey
1.42
4.00
6.50
FT
MC Oran
1
-
1
RC Arbaa
-
-
-
Argentyna » 1. liga »
Liga argentyńska
FT
Central Cordoba de Santiago
2
-
0
Union
2.23
3.15
3.15
FT
Colon
3
-
0
Atletico Tucuman
1.73
3.60
4.30
FT
Velez Sarsfield
0
-
0
Patronato de Parana
1.56
3.65
5.80
FT
Arsenal Sarandi
1
-
1
Boca Juniors
7.00
4.00
1.43
Argentyna » 3. liga »
3 Liga argentyńska
FT
Canuelas
1
-
1
CA Fenix
1.52
3.55
6.00
FT
Comunicaciones
4
-
1
Argentino de Quilmes
2.20
2.90
3.35
Mecze towarzyskie Reprezentacje
04 gru 11:00
Jordania
-
Maroko
8.50
4.50
1.32
04 gru 16:00
Liban
-
Algieria
10.00
4.75
1.25
04 gru 19:00
Sudan
-
Egipt
14.00
4.25
1.28
04 gru 20:00
Palestyna
-
Arabia Saudyjska
2.70
2.90
2.60
Armenia » 1. liga »
Liga armeńska
FT
Noravank
0
-
2
Alashkert FC
-
-
-
FT
Ararat
2
-
1
BKMA
-
-
-
Australia » 1. liga »
Liga australijska
FT
Brisbane Roar FC
0
-
0
Adelaide United
2.43
3.45
2.85
FT
Melbourne City FC
0
-
1
Western United FC
1.43
4.60
7.00
FT
Sydney FC
2
-
2
Newcastle Jets
1.78
3.85
4.30
Austria » 1. liga »
Liga austriacka
FT
Sturm Graz
1
-
1
Admira Moedling
1.75
3.70
4.20
FT
Wattens
0
-
1
SK Austria Klagenfurt
2.00
3.70
3.30
FT
Red Bull Salzburg
2
-
1
Hartberg
1.17
6.50
13.00
Azerbejdżan » 1. liga »
Liga azerbejdżanu
FT
Keshla
2
-
2
Sabail
1.68
3.05
4.60
FT
FK Karabach
5
-
1
Sabah FK
1.37
3.85
6.10
Belgia » 1. liga »
Liga belgijska
FT
Oud-Heverlee
0
-
1
Gent
4.75
4.20
1.65
FT
Kortrijk
0
-
2
Cercle Bruges
2.80
3.50
2.45
FT
Oostende
2
-
1
Eupen
2.38
3.70
2.75
FT
Club Brugge
3
-
2
Seraing United
1.34
5.50
8.00
Belgia » 2. liga »
2 liga belgijska
FT
Waasland-Beveren
2
-
3
RWDM Brussels FC
-
-
-
Boliwia » 1. liga »
Liga boliwijska
FT
Municipal de Vinto
3
-
2
Aurora
-
-
-
Bośnia i Hercegowina » 1. liga »
Liga bośniacka
FT
Posusje
0
-
0
Rudar Prijedor
-
-
-
FT
FK Sarajevo
0
-
2
FK Velez Mostar
-
-
-
FT
Borac Banja Luka
3
-
1
Sloboda Tuzla
1.65
3.25
4.40
Brazylia » 1. liga »
Liga brazylijska Serie A
FT
Atletico PR
1
-
0
Cuiaba
-
-
-
FT
Sport
1
-
1
Flamengo
4.25
3.65
1.70
FT
Chapecoense AF
0
-
1
Atletico GO
4.50
3.40
1.72
FT
Fortaleza
1
-
0
Juventude
1.66
3.40
4.90
Bułgaria » 1. liga »
Liga bułgarska
FT
Botev Vratsa
1
-
0
Beroe
4.70
3.45
1.67
FT
Lewski Sofia
2
-
0
Botew Płowdiw
2.14
3.05
3.30
Chile » 1. liga »
Liga chilijska
FT
Antofagasta
1
-
0
Colo Colo
7.00
4.25
1.37
FT
Palestino
1
-
4
Atletico Nublense
1.97
3.25
3.35
FT
Everton CD
0
-
3
Universidad Catolica
3.45
3.00
2.04
FT
La Serena
0
-
0
Santiago Wanderers
1.27
5.25
7.50
Chiny » 2. liga »
Druga liga chińska
FT
Sichuan Jiuniu
0
-
2
Nantong Zhiyun FC
-
-
-
FT
Nanjing City FC
2
-
0
Zibo Sunday
-
-
-
FT
Shaanxi Changan
1
-
0
Shenyang Urban FC
-
-
-
FT
Suzhou Dongwu
2
-
2
Beijing BG
-
-
-
FT
Zhenjiang Huasa
0
-
1
Meizhou Hakka
-
-
-
Kolumbia » 2. liga »
2 liga kolumbijska
FT
Fortaleza FC
1
-
2
Bogota FC
1.46
4.00
5.50
FT
Llaneros FC
1
-
2
Union Magdalena
2.05
3.00
3.45
Chorwacja » 1. liga »
Liga chorwacka
FT
HNK Gorica
1
-
1
Osijek
3.30
3.05
2.10
FT
Rijeka
4
-
1
NK Hrvatski Dragovoljac
1.14
6.50
11.50
Chorwacja » 2. liga »
2 liga chorwacka
FT
NK Varaždin
2
-
1
Dubrava Zagreb
-
-
-
FT
Opatija
0
-
1
HNK Orijent 1919
-
-
-
FT
Rudes
4
-
0
NK Dugopolje
2.00
3.20
3.15
FT
Jarun
4
-
3
NK Sesvete
-
-
-
FT
Solin
0
-
0
Inter Zaprešić
-
-
-
Cypr » 1. liga »
Liga cypryjska
FT
Doxa Katokopia
1
-
4
AEK Larnaca
4.75
3.30
1.68
FT
Anorthosis
2
-
3
PAEEK
-
-
-
Cypr » 2. liga »
2 liga cypryjska
FT
Nea Salamis
3
-
0
PO Xylotympou 2006
-
-
-
FT
Ayia Napa
0
-
1
Othellos Athienou
-
-
-
FT
Karmiotissa Pano Polemidion
1
-
1
Olympias Lympion
-
-
-
FT
Enosis Paralimni
2
-
0
Omonia 29 Maiou
-
-
-
FT
ASIL Lysi
1
-
1
Alki Oroklinis
-
-
-
FT
Anagennisi Deryneia
1
-
1
Akritas Chlorakas
-
-
-
FT
Ermis Aradippou
1
-
1
Omonia Aradippou
-
-
-
Czechy » 1. liga »
Liga czeska
FT
Slovan Liberec
1
-
0
Hradec Kralove
1.98
3.20
3.80
FT
Karvina
1
-
2
Sparta Praga
8.00
4.60
1.35
FT
Teplice
4
-
1
Zlin
2.45
3.10
2.88
FT
Sigma Ołomuniec
0
-
1
Slavia Praga
7.00
4.35
1.40
Czechy » 2. liga »
2 liga czeska
FT
SK Prostejov
1
-
0
Sparta Prague B
-
-
-
FT
Opava
0
-
2
Brno
2.65
3.30
2.30
Dania » puchar »
Ekstra Bladet
FT
Vejle Boldklub
5
-
1
Kolding IF
1.37
4.80
8.00
Dania »
U17 Ligaen
FT
OB U17
7
-
1
AC Horsens U17
-
-
-
FT
FC Nordsjaelland U17
4
-
0
Vejle U17
-
-
-
Dania »
U19 Ligaen
FT
FC Nordsjaelland U19
3
-
1
Vejle U19
-
-
-
FT
OB U19
3
-
0
SoenderjyskE U19
-
-
-
Anglia » 3. liga »
League 1
FT
Accrington Stanley
5
-
1
Fleetwood Town
2.40
3.65
2.80
FT
Sunderland
1
-
1
Oxford United
2.05
3.70
3.40
Anglia » 5. liga »
Conference Premier
FT
Aldershot Town
2
-
2
Altrincham
2.32
3.40
2.75
FT
Barnet
3
-
0
Maidenhead United
1.60
3.90
4.80
FT
Bromley
3
-
2
Wealdstone
1.47
4.50
5.20
FT
Dagenham & Redbridge
3
-
2
Grimsby Town
2.80
3.25
2.38
FT
Solihull Moors
2
-
0
Woking
2.18
3.30
3.05
FT
Weymouth
1
-
2
Torquay United
3.50
3.50
1.95
FT
Dover
0
-
1
Wrexham
8.00
4.80
1.30
Estonia » 1. liga »
Liga estońska
FT
TJK Legion
0
-
2
Trans Narva
-
-
-
FT
Paide Linnameeskond
5
-
3
Nomme JK Kalju
1.80
3.80
3.25
Macedonia » 1. liga »
Liga macedońska
FT
Rabotnicki Skopje
0
-
0
Renova
-
-
-
Macedonia » 2. liga »
2 liga macedońska
FT
Belasica
1
-
1
Kozhuf Gevgjelija
-
-
-
FT
FK Detonit Junior
1
-
3
FK Sasa
-
-
-
FT
Pobeda
1
-
2
FK Sloga 1934 Vinica
-
-
-
FT
FK Pehchevo
2
-
1
Bratstvo 07
-
-
-
FT
Lokomotiva Gradsko
1
-
1
Osogovo
-
-
-
FT
FK Vardar Skopje
4
-
0
Velesta
-
-
-
FT
Korab
0
-
3
FK Besa
-
-
-
FT
KF Gostivari
1
-
0
Kadino
-
-
-
FT
Voska Sport
0
-
0
FK Sileks
-
-
-
FT
Teteks
1
-
1
Ohrid
-
-
-
Wyspy Owcze » puchar »
Puchar Wysp Owczych
FT (P)
NSI Runavik
1
-
1
B36 Torshavn
Karne: 3-4
2.30
3.60
2.55
Francja » 2. liga »
Druga liga francuska
FT
Auxerre
2
-
2
Caen
1.85
3.20
4.35
Francja » 3. liga »
Trzecia liga francuska
FT
Cholet
1
-
1
Avranches
2.20
3.10
3.00
Gruzja » 1. liga »
Liga gruzińska
FT
Telavi
2
-
1
FC Shukura Kobuleti
-
-
-
FT
Saburtalo
5
-
1
Samtredia
-
-
-
FT
Torpedo Kutaisi
4
-
1
FC Samgurali Tskhaltubo
-
-
-
FT
Dinamo Tbilisi
3
-
2
Lokomotiwi Tbilisi
1.47
3.80
5.10
Niemcy » 2. liga »
2. Bundesliga
FT
Nuernberg
2
-
1
Holstein Kiel
2.28
3.35
3.10
FT
Sandhausen
1
-
1
Paderborn
2.90
3.55
2.28
FT
Hansa Rostock
1
-
1
Ingolstadt
1.53
4.10
6.10
FT
St. Pauli
2
-
1
Schalke 04
2.00
3.75
3.35
Niemcy » 3. liga »
3 liga niemiecka
FT
Hallescher FC
0
-
0
Wuerzburger Kickers
2.05
3.30
3.40
FT
Eintracht Brunszwik
5
-
0
Meppen
2.05
3.10
3.60
FT
SC Verl
0
-
3
Borussia Dortmund II
2.80
3.35
2.30
FT
TSV 1860 Monachium
2
-
5
Magdeburg
2.95
3.10
2.35
FT
Kaiserslautern
4
-
0
Viktoria Koeln 1904
1.88
3.35
3.90
Niemcy » 4. liga »
Czwarta liga niemiecka
FT
Optik Rathenow
2
-
4
VSG Altglienicke
5.00
4.10
1.49
FT
Ulm
1
-
2
Homburg
1.50
3.95
5.20
FT
TuS RW Koblenz
0
-
0
FSV Frankfurt
2.10
3.35
3.10
FT
Hessen Kassel
4
-
0
Sonnenhof Großaspach
1.88
3.80
3.30
FT
Pirmasens
1
-
1
TSG Balingen
2.15
3.50
2.85
FT
SV Roedinghausen
3
-
0
SV Straelen
1.58
3.60
5.30
FT
FC Wegberg-Beeck
0
-
3
Wuppertal
7.00
4.20
1.40
FT
FC Koeln II
1
-
1
Preußen Muenster
3.90
3.70
1.75
FT
SC Wiedenbrueck
2
-
2
Schalke 04 II
1.75
3.60
4.00
FT
KFC Uerdingen
1
-
3
Lippstadt
5.35
4.25
1.48
FT
Oberhausen
3
-
1
Bonner SC
1.42
4.45
6.00
FT
Holstein Kiel II
0
-
0
St.Pauli II
1.46
4.20
5.75
FT
Werder Bremen II
4
-
2
SSV Jeddeloh
1.37
4.75
6.25
FT
BSV Rehden
1
-
4
Oldenburg
4.00
3.40
1.80
FT
Oberneuland
0
-
3
VfV Hildesheim
4.20
4.40
1.55
FT
BSG Chemie Leipzig
2
-
1
FC Eilenburg
1.48
4.00
5.75
FT
BFC Dynamo
1
-
2
Lokomotive Leipzig
1.75
3.75
3.75
Ghana » 1. liga »
Liga ghańska
FT
Aduana Stars
3
-
0
WAFA
-
-
-
FT
Accra Lions
1
-
0
Eleven Wonders
-
-
-
FT
Elmina Sharks
2
-
1
Karela United
-
-
-
Gibraltar » 1. liga »
Premier League
WO
Lions Gibraltar
0
-
3
College 1975
-
-
-
FT
Glacis United
1
-
1
Manchester 62 FC
-
-
-
Grecja » 1. liga »
Liga grecka
FT
Atromitos
4
-
1
Apollon Smirnis
1.92
3.25
3.90
FT
NFC Volos
1
-
2
Panaitolikos
-
-
-
FT
OFI Kreta
1
-
3
Olympiakos Pireus
-
-
-
Grecja » 2. liga »
Druga liga grecka
FT
Diagoras Rodos
0
-
1
AEK Athens B
-
-
-
FT
Olympiacos Volou
0
-
1
Pierikos FC
-
-
-
FT
Apollon Larissa
0
-
1
Iraklis
-
-
-
FT
Egaleo
2
-
0
PAS Irodotos
-
-
-
FT
Ergotelis
1
-
0
Panathinaikos B
-
-
-
Gwatemala » 1. liga »
Liga gwatemali
FT
Club Xelaju
0
-
1
CSD Comunicaciones
-
-
-
Węgry » 1. liga »
Liga węgierska
FT
Gyirmot
0
-
1
Mezokovesd SE
3.00
3.40
2.18
FT
Ferencvaros
1
-
1
Puskas FC Academy
1.50
4.10
5.60
FT
Zalaegerszeg
2
-
1
Debreceni VSC
2.10
3.70
2.95
Indie » 1. liga »
Liga indyjska
FT
Northeast United FC
2
-
1
FC Goa
3.30
3.65
2.00
FT
Bengaluru FC
1
-
3
Mumbai City FC
3.55
3.85
1.95
Indonezja » 1. liga »
Liga 1
FT
Persebaya Surabaya
2
-
0
Barito Putera
1.67
3.65
3.85
FT
Madura United
0
-
1
Persib Bandung
2.90
3.10
2.20
Iran » 1. liga »
Pro League
FT
Samasha Pakdasht
0
-
0
Naft Masjed Soleyman FC
-
-
-
WO
Gol Gohar
0
-
3
Sepahan
-
-
-
FT
Sanat Naft Abadan
0
-
0
Paykan
3.00
2.23
2.90
FT
Esteghlal
0
-
0
Persepolis
2.60
2.70
2.70
Izrael » 1. liga »
Liga izraelska
FT
Hapoel Hadera Eran
2
-
1
Bnei Sakhnin
2.55
2.95
2.70
FT
Maccabi Petach Tikwa
0
-
1
FC Ashdod
2.65
3.00
2.55
FT
Hapoel Ironi Kirjat Szemona
2
-
1
Maccabi Netanja
3.40
2.95
2.15
Włochy » 2. liga »
Serie B
FT
Benevento
2
-
1
Pordenone Calcio
1.54
3.95
6.25
FT
Crotone
1
-
2
SPAL 2013
2.30
3.30
3.10
FT
Frosinone
1
-
1
Ternana Unicusano
1.90
3.50
4.00
FT
Cosenza
0
-
2
Cremonese
4.25
3.25
1.92
FT
Lecce
2
-
0
Reggina
1.57
3.90
5.90
Włochy » 3. liga »
Trzecia liga włoch
FT
Pontedera
0
-
3
Teramo
2.30
3.20
2.70
FT
Legnago Salus
1
-
1
Pro Sesto
-
-
-
FT
Pergolettese
1
-
1
Mantova
2.10
3.25
3.00
FT
Pro Patria
0
-
2
FeralpiSalo
2.70
2.95
2.50
FT
Trento
0
-
1
Seregno
-
-
-
FT
Virtus Verona
0
-
0
AlbinoLeffe
3.40
2.90
2.10
Japonia » 1. liga »
Liga japońska
FT
Vegalta Sendai
0
-
1
Kashima Antlers
7.50
5.00
1.35
FT
Kashiwa Reysol
2
-
3
Oita Trinita
1.80
3.55
4.10
FT
FC Tokyo
0
-
0
Avispa Fukuoka
2.00
3.40
3.60
FT
Yokohama F.Marinos
1
-
1
Kawasaki Frontale
2.60
3.90
2.30
FT
Yokohama FC
0
-
1
Consadole Sapporo
3.75
4.00
1.80
FT
Shimizu S-Pulse
2
-
1
Cerezo Osaka
2.35
3.30
2.90
FT
Nagoya Grampus Eight
0
-
0
Urawa Red Diamonds
2.20
3.25
3.15
FT
Gamba Osaka
0
-
0
Shonan Bellmare
3.20
3.45
2.10
FT
Tokushima Vortis
2
-
4
Sanfrecce Hiroshima
2.20
3.05
3.35
FT
Sagan Tosu
0
-
2
Vissel Kobe
2.30
3.30
2.95
Kenia » 1. liga »
Liga kenijska
FT
Nairobi City Stars
1
-
2
Kariobangi Sharks
-
-
-
FT
Bidco United
1
-
0
AFC Leopards
-
-
-
FT
Mathare United
0
-
2
FC Talanta
3.45
2.85
2.10
FT
Nzoia United
0
-
1
Kakamega Homeboyz
-
-
-
FT
Police FC
0
-
2
Sofapaka
-
-
-
FT
Wazito FC
1
-
0
Ulinzi Stars
-
-
-
Kuwejt » 1. liga »
Premier League
FT
Kuwait SC
3
-
0
Al-Qadsia
2.28
3.05
2.75
Luksemburg » 1. liga »
Liga luksemburska
FT
FC Wiltz 71
1
-
0
RM Hamm Benfica
-
-
-
FT
F91 Dudelange
5
-
1
FC Rodange 91
-
-
-
FT
FC Progres Niedercorn
6
-
0
FC Etzella Ettelbruck
-
-
-
FT
Racing FC Union Luxembourg
0
-
1
CS Fola Esch
-
-
-
Malta » 1. liga »
Liga maltańska
FT
Mosta
0
-
3
Gudja United
-
-
-
FT
Valletta
0
-
0
Birkirkara
3.10
3.20
2.00
FT
Sirens FC
1
-
3
Gzira United
-
-
-
Czarnogóra » 2. liga »
Druga liga czarnogórska
FT
Mladost Podgorica
0
-
2
FK Bokelj
6.50
4.20
1.40
Maroko » 2. liga »
Druga liga marokańska
FT
AS Sale
0
-
1
JSM Laayoune
-
-
-
FT
KACM
0
-
3
Club Jeunesse Ben Guerir
-
-
-
FT
Stade Marocain
2
-
2
Olympique Dcheira
-
-
-
Holandia » 3. liga »
Trzecia liga holenderska
FT
Jong FC Volendam
1
-
2
Quick Boys
-
-
-
FT
HHC
1
-
0
Excelsior Maassluis
-
-
-
Paragwaj » 1. liga »
Liga paragwajska
FT
Libertad
5
-
0
Club River Plate
1.32
4.75
6.75
FT
Luqueno
0
-
1
Guairena
-
-
-
FT
12 de Octubre
1
-
0
Sol de America
-
-
-
Portugalia » 2. liga »
2 liga portugalska
FT
Vilafranquense
1
-
1
Feirense
3.45
3.00
2.10
FT
Nacional
4
-
1
Sintra Football
-
-
-
FT
FC Porto B
1
-
0
Leixoes
2.00
3.30
3.35
FT
Benfica B
2
-
0
Rio Ave
2.75
3.05
2.45
Rumunia » 1. liga »
Liga romuńska
FT
Chindia Targoviste
0
-
1
CFR Cluj
6.25
3.15
1.70
FT
FC Viitorul Constanta
2
-
0
Rapid Bukareszt
1.94
3.15
4.25
Rumunia » 2. liga »
Druga liga rumuńska
FT
FC Dunarea Calarasi
3
-
1
Dacia Unirea Braila
1.50
4.50
4.30
FT
FC Unirea Slobozia
2
-
0
ACS Energeticianul
-
-
-
FT
Comunal Selimbar
0
-
0
CSMS Iasi
-
-
-
FT
FC Brasov
4
-
2
Unirea Constanta
-
-
-
FT
FC Unirea Dej
1
-
0
FC Metaloglobus Bucuresti
-
-
-
FT
Astra Giurgiu
0
-
2
ASU Politehnica Timisoara
2.90
2.90
2.38
FT
Steaua Bucuresti
1
-
0
SCM Gloria Buzau
-
-
-
San Marino » 1. liga »
Liga San Marino
FT
Virtus Acquaviva
2
-
1
FC Fiorentino
-
-
-
FT
Tre Penne Galazzano
3
-
0
SS Pennarossa
-
-
-
FT
Cosmos
0
-
0
Domagnano
-
-
-
FT
SP Libertas
1
-
1
Cailungo
-
-
-
FT
La Fiorita Montegiardino
1
-
1
San Giovanni
-
-
-
Szkocja » 1. liga »
Liga szkocka Premiership
FT
Aberdeen
4
-
1
St. Mirren
1.91
3.20
4.40
FT
Hibernian
1
-
1
Motherwell
1.70
3.70
4.90
FT
Rangers
3
-
0
Dundee FC
1.15
7.50
17.00
Szkocja » 2. liga »
Druga liga szkocka
FT
Arbroath
0
-
0
Raith Rovers
2.10
3.40
3.15
FT
Hamilton Academical
1
-
0
Dunfermline Athletic
2.70
3.15
2.55
FT
Greenock Morton
2
-
2
Ayr United
2.28
3.05
3.15
FT
Queen of South
0
-
0
Partick Thistle
3.35
3.25
2.10
Szkocja » puchar »
Puchar Szkocji
FT (P)
Montrose
1
-
1
Kelty Hearts
Karne: 1-3
2.05
3.50
3.00
Serbia » 1. liga »
Liga serbska
FT
Proleter
1
-
0
FK Metalac
2.48
2.95
2.50
Serbia » 2. liga »
Druga liga serbska
FT
Zarkovo
1
-
2
Indija
-
-
-
Walia » 1. liga »
Liga walijska
FT
Caernarfon
1
-
2
Penybont
-
-
-
FT
Cefn Druids AFC
1
-
3
Cardif Met University
8.50
4.60
1.32
FT
Flint Town United
4
-
1
Haverfordwest
-
-
-
FT
Newtown
2
-
1
Barry Town
1.65
3.90
4.35
Słowacja » 1. liga »
Liga słowacka
FT
FK Senica
1
-
0
Liptovsky Mikulas
1.98
3.20
3.25
FT
Zemplin Michalovce
0
-
3
Rużomberk
2.75
3.15
2.28
FT
DAC 1904 Dunajska Streda
2
-
0
FK Pohronie
1.27
4.60
8.00
FT
SKF Sered
4
-
2
AS Trenczyn
2.90
3.15
2.16
Słowenia » 1. liga »
Liga słoweńska - Prva Liga
FT
Aluminij
1
-
1
Koper
3.00
3.25
2.07
FT
Mura
1
-
0
Tabor
-
-
-
FT
NK Celje
0
-
1
NK Maribor
2.55
3.35
2.32
Słowenia » 2. liga »
2 liga słoweńska
FT
NK Krka
2
-
0
Jadran
1.95
3.45
3.20
FT
Krsko Posavje
0
-
2
Nafta
4.50
4.30
1.50
RPA » 1. liga »
Liga Republiki Południowej Afryki
FT
Thanda Royal Zulu
0
-
0
Bloemfontein Celtic
-
-
-
FT
Maccabi FC
1
-
1
Maritzburg United
-
-
-
FT
Chippa United
1
-
2
Lamontville Golden Arrows
2.75
2.70
2.75
FT
Vasco da Gama
1
-
1
Mamelodi Sundowns FC
5.10
3.10
1.72
RPA » 2. liga »
Druga liga Republiki Południowej Afryki
FT
Free State Stars
1
-
0
JDR STARS
-
-
-
FT
Uthongathi FC
0
-
1
Real Kings FC
-
-
-
FT
Jomo Cosmos
2
-
0
Black Leopards
-
-
-
FT
Richards Bay
2
-
1
University of Pretoria
-
-
-
FT
Venda
1
-
0
Pretoria Callies
-
-
-
Korea Południowa » 1. liga »
Liga korei południowej
FT
Pohang Steelers
1
-
2
FC Seoul
2.28
3.20
3.00
FT
Gangwon FC
2
-
1
Seongnam FC
2.07
3.10
3.55
FT
Gwangju FC
1
-
1
Incheon United
1.85
3.50
3.85
Hiszpania » 2. liga »
Druga liga hiszpańska
FT
Fuenlabrada
1
-
1
Almeria
-
-
-
Hiszpania » 3. liga »
3 liga hiszpańska
FT
Extremadura
2
-
2
Zamora
3.00
3.10
2.20
FT
CF Talavera de la Reina
1
-
1
Internacional de Madrid CF
2.00
2.80
3.90
FT
Racing de Ferrol
0
-
0
RC Deportivo
3.80
2.60
2.25
FT
SD Logrones
0
-
0
CD Calahorra
2.30
2.90
3.00
FT
Real Betis B
1
-
3
Linares Deportivo
2.70
3.00
2.56
FT
San Fernando CD
2
-
1
UCAM Murcia
2.20
3.00
3.10
FT
Albacete
2
-
0
Alcoyano
1.85
3.00
4.25
Szwecja » 1. liga »
Liga szwedzka
FT
AIK Sztokholm
4
-
2
Sirius
1.30
5.30
10.00
FT
Haecken
0
-
1
Djurgaarden
3.90
3.95
1.85
FT
Hammarby
5
-
3
Kalmar FF
1.64
4.50
4.60
FT
IFK Norrkoeping
1
-
2
IFK Goeteborg
1.92
3.95
3.60
FT
Malmoe FF
0
-
0
Halmstads BK
1.50
4.35
6.40
FT
Varbergs BoIS FC
0
-
3
Mjaellby
3.65
3.25
2.12
FT
Oerebro
2
-
3
Elfsborg
5.80
4.70
1.50
FT
Oestersunds FK
0
-
1
Degerfors
7.50
5.60
1.35
Szwajcaria » 1. liga »
Liga szwajcarska
FT
FC Zuerich
4
-
0
FC Luzern
1.75
3.95
4.15
FT
Young Boys Berno
1
-
2
Servette Genewa
1.44
4.85
6.20
Szwajcaria » 2. liga »
2 liga szwajcarska
FT
Thun
2
-
4
Wil
1.60
3.80
4.75
FT
Kriens
1
-
3
FC Vaduz
3.70
3.70
1.80
Turcja » 2. liga »
Druga liga turecka
FT
Erzurum BB
3
-
1
Istanbulspor
-
-
-
FT
Bandirmaspor
1
-
2
Genclerbirligi
1.80
3.40
3.75
FT
Adanaspor
1
-
1
Tuzlaspor
2.38
3.05
2.75
Ukraina » 1. liga »
Liga ukraińska
FT
Veres Rivne
0
-
3
Dynamo Kijów
-
-
-
FT
Rukh Vynnyky
0
-
0
Vorskla
3.15
2.95
2.28
FT
Metalist 1925
0
-
1
FC Kolos Kovalivka
-
-
-
Argentyna » 4. liga »
Czwarta liga argentyńska
FT
Argentino de Merlo
1
-
0
Berazategui
-
-
-
FT
Sportivo Italiano
0
-
0
Ituzaingo
2.35
2.70
3.10
Urugwaj » 1. liga »
Liga urugwajska
FT
Club Atletico Penarol
3
-
1
Sud America
1.27
4.70
8.00
FT
Nacional
4
-
2
River Plate
1.53
3.90
5.00
FT
Rentistas
2
-
3
Plaza Colonia
3.10
3.20
2.10
FT
Club Atletico Torque
1
-
0
Club Atletico Progreso
1.95
3.30
3.40
FT
Boston River
2
-
1
Deportivo Maldonado
1.62
3.70
4.50
FT
Montevideo Wanderers
1
-
1
Fenix
1.85
3.50
3.50
Wenezuela » 1. liga »
Liga wenezuelska
FT
Portuguesa FC
3
-
0
Madeira Club Lara
-
-
-
FT
Metropolitanos FC
2
-
2
Aragua FC
2.15
2.95
3.15
Belgia » 3. liga »
Trzecia liga belgijska
FT
Dessel
3
-
2
Rupel Boom
-
-
-
FT
Patro Eisden
1
-
1
FCV Dender EH
-
-
-
FT
Olympic Charleroi
2
-
2
FC Liege
-
-
-
FT
UR La Louvière Centre
0
-
0
Thes Sport
-
-
-
Dania » 2. liga »
Dania 2
FT
HB Koege
3
-
3
Lyngby
5.20
3.90
1.60
FT
Nykoebing FC
1
-
1
Vendsyssel FF
2.05
3.40
3.45
Anglia » 6. liga »
National League North/South
FT
AFC Fylde
4
-
1
Blyth Spartans
1.27
5.00
8.00
FT
Bradford PA
0
-
3
Brackley Town
6.00
4.00
1.43
FT
Chester FC
2
-
1
Leamington
2.28
3.30
2.75
FT
Curzon
1
-
2
Alfreton Town
2.55
3.25
2.45
FT
Gloucester City
2
-
0
Spennymoor Town FC
2.60
3.30
2.38
FT
Guiseley
0
-
1
York City
3.00
3.35
2.07
FT
Kettering Town FC
2
-
3
Boston United
2.65
3.20
2.38
FT
Southport
2
-
0
Hereford
2.55
3.35
2.35
FT
Chippenham Town
4
-
1
Dorking Wanderers
3.25
3.00
2.12
FT
Concord Rangers
2
-
2
Braintree Town
2.10
3.60
2.80
FT
Dartford
1
-
0
Billericay
1.32
4.70
7.00
FT
Dulwich Hamlet
5
-
2
Ebbsfleet United
3.30
3.60
1.89
FT
Havant and Waterlooville
1
-
3
Bath City
1.65
3.80
4.10
FT
Hungerford Town
0
-
1
Oxford City
2.90
3.45
2.08
FT
Slough Town
2
-
1
Tonbridge Angels
2.23
2.95
3.10
FT
Welling United
0
-
2
Eastbourne Borough
2.80
3.50
2.12
FT
Hampton & Richmond
0
-
1
Hemel Hempstead
1.66
3.70
4.20
Anglia » 7. liga »
Evo-Stik League
FT
Biggleswade Town
1
-
1
Alvechurch
-
-
-
FT
Coalville Town
4
-
1
Nuneaton Town
-
-
-
FT
Hednesford
4
-
0
Leiston
-
-
-
FT
Hitchin Town
1
-
2
AFC Rushden & Diamonds
-
-
-
FT
Needham Market
1
-
3
Stourbridge
-
-
-
FT
Peterborough Sports
0
-
1
Redditch United
-
-
-
FT
Royston Town
0
-
0
Bromsgrove Sporting
-
-
-
FT
Barwell FC
0
-
0
Rushall Olympic
-
-
-
FT
St. Ives Town FC
2
-
1
Banbury United
-
-
-
FT
Stratford Town
1
-
2
Lowestoft Town
-
-
-
FT
Basford United
1
-
1
Stalybridge
-
-
-
FT
Hyde United
1
-
0
Nantwich Town
-
-
-
FT
Matlock Town
2
-
3
Stafford Rangers
-
-
-
FT
Mickleover Sports
2
-
2
Grantham Town
-
-
-
FT
Morpeth Town FC
2
-
0
Gainsborough
-
-
-
FT
Warrington Town
5
-
1
Lancaster City
-
-
-
FT
Bishop's Stortford
1
-
1
Carshalton Athletic
-
-
-
FT
Corinthian Casuals
1
-
1
Wingate & Finchley
-
-
-
FT
East Thurrock United
0
-
2
Bowers & Pitsea
-
-
-
FT
Enfield Town
2
-
3
Folkestone Invicta
-
-
-
FT
Haringey Borough
3
-
3
Bognor Regis Town
-
-
-
FT
Hornchurch
2
-
1
Kingstonian
-
-
-
FT
Leatherhead
0
-
2
Brightlingsea Regent
-
-
-
FT
Lewes
1
-
5
Potters Bar Town
-
-
-
FT
Margate
2
-
2
Cheshunt
-
-
-
FT
Merstham
1
-
3
Horsham
-
-
-
FT
Worthing
2
-
0
Cray Wanderers
-
-
-
FT
Chesham United
3
-
1
Truro City
-
-
-
FT
Dorchester Town
3
-
1
Harrow Borough
-
-
-
FT
Hartley Wintney
1
-
2
Weston Super Mare
-
-
-
FT
Hayes & Yeading United
1
-
2
Metropolitan Police FC
-
-
-
FT
Poole Town FC
6
-
2
Kings Langley FC
-
-
-
FT
Swindon Supermarine
2
-
1
Salisbury
-
-
-
FT
Tiverton
2
-
2
Gosport Borough
-
-
-
FT
Walton Casuals
1
-
1
Taunton Town
-
-
-
FT
Wimborne Town
1
-
4
Hendon
-
-
-
FT
Beaconsfield SYCOB
0
-
4
Yate Town
-
-
-
FT
Farnborough
3
-
2
Merthyr Town
-
-
-
Anglia »
Premier Reserve League
FT
Tottenham U21
3
-
0
Manchester City U21
-
-
-
Francja » 4. liga »
Czwarta liga francuska
FT
Epinal
1
-
2
ASM Belfort
-
-
-
FT
Monaco B
1
-
1
Jura Sud
-
-
-
FT
Entente SSG
0
-
1
Sainte Genevieve
-
-
-
FT
Metz B
0
-
2
Auxerre B
-
-
-
FT
Schiltingheim
0
-
1
Reims B
-
-
-
FT
Hyeres
0
-
1
Marignane
-
-
-
FT
FC Chartres
4
-
0
Caen B
-
-
-
FT
Voltigeurs de Chateaubriant
2
-
1
Poissy
-
-
-
FT
Rouen
1
-
1
St-Pryve St Hilaire
-
-
-
FT
US Granvillaise
0
-
0
Lorient B
-
-
-
FT
Romorantin
1
-
1
Blois
-
-
-
FT
Versailles
1
-
0
St. Malo
-
-
-
FT
Vitre
1
-
0
Plabennec
-
-
-
FT
Fleury Merogis U.S
1
-
3
Gobelins F.C
-
-
-
FT
Saint-Quentin
1
-
2
Beauvais
-
-
-
FT
St Maur Lusitanos
3
-
0
Haguenau
-
-
-
FT
St. Priest
1
-
3
Frejus Saint Raphael
-
-
-
FT
Martigues
0
-
0
Aubagne
-
-
-
FT
Rumilly Albanai
0
-
3
Monts Or Azergues
-
-
-
FT
RC Grasse
2
-
1
Toulon Var
-
-
-
FT
Lyon la Duchere
0
-
0
Marseille B
-
-
-
FT
AS Beziers
3
-
0
US Colomiers
-
-
-
FT
Le Puy
2
-
0
Montpellier B
-
-
-
FT
Trelissac
0
-
1
Canet Roussillon
-
-
-
FT
Angers B
2
-
2
Les Herbiers
-
-
-
FT
Bourges 18
2
-
1
Chamalieres
-
-
-
FT
Mont-de-Marsan
1
-
2
Andrezieux
-
-
-
FT
Moulins Yzeure
1
-
1
Nantes B
-
-
-
Niemcy » 5. liga »
Oberliga
FT
TuS Dassendorf
7
-
0
Meiendorfer SV
-
-
-
FT
Uhlenhorster SC Paloma
3
-
3
TSV Sasel
2.90
3.25
2.07
FT
TB Uphusen
0
-
1
Spelle-Venhaus
9.50
6.25
1.13
FT
BTS Neustadt
3
-
1
Blumenthaler SV
-
-
-
FT
Bremer SV
4
-
0
Habenhauser FV
-
-
-
FT
SV Curslack-Neuengamme
4
-
1
VfL Lohbruegge
-
-
-
FT
FT Braunschweig
1
-
4
MTV Gifhorn
1.68
4.00
3.35
FT
Lupo-Martini Wolfsburg
2
-
3
MTV Wolfenbuettel
1.30
4.60
6.10
FT
SV Ramlingen-Ehlershausen
2
-
0
FC Germania Egestorf-Langreder
-
-
-
FT
BW Schwalbe Tuendern
1
-
2
Arminia Hannover
2.80
3.80
1.94
FT
OSC Bremerhaven
4
-
2
Werder Bremen III
1.28
5.00
5.80
FT
SG Aumund-Vegesack
2
-
4
Geestemuende
-
-
-
FT
FSV Fernwald
3
-
1
Buchonia Flieden
-
-
-
FT
Eintracht Stadtallendorf
2
-
3
FC Hanau 93
-
-
-
FT
SV Neuhof
2
-
1
Bayern Alzenau
-
-
-
FT
SC Waldgirmes
1
-
0
SV Zeilsheim
-
-
-
FT
MTV Eintracht Celle
0
-
8
Blau-Weiss Lohne
-
-
-
FT
KSV Baunatal
2
-
1
Huenfelder SV
1.96
3.45
3.00
FT
TUS Dietkirchen
2
-
1
VFB Ginsheim
-
-
-
FT
FC Suederelbe
1
-
5
Niendorfer TSV
4.80
4.00
1.45
FT
Union Nettetal
1
-
0
SpVg Schonnebeck
3.70
3.80
1.65
Włochy » 4. liga »
Serie D
FT
Giugliano
3
-
0
Latte Dolce
-
-
-
FT
A.S. Casale
0
-
1
ASD Calcio Chieri 1955
-
-
-
FT
Fossano
4
-
1
Lavagnese
-
-
-
FT
Derthona
0
-
2
Bra
-
-
-
FT
RG Ticino
0
-
1
City of Varese
-
-
-
FT
ACSD Saluzzo
0
-
2
ASDC Gozzano
-
-
-
FT
Sestri Levante
1
-
2
SCD Ligorna
2.20
3.10
3.00
FT
Vado
2
-
2
Asti
-
-
-
FT
AC Legnano
1
-
2
Adrense
-
-
-
FT
Sona
0
-
2
Casatese Rogoredo
-
-
-
FT
AS Vis Nova Giussano
1
-
2
Calvina
-
-
-
FT
Ambrosiana
1
-
4
Caldiero Terme
-
-
-
FT
Campodarsego
0
-
0
Cjarlins Muzane
2.40
3.10
2.70
FT
ArzignanoChiampo
3
-
2
Levico Terme
1.45
4.25
5.50
FT
Clodiense
2
-
0
Mestre
-
-
-
FT
Alcione
0
-
2
Rimini
-
-
-
FT
Mezzolara
1
-
1
Lentigione
2.90
3.25
2.15
FT
Progresso
3
-
1
Prato
-
-
-
FT
Ravenna
3
-
1
Tritium
-
-
-
FT
Sammaurese
3
-
1
Forli
-
-
-
FT
Foligno
1
-
1
Pianese
-
-
-
FT
US Gavorrano
1
-
0
Scandicci
1.75
3.35
4.25
FT
San Donato
3
-
1
Tiferno Lerchi
-
-
-
FT
Trestina
1
-
2
Lornano Badesse
-
-
-
FT
Recanatese
3
-
1
Vastese
-
-
-
FT
ASD Trastevere
3
-
1
Alma Juventus Fano
1.68
3.40
4.50
FT
Arzachena
1
-
0
Carbonia
-
-
-
FT
Cassino
0
-
2
Aprilia
-
-
-
FT
Cynthia
2
-
0
Afragolese
-
-
-
FT
Ostia Mare
1
-
2
Gladiator
-
-
-
FT
Gravina
2
-
0
Sorrento
-
-
-
FT
Lavello
2
-
1
Bitonto
-
-
-
FT
Virtus Matino
0
-
1
Mariglianese
-
-
-
FT
San Luca
1
-
1
Cittanovese
-
-
-
FT
Adriese
1
-
0
San Marino
-
-
-
FT
AC Leon
1
-
4
Breno
-
-
-
Kosowo » 1. liga »
Superliga
FT
Drenica
0
-
1
Ballkani
-
-
-
FT
Gjilani
3
-
1
Malisheva
-
-
-
Malta » 2. liga »
Druga liga maltańska
FT
St. Georges FC
1
-
4
Mqabba
-
-
-
FT
San Gwann FC
0
-
1
Marsaxlokk FC
-
-
-
FT
Zebbug Rangers
0
-
0
Mgarr United
-
-
-
FT
Tarxien Rainbows
1
-
1
Marsa FC
-
-
-
Portugalia » 3. liga »
Trzecia liga portugalska
FT
Real SC
3
-
4
Uniao Leiria
3.20
2.75
2.30
FT
Braga B
2
-
1
Lusitania Lourosa
-
-
-
FT
Oliveirense
4
-
2
Pevidem SC
-
-
-
FT
Santarem
1
-
1
Oliveira Hospital
-
-
-
FT
Vitoria Setubal
1
-
1
Cova da Piedade
1.60
3.80
4.40
Szkocja » 3. liga »
Szkocja 3
FT
Clyde
2
-
2
Peterhead
2.90
3.60
2.10
FT
Cove Rangers
2
-
0
Dumbarton
-
-
-
FT
East Fife
1
-
1
Alloa Athletic
2.70
3.50
2.25
FT
Queen's Park
6
-
0
Falkirk
2.25
3.30
2.85
Szkocja » 4. liga »
Szkocja 4
FT
Albion Rovers
2
-
3
Forfar Athletic
4.00
3.35
1.80
FT
Cowdenbeath
1
-
0
Stirling Albion
3.65
3.30
1.90
FT
Stenhousemuir
1
-
4
Stranraer
2.10
3.40
3.00
Szkocja » 5. liga »
Piąta liga szkocka
FT
Celtic B
3
-
0
Edinburgh University
-
-
-
FT
Wick Academy
1
-
4
Formartine Utd
-
-
-
FT
Brora Rangers
4
-
0
Huntly
-
-
-
FT
Edusport Academy
0
-
7
East Kilbride
-
-
-
FT
Civil Service Strollers
3
-
1
BSC Glasgow
-
-
-
FT
East Stirlingshire
3
-
0
Dalbeattie Star
-
-
-
04 gru 16:00
Gala Fairydean Rovers
0
-
0
Bo'ness United
-
-
-
FT
Gretna FC 2008
0
-
3
Berwick Rangers
-
-
-
FT
Rangers B
7
-
1
Spartans FC
-
-
-
FT
Stirling University FC
5
-
0
Vale of Leithen
-
-
-
Szwecja » 4. liga »
Szwecja 4
WO
FC Stockholm Internazionale
3
-
0
FC Gute
-
-
-
Szwajcaria » 3. liga »
Trzecia liga szwajcarska
FT
Breitenrain
3
-
2
SC YF Juventus Zuerich
-
-
-
FT
Basel II
0
-
6
Stade Nyonnais
-
-
-
FT
FC Zuerich II
3
-
1
Cham
-
-
-
FT
FC Rapperswil-Jona
2
-
1
SC Bruehl
-
-
-
FT
Etoile Carouge
0
-
0
Black Stars
-
-
-
Szwajcaria » 4. liga »
Czwarta liga szwajcarska
FT
Grasshopper II
1
-
0
Luzern II
-
-
-
Tanzania » 1. liga »
Liga tanzańska
FT
Polisi Morogoro
1
-
0
Tanzania Prisons
2.05
2.80
3.75
Tajlandia » 2. liga »
Druga liga tajlandzka
FT
Raj-Pracha BTU
0
-
1
Lamphun Warrior
-
-
-
FT
Nakhon Pathom
2
-
1
Phrae United
-
-
-
FT
Rayong FC
1
-
1
Chainat FC
-
-
-
FT
Siam Navy FC
1
-
2
Muangkan United
-
-
-
FT
Lampang FC
1
-
2
Trat FC
-
-
-
Turcja » 4. liga »
Czwarta liga turecka
FT
Bugsasspor
0
-
1
Catalcaspor
-
-
-
FT
Bursa Yildirim Spor
0
-
3
Nevsehirspor Genclik
-
-
-
FT
Halide Edip Adivar Spor
0
-
4
Bayrampasa
1.98
2.65
3.75
FT
Sile Yildizspor
2
-
0
Erzin Belediyespor
2.65
2.75
2.43
FT
Orduspor 1967
1
-
6
Edirnespor Genclik
-
-
-
FT
Modafen FK
0
-
1
Turk Metal Kirikkalespor
-
-
-
FT
Ankara Adliyespor
3
-
1
Kasimpasa Erokspor
3.40
3.05
1.89
FT
Fethiyespor
1
-
0
Karsiyaka
1.62
3.10
4.75
Urugwaj » 2. liga »
Druga liga urugwajska
FT
Racing
1
-
1
Central Espanol
2.15
3.00
3.20
FT
Defensor Sporting
0
-
1
Cerro
2.15
3.10
3.10
Walia » 2. liga »
Druga liga walijska
FT
Llanrhaeadr FC
3
-
2
Prestatyn Town FC
-
-
-
FT
Port Talbot
0
-
2
Swansea University
-
-
-
FT
Llantwit Major
0
-
1
Briton Ferry
-
-
-
FT
Undy Athletic
3
-
4
Cwmbran Celtic
-
-
-
FT
Trefelin BGC
0
-
2
Carmarthen
-
-
-
FT
Llandudno FC
0
-
0
Guilsfield FC
-
-
-
FT
Ruthin Town
5
-
1
Penrhyncoch FC
-
-
-
FT
Holyhead Hotspur
1
-
2
Airbus UK Broughton
-
-
-
FT
Llanidloes Town FC
1
-
1
Holywell Town
-
-
-
Przełożone
Bangor City
0
-
0
Buckley Town
-
-
-
Zambia » 1. liga »
Zambia 1
FT
Indeni FC
0
-
3
Lusaka Dynamos
-
-
-
FT
Konkola Blades
1
-
2
Green Eagles
-
-
-
FT
Green Buffaloes
3
-
3
Prison Leopards
-
-
-
FT
Chambishi FC
1
-
0
Nkwazi
-
-
-
FT
Nkana FC
2
-
0
Forest Rangers
-
-
-
FT
Kansanshi
0
-
0
Buildcon
-
-
-
W tej chwili nie trwa żaden mecz na żywo. Gdy tylko rozpocznie się jakiś mecz zostanie on automatycznie wyświetlony na tej stronie.